Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  rôzne  téma
kategórie:  

Ukradnutá komunistická revolúcia

454
reakcií
483
prečítaní
Tému 7. februára 2020, 10:44 založil Boris.

podobné témy:

názov témy
posledná
reakcií
05. 03. 2016
3
14. 10. 2014
18
31. 12. 2018
7
 
 


1.
označiť príspevok

Boris muž
   7. 2. 2020, 10:44 avatar
Socializmus bol prvý a úspešný pokus o odtrhnutie sa od globálnej mašinérie západného otrokárskeho systému a tiež prerod zo stredovekého myslenia na moderné, humánne myslenie, pokročilé od toho zvieracieho, ktoré musíme znášať dnes zase.
Socializmus sa úspešne odtrhol od svetového bankovníctva, budoval sebestačné krajiny.
Skončil na ničomnej propagande západných tajných služieb. Bol rozvrátený ideologickou manipuláciu z vnútra.
Z vonka klamaním o tom, akí sú západniari bohatí a slobodní a z vnútra sabotovaním zvedúcich pozícii.

Západniar je otrok, dlžný až do smrti a momentálne má šancu 1:6, že skončí na ulici ako žobrák a skape ako zver. Slobodný je len potial, pokiaľ neohrozuje svojich pánov. Západniar je tiež hlúpy tvor, o to sa stará jeho vzdelávací systém, západ si nepraje múdrych a hrdých ľudí, sami by ho pochovali.
Bravo človečenstvo, opať si raz zničilo to, čo ti bolo najlepšie a chováš si na hrudi to, čo ti je najhoršie.
Ale ty na to prídeš, o tom som presvedčený, len žial štandardne až vtedy, keď už bude neskoro.

Komunistickú revolúciu ukradli, to bol dôvod vraždenia. Západ vyslal partičku dobre vzdelaných a vytrénovaných židovských agentov, sami židia o tom nedávno písali.
Tu: bolševici boli riadení partou židovských agentov.
www.jpost.com Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

Takže o čom bol bolševizmus? Bol o snahe ukradnúť komunistickú revolúciu, zničiť,ju. Infiltrovať sa a sabotovať všetko, čo sa len dá. Rozhodovať tak, aby to bolo neznesiteľné pre populáciu a tá pomaličky strácala dôveru v komunizmus.

Takto to bolo. Dnes to niesu žiadne tajomstvá, konšpirácie. Dnes máme už niekoľko výpovedí o tom, že aj v Československu bol prevrat riadený samotnou stranou. Že zavraždený študent nebol zavraždený študent,ale do dnes deň živý agent ŠTB.
Všetky tie hovadiny, ktoré strana presádzala neboli myslené v prospech socializmu, ale v jeho neprospech. Boli úmyselne vydávané nariadenia, aby sa systém znemožnil a napokon odumrel.
Idioti boli zámerne vyberaní na vedúce miesta, aby napomáhali zneváženiu socializmu.

Vážení, za posledných minimálne! 2000 rokov, bola komunistická revolúcia to najhumánnejšie, čo človek dosiahol.
Odstránil primitívny triedny boj, odstránil chudobu plošne, zaviedol sociálne programy.
Sloboda v socializme spočívala v tom, že človek netrpel existenčným strachom. Mohol si sám vyberať, čo bude robiť, nemusel sa prispôsobovať primitívom riadiacim trh. Socializmus dal spoločnosti slobodu rovnoprávnosti. Pokial si odmyslíme stranu, tak boli si boli všetci ľudia rovní, čo sa dnes rozhodne povedať nedá.

Asi tak v skratke. Socializmus/komuniszmus mal rozbehnutý projekt oslobodzovania ľudského druhu od parazitizmu, ktorý tu panoval a teraz stále panuje tisíce rokov.

Kapitalistom bolo nad slnko jasné, že ak tento projekt prejde, tak skončili., skončili všade a na vždy. Dobre vedeli o tom, že keď sa svet oslobodi od ich otrokárskeho bankového systému, tak už nedokážu uchopiť inak moc.
Preto museli konať a infiltrovali sa priamo do vedenia komunistickej strany hneď od počiatku.

Toto je epický boj o slobodu človeka na tejto planéte a západ je na strane otrokárstva. Vždy bol a stále je, ani omylom sa netvári, že by sa toho chcel vzdať a prinavrátiť človeku to, čo mu náleží - slobodu a dôstojnosť.
Súhlasí havran


412.
označiť príspevok

Lemmy muž
   8. 2. 2020, 11:22 avatar
Boris, taká téma, a fašista Kasafran mlčí.

Inak, nerozumiem zmýšľaniu Komunistickej strany Slovenska, že jej predseda Hrdlička ocenil fašistu Františka Kasanického čestným diplomom. Čo také skvelé pre komunistov spáchal fašista, že mu udelili vyznamenanie?


454.
označiť príspevok

havran
   8. 2. 2020, 12:04 avatar
Lemmy - nebuď smutný, že nerozumieš. Najprv si prestaň mýliť ideológiju s politikou a realitou. Potom môžeš začať filozofovať, ale tvoj prízemný spôsob ti nepomôže & zostaneš len na povrchu veci ovládaný všeobecne šírenou nenávisťou kapitálových buržoáznych štruktúr. Je mi jasné, že tvoja odpoveď môže začať zase tvojím "nerozumiem". Formulovanie myšlienok o socializme dozrievajú len necelých 100 rokov a kapitalizmus má naskok 500 rokov. Faktom je , že ešte nedozreli podmienky spoločenského vývoja na to , aby socializmus sa stal hegemónom vývoja spoločnosti a jej riadenia. Toto pre mnohých sa stáva ešte stále závojom, ktorý je pre nich nepreniknuteľnou slepotou. Takže si nemusíš robiť ťažkú hlavu a pokojne si ži svoj každodenne tupý život.


414.
označiť príspevok

Lemmy muž
   8. 2. 2020, 11:25 avatar
Boris, ty si zvláštny biely asociál, mal by si vadiť kotlebovcom za to, že neplatíš odvody. Ty si taký čurák, až to bolí. Keď čítam tvoje hejty, tak sa mi vajcia červenajú.           


455.
označiť príspevok

havran
   8. 2. 2020, 12:05 avatar
Lemmy, ako vždy sa snažíš o trápnu duchaplnosť, ale ty na viac nemáš.


2.
označiť príspevok

Grofik šrobik muž
   7. 2. 2020, 10:47 avatar
Fotoncek rad bojuje o zivot!!!))


15.
označiť príspevok

gabriel pb
   7. 2. 2020, 11:24 avatar
prečo spomínaš fotóna čo sa deje


3.
označiť príspevok

Grofik šrobik muž
   7. 2. 2020, 10:48 avatar
Svetovy ekonomicky kongres sa zhodol ze kapitalizmus je neudrzatelny!!! Edko chod im to vysvetlit!!!)))


4.
označiť príspevok

Boris muž
   7. 2. 2020, 10:56 avatar
A dnes?
Bordel. Preukázateľne tento nesystém zlyháva v každom ohlade.
Či ekonomika, či politika, či súdnictvo, či zdravotníctvo.... všetko kolabuje. Slúži iba najbohatším, "nadluďom".
Ľudská spoločnosť sa topí v chaose, nenávisti, konflikte a chudobe
Kapitalisti na nejaký čas získlali vplyv vo vačšine našeho sveta, čo s tou mocou urobili? Máme mier? Máme blahobyt? Máme bezpečnosť?

Už sa prebuďte z toho delíria......


5.
označiť príspevok

-era- muž
   7. 2. 2020, 11:01 avatar
Ty si tiež presvedčený, že stačí mať systém a všetko pôjde?


8.
označiť príspevok

Boris muž
   7. 2. 2020, 11:07 avatar
Som presvedčený, že od systému sa odvíja aj človek.
V prírode je to tak, že tvor sa prispôsobuje svojmu okoliu.


12.
označiť príspevok

Boris muž
   7. 2. 2020, 11:16 avatar
Opat je to badateľné na dejinách.
Boli napríklad aj také časy, kedy si človekvážiliné hodnoty, ako bohatstvo. Múdrosť, odvahu napríklad. To boli cebrity, nie bohatí retardi, ako dnes.
Ľudia obdivovali múdrych, ktorí vedeli rozprávať logicky. Počuvali ichna uliciach s veľkým záujmom a napriek tomu, že sa jednalo z pravidla o bežných smrteľníkov, zo ziadnych slachtických, čibohatých rodín, zachovali sa ich mená do dnes deň. Alebo odvaha, ľudia, ktorí boli ochotní riskovať svoj život, aby ubránili slabších, konali spravodlivosť, bránili slušnosť, to boli celebrity... nie ako dnes, vypatlaná zberba zdegenerovaných hovád sa tu tvári, ako vrchol človečenstva.

Táto doba je neskutočná tragédia pre tvora, ako je človek. Absolútne nedôstojná, nerozumná, nespravodlivá, deštruktívna a odporná.


14.
označiť príspevok

ondrej61 muž
   7. 2. 2020, 11:20 avatar
Veru obchody su plne ludí, ludia tlacia pred sebou nalozene voziky....nedajbože, že ten obchod na dva dni zavru.....tak sa treba zasobiť a voziky este lepsia naplniť.....fšetko kolabuje doslova fšetko....kolieska na tých vozikoch doslova trpia....


19.
označiť príspevok

Boris muž
   7. 2. 2020, 11:26 avatar
Ten vozík nákupu je od čias socializmu drahší zhruba štvornásobne a kvalitatívne je o polovicu chudobnejší.
Áno,všetko tu kolabuje a v prvom rade ľudský rozum.
Súhlasí havran


6.
označiť príspevok

ondrej61 muž
   7. 2. 2020, 11:02 avatar
Socializmus čo sme budovali, bola jedna veľka komedia. Kto nekradol, okradal svoju rodinu....Bola to štatom riadena basa.Ti co vstupili do strany, boli vlastne takí bachari, mali určite výhody....a ti čo radsej stupili do hovna, boli vazni....
Jasne že aj vo vezeni sa cloveku daju najest, ale to bolo take špecialne vezenie, tam sa muselo pracovať.....a mohlo sa tam aj kradnuť....
Ludia na seba zalovali....bola vytvorena taka specialna skupina, ktora spehovala ludi, kde čo kedy povedali .....Proste raj na zemi....Hlavne že bolo čo jest v tom raji, a muselo sa pracovať.....Obchody boli vätsinou prazdne, fungoval podpultový predaj.....Poznal som cloveka, ktorý sa doslova vyžival v tom raji....pozhanal skoro vsetko, poznal vela ludi....
Ked sa tento raj na zemi rozsypal , tak tento clovek doslova stratil chuť žiť, uz netrebalo nikomu nič zhanať, zrazu bolo vsetko a nie pod pultom ale prave naopak vysoko nad pultom......(reklama)
Z toho cloveka sa stal alkoholik.....
Súhlasí havran, Osvietený


16.
označiť príspevok

Boris muž
   7. 2. 2020, 11:24 avatar
Bol to systém sabotovaný z hora. Preto sa pomaličky, ale iste zvrhával do neudržateľného stavu.
V base sme však rozhodne neboli. Mali sme možnosť vycestovať kamkoľvek, ak sme splnili náležité podmienky, ktoré boli splniteľné pre každého slušného človeka.
Obchody neboli prázdne, zásobovali sa tak, aby sa neplytvalo a nevyhadzovalo.


18.
označiť príspevok

havran
   7. 2. 2020, 11:26 avatar
ondrej61ten môj súhlas pre teba je samozrelme sarkazmus, už len preto ako primitívne píšeš o veciach, ktorým ani náhodou nerozumieš. Nedokážeš vidieť podstatu spoločenských javov, lebo hľadíš cez politickú prizmu konštruovanú kapitálom. Súhlasím, že kradnúť sa nemá, ale to platí i pre tých najbohatších, ktorí kradnutie vyhradili len pre seba. Pozri sa do histórie a uvidíš, že boháči kradli sofistikovane a vo veľkom a keď to nešlo , tak urobili vojničku, vojnu, a svetovú vojnu...Teda v čom je podstata? Ty vážne veríš, že po zániku ambícii budovať komunizmus to bude už len raj na Zemi? Chápeš prečo si dilino?
Súhlasí Boris


21.
označiť príspevok

ondrej61 muž
   7. 2. 2020, 11:28 avatar
este by mi to chybalo, aby so mnou suhlasil bachar prvej triedy.....    to by som robil niečo špatne
Súhlasí Osvietený


22.
označiť príspevok

Boris muž
   7. 2. 2020, 11:31 avatar
Aj toto je fenomén slniečkárov. oni sú radi, ak je medzi ľuďmi konflikt.

