Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  zdravie  téma
kategórie:  

Za 100 dní Matovičovej vlády sme zistili, že:

41
reakcií
159
prečítaní
Tému 9. júla 2020, 22:23 založil Kasafran.

podobné témy:1.
označiť príspevok

Kasafran
   9. 7. 2020, 22:23 avatar
Za 100 dní Matovičovej vlády sme zistili, že:

1. Plagiátorstvo nie je zlodejina, za ktorú majú predsedovia parlamentu odstupovať. Naopak, opisovať diplomovky má zakázané len Danko, zato titul magistra Kollára je v úplnom porádečku a zaslúžil by si určite aj hodnosť kapitána.

2. Zistili sme, že Kollár s Krištúfkovou sú obete vysokého školstva a za ich traumatizujúci zážitok by možno mali dostať od štátu odškodnenie.

3. Osobitne Krištúfková by si zaslúžila zvýšenie platu, aby chúďa nemusela chodiť na dovolenky na Kočnerovu jachtu a mohla si kúpiť svoju.

4. Ak na tlačovke ako predseda vlády desaťkrát za minútu poprieš samého seba a kompletne znásilníš morálku, o ktorej si celé roky táral, vôbec ťa novinári nebudú grilovať ako za Fica - to sa už nenosí. Nové časy.

5. Odrazu zisťujeme, že médiá dokážu byť k premiérovi milé a prítulné. To, čo pri Ficovi vrčalo ako rozzúrený rotvajler, len sa Fico nadýchol, dnes pri Matovičovi vrtí chvostíkom ako Jorkšírsky teriér.

6. Hafkovia z korporátnej tlače sa s Igorkom kolektívne chichúňajú a vtipkujú, či má mafoš radšej Aktuality alebo Markízu - jedna veľká šťastná rodinka. A zhodou okolností vlastnia médiá milionári z Penty, Esetu, J&T a Američania. Náhodičky. Neriešte.

7. Dozvedeli sme sa, že boj proti mafii zahŕňa spoluprácu s mafiánmi, ktorí chodili s Piťom na dovolenky a Žaluďovi štartovali auto. No chápete - inak ako s mafiánmi tú mafiu neporazíme.

8. Zistili sme, že očista Slovenska nenastane, kým všetci Kočnerovi kamaráti, počnúc Sulíkom a končiac Kollárom, nebudú mať štátnu funkciu.

9. "Naši ľudia" sú tým najlepším spôsobom, ako dosadzovať ľudí do štátnych úradov. Ten koncept bol vlastne celý čas absolútne nepochopený - na "našich ľuďoch" vlastne nie je nič zlé, len to musia byť Matovičovi "naši ľudia".

10. Transparentnosť je super nápad, ale netransparentnosť ešte lepší. Očista politiky má zmysel, iba pokiaľ ste v opozícii - keď ste vo vláde, treba robiť všetko to, čo ste roky kritizovali. Ako to vyjadril jeden trnavský mafoš - hádam sa len nebudeme hrať na principiálnych.

11. Penta sú fajn chalani. Nejakí traja idioti behali pred voľbami po Cypre a vyvreskovali, ako to Pente naložia, ale kto by bral vážne nejaké hlúpe predvolebné videjká, že? Nové heslo ministra zdravotníctva: v mene otca i syna a i Penty svätej.

12. Dozvedáme sa, že obyčajní ľudia sa majú po vláde Smeru tak príšerne zle, že im musíme okamžite pomôcť a zrušiť bankový odvod, lebo banky mali minulý rok čistý zisk len 643 miliónov eur - chúdence si zaslúžia pomôcť, nech sa môžu finančne nadýchnuť, ako fakt, majme srdce.

11. Zisťujeme, že hospodársky pokles o 10% vyriešime tým, že reštaurácie viac nebudú musieť mať vylepený nápis "zákaz fajčiť". Riško nás zachránil - pošlite mu teplý rohlík.

12. Generálnu prokuratúru treba spolitizovať a na jej čelo pretlačiť chlapa, čo kedysi na ľudí posielal vodné delá, zrazil človeka na priechode a ako kvalifikačný bonus - prokurátora nikdy nerobil. Hurá, to je ten ideálny kandidát, treba kvôli nemu zmeniť zákon. A keby to nevyšlo, v zálohe majú ešte bakalárku Krištúfkovú.

