Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  politika  téma
kategórie:  

Vojna s pravdou

43
reakcií
201
prečítaní
Tému 24. januára 2020, 21:55 založil Kasafran.

podobné témy:

názov témy
posledná
reakcií
09. 12. 2009
129
14. 07. 2016
133
29. 11. 2019
21
01. 11. 2011
18
 
 


1.
označiť príspevok

Kasafran
   24. 1. 2020, 21:55 avatar
Vojna s pravdou...

vlkovobloguje.wordpress.com Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


28.
označiť príspevok

gabriel pb
   24. 1. 2020, 23:22 avatar


2.
označiť príspevok

gabriel pb
   24. 1. 2020, 21:58 avatar
kasafran ty vieš kde bývam


10.
označiť príspevok

Kasafran
   24. 1. 2020, 22:43 avatar
(2) Gabriel pb,
neviem, ale ak si myslíš, že je to podstatné, potom mi to napíš. Ak je to Považská Bystrica, stačí dať súhlas...


13.
označiť príspevok

gabriel pb
   24. 1. 2020, 22:56 avatar
nič nie kedy na budúce, ešte povedz či žije užívateľ fóra slušný človek


3.
označiť príspevok

ardun muž
   24. 1. 2020, 22:00 avatar
kasfran vieš kde býva gabko ?


4.
označiť príspevok

gabriel pb
   24. 1. 2020, 22:00 avatar
veď ho nechaj


5.
označiť príspevok

ardun muž
   24. 1. 2020, 22:04 avatar
http://www.youtube.com/watch?v=fN5kw4y_l0g Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
&feature=youtu.be&fbclid=IwAR232JLoa-8Lt2OvDcpSQvXSiorL9j3F1FPQ7ICbsl4VleAzuHFl4JMw0hI


6.
označiť príspevok

ardun muž
   24. 1. 2020, 22:12 avatar
Norbert Lichtner – suverén či suterén Slobodného vysielača?

„Pozri sa, aha, môžu do mňa žďuchať, hej, možno uhnem, uhnem dvakrát, aj tretíkrát aj piatykrát. Postavíš sa mi kamaráde do cesty a zašlapím ťa jak takého červa, to je celé, hej?“ Norbert Lichtner vo vysielaní Slobodného vysielača 16.1.2014

Ak sa Tibor Rostás pomerne úspešne štylizuje (ak náhodou nevypadne z roly) do úlohy aristokratického intelektuála či proroka zvestujúceho nevedomým zjavené pravdy, Ľubomír Huďo do pozície rafinovaného znalca zákulisia svetového diania, šéf rádia Slobodný vysielač, Norbert Lichtner je skôr autentickým typom návštevníka zapľutej miestnej krčmy, ktorý nikdy nemá ďaleko k vulgárnej nadávke, úderu päsťou, kopancu či pľuvancu. Ak by som mal trojicu prirovnať k postavám slávnej trilógie Pán prsteňov, Rostás by bol padlý Saruman, Huďo Úlis a Lichtner jeden z veliteľov Sauronových armád.

Kde sa vzal, tu sa vzal…

Čo sa týka minulosti Norberta Lichtnera, priznám sa, nepoznám ju. Na sociálnych sieťach sa objavilo niečo o tom, že kedysi vraj mal byť v poddôstojníckej škole v Žiline a Pavel Bálik písal čosi o lampasákovi, ktorý tlačí ľuďom do hláv kaleráby v Slobodnom vysielači. Neviem čo je na tom pravdy a nie je to ani dôležité. Konečne Lichtner svojim správaním vo vysielaní určite skôr pripomína zupáka s rozkošou buzerujúceho nováčikov, ako kultivovaného moderátora.
Na webe sa dajú nájsť aj informácie, z ktorých možno usudzovať, že Lichtner nejakú dobu podnikal a žil vo Veľkej Británii a na Novom Zélande. (tu, tu, tu, tu, tu, tu, tu, tu) V Anglicku, pokiaľ viem, žijú aj jeho dve dospelé deti. Nič proti nim, nech sa im darí. Len ma zaráža, že Norbert Lichtner nechá svoje deti žiť v načisto skazenej krajine, kde na nich podľa toho čo odznieva v jeho rádiu číha nebezpečie na každom kroku a neumožní im žiť niekde smerom na východ, kde vládne poriadok a morálka. Hotový krkavčí otec.

