Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  filozofia  téma
kategórie:  

Zvýšenie vibrácií tela.

104
reakcií
6431
prečítaní
Tému 29. decembra 2013, 14:41 založil winry.

podobné témy:

názov témy
posledná
reakcií
30. 07. 2008
13
26. 01. 2016
21
22. 05. 2017
0
 
 


1.
označiť príspevok

winry žena
   29. 12. 2013, 14:41 avatar
Posted on 21. December 2010 by Dalibor

Vibrácie rastú vtedy, keď máme dobrú náladu. Počas hlbokej meditácie rastu vibrácie. Strach ich znižuje, zatiaľ čo radosť a pokoj ich zvyšuje. Objímanie stromov vibrácie tiež zvyšuje a energia sa medzi človekom a stromom vymieňa. Čím je človek vyššie s vibráciami, tým je schopnejší jasnejšie vidieť veci, ktoré sa mu dejú, viac rozumie prečo žije a chápe vlastné reinkarnácie, ktoré žije a prežíval. Levitácia je možná, pokiaľ sa tak veľmi zvýšime hladinu svojich vibrácií, že čím sú naše vibrácie vyššie, tým ľahšie je naše telo. Preto sa musíme neustále držať v pokoji, radosti a chápať, že všetko čo sa nám deje, nie je náhodné, ale deje sa preto, aby sme sa naučili porozumieť dualite a duchovne rásť vďaka každému problému. Neskôr dospejeme do štádia, keď budeme brať každý problém ako neutrálnu vec, pretože nám pomáha sa vyvíjať. Všetko, čo nám robí radosť ako počúvanie hudby, nakupovanie, pozeranie obľúbených filmov, jedenie, tancovanie, kreslenie, písanie, dokonca aj čítanie o duchovne zvyšuje naše vibrácie.

Ale nie sme zvieratá, aby sme sa takto správali. Jediná cesta je meditácia, ktorá nás vedie k pokoju a harmónii, vypíname pri nej myseľ a čím kratšie sú mozgové vlny, tým hlbšia a účinnejšia je. Čím sú nižšie vibrácie, tým vypíname vlastný rozum a uchyľujeme sa k automatickému konaniu alebo živočíšnemu správaniu. Je to stresová reakcia, ktorá nám pomáha prežiť najkritickejšie chvíle, ale s tými sa priveľmi v živote nestretávame, pretože o jedlo už nezápasíme, život máme pokojný, niekedy však nastanú nejaké životné skúšky, ale čím zostaneme viac istejší, pokojnejší, tím viac dokážeme rozumne konať a vybrať si najlepšiu možnosť tým, že si ju premyslíme a budeme konať ako ľudia s rozumom a nie ako zvieratá s inštinktom. Meditácia a pokojný život je tá správna cesta ako zvýšiť vibrácie natrvalo. Brať všetky problémové chvíle ako výzvy, premyslieť si ich a rozumne ich zvládnuť – úplne pokojne a bez stresu.

Čím skôr sa naučíme takto riešiť situácie, tým skôr sa u nás trvalo zvýši hladina vibrácií, pretože už nebudeme brať problémy ako negatívne, ale ako pozitívne, ktoré nám pomáha duchovne rásť a rozvíjať sa. Vibrácie a ich každý rast súvisí s danou čakrou, čím vyššie dostaneme svoje vibrácie na trvalú úroveň, tým vyššie bude rásť naše vedomie a budeme rásť aj čo sa týka duchovna. V určitom stupni vibrácií sa nám začína otvárať intuícia a pohodlne s ňou môžeme začať žiť. Láska ohromne zvyšuje vibrácie, preto sa mnohí cítia ako by lietali, keď sú zamilovaní, keď vzťah skončí, ich vibrácie ohromne poklesnú, pretože už viac nie sú schopní sa dostať na túto úroveň, preto je najlepšie sa spoliehať na meditáciu a začať chápať situácie ako neutrálne vplývajúce. Čakry sa otvárajú a nalaďujú na vyššiu frekvenciu vibrácií, telo si ich však chce zachovať, preto požaduje čoraz viac zábaviek a človek sa dostáva mimo reality. Preto treba meditovať na srdcovú čakru, predstaviť si v strede hrude zelený alebo ružový lotosový kvet, aby sme sa začali mať úplne radi sami seba a neskôr potom začali mať radi aj všetkých ľudí a zvieratá. Vyššie vibrácie automaticky znamenajú rýchlejšie liečenie, je to najlepšia forma ako čo najrýchlejšie vyliečiť celé telo, liečia sa mentálne jazvy a fóbie.

Vyššie vibrácie – vyššia frekvencia čakier – vyššie vedomie – vyššia duchovná úroveň – osvietenie. Pokiaľ budeme príliš často meniť svoje vibrácie a to raz hore, raz dole, môžeme sa stať nevyrovnanými ľuďmi, ktorí sa vrhnú na každú príležitosť ako zvýšiť svoj dočasný stav vibrácií na trochu vyššiu úroveň. Toto sa deje v dnešnej dobe, je to bežné. Príliš zúfalí ľudia, ktorí nevedia nájsť spôsob ako sa realizovať a majú pocit akoby sa zasekli na jednej úrovni, uchyľujú sa k veciam, ktoré ich dočasne potešia – dočasne zvýšia ich vibráciu, neskôr však znova – sú to závislosti. Skutočne môžu byť vyliečené len trvalým zvýšením vibrácií daného človeka. Každá otravná pesnička, všetko čo nás rozčuľuje nám znižuje vibrácie. Čím viac sme šťastnejšími, tým vyššiu hladinu vibrácií dočasne dosiahneme. Ako sa hovorí, po radosti býva plač, jednoduché príslovie týkajúce sa náhleho poklesu vibračnej úrovne človeka. Telekinéza, telepatia, všetko je možné, ale len na trvalej úrovni vyššej hladiny vibrácií.

