Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  náboženstvo  téma
kategórie:  

Zázrak! Ako dosiahnuť materializácie myšlienky?

38
reakcií
160
prečítaní
Tému 12. marca 2020, 19:31 založil savras.

podobné témy:

názov témy
posledná
reakcií
23. 12. 2014
78
18. 11. 2017
12
 
 


1.
označiť príspevok

savras žena
   12. 3. 2020, 19:31 avatar
Naša myseľ predstavuje potenciál, ktorý je pri jeho efektívnom využití schopný celkom reálne ovplyvňovať fyzické a materiálne dianie okolo nás. Ukážme si silu myšlienky na konkrétnom príklade maturitných skúšok, pri ktorých dochádza mnohokrát k zaujímavému fenoménu. Nie excelentní žiaci na nich často excelujú a naopak, veľmi dobrí žiaci na nich často pohoria. Prečo je tomu tak? Pretože pri tom zohráva zásadný význam práve materializácia myšlienky.

Ak sa totiž majú študenti naučiť na nejaký maturitný predmet sto otázok, málo excelentní žiaci to z rôznych dôvodov ignorujú, a pripravia sa dobre možno len na päť z nich. A naopak, dobrí žiaci sa poctivo pripravia na deväťdesiatpäť otázok, a zvyšných päť zvládajú z nejakých dôvodov len veľmi slabo.

Bezprostredne pred maturitami každý z týchto dvoch typov študentov veľmi intenzívne myslí na svoj problém. Avšak každý z nich radikálne odlišným spôsobom. Málo excelentný študent myslí intenzívne práve na päť otázok, na ktoré je dobré pripravený a veľmi si želá, aby si niektorú z nich vytiahol. A toto jeho veľmi silné, pozitívne vnútorné upriamenie mysle celkom konkrétnym smerom nakoniec často spôsobí, že sa to podarí.

Veľmi podobne je tomu aj u dobrého študenta, ktorý sa však žiaľ často nevedomky chytí do pasce schopnosti materializácie vlastnej mysle. On si je totiž vedomý, že na päť otázok nie je dobre pripravený, a preto intenzívne myslí na to, aby si ich nevytiahol. Ale žiaľ, často býva opak pravdou.

Prečo? Pretože málo excelentný žiak svojou silnou vnútornou túžbou po piatych otázkach, ktoré ovláda, vytvára smerom od seba k nim tenučké vlákno osudu, spájajúce ho s nimi. No a na základe tohto vlákna je potom pritiahnutý k želaným otázkam, a skutočne si ich aj vyberá.

U dobrého študenta to funguje rovnako. Aj on si svojou úzkosťou pred vytiahnutím piatich otázok, v ktorých má medzery, vytvára tenké vlákno osudu, smerujúce práve k nim. Na základe toho je k ním pritiahnutý a reálne si ich vyberá.

Problém je totiž v tom, že keby dobrý študent uvažoval pozitívnejšie a vnútorne by sa optimisticky orientoval iba na otázky, ktoré ovláda, nasmerovali by ho vlákna osudu práve k nim.

O všetkých týchto skutočnostiach a súvislostiach však hovoríme preto, lebo sa neprejavujú len pri maturitných skúškach, ale v celom našom živote ako takom.

To znamená, že ku všetkému, na čo intenzívne myslíme, si nevedomky tkáme vlákna svojho osudu, ktoré nás spájajú s predmetom našej túžby, ovinú sa okolo neho a nás samotných k nemu pritiahnu.

Každý z ľudí je teda bytosťou, schopnou priviesť to, na čo intenzívne myslí, k svojmu hmotnému, viditeľnému a reálnemu naplneniu. Každý z ľudí je bytosťou, schopnou vonkajšej materializácie toho o čom vnútorne naozaj intenzívne uvažuje.

A ak na to myslíme pozitívne, konštruktívne a optimisticky, vonkajšia materializácia našej myšlienky bude pozitívna, konštruktívna a optimistická.