Zoznámenie s Hufnagelom

Na Norberta Lichtnera, teda vlastne na jeho facebookové alter ego, Stefana Hufnagela ( tu a tu), som náhodne naďabil niekedy začiatkom roka 2012 na stránke protestných akcií Gorila II. Stretnutie, hoci virtuálne, to bolo poučné a hodné zapamätania. Nešlo totiž o nič iné ako o výlevy primitívneho antisemitizmu, ktoré naštartoval svojim statusom, možno nechtiac, Alexander Járay. O čo bol jeho status kratší, o to viac reakcií vyvolal. Znel takto „Že sa nestydíte súdruh Gál!“ Prvé husle v komentovaní ďalej mali fejk Daniel Saw a náš známy Stefan Hufnagel – Norbert Lichtner. Na komentár Daniela Sawa: „Len skúste pánovi Gálovi alebo Mesežnikovi povedať nech idú do riti a uvidíš aké články by zrazu boli v SME(ti) o antisemitizme. Tento židovský „mudrc“ jediné čo vie, tak zazerať na Slovákov, nič viac. Pána Mesežnikova som videl raz v autobuse MHD. Nechutný, odporný, slizký ksicht. No zjavne keď má 7 detí tento nosatý grázel, tak sa mu tak zle nežije…“ reagoval Hufnagel – Lichtner, takto: „Daniel….mne toto nevysvetluj…I AM AWAKE!… ja sa tymto zaoberam pekne dlho…ono to je horsie nez si dokonca aj ty myslis…tu si popisal vrchol ladovca ;-)…but I hear you brother :-)“

Hufnagel-Lichtner chce začať prebúdzať ľudí

Reč sa potom zvrtla na ukrajinský hladomor, za ktorý podľa Sawa nebol zodpovedný Stalin, ale Židia a Hufnagel dodal, že Ukrajinci márne prosili pápeža a ten ich nezachránil a ani sa o to nepokúsil. Saw zakontroval: „Však keby šiel proti „nosatým“ boľševikom, tak je medzi tými ukrajincami. Inak vážení, achtung! KDH má celkom dobré konexie s Izraelom.“ Hufnagel: „To by bolo prekvapujuce keby nemal Mossad ludi aj tu ;-)“ Saw následne položil otázku: „Dá sa ich vôbec odtiaľto vyhnať alebo ich odstaviť od moci?“ Odpoveď Hufnaagela-Lichtnera bola závažnejšia ako to vtedy vyzeralo: „jasne ze da…Staci aby niekto zacal prebudzat ludi a aby ludia zacali vidiet veci v sirsom kontexte a neupierali zraky iba na prvy val (Dzurinda, fico a spol.) Niekto musi ludom veci vysvetlit…a vcera vecer mi doslo, ze to mozem urobit aj ja a zacinam na to pracovat ;-)“

To akým spôsobom to chce robiť môže naznačiť tento citát: „Je mi jasne, ze slovensky narod nema s takymito vecami vela skusenosti. Toto je obycajna ‚infovojna‘ a je potreba sa na nu pripravit. Ta fotka je presne to, co sa musi vzdy urobit a pravdu zverejnit. Dosiahneme tym, ze pravda vyjde najavo a zaroven zdiskreditujeme medialne prostitutky. Je to vojna a nesmie sa ustupit ani krok! A pravdu je nutne omielat donekonecna lebo priemerny ‚mukl‘ ma pamat zlatej rybky.“ 28.1.2012

Nuž, bolo by naozaj fajn keby niekto, napríklad aj Norbert Lichner, „donekonečna omieľal“ iba čistú pravdu. Lenže aká je pravda, ktorú nám Lichtner ponúka? A kto sú hrdinovia podľa Slobodného vysielača? Niečo naznačí obrázok použitý ako avízo k jednej z relácií SV.