Vtedy sa aktivuje aj väčšia časť mozgu, ktorá je podľa vedcov nepoužívaná, ale práve tu sa začína používať. Rozvoj schopností, to všetko je vyššia hladina vibrácií, splnené sny? Aj za tým je vyššia hladina vibrácií, naopak nesplnené sny – depresia, neschopnosť analyzovať a vôbec sa racionálne rozhodovať, tu hovoríme o inštinktívnom správaní sa, živočíšnom. Vyššie vibrácie sú budúcnosťou ľudstva, skôr či neskôr ich bude mať každý. Možno otázka sto rokov, možno tisíc, vek Vodnára je dostatočne dlhý a za ním ďalšie veky, kam sa určite dostanú, predsa zostáva ešte polovica veľkého cyklu. Očistenie sa od všetkých nánosov energií, zaručený rast vibrácií. Pokiaľ budeme žiť pokojne a chápať každý problém ako neutrálny, zvýšime hladinu svojich vibrácií natrvalo. Pokiaľ sú tieto skoky vibrácií významné, vibrácie nikdy nezostanú na vyššej úrovni ako trvalé, napriek tomu sa vrátia naspäť, stačí jedno nahnevanie sa a sme ešte nižšie, neskôr sa však vyrovnajú, avšak na bežnú úroveň na ktorej človek celé roky bol.
Súhlasí Allinone, Chiara.1


2.
označiť príspevok

Fialka3 žena
   29. 12. 2013, 14:51 avatar
1. trochu dlhé, ale idem to prečítať winry :-)


13.
označiť príspevok

Allinone žena
   29. 12. 2013, 16:04 avatar
Dalibor by mohol rozlíšiť splnené sny na základe vyššej hladine vibrácií
ak si niekto vysníva auto a splní si ten sen tým, že ukradne peniaze, tak asi ťažko pôjde o zvýšené vibrácie .)) ..rozhodne nechápte splnenie snov, ku ktorým sa krvopotne dopracujete

tu nejde o sen, ako túžbu...tu ide o niečo, čo si človek želá úprimne z celého srdca, naladený navyššie vibrácie (neviem presne ako to popísať) ... proste v istom momente niečo "chcem" , o čom nemám ani páru,že by sa mohlo stať, fyzicky nič pre to neurobím.... a stane sa ..je to niečo ako keby ste chceli za jasného počasia aby padali krúpy...a do 24h spadnú


31.
označiť príspevok

winry žena
   29. 12. 2013, 18:38 avatar
Vyssie bytosti uz nezasahuju, pretoze maju isty vhlad do podstaty, nie su zatazovane tretim rozmerom...


75.
označiť príspevok

Allinone žena
   29. 12. 2013, 21:15 avatar
a čo strážny anjel?


77.
označiť príspevok

winry žena
   29. 12. 2013, 21:18 avatar
radi, pomaha...ale nemam znalost, ze moze zmenit vyssi zamer...


85.
označiť príspevok

Allinone žena
   29. 12. 2013, 21:42 avatar
78...písala si že nezasahujú...podľa mňa aj pomoc je istý zásah

v tej knihe Bojíte sa Smrti, Anjel Transformácie hovorí, že je možné zmeniť vyšší zámer ale len v tom prípade, ak ty o to požiadaš a on naozaj uzná, že už ďalej nevládzeš...tak svoj pôvodný zámer - Plán duše si dožiješ v dalšom živote. "Smrtka" dostane povolenie.


87.
označiť príspevok

winry žena
   29. 12. 2013, 21:45 avatar
vacsinou sa to rusi samovrazdou ci ako , ja neviem...ono sa to tam pise, ale nemam osobne skusenosti, tak neviem...


90.
označiť príspevok

Allinone žena
   29. 12. 2013, 22:20 avatar
87.... jj..zvyčajne ked už človek nevládze, tak nebude pri samovražde zachránený... ale z iného pohľadu ho tí hore zachránia tým, že ho nenechajú znášať utrpenie


91.
označiť príspevok

winry žena
   29. 12. 2013, 22:23 avatar
Ale ja som vazne tam citala, ze aj samovrazda je sposb ako sa zbavi bremena a neskor sa mu rozdeli..., ale ja si taketo veci nepamatam...tak fakt neviem.


3.
označiť príspevok

EnaXnaY muž
   29. 12. 2013, 15:11 avatar
co keby ste radsej isli zvysovat HDP nasej republiky?
Súhlasí dodo...best


4.
označiť príspevok

ranexil muž
   29. 12. 2013, 15:21 avatar
a preco?
aby mali fizli namiesto jedneho porsche 6 kusov?:D:D:D..alebo premier aby si dal opancierovat aj dvere na dome?

alebo preco vysvetli to mne laikovi, ktorý vidi, ze cokolvek urobis pre stat realne spravis, len pre zvolene svine nenazrate
Súhlasí Wolfe


5.
označiť príspevok

EnaXnaY muž
   29. 12. 2013, 15:25 avatar
lebo si zaslepeny hlupak... preto to nevidis...


