Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  rôzne  téma
kategórie:  

Zdravotka alebo 3. rocnik vysokej skoly?

1
reakcií
930
prečítaní
Tému 14. septembra 2013, 14:08 založil aliena19.

podobné témy:

1.
označiť príspevok

aliena19 žena
   14. 9. 2013, 14:08 avatar
Ahojte!
Prijali ma diplomovanú sestru do BA, od detstva som chcela ist na zdravotku.
Uz 2. tyzden chodim na tento odbor, zdravotka ma bavi, ale sa bojim, ze na túto skolu dlho nebudem chodit. Mám iba gympel a strednú zdravotku nemám, ostatné baby v triede uz majú zdravotku alebo takú skolu ktorá suvisi so zdravotníctvom.Co robime na praxi to mi neide, pretoze mi chybajú základy. Od základky som bola oslobodená z telesenej vychovy, a tu na zdrvotke nesmiem byt oslobodená, iba ciastocne,
Neviem, ze co by som mala robit teraz.
Dlho túto skolu zvládat nebudem.Základy mi chybajú a 2. tyzden neviem spat. Som nervozná.
2 roky som chodila na vysoku skolu, vsak stúdium som este neukoncila, na zápis este mozem ist.
Bolo by lepsie, ak by som pokracovala v stúdiu na vyske? A po ukoncení BC stúdia by som isla na zdravotku, ale uz na lahsí odbor popri zamestnaní.

2.
označiť príspevok

Chiara.1 žena
   14. 9. 2013, 14:36 avatar
1. Zvolila by som dokončenie VŠ a zdravoťácky kurz, eventulne školu si môžeš urobiť aj dodatočne diaľkovým štúdiom, dôležité je aby si mala niečo, čo ťa uživí.
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 09:43,  havran degenerácia je spôsobená presným opakom čiže napríklad incestom nie...
dnes, 09:30,  9. to je resers z citácie[ ani to si so svojím mozgom nepobral] ale whtr, ved daj konkrétne v...
dnes, 09:14,  Bijjou-zbytočne tu roníš slzy. Účtovníctvu, ekonomike a právu asi veľa neholduješ. Sú...
dnes, 08:58,  Výber partnéra na splodenie dieťaťa nie je len prázdna bezduchá procedúra. Všeobecne...
dnes, 07:21,  Z tohto hnusného rasistického Slovenska? *13*39
dnes, 06:21,  V Paríži sa v pondelok konali veľké protesty proti návrhu zákona o umelom oplodňovaní. Po...
dnes, 06:05,  "Analýza TIS ukazuje, že vlastné peniaze politikov vo forme pôžičiek dominujú najmä...
dnes, 05:52,  Sa čudujem, že nemigroval *13*13*13
dnes, 05:51,  Tá, čo rozumie leda hovnu, tu vysvetľuje ľuďom *13*13 A ešte vysvetľuje, ze byť hajzel...
včera, 23:41,  Matica je na to, aby ti zaskrutkovala tvoj malý penis !!!!!!! *13*13*13
včera, 23:39,  https://www.hlavnespravy.sk/co-sa-deje-rusku-dalsie-postupnych-krokov-odstrihavania-krajiny-dialk...
včera, 23:33,  Rómsky lekár z Košíc: Na ZŠ mi imponovalo, keď odo mňa odpisovali biele deti. Dvihlo mi to...
včera, 23:18,  60. na depku ti nepomoze ked si budeš vulgárne ulavovat na Df. ani nebudeš menej deprimovany
včera, 23:05,  Tam to treba komplet vykydať od tých prasiat a eštebackých zlodejov čo slovenský poklad...
včera, 23:04,  Marián Tkáč Ing. Marián Tkáč Ph.D. (* 25. september 1949, Čičava) bol od 19. novembra...
včera, 23:02,  Polícia začala trestné stíhanie v súvislosti s odcudzením časti národného pokladu....
včera, 23:00,  Na čo je už matica ved sudruhovia už všetko ukradli *13*13*13
včera, 23:00,  Z pokladu Matice zmizlo aj zlato Škandál okolo národného pokladu Matice slovenskej,...
včera, 22:59,  (2) Mil@níčko, to si priam bytostne prajem aj ja, a preto nielen na tomto DF robím všetko...
včera, 22:58,  Exšéfa Matice slovenskej Jozefa Markuša obvinili, hrozí mu vysoký trest Polícia...
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie

Priatelia sú príbuzní, ktorých si ľudia vyberajú sami.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(60 517 bytes in 0,709 seconds)