Toto ich vyhlasovanie, že "ak som niekoho nasral, tak robím niečo dobre" je vlastne prejav hlbokej neurózy, nerovnováhy psýchy daného jedinca. Ty si to naozaj neuvedomuješ, ako sa správaš, čo vyvolávaš?


25.
označiť príspevok

ondrej61 muž
   7. 2. 2020, 11:38 avatar
Čo vyvolavam ?, píšem človeku, ktorý bol v minulosti tým bacharom v tom velkom cirkuse, obkolesený ostnatým drôtom, strazený vojakmi....aby nahodou k nam nikto neprisiel z toho skazeného západu.....Len čudne mi bolo že ku nam sa nikto nehrnul, len od nas chceli ludia von, ale nemohli , lebo ten ploť.....   
Súhlasí Bijjou, Osvietený


26.
označiť príspevok

Boris muž
   7. 2. 2020, 11:40 avatar
Vyvolávaš konflikt a teší ťa to.


29.
označiť príspevok

ondrej61 muž
   7. 2. 2020, 11:45 avatar
nevyvolavam konflikt, to skor ty, ktorý poukazuješ na tento system ako velmi špatny a zaroven vyzdvihujes ten socialistický cirkus obkolesený plotom a strazený vojakmi......

To o čom tak snivaš vlastne vybuduje vyspelý zapad....uz sa robia pokusy davat ludom peniaze, či robia alebo nie......len su obavy, že ludia stratia motív pracovať.....
Súhlasí Osvietený


30.
označiť príspevok

Boris muž
   7. 2. 2020, 11:48 avatar
Bože môj......


31.
označiť príspevok

ondrej61 muž
   7. 2. 2020, 11:53 avatar
To že to bolo myslene dobre s tým socializmom, to viem....Lenže sa ukazalo, že to takto nefunguje a je to vidieť po celom svete.....
Súhlasí Osvietený


32.
označiť príspevok

Boris muž
   7. 2. 2020, 11:58 avatar
A preto, aby si konečne niečo pochopil, si si mal prečita tému.


38.
označiť príspevok

ondrej61 muž
   7. 2. 2020, 12:10 avatar
tvoje videnie je primitívne.....
Ja vidim v tom este dalej.....ziaden system, kde ludia odmietnu Boha a jeho prikazy nebude fungovať.....
V socializmus vytvaral lahostajnosť v ludoch a kapitalizmus zas vytvara v ludoch nenažratosť....Dermokracia je ale to najlepsie co clovek vymyslel....ale to neznamena že clovek sa rozhdne spravne.....V demokracii, može clovek vybudovať aj raj na zemi..(ak bude respektovať Boha) alebo može vybudovať aj sodomu a gomoru(ak sa vyprdne na Boha.....
Takže vsetko je tak ako ma byť, ludia v demokracii a slobode si buduju to čo chcu mať.....
Ale nikdy to nebude fungovať tak, v slobodnej spolocnosti, že ludia budu mať jeden nazor.....Jedni si v takejto spolocnosti buduju svoj raj na zemi....a druhí zas si buduju svoju Sodomu a Gomoru......Taktz to funguje vo vyspelých krajinach.....
Súhlasí Bijjou, Osvietený


40.
označiť príspevok

Boris muž
   7. 2. 2020, 12:12 avatar
Drísty, prečitaj si tému...


42.
označiť príspevok

Boris muž
   7. 2. 2020, 12:17 avatar
Ondrej, nemáš základné politické znalosti. Miešaš demokraciu s kapitalizmom,to sú dve totálne rozdielne záležitosti. Ako sa má potom človek s tebou baviť, keď nepoznáš základy a len si vymýšlaš?
Dokažeš pochopiť, ze kapitalizmus, komunizmus, socializmus sú spolocenskoekonomické systémy?
A demokracia, teokracia, fašizmus.... to sú spôsoby riadenia spoločenskoekonomického systému?

Ako môžeš poúčať kohokoľvek, keď sám drístaš neskutočné hovadiny.


47.
označiť príspevok

ondrej61 muž
   7. 2. 2020, 12:28 avatar
Nerozuimieš tomu že sloboda je jedina spravna cesta.....ludia sa nebudu mocť na nič vyhovarat.....Ono vybudovať niečo nasilu a oplotiť sa proste nefunguje....
Je len jedna cesta....a to demokraticka slobodna spoločnosť.....a samozrejme zdpovednosť za svoje rozhodovanie.....To je vlastne to čo dal Boh Adamovi.....
Clovek sa proste musi naučit zit v spolocnosti....kde ludia maju rozne nazory.....takto to bolo uz samom pociatku.....
Aj v bibli sa píse že dvaja budu pracovať na poli a jedneho Boh ponecha.....Proste ludia nepracuju rovnako.....ziju si slobodne, samozrejme ze su urcite pravidla, aby sa z toho nestala anarchia....a zmetok.....Ale ako vidím, my ludia z poskomunistických krajin, tazko tieto veci chapeme.....pobyt v klietke ma svoje nasledky.....
Súhlasí Osvietený


48.
označiť príspevok

Boris muž
   7. 2. 2020, 12:29 avatar
Nie Ondrej, to ty nerozumieš tomu, že kapitalizmus je všetko možné, len nie sloboda.
Súhlasí havran


51.
označiť príspevok

havran
   7. 2. 2020, 12:32 avatar
Boris - škoda sa s ním tu preťahovať, on nedokáže vnímať nič iné, len vlastnú hlúposť. Tak ako aj tu jeho pár vrieskajúcich paviánov .


54.
označiť príspevok

Boris muž
   7. 2. 2020, 12:37 avatar
havran, nech si len vrieskajú.
Ak neponúknu nič rozumnejšie,ako len vlastné výmysly, aroganciu a útok, tak mňa len utvrdia v tom, akí sú manipulovateľní hlupáci.
V tejto téme je všetko čierne na bielom, podľa ich štandardov, zdroj je tvrdo židovský magazín a wikipédia.
Súhlasí havran


52.
označiť príspevok

ondrej61 muž
   7. 2. 2020, 12:36 avatar
kapitalizmus vznikol v slobodnej spoločnosti.....vela ludi sa stali nenazratými.....ale za to nemože ta sloboda, ktora im to umoznila....Ludia môžu kludne ist uplne inou cestou.....vdaka slobode....a ja si myslim že aj idu mnohí tak...ich nezaujimaju nenazratí kapitalisti....Idu si svoj zivot s Bohom......V amerike je vela kapitalistov, a vela ludí ktorí si buduju svoj raj na zemi s Bohom a to nie su od seba oddelení.....ziju spolocne.....
Vytvoriť uzavretu spolocnosť s jedným vynuteným nazorom je hluposť.....
Súhlasí Osvietený


57.
označiť príspevok

Boris muž
   7. 2. 2020, 12:40 avatar
Hlúposť je tvoje konštatovanie, že kapitalizmus je o slobode.
My sme relatívne slobodní len preto, že na nič neodvrávame a poslušne akceptujeme západniarsky diktát. To je sloboda?
Naopak každá krajina, ktorí si dovolila nesúhlasiť bola zničená bombami... To je sloboda??????????????????????!!!!!!


61.
označiť príspevok

havran
   7. 2. 2020, 12:48 avatar
Boris- on je veriaci a počul to od tých čo veria v americký zázrak. Škoda len, že sa nejde sám presvedčiť ako tie zázraky Amíci robia už 100 rokov po celom svete. V Ostatnej dobe im to už tak nefrčí a snažia sa zamoriť svet biologickým morom.
Súhlasí Boris


107.
označiť príspevok

Lemmy muž
   7. 2. 2020, 13:38 avatar
Ondrej prispel na transparentný účet pre žobrákov sumou 100 € (sto eur), takže má právo objektívne vybrať zvolenú osobu.


110.
označiť príspevok

ondrej61 muž
   7. 2. 2020, 13:44 avatar
Lemmy uz som to aj olutoval....ty si nejaký divny humanista, ked oponentovi napíšeš aby zdochol.....dufam že to nebudeš hovoriť a zistovať politicky nazor ludi, ktorým chceš pomocť....Ja to necham na teba......


247.
označiť príspevok

Lemmy muž
   7. 2. 2020, 19:41 avatar
Ondrej, prepáč mi, že som bol hrubý, že som sa nevhodne vyjadril. Ospravedňujem sa. Si ambasádor pre humanistickú zbierku, takže neignoruj ma, prosím.


248.
označiť príspevok

Lemmy muž
   7. 2. 2020, 19:43 avatar
Ondrej, ospravedlňujem sa!


356.
označiť príspevok

ondrej61 muž
   7. 2. 2020, 22:38 avatar
Mne a za čo?, to skôr Osvietenemu....
Súhlasí Osvietený


250.
označiť príspevok

Lemmy muž
   7. 2. 2020, 19:50 avatar
Ondrej, si na humanistickej zbierke ambasádor, takže určíš, kto dostane odmenu. Tvoje peniaze nepôjdu nazmar. Pôjdu presne určenej rodine. To bude potom uverejnené v článku.


251.
označiť príspevok

Bijjou žena
   7. 2. 2020, 19:54 avatar
250. vulgárne hovado . ako sa moze taky hnoj ako ty nazyvat humanistom. humanista ide vzorom, nespráva sa ako odpad
Súhlasí Osvietený


254.
označiť príspevok

auxiliarius
   7. 2. 2020, 20:11 avatar
VYDRžIAVANé ZASE šALIE, žE JU NIEKTO KRITIZOVAL


252.
označiť príspevok

Osvietený muž
   7. 2. 2020, 19:56 avatar
Ja by som doporučil poslať pomoc asocialovi Milanovi Mazurekovi

MILAN MAZUREK

Adresa: TATRANSKÁ770/5, SPIŠSKÁ BELÁ
Poisťovňa: Všeobecná zdravotná poisťovňa
Dlh na poistnom: 3244,44 EUR
Stav platný k: 20.01.2020
dlznik.zoznam.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

Mazurek Milan

Adresa: Tatranská 770/5, Spišská Belá
Poisťovňa: Sociálna poisťovňa
Dlh na poistnom: 2258,40 EUR
Stav platný k: 13.01.2020
Poisťovňa: Všeobecná zdravotná poisťovňa
Dlh na poistnom: 2077,22 EUR
Stav platný k: 20.01.2020
dlznik.zoznam.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

Milan Mazurek

Adresa: 059 01 Tatranská 770/5, Spišská Belá
Dlh na dani: 1309,93 EUR ku dňu 31.12.2019
dlznik.zoznam.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

MILAN MAZUREK - OBEŤ PRAVDY

Adresa: KÚPEĽNÁ1303/70, SPIŠSKÁ BELÁ
Poisťovňa: Všeobecná zdravotná poisťovňa
Dlh na poistnom: 504,72 EUR
Stav platný k: 20.01.2020
dlznik.zoznam.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


253.
označiť príspevok

Osvietený muž
   7. 2. 2020, 19:59 avatar
Teraz keď sa Mazurek stal tým ateistom a vystupil z cirkvi by si za to nosenie metroveho kríža na míting nejake to euro ked je teda za boha a za národ proti vyciciavačom systemu danovým neplatičom a asocialom        


258.
označiť príspevok

t-e-ó-m-a muž
   7. 2. 2020, 20:28 avatar
Osvietený. Ty trpíš nejakou psychickou chorobou? Pridávať sem trisíc krát ten istý príspevok denno denne?


275.
označiť príspevok

Osvietený muž
   7. 2. 2020, 20:44 avatar
Opakovanie pravdy je matka múdrosti . Ty pridávaš hoaxy ja zase príspevky z verejnej stránky dlžnik .sk.

Keby Mazurek neopakoval rovnako ako jeho súputníci ako chce zatočiť s vyciciavačmi štátu , neplatičmi a asocialmi nebola by moja pozornosť pre pravoplatne odsúdeneho nacistu potrebná.