24.
označiť príspevok

ranexil muž
   29. 12. 2013, 18:24 avatar
Nie som hlupak. Len nie som mudry:D Ak by som bol, sedel by som medzi svinami a tiez by som kvakal o prospesnosti prace pre stat.


72.
označiť príspevok

EnaXnaY muž
   29. 12. 2013, 19:55 avatar
keby si sedel medzi nami svinami, konecne by si bol prospesny pre tento svet...


6.
označiť príspevok

winry žena
   29. 12. 2013, 15:40 avatar
A k teme nic?
Súhlasí auxiliarius


7.
označiť príspevok

ranexil muž
   29. 12. 2013, 15:42 avatar
Winry.
Je to ako s pocitacom, niektore "slapu" na vyssom kmitocte- ine na nizsom, ale podstatne je o ake jadro ide.
Cize ta moze pokorit aj ten, co ide upne na nizkych, lebo ma supervykonne jadro.


9.
označiť príspevok

Allinone žena
   29. 12. 2013, 15:56 avatar
lenže s takým človekom do styku nepríde, keďže nevibruje na rovnakej úrovni


22.
označiť príspevok

winry žena
   29. 12. 2013, 18:13 avatar
Pokial viem, tak rozdiel je len o rychlosti, ti, kt. su na vyssej frekvencii su za rovnaky casovy usek schopny vykonat ovela viac zmien v porovnani s tymi, kt. su nizsie. Z ludskeho pohladu bezneho cloveka v porovnani s tym, kt. je vyssie je asi ten, ze ho neraz pokladame za maga, nakolko sa rozumie tzv paranormalnym javom, ktore su uplne normalne, ale nie pre tych na nizsich frekvenciach. Samozrejme, ked si porovname zase jemnohmotne bytosti, tak ked sa chcu s nami spojit, musia svoje vibracie znacne znizit, aby sa tak stalo.
Súhlasí Allinone


23.
označiť príspevok

winry žena
   29. 12. 2013, 18:14 avatar
su schopni...


8.
označiť príspevok

Allinone žena
   29. 12. 2013, 15:53 avatar
napr. Egypťania sa nalaďovali na vyššie vibrácie v pyramídach
http://www.youtube.com/watch?v=xTstBAu62M8 Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

o.i. aj za pomoci mandragory (tiež exist.k tomu video)
viibrácie jednotlivých čakier sa dajú naladiť aj tibetskou miskou www.fengshui-obchod.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
Súhlasí Chiara.1


10.
označiť príspevok

carybdeida
   29. 12. 2013, 15:57 avatar
neznášam, keď niekto hovorí o vibráciách
Súhlasí ranexil


17.
označiť príspevok

Allinone žena
   29. 12. 2013, 16:09 avatar
Súhlasí Scarletshadow


11.
označiť príspevok

dodo...best muž
   29. 12. 2013, 15:59 avatar
...zap0jim sa d0 r0zpravk0vej diskusie 0 vibraciach...ja mavam vibracie,ked citam taket0 nezmysly...a este,tie su prijemne,ked sexujeme...


14.
označiť príspevok

Allinone žena
   29. 12. 2013, 16:05 avatar
ano, aj pri sexe máš zvýšené vibrácie..ibaže nie u každého pretrvajú na vyššej úrovni..zvyčajne spadnú do pudovej úrovne
Súhlasí Chiara.1


16.
označiť príspevok

dodo...best muž
   29. 12. 2013, 16:08 avatar
...mna pudy ne0vladaju...)


18.
označiť príspevok

Allinone žena
   29. 12. 2013, 16:22 avatar
Dodo, už dávnejšie sa ťa chcem opýtať, či veríš, že niekto môže chorému posielať energiu na diaľku skrz fotku?


19.
označiť príspevok

Chiara.1 žena
   29. 12. 2013, 18:00 avatar
18. Že je to možné, ale to treba vedieť, dá sa to aj bez fotky.
Súhlasí clear1, Allinone


80.
označiť príspevok

Allinone žena
   29. 12. 2013, 21:24 avatar
19..ja viem Chiara ...len Dodovi je lepšie hovoriť o fotke..na margo fotky jeho syna, ako som napísala nižšie


21.
označiť príspevok

Chiara.1 žena
   29. 12. 2013, 18:12 avatar
18. Len jedna vec, dotyčná osoba musí byť nastavená na "príjem" nemala by mať zablokované čakry. Preto sa ľudovo vraví, že ak chceš niekomu pomôcť, musí spolupracovať a tá spolupráca je v prípade chorého, chcieť sa uzdraviť a mal by to praktizovať "čistý" človek, ničím nezaťažený, s dobrým úmyslom pozitívnou energiou.

Radšej dám k tomu článok:
*
Niekedy môžu byť niektoré, väčšina, výnimočne všetky čakry blokované, čo spôsobuje, že životná energia nemôže voľne prúdiť (u blokovaných čakier je ich frekvencia vibrácií nízka a niekedy až nepoznateľná). Tieto blokácie môžu byť najčastejšie spôsobené strachom, sklamaním, napätím, šokom a negatívnymi vplyvmi na človeka z okolia. Tieto blokády je možné uvoľniť a čakry harmonizovať napríklad tým, že čakry vystavíme vibráciám energií takých frekvencií, na ktorých harmonicky fungujúca čakra bez akýchkoľvek blokád kmitá úplne prirodzene (takéto frekvencie vibrácií sa nachádzajú napríklad u drahokamov, éterických olejov, čistých žiarivých farieb, tónov a pod.).