Ak ale na niečo myslíme v strachu, v úzkosti, v obave, alebo negatívne a nekonštruktívne, bude vonkajšia materializácia toho, na čo sme mysleli negatívna, a prinesie prinesie nám do života veľa negativity.

Pamätajme preto, že to, čo myslíme, a tiež akým spôsobom to myslíme, sa nám môže napokon stať skutočnosťou. Môžeme si to k sebe jednoducho pritiahnuť. Alebo inak povedané, my sami budeme k tomu pritiahnutí na základe vlákna osudu, ktoré sme svojim intenzívnym myslením k niečomu konkrétnemu ukotvili.

A všetko toto, o čom sme hovorili, je možné urobiť ešte oveľa intenzívnejším a prenikavejším. A to prostredníctvom citu. Čiže tým, nakoľko intenzívne dokážeme svoje myšlienky vnútorne citovo prežiť, pretože hlboké citové prežívanie určitej myšlienky má schopnosť privodiť oveľa intenzívnejší a očividnejší stupeň jej materializácie.

Je to spôsobené tým, že do každého citu človeka sa vlieva živá, neutrálny sila, alebo inak povedané, základná božská sila, prúdiaca univerzom, ktorá robí cítenie človeka živým. Robí ho živo intenzívnym, a teda oveľa prenikavejšie pôsobiacim, než je tomu pri myšlienke, pochádzajúcej iba z rozumu. A práve preto vzniká za spoluúčasti citového prežívania oveľa intenzívnejšia a vyššia miera konečnej, reálnej materializácie toho, na čo myslíme, a čo zároveň aj silne citovo prežívame.

Sila myšlienky a znásobená sila myšlienky, preniknutá citom sú dva elementy, prostredníctvom ktorých môžu ľudia pôsobiť na hmotu a ovládať ju. Dva elementy, prostredníctvom ktorých môžu spriadať svoje osudové vlákna, a tie ich potom pritiahnu k nimi samými takto sformovanému osudu.

Ale existuje ešte aj element tretí, a ten môže všetky deje ešte viac znásobiť a spôsobiť čosi, podobné zázraku. Alebo privodiť priamo zázrak samotný! A to je možné v spojení ľudského myslenia a cítenia so silou Svetla. So silou Stvoriteľa!

Aby sme pochopili, o čo ide, vráťme sa k nášmu úvodnému príkladu o maturitných otázkach. A ukážme si to na príklade dobrého študenta, ktorý sa naučiť deväťdesiatpäť otázok zo sto, ale z nejakých, možno aj objektívnych dôvodov, sa nestihol dobre pripraviť na zvyšných päť.

V prvom rade by na ne nemal vôbec myslieť v obave a strachu, že si ich vytiahne, pretože tak, ako sme si vysvetlili, si takýmto myslením tká vlákna svojho osudu práve smerom k nim.

Mal by teda optimisticky myslieť predovšetkým na otázky, na ktoré je dobre pripravený a jedine k ním by mal zamerať svoje myšlienkové a citové chcenie. Potom je vysoko pravdepodobné, že sa to stane realitou, a jeho intenzívne živené, myšlienkovo citové pôsobenie sa nakoniec zhmotní.

Ak ale chce mať tento študent takmer istotu, ak chce, aby sa tak naozaj stalo, má ešte možnosť podporiť vlastné myslenie a cítenie svojou prosbou o pomoc zhora, zo Svetla. A ak, ako už bolo zdôraznené, sa na oných päť otázok nestihol dobre pripraviť z nejakých objektívnych dôvodov, stane sa zázrak! Stane sa zázrak, spočívajúci v tom, že jeho intenzívne myšlienkové a citové chcenie, podporené prílevom sily zhora sa skutočne zmaterializuje do podoby toho, čo človek chcel a o čo prosil. A zmaterializuje sa to tak zásadne a tak rukolapne, že sa to bude javiť ako zázrak. Takéto zázraky vonkajšej materializácie sú v schopnostiach každého človeka.

