Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  rôzne  téma
kategórie:  

Važny oznam pre všetkých ľudí o smrtelných vakcinach

62
reakcií
211
prečítaní
Tému 26. novembra 2020, 08:14 založil PartOFgod.

podobné témy:1.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   26. 11. 2020, 08:14 avatar


2.
označiť príspevok

Lemmy muž
   26. 11. 2020, 10:58 avatar
Dobrá hlúposť. Keby štát zakázal nosenie rúška, tak antivaxeri by naschvál nosili rúška. Takým ľuďom nikdy nič poriadne nevonia. Keď je pandémia, tak tárajú, že pandémia nie je, keď sa objaví vakcína, tak tárajú o jej smrteľných účinkoch.     

Šašo, veď ty sa nedaj zaočkovať.     
Súhlasí Osvietený


3.
označiť príspevok

peter67 muž
   26. 11. 2020, 12:58 avatar
Lemmy, JA sa nedám zaočkovať. Ideš do toho so mnou?


4.
označiť príspevok

-era- muž
   26. 11. 2020, 12:59 avatar
Och!


5.
označiť príspevok

peter67 muž
   26. 11. 2020, 13:02 avatar
Ochotne?  


17.
označiť príspevok

Nadja žena
   26. 11. 2020, 13:33 avatar
Braček, ty sa chceš už cely život triasť od strachu pred kovidom?
Ja nie, logicky.
Súhlasí peter67


24.
označiť príspevok

peter67 muž
   26. 11. 2020, 13:43 avatar
Sestriča, asi je to mojim údelom, celý život sa pred niečím triasť. Terazky je to kovid čochvíľa iná choroba. Samozrejme, je tu ešte Polícia, ročné vyúčtovania za energie, daňové a iné kontroly, proste asi tomu neunikne a tak jedno trasenie viac, či menej.  


57.
označiť príspevok

Osvletený muž
   26. 11. 2020, 17:17 avatar
Nadja sa trasie pred chrípkou, no mňa z nej jebne, úbohá to žena.    


6.
označiť príspevok

Osvietený muž
   26. 11. 2020, 13:04 avatar
Lemmy celkom to tak nie je ak je niekto idiot tak je idiot to je u PartOFgod nemenné .

Stránky Ruskej propagandy sa venujú jednému zásadnemu cielu cez dezinformačne media a hybridnú vojnu aby človek neveril vôbec ničomu . To nie je žiadne tajomstvo .
Podsúvanie dokonalosti Ruska , demonizovanie západu a všetky tie ostatné hovná sú len prídavkom k cielu .
Neveriace publikum sa lahšie následne polarizuje a privedie k občianskej vojne . Kde sa pokračuje v ďalších klamstvách a spochybňovaní všetkého .

Ak by však takýchto užitočných idiotov bolo viac ako 30 % čo nepredpokladam vakcína by stratila svoj účel kolektívnej imunity , ktorý má splniť . Ano ty Lemmy sa dáš zaočkovať a povieš si že nech zdochnu keď sú idioti ale tak to nie je . Nezaočkovaní ľudia pracujú na tom aby vírus naďalej koloval v spoločnosti a započal svoje mutácia .

Preto proste bolševík to mal zmáknute jednoducho lekár prišiel do školy a zaočkoval napríklad proti TBC všetkých a bolo to vybavené . Týmto spôsobom bola efektivita 100% a tak v 100% zmizlo i TBC ale mnohé ďalšie choroby sa zničili uplne . Internet a stranky ako badateľ net spôsobili odebilnenie istej skupiny antivaxerov , ktorí čítaním hoaxov odmietajú očkovanie .

Prečo je potrebné aby a zaočkovalo čo najviac ľudí ?

www.jfmed.uniba.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


7.
označiť príspevok

peter67 muž
   26. 11. 2020, 13:05 avatar
Edo tu napísal, že ak sa dá zaočkovať 70% obyvateľstva, tak kovid do troch týždňov vymizne. Tak ja dávam dokopy tých 30 percent. Aby sa na vakcínach ušetrilo.  


8.
označiť príspevok

-era- muž
   26. 11. 2020, 13:06 avatar
Dobre píše! Síce má len 5 percentnú úspešnosť predpovedí, ale to nevadí, treba nás udržiavať v strachu


10.
označiť príspevok

peter67 muž
   26. 11. 2020, 13:09 avatar
MŇA nikto strašiť nemusí!! JA SOM priposraný od prirodzenia.      JA SOM taký priposraný, že sa hádam to viac asi nejde a tak sa pomaly odrážam od dna priposrania a rasti vo mne odvaha a vzdor.     
Tak aspoň takto spoza klávesnice machrujem.      


15.
označiť príspevok

Osvietený muž
   26. 11. 2020, 13:29 avatar
Zaleží čo je bubákom .

Či je bubák a podvodník Louis Pasteur

Alebo dezinformačné hovnomety .

To si musí každý dať v hlave do poriadku .

Lebo tak ako epidemiologovia strašia i hovnomety .