13. Pred voľbami sme od Matoviča počúvali srdcervúce výlevy o tom, ako nie je nič lepšie na svete ako blokovať diaľnice a  po voľbách nás odrazu drahocenný premiér presviedča, že blokáda diaľnic je bohapustá anarchia, fuj, treba to zrušiť. Ešte raz - to akože čakáte, že sa Igor bude hrať na principiálneho? Nebuďte smiešni.

14. A vôbec - ľudia vlastne nemajú čo protestovať, majú držať ústa, veď sú to hlupáci a mudrosráči a jediný, čo zjedol múdrosť sveta, je Igor.

15. Sloboda je super vec, ale len dovtedy, kým sa k moci nedostane Matovič - potom je treba lámať ústavu, prijímať špicľovacie zákony, politizovať políciu, kriminalizovať opozíciu a zneužívať skrátené legislatívne konanie.

16. Pred voľbami sme počúvali, že nie je nič dôležitejšie na svete ako médiá a opoziční lídri aspoň raz denne cítili potrebu priživiť sa na vražde Jána Kuciaka - bez krokodílej slzy pred kamerami za Janka a Martinku to nebol ten správny deň.

17. Dnes odrazu o Kuciakovi ani slovo a namiesto glorifikácie médií si Matovič ide zriadiť vládny časopis - inšpirácia priamo z Pchjongjangu.

18. Sociálne sľuby sú super, ale ešte viac super je biznis, takže sorry, ľudia, zabudnite na pomoc tým najslabším. Trináste dôchodky si seniori nezaslúžia, minimálna mzda je prežitok, zamestnancov premeníme na otrokov a učiteľom zvýšime platy o nula celá nula eur - Matoviča od 29.februára nezaujímajú obyčajní ľudia, ale len obyčajné banky.

19. A samozrejme, za 100 dní Matoviča sme zistili aj to, že áno, je fyzicky možné, aby slovo "špajza" Matovič reálne vyslovil na každej tlačovke, ktorú za tých 100 dní stihol zvolať. Hovorí sa, že väčšina populácie už pri slove "špajza" má chuť skočiť z balkóna.

20. Matovič neklamal len v jednom. Dobre bude. Dobre bude bankárom, Pente, mafiánom a Borisovi. A zle všetkým ostatným.

Toto je Matovičových 100 dní vlády. Najväčší volebný podvod v dejinách Slovenska.

Blaha
Súhlasí Kacír


2.
označiť príspevok

ondrej61 muž
   9. 7. 2020, 22:26 avatar
najvätší podvod bolo budovanie krajších zajtrajškov.....to si nevedel ty zabudnutý a oprdený komunista?....už len kňučíš zpoza obrazovky.......
Súhlasí Osvietený


3.
označiť príspevok

Kacír muž
   9. 7. 2020, 22:30 avatar
Nejeb do neho zvovuskokotený !!!!!!!!!!!!!!!!


23.
označiť príspevok

Osvietený muž
   10. 7. 2020, 10:34 avatar
Ondrej v roku 1966 keď mal súdruh prezident plat 240 000 a slušným platom bolo 500 výplata a 200 záloha malo menej ako polovica dôchodcov dokonca i dôchodok . Niekto 40 korun niekto 80 kčs a spolahlivý súdruh u cez 200 kčs ale toho museli dlho hladať . Ako sa vyjadril na tabak by to stačilo . Ešte že máme dobové videá z tých blaho bytov

http://www.youtube.com/watch?v=4zdhN3k5zjo Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
Súhlasí ondrej61


24.
označiť príspevok

Osvietený muž
   10. 7. 2020, 10:36 avatar
Bolo to presne takto zhrnuté na parádu

Časy kedy tu bolo tak dobre, že si nás tu režim držal doslova násilím

http://www.youtube.com/watch?v=9jut8w94sCI Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
Súhlasí ondrej61


25.
označiť príspevok

J.Tull
   10. 7. 2020, 10:43 avatar
ondrej61, čo má spoločné 100 dní Matovičovej vlády s najväčším podvodom - budovaním krajších zajtrajškov? 
 