Čakry
Akonáhle prichádzajú do čakier vibrácie, ktoré sú čistejšie a ich frekvencia je vyššia ako tá súčasná, rozkmitajú sa čakry rýchlejšie a blokády postupne miznú. Keď sa pri tomto procese očisťovania uvolňuje z blokád zadržiavaná energia, vstúpi ich obsah ešte raz do nášho vedomia. Tak môžeme znovu zažiť pocity, ktorými boli blokády spôsobené - rôzne naše strachy, hnev i bolesti, tiež môžu nastať na prechodnú dobu akútne fázy niektorých chronických chorôb. Ponechajte týmto reakciám voľný priebeh, nezasahujte do nich a neskúmajte ich. Nepotlačujte ani smiech ani slzy. Akonáhle sa však blokády odstránia a čakry sa zharmonizujú, vráti sa nám hlboká radosť zo života, uvoľnenie a jasnosť.

Existuje mnoho spôsobov, ako zistiť možnú blokáciu jednotlivých čakier. Najjednoduchšie, spoľahlivé a "ľahko" uskutočniteľné sú tieto spôsoby: kyvadlo, cítenie rukami a pozorovanie aury.
Pozorovanie aury však väčšinou nie je možné bez predchádzajúceho nácviku a tréningu a zatiaľ nie každý dokáže auru vidieť. Podobné je to aj s "obchytkávaním" čakier rukami, kedy môžeme cítiť silu prúdiacej energie. Najvhodnejšie a najjednoduchšie je teda použitie kyvadla. Harmonická čakra spôsobuje veľké kruhy, opisované v smere otáčavého pohybu čakry. Nad narušenou čakrou kyvadielko opisuje kruhy malé alebo dokonca žiadne.

www.reikicentrum.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

Že disharmónia pri korunnej čakre (7-ma čakra) nemôže nastať. Buď je rozvinutá alebo nie., hmm, zaujímavé.


88.
označiť príspevok

Allinone žena
   29. 12. 2013, 21:53 avatar
21...choré dieťa nebude mať čisté odblokované čakry a aj tak ho môžeš liečiť na diaľku. Dieťa ešte nevie o čo ide, takže súhlasiť nemôže, ale musia súhlasiť rodičia.
Tak isto je to pri dospelákoch...nemôžeme niekoho liečiť, či posielať energiu bez jeho súhlasu.
dokonca aj ked niekto hovorí, že "posiela niekomu Lásku do srdca", tak bez vedomia-súhlasu druhej strany je to v rozpore s duchovnými zákonmi.

čakry... skúšala som to kyvadlom, resp. zaveseným kryštálom alebo ametystom... pekne rozoznať či je čakra harmonická, či disharmonická alebo nedostatočná funkcia Dokonca som si tipla na človkeu podľa správania, či prejavu, ktorá čakra nebude vporiadku..a vyšlo to

niekedy stačí poprikladať len kamienky na čakry, je to také nenásilné... ja by som rozhodne nerobila nad čakrou to, že začnem krútiť kyvadlo do želanej strany.

ináč dajú sa čistiť či aktivovať aj farbami, hudbou, či mantrou..a dokonca aj aromaterapiou

7.čakra... jj, tá môže byť len harmonická alebo uzatvorená. Násilné otváranie neuznávam, hoci reikisti to robia.


27.
označiť príspevok

dodo...best muž
   29. 12. 2013, 18:29 avatar
...depka,ja verim,ze sa da p0slat d0 dialky iba ta f0tka...)


78.
označiť príspevok

Allinone žena
   29. 12. 2013, 21:19 avatar
27...tak si o tom niečo prečítaj..vidím, že nie som sama, tak skús ako píše Chiara.
to len na margo fotky tvojho syna
keďže sa dajú posielať liečivé vibrácie, tak sa dajú posielať aj škodlivé :(
ja by som svoje dieťa aspoň kým je malé takto nevystavovala 


12.
označiť príspevok

HAHAHAHA
   29. 12. 2013, 16:01 avatar
A čo taký vibrátor?  


15.
označiť príspevok

Allinone žena
   29. 12. 2013, 16:06 avatar
pre teba??? a načo by ti bol??  


20.
označiť príspevok

clear1 muž
   29. 12. 2013, 18:06 avatar
Kopa ezoterických výmyslov. Ale všetko pekne pokope, pekne zhrnuté  


25.
označiť príspevok

winry žena
   29. 12. 2013, 18:26 avatar
Nie su to vymysly, viem coho vsetkeho som schopna, ked nie som dole ako prave teraz..
Súhlasí Chiara.1


32.
označiť príspevok

clear1 muž
   29. 12. 2013, 18:43 avatar
winry, si schopná aj levitovať, ako sa píše v úvodnom príspevku ?