Kto má v tom jasno ako Kasafran , že covid 19 neexistuje nemá čo riešiť s očkovaním .


23.
označiť príspevok

peter67 muž
   26. 11. 2020, 13:41 avatar
Každý vidí nebezpečenstvo v niečom inom. Niekto vo vakcíne, niekto v nakazení kovidom. Zatiaľ som nevidel nikoho, kto bol zaočkovaný, zato som kovid absolvoval ( bolo to zlé, oveľa horšie ako bežná chrípka, ktorú mávam tak raz za tri roky) a taktiež som už pár vyliečených koviďákov stretol. Takže dočkám, čo to urobí s odvážlivcami, ako dopadnú nejaké tie štúdie. Proti chrípke sa nikdy neočkujem, takže uvidíme, čo bude skôr, či moja smrť na kovid, alebo hodnoverné štúdie na vakcínu.  


26.
označiť príspevok

Nadja žena
   26. 11. 2020, 13:44 avatar


45.
označiť príspevok

peter67 muž
   26. 11. 2020, 16:29 avatar
Dám sa očkovať proti komáriemu uštipnutiu, keď je to také nebezpečné. 
Počkajte na jar, keď nejaký koumák objaví, že komáre prenášajú kovid, to len bude prúser. 


46.
označiť príspevok

Lemmy muž
   26. 11. 2020, 16:31 avatar
COVID-19 sa nedokáže prenášať komármi. Má iné špecifiká.


47.
označiť príspevok

peter67 muž
   26. 11. 2020, 16:34 avatar
Dočkaj do jari.  JA to objavím a pustím to siete, to bude prúser.    
Špecifiká prenosu nie sú podstatné!! Podstatné je, čo budem tvrdiť, že americkí vedci objavili nový druh spôsobu prenosu......    


12.
označiť príspevok

Osvietený muž
   26. 11. 2020, 13:14 avatar
Peter ja som písal ak sa dá minimálne zaočkovať 70% . Keby sa dalo zaočkovať 100% Slovákov nákaza by zmizla o 10 dní uplne . Respektíve po 10 dňoch by sa jej nevenovali žiadne opatrenia proti jej šíreniu . Ak tu budeme mať 2 miliony ľudí ktorí sa budú správať ako záchrancovia kovidu 19 pri živote bude žiť možno dlhé roky , možno zmutuje na agresívnejšiu formu . Tých možností je viacero . Imunizácia je preto od istého čísla .


14.
označiť príspevok

peter67 muž
   26. 11. 2020, 13:27 avatar
Edo. JA píšem, čo si pamätám. Pamätám si, že si napísal ak 70%, tak kovid zmizne do 10 dní. To, že sa sem tam objaví na pár kusoch pokladám tiež za nulu, lebo aj kolega pred cca 10 rokmi umrel na tuberkulózu a tá tiež akosi vymizla.
JA zháňam v rámci úsporných opatrení tých 30 % a ako vidíš, som sám.   Zatiaľ.  


21.
označiť príspevok

Osvietený muž
   26. 11. 2020, 13:40 avatar
Tubera naozaj vymrela a bola na našom uzemí 0 nakazených dlhé roky za bolševíka

Príchodom dezinformačných badateľov sa situacia i očkovanie zmenilo .

www.health.gov.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

Epidémie chorôb, ktoré na dlhé roky vymizli, sa vracajú

V posledných rokoch ?silnejú aktivity proti ?povinnému očkovaniu. V Liptove 189 rodičov ?odmietlo podrobiť svoje dieťa očkovaniu proti ?nákazlivým chorobám.

Zvýšenie úrovne zaočkovania a zlepšenie informovanosti o očkovaní proti nákazám, ktorým sa dá takto predchádzať, viacerými ?akciami podporili pracovníci Regionálneho úradu verejného zdravotníctva so sídlom v Liptovskom Mikuláši. Po desiatykrát sa zapojili do podujatia s názvom Európsky imunizačný týždeň.

„Uskutočnili sme niekoľko prednášok pre študentky Strednej zdravotníckej školy v Liptovskom Mikuláši. Prezentácie sme zamerali na problematiku očkovania a ochorenia, ktorým sa dá očkovaním predchádzať,“ dozvedeli sme sa od Gabriely Guráňovej, regionálnej hygieničky.

Dodala, že na internetovej stránke úradu sprístupnili informácie týkajúce sa očkovania a mali aj Deň otvorených dverí.
Imunizačný program

Aj keď zaočkovanosť detí v okresoch Liptovský Mikuláš a Ružomberok bola v minulom roku až 97-percentná, nemožno prevenciu a výchovu v tejto oblasti zanedbávať. Povinné očkovanie je jednou z kontroverzných tém v posledných rokoch. V poslednom čase sme svedkami antivakcinačných aktivít, ktoré rozširujú nepodložené správy o neúčinnosti či škodlivosti očkovania.