26.
označiť príspevok

ondrej61 muž
   10. 7. 2020, 11:11 avatar
ja nečítam članky sionfašistu   , len poslednu vetu a na tu som odpovedal

Toto je Matovičových 100 dní vlády. Najväčší volebný podvod v dejinách Slovenska.

Tull, mysliš že to bol najvatsí volebný podvod?


27.
označiť príspevok

J.Tull
   10. 7. 2020, 11:31 avatar
ondrej61, nemyslím si, že išlo o volebný podvod... som však presvedčený, že je tu viacero dôvodov, ktoré svedčia o tom, že Matovičova vláda oklamala voličov...

Keď si odpovedal len na poslednú vetu, potom čo znamenajú Tvoje súhlasy pod príspevkami, ktoré sú mimo misu, údenými sleďmi ako vyšitými z príručky o logických klamoch...?
 


28.
označiť príspevok

ondrej61 muž
   10. 7. 2020, 11:41 avatar
Tull, suhlasil som s osvieteným.Dava dobre dobove videa....

V čom oklamala vlada voličov?.....Ved Matovič ako premier mal riadne zapeklitý zaciatok a musí riešiť korona vírus.....myslím, že to zvlada celkom dobre, čo bude dalej uvidíme....


29.
označiť príspevok

hokejis muž
   10. 7. 2020, 11:42 avatar
mufík miluje hoaxy a dezinformácie elfieho trola


30.
označiť príspevok

J.Tull
   10. 7. 2020, 11:54 avatar
ondrej61, tie "dobré dobové videá" /nebudem riešiť nakoľko sú dobré.../ sú celkom mimo tému...

Oklamala hlavne v sľuboch - budú robiť inú "politiku" než smeráci - nebudú dosadzovať do funkcií svojich rodinných príslušníkov, pusipajtášov... nebudú dosadzovať podľa politických tričiek, ale predovšetkým na základe odbornosti, čestnosti... bez prepojení na oligarchov... a pod. ... sľubovali, že budú iní, transparentní...
 


31.
označiť príspevok

ondrej61 muž
   10. 7. 2020, 12:08 avatar
Tull, ja tieto veci neriešim.....ludia boli su a budu takí akí sú....Vsetci sme zhresili a niet v nas božej slavy.....Jedine čo mi vadí ked sa stane vlada vyložene mafianskou......
Hladať chyby na ludoch nie je ťažké.....možeš zacat a povím ci...maš co robiť až kým nezomreš.....
Tull mne nevadí, ked si niekto hore nejak pomože.....ked pomôže svojím rodinným prislušníkom.....ide o to ako budu vladnuť....Ja osobne by som nechcel byť na mieste vrcholných politikov...su tam neskutocne moznosti ako prísť ku velkým peniazom....malokto tomu odola......
Slovensko je na dobrej ceste....    
Súhlasí Osvietený


32.
označiť príspevok

J.Tull
   10. 7. 2020, 13:00 avatar
ondrej61, VYLOŽENE mafiánskou nebola ani jedna... do určitej miery /ako aj v určitom prenesenom zmysle.../ boli všetky, Matovičovú nevynímajúc... pýtal si sa však na podvod. Ten je v tom, že dnešní koaličníci kritizovali spôsoby bývalých a robia to isté...
Mne vadí, keď si niekto a je mi jedno, či je to politik, bankár, oligarcha, mafián... pomáha na úkor iných, pomáha tak, že až zbedačuje druhých...
 