296.
označiť príspevok

t-e-ó-m-a muž
   7. 2. 2020, 20:57 avatar
Hoaxy sem prídávaš ty a často.  

či už ohľadom Krista, alebo ako si klamal že ten čo trhal transparenty bol kotlebovec pričom sa ukázalo že to bol liberál.  


304.
označiť príspevok

Osvietený muž
   7. 2. 2020, 21:04 avatar
Tak teda sa ukázalo                 

nuž ty rád cituješ Krista až mam pocit že si ho poznal osobne


301.
označiť príspevok

Lemmy muž
   7. 2. 2020, 21:02 avatar
Ondrej, si ctený spoločník. Ja sa občasv yjadrujem hrubb, lebo ma niečo štve, hnevá, ale ty si ambasádor v humanistickej zbierke. Ty nakoniec rozhodneš, kto dostatne 400 €. Ktorá rodina.


308.
označiť príspevok

Osvietený muž
   7. 2. 2020, 21:05 avatar
Jednoznačne kresťanska rodina


111.
označiť príspevok

Osvietený muž
   7. 2. 2020, 13:44 avatar
Ondro byt tebou tak si vyberiem meno Andreja Kisku alebo nadaciu dobreho anjela ktorá funguje transparentne a ktorá pomohla konkretným osobam sumou

Financovanie réžie

DOBRÝ ANJEL
Financovanie réžie

Všetky prevádzkové náklady súvisiace so zabezpečením činnosti Systému DOBRÝ ANJEL sú hradené z iných zdrojov, ako z príspevkov darcov.

Náklady na rozbeh Systému a jeho prevádzku v prvých rokoch vo výške 1 milión EUR sú financované zo súkromných peňazí spoluzakladateľa Ing. Andreja Kisku, ktoré získal predajom spoločností Triangel a Quatro. Od októbra 2011 sú náklady na chod organizácie financované aj z príspevkov Partnerov Dobrého anjela – ďalších úspešných ľudí s veľkým srdcom.

Zakladatelia neziskovej organizácie DOBRÝ ANJEL, členovia Správnej rady, Dozornej rady a ich rodinní príslušníci vykonávajú svoju činnosť ZDARMA, bez nároku na akúkoľvek formu honoráru.

Príspevky od darcov, ktoré dostaneme v jeden mesiac, už prvý pracovný deň nasledujúceho mesiaca do posledného centu rozdelíme medzi príjemcov. Dodržiavanie všetkých finančných pravidiel fungovania Systému DOBRÝ ANJEL, ktoré sú zverejnené v etickom kódexe sú auditované spoločnosťou PricewaterhouseCoopers.

Pomoc v číslach

DOBRÝ ANJEL
Pomoc v číslach

DOPOSIAĽ DOBRÍ ANJELI PRISPELI
51 943 139,98 EUR
K 01.02.2020 BOLO ROZDELENÝCH
51 886 134,44 EUR
Vo februári SME DOPOSIAĽ PRIJALI
57 005,54 EUR
PRIEMERNÁ VÝŠKA PRIAMEHO PRÍSPEVKU JEDNÉHO DOBRÉHO ANJELA
6.85 EUR
POČET DOBRÝCH ANJELOV
222 298
POČET SPOLUPRACUJÚCICH LEKÁROV A SOCIÁLNYCH PRACOVNÍKOV
1 666
POČET RODÍN, KTORÝM SME DOTERAZ POMOHLI
9 156

KOMU POMÁHAME?

Rodinám s deťmi, kde otec, mamka alebo dieťa trpí na rakovinu alebo dieťa trpí na inú zákernú diagnózu*, a kde táto choroba dostala rodinu do finančnej núdze.
* cystickú fibrózu, chronické zlyhanie obličiek, svalovú dystrofiu Duchenne, Downov syndróm, detskú mozgovú obrnu, pooperačné a poúrazové stavy detí s trvalými následkami vyžadujúcimi nepretržitú opateru jedného z rodičov.
Súhlasí Bijjou, ondrej61


113.
označiť príspevok

Osvietený muž
   7. 2. 2020, 13:48 avatar
Netreba prispievať ani stovkou ale stačí 5 €


249.
označiť príspevok

Osvietený muž
   7. 2. 2020, 19:44 avatar
Lemmy kto je žobrák ???    


255.
označiť príspevok

t-e-ó-m-a muž
   7. 2. 2020, 20:21 avatar
"Ondrej prispel na transparentný účet pre žobrákov sumou 100 € (sto eur), takže má právo objektívne vybrať zvolenú osobu."

1 Dajte si pozor a nekonajte svoje dobré skutky pred ľuďmi, aby vás obdivovali, lebo nebudete mať odmenu u svojho Otca, ktorý je na nebesiach. 2 Keď teda dávaš almužnu, nevytrubuj pred sebou, ako to robia pokrytci v synagógach a po uliciach, aby ich ľudia chválili. Veru, hovorím vám: Už dostali svoju odmenu. 3 Ale keď ty dávaš almužnu, nech nevie tvoja ľavá ruka, čo robí pravá, 4 aby tvoja almužna zostala skrytá. A tvoj Otec ťa odmení, lebo on vidí aj v skrytosti.


256.
označiť príspevok

t-e-ó-m-a muž
   7. 2. 2020, 20:23 avatar
Prečo Ondrej neustále potrebuje aby ľudia vedeli že dal takú a takú sumu? Všimol som si to aj na tomto fóre, kde môžeš buď anonymne, či pod svojim nickom prispieť nejakou sumou. A samozrejme aj tu ondrej veriaci-4 neprispel anonymne, v skrytosti.  


257.
označiť príspevok

t-e-ó-m-a muž
   7. 2. 2020, 20:25 avatar
Sorry Ondrej ale v tomto mi prídeš veľmi farizejský. Chápem že sa chceš pochváliť, ale dá sa to aj bez toho. 


259.
označiť príspevok

Bijjou žena
   7. 2. 2020, 20:30 avatar
257. kde sa s tym Ondrej chváli ,trpíš na halucinácie?


260.
označiť príspevok

t-e-ó-m-a muž
   7. 2. 2020, 20:32 avatar
Prepáč, ale je veľmi okaté ako Ondrej nikdy nezabudne nie v skrytosti darovať nejaké peniaze. Viď na tomto fóre. Niektorí darovali anonymne a Ondrej ako inak uviedol svoj nick.  
Aby sme vedeli že to bol on. 


261.
označiť príspevok

t-e-ó-m-a muž
   7. 2. 2020, 20:33 avatar
A v skrytosti peniaze nedáva keď aj sám povie že tu a tu prispel tou a tou sumou. 


262.
označiť príspevok

djjaro muž
   7. 2. 2020, 20:34 avatar
Nic zleho nevidim na tom ,,, ze sa k tomu ondrej priznal ,,,,,,,
Súhlasí ondrej61


267.
označiť príspevok

Bijjou žena
   7. 2. 2020, 20:38 avatar
262. Bingo! priznal . nezakladá si témičky ako petrík67, komu kde kolko poslal   a ešte dalšie tri dni o tom v kazdej téme melie    


272.
označiť príspevok

t-e-ó-m-a muž
   7. 2. 2020, 20:41 avatar
petrík 67 sa nehrá na znovuzrodeného kresťana.  


263.
označiť príspevok

Bijjou žena
   7. 2. 2020, 20:35 avatar
260. no lemmy to vyblekuje dokola, nie Ondrej   keby to lemmy stále nevypisoval , ani neviem ze Ondrej niekam prispel


265.
označiť príspevok

t-e-ó-m-a muž
   7. 2. 2020, 20:37 avatar
Ondrej by sa pochválil sám. Viď príspevok 264 


266.
označiť príspevok

t-e-ó-m-a muž
   7. 2. 2020, 20:37 avatar
2 Keď teda dávaš almužnu, nevytrubuj pred sebou, ako to robia pokrytci v synagógach a po uliciach, aby ich ľudia chválili. Veru, hovorím vám: Už dostali svoju odmenu. 3 Ale keď ty dávaš almužnu, nech nevie tvoja ľavá ruka, čo robí pravá, 4 aby tvoja almužna zostala skrytá. A tvoj Otec ťa odmení, lebo on vidí aj v skrytosti.


282.
označiť príspevok

Bijjou žena
   7. 2. 2020, 20:50 avatar
266. teóma, Ondrej niečo vytrubuje alebo reagoval na rypanie ineho uzívatela . a ty si kto aby si tu stále niekoho bral do huby a poučoval ?!? sa staraj o seba, si jak stará klebetnica z miletičky . klebetny jak stará blazková. rieš seba aky si ty hádavy smrad   ty si sám dobre zákerny


293.
označiť príspevok

t-e-ó-m-a muž
   7. 2. 2020, 20:56 avatar
Ja sa nehrám na znovuzrodeného kresťana.  


321.
označiť príspevok

Bijjou žena
   7. 2. 2020, 21:15 avatar
293. ty sa hráš na kokota ako sledujem  
Súhlasí ondrej61


329.
označiť príspevok

t-e-ó-m-a muž
   7. 2. 2020, 21:19 avatar
Súhlasí Osvietený


340.
označiť príspevok

Bijjou žena
   7. 2. 2020, 21:25 avatar
329. Povedz prečo máš záujem, keď sa ťa to netýka,
Prečo máš odpovede, keď som sa na nič nepýtal?
Neni ti to trápne, že sa stále staráš,
Stále vyklopkávaš a ja stále neotváram,
Daj si odchod hneď, ja som o krok vpred,
Nestojím o tvoj svet, tak daj pokoj mne.
Zbaľ sa a do piče pal bez zbytočných slov,
Zrazu je učiteľ svätý farár,
A káže jak budúcnosť si postavať

http://www.youtube.com/watch?v=cia-YuIlFzs Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
348.
označiť príspevok

t-e-ó-m-a muž
   7. 2. 2020, 21:33 avatar
http://www.youtube.com/watch?v=YdIMOferO3k Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

Trocha zo slovenskej klasiky.  


349.
označiť príspevok

t-e-ó-m-a muž
   7. 2. 2020, 21:35 avatar
http://www.youtube.com/watch?v=J6GdCkLIkNc Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
&list=PL1eOVJlBkjkzalmUFqORRVH62_QFkIMVa&index=4
 


352.
označiť príspevok

t-e-ó-m-a muž
   7. 2. 2020, 21:38 avatar


353.
označiť príspevok

Bijjou žena
   7. 2. 2020, 21:49 avatar
352 . zase názorná ukázka tvojho iááâQ


264.
označiť príspevok

t-e-ó-m-a muž
   7. 2. 2020, 20:36 avatar
"ano prispel som....poslal som 50 eur.....-a môžeš aj ty alebo nemusíš, je to tvoja vec motorkár......"
(ondrej61)
diskusneforum.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

Znova nezabudol napísať že prispel a koľko.


277.
označiť príspevok

Osvietený muž
   7. 2. 2020, 20:47 avatar
neprispel si ničím . Iba klameš t-e-ó-m-a , lebo lož je tvoj pracovný nástroj .


279.
označiť príspevok

t-e-ó-m-a muž
   7. 2. 2020, 20:48 avatar
Ty si kokot?  
To písal ondrej. Otvor si tú tému v príspevku 264.
Citoval som Ondreja.


280.
označiť príspevok

t-e-ó-m-a muž
   7. 2. 2020, 20:49 avatar
Tvoj pracovný nástroj je dementnosť a kokotizmus.  


268.
označiť príspevok

ondrej61 muž
   7. 2. 2020, 20:38 avatar
Mne to vôbec nepríde ako pochvalenie.....ani som to tak nemyslel,ale ok druhýkrát to nebudem takto vycapovat....tu na df sme nejaká komunita, a som rád že niekto robí takú činnosť...
Aj enax do i akúsi zbierku a povedal som mu, že satanovi neprispejem ani cent..Lemmymu som jasné napísal že je to na Božiu slávu, či sa mu to páči alebo nie....napísal som to preto, že neverí v Boha...
Súhlasí Osvietený, Bijjou


269.
označiť príspevok

t-e-ó-m-a muž
   7. 2. 2020, 20:39 avatar
Uvedom si čo píše písmo. Prečo potrebuješ hovoriť že si prispel a koľko? Žeby v podvedomí si chcel aby sme o tom vedeli?  