„Niektorí rodičia si neuvedomujú, že za nízky či až nulový počet viacerých infekčných ochorení, ktorým sa dá predchádzať očkovaním, vďačíme prepracovanému imunizačnému programu na Slovensku. Veď v súčasnosti ročne zomrie vo svete na infekčné ochorenia 10,6 milióna detí mladších ako 5 rokov. Z tohto počtu by sa minimálne 1,4 miliónu úmrtí dalo predísť očkovaním,“ informovala Miroslava Mrvová z Regionálneho úradu verejného zdravotníctva v Liptovskom Mikuláši.
Osýpky z Nemecka

Jedným z argumentov odporcov povinného očkovania je, že Slovensko má povinné očkovanie proti najvyššiemu počtu onemocnení a mnohé krajiny Európy nemajú povinné žiadne očkovanie. Je pravdou, že Holandsko, Luxembursko, Dánsko, Estónsko, Fínsko, Nemecko, Nórsko, Portugalsko, Rakúsko, Španielsko, Švajčiarsko, Taliansko a Veľká Británia skutočne nemajú zavedený systém povinného očkovania.

Pravdou je však aj to, že napríklad v Nemecku, Taliansku a Španielsku zápasia s osýpkami, záškrt minulý rok zabíjal na Ukrajine. Nákazlivé choroby, ktoré na dlhé roky takmer úplne vymizli, sú späť. V Nemecku len v jednom roku vo Vestfálsku ochorelo na osýpky 1 400 ľudí a 160 bolo hospitalizovaných s vážnymi komplikáciami.

Svetová zdravotnícka organizácia (WHO) začiatkom tohto roka vyzvala úrady a rodičov v Európe a strednej Ázii, aby zintenzívnili očkovanie proti osýpkam. Ukázalo sa, že táto obávaná detská choroba opäť prerastá do epidémie. Minulý rok bolo hlásených viac ako 22-tisíc prípadov osýpok.
Slovenský príklad

Katastrofálnym príkladom epidémie po poklese zaočkovanosti bola epidémia záškrtu v štátoch bývalého Sovietskeho zväzu, najmä na Ukrajine. Odporcovia očkovania tam šírili informáciu, že trivakcína záškrt – tetanus – čierny kašeľ spôsobuje leukémiu. Výsledkom bol pokles zaočkovanosti pod 30 percent a najväčšia epidémia záškrtu v povojnovom období s tisíckami mŕtvych.

„Je smutné, že ani v 21. storočí si neuvedomujeme, že pokles zaočkovanosti môže vážne ohroziť zdravie, vytvára predpoklady pre návrat chorôb, ktoré sú pre našu generáciu dávno minulosťou,“ tvrdí M. Mrvová.

Slovensko je príkladom vysokej účinnosti preventívneho očkovania. Dlhodobým systematickým celoplošným očkovaním sa u nás podarilo osýpky prakticky zlikvidovať. Posledný prípad domáceho ochorenia osýpok máme z roku 1998.
Sprísniť postihy

Vo viacerých krajinách lekári žiadajú zaviesť prísne opatrenia na zvýšenie zaočkovanosti. V niektorých štátoch Austrálie rodičom, ktorí odmietnu dať zaočkovať dieťa, chcú odňať rodinné prídavky. Vo Francúzsku po novom hrozí za odmietnutie očkovania až šesť mesiacov väzenia či pokuta ?3 750 eur.

Podľa pripravovanej novely zákona o ochrane verejného zdravia by lekárom v Česku, ktorí nezaočkujú dieťa, hrozila pokuta až do výšky troch miliónov korún (108-tisíc eur). Nezaočkované dieťa nemá byť prijaté do predškolského zariadenia.

Na Slovensku nie je situácia v zaočkovaní zlá, preto sú aj postihy relatívne nízke. Rodičovi, ktorý odmietne dať svoje dieťa zaočkovať, hrozí pokuta 331 eur.

„V okresoch Liptovský Mikuláš a Ružomberok sme vlani zaznamenali 189 prípadov, keď rodičia odmietli podrobiť svoje dieťa povinnému očkovaniu. Rodičovi, ktorý si osvojil antivakcinačné názory, výška pokuty nezabráni v odmietaní očkovania dieťaťa. Preto rodičov namiesto pokuty pozývame do poradne očkovania,“ poznamenala G. Guráňová.

„V minulom roku sme pozvali do poradne 80 rodičov odmietajúcich očkovanie svo-jich detí, no prišlo len 15 z nich. Iba traja zmenili postoj a dali dieťa zaočkovať,“ dozvedeli sme sa od G. Guráňovej.
Po očkovaní bez chorôb

Francúzi povinne očkujú deti len proti záškrtu, tetanu a obrne, v Nemecku nie je žiadne očkovanie povinné. Profesor Svetozár Dluholucký, odborník na vakcináciu z Detskej fakultnej nemocnice v Banskej Bystrici tvrdí, že práve preto je vo Francúzsku i Nemecku masívny výskyt osýpok a ružienky. Zamorujú týmito ochoreniami celú Európu, tvrdí profesor. Je za to, aby rodičia platili liečbu ochorenia, proti ktorému nedali dieťa zaočkovať.