Prestrelky na stránke Mlčanie

V decembri 2012 som sa skôr náhodou zaplietol do slovných šarvátok na Rostásovej stránke Mlčanie. Zavolali ma tam priatelia, dovtedy som o nejakom Rostásovi či jeho Mrnčaní ani nepočul. Došlo k polemike, pričom ma pobúrilo, že Rostás na podporu nejakej svojej teórie cituje ako zdroj komunistického činovníka a normalizátora Bohuslava Chňoupka (tu) a poplatného komunistického reportéra a údajného dôverníka ŠtB s krycím menom „Michl“, Stanislava Motla (tu a tu), takže som spochybnil vierohodnosť jeho prameňov. Rostás reagoval, že keď to bude potrebné použije aj svedectvo Alojza Lorenca (tu). Nuž, aj to o niečom vypovedá.

Slovo dalo slovo, od Rostásových fanúšikov padli aj nejaké urážky, či vyhrážky a ani ja som si nedával pred ústa servítku a nazval som konzumentov konšpiračných bludov „hovnožrútmi“. Reakcia ma prekvapila. Niekoľko mojich fotografií z r. 1990 sa následne objavilo na rôznych stránkach aj s komentármi, ktoré neboli voči mne príliš lichotivé. Na jednej sa mi v komentároch venoval aj sám Hufnagel-Lichtner: „Ja som presvedceny, ze Bencikovi za toto niekto plati …. nikto nemoze byt az taky ko..t aby toto vypisoval z presvedcenia … alebo sa mylim, ale nezvyknem.“

Norbert sa samozrejme mýlil a nebolo to posledný raz. Ale tajomstvo identity Hufnagela som vtedy už poznal a neskôr si z „tajomného“ Hufnagela vystrelili aj iní.

Norbert sa samozrejme mýlil a nebolo to posledný raz. Ale tajomstvo identity Hufnagela som vtedy už poznal a neskôr si z „tajomného“ Hufnagela vystrelili aj iní.

Karpaty-Bindas, ktorý si mimoriadne váži Tibora Rostása a jeho kompilát konšpiračného second handu Mlčanie a komentáre Ľubomíra Huďa, jedného dňa zanevrel na Lichtnera.

Po tom, ako sa pre čosi pochytili, v komentári doslova napísal: „Lichtner mi pred casom pisal este pred zacatim tzv. vysielania z tzv. Slobodny vysielac na sukromnu zpravu na FB, ze citujem; vie ze zidia totalne kontroluju krajiny, banky, vyznamne posty a su zodpovedni za vojny, ale ze to nemoze vyadrit verejne a nahlas ,,, TAKZE KTO JE TU POTOM ZAKERAK, FARIZEJ. Len tolko. Mam to archivovane…Prijemny vecer“, 13.3.2013 na stránke Slobodného vysielača. Jóžiku mrcha nálada voči Lichtnerovi neprešla ani do 9. marca, keď na jeho adresu napísal (tu): „Lichtner – Hufnagel = TY FARIZEJ HRAJUCI NA KAZDU STRANU…“ A hoci je Karpaty prostoduchý a obmedzený antisemita v tomto by som mu veril.

Alea iacta est

Podľa Suetonia vyslovil túto vetu Gaius Julius Caesar 10. januára 49 pred Kr., keď viedol svoju armádu cez rieku Rubikon v severnom Taliansku. Rieka Rubikon bola hranicou medzi provinciou Predalpská Galia a Itáliou a každý rímsky generál mal zakázané prekročiť ju so svojou armádou. Caesar na to nedbal, ovládol Rím a na marcové Idy, r. 44 pr. Kr. zahynul dobodaný dýkami atentátnikov na schodisku pri senáte. Neviem aký Rubikon prekročil Norbert Lichtner, ale pod značkou „Alea iacta est“ začal natáčať rozhovory. Na terase penziónu v Štiavnických Baniach natočil dve videá s Rostásom (tu a tu), poctivo nastajlovaným a la Fidel. Nejaké s Ľubomírom Huďom (tu, tu a tu) a s Rudolfom Vaským (tu). Kocky teda boli hodené, ale na samé šestky to nevyzeralo.