33.
označiť príspevok

ondrej61 muž
   10. 7. 2020, 13:14 avatar
Ficova vlada bola vyložene mafianskou.....to čo sa dialo za jeho vladnutia mena obdobu......teraz vsetko vychadza na povrch.....
Opakujem ...mne nevadí, ak si niekto tam hore nejako malo pomože....tým nezbedači obyčajných ludí....
to su len omrvinky v štátnom rozpočte......
Horsie je, ak to prejde do organizovanemu zlocinu.....a sudnictvo je totálne skorumpované......potom už naozaj može dôjsť k zbedačovaniu obyvateľstva......
Fico ani nemusel o všetkom vedieť a mnoho veci sa diali poza jeho chrbát......ale určite čistý není......a nedal do poriadku sudnictvo.....to musí sam vedieť ako hlboko bol v tom namočený...aký to bol vlastne biely kôň a komu slúžil.
Ludom zapchal usta nejakými darmi....(opiciam treba banany)...a opičky su spokojne
Súhlasí Osvietený


35.
označiť príspevok

hokejis muž
   10. 7. 2020, 13:16 avatar
Bum báááác bác bum v mufíkovej hlave


37.
označiť príspevok

J.Tull
   10. 7. 2020, 13:36 avatar
ondrej61, ale má obdobu... má obdobu v bývalých pravicových vládach /včítane Mečiarovej... / a dnešná v tom pokračuje. Som veľmi, veľmi zvedavý čo z toho všetkého vyplávaného na povrch je skutočne pravda... koľkí z vlády smerákov budú sedieť...
Ako to, že nabaľovanie tých tam hore nezbedačuje obyčajných ľudí...? vôbec to nie sú odrobinky v štátnom rozpočte.
Ak by bolo súdnictvo TOTÁLNE skorumpované, tak by Bašternák, Kočner a podobní vtáčkovia nesedeli...

Nezastávam sa Fica, ani jeho koaličníkov... kritizujem dvojkilometer...
 


39.
označiť príspevok

Osvietený muž
   10. 7. 2020, 13:55 avatar
J.Tull

" koľkí z vlády smerákov budú sedieť... "

Mnohí niektorí Kičurovia , Jankovské a skorumpované súdnictvo sa už poriadne pootvorili .

Kočner sedí preto lebo FBI mu rozkodovalo Thremu nie preto lebo spravodlivá vláda smeru.

Vypočuť si Trnku to che tiež gule ako mu Kočner hovoril že zhanal u SDKU hlasy ale nedali mu ani jeden jediný všetky musel Marian kupiť u smerákov .


36.
označiť príspevok

J.Tull
   10. 7. 2020, 13:24 avatar
ondrej61, píšeš, že tieto veci neriešiš... nevyzerá to celkom tak. Domnievam sa, že ich neriešiš pri dnešných koaličných, bývalých pravicových vládach, ale čo sa týka tých smeráckých, minulosti... už je to iná káva... napríklad, dal si súhlas:
v roku 1966 keď mal súdruh prezident plat 240 000 a slušným platom bolo 500 výplata a 200 záloha ... /23/
Hoci už za Husáka tomu bolo inak... Nie je podstatné... Vtip je v tom, že dnes je prezidentský plat 13 483,76 eura v hrubom pričom:
"V 1. až 3. štvrťroku 2019 dosiahla priemerná nominálna mesačná mzda zamestnanca v hospodárstve hodnotu 1 064 eur. Medziročne sa zvýšila o 8,1 %, reálna mzda vzrástla o 5,4 %. Rast nominálnej aj reálnej mzdy bol o 1,7 p. b. rýchlejší ako v rovnakom období minulého roka." /neviem dať odkaz, lebo je dlhý.../
Tento priemerný plat nedosahuje ani 50% zamestnancov, pričom mnoho ľudí živorí z platu minimálnej mzdy a čo sa týka peniažkov väčšiny dôchodcov, škoda mlčať...
 


34.
označiť príspevok

Osvietený muž
   10. 7. 2020, 13:16 avatar
J.Tull to či Matovičova vláda oklamala voličov musia vyhodnotiť voliči . Nie 100 dní v korona kríze .

Všetko ostatné je nezmysel.
Súhlasí ondrej61


38.
označiť príspevok

J.Tull
   10. 7. 2020, 13:39 avatar
ondrej61, vedel by si mi, keďže si dal súhlas, čo je v mojom príspevku nezmyslom? 
 