„Z chorôb, proti ktorým sa preventívne očkuje, sme vlani v Liptove mali celkom 28 ochorení na čierny kašeľ a jedno ochorenie na mumps. V okresoch Liptovský Mikuláš a Ružomberok sme v minulom roku, ale ani v minulosti nezaznamenali ani jedno poškodenie zdravia po absolvovaní očkovania,“ povedala G. Guráňová.

Odporcom očkovania pomáha internet, ako aj iné neodborné zdroje informácií. Vysloviť a zverejniť pochybnosti je jednoduché, vyvrátiť ich vyžaduje dlhodobé sledovanie a štúdie. „Keď odborníci vyvrátia jedno tvrdenie, odporcovia očkovania prídu s novým a o nepotvrdenom, už nehovoria,“ naznačila M. Mrvová.

Na záver vyslovila rečnícku otázku: „Kto preberie zodpovednosť za zdravie a životy ľudí, pokiaľ sa naplnia katastrofické scenáre a dôjde k návratu epidémií závažných ochorení aj u nás?"

Čítajte viac: myliptov.sme.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


9.
označiť príspevok

Osvietený muž
   26. 11. 2020, 13:08 avatar
Predpokladám že debilov akým je PartOFgod ktorí budú šíriť virálne klamstvá bude iba smietka .

A predpokladám , že ľudia ktorí nebudú mať očkovanie nebudú môcť cestovať ani v šengene mimo šengen a naopak celkom určite . Ale to platí pri očkovaniach i dnes , ktoré sa v mnoho krajinách vyžadujú.


11.
označiť príspevok

peter67 muž
   26. 11. 2020, 13:11 avatar
To znamená stop utečeneckým vlnám??      Nikto bez očkovania sa cez hranice nedostane?


31.
označiť príspevok

-era- muž
   26. 11. 2020, 13:48 avatar
Utečenecké vlny v pohode zvládneme! Pekne našich bratov pri vstupe zaočkujeme a pustíme dnu.


38.
označiť príspevok

Osvietený muž
   26. 11. 2020, 14:05 avatar
-era- to neviem či zvládneme lebo tá čo len Harabin z nej z električky naratal 11 000 migrantov bola obrovská . Veď uznaj

Pozri si taký rok 2004 kedy nebolo šengenu a o azyl žiadalo 11395

www.minv.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

Počet udelených dočasných čiže max 4 ročných azylov

2018 ich bolo 5

2019 ich bolo 9

2020 ich bolo 10

Veď to su gigantické čísla        

www.minv.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


40.
označiť príspevok

-era- muž
   26. 11. 2020, 14:06 avatar
Určite zvládneme! Neklesaj na duchu!


49.
označiť príspevok

Osvietený muž
   26. 11. 2020, 16:41 avatar
era ja som sa tešil na tie hnedé migrantky a teraz ako k tomu prídem , že ich tu nemáme ??? Ja ich chcem a veľa .


51.
označiť príspevok

peter67 muž
   26. 11. 2020, 16:43 avatar
Doveziem ti nejaké z Nemecka. Máš požiadavky na krajinu pôvodu?  


53.
označiť príspevok

Osvietený muž
   26. 11. 2020, 16:59 avatar
Peter nemám nemky môžu byt .

Ale ako čalunikovi ti dám mustru

Takéto nejaké lh3.googleusercontent.com Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

dam.nmhmedia.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

www.google.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


13.
označiť príspevok

Osvietený muž
   26. 11. 2020, 13:21 avatar
Ano myslím , že očkovanie bude povinné pre cestovnie i migráciu . Ak sa migrant dá zaočkovať bude môcť i na Slovensko tak ako tu pracuje 100 000 migrantov .

Ale tak to funguje nie len pri pandemickom covide ale i iných nákazlivých chorobách v mnoho krajinách na svete .

Nemôžeš cestovať do krajín bez očkovania napríklad

www.uvzsr.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

Preto nevidím prečo by mal nezaočkovný človek roznášať práve covid 19 .
Súhlasí Nadja


18.
označiť príspevok

peter67 muž
   26. 11. 2020, 13:36 avatar
Edo, takže sa budú meniť pravidlá EU? Lebo doteraz mi zaručovali ako občanovi voľný pohyb bez podmienok!! To ako budú kontrolovať, či mám nejakú vakcínu? Mniohé deti nemajú vakcíny, ktoré mám JA v sebe, ich pustia, lebo budú mať kovid vakcínu a MŇA nie, lebo budem šíriť kovid? Hoci ho nemám?


19.
označiť príspevok

-era- muž
   26. 11. 2020, 13:39 avatar
Doba slobody sa ti skončila. Buď budeš poslúchať, alebo zomri
Súhlasí peter67


22.
označiť príspevok

Nadja žena
   26. 11. 2020, 13:41 avatar
Nepreháňaj, budeš posluchať alebo choď na PCR. Alebo zostaä doma... no a až nakoniec...
Súhlasí -era-, Osvietený


29.
označiť príspevok

peter67 muž
   26. 11. 2020, 13:48 avatar
Sestrička ä=ň??? Alebo si vymyslela nejaký novotvar?     
JA som objavil slovo beznožník.      