36.
označiť príspevok

Nadja žena
   29. 12. 2013, 18:53 avatar
Pre začiatok by som sa opýtala, či jej učitelia vedia levitovať...  
Súhlasí clear1, Scarletshadow


37.
označiť príspevok

dodo...best muž
   29. 12. 2013, 18:54 avatar
...nadja,skvela 0tazka))))
Súhlasí Nadja, Scarletshadow


39.
označiť príspevok

Nadja žena
   29. 12. 2013, 18:56 avatar
Ďakujem, a tebe nie je dobre? Čo sa deje, že ma chváliš?  
Súhlasí clear1, Scarletshadow


44.
označiť príspevok

dodo...best muž
   29. 12. 2013, 19:00 avatar
...Nadja,vjes,mam ti taku vibraciu,ze ta musim p0chvalit...pr0ste nechapem,ak0 m0zu ludia,v 24,ci de sme,v st0r0ci verit takym nezmysl0m..


49.
označiť príspevok

Nadja žena
   29. 12. 2013, 19:04 avatar
Dodo, to nie sú nezmysly, je to niečo, čomu veria. Každý niečomu veríme, nevieme bez toho prežiť, tak. ))
Ja napríklad verím, že čestnosť a spravodlivosť je správna vlastnosť, ale je to tiež len ničím nepodložený výmysel. ktorý sa nedá dokázať a existuje kopec námietok, že tomu tak nie je.


53.
označiť príspevok

dodo...best muž
   29. 12. 2013, 19:08 avatar
...0k Nadja,zl0mila si ma...)))   
Súhlasí Nadja


54.
označiť príspevok

ardzun muž
   29. 12. 2013, 19:08

Príspevok bol vymazaný administrátorom.60.
označiť príspevok

Nadja žena
   29. 12. 2013, 19:15 avatar
Tak to vidím, ale vôbec sa mi to nepáči...


41.
označiť príspevok

winry žena
   29. 12. 2013, 18:56 avatar
ano vedia.


43.
označiť príspevok

winry žena
   29. 12. 2013, 18:59 avatar
A akoze ked vam sem vypisem co vsetko viem tak sa nieco zmeni?
Nedavajte mi taketo otazky,vktore vas nikam nedovedu..


46.
označiť príspevok

dodo...best muž
   29. 12. 2013, 19:03 avatar
...winry,ty si v sv0j0m 0b0re taky isty fanatik ak0 Lea a F0t0n...
..a laskav0 nas nep0dcenuj!!!


55.
označiť príspevok

winry žena
   29. 12. 2013, 19:09 avatar
nie som fanatik, nic vam nevnucujem...a ak to sposobila tato tema, tak prepacte.
Ziadne dalsie uz nebudu.


57.
označiť príspevok

dodo...best muž
   29. 12. 2013, 19:10 avatar
...teraz sa nech0vas v0bec lamisticky,si urazliva...0vladaj em0cie a vibracie,ak 0 nich pises... 


59.
označiť príspevok

winry žena
   29. 12. 2013, 19:15 avatar
Nie som urazena. Ved vas to otravuje, tak to uz nebudem robit, to je cele.


61.
označiť príspevok

dodo...best muž
   29. 12. 2013, 19:18 avatar
...vyvliekas sa z pr0blemu vyh0v0rk0u,ze nas t0 0travuje,na0pak,mna t0 zaujima...ak das temu,mala by si vediet argument0vat a nie sa urazat a tak... 


63.
označiť príspevok

winry žena
   29. 12. 2013, 19:24 avatar
Lenze toto su veci, ktore sa dokazovat nedaju...a ani hovorit sa o nich neda a uz vobec nie to vysvetlovat..., ja ani neviem preco som to dala na dfko. Vlastne to bola blbost. A poriadna. Dokanca ani fvq sa neda zmerat...


47.
označiť príspevok

clear1 muž
   29. 12. 2013, 19:03 avatar
"Nedavajte mi taketo otazky,vktore vas nikam nedovedu.."

Tie otázky Ti možno nedávame preto, aby niekam doviedli nás..  
Súhlasí dodo...best


52.
označiť príspevok

winry žena
   29. 12. 2013, 19:07 avatar
Viem o co vam ide, dobre...nic neexistuje, ani ziadne vyssie schopnosti, ziadne ine svety, nic, len to co bolo vedecky dokazane , su vase ega uz uspokojene?
Súhlasí clear1


56.
označiť príspevok

clear1 muž
   29. 12. 2013, 19:09 avatar
Moje už ano


74.
označiť príspevok

winry žena
   29. 12. 2013, 20:35 avatar
Taketo odpovede ma fascinuju...vies, ze moja odpoved nebola uprimna, no aj tak si spokojny, lebo som ustupila...
Ale co ma najviac znepokojilo...ze kedysi som toto robila bezne, aby bol pokoj. Len teraz neviem, ci je to aj spravne.


83.
označiť príspevok

clear1 muž
   29. 12. 2013, 21:31 avatar
winry, nie som neempatický citový mrzák. Viem že Tvoja 52 nebola úprimná, a tak som aj odpovedal. Tiež neúprimne


84.
označiť príspevok

winry žena
   29. 12. 2013, 21:39 avatar
Prepac, vlastne ti dakujem...toto bude jedna z veci z minulosti, na ktoru som zabudla...teda len hlboko potlacila..., pretoze vo mne vyvolala emocie nejakeho smutku a vela blbych spomienok....je dobre, ze sa objavila...
Súhlasí clear1


86.
označiť príspevok

clear1 muž
   29. 12. 2013, 21:43 avatar
Nemáš sa za čo ospravedlňovať, je to ok
Súhlasí winry


92.
označiť príspevok

Allinone žena
   29. 12. 2013, 22:27 avatar
52...winry .... vieš, pre niektorých je to naraz veľa informácii
ako som niekde čítala takú peknú vetu ... Len málo ľudí na svete je na tieto informácie pripravených.
Treba sa uspokojiť aj s tým semienkom, čo tu zaseješ ... neboj, raz to v nich vzklíči
karty.atarot.cz Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


93.
označiť príspevok

winry žena
   29. 12. 2013, 22:34 avatar
Strasne ma bavi robit energ. gule..., je to uzasne, uplne ma to pohlti, a ked davam energiu, tak tie vyjavene tvare su strasne zlate...tie otazky..co je to za teplo, odkial sa berie..., mna skor zaujima preco nemozem mat nejake jednoduchsie ciele...