270.
označiť príspevok

djjaro muž
   7. 2. 2020, 20:40 avatar
Keby si nemal pismo nevedel by si rozoznat dobre od zla/


271.
označiť príspevok

hokejis muž
   7. 2. 2020, 20:40 avatar
Je to farizej !


273.
označiť príspevok

djjaro muž
   7. 2. 2020, 20:42 avatar
Farizeji boli mudry ludia ,
Boli to farari ,


274.
označiť príspevok

t-e-ó-m-a muž
   7. 2. 2020, 20:44 avatar
AKo aj na tomto fóre.
"Ak chcete byť uvedení v nižšie uvedenom zozname sponzorov, zadajte do poznámky pri platbe Váš nick a email ktorým ste sa registrovali na DF.SK, inak bude pri sume uvedený anonym."

Ty samozrejme si nezabudol pridať svoj nick.

 


276.
označiť príspevok

t-e-ó-m-a muž
   7. 2. 2020, 20:45 avatar
A fotón je v tomto ešte horší. On sa chcel dokonca porovnávať somnou kto z nás viac peňazí prispel v určitú dobu ľuďom.   


281.
označiť príspevok

djjaro muž
   7. 2. 2020, 20:50 avatar
276 No takto vy krestania k sebe cestu nenajdete,,, teoma,, ,
Súhlasí Bijjou


284.
označiť príspevok

t-e-ó-m-a muž
   7. 2. 2020, 20:51 avatar
Aj Pavol karhal Petra.


286.
označiť príspevok

djjaro muž
   7. 2. 2020, 20:51 avatar
JA som bol Pavlom pred 2000 rokmi trubka ,


288.
označiť príspevok

djjaro muž
   7. 2. 2020, 20:52 avatar
Ty necitis tu ostrost a tvrdost ?
Este si to nezbadal?


291.
označiť príspevok

djjaro muž
   7. 2. 2020, 20:54 avatar
Prisiel som vam povedat Yebte na pavla , aj na petra ,
Ti vas nezachrania, oni mali svoje poznanie a o tom pisali,
Ty maj SVOJE POZNANIE A POTOM KED BUDES CHCIET MOZES nieco napisat ,


298.
označiť príspevok

djjaro muž
   7. 2. 2020, 21:00 avatar
Ale vam napisat pravdu ,, nestaci ,


300.
označiť príspevok

t-e-ó-m-a muž
   7. 2. 2020, 21:02 avatar
ja len ukazujem akí sú ľudia kresťania akože kresťania samozrejme  farizeji.


305.
označiť príspevok

djjaro muž
   7. 2. 2020, 21:04 avatar
VSETCI SME FARIZEJI OK?


285.
označiť príspevok

ondrej61 muž
   7. 2. 2020, 20:51 avatar
Ty mi teoma prídeš ako nešťastník a vôbec to nezávidím...ty nechápeš čo je to chváliť sa Bohom a nie sebou....aj Pavel bol potom pokrytec...ale.kopkaj si,keď ti to pomôže.... 


292.
označiť príspevok

t-e-ó-m-a muž
   7. 2. 2020, 20:55 avatar
Prečo si potom na toto fórum neprispel anonymne ale uviedol si svoj nick keď to nie je potrebné???


313.
označiť príspevok

ondrej61 muž
   7. 2. 2020, 21:10 avatar
No veď nie sme v zbore, kde by bolo naozaj farizejske poukazovať na to koľko das...tu sme vo svete medzi ľuďmi ktorí odmietajú Boha....a nepríde.mi hlúpe, keď chcem aby vedeli,že to je na slávu Božiu....
V zbore je to automatické a chváliť sa koľko dám tak by bolo neskutočne hlúpe...ale ty to zatiaľ nechápeš,len kopkas ako nešťastník,ktorý sa nevie zaradiť v božom diele....


318.
označiť príspevok

t-e-ó-m-a muž
   7. 2. 2020, 21:14 avatar
Je absolútne jedno kde daruješ peniaze či v zbore či nie. Darovať máš v skrytosti aby tvoja ľavá ruka nevedela čo robí pravá. Nech tvoj dobrý skutok nie je okatý. Či čo očakávaš tým že vieme že si daroval? Máme sa ti klaňať, či ťa obdivovať aký si dobrý človek?  


322.
označiť príspevok

t-e-ó-m-a muž
   7. 2. 2020, 21:15 avatar
Na slávu Božiu, alebo na slávu tvoju?  
Lebo nikde som neprečítal že si prispel v mene Boha.  
Ale v svojom mene.  


336.
označiť príspevok

ondrej61 muž
   7. 2. 2020, 21:23 avatar
No keď trpiš komplexom menejcennosti,tak sa mi nemusíš klanat...ty jesitne teliatko... 


343.
označiť príspevok

t-e-ó-m-a muž
   7. 2. 2020, 21:27 avatar
Ty naopak máš ego vyššie ako ťavý krk.  


354.
označiť príspevok

ondrej61 muž
   7. 2. 2020, 21:51 avatar
Áno vďaka Bohu som taký aký som, v minulosti by som v živote neposlal niekomu nejaké peniaze.....Boh povedal dám vám nové srdce....a stalo sa Teoma....som iným človekom a chválim sa Bohom.....tomu nerozumi s, nemáš tu radosť s Boha....
Súhlasí Bijjou


357.
označiť príspevok

t-e-ó-m-a muž
   7. 2. 2020, 22:41 avatar
Z Boha keď už.  


294.
označiť príspevok

djjaro muž
   7. 2. 2020, 20:56 avatar
Pavol bol huj ze to napisal ,
Vela ludi ide za nim ,
Len pavol , pavol pavol ,sa spametajte uz konecne nebudem tu100 rokov ,


303.
označiť príspevok

ondrej61 muž
   7. 2. 2020, 21:04 avatar
Čo že?...veď Pavol písal pod inšpiráciou D.S.


307.
označiť príspevok

djjaro muž
   7. 2. 2020, 21:05 avatar
Ved mas svojho ds naco ti je pavlov ?
Uz aj ty nechapes ?
Ja odpadlik vas mam ucit ?
No zbohom ,


317.
označiť príspevok

ondrej61 muž
   7. 2. 2020, 21:13 avatar
Tak to mas pravdu....no zbohom....myslel som, že si na tom lepšie....vsetci mame toho istého ducha....


323.
označiť príspevok

djjaro muž
   7. 2. 2020, 21:15 avatar
Kazdy ma SVOJHO,
Nik nema rovnakeho ,
Lebo keby ste mali rovnakeho ducha jak pises ondrej ,
Nesiel by krestan proti krestanovi ,asi tak ,


355.
označiť príspevok

ondrej61 muž
   7. 2. 2020, 21:54 avatar
Takže Pavol bol huj a to čo napísal nepatrí do biblie? Pavol mal zážitok s Bohom a hovorí sa o Pavlovskom obrátení....na som mal také malé Pavlovská obrátenie.....


358.
označiť príspevok

djjaro muž
   8. 2. 2020, 07:07 avatar
Ver never, tvoja vec nepisem tito preto aby si mne uveril ,
Ver SVOJMU BOHU
Ale ano pavol je huj a ja debil som tym pavlom bol pred2000 rokmi


359.
označiť príspevok

djjaro muž
   8. 2. 2020, 07:09 avatar
A to co napisal islo do biblie ,
Nenapisal nic co nemal napisat , vse je ok ,
Vsetko co napisal bolo jeho chapanie , a teraz za to trpim ,


360.
označiť príspevok

djjaro muž
   8. 2. 2020, 07:13 avatar
Kazdy nech sa obracia po svojom nie po pavlovi ,
Nik z ludi citajucich nezazije to co pavol zazil
Lebo mat vieru aku mal on nebude mat nikto,


361.
označiť príspevok

djjaro muž
   8. 2. 2020, 07:16 avatar
Predosvetkym kazdy kto vyuca niekoho vo viere musi sa pacit Bohu
Za druhe kazdy kto uci musi mat presne poznanie pravdy o SLOVE
Teda nerovnajte svoju vieru z pavlovou nepodobajte sa mu ked nemozete ved ani ja sam sa nepodobam na niekoho ale len na seba ,


362.
označiť príspevok

ondrej61 muž
   8. 2. 2020, 07:19 avatar
Niekde inde si suhlasil s enaxom, že biblia je plna bludov. Stale na tom trváš?.....


363.
označiť príspevok

djjaro muž
   8. 2. 2020, 07:20 avatar
z casti ano
Lebo som tam napisal tolko veci ze ludia nechapu a hasteria sa kto je co je , boh otec syn duch dusa , , preto som to nazval bludmi ,


364.
označiť príspevok

djjaro muž
   8. 2. 2020, 07:22 avatar
rozpraval som z jednym clovekom vpraci
Zacal mi vyvysovat Pavla , mna , ze ono hento , tamto ,, ale s takou vasnou ze som si myslel ze ho polozil nad Boha
Ked som mu povedal ze pavol je HUJ tak sa nahneval a odisiel odomna ,
Keby som videl ze vyvysuje Boha to by som bol rad ,


365.
označiť príspevok

djjaro muž
   8. 2. 2020, 07:25 avatar
ONDREJ tazko je vidiet v knike CISTO LEN ,,, SLOVO,
pRETOZE TO JA PODSTATA,
sKUS VYSLOVIT SLOVo BOH
aZAMYSLI SA AKO SA TI DO TVOJICH UST DOSTAL boh,AKO?
oDKIAL?


366.
označiť príspevok

djjaro muž
   8. 2. 2020, 07:26 avatar
To je to slovo ktore hlasam od pociatku .ktore vchadza do cloveka , DO CLOVEKA


367.
označiť príspevok

ondrej61 muž
   8. 2. 2020, 07:28 avatar
takže si mimo....Píseš, že Pavel bol chuj, archanjel bol chuj, o sebe píšeš že si debil.....Tvoja akože pokora je jedna satanska falošná.....
Ak si bozie dieťa a tvoj duch svedci spolu s D.Božim....možeš volať Abba Otče....Potom to krič a nikdy, rozumieš nikdy netrep že si debil.Rozumel!!!!!!!


368.
označiť príspevok

djjaro muž
   8. 2. 2020, 07:31 avatar
Vidis nechces pochopit este sa aj urazas


369.
označiť príspevok

ondrej61 muž
   8. 2. 2020, 07:34 avatar
Ja sa nemam prečo uražať predsa, len mi je ťa luto, že takeho kraviny davaš...
Mat 5,18

Lebo ameň vám hovorím, že dokiaľ nepominie nebo a zem, ani len jediné jota alebo jeden punktík nepominie zo zákona, dokiaľ sa všetko nestane


371.
označiť príspevok

djjaro muž
   8. 2. 2020, 07:39 avatar
Ved SLOVO sa nemoze pominut ,,,,
To by sa skoncilo vsetko


370.
označiť príspevok

djjaro muž
   8. 2. 2020, 07:37 avatar
Ty nehladaj moju pokoru
Vidis hladate zle , hladate cez ludi a to je problem
Ked hladas cez ludi vidis len to same co je v tebe nic viac ,
Ked hladas len v sebeb uvidis pravu podstatu


372.
označiť príspevok

djjaro muž
   8. 2. 2020, 07:42 avatar
Pokial vy krestania pochopite ze vsetko je o SLOVE tak vela vody prejde ,


374.
označiť príspevok

ondrej61 muž
   8. 2. 2020, 07:47 avatar
Prečo píšeš, že biblia je blud?....!!!!!!!.....ty kresťan!!!!!!


376.
označiť príspevok

djjaro muž
   8. 2. 2020, 07:49 avatar
Nikde a nikdy som nepisal ze som krestan
Nezasluhujem sa volat krestanom , lebo som huj tiez ,


377.
označiť príspevok

ondrej61 muž
   8. 2. 2020, 07:49 avatar
to mi je uplne jasne...satan ťa ma v hrsti. Si pokrstený?