32.
označiť príspevok

Nadja žena
   26. 11. 2020, 13:51 avatar
Ale nooo... som v robotke a mam inu klavesnicu ako doma, no boože... keď niečomu nebudeš rozumieť, kludne sa spýtaj  
Súhlasí Osvietený


27.
označiť príspevok

peter67 muž
   26. 11. 2020, 13:45 avatar
Žiť chcem, no smrti sa nebojím!!!
To skôr umierania.    
Smrť je milosrdná, proste koniec, ale umieranie je kruté.


30.
označiť príspevok

gabriel pb
   26. 11. 2020, 13:48 avatar
Omkara - Remember (lyrics)


43.
označiť príspevok

Nadja žena
   26. 11. 2020, 14:16 avatar
To nevieme, či bude koniec... takým čo robia problemy budu v pekle každu hodinu pichať vakciny a šparchať vatičkou v nošteku  
Súhlasí -era-


34.
označiť príspevok

Osvietený muž
   26. 11. 2020, 13:54 avatar
era nemusíš posluchať . Sú ľudia ktorí odmietajú infuzie , odmietjú krv ale i antibiotiká a iné lieky . Tam to vidím pre ako osobne rozhodnutie zomrieť ale aby pre debilitu trpela celá populacia lebo čítaju badatela a chcu šíriť covid nenost ruška neočkovať sa atd tam už treba raznejšie zakročiť proti debilite


39.
označiť príspevok

-era- muž
   26. 11. 2020, 14:05 avatar
Zakročiť! Zakročiť! Zakročiť! Zakročiť!  


41.
označiť príspevok

Osvietený muž
   26. 11. 2020, 14:11 avatar
Určite ano . alebo pokračovať v stave aký máme od marca


42.
označiť príspevok

-era- muž
   26. 11. 2020, 14:14 avatar
Alebo to nechať na voľnobeh


20.
označiť príspevok

Nadja žena
   26. 11. 2020, 13:39 avatar
Možno budeš musieť zakaždým absolvovať pcr test...


28.
označiť príspevok

Osvietený muž
   26. 11. 2020, 13:47 avatar
PCR test určite nebude potrebný v dobe keď bude na svete bezplatná vakcína pre celu EU .
Takže ak cestuješ do azie potrebuješ očkovanie nie test . Napríklad proti japonskej encefalitídy do krajín
B R U Š N Ý T Ý F U S pri cestách do štátov Ázie (najmä indický subkontinent), Afriky, Strednej a Južnej Ameriky ,

Ž L T Á Z I M N I C A

- očkovanie sa vyžaduje od všetkých cestujúcich starších ako 1 rok pri cestách do krajín:

AFRIKA: BENIN, BURKINA FASO, KAMERÚN, STREDOAFRICKÁ REPUBLIKA, KONGO, POBREŽIE SLONOVINY, DEMOKRATICKÁ REPUBLIKA KONGO (predtým ZAIRE), GABON, , GHANA, LIBÉRIA, MALI, MAURETÁNIA (mimo tých čo prichádzajú z neinfekčných oblastí s pobytom kratším ako 2 týždne), NIGER, RWANDA, SV. TOMÁŠ A PRINCOV OSTROV, TOGO

ATĎ.

Ako teda zachraniť covida a udržať ho pri živote nad tým si lamu hlavu na zem a veku a sputniku
Súhlasí Nadja


25.
označiť príspevok

Osvietený muž
   26. 11. 2020, 13:43 avatar
Peter ano dáva to zmysel .

Eu nevyžadovala očkovanie proti covid 19 lebo tu nebol .

Ale veď EU vyžaduje pre vstup mnoho očkovaní z mnoho krajín a samozrejme i naopak .

Čo na tom nechápeš ??? Že pandemicky covid by mal mať výnimku ? To ešte napáchal málo ??? Či ???

www.uvzsr.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


33.
označiť príspevok

peter67 muž
   26. 11. 2020, 13:52 avatar
Edo. nerozumiem tomu, že ako mňa občana EU chcú kontrolovať, či mám kovid vakcínu v zadku zapichnutú?
To sa po Slovensku budem môcť pohybovať slobodne, alebo iba v rámci dediny, či okresu? Do Česka ani nesmiem vkročiť?
A ako som písal, čo takí, čo nemajú POVINNÉ očkovanie za sebou, ktoré JA mám? Tým stačí kovid testovanie?
Musia potom prijať nové pravidlá a to sa tým darebákom v EU nechce.  


35.
označiť príspevok

Nadja žena
   26. 11. 2020, 13:55 avatar
Aj ja si myslím, že súčasný laxný prístup k očkovaniu nie je správny. Nastaviť zadky, dopichať chýbajuce vakciny a bude pokoj...  
Súhlasí Osvietený


37.
označiť príspevok

Osvietený muž
   26. 11. 2020, 13:59 avatar
Okrem toho do zadku sa vakcína nepichá ale do ruky .