94.
označiť príspevok

Allinone žena
   29. 12. 2013, 22:42 avatar
93..počula som o tom, tuším aj v súvislosti s bojovým umením ?? ... a raz sme to robili na či kungu, ale nepraktizujem to... na sebe si radšej zapálim telovú sviečku a potom priložím turmalín skoryl
vidíš, ale máš ruky, ktoré liečia
prečo furt potrebuješ odpovede? a prečo stále máš otázky na seba? ..myslím, že ťa to môže dosť vyčerpávať 


96.
označiť príspevok

winry žena
   29. 12. 2013, 22:46 avatar
asi mam dar, ktory si nevazim..., lebo je taky nadprirodzeny..., v tomto svete sa nenosi..
Bola som k sebe posledne mesiace dost kruta, hanbim sa za to, asi sa to zajtra odzrkadli..., dam to vsetko dopriadku.
Dobru noc.


45.
označiť príspevok

clear1 muž
   29. 12. 2013, 19:02 avatar
winry, a už si ich videla levitovať na vlastné oči ?


50.
označiť príspevok

dodo...best muž
   29. 12. 2013, 19:07 avatar
...tak tut0k prrr,t0 uz by narusali gravitaciu zeme a t0 p0kial vieme,nieje m0zne...)))iba ak,v bal0ne...)


40.
označiť príspevok

ardzun muž
   29. 12. 2013, 18:56

Príspevok bol vymazaný administrátorom.42.
označiť príspevok

carybdeida
   29. 12. 2013, 18:58 avatar
a ty pýchy
Súhlasí Scarletshadow


48.
označiť príspevok

ardzun muž
   29. 12. 2013, 19:04

Príspevok bol vymazaný administrátorom.51.
označiť príspevok

carybdeida
   29. 12. 2013, 19:07 avatar
typická reakcia človeka, ktorý si potrebuje uchrániť predstavy o sebe a sebaúctu... ak mu niekto niečo povie, tak vždy automaticky začne "ale nie, to ty si taký!" , takých už bolo...


26.
označiť príspevok

dodo...best muž
   29. 12. 2013, 18:28 avatar
...inaaak,verim,ze ste sch0pne...c0h0k0lvek...


29.
označiť príspevok

winry žena
   29. 12. 2013, 18:35 avatar
Samozrejme. Sme. Vsetci. Cohokolvek.


28.
označiť príspevok

winry žena
   29. 12. 2013, 18:32 avatar
V podstate praca na sebe, je to iste ako praca na zvysovani frekv. vibr. Kazda negat. ovplyvnovanie sposobuje ich znizovanie a tym padom spomalujeme vlastny rast a schopnost ovplyvnovania reality.
Súhlasí Chiara.1


30.
označiť príspevok

dodo...best muž
   29. 12. 2013, 18:37 avatar
...0k...z0dp0vedne mi napiste,aky prakticky vyznam maju tie hm,vibracie pre ziv0t...????


34.
označiť príspevok

winry žena
   29. 12. 2013, 18:47 avatar
Mozno to pre teba nema ziadny vyznam, nie kazdy clovek ma potrebu svoj zivot posuvat do inych svetov, alebo ten svoj o tie dalsie rozsirit. Je to tazko porovnatelne...
Narodila som sa s istou ideou a jednoducho si za nou pojdem, nemam v plane nikoho presviedcat o tom, ze je to jedina cesta ako sa o sebe moze dozvediet viac...a ak niekoho nezaujima kto je a odkial pochadza, tak je to samozrejme jeho vec.


35.
označiť príspevok

dodo...best muž
   29. 12. 2013, 18:51 avatar
...winry,napisala si nic...ja sa pytam,nie pre mna(neviem,kde t0 tam vidis) ,aky maju prakticky,hmatatelny vyznam??????????????????????????????????


79.
označiť príspevok

Allinone žena
   29. 12. 2013, 21:22 avatar
ja osobne nepotrebujem vedieť kto som a odkiaľ pochádzam, ale posunúť svoj život na iný rozmer vnímania, je rozhodne zaujímavý


81.
označiť príspevok

winry žena
   29. 12. 2013, 21:24 avatar
pre mna je to zivotne dolezite...asisom sa s tou tuzbou uz narodila a tym padom jedna moznost ako to zistit je rozvijat sa, aby som dosiahla vibracie domova...


105.
označiť príspevok

Lux.Aeterna žena
   31. 12. 2013, 11:24

Príspevok bol vymazaný administrátorom.33.
označiť príspevok

dodo...best muž
   29. 12. 2013, 18:44 avatar
...inaaak,s0m si isty,ze nep0znate ak0 pracuje ludsky m0z0k...pletiete si vibracie s frekfenciami... 