Vznikol Slobodný vysielač.

14. januára 2013 začal v Banskej Bystrici vysielať tzv. Slobodný vysielač (tu a tu). Rozhodujúcu úlohu pri jeho vzniku zohral Norbert Lichtner, predseda OZ Slobodný vysielač (tu a tu), ktoré internetové rádio prevádzkuje a dvaja odídenci z katolíckeho rádia Lumen, Boris Koróni a Peter Kršiak. Lichtner sľuboval „Chceme presadzovať a podporovať voľné šírenie informácii a slobodu slova a zároveň vytvoriť rozsiahly priestor pre vyjadrenie názorov verejnosti, ktorú takýmto spôsobom chceme vychovávať ku kritickému a samostatnému mysleniu,” skutočnosť je však podstatne prozaickejšia. Informácie, ktoré rádio šíri, najmä v programoch moderovaných Lichtnerom, ktoré oni nazývajú alternatívou, patria zväčša skôr do kategórie lacných konšpiračných bludov. Konečne, stačí navštíviť stránku Slobodného vysielača a začítať sa do komentárov (tu), stránku Fóra Slobodného vysielača (tu), alebo vidieť spôsob akým ho propagujú jeho fanúšikovia.

V albume na Picassse „Slobodný vysielač, Mlčanie, Zem a vek – postavy a postavičky“ (tu), ktorý mapuje societu, ktorú združujú sa môžeme dočítať: „Názov Slobodný vysielač môže neinformovaných zvádzať k domnienke že ide o pokračovanie v tradícii Slobodného vysielača z obdobia Slovenského národného povstania, alebo jeho krátkodobého pokračovania počas okupácie našej vlasti ruskými vojskami v roku 1968. Nič z toho pochopiteľne nie je pravda. Najmä Lichtnerova relácia „Informačná vojna“ spája frustrovaných občanov sklamaných politickým vývojom u nás aj rôznych skrachovancov, ktorí by sa radi presadili trebárs aj v politike, vyznávačov najbláznivejších konšpiračných bludov aj naoko sympatických, mierne pomýlených alternatívcov, rôznych čudákov a kverulantov, zarytých starých komunistov aj radikálnych náckov, psychicky labilných ľudí, aj neškodné naivky.“

Ako vidia Lichtnerovo rádio iní

Eduard Žákovic: „Kto by nepoznal Alexa Jonesa a Infowars. Teda chcem povedať Norberta Lichtnera a Informačnú vojnu. Čože, vy ste si mysleli, že vysierač nie je kopírka? Nechajte ma hádať – mysleli ste si, že celá slovenská konšpiračná scéna nie je bohapustou kopírkou? Vedzte, že tinfoil hats fičali v Emerike už pred desaťročiami. Slobodný vysierač nie je medium ale Ruskom platená propaganda . Nič viac ani menej.“ Facebook, 20.9.2014, ide o citáciu z Dailymale (tu).

Peter Osuský: „Jediným šťastím je to, že telesné a mentálne subnormy v osobe Lichtnera a jeho poslucháčov boli sú a aj budú bezvýznamné, stratené existencie, ktorých dopad na spoločenské dianie sa tým pádom bude vždy limitne blížiť k nule“. Facebook, 14.12.2014

Martin Fedor: „Prostriedkami propagandy sú najmä tzv. nové alebo alternatívne médiá. U nás sa činí hlavne internetové rádio, cynicky nazvané Slobodný vysielač.“ SME, 3.3.2015

Michal Hvorecký v humorne ladenom príspevku o námetoch vhodných pre tvorbu našich spisovateľov navrhol aj túto tému: „Úspechy ľudí s rôznymi typmi postihnutia – napínavý triler zo zákulisia vzniku obnoveného Slobodného vysielača.“ Denník N, 10.3.2015