Ale pozor! Myšlienkovému a citovému chceniu človeka sa môže dostať podpory zhora len vtedy, ak ide o chcenie dobré a pozitívne. Nijakému zlému a negatívnemu ľudskému myšlienkovému a citovému chceniu sa podpory zo Svetla nikdy nedostane. A preto nikdy nemôže dosiahnuť úrovne zázraku a nevšednej prenikavosti. A preto to zlé a negatívne môže byť zhmotňované len prostredníctvom vlastného ľudského myšlienkového a citového chcenia. Preto sa zlo na zemi môže v konečnom dôsledku materializovať len prostredníctvom týchto dvoch elementov.

To znamená, že nech by bolo zlo na zemi akokoľvek silné, jedine dobro a pozitivita môžu počítať s podporou tretieho a najmocnejšieho elementu, čiže sily Svetla, čo sa v následne zmaterializovanej podobe musí javiť ako zázrak. A z toho dôvodu preto nakoniec dobro vždy zvíťazí! Lebo dobré ľudské myslenie a citové chcenie bude s podporou sily Svetla vždy silnejšie, ako zlé myšlienkové a citové ľudské chcenie, ktorým sa podpory zo Svetla nemôže v nijakom prípade dostať.

Toto všetko v súhrne znamená, že každý človek sa už vopred stáva vnútorným hodnotovým naladením svojho myslenia a cítenia na stranu víťaza, alebo na stranu porazeného. Stavia sa buď na stranu istoty víťazstva dobra, alebo na stranu istoty porážky zla a negativity.

A tak tká každý človek každodenne svoj osud buď smerom k silám víťazstva, alebo smerom k silám zla a negativity. K silám zla a negativity, ktoré budú raz s istotou porazené a zničené. A spolu s nimi budú zničení aj všetci tí, ktorí boli so zlom a negativitou spojení svojimi osudovými vláknami.

A všetko toto zlé a negatívne ľudské myšlienkové a citové chcenie každým dňom čoraz viacej temnie, ako hrozivý búrkový mrak. Čoraz rýchlejšie sa približuje ničivá búrka, ktorá bude materializáciou všetkého zlého ľudského cítenia a myslenia, aby potom, až prepukne, zmietla zo stvorenia ľudí, ktorí tejto búrke zla dovolili zmaterializovať sa prostredníctvom svojich zlých citov a myšlienok.

Človeče, dávaj si veľký pozor, aby si aj ty sám nebol medzi nimi.

kusvetlu.blog.cz Tento odkaz smeruje mimo DF.sk v spolupráci s M.Š.


2.
označiť príspevok

gabriel pb
   23. 3. 2020, 14:35 avatar
kto je tým nepriateľom katolíkov (otázka)
musíš sa veľa učiť, aby si vedel ako málo vieš (odpoveď)


3.
označiť príspevok

djjaro muž
   23. 3. 2020, 14:47 avatar
Vsetci sme aj priatelia aj nepriatelia


4.
označiť príspevok

Immanuel
   23. 3. 2020, 14:48 avatar
Hlavne, že už vieš, že mám MOC nad SLOVOM


5.
označiť príspevok

djjaro muž
   23. 3. 2020, 14:49 avatar
4hlavne sa len dozvies ked si priatel


6.
označiť príspevok

djjaro muž
   23. 3. 2020, 14:50 avatar
ZE BOH JE SLOVO


8.
označiť príspevok

Immanuel
   23. 3. 2020, 14:52 avatar
Si videl včera ako dopadlo SLOVO


12.
označiť príspevok

Immanuel
   23. 3. 2020, 14:53 avatar


14.
označiť príspevok

djjaro muž
   23. 3. 2020, 14:54 avatar
To preto lebo si nedokazal udrzat SLOVO


15.
označiť príspevok

Immanuel
   23. 3. 2020, 14:55 avatar
To preto, že SOM si chcel utreť riť


17.
označiť príspevok

djjaro muž
   23. 3. 2020, 14:56 avatar
A uz si pochopil SLOVO
Ze kto je slovo?


