Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  rôzne  téma
kategórie:  

Zdravotka alebo 3. rocnik vysokej skoly?

1
reakcií
1033
prečítaní
Tému 14. septembra 2013, 14:08 založil aliena19.

podobné témy:

1.
označiť príspevok

aliena19 žena
   14. 9. 2013, 14:08 avatar
Ahojte!
Prijali ma diplomovanú sestru do BA, od detstva som chcela ist na zdravotku.
Uz 2. tyzden chodim na tento odbor, zdravotka ma bavi, ale sa bojim, ze na túto skolu dlho nebudem chodit. Mám iba gympel a strednú zdravotku nemám, ostatné baby v triede uz majú zdravotku alebo takú skolu ktorá suvisi so zdravotníctvom.Co robime na praxi to mi neide, pretoze mi chybajú základy. Od základky som bola oslobodená z telesenej vychovy, a tu na zdrvotke nesmiem byt oslobodená, iba ciastocne,
Neviem, ze co by som mala robit teraz.
Dlho túto skolu zvládat nebudem.Základy mi chybajú a 2. tyzden neviem spat. Som nervozná.
2 roky som chodila na vysoku skolu, vsak stúdium som este neukoncila, na zápis este mozem ist.
Bolo by lepsie, ak by som pokracovala v stúdiu na vyske? A po ukoncení BC stúdia by som isla na zdravotku, ale uz na lahsí odbor popri zamestnaní.

2.
označiť príspevok

Chiara.1 žena
   14. 9. 2013, 14:36 avatar
1. Zvolila by som dokončenie VŠ a zdravoťácky kurz, eventulne školu si môžeš urobiť aj dodatočne diaľkovým štúdiom, dôležité je aby si mala niečo, čo ťa uživí.
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 12:58,  Bavia ma, ale väčšinou ma už len zabávajú a sa so mnou hrajú. *03*03
dnes, 12:57,  Milan a čo baby? To sa tiež nezastavíš, alebo už ťa tak nebavia?
dnes, 12:57,  Brutálne. *04
dnes, 12:56,  Ale celkom sa mi páčia, Covid je tiež dosť pekný. Najlepšie by to ohodnotil prezident J....
dnes, 12:52,  KDE JE ROPA ALEBO ZLATO, TAM NECHÝBA USA S NATO.*04
dnes, 12:50,  Veru, kvietky a mňa nezastavíš. *13*13
dnes, 12:49,  Milan ie kvietky boli najprv v Tatrách, no teraz sú už aj v Poprade neďaleko za sídliskom....
dnes, 12:31,  https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/117770448_10216667144543342_2295046825945602329_o.j...
dnes, 12:27,  306- ísť po tvojich myšlienkach a samostatne sa k nim vyjadrovať asi nepovedie k pochopeniu...
dnes, 12:24,  Zuzka8 - pred večerou, alebo po raňajkách?
dnes, 12:15,  djjaro, nevedel som, že tvrdenie: "Myslenie je mimo subjektu a objektu" je rozbor a...
dnes, 12:13,  kntsz, tu sú: „280“ - napíšem /zopakujenm/ niečo z môjho duchovna. Aj debil je ronako...
dnes, 12:12,  kntsz, do ničoho sa Ťa nesnažím napasovať, ani Ti nič nenanucujem. Reagujem na Tvoje...
dnes, 12:09,  Nie ja som zdravy hetero a to ze Vladimir je najkrajsia a najcistejsia bytosť je holy fakt nic viac
dnes, 12:06,  viete čo povedal Forest Gump.. *03
dnes, 11:48,  A podla poznania*21
dnes, 11:47,  -era - to spravne pochopil ,, lebo zaklady su rovnake ale vnimanie toho ma kazdy inak podla duse
dnes, 11:46,  Lebo sa mi zda ze ti to odporuje steeiner urbil len rozbor a ano -era- spravne napisal ze kazdy...
dnes, 11:43,  No ved sam na sebe vyskusaj ci to co napisal steiner dava logiku a preco
dnes, 11:42,  Lemmy- rozdávaš tituly, ktorý ty už dávno máš. Stačí nám tu jeden takto titulovaný a...
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie

Čím viac dávaš, tým viac dostávaš.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(53 986 bytes in 0,276 seconds)