Ako sa vidia oni sami

Boris Koróni, podpredseda OZ Slobodný vysielač a moderátor viacerých jeho relácií, to vidí takto: „Žiadne politické ciele nemáme. Našim jediným cieľom je poskytovať informácie, pričom nechávame na slobodnom rozhodnutí poslucháča, ako s nimi naloží…Pokiaľ ide o názor vedenia rádia Slobodný vysielač na protesty nespokojných občanov, ktoré sa v poslednej dobe na Slovensku stupňujú, žiadne z nich sme neorganizovali a ani tak nemienime v budúcnosti robiť. V rámci názorovej plurality však samozrejme veľmi radi a ochotne poskytneme priestor ich organizátorom u nás v rádiu, v prípade ich záujmu…“ Skutočnosť… (tu a tu aj s komentármi)

A realita?

A aká je realita čo sa týka apolitickosti? Posúďte sami. Reklama Slobodného vysielača na tribúne protestov „Berieme si späť svoju krajinu,“ november 2013.

dennikn.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


7.
označiť príspevok

gabriel pb
   24. 1. 2020, 22:16 avatar
chceš povedať, že skončia všetci zle ak budú odpovedať na normálne otázky


8.
označiť príspevok

Kasafran
   24. 1. 2020, 22:26 avatar
(7) Gabrtiel pb,
k formulácii tejto otázky Ti úprimne blahoželám, pretože si ňou vyzval čoraz viac stmavneného Osvieteného o konkrétnu odpoveď...


9.
označiť príspevok

gabriel pb
   24. 1. 2020, 22:27 avatar
kasafran potrebujem email, môžeš mi poradiť


11.
označiť príspevok

Kasafran
   24. 1. 2020, 22:48 avatar
(9) Gabriel pb,
prepáč mi, ale moje vedomie nepochopilo Tvoju žiadosť o radu. Môžeš ju skonkretizovať/upresniť...?


12.
označiť príspevok

gabriel pb
   24. 1. 2020, 22:53 avatar
poznáš celú obec (otázka)


14.
označiť príspevok

Kasafran
   24. 1. 2020, 23:05 avatar
(12) Gabriel pb,
predstav si, že svoju liptovskú obec, z ktorej pochádzam, stále poznám veľmi dobre...!
Nože mi vysvetli, čo si sa vlastne tou svojou otázkou chcel dozvedieť...?


15.
označiť príspevok

gabriel pb
   24. 1. 2020, 23:07 avatar
nie lebo si písal, o pomoci, tak som sa navzdával že poznáš našu obec


16.
označiť príspevok

Osvietený muž
   24. 1. 2020, 23:08 avatar
Kasafran pri tvojom duševnom stave to nebudeš mať ako a čím pochopiť . Je to proste strašne zložité .     

Gabo sa pytal či maš mail na Fotona ale to si ty v tvojom stave nemal ako postrehnut


17.
označiť príspevok

Kacír muž
   24. 1. 2020, 23:10 avatar
Vidím, že psychopati si rozumejú, ale uznaj, my normálni nemáme šancu vedieť o čom si píšete !!!!!!!   
Súhlasí Kasafran


22.
označiť príspevok

Osvietený muž
   24. 1. 2020, 23:16 avatar
Preto si najlepšie rozumieš s Gabkom , Partom , Borisom , Kasafranom a hakovýmSS    

všetkým vám to rovnako drbe     len tebe čím dalej viac


26.
označiť príspevok

Kacír muž
   24. 1. 2020, 23:17 avatar
Ale tebe začína svitať, že Kotlebovi rastú percentá a jebeš tu príspevky ako kokota zbavený, ale robíš presný opak, ako keby si mlčal, dík.  
Súhlasí Kasafran


27.
označiť príspevok

gabriel pb
   24. 1. 2020, 23:19 avatar
a ešte prdíš


29.
označiť príspevok

Osvietený muž
   24. 1. 2020, 23:28 avatar
Nechápeš že mne sú nejake % chmulov z ľsns šuma fuk či ich maju 10 alebo 12 ?           