19.
označiť príspevok

djjaro muž
   23. 3. 2020, 14:57 avatar
Otazka mala znieT IMMO NA CHAPANIE PRE FSECKYCH
KTO JE SLOVO


23.
označiť príspevok

Immanuel
   23. 3. 2020, 14:59 avatar
SLOVO je hajzel papier


25.
označiť príspevok

djjaro muž
   23. 3. 2020, 14:59 avatar
Aj to hajzel papier je slovo


27.
označiť príspevok

djjaro muž
   23. 3. 2020, 15:00 avatar
Ale hajzel papier nebol na pociatku


29.
označiť príspevok

djjaro muž
   23. 3. 2020, 15:05 avatar
NA pociatku bolo slovo ktore BOLO U BOHA A TO SLOVO ,,,, BOLO BOH ,,,


30.
označiť príspevok

Immanuel
   23. 3. 2020, 15:09 avatar
JA SOM bol na počiatku a nie SLOVO


31.
označiť príspevok

djjaro muž
   23. 3. 2020, 15:09 avatar
Najprv BOLO SLOVO POTOM TY
Gabriel najprv zvestoval ,,,,, teda SKOREJ BOLO SLOVO ZVESTOVANE AZ POTOM SA STALO ,


32.
označiť príspevok

Immanuel
   23. 3. 2020, 15:11 avatar
Najprv JA SOM bol


33.
označiť príspevok

djjaro muž
   23. 3. 2020, 15:11 avatar
Ty tvrdohlavec ,   


34.
označiť príspevok

djjaro muž
   23. 3. 2020, 15:15 avatar
Mam rad tvoju tvrdohlavost ,   


35.
označiť príspevok

djjaro muž
   23. 3. 2020, 15:20 avatar
Este raz ,
Ak je napisane ze,, SLOVO TAK SLOVO,, Z TOHO VYCHADZAJ
Napriklad kto je SLOVO
aLEBO napriklad kto je slovo ktore bolo u boha ,


36.
označiť príspevok

djjaro muž
   23. 3. 2020, 15:20 avatar
Vieme uz ze to slovo bolo Boh ,
To ti uz davam velku napovedu


37.
označiť príspevok

djjaro muž
   23. 3. 2020, 15:21 avatar
Boh sa prejavil ,,,, skryl sa doslova
do slova chapes ?


38.
označiť príspevok

djjaro muž
   23. 3. 2020, 15:24 avatar
Prejavil sa v slove v pisanej forme v biblii
Aby ten ktory ho hlada celym srdcom videl JEHO SLOVO


39.
označiť príspevok

djjaro muž
   23. 3. 2020, 15:27 avatar
Vidis ako sa ponizil
Do malickych pismeniek?


7.
označiť príspevok

djjaro muž
   23. 3. 2020, 14:50 avatar
ESTE NEZAPLO?


9.
označiť príspevok

gabriel pb
   23. 3. 2020, 14:52 avatar
možno mu zapne, keď budeš nakupovať mravce v obchode
Súhlasí djjaro


10.
označiť príspevok

-era- muž
   23. 3. 2020, 14:52 avatar
Už zaplo.
1. Boh je Slovo
2. ty nie si Boh
===>>> ty nie si Slovo.

Dobré, nie?


13.
označiť príspevok

djjaro muž
   23. 3. 2020, 14:53 avatar
10Cele zle era


16.
označiť príspevok

djjaro muž
   23. 3. 2020, 14:55 avatar
Uz zaplo era?


18.
označiť príspevok

-era- muž
   23. 3. 2020, 14:57 avatar
Už zaplo.