38.
označiť príspevok

clear1 muž
   29. 12. 2013, 18:54 avatar
podľa mňa si pletú vibrácie s náladami. Keď je človek smutný, nešťastný, zlomený (atď..), nemá náladu na nič, a ani nič neurobí. Hovoríme tomu že je bez energie. Naopak, keď je veselý, šťastný (...), tak ide a maká. A urobí toho viac ako bežne. Hovoríme tomu že má viac energie (aby sme sa držali témy, tak vyššie vybrácie  ), ale on je len skrátka v pohode, svet gombička..


62.
označiť príspevok

Scarletshadow žena
   29. 12. 2013, 19:24

Príspevok bol vymazaný administrátorom.65.
označiť príspevok

Scarletshadow žena
   29. 12. 2013, 19:28

Príspevok bol vymazaný administrátorom.64.
označiť príspevok

Chiara.1 žena
   29. 12. 2013, 19:25 avatar
38. A tie rôzne nálady sú čím asi podporované? Tvoje názory sú v tomto len povrchné.
Všetky negatívne emocie vznikajú vinou poruchy energetického systému v tele. Aby si pochopil, že na to, ayb bol organizmus zharmonizovaný, potrebuje mať človek dobré vibrácie, tzv. biorezonancia - dobré biorezonančné vlnenie.


89.
označiť príspevok

Allinone žena
   29. 12. 2013, 21:56 avatar
ved aj biorezonančné prístroje fungujú na takom základe... ked je orgán postihnutý, tak nemá príslušné vibrácie

dala som link na frekvenciu proti depresii... tak je z toho jasné, že treba naladiť iné vibrácie, že niečo nie je vporiadku
detto mám stiahnuté vibrácie na zvýšenie hladiny serotonínu
Súhlasí Chiara.1


95.
označiť príspevok

Chiara.1 žena
   29. 12. 2013, 22:42 avatar
89. Allinone, kde je ten link čo spomínaš?


102.
označiť príspevok

Allinone žena
   30. 12. 2013, 20:48 avatar
95...hore č. 17
Súhlasí Chiara.1


103.
označiť príspevok

Chiara.1 žena
   30. 12. 2013, 21:23 avatar
102. Vďaka, sa omlúvam, videla som ale neotvárala som si ich. 


97.
označiť príspevok

ranexil muž
   30. 12. 2013, 00:37 avatar
biorezancia je uplne cosi ine.
Nerozumies tomu pojmu.
Nieco ma nejaku frekvenciu- kmitocet. To sa siri vo forme vlnenia z toho niecoho. A ked existuje cosi ine podobnej charakteristiky, tak to moze zarezonovat s tym zdrojom vlnenia. Biorezonancia je diagnosticka metoda, vdaka ktorej sa snazia ovplyvnit nejaky organ emitovnim nejakej frekvencie vlnenia z nejakeho ineho zdroja a postupne upravit na ziadane hodnoty ten ktory organ. Je to len take skolkarske zahravanie sa, poskodena vec sa len taka sama nepsravi.


101.
označiť príspevok

Chiara.1 žena
   30. 12. 2013, 20:16 avatar
97. Dík, len som cleara skúšala, či to vie 


58.
označiť príspevok

dodo...best muž
   29. 12. 2013, 19:14 avatar
...naaah0d0u,s0m dnes s Danielikom sled0val skvely film AVATAR...velmi by s0m si zelal,aby taky svet b0l,dnes by s0m h0 vymenit za tent0...zial,nieje.


66.
označiť príspevok

dodo...best muž
   29. 12. 2013, 19:31 avatar
...neak0 takt0 fungujeme...asi...
Mozog človeka je zložitým zoskupením vyšších a najvyšších nervových centier a je hlavným orgánom nervovej sústavy. Nachádza sa v lebečnej dutine, ktorá je zložená z plochých kostí pospájaných švami. Tá patrí k najpevnejším častiam opornej sústavy človeka a preto dokonale chráni mozog pred poškodením. Jeho hmotnosť
je u dospelého jedinca približne 1400 gramov a pozostáva z dvoch polovíc (hemisfér).

Na princíp fungovania mozgu sa prišlo až v 20. storočí. V roku 1926 anglický fyzik W. Grey zistil, že existujú určité frekvenčné hladiny mozgu. Nazval ich alfa, beta, delta a theta. Každá hladina vedomia pracuje na určitej frekvencii, respektívne rozpätí frekvencií. Ľudský mozog teda funguje na prenose malých elektrických výbojov v rámci neurotransmiterov. Mozog je vždy naladený na jednu z týchto hladín vedomia a to podľa toho ako sa cítime alebo aké zmyslové orgány používame, prípadne nepoužívame. Mozgová frekvencia je merateľná v hertzoch (Hz) prístrojom EEG (elektroencefalograf).

V hladine delta pracuje mozog na frekvencii len okolo 0,5 až 3 Hz. Táto nízka
hladina je v našom mozgu v permanencii pri hlbokom spánku. Vyznačuje sa aj tým, že sú utlmené všetky mozgové funkcie. Človek je vtedy v hlbokom bezsennom spánku
a maximálne relaxuje. Hladina delta mozgu slúži k regenerácii organizmu.