36.
označiť príspevok

Osvietený muž
   26. 11. 2020, 13:57 avatar
Zadok ti nebudú kontrolovať . Či máš očkovanie pri cestovaní nebude ťažké zistiť . Tak ako fungoval certifikat pre tých čo sa dali otestovať a ľudia čo sa nedali sedeli doma . Alebo porušovali nariadenia a vystavovali sa mastnej pokute .


48.
označiť príspevok

peter67 muž
   26. 11. 2020, 16:37 avatar
V dobe elektronizácie budeme nosiť so sebou nejaký modrý papier s vodoznakom, bez fotky ako za čias Slovenského štátu?    
Aj keď asi v tej dobe žiaden vodoznak nepoznali, to až ujo Igor ho objavil a na tlačil na modré papieriky.    


54.
označiť príspevok

Osvietený muž
   26. 11. 2020, 17:07 avatar
Nemyslím si v dobe keď máme občianku s čipom to nebude potrebné . Kedysi si do pasu davalo očkovanie pri vycestovaní do krajín ktoré očkovania proti mnoho chorobám vyžadovali . Tých možnosti je veľa .
Keby to bolo na mne tak očkovanie povinne a všetkých . Pod pokutou 10 000€
Čistá konzerva ruského druhu tak by som sa zachoval     Žiadne liberalkovske one ved aj tak sa liberalov slovač bojí viac ako smrti tak by som im konzervatívne splnil sen.


16.
označiť príspevok

Nadja žena
   26. 11. 2020, 13:30 avatar
Suhlasim až na nepresne napísanu poslednu vetu


44.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   26. 11. 2020, 14:34 avatar
Ak vakcinu jedine Rusku


50.
označiť príspevok

Osvietený muž
   26. 11. 2020, 16:42 avatar
PartOFgod na čo by ti bola ruská vakcína ked si jasne minule písal že covid neexistuje ?


52.
označiť príspevok

peter67 muž
   26. 11. 2020, 16:44 avatar
Na neexistujúci kovid!!     


55.
označiť príspevok

Osvietený muž
   26. 11. 2020, 17:11 avatar
Peter a táto možnosť ma nenapadla .

Na neexistujúci kovid je najlepšia neexistujúca ruská vakcína .


56.
označiť príspevok

Osvietený muž
   26. 11. 2020, 17:14 avatar
Stano zapojil zdravý sedliacky rozum a vyinvestigoval za vás

scontent.fbts7-1.fna.fbcdn.net Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


58.
označiť príspevok

Osvietený muž
   26. 11. 2020, 17:30 avatar
Odkedy je ten Trump zase prezidentom zavladol zlatý vek vodnára ako písal teoma že to písal aeronet i sputnik .    

Mal pravdu ale len pre Flynna

Trump udelil milosť svojmu bývalému poradcovi Flynnovi

Flynn klamal o svojich kontaktoch s ruskými predstaviteľmi.

svet.sme.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


59.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   8. 1. 2021, 17:52 avatar
MUDr. Gregory Michael bol silný, zdravý a uznávaný 56-ročný pôrodník, ktorý pomohol na svet priviesť stovky zdravých detí. V nemocnici Mount Sinai Medical Center pracoval aj počas koronavírusovej pandémie.

Tento lekár bol dňa 18. decembra zaočkovaný vakcínou od spoločnosti Pfizer a BioNTech. O tri dni neskôr začal podľa manželky pociťovať silnú reakciu v podobe petéchií (drobných krvných výronov) na rukách a nohách. Navštívil miestnu pohotovosť. Na základe krvných testov mu stanovili diagnózu trombocytopénia, keďže počet krvných doštičiek v jeho organizme sa rovnal nule. Za normálnu hodnotu sa považuje stav od 150,000 do 450,000 doštičiek na mikroliter krvi. Lekára následne prijali na Jednotke intenzívnej starostlivosti a lekári sa 2 týždne snažili počet krvných doštičiek zvýšiť. To sa im žiaľ nepodarilo a Dr. Gregory Michael v dôsledku chýbajúcich krvných doštičiek zomrel na hemoragickú mŕticu.

Jeho manželka teraz apeluje na verejnosť, aby si ľudia boli vedomí možných vedľajších účinkov vakcíny. Tá podľa nej nie je určená pre každého a môže vziať aj život, zničiť rodinu.

Na sociálnej sieti vyzýva ľudí k šíreniu informácií, aby smrť jej manžela nebola zbytočná.


60.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   8. 1. 2021, 17:55 avatar
Mozne vedlajsie ucinky vakciny zverejnene vyrobcom:
.
1. Porucha periférnych nervov
2. Širokospektrálny zápal miechy
3. Priečny zápal miechy
4. Zápal mozgu (problémy s rečou a pamäťou)
Meningitída, opar
5. Spazmické svalové kŕče
6. Mŕtvica
7. Poruchy spánku spojené s paralýzou a halucináciami
8. Reakcia z precitlivenosti
9. Akútny infarkt myokardu (fatálny do 3 hodín)
10. Myokarditída a perikarditída
11. Autoimunitné ochorenie
12. Smrť
13. Poruchy vnimania
14. Iné choroby centrálneho nervového systému
15. Alergická reakcia
16. Abnormálne nízky stav krvných doštičiek
17. Porucha zrážania krvi
18. Venózna trombóza
19. Kawasakiho choroba
20. Karditída, zápal pľúc, zápal obličiek, dermatitída alebo zápal očí u detí.