Vyhlasuješ sa svojvoľne za Boha.


20.
označiť príspevok

djjaro muž
   23. 3. 2020, 14:58 avatar
18Ja ?
Za boha ?
BOHOM JE TO SLOVO KTORE BOLO NA POCIATKU


21.
označiť príspevok

djjaro muž
   23. 3. 2020, 14:58 avatar
AAle nic nezaplo ,ani tebe


22.
označiť príspevok

-era- muž
   23. 3. 2020, 14:58 avatar
No veď to všetci vieme.


24.
označiť príspevok

djjaro muž
   23. 3. 2020, 14:59 avatar
Neviete
lebo to je tazke pre vas vysvetlit ,


26.
označiť príspevok

-era- muž
   23. 3. 2020, 15:00 avatar
ÁAle kde. To iba ty nás nechápeš.


28.
označiť príspevok

djjaro muž
   23. 3. 2020, 15:01 avatar
No ved ty pises ze sa svojvolne robim bohom,
Tak teda keby si chapal SLOVO TAK AKO TREBA TAK BY SI TO nenapisal
Ale by si rozimal ako som to myslel,


11.
označiť príspevok

djjaro muž
   23. 3. 2020, 14:53 avatar
To by mi moje morske prasiatko nepapala
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 07:59,  ty satanov služobník.....ty sa pasuješ ako krestan v prvom storočí?.......ta preco...
dnes, 07:40,  2 - problém s počítanim siedmych časov ako 2 520 rokov je v tom, že roky židovského...
dnes, 07:35,  Lemmy ano to mas pravdu, ale je to za cenu riedenia evanjelia to ako ateista asi ťažko pochopíš
dnes, 07:21,  tomu nechapeš?.....ved ked ideš do historie, tak predsa musíš vidieť ako vzniklo...
dnes, 07:21,  Keby Vedúci Zbor SJ bol vedený svätým duchom Jehovu Boha, tak by neboli potrebné...
dnes, 07:16,  Jeden veľmi zaujímavý pohľad na históriu národov! V minulosti národy okolo Judei a Izraela...
dnes, 06:59,  A mnoho ľudí sa narodí zo znásilnenia.
dnes, 06:59,  Nie! To sa bude v tvojej hlave diať v ktoromkoľvek čase, v ktorejkoľvek dobe. Je to falošné...
dnes, 06:54,  Človek sa z lásky narodil, aby pre lásku žil, aby sa z lásky nový človek pre lásku narodil.
dnes, 06:53,  To, čo sa dnes deje celosvetovo sa samo "pasuje" k prorockým prehláseniam apoštola...
dnes, 06:46,  Chmelár je klamár, preto nemá význam ďalej o tom diskutovať. Všetko je povedané. A...
dnes, 06:44,  T: Dnes sa slová biblických prorokov (vrátane Pavla) plne splňujú! Prečo máš chorobné...
dnes, 05:40,  “On im povedal: ‘Akí ste neochotní rozmýšľať a aké máte nevnímavé srdce! Prečo...
dnes, 00:58,  9 ... "A presné poznanie zachraňuje ľudské životy!" - Presne tak - pravá viera je...
dnes, 00:48,  29, .... žiadny "deň nášho pána Ježiša Krista neexistuje v Písme. Ak áno, ukáž...
včera, 23:50,  30, .... áno, ale ten výklad je už trochy problém. Ak ja čítam slová Ježiša, že...
včera, 23:44,  Marcus Revolta ft. John Nett - Je to tvůj boj
včera, 23:41,  keď som hviezda, prečo tu nie sú hviezdičky v smajlíkoch
včera, 23:34,  20, ....majte ma tu radi ,....*03*39
včera, 23:33,  24, ....aj mňa? *02
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie
 
Na peknú ženu je príjemné pozerať sa. S rozumnou je príjemné žiť.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(119 831 bytes in 0,212 seconds)