Ja sa z týchto chudákov smejem zabavam sa na ich sprostosti . Nič viac ani menej sa u kotlieb nedá


30.
označiť príspevok

Kacír muž
   24. 1. 2020, 23:30 avatar
Veruže smeješ, preto do nich tak jebeš, lezú ti pod kožu a ničia tvoju penisovú predkožu !!!!   
Súhlasí Kasafran


35.
označiť príspevok

Kasafran
   24. 1. 2020, 23:39 avatar
(26) Mil@níčko,
ja si myslím, že nášmu Osvietenému prestalo svitať už v jeho detstve, keď jeho rodičia začali v ňom pestovať/vychovávať zarytého chazarského antislovanistu bytostne orientovaného v prospech sionizmu...
Súhlasí Kacír


38.
označiť príspevok

Osvietený muž
   24. 1. 2020, 23:45 avatar
Kasafran slovanista je fanda slovanu . Ano samozrejme o tejto hru ktoru hrala komunistická propaganda sa bežne vedelo ved ju hraju hlavne spravy ešte dnes .

Hlavné správy sú kritizované za poskytovanie priestoru na šírenie konšpiračných teórií, zaujaté spravodajstvo dezinformácie,vojnovú a prokremeľskú propagandu

Denník šíri aj dezinformácie ohľadom slovanskej kultúry, napr. že je staršia ako v skutočnosti alebo lepšia ako ostatné kultúry. Táto forma ovplyvňovania prostredníctvom kultúrnej identity je súčasťou ruskej informačnej vojny


41.
označiť príspevok

Kacír muž
   24. 1. 2020, 23:48 avatar
Kokotina, takého dezinformácie šíri dennnnnnnnnnnnnnník en a SMEti !!!!!!!!!!
Súhlasí Kasafran


42.
označiť príspevok

Osvietený muž
   24. 1. 2020, 23:55 avatar
realita je taká že kampaň začne až vo februari . Od 8.2 tam zaberu strany ktore na to maju
A zložia i vládu . A hravo dokonca i bez Kollára čo by bolo uplne naj .


43.
označiť príspevok

Kacír muž
   24. 1. 2020, 23:56 avatar
Jasné, že bez Kollára, lebo Kotleba ho moc nemusí.


44.
označiť príspevok

Kasafran
   25. 1. 2020, 00:03 avatar
(41) Mil@níčko,
je to tak, ale nečuduj sa, takíto smetiari a denní nočníci už na iné sionisticko-fašistické "múdrosti" dlhodobejšie nemajú, a to napriek tomu, že stále viac a viac sa snažia skorumpovať celý svet.....
Som rád, že obsah Internacionály sa už opäť stal ich nočnou morou...!
Súhlasí Kacír


23.
označiť príspevok

hokejis muž
   24. 1. 2020, 23:16 avatar
Edo je psychopat ?


25.
označiť príspevok

gabriel pb
   24. 1. 2020, 23:17 avatar
udavač a platený diskutér
Súhlasí Kacír


31.
označiť príspevok

Osvietený muž
   24. 1. 2020, 23:31 avatar
Gabko čo by som udal že si pacient a za čo by ma niekto platil že sa zabavam na 5 idiotoch ktorí sú komplet mišuge ?    


32.
označiť príspevok

Kacír muž
   24. 1. 2020, 23:32 avatar
Piatich ? Tam rátaš aj kntsz, či je to bez neho ?   


33.
označiť príspevok

Osvietený muž
   24. 1. 2020, 23:34 avatar
Kntsz je šikula na rozdiel od 5 idiotov


34.
označiť príspevok

Kacír muž
   24. 1. 2020, 23:34 avatar
Takže ty neznášaš ľudí s iným názorom ako je ten tvoj ?


36.
označiť príspevok

Osvietený muž
   24. 1. 2020, 23:39 avatar
to nie je názor ale debilita ludska hlupost a tu naozaj nenávidím


37.
označiť príspevok

Kacír muž
   24. 1. 2020, 23:41 avatar
Proste oponenti ti nevyhovujú, typický fašista !!!!!!!!!!!