61.
označiť príspevok

Osvietený muž
   9. 1. 2021, 10:05 avatar
Bádateľ stále šíri nebezpečné klamstvá, no polícia už začala trestné stíhanie

Bádateľ s novým rokom priniesol aj nové prevratné výmysly o koronavíruse ale aj o liečbe ochorenia COVID-19. Najnovšie vírus podľa Bádateľa dokáže zabiť zelený čaj, kakao či hrozno. K tomu všetkému nemocnice klamú o svojej preplnenosti.

V odtučnenej verzii klamstva Bádateľ, či už úmyselne alebo nie, nesprávne vysvetľuje závery vedeckej štúdie. Výskumníci z americkej univerzity v Severnej Karolíne totiž publikovali štúdiu zameranú na niektoré enzýmy, ktoré dokážu blokovať koronavírus. Výskum bol publikovaný 30.11.2020 v časopise Frontiers in Plant Science.

Vedci zistili, že enzýmy s MPRO aktivitou dokážu do istej miery (!!!) blokovať SARS-Cov-2. Dostatok týchto enzýmov obsahuje napríklad zelený čaj, kakao či dva druhy muškátového hrozna.

Konšpiračný web Bádateľ však z toho vyvodil jednoznačný záver, že tieto potraviny dokážu zabiť koronavírus, čo nie je pravda. Medzi ďalšie potraviny, ktoré by nás mali zbavovať COVID-19 patrí podľa toho istého média šťava z arónie či granátového jablka.
Ako to je teda v skutočnosti?

Dané potraviny obsahujú látky, ktoré môžu pomôcť v boji s koronavírusom, avšak nemôžu byť považované za náhradu prevencie či liečby. Zo štúdie síce vyplýva, že mierne spomaľujú množenie vírusu, nedokážu ho však zabiť ani jeho šírenie v tele úplne zastaviť.

Spomínané potraviny podľa štúdie môžu zvýšiť šance na úspešný boj s vírusom a pravdepodobne zľahčiť priebeh ochorenia. Podobne však môže pomôcť posilňovanie obranyschopnosti organizmu jedením napr. cesnaku, citrónu, zeleniny alebo ovocia. Tieto odporúčania platia všeobecne pri boji s akýmkoľvek vírusom.

Problém je, že výskum sa uskutočnil iba v laboratóriu, nie na dobrovoľníkoch. Výskumníci sú preto vo svojich záveroch opatrní a uvádzajú: „Aj napriek tomu, že efektívnosť týchto prírodných výťažkov nebola testovaná ani na zvieratách ani na ľuďoch, na základe ich aktivity v skúmavke tvrdíme, že zvýšená konzumácia daných produktov môže zvýšiť prevenciu proti SARS-Cov-2 a zlepšiť boj s COVID-19.“

Vedci sa však ani náznakom nezmieňujú o tom, že by ktorýkoľvek z týchto produktov zabíjal koronavírus. Z dát vyplýva, že zelený čaj, kakao či hrozno môžu pomôcť v boji s COVID-19 a v niektorých prípadoch mierne uľahčiť priebeh ochorenia. Avšak nie je to zázračný liek.

Vyjadrujú sa tak aj samotní tvorcovia výskumu. Odporúčajú využiť tieto poznatky iba ako podporu pri prevencii či liečbe koronavírusu.

Účinnejšou prevenciou proti COVID-19 naďalej zostáva nosenie rúška, umývanie rúk, vyhýbanie sa kontaktu s ľuďmi, pravidelné vetranie a dezinfekcia povrchov. Najbezpečnejším spôsobom, ako sa ochoreniu vyhnúť je, ako aj pri iných chorobách, očkovanie.
Lož o nemocnici viedla až do väzenia

Situácia s koronavírusom je komplikovaná v celej Európe. Veľká Británia, aby predišla kolapsu zdravotníctva zaviedla ešte prísnejší lockdown, ako Slovensko. Britská „aktivistka“ Debbie Hicksová nielen, že správam o preplnených nemocniciach neverila, ale správu o akože vládnom sprisahaní si rovno vymyslela a skončila za mrežami.

Hicksová totiž natočila video z údajne prázdnej nemocnice v britskom meste Gloucestershire, čo však miestna Royal Hospital poprela a dôrazne sa ohradila. „Je to hanba,“ napísala nemocnica vo svojom vyhlásení.

Podľa vedenia je nemocnica extrémne vyťažená a aktivistku obvinila z narušenia chodu nemocnice a obťažovania pacientov. Natáčanie videí v nemocnici bez súhlasu je totiž zakázané.