40.
označiť príspevok

hokejis muž
   10. 7. 2020, 13:56 avatar
nemysliaca ovca ondrej dáva na každú Edovu hlúposť súhlas


41.
označiť príspevok

Bijoux žena
   10. 7. 2020, 14:08 avatar
40. šte 102 trollskych príspevkov a splnil svoju dnešnú normu  


42.
označiť príspevok

hokejis muž
   10. 7. 2020, 14:44 avatar
Zlá stvora má smenu


4.
označiť príspevok

Kasafran
   9. 7. 2020, 22:37 avatar
(3) Mil@níčko,
nechaj ho, nech sa odbaví aspoň takto, lebo po svojom "znovuzrodení" to už inak nedokáže...
Súhlasí Kacír


5.
označiť príspevok

Osvietený muž
   10. 7. 2020, 10:20 avatar
Ešte viac sme zistili

napríklad že Blaha za odvolanie Kollára nehlasoval            


6.
označiť príspevok

Osvietený muž
   10. 7. 2020, 10:21 avatar
STLÁČAM...A ŽIADNÉ ŠAMPANSKÉ A KAVIÁR

scontent.fprg2-1.fna.fbcdn.net Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


7.
označiť príspevok

Osvietený muž
   10. 7. 2020, 10:22 avatar
Včerajšia tlačová konferencia komediálneho dua Bla-Bla (Blaha-Blanár) by za normálnych okolností snáď ani nestála za zmienku, ostatne, záujem zo strany médií bol fakt neskutočný, stáli tam až dvaja reportéri z TV Pravda.

Je ale trošku škoda, že títo dvaja odvážni novinári neovplyvnení nenásytným liberálnofašistickým mainstreamom nenabrali ešte dodatočnú odvahu a nedali pánom komediantom nejakú dodatočnú otázku.

Nám napadla napríklad táto:

scontent.fprg2-1.fna.fbcdn.net Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


8.
označiť príspevok

Osvietený muž
   10. 7. 2020, 10:23 avatar
Včera sme sa od moralizátora Blahu dozvedeli čosi o predstieraní hodnôt a tiež to, ako strašne je klub Smer - sociálna kleptokracia zásadový. Dokonca nám Jakobín sľúbil, že celý jeho poslanecký klub bude hlasovat "samozrejme" za odvolanie.

Čas, neúprosný to nepriateľ komunizmu, klamárov a teda aj Blahových statusov, bol v tomto prípade obzvlášť rýchly a neúprosný.

Začíname mať pocit, že Blaha bez ideového vodcu Erika Tomáša je už len odvarom starého dvorného hatera a že aj vo vlastnom poslaneckom klube ho berú len ako nutné zlo, opicu s červeným zadkom, čo provokuje za sklom

scontent.fprg2-1.fna.fbcdn.net Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


9.
označiť príspevok

Osvietený muž
   10. 7. 2020, 10:24 avatar
Súdruh Jakobín sa nám pustil do moralizovania nad tým, ako je odvolávanie predsedu Národnej rady len divadlom pre voličov. Všetci si dobre pamätáme jeho pevné morálne zásady a hlasnú kritiku v časoch, keď sa jednalo o ich koaličného partnera v rovnakej situácii :-D

Alebo aj nie :-)

Rovnako bol ticho aj v prípade štátnej radkyne, o ktorej kvalifikácii radšej pomlčíme.

A to už ani nehovoríme o tom, že by sa mohol pozrieť aj na kamošov a susedov svojho šéfa. Mohol, ale však - poznáme Blahu a jeho hlavnú úlohu v strane - vypúšťať dymovú clonu

scontent.fprg2-1.fna.fbcdn.net Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


10.
označiť príspevok

Osvietený muž
   10. 7. 2020, 10:25 avatar
Pomätená paródia na komunistického revolucionára sa nás snaží presvedčiť, že Milada Horáková bola vlastne "ako on", ľavičiarka, ktorá odmietala kapitalizmus a že za jej popravu nemôžu komunisti, ale akýsi zlí konkrétni ľudia, ktorí ju odsúdili.

Dokážete si predstaviť, že by niekto s podobnou logikou napísal, že za zločiny počas druhej svetovej vojny nemôžu fašisti alebo nacisti, ale že to boli konkrétni zlí ľudia? Možno áno, lebo podobné veci občas píšu prívrženci strán, ktoré si ešte aj farbu loga vyberajú tak, aby sa v RGB dala zapísať 14kou a 88čkou...