379.
označiť príspevok

djjaro muž
   8. 2. 2020, 07:52 avatar
ANO SOM , A SATAN JE MOJ BRAT SNAZIM SA HO MILOVAT ,,, VED MILUJ SVOHJO NEPRIATELA ,


380.
označiť príspevok

djjaro muž
   8. 2. 2020, 07:53 avatar
Pokial nemilujes nepriatela nic si nepochopil ,


382.
označiť príspevok

djjaro muž
   8. 2. 2020, 07:59 avatar
Ale vidim ze premyslas
Vies kto je satan
KAZDE TELO KTORE SA POHYBUJE PO ZEMI ,


384.
označiť príspevok

ondrej61 muž
   8. 2. 2020, 08:03 avatar
znovuzrodený kresťan je chramom božím......satan sa len snaži pokusať nič viac.....Aj Ježiš bol v ludskom tele....a bol pokusaný.....


386.
označiť príspevok

djjaro muž
   8. 2. 2020, 08:09 avatar
384Nikto to nevie ovplyvnit ,,,


383.
označiť príspevok

ondrej61 muž
   8. 2. 2020, 08:01 avatar
Aha!!!.....takstan je tvoj brat....to ta dobre....Satana Boh odvrhol.....a jeho koniec je jasný....Satan je protipol Kristovho učenika a znovuzrodeneho kresťana.....Satan nema ziadnu moc nad znovuzrodeným kresanom, ktorý sa prikrýva krvou kristovou....ktorý ma k tomu duchovne zbrane.....
Si tou ovcou čo pocuje Ježišov hlas?
Je to duchovný boj djjaro ale nikdy v tomto boji neprestavaj a nestotožnuj sa so satanom.....
Na pokusanie vzdy odpvedaj.....
Je napísane, je napísané, je napísané!.......a satan na nejaku dobu odide, nič ine mu neostava......


385.
označiť príspevok

djjaro muž
   8. 2. 2020, 08:05 avatar
Ondrej mna nepokusa satan
Nikoho nepokusa satan nechapes ?
Kazdeho pokusa vlastna ziadostivost ,,,,,,,,
Len mne bol prideleny do tela ten satan,,,,,,,, len mne a do tela , preto pisem musel som ho prijat do tela ako brata ,,,,


389.
označiť príspevok

ondrej61 muž
   8. 2. 2020, 08:15 avatar
uz si o tm hovoril niekomu znamemu co chodi do zboru?....trebars maranatha....


398.
označiť príspevok

ondrej61 muž
   8. 2. 2020, 08:26 avatar
ale pokuša.....clovek pri krste zomiera sebe samemu a zomiera spolu s Kristo,,,a spolu s Kristom sa rodi do noveho života....Telo treba neustale krizovať.....aby preslo pod nadvladu Ducha, ktoreho sme dostali od Boha....Satan je bytosť.
ROH 1Pet 5,8

Buďte triezvi a bdejte, lebo váš protivník, diabol, obchádza ako revúci lev a hľadá, koho by zožral,


373.
označiť príspevok

ondrej61 muž
   8. 2. 2020, 07:43 avatar
no jasne Pavol boj chuj, archanjel bol chuj....Prestaň satane!!!......


375.
označiť príspevok

djjaro muž
   8. 2. 2020, 07:48 avatar
Vidis ked nieco tak len satan , ok , v pohode nehnevam sa na teba
Len skus si pozriet SLOVO MOZNO POCHOPIS AK TI BUDE DANE


378.
označiť príspevok

djjaro muž
   8. 2. 2020, 07:52 avatar
A ked uz sme pri mne teda tom hujovi pavlovi,,,,
Tak nezabudni ze to co napisal pavol nebolo pre to aby si sa za neho modlil,
Lebo nevies z ktorej strany mozes byt skusany , ja ti nepisem ze citat je zle ,,,,
Len davaj pozzor kam smeruje tvoja viera ,,,,, a na koho obhajobu


381.
označiť príspevok

djjaro muž
   8. 2. 2020, 07:56 avatar
V podstate vy krestania v sboroch nerobite nic lepsie od RKC
Oni maju papeza, a vy mate PAVLA ,?


387.
označiť príspevok

ondrej61 muž
   8. 2. 2020, 08:12 avatar
ROH Luk 10,19

Hľa, dal som vám právo a moc šliapať po hadoch a po škorpiónoch a nad všetkou mocou nepriateľa, a nič vám neuškodí.


388.
označiť príspevok

djjaro muž
   8. 2. 2020, 08:14 avatar
Mna uz nebavi sliapat po ludoch ktory sa spravaju ako skorpioni , hadi
Chcem si najst cestu aj bez toho aby som musel sliapat po ludoch ,


390.
označiť príspevok

ondrej61 muž
   8. 2. 2020, 08:16 avatar
Nas boj nie je proti telu a krvi ale proti zlým duchovným mocnostiam.....


392.
označiť príspevok

djjaro muž
   8. 2. 2020, 08:17 avatar
To ano ondrej ale aj tie duchovne mocnosti sa skryvaju len v cloveku
Ako inak by si ma nazval satanom?


394.
označiť príspevok

ondrej61 muž
   8. 2. 2020, 08:19 avatar
teba ja nenazývam satanom.....ale toho čo ťa pokusa.....Ak si pokrstený mas predsa moc a autoritu, ktorú si dostal od Boha....


396.
označiť príspevok

djjaro muž
   8. 2. 2020, 08:20 avatar
Ja viem ondrej
Ale ja nevladzem uz ,
Súhlasí ondrej61


397.
označiť príspevok

djjaro muž
   8. 2. 2020, 08:23 avatar
Pre mna je to inaksie lebo viem ze bol ku mne poslany do tela , je to ine ,,,,


399.
označiť príspevok

ondrej61 muž
   8. 2. 2020, 08:29 avatar
djaro, potrebuješ sa naplnať D.S. lebo si potom lahka korisť pre satana....Najlepsie je to v zbore, hlavne pri chvalach, ked sa clovek doslova natankuje D.S.
Može to robiť aj doma sam, chval Boha....odej sa plaštom chval.....ale samotnemu sa tažko bojuje....


400.
označiť príspevok

djjaro muž
   8. 2. 2020, 08:36 avatar
Ale dik za SLOVO,
aLE TAK MI TREBA KED SOM HUJ ,


401.
označiť príspevok

ondrej61 muž
   8. 2. 2020, 08:43 avatar
Nie si....vtip je v tom, že clovek je nadoba o ktoru sa bije dobro i zlo....Preto sa treba naplnať D.S. aby neostalo miesto pre zle sily.....
Keď nečistý duch vyjde z človeka, blúdi po miestach bez vody a hľadá odpočinok. Keď ho nenájde, povie si: ‚Vrátim sa do svojho domu, odkiaľ som vyšiel.‘ 25 Keď ta príde, nájde dom vymetený a vyzdobený. 26 Odíde, vezme sedem iných duchov, horších, ako je sám, vojdú do domu a usídlia sa tam. A tak je s tým človekom nakoniec horšie, ako bolo na začiatku.“


402.
označiť príspevok

Nadja žena
   8. 2. 2020, 08:59 avatar
Ondrejko, nezabudni, že v mene dobra (napr. Boha, alebo za národ... ) vieme páchať aj najhoršie zlo


403.
označiť príspevok

ondrej61 muž
   8. 2. 2020, 09:05 avatar
ano to povedz ale Kotlebovi.....To nie su znovuzrodení ľudia....to nie su učenici Ježiša. Oni len kricia o nejakom Bohu.
Aj moslimovia bojuju za Boha, aj zivot mnohi za to daju.
Podla ovocia ich poznáte......


413.
označiť príspevok

hokejis muž
   8. 2. 2020, 11:24 avatar
To treba povedať ondrejovi šíriacemu bežne nenávisť , ospevujúcom islamizáciu europy, obhajujúcim zlo, ktorý má tú drzosť sa označovať za "znovuzodeného"....


415.
označiť príspevok

Lemmy muž
   8. 2. 2020, 11:26 avatar
Hokejkár, máš debilné drísty.
Súhlasí djjaro


419.
označiť príspevok

hokejis muž
   8. 2. 2020, 11:29 avatar
Lemmy netroluj furt !


424.
označiť príspevok

Lemmy muž
   8. 2. 2020, 11:31 avatar
To nie je trollovanie, keď napíšeš takúto hlúposť: ospevujúcom islamizáciu europy.


431.
označiť príspevok

hokejis muž
   8. 2. 2020, 11:36 avatar
Troluješ, ondrej viac krát písal, že islamizácia Europy je nevyhnutná a obhajoval ju.


417.
označiť príspevok

djjaro muž
   8. 2. 2020, 11:28 avatar
ja akoze som fakt uz aj debilom ale vazne nechapem preco po sebe vy krestania tak sliapete , to je uz chore hokejis ,
Ako detcko na pi=eskovisku


420.
označiť príspevok

Boris muž
   8. 2. 2020, 11:29 avatar
Napíš to Ondrejovi farizej....


422.
označiť príspevok

djjaro muž
   8. 2. 2020, 11:30 avatar
Kto ja ?


423.
označiť príspevok

hokejis muž
   8. 2. 2020, 11:30 avatar
ondreja šíriaceho nenávisť sa djjaro stále zastáva


425.
označiť príspevok

djjaro muž
   8. 2. 2020, 11:31 avatar
Mozem sa aj teba ak bude za potreby


426.
označiť príspevok

Lemmy muž
   8. 2. 2020, 11:32 avatar
Práve preto sú rôzne kresťanské organizácie.


430.
označiť príspevok

Lemmy muž
   8. 2. 2020, 11:34 avatar
Lebo asi nepoznáš dobre kresťanov. Mal si byť v obci, keď sa medzi sebou bili pravoslávni a gréckokatolícki kresťania. Predmetom sporu bol kostol. A kto ho má, či môže využívať. Nerob si ilúzie o kresťanoch. Sú rovnakí ako moslimovia.


435.
označiť príspevok

hokejis muž
   8. 2. 2020, 11:38 avatar
Lemmy krestanofob a islamofil kresťanstvo a islam je dnes rovnaký ?
Pozri sa do Saudskej arábie, pakistanu, afganistanu atd a to chceš porovnávať s kresťanskými krajinami ?


440.
označiť príspevok

Lemmy muž
   8. 2. 2020, 11:42 avatar
Nuž, tvoje názory sú rovnaké ako názory moslima, len nemám čo porovnať, nakoľko ste rovnakí, ty s tvojou fóbiou si rovnaký ako moslim.


451.
označiť príspevok

hokejis muž
   8. 2. 2020, 11:52 avatar
Lemmy aké mám názory ako moslim ?


416.
označiť príspevok

Lemmy muž
   8. 2. 2020, 11:27 avatar
Z ovocia mám najradšej melón.


418.
označiť príspevok

djjaro muž
   8. 2. 2020, 11:29 avatar
Ja mam najradsej z ovocia KLOBASKU


391.
označiť príspevok

djjaro muž
   8. 2. 2020, 08:16 avatar
Nech su aki su ja od nich lepsi niesom tiez som huj ,


404.
označiť príspevok

Nadja žena
   8. 2. 2020, 09:14 avatar
A keby si bol lepší ako oni, tak už po nich šliapať môzeš?


405.
označiť príspevok

ondrej61 muž
   8. 2. 2020, 09:16 avatar
Nadja ono sa nešlape po ľudoch predsa, ale po hadoch a škorpionoch.....To nie je boj proti telu a krvi...ale proti zlým duchovným mocnostiam.....


406.
označiť príspevok

ondrej61 muž
   8. 2. 2020, 09:26 avatar
Pre neveriaceho cloveka, to môže vypadať trochu blaznivé....ale kresťanstvo je duchovný boj....bez toho boja je clovek nacisto stratený....Ale vdaka D.S. je to boj viťazný......
Rasdikalni moslimovia bojuju proti telu a krvi napr....cudzoložnicu ukamenuju....oni to myslia dobre, lebo chcu aby už nehresila.....kdežto znovuzrodeny krestan, s autoritou od Boha, vyzenie s cudzoloznice zleho ducha a ona potom nehresi....


407.
označiť príspevok

Nadja žena
   8. 2. 2020, 09:29 avatar
Na rozdiel od radikálneho kresťana, ktorý hriešnika upália...