Hladina theta pracuje na frekvencii 4 až 7 Hz. V tejto frekvenčnej fáze ide o čiastočný útlm a snívajú sa sny. Hladina theta rozvíja predstavivosť. Sny v tejto hladine sú zložené z rôznych obrazov, ktoré môžu pripadať zdanlivo chaotické. Je to preto, že mozog sa snaží nepotrebné alebo šokujúce obrazy
či vnemy dňa vyventilovať a tak odstrániť z krátkodobej pamäti. V tejto fáze nie je dobré prerušovať spánok, pretože po prebudení sa človek cíti zmätený, a to hlavne preto, lebo sa u neho preruší ventilovacia časť spánku a môže to mať negatívne dopady na jeho fyzické aj psychické zdravie
. V tejto fáze je jediný prístup k podvedomiu.

Medzi hladinou theta a alfa sa na frekvencii 7,83 Hz nachádza takzvaná Schumanova rezonancia. Je to hranica medzi vedomím a nevedomím a práve v nej, ak by ju bolo možné trvalo udržať, je človek schopný maximálnemu memorovaniu. Je to aj frekvencia, na ktorej pulzuje aj geomagnetické jadro Zeme.

Hladina alfa pracuje na 8 až 13 Hz a človek ju má navodenú vtedy, keď je uvoľnený. Mozog sa v nej nezaoberá myslením, ale prejavom slastných pocitov a práve v tejto hladine je zvýšená tvorba endorfínov, nazývaných aj hormóny šťastia. Využíva sa pri meditácii, liečení, pri stimulácii pamäti alebo k odstráneniu stresu.

Hladina beta pracuje na frekvencii 14 Hz a viac a je charakterizovaná napätím a stresom
. Človek funguje na tejto frekvencii takmer celý deň. Pri nej nastáva vedomé sústredenie, dosahuje sa vysoký duševný a pracovný výkon. Táto hladina nastáva až po zapojení pohybového aparátu. Tiež je známa vysokým výdajom energie.

Odlišné funkcie ľavej a pravej mozgovej hemisféry dokázal držiteľ Nobelovej ceny
R. W. Sperry. Ľavá hemisféra riadi posudzovanie, analytické myslenie, verbálnu komunikáciu, detaily kontrolu
alebo akciu. Pravá hemisféra má na starosti emócie, intuíciu a priestorové vnímanie. Problémy s pamäťou sú totiž spôsobené najmä zanedbávaním pravej polovice mozgu a preťažovaním ľavej.

V bdelom stave využívame len desatinu mozgovej kapacity. Je to preto, lebo mozgové hemisféry pracujú frekvenčne rôznorodo a niekedy aj bez prepojenia. Ľavá pracuje na približne 18 Hz a pravá na 14 Hz a aj to je dôvod prečo mozog nemôže využívať plný výkon
. Čím sú tieto frekvenčné rozdiely vyššie, tým je väčšia pravdepodobnosť k výskytu depresií
či iných neurotických porúch.


67.
označiť príspevok

dodo...best muž
   29. 12. 2013, 19:32 avatar
...s0rry za dlllzku...)))


68.
označiť príspevok

winry žena
   29. 12. 2013, 19:38 avatar
Spoliehas sa len na tu vec v hlave?


69.
označiť príspevok

dodo...best muž
   29. 12. 2013, 19:39 avatar
...winry,mam napisat aj na srdce??/ hej,m0z0k ma riadi,myslim))) a d0st ma mataju sny)))


70.
označiť príspevok

winry žena
   29. 12. 2013, 19:42 avatar
ta vec je strazcom niecoho cennejsieho, ano srdca. Chce ho presvdcit o tom, ake je zranitelne...


71.
označiť príspevok

dodo...best muž
   29. 12. 2013, 19:47 avatar
...celk0m si ma zask0cila)))...ked pripustim,ze srdce je zranitelne,tak vlastne sa p0suvam d0 tych tv0jich svet0v...
...


73.
označiť príspevok

winry žena
   29. 12. 2013, 19:55 avatar
Teba v tych svetoch nieco sklamalo..., akoby si sa zatato rozhodol doverovat len hlave...citim to tak, moze to byt samozrejme blbost.
Súhlasí dodo...best


76.
označiť príspevok

dodo...best muž
   29. 12. 2013, 21:17 avatar
...jednak0 vibrujeme s Danielikom...)))
Súhlasí winry


82.
označiť príspevok

winry žena
   29. 12. 2013, 21:25 avatar
vibracia lasky


98.
označiť príspevok

winry žena
   30. 12. 2013, 16:54 avatar
Prvy krat v zivote sa mi podaril experiment s casom, som na seba hrda 


99.
označiť príspevok

EnaXnaY muž
   30. 12. 2013, 16:55 avatar
zastavila si cas? :-)


100.
označiť príspevok

winry žena
   30. 12. 2013, 17:00 avatar
Nie, tak dobre na tom nie som...proste som presne stanovila cas kedy sa musi nieco udiat, ono to fakt vyslo, a to mi mama povedala, ze toto sa neda nacasovat, ze nemam ziadnu moc to ovplyvnit.... 


104.
označiť príspevok

dodo...best muž
   30. 12. 2013, 21:31 avatar
...aan0 a 0n0 sa t0 udial0 0 13-tej h0dine dnes...zavibr0val0 t0 az d0 UK )
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie
 
Veriť sebe samému je prvým krokom k úspechu.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(241 387 bytes in 0,497 seconds)