A že bola Horáková ľavičiarka? Áno správne, podobne ako Masaryk alebo Beneš, na ktorých odkazovala aj vo svojej záverečnej reči. Neodkazovala na učenie Marxa alebo Lenina. Nenosila tričká s vrahom, ktorý svojich oponentov nechával popraviť, ani si jeho portréty nedávala do pracovne.

Bola aj bude hrdinkou a skutočnou osobnosťou. Na rozdiel od "facebookového hrdinu" Blahu.

scontent.fprg2-1.fna.fbcdn.net Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


11.
označiť príspevok

Osvietený muž
   10. 7. 2020, 10:25 avatar
Luboško môže v kľude naďalej prskať na klávesnicu, diplomové práce ľudí ako on nikdy nikoho nezaujímali a to sa už radšej ani nebavíme o prípadnom spoločenskom prospechu...
scontent.fprg2-1.fna.fbcdn.net Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


12.
označiť príspevok

Osvietený muž
   10. 7. 2020, 10:25 avatar
Priznanie je síce poľahčujúca okolnosť... ale až takto??

RF, TK dnes, v čase od 13:20:

"Opäť musím zvážiť každé jedno slovo ale poviem to. Veľa sa hovorilo o volebnej kampani Smeru a ja môžem povedať že bola jednoznačne postavená na základe dohody s Petrom Pellegrinim, že všetko bude len o ňom. O ničom inom. Žiadne sociálne témy, len on. A nefungovalo to. Stálo to veľa peňazí.

.. a garantujem Vám, že keby sme neurobili posledný týždeň trináste dôchodky, tak Smer má vo voľbách 12 alebo 13 percent."

scontent.fprg2-1.fna.fbcdn.net Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


13.
označiť príspevok

Osvietený muž
   10. 7. 2020, 10:26 avatar
Jakobín sa pridáva ku svojmu šéfovi, ktorý tak dlho posielal Erika do teplých krajín, až tam nakoniec aj odišiel.

scontent.fprg2-1.fna.fbcdn.net Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


14.
označiť príspevok

Osvietený muž
   10. 7. 2020, 10:26 avatar
Statusy Ľuboša Blahu nikdy nevynikali nejakým zmyslom pre logiku, ale aby si jednotlivé body tak protirečili ako v tom poslednom, to je aj na stránku marxistického makaka dosť slušný výkon.

Status už vraj analyzujú v centrále CIA v Langley, zatiaľ sa im ale nepodarilo zistiť, čo ním presne klávesnicový úderník myslel a kto by vlastne mal niesť odpovednosť a za čo.

scontent.fprg2-1.fna.fbcdn.net Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


15.
označiť príspevok

Osvietený muž
   10. 7. 2020, 10:26 avatar
Osobný internetový bodyguard markíza z Vinosadov sa pustil do bilancovania prvého roka našej pani prezidentky. Aby mu to teda nebolo ľúto, zbilancovali sme aj ten jeho rok. Veľa práce to skutočne nedalo.

scontent.fprg2-1.fna.fbcdn.net Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


16.
označiť príspevok

Osvietený muž
   10. 7. 2020, 10:27 avatar
Redneck rampage v podaní komunistického poslanca.

Všetci dobre vieme, že pred zbesilým útokom je najlepšou ochranou počkať, nebrániť sa a potom podať trestné oznámenie. Úplne najlepšie je to v takom prípade, keď nikto nič nevidí a fľak na krku sa objaví až doma...

scontent.fprg2-1.fna.fbcdn.net Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


17.
označiť príspevok

Osvietený muž
   10. 7. 2020, 10:27 avatar
Život a hlasovanie v NR SR niekedy prinášajú skutočne zaujímavé situácie. Parlament tak napríklad vo štvrtok odsúhlasil veľkou väčšinou (110 zo 132 prítomných poslancov) predĺžanie misie našich vojakov v Pobaltí, čo je určite dobrá správa. Za hlasovali takmer všetci poslanci Smeru, vrátane Fica. Takmer všetci...