408.
označiť príspevok

ondrej61 muž
   8. 2. 2020, 09:42 avatar
ano v RKC sa toto dialo.....a je jasne že to nebolo pod vedením D.S.
Není doležite ako sa človek nazýva ale ako naplna Ježišove ucenie....Može kvakat o sebe že je krestan imervere od rana do vecera a može sa ovesať križikami ....
Doležite je Ježišove učenie...on prisiel naplniť zakon....Miluj Boha svojho a bližneho ako seba sameho.....upalovanie hriesnika nie je podla Ježisovho ucenia...


409.
označiť príspevok

djjaro muž
   8. 2. 2020, 10:30 avatar
Vsetci pisatelia biblie sliapu po ludoch a dobre je ,


393.
označiť príspevok

ondrej61 muž
   8. 2. 2020, 08:18 avatar
Mt 18,18

Amen, hovorím vám: Čokoľvek zviažete na zemi, bude zviazané v nebi, a čokoľvek rozviažete na zemi, bude rozviazané v nebi.


395.
označiť príspevok

djjaro muž
   8. 2. 2020, 08:19 avatar
To je pravda, ked rozviazem lasku bude laska
Ked rozviazem nenavist bude nenavist ,


410.
označiť príspevok

gabriel pb
   8. 2. 2020, 10:57 avatar
djjaro potrebuješ pomoc


411.
označiť príspevok

djjaro muž
   8. 2. 2020, 11:12 avatar
Neexistuje pomoc pre Huja ako som ja ,


421.
označiť príspevok

gabriel pb
   8. 2. 2020, 11:30 avatar
chmuľo Zamilovaná princezna - Celý film. 87 minúta


278.
označiť príspevok

t-e-ó-m-a muž
   7. 2. 2020, 20:47 avatar
Osvietený súhlasí.ďalší ktorý sa rád označuje keď daruje peniaze.   


283.
označiť príspevok

Osvietený muž
   7. 2. 2020, 20:50 avatar
t-e-ó-m-a ano samozrejme ak prispievam na transparentný učet z viacero dôvodov uvádzam svoje meno .

Ten kto nikdy neprispel sa zase vyhlasuje za tajomného darcu také Harabínovské až debilné       

A ľahko dokazeteľné klamstvo idiota
Súhlasí ondrej61


287.
označiť príspevok

t-e-ó-m-a muž
   7. 2. 2020, 20:52 avatar
Kedy som kde písal že som niekedy cez účet niekomu prispieval peniaze? Ty trpíš kokotizmom?


289.
označiť príspevok

t-e-ó-m-a muž
   7. 2. 2020, 20:53 avatar
A či prispiem cez kartu, alebo v hotovosti niekomu nemám poterbu to vytrubovať ako vy. Teba ešte chápem. Ale Ondreja kresťana nie.


290.
označiť príspevok

t-e-ó-m-a muž
   7. 2. 2020, 20:54 avatar
A ľuďom sa dá pomáhať aj ináč ako len peniazmi.


295.
označiť príspevok

Osvietený muž
   7. 2. 2020, 20:57 avatar
t-e-ó-m-a potrebné to je . To by si zistil až by si niekedy prispel    

Takto len tapeš v svojich klamstvach    


297.
označiť príspevok

t-e-ó-m-a muž
   7. 2. 2020, 20:59 avatar
Ty si farizej ako aj Ondrej. Pomôcť len tak nezištne sa nedá čo?  
Vy musíte nejak profitovať aj z pomoci druhým.  


299.
označiť príspevok

t-e-ó-m-a muž
   7. 2. 2020, 21:01 avatar
A ja tu neriešim že pridávaš meno keď daruješ peniaze cez kartu. Ale to že sa tu nezabudnete pochváliť. 
Ako ty a Ondrej ktorí ste aj napríklad prispeli na toto fórum nezabudli ste uviesť svoje nicky aj keď to nebolo potrebné. Stačilo poslať anonymne vy farizeji.  


302.
označiť príspevok

djjaro muž
   7. 2. 2020, 21:02 avatar
Z lasky by si mal neodsudzovat krestan teoma ,
Vcera sme o tom pisali , bratu ,


306.
označiť príspevok

t-e-ó-m-a muž
   7. 2. 2020, 21:04 avatar
Ja neodsudzujem. len karhám aby sa uvedomil.


309.
označiť príspevok

djjaro muž
   7. 2. 2020, 21:06 avatar
Laska nekarha ale miluje ,
Laska nevidi nikde a nikdy problema , chapensie?bratu?


310.
označiť príspevok

t-e-ó-m-a muž
   7. 2. 2020, 21:06 avatar
Mýliš si pojmy a dojmy.


312.
označiť príspevok

djjaro muž
   7. 2. 2020, 21:09 avatar
To nieje dolezite
Dolezite je ze hladas lasku ale takto nenajdes medzi ludmi


314.
označiť príspevok

hokejis muž
   7. 2. 2020, 21:11 avatar
Keby to reálne ľudia realizovali tak taký Hitler by bez boja ovládol svet a zotročil.
Nikto by proti nemu nebojoval, všetci by ho milovali a on by ich vyhladzoval a využíval ako otrokov


316.
označiť príspevok

djjaro muž
   7. 2. 2020, 21:13 avatar
Cize chcete bojovat?
A ako?
Ved nemate stit viery , prilbu spasenia , ani sandale ,,,,,,,,,,,,,, ,,,,,,,,,,,
Súhlasí Osvietený


319.
označiť príspevok

djjaro muž
   7. 2. 2020, 21:14 avatar
Trpaslici ,,,, citajuci knihu ktorej nechapete
Vy chcete bojovat ,,,a ako ?
Krestan proti krestanovi?
No zbohom ,
Súhlasí Osvietený


327.
označiť príspevok

hokejis muž
   7. 2. 2020, 21:17 avatar
Čiže podľa teba ľudia nemali proti Hitlerovi bojovať, ale mali sa mu vzdať bez boja.
Amen tma keby takí ako ty vládli.


324.
označiť príspevok

hokejis muž
   7. 2. 2020, 21:16 avatar
Proti zlu treba bojovať.
Aj vraj archanjel Michael bojuje proti zlu, podľa teba by nemal ale mal by zlo milovať.


326.
označiť príspevok

djjaro muž
   7. 2. 2020, 21:17 avatar
Ja mam toho huja michala na haku je to len pajac ,
A uz mi ho nevyvysuj teho huja ,


328.
označiť príspevok

djjaro muž
   7. 2. 2020, 21:18 avatar
Takto ste nauceny?
Kto ze je vasim ucitelom ,?
Raz pavol , peter , michal kto este ?
Slepec si hokejis ,


330.
označiť príspevok

djjaro muž
   7. 2. 2020, 21:19 avatar
To ako chces bojjovat proti ondrovi je dobro?
Sa spametaj uz konecne ,
Ze sa priznal k ciastke uz neznamena ze je farizej ,


337.
označiť príspevok

hokejis muž
   7. 2. 2020, 21:23 avatar
djjaro takí ako ty keby vládli tak planétu by dávno ovládlo zlo.


342.
označiť príspevok

djjaro muž
   7. 2. 2020, 21:27 avatar
Ja nechcem vladu ani uznanie
Ja nechcem ani zachranu ani spasenie ,


334.
označiť príspevok

Osvietený muž
   7. 2. 2020, 21:22 avatar
a preto si pripomenme aspon symbolikou tohoto mierotvorcu
img.topky.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


331.
označiť príspevok

Bijjou žena
   7. 2. 2020, 21:19 avatar
309. vieš on karhá . sa menoval do pozície morálneho stlpu Df . škoda ze v skutočnosti nezvláda sám seba .
Súhlasí Osvietený, ondrej61


333.
označiť príspevok

djjaro muž
   7. 2. 2020, 21:21 avatar
Chcem mu pomoct najst tu lASKU ale on nechce pomoc od odpadlika ako som ja ,
este ich musim doucat ,
No zbohom ,
Súhlasí Osvietený


339.
označiť príspevok

djjaro muž
   7. 2. 2020, 21:24 avatar
Kurwa , normalne mam na neho nervy,,,,teoma ,,,,
Vcera si tu versoval ze laska taka onaka hento toto ono,,,,
vsetko vytrpi a podobne
Tak kde je problema?
Vies aspon keby si neversoval tak by som sa ani neozval ,
Skus si to este precitat ten HYMNUS ,,,,
Súhlasí Osvietený


341.
označiť príspevok

t-e-ó-m-a muž
   7. 2. 2020, 21:26 avatar
To že ťa milujem neznamená že ťa nepokarhám keď robíš zo seba kokota.  


335.
označiť príspevok

t-e-ó-m-a muž
   7. 2. 2020, 21:22 avatar
šalalajlalajlalaj.  


344.
označiť príspevok

djjaro muž
   7. 2. 2020, 21:28 avatar
Cize potom nezabudni na slova z knihy 100 rokov ta ucit nebudem,,,
AKOU MIEROU NALOZIS TAKOU BUDE AJ TEBE
Vobec si nepochopil ze vsetko je o svedomi?
Skoda nooo ,


345.
označiť príspevok

djjaro muž
   7. 2. 2020, 21:30 avatar
Ale nehnevas sa napisem ti to preto ,,, nie preto ze ti chcem uskodit ale aby si nieco pochopil ,,,,viem ze mas dobre srdce teoma ,
Ale tvoja vasen po karhani ta dohana do niecoho na co zabudas na Lasku ,prepac ,musel som prepac ,


347.
označiť príspevok

Lemmy muž
   7. 2. 2020, 21:32 avatar
Ja tvojim pocitom rozumiem. Keby si poznal moje emócie, bol by si prekvapený.


351.
označiť príspevok

djjaro muž
   7. 2. 2020, 21:37 avatar
Lemmy viem ze so DEBIL ,
Niesom na to hrdy ale som s tym zmiereny ,,,,


346.
označiť príspevok

t-e-ó-m-a muž
   7. 2. 2020, 21:30 avatar
Aha. Čiže keď chcem aby si nešiel zlou cestou tak ťa mám nechať tak? Veď práve to že ťa milujem tak ti j"ebnem po pysku" aby si sa spamätal.  


350.
označiť príspevok

djjaro muž
   7. 2. 2020, 21:36 avatar
Azda nepadas a vstavas v panovi ?


7.
označiť príspevok

Boris muž
   7. 2. 2020, 11:06 avatar
Oligarchia vlastní všetky hlavnoprúdové médiá, to je sloboda slova????

Oligarchia vlastní všetky primárne výroby, to je zdravá konkurencia????

Oligarchia pravidelne vyhráva voľby, je jedno z ktorej frakcie,bežný človek sa tam nedostane, to je demokratický politický systém????

Vo výrobe máme do činenia so stále menej kvalitnými produktami, či už autá, alebo potraviny, to je pokrok????

V zdravotníctve zomierajú ľudia na liečiteľné choroby, na ulici zomierajú ľudiav špine a chudobe, horšie ako v praveku, tam sičlovek mohol ísť slobodne do lesa a niečo uloviť, nazbierať, tu? Súkromný majetok ty hajzel, zmizni, lebo dostaneš guľku do čela... skap, to je tvoje právo... robiť na hajzlov, alebo skapať a napokon skapať aj tak.
Budeš poslusný? Zoberieś si našu devastačnú pôžičku a budeš makať ticho a poslušne.

Hnus, dnešný režim je hnusnejší, ako posraný pravek aj stredovek dohromady, lebo dnes režim parazitov nezotročuje len telá ľudí, ale aj ich mysle..


11.
označiť príspevok

ondrej61 muž
   7. 2. 2020, 11:14 avatar
Veru tento system umozni cloveku aj podnikať.....a chce aby clovek platil odvody.....hnusný system....V statom riadenej base bolo lepsie...ludia mali strechu na hlavou, dostali aj najesť, pretože museli pracovať....nemuseli sa starať o nič, len pekne v tej base pocuvať, prisposobit sa, robiť sa že robí.....a najrozumnejsie bolo vstupit do strany a svorne chvalit tu elitu, ktora riadi ten jeden velky cirkus samozrejme obkolesený plotom.....
Súhlasí Osvietený


13.
označiť príspevok

Boris muž
   7. 2. 2020, 11:17 avatar
Tvoje manipulatívne drísty idú mimo.
Ja si dobre pamatám na socializmu a nepamatám sa na nič lepšieho.
Vtedy boli ľudia ľudmi. Dnes sú ľudia zver. A je to plne logické.