Podľa vyjadrení tamojšieho doktora bolo video natočené v prázdnej ambulančnej časti nemocnice počas štátneho sviatku. Je prirodzené, že bežné ambulancie počas takýchto dní neordinujú, ostatné oddelenia nemocnice však boli preplnené.

Video videlo iba na Facebooku viac ako 158 tisíc ľudí. Aj napriek tomu, že YouTube nahrávku stiahol, internetom sa stále šíri.
Nemocnice sú preplnené aj na Slovensku, no Bádateľ neverí

Konšpirátori z Bádateľa v závere svojej verzie o „statočnej“ Hicksovej polemizujú nad tým, či na Slovensku máme vôbec preplnené nemocnice. Politici a média sa podľa nich snažia ľudí iba zastrašiť, aby mohli odstrániť ľudské a občianske práva.

To je samozrejme vyslovená lož. Nemocnice na Slovensku pracujú na maximálny výkon a mnohé hlásia situácie blízke kolapsu. Pacienti sa musia kvôli nedostatku kapacít prevážať do iných nemocníc, s tranzitom pomáha už aj armáda.

Ministerstvo zdravotníctva SR vydalo príkaz na poskytovanie len neodkladnej zdravotnej starostlivosti. Veľké množstvo ľudí sa nemôže dostať kvôli vážnej situácii na vyšetrenia k svojim lekárom či na operácie, ktoré nie sú akútne.

Najhoršia situácie je momentálne v nemocnici v Nitre, denne tam umiera viac ako 10 ľudí. Zároveň tam zomrel už tretí lekár na COVID-19.
Polícia začala trestné stíhanie za články na Bádateľovi

Konšpiračné články z webu Bádateľ šíria dlhodobo zdravotnícke hoaxy a dezinformácie, ktoré môžu vážne ohroziť zdravie ľudí.

Minister zdravotníctva Marek Krajčí preto podal na portál trestné oznámenie za šírenie poplašných správ. Rezort zdravotníctva oznámil, že vyšetrovatelia začali v danej veci konať.
Navigácia v článku
Antivaxeri utekajú pred pravidlami na Instagram, kde však Facebook tiež nestíha


62.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   dnes, 12:30 avatar
Nedajte sa od nasich ,,hercov,,oblbnut.Aj my v praci ockujeme,ale na skoleni nam bolo povedane presne po 21 dnoch.Vsetci mame vakcinu od toho isteho vyrobcu.Cela EU. Druha vakcina sa nedava ani po 20 dnoch ,ani po 28 ,ale presne po 21..Nech mi nikto nehovori,ze Mikas,Krajci,Krcmery alebo nejaky iny klamar udelil vynimku..Lebo na toto sa vynimka neudeluje...!! Proste chceli klamat a zabudli na druhe dejstvo komedie...!!


63.
označiť príspevok

ninka
   dnes, 12:32 avatar
sneh chrumká
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 01:24,  Evanjelium podľa Lukáša 5 : 1 - 10 "1 Keď raz stál pri Genezaretskom jazere, tlačil...
dnes, 00:56,  Naši odlúčení bratia protestanti tvrdia, že existuje len nebo a peklo a nič medzi tým. My...
dnes, 00:54,  V kategórií nákladných áut ide na Rely Dakar ruský Kamaz svoju vlastnú ligu. Z...
dnes, 00:20,  Tým, že odmietaš uveriť, že Donald Trump vyhral.
dnes, 00:18,  Jaj ale ja som písala o tých zadarmo, tie obsahuju 25 mcg. Zasa ale 100 g rybky asi by na...
dnes, 00:11,  Ako sa to pozná?
včera, 23:56,  To je ten fundamentalizmus. V tomto máš pravdu.
včera, 23:53,  https://www.youtube.com/watch?v=PTyd3uLZli8 Scarlet počúvaj.
včera, 23:52,  Popozeraj sa, čo sa tu kvôli nej deje
včera, 23:50,  Zakázal bibliu? Prečo?*21 V stredoveku ju zakazovala RKC bežným ľuďom čítať. *21
včera, 23:47,  Biden a spol.
včera, 23:47,  Niektorým by som ju na rok zakázal :)
včera, 23:47,  No tak to točili live. Nič to aj tak nemení na situácii. Sú tam obklopení plotom.
včera, 23:43,  A ak by ubzikol tak priamo do náručia vojska. Nikam inam.
včera, 23:42,  Cez leto si zvykol honit v koryte na zahrade, ibaze teraz v tej zime by si ho nenasiel. :-))))))))))
včera, 23:41,  37. uz zase odbavuješ na youlove ?
včera, 23:39,  ani nie, ja nefičím na konšpi *19
včera, 23:37,  16. tot má v profile videjko. ale nie je on - line . ale ona určo nevolila trumpa *19
včera, 23:37,  Scarlet keď si si pozrela to video a počúvala Trumpa v poslednom období tak ti to musí byť...
včera, 23:36,  Zbytočne sa snažíš nejako bibliu samovykladať, pretože stále platí, že stlp a opora...
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie
 
Neexistuje cesta ku šťastiu, pretože šťastie je cesta.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(186 631 bytes in 0,988 seconds)