39.
označiť príspevok

gabriel pb
   24. 1. 2020, 23:46 avatar
milan tvoja priateľka je slovenska a volá sa mirka alebo je zo zahraničia a volá sa inak


40.
označiť príspevok

gabriel pb
   24. 1. 2020, 23:46 avatar
je slovenka


24.
označiť príspevok

gabriel pb
   24. 1. 2020, 23:16 avatar
potrebujem email na rodinu milan kapíš to, panimaješ, do you speak understand me, rozumáješ mi, jesli si mě porozumels som hezký


18.
označiť príspevok

Osvietený muž
   24. 1. 2020, 23:11 avatar
POKYN!

Koronavírus je už v Európe.

Žiadame znalcov a expertov, ktorí boli včera znalcami a expertami v globálnom otepľovaní a v lokálnom ochladzovaní, či len mysleli národne a cítili sociálne, aby nastúpili na scénu!

Na vrátnici si preberte služby, ktoré tam máte vytlačené.

Vpred!

KONIEC POKYNU!

   


19.
označiť príspevok

Osvietený muž
   24. 1. 2020, 23:12 avatar
Všetci vedia ako to je naozaj tá prauda

scontent.fprg2-1.fna.fbcdn.net Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


20.
označiť príspevok

Osvietený muž
   24. 1. 2020, 23:14 avatar
Všetky konšpiračné dezinformačne hovnomety maju na zajtra domácu ulohu    

Kto bude prvým odhalitelom Rostas alebo Kotleba ???

Na aeronete už makaju v spojení so sputnikom a z baby vangy sa začína dymiť


21.
označiť príspevok

hokejis muž
   24. 1. 2020, 23:15 avatar
Konšpiračný denník neandertálcov ti to vysvetlí
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 22:42,  www.youtube.com/watch?v=yowjGPsC3X8&fbclid=IwAR0fYmxX80GVxuS5PWCKkLY_XECIk8C5sflOwM7zxjRxtOWN35Ix...
dnes, 22:41,  Milan Uhrík, Kotlebova pravá ruka, nakúpil majetky v hodnote státisícov eur. cez nenávisť...
dnes, 22:39,  Budeš popravený pred vlastným domom !
dnes, 22:39,  Pôjdeš dole !
dnes, 22:34,  Načo si teda ešte aj mater spomenul okokotená sviňa ?
dnes, 22:33,  Menej treba požívať okokotená sviňa ako si sa sam nazval
dnes, 22:15,  Ty kurva protislovenská vyjebaná, budeš dojebaný na mraky, invalid, ale nie mozgový ako si...
dnes, 22:13,  Somebody else...?
dnes, 22:12,  Z môjho fotra si piču nebudeš robiť aj keď už zdochol , čakaj blízke dojebanie tvojho...
dnes, 22:09,  Pôjdeš dole !!
dnes, 21:56,  Takého kriváka prajem budúcej koalícii, len mi je ľúto, že on bude ten, čo pomôže...
dnes, 21:53,  Mali by ste sa vystískať, ako Husák s Brežnevom*39
dnes, 21:51,  Osvietený Nemýľ si odvahu s hlúposťou. Však v podstate to opísal podľa teba a sem-tam...
dnes, 21:34,  palec hore panoramix
dnes, 21:00,  1.Smer 20% 2.ĽSNS 16% 3. PS-Spolu 12% 4. OĽaNO 10% 5. SaS 7% 6. Za ľudí 7% 7. Sme...
dnes, 20:53,  Akého je pohlavia ? :)
dnes, 20:53,  Oprava! Kráľom severu nie je a ani nikdy nebolo Rusko!
dnes, 20:53,  Mafián Kiska vo vláde ? To snáď nie !
dnes, 20:52,  ondrej aj keď klameš necítim voči tebe nenávisť.
dnes, 20:51,  Daniel bol na drogách
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie
 
Buď samouk, nečakaj, kým ťa naučí život.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(135 297 bytes in 0,748 seconds)