17.
označiť príspevok

ondrej61 muž
   7. 2. 2020, 11:24 avatar
To bola realita Boris.....tvoje spominanie je vlastne len akasi nostalgia za mladosťou.....Ano svet bol iný aj na zapade....dnes mladi ludia cumia do telefonov....je ina doba.....Ale takto nostalgicky spominala na svoje detstvo aj moja babka.....oni sa vtedy stretavali, parali pierka do perín, a rozpravali si prihody pri sviečkach......ale svet sa mení ......,.
Súhlasí Osvietený


20.
označiť príspevok

Boris muž
   7. 2. 2020, 11:27 avatar
Ak si nečital tému, tak sa k nej zbytočne vyjadruješ Ondrej....


23.
označiť príspevok

ondrej61 muž
   7. 2. 2020, 11:35 avatar
ano ty spminas na system, ktorý bol ale zaroven si pri tom vyjavuješ svoju mladosť a nostalgicky na ten system spominaš.....dnesny system je pre teba špatný....uz zrejme nemožes lietat za loptou ako za mlada....uz sa nevrati ta doba, ked detom stacila lopta a uz to mastili......
Súhlasí Osvietený


24.
označiť príspevok

Boris muž
   7. 2. 2020, 11:38 avatar
Ak si nečital tému, tak sa k nej zbytočne vyjadruješ Ondrej....

Čo máš z toho, že ignoruješ tému a píšeš od veci?
Presviedčaš sám seba Ondrej?  

Ja viem, čo bolo a ako bolo. Nepotrebujem tvoje mylné výklady.
Radšej si konečne pričítaj tému.


27.
označiť príspevok

ondrej61 muž
   7. 2. 2020, 11:40 avatar
o minulm systeme nevieš nič....a som presvedcený že pozeraš na ten system ocami svojho detstva....a vidíš len to dobre.....
Súhlasí Osvietený, Bijjou


28.
označiť príspevok

Boris muž
   7. 2. 2020, 11:45 avatar
Takže ty si to proste odmietaš prečítať.


9.
označiť príspevok

Grofik šrobik muž
   7. 2. 2020, 11:07 avatar
6/ Neboj vrchol kapitalizmu este len pride!!!!))
Súhlasí Boris


10.
označiť príspevok

Boris muž
   7. 2. 2020, 11:10 avatar
To je jasné. Parazit sa bráni najnebezpečnejšie vždy vtedy, keď ho chceš odstrániť.
Súhlasí havran


33.
označiť príspevok

Bijjou žena
   7. 2. 2020, 12:03 avatar
bobor zase si povymyšlal keketiny, ze ani samotní komunisti ti na tento zhluk hovadín nedajú súhlas  


34.
označiť príspevok

-era- muž
   7. 2. 2020, 12:04 avatar
Každý má nejaké predsudky, ktoré považuje za pravdu.
Súhlasí Bijjou


35.
označiť príspevok

Boris muž
   7. 2. 2020, 12:06 avatar
To je opať len niečo, čo zakomplexovaná myseľ, ako je tá tvoja nemôźe pochopiť.
Ja nelovím súhlasy.

Ja lovím informácie
www.jpost.com Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

A preto si oprávnene a s kľudným svedomím môžem povedať, že nie ja som ten na omyle, pri čom na mňa ľudia akoty, nemajú absolútne žiadny dosah.


37.
označiť príspevok

Bijjou žena
   7. 2. 2020, 12:10 avatar
35. no tak mi povedz akú úloho v tom hral lenin?
Súhlasí Osvietený


39.
označiť príspevok

Boris muž
   7. 2. 2020, 12:11 avatar
Sabotérsku.


41.
označiť príspevok

Bijjou žena
   7. 2. 2020, 12:12 avatar
39. konkrétne?
Súhlasí Osvietený


43.
označiť príspevok

Boris muž
   7. 2. 2020, 12:17 avatar
Konkrétne sabotérsku.


44.
označiť príspevok

Boris muž
   7. 2. 2020, 12:20 avatar
Čo konkrétne robili bolševici?

A tiež je zrejme zbytočné sa s tebou o tom baviť, lebo som ti niekoňĺko krát dával oficiálnu informáciu o bo%lševikoch a nijako si na to neregaovala.

sk.wikipedia.org Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

Bolševici ani len neboli Marxisti, boli to len hovadá, ktoré chceli vraždiť.


63.
označiť príspevok

Bijjou žena
   7. 2. 2020, 12:49 avatar
44. nechápem to teátro čo tu predvádzaš. myslíš ze klamár a labilny jedinec niekoho o niečom presvedčí?


64.
označiť príspevok

Boris muž
   7. 2. 2020, 12:51 avatar
Nie, ty nepresvedčíš nikoho o ničom. Na to nemáš výbavu.

Ja som posunul opať raz informácie, viac ma nezaujíma a zmetiem každého zasraného klamára.


73.
označiť príspevok

Bijjou žena
   7. 2. 2020, 12:59 avatar
64. Jj ty stredné odborné vzdelanie  


77.
označiť príspevok

Boris muž
   7. 2. 2020, 13:00 avatar
Ako obyčajne nedokážeš reagovať k veci.


80.
označiť príspevok

Bijjou žena
   7. 2. 2020, 13:05 avatar
77. však blekoceš o klamstvách . tak som ti jedno prihrala, tvoje vlastné  


78.
označiť príspevok

Boris muž
   7. 2. 2020, 13:01 avatar
Znak prehry a ty v živote len prehrávaš.


83.
označiť príspevok

Bijjou žena
   7. 2. 2020, 13:08 avatar
78. boris , stavím sa ze v okolí sto km leziez uz kazdému na nervy


84.
označiť príspevok

Boris muž
   7. 2. 2020, 13:09 avatar
Ja niesom ty mojo. Na rozdiel od teba musím ľudí naopak často odháňať, ak si chcem nechať nejaký čas aj pre seba.


85.
označiť príspevok

Boris muž
   7. 2. 2020, 13:10 avatar
Čo je v podstate môj najvačši problém, cítim sa preto zle......


88.
označiť príspevok

ondrej61 muž
   7. 2. 2020, 13:18 avatar
Ty musiš byť ako to hovno a ti ludia su muchy.....   . Nič v zlom Boris, to som si len tak kopnul   


89.
označiť príspevok

Bijjou žena
   7. 2. 2020, 13:18 avatar
84. asi tak ako tvoje stredné odborné vzdelanie ešte raz , svojím pičovaním a mudrovaním kazdému lezieš v okolí sto km na nervy ani sa nedivím


91.
označiť príspevok

djjaro muž
   7. 2. 2020, 13:20 avatar
Co je zle na tom trosku si za pi ,, one čovat


58.
označiť príspevok

Bijjou žena
   7. 2. 2020, 12:45 avatar
ten článok nie je o tom ze zidia viedli revolúciu , ale prečo sa niektorí zapojili do revolúcie . a vela inych detajlov, lenze ty si blbec
Súhlasí Osvietený


62.
označiť príspevok

Boris muž
   7. 2. 2020, 12:48 avatar
Ten článok je presne o tom, ako židia prevzali kontrolu nad komunistickou revolúciou.
Prišli pred boľševizáciou, sami ju totiž zavádzali. Resp. neprevzali úplnú kontrolu, ale dostatočne na to, aby zmenili jej smerovanie.


65.
označiť príspevok

Bijjou žena
   7. 2. 2020, 12:52 avatar
62. to keby si zadrel za komančov ta zabasnú az sčernáš  


69.
označiť príspevok

Boris muž
   7. 2. 2020, 12:56 avatar
Ako obyčajne nedokážeš reagovať k veci.


36.
označiť príspevok

Boris muž
   7. 2. 2020, 12:09 avatar
Dlhé roky sa o tom len pošepkávalo.
No keď to povedia židia na plnú hubu a ešte to vnímajú ako niečo obdivuhodné, s čim sa môžu pochváliť,tak tu nieje už o čom. To je už len o násilnom odmietaní skutočnosti. A ten, kto odmieta poznať, nepozná svoje dejiny, je logicky odkázaný na to, aby si ich zopakoval.

www.jpost.com Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


45.
označiť príspevok

Boris muž
   7. 2. 2020, 12:23 avatar
Čo plne koreluje s úvodným príspevkom s linkom o židovskom vmiešavaní sa do komunistickej revolúcie..

"Pojem „boľševik“ sa používa od 2. zjazdu Sociálnodemokratickej robotníckej strany Ruska v roku 1903, na ktorom sa strana rozštiepila na frakciu radikálnych tzv. boľševikov (doslova „väčších“) a ostatných tzv. menševikov (doslova „menších“). Boľševizmus sa zakladal na Leninovom učení o diktatúre proletariátu, imperializme a socialistickej revolúcii, ktoré chceli dosiahnuť ozbrojeným povstaním bez spolupráce s liberálnymi stranami. Viedol ich sám Lenin.

Naopak menševici boli zástancami klasického marxizmu, a teda tvrdili, že komunizmus možno dosiahnuť iba v ekonomicky vyspelom štáte, s masovou podporou, a príslušnej postupnej „revolúcii“ musí najprv predchádzať „buržoázna revolúcia“ (ktorá sa v Rusku na rozdiel od západnej Európy - napr. Francúzskej revolúcie - nikdy neuskutočnila, lebo v marxistickom chápaní bolo Rusko ešte stále „feudálny štát“)."

sk.wikipedia.org Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

To sú oficiálne zdroje, oficiálne informácie, prečo ľudstvo neustále verí klamstvám?!


46.
označiť príspevok

Boris muž
   7. 2. 2020, 12:26 avatar
Ostatne, veď to robia hyjeny odjakživa. Snažia sa každú revolúcia získať pod svoju kontrolu.


49.
označiť príspevok

Boris muž
   7. 2. 2020, 12:30 avatar
"Okolo roku 1930 prebehla v zahraničí tzv. boľševizácia, čiže zmena politickej orientácie komunistických strán pod vplyvom Komunistickej strany Sovietskeho zväzu (teda boľševikov). Spustil ju 5. kongres Komunistickej internacionály v roku 1924. V Česko-Slovensku boľševické krídlo vedené Klementom Gottwaldom zvíťazilo v roku 1929 na 5. zjazde KSČ."

Nič? Naozaj ani ťuk?!

sk.wikipedia.org Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


50.
označiť príspevok

Boris muž
   7. 2. 2020, 12:32 avatar
A keď chcem byť naozaj konšpirátor, tak poviem, že západná elita využila ako nemecký, tak ruský národ na to, aby sa zničili navzájom, ale nevydalo.. Tak sa eliminuje konkurencia.. Chorý, vadný, len zlomyseľný konkurenčný spôsob myslenia, či skôr nemyslenia...
Súhlasí havran


53.
označiť príspevok

Osvietený muž
   7. 2. 2020, 12:36 avatar
Nemám viac čo napísať lebo všetko veľmi pozorne popísal Ondrej61. Niet čo dodať.
Súhlasí Bijjou, ondrej61


55.
označiť príspevok

Boris muž
   7. 2. 2020, 12:38 avatar
Nikdy si nemal čo napísať, preto len kopíruješ propagandu niekoho a Ondrej tu popísal iba kopec nelogických, ako aj nepravdivých drístov.


66.
označiť príspevok

ondrej61 muž
   7. 2. 2020, 12:53 avatar
Edo ja z nejakeho dôvodu vidím veci jasne a nekomplikujem to mudrovanim o nejakých spolocenských systemoch....ako to robi trebars havran....on mysli, že ked ovlada kadejake poucky a ohuruje tu svojimi znalostami o spolocenských javoch....a pri tom mu podstata uteká......A Boris odbornik na systemy to same.....
Ja to takto vidím aj v biblii, nie som odbornik na bibliu, nesypem verse ako niekto , ale vnimam tu podstatu.......a to mnohých scitanejsich metie....jak v politike, tak v nabozenských otazkach.....


67.
označiť príspevok

Boris muž
   7. 2. 2020, 12:54 avatar
Nevnímaš nič, si slepý a hluchý.