Proti totiž boli Kotleby, Kuffy a náš súdruh Blaha. Je pekné, že drží líniu a je zásadový, len nám nie je jasné, ako môže vydržať s takými "reakčnými živlami" v jednej strane a ešte im kryť chrbát. Zároveň nám nie je jasné, ako tam oni dokážu strpieť oni takého exota ako je Blaha. Dúfajme, že čas a ambície slniečkárskeho krídla v Smere rozlúsknu aj túto hádanku.

Medzitým sa môžeme zabávať na dymovej clone, ktorú Blaha vypúšťa v pravidelných intervaloch. To, že by sa jeho priaznivci začali zaujímať aj o iné veci, väčšinou skutočne nehrozí...

scontent.fprg2-1.fna.fbcdn.net Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


18.
označiť príspevok

Osvietený muž
   10. 7. 2020, 10:28 avatar
Jakobín dnes potvrdil, že patrí medzi medzi najväčších a posledných zástancov skrachovaného alkoholika a bývalého premiéra Roberta Fica.

Toho dnes načapali, ako vychádza so svojím sociálnodemokratickým bavorákom X6 zo sociálnodemokratického kaštieľa so sociálnodemokracikou vežičkou a sociálnodemokratickým bazénom vo Vinosadoch, nie zrovna sociálnodemokratickej dedinke kúsok od Pezinka. Kaštiel je zaujímavý tým, že je vlastnený súkromnou akciovkou "Obnova kultúrnych a historických pamiatok" a nie je verejne prístupný. Ďalšou zaujímavosťou Ficovho pelechu je to, že personálne prepojenie akciovky smeruje (ehm) podľa informácií týždenníka Plus 7 dní k Ficovým kamošom Miroslavovi Výbohovi a Jurajovi Širokému.

Podľa Fica, ktorý narýchlo zvolal tlačovku a podľa jeho verného poskoka Jakobína tam dochádza len na "rehabilitácie". O aké rehabilitácie sa jedná a prečo sa dejú práve v noci nám nikto nezodpovedal. Či je teda toto vysvetlenie dostačujúce, musí posúdiť každý sám.

scontent.fprg2-1.fna.fbcdn.net Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


19.
označiť príspevok

Osvietený muž
   10. 7. 2020, 10:28 avatar
Luboš mal dnes ťažkú noc. Prúd myšlienok mu nedal zaspať. Prečo ľudia nechcú uznať vedúcu úlohu komunistickej strany? Prečo sa mu mladí smejú a v reštaurácii mu pľujú do piva, dvakrát viacej ako ostatným smeráckym poslancom? Je v moskovskom mauzóleu skutočne Lenin, alebo je to už len vosková figúra? Ako to že mucha lozí po strope a nespadne?

Premýšľal nad tým, ako by to tým liberálnym slniečkam natrel v najbližšom statuse, aj nad tým, ako ho lekári varovali, že zloba z tých statusov sa odzrkadľuje nie len na vágusáckom výzore, ale aj na jeho zdraví. A vtedy ho to napadlo! Nepokoje v Amerike! Presne tak si vždy predstavoval revolučné hnutie, mladí rabujúci obchody sú predsa len obrazom beztriednej spoločnosti, kde si každý zoberie, čo len potrebuje. Jablko, hrušku, MacBook Pro... Obraz horiacej Ameriky sa ale dá predsa len využiť pre pekný status! A čo i len status! Napíše on rovno tej zlej Amerike dopis!

A tak začal... "Dír ambasáda...". Nejako to stále nebolo ono, predsa len, jeho angličtina pozostáva hlavne zo slovíčok, ktoré si kedysi dávno prečítal v nejakej knihe. Síce jej nerozumel, ale bol tam pekný obrázok s Che Guevarom. Napíše ho radšej po slovensky!

A zrazu bol prúd myšlienok rýchlejší, ako keď dostal ranu od chybne zapojeného zosilovača, ešte keď hral s liberálnymi satanistami v Ethereal Pandemonium. USA, sociálny útlak, USA, ja, nespravodlivosť, ospravedlnenie, USA, zlí, novinári, USA, Trump...

