Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  rôzne  téma
kategórie:  

Z dospelého muža sa stalo 6-ročné dievčatko

9
reakcií
995
prečítaní
Tému 30. januára 2016, 23:54 založil Azinger.

podobné témy:

1.
označiť príspevok

Azinger
   30. 1. 2016, 23:54 avatar
www.stopautogenocide.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
Čo myslíte, máme tohoto človeka odsudzovať, ľutovať či akceptovať?

2.
označiť príspevok

Scarlet666 žena
   31. 1. 2016, 00:05

Príspevok bol vymazaný administrátorom.

6.
označiť príspevok

Mierotvorca muž
   31. 1. 2016, 13:31 avatar
Chorý jedinec a ešte oveľa horšia chorá spoločnosť, ktorá také niečo chorá znáša!

7.
označiť príspevok

lea_pragmaticka1
   31. 1. 2016, 18:06 avatar
Je to gender agenda, propagujúca nenormálnosti a túto gender agendu pretláčajú aj ateisti. Myslím, že každý kto má päť pokope uzná, že to nie je normálne a nemožno sa stavať k týmto anomáliam, úchylkam ako k normálnostiam a dávať ich na rovnakú úroveň. Je to choroba a chorôb je veľa, ten muž si zaslúži úctu, mal by on aj normálny svet aj lekári uznať, že chorý a mal by mať patričnú buď liečbu, terapiu alebo aspoň nejakú kontrolu pod vedením odborníka. A nie také nezmysly podporovať a ukazovať ako normálnosti.

8.
označiť príspevok

lea_pragmaticka1
   31. 1. 2016, 18:08 avatar
A také nenormálnosti sú agendou ateistov, liberálnych a komunistov. Skrátka nič normálne a oni to budú pretláčať ako normálnosť a normálne budú utláčať.

3.
označiť príspevok

RighteousFred
   31. 1. 2016, 00:15 avatar
Clovek ma mnoho krat za zivot tendenciu niekam dusevne "upadnut", nechat sa strhnut nejakou traumou z udalosti, nevyriesenej otazky,... ktora ma potencial zmenit ludsku psychu. Prirodzenym sposobom nas ludi je si navzajom pomoct, podrzat takeho cloveka psychologicky, ponuknut mu oporu v tom, co je spravne, co stoji za to a podobne, mnohi sa z takych dusevnych rozpolozeni pomahaju sami, ale proces napravy nejako prebieha. Dnes sa opat zoznamujeme s fenomenom, pretoze toto nieje nic nepoznane v ludskej neslavnej historii, ze si ludia psychozy ponechavaju a snazia sa hladat, ako s tym dalej zit, ako tomu prisposobit svoj zivot, miesto toho, aby si to v hlave snazili "upratat".
Cital som aj clanky, ktore hovorili o percente skutocnych homosexualov a znacnom percente tych, ktori niesu skutocnymi homosexualmi, len experimentatori, nezaradeni, nerozhodnuti, strateni v tom, kto, su, co vlastne chcu a podobne.
K tomu prichadza vzdy, ked sa strati "spolocna nit stada". Ked ludia pridu o spolocne ciele, hodnoty, nieco, co spolocnost spaja a drzi pohromade a tak je kazdy vlastne ako bludiaci jedinec a niektori hold koncia takto..

4.
označiť príspevok

Korund
   31. 1. 2016, 10:06 avatar
6 rokov? To by ho už lea mala pripravovať na prvé sväté prijímanie. Papa vo Vatikáne sa poteší. Pošle jej bábiku s pipíkom. :-) :-) :-)

5.
označiť príspevok

Karola žena
   31. 1. 2016, 12:21 avatar
no preplo mu..a nová rodina si ho adaptovala skôr ako ropdinného maskota..živú zábavku pre deti..v emerike je všetko možné..ale aj všetko choré..

9.
označiť príspevok

Azinger
   31. 1. 2016, 22:58 avatar
Aj američania ho odsudzujú, pozri si, koľko má negatívnych hlasov a odsudzujúcich komentárov napriklad pod týmto videom:
http://www.youtube.com/watch?v=ZWGD4DV71pA Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

10.
označiť príspevok

Kaies muž
   1. 2. 2016, 09:34 avatar
To všetko sú hlúposti, za ktorými asi stojí Kremeľ.
kandalaft.blog.pravda.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 11:59,  je uplne jedno o čom je téma....na osvieteného nespočet informacii, len bľakoceš a nedavaš...
dnes, 11:58,  Irelevantné. Nie je to nič, čo by si si nemohol overiť. Stačí navštíviť v jeho okolí...
dnes, 11:54,  Téma je trole o skladbe o bulvárnych krysách lenže dement osvetielkovaný každú tému...
dnes, 11:51,  (90) Osvietený, veď nemusíš skoro v každom diskusnom príspevku predvádzať, že Tvoje...
dnes, 11:49,  takže žiadne fakty z tvojej strany, len bľakot.....*21*21*21*21, aké typicke pre ruského...
dnes, 11:47,  Pravdou je, že sú to bulvárne krysy a ty nie si o nič menšia krysa :)
dnes, 11:47,  Ako zvykneš hovoriť: irelevantné. Toto bol jeho osobný zážitok a nik iný o tomto...
dnes, 11:47,  TOP 5 momentov z protestov Extinction rebellion za záchranu planéty. Sfetení trubanovci....
dnes, 11:45,  vysvetli v čom su to dezinformacie, a čo je podla teba pravda......a nebľakoc šarkaňu.....
dnes, 11:44,  Keby to bolo ojedinelé také svedectvo svojho druhu na svete, pochybnosti by boli naozaj...
dnes, 11:44,  TRoll SSfoton spomína pravdu, taK TO BOL KAMEňáK :)
dnes, 11:43,  No vidis ako si sa chytil na udicku vas progresivne osvietenych clovek spozna hned miesto obsahu...
dnes, 11:43,  TRol osvetielkovaný kopčí dezinformácie a propagandu. :) Ano sú to bulvárne krysy a ty nie...
dnes, 11:42,  129. S tým ja súhlasím, ale na druhej strane - môžem oprávnene o jeho slovách pochybovať....
dnes, 11:42,  Smiechová terapia ti nezaškodí https://en.wikipedia.org/wiki/Laughter#Laughter_therapy , keď...
dnes, 11:40,  debatuj s informáciami, ktoré vyvracaju informacie, ktoré dáva osvietený.... a...
dnes, 11:39,  Trol SSfoton fachčí ale aspoň je sranda :)
dnes, 11:38,  (1,3-8) Osvietený, ako vidím a čítam Tebou s pôžitkom prevzaté výplody zmrzačených...
dnes, 11:38,  Nie ako ty, byť stále zatvorený v Kremeľských pivniciach v trolej farme pred klávesnicou a...
dnes, 11:36,  Ano americký trol sú to bulvárne krysy a ty nie si o nič menšia krysa :)
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie

Som vegetarián, ale na mäso sa pozerať môžem.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(64 941 bytes in 0,482 seconds)