68.
označiť príspevok

Boris muž
   7. 2. 2020, 12:55 avatar
Ešte aj podporuješ hriechy, miesto cností. Šliapeš po prikázaniach a démonov nosíš na rukách..Bože môj......


70.
označiť príspevok

ondrej61 muž
   7. 2. 2020, 12:57 avatar
ty si už odbornik aj na demonov    teba je na tomto fore škoda......ved ty si poklad Slovenska   
Súhlasí Bijjou, Osvietený


74.
označiť príspevok

djjaro muž
   7. 2. 2020, 13:00 avatar
ja debil som odbornik na demonov , certov a podobne
Súhlasí Osvietený


75.
označiť príspevok

Boris muž
   7. 2. 2020, 13:00 avatar
Žiadny odborník, desatoro a hriechy pozná už kopec malých detí.


76.
označiť príspevok

havran
   7. 2. 2020, 13:00 avatar
ondrej61 Zato ty bi si tu vôbec nechýbal s tvojími primitívnymi úvahami.  


56.
označiť príspevok

havran
   7. 2. 2020, 12:40 avatar
Boris Toto je spôsob ako vidieť podstatu v jadre veci. Avšak z tej primitívnej nenávistnej strany sa ti neozve nič iné, iba drísty o komunistoch. Trepú jednostaj dookola svoje hlúposti a asi zámerne nechcú vidieť o čo v terajšom svete naozaj ide. To čo im bije priamo do očí už nevidia vôbec. Kapitál a moc s ich prisluhovačmi. Stále sa snažia ťahať do minulosti a používať argumenty, na spôsob , že aj Hitlera stvoril Stalin. To musí mať ťažkú debilitu , kto také niečo povie ako to z tých slniečkárov zapotil Ondrejko, či Bijjou.


59.
označiť príspevok

Boris muž
   7. 2. 2020, 12:46 avatar
havran, už dávnejšie som si všimol, že západní politici hovoria kapitalizmu demokracia.
Tak sa to naučili opakovať aj niektorí ludia, ktorí sami nemajú poňatia o tom, čo je demokracia.
Demokracia sa používa ako krytie kapitalizmu. Aj takto sa zmanipulovala masa nevedomých.
Bránia si otrokársky systém v domnienkde,že chránia demokratický princíp.
Sám kapitalizmus však demokraciu znemožňuje.,


71.
označiť príspevok

havran
   7. 2. 2020, 12:57 avatar
Boris- čo od nich iné môžeš čakať. Vždy hovoria, že dávajú prácu a sú to hotoví dobromilí, len zabudnú povedať, čo to stojí pracujúcich. Lotrov samozrejme krijú, lebo im pomáhajú rozleptávať skutočnú demokraciu.


90.
označiť príspevok

-era- muž
   7. 2. 2020, 13:19 avatar
59. Bol by som ti dal súhlas, nebyť tej poslednej vety.

Mám úplne iný spôsob nazerania na svet a jeho súvislosti, takže je to pochopiteľné.
Vlastne som si to hlbšie uvedomil, keď mi tu väčšina ľudí "vysvetlila", že podstatou demokracie je to, že väčšina vládne nad menšinou. To pre mňa nie je ani nemôže byť podstata demokracie, pretože vždy hľadám podstatu v ľuďoch, nikdy nie v systéme.

Ľudia tvoria systém. Nie že systém tvorí ľudí. Systém akurát ľudí degraduje na články systému. Čiže systém odoberá ľuďom časť ich ľudskej podstaty. Ak je to naopak, ak človek tvorí systém, tak potom človek sám slobodne tú časť vlastnej podstaty obetováva. A to je ohromný rozdiel.

Preto tá posledná tvoja veta je pre mňa neprijateľná - pretože z môjho pohľadu ľudia, ktorí dospeli k demokracii, následne stvorili kapitalizmus, ktorému obetovali časť svojej slobody.

A tí, ktorí sú kapitalizmom najviac zotročovaní, tí sami nemajú dosť síl, aby boli slobodnými - preto sú radšej otrokmi systému, ktorý im dáva nejaké malé istoty, oporu ktorú oni chcú.


60.
označiť príspevok

Bijjou žena
   7. 2. 2020, 12:47 avatar
drísty o komunistoch , daj konkrétne v čom autor tych článkov klame
Súhlasí Osvietený


93.
označiť príspevok

Lemmy muž
   7. 2. 2020, 13:24 avatar
Keď chceš niečo napísať, nepíš to pod svojou prezývkou ako kurva, ale prihlás sa pod svojim menom.


97.
označiť príspevok

Lemmy muž
   7. 2. 2020, 13:27 avatar
Keď chceš byť objektívna, tak nepoužívaj svoju prezývku prostitútky, ale skutočné meno.


102.
označiť príspevok

Bijjou žena
   7. 2. 2020, 13:31 avatar
97. daj sa vyšetrit ty narušeny psychopat .
Súhlasí Osvietený


99.
označiť príspevok

Osvietený muž
   7. 2. 2020, 13:28 avatar
Bijjou zdá sa že dnes si na rade aby si dostala dobro humanistu    
Súhlasí Bijjou


79.
označiť príspevok

Osvietený muž
   7. 2. 2020, 13:04 avatar
Hitler sa učil od Lenina až neskôr od Stalina . Koncentráky okukal od ZSSR a kadečo .
Preto sa tak kamaratili Stalin a Hitler a podpísali pakt ako si rozporcuju Europu .

Po tom ako Stalina vyprašila z Fínska mini armada sa hitler išiel ušulať smiechom nad neschopnosťou a to bol popud že takto nemožnu krajinu Nemecko zruší bez potiaže čo išlo až nadštandartne ľahko až do doby s ktorou Hitler neratal gigantickej pomoci lend lease Zákon bol podpísaný 11. marca 1941 .

Čo bola ešte tvrdšia rana pre Hitlera že neutralne USA sa o par mesiacov zapojili do vojny . Vylodenie v Normandii bolo mementom a najvýznamnejšou udalosťou oslobodenia Europy .

Operácie ako

Boje v Beneluxe a vo Francúzsku

Bitka o Britániu

Operácia Overlord
Spojenci hlavne Američania, Briti a Kanaďania obojživelné vylodenie známe ako operácia Overlord, počas ktorej malo dôjsť k vytvoreniu západného frontu na plážach v Normandii. Po počiatočných problémoch s vylodením na niektorých plážach sa Spojencom podarilo preraziť nemecké opevnenia na pobreží a začali rýchlo postupovať do vnútrozemia, kde sa spojili s jednotkami výsadkárov. Po stabilizácii situácie a preskupení vojsk Spojenci začali operáciu Cobra, ktorej cieľom bolo prebojovať sa do vnútrozemia.

Operácia Market Garden
Operácia Market Garden bola najväčšia výsadková operácia v ľudských dejinách, ktorá sa začala 17. septembra 1944 výsadkom troch (jednej britskej a dvoch amerických) divízií a poľskej výsadkovej brigády pri holandských mestách Arnhem a Nijmegen.

Siegfriedova línia

Bitka o Ardeny bola posledná nemecká protiofenzíva, ktorá mala za úlohu donútiť západných spojencov rokovať o mieri s Nemeckom útokom ktorého cieľom mali byť Antverpy
Počas operácie bolo nasadených vyše 350 000 nemeckých a 400 000 spojeneckých vojakov. Straty dosiahli približne 167 000 mužov na obidvoch stranách

Postup do Nemecka, Rakúska a Česko-Slovenska

7. marca 1945 sa vojskám 1. armády amerického generála Hodgesa podarilo obsadiť Ludendorffov železničný most cez Rýn v meste Remagen. Most získali vďaka chybe nemeckých ženistov, ktorým sa nepodarilo most vyhodiť do vzduchu, ale ho iba poškodiť. Američania na druhom brehu rýchlo vytvorili predmostie. Most sa síce po niekoľkých dňoch zrútil, ale medzitým boli na druhý breh prepravené početné jednotky vrátane tankov. Ďalšie predmostie sa podarilo vytvoriť americkej 3. armáde pri Niersteine 22. marca. Onedlho Spojenci prekročili rieku aj na úseku medzi mestami Nijmegen a Mannheim.
Britskí vojaci pri prechode cez Rýn, Wesel, marec 1945

27. marca Spojenci obsadili Wiesbaden, nasledujúceho dňa sa americkej 7. armáde podarilo prekročiť Rýn pri meste Worms a spojiť sa jednotkami Pattonovej 3. armády, ktoré postupovali po východnom brehu rieky. Potom, čo koncom marca pri Mannheime prenikli do nemeckého vnútrozemia francúzske sily, stratili Nemci aj posledné zvyšky obrannej línie pozdĺž rieky Rýn. Ich jednotky mali ešte stále dostatok skúsených vojakov, ale proti presile, bez dostatku potravín, paliva, zbraní a munície nemohli vzdorovať. Mnoho nemeckých vojakov sa dobrovoľne vzdávalo, aby neskôr nepadli do obávaného sovietskeho zajatia.

Spojenecké jednotky mohli takmer bez odporu postupovať na východ. Podľa spojeneckých dohôd, ku ktorým došlo na Jaltskej konferencii však malo pripadnúť územie východne od rieky Labe Sovietom. Medzi predstaviteľmi západných Spojencov však nepanoval na to, či sa za rieku nepúšťať, jednotný názor. Viacerí na čele s Churchillom sa zasadzovali za to, aby jednotky čo najskôr postupovali na východ a dosiahli Berlín, centrum nacistického Nemecka a prestížny cieľ celej vojny, ako prví. Veliteľ pozemných vojsk Spojencov v Európe Dwight D. Eisenhower nakoniec presadil svoj názor, že pre západných Spojencov by bolo nevýhodné púšťať sa za demarkačnú líniu a neskôr spätne toto územie, vrátane dvoch dvoch tretín mesta, prepustiť Sovietom. Z tohto dôvodu sa západní Spojenci ani nepokúsili o útok na Berlín, ktorého krvavé dobývanie prenechali Sovietom.
Súhlasí ondrej61


87.
označiť príspevok

ondrej61 muž
   7. 2. 2020, 13:16 avatar
Rad čitam tieto članky čo tu davaš...to zaprdení komunisti musia šalieť z toho.....
Súhlasí Osvietený, Bijjou


92.
označiť príspevok

Lemmy muž
   7. 2. 2020, 13:21 avatar
Keď nejaká prostitútka sem čosi napíše, nemá význam reagovať.


96.
označiť príspevok

Bijjou žena
   7. 2. 2020, 13:26 avatar
92. uz som písala majitelovi ty hanba humanistov
Súhlasí Osvietený


101.
označiť príspevok

Lemmy muž
   7. 2. 2020, 13:30 avatar
Na účte nevidím tvoje meno.


103.
označiť príspevok

Osvietený muž
   7. 2. 2020, 13:35 avatar
Je to také humorné že sa môžeš citit skoro ako prezidentka . Keď jej opnenti , ktorí ani nevedia prečo ju nenávidia idú cez sexualitu vyjebat, zajebat , pojebat nadavať jej do kuriev aké tradičné slovenské    

Tu si za prostitutku ale ak raz bude musieť ten kto to tvrdí dokazať to že je to tvoje povolanie bude plný slobody slova a demokracie . Bude sa trepotať ako Blaha s červenou hviezdou či Marian s šekom na 1488€


105.
označiť príspevok

Immanuel
   7. 2. 2020, 13:36 avatar
Kto robil escort servis je prostitútka


109.
označiť príspevok

Immanuel
   7. 2. 2020, 13:44 avatar
Aj keď pretiahneš len pár chlapov, stále si kurwa


118.
označiť príspevok

Bijjou žena
   7. 2. 2020, 13:55 avatar
109. aj ked berieš lieky stále si narušeny


119.
označiť príspevok

Immanuel
   7. 2. 2020, 13:57 avatar
Keď zabiješ embryo, si vrah


122.
označiť príspevok

Bijjou žena
   7. 2. 2020, 13:59 avatar
119. to je podla ktorej ideológie?


123.
označiť príspevok

Immanuel
   7. 2. 2020, 14:01 avatar
Koľko krát si bola na výškrab?


124.
označiť príspevok

Bijjou žena
   7. 2. 2020, 14:02 avatar
123. ja ani raz :-) a pytám sa podla ktorej ideológie ?