Keď toto nepoloží Ríšu Zla, tak už nič! Stlačil Print, vyfotil si selfíčko, usrkol si proletárskej melty z hrnčeka s obrázkom Putina, zaľahol pod perinu s obrázkom Máše a medveďa a zaspal spánkom spravodlivých.

scontent.fprg2-1.fna.fbcdn.net Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


20.
označiť príspevok

Osvietený muž
   10. 7. 2020, 10:29 avatar
Blaha sa nám zamyslel...

scontent.fprg2-1.fna.fbcdn.net Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


21.
označiť príspevok

Osvietený muž
   10. 7. 2020, 10:29 avatar
Náš mimoriadne inteligentný dr.blaha pravdepodobne trpí nejakou obsesiou voči Ondrejovi Dostálovi a tak na pomerne krátku zmienku o ňom v rozhovore v SMEčku zareagoval epickobolševickým statusom plným totálnych kravín.

Mimo iné nám bol schopný povedať o svojom povestnom rešpekte k iným kultúram a dozvedeli sme sa napríklad aj to, ako Američania vyvraždili Indiánov. No vidíte to, nie len že bijú černochov, ale tento ledva 240 rokov starý národ má na svedomí epidémie a dobyvačné vojny, ktoré sa stali pred 400-500 rokmi.

Už by sme doplnili možno len to, že Rusko ako impérium bolo známe tým, že územia si pripájali pomocou punčových rezov, v pozadí so sláčikovým kvartetom.

scontent.fprg2-1.fna.fbcdn.net Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
Súhlasí Bijoux


22.
označiť príspevok

Osvietený muž
   10. 7. 2020, 10:29 avatar
Blaha nám aspoň dočasne ožil a nahral videjko, v ktorom plače nad tým ako ho mali Matovičovci vyhodiť z Rady Európy. Tak trochu zabudol na to, ako chceli s Dankom presne to isté spraviť Poliačikovi. Kuriózne na celom prípade je to, že na momentálny problém neupozornil prvý Blaha, ale Poliačik :-) Mimoriadne inteligentný Blaha by na to možno sám ani neprišiel...

scontent.fprg2-1.fna.fbcdn.net Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
Súhlasí Bijoux
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 00:55,  V tom máštaké myšlienky ako ja. Asi je viac takých ľudí.... Dovidenia. xD
dnes, 00:47,  No, aj ja som dnes videla ten červený záchranarský. .. pekne pristával. .. alee, videla som...
dnes, 00:44,  To je ešte nič, počkaj o pár rokov. :-) Teraz máš ešte taký bezstarostný medový život...
dnes, 00:43,  ...alebo nič, lebo iba povieš, že ja prvý nidky nezačínam, to si zapíš za uši..!!!!.....
dnes, 00:43,  Ja som dnes tak hľadela na záchranársky vrtuľník, a od srdca som si priala, aby záchrana...
dnes, 00:42,  Jooooj, Milan, m9žem Ti niečo poovedať? *21
dnes, 00:42,  On je horský pes.
dnes, 00:40,  Ja som povybavovala dneska veci v meste, a ptm som doma zaspala na hodinu. .. tak teraz nespím....
dnes, 00:39,  A teba čaká priadza. Odviazať uzol, istiť slovom, pripraviť cestu do snov. *18
dnes, 00:38,  Som vravela Leovi synovcovi, že nemocnica hovorí: "dobrý deň ľudkovia, ak budete zdravo...
dnes, 00:37,  Keď budeš staršia, a pracovne budeš musieť nastupovať na skorú rannú smenu, budíček o 4...
dnes, 00:33,  Minulosť nemá ísť? *14
dnes, 00:32,  Jarooo, v tomto je môj vzor. .. xD ako on chodí spávať. =D Pozzdravujem Ťaaa..,*29
dnes, 00:31,  Azda tam bude aj gazda. *04
dnes, 00:31,  Ešte nechoď.
dnes, 00:30,  spanilá jazda *29
dnes, 00:29,  Čítala som,' čo bolo v minulosti, na to zabúdam. Začnínam deň úplne nanovo.' Papa...
dnes, 00:29,  Na bielom tátošovi. *04
dnes, 00:29,  Kráľa. *19
dnes, 00:28,  Ešte poseď Zuzuľa. *05
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie
 
Najmúdrejší ľudia sa podriaďujú svojím vlastným príkazom.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(146 348 bytes in 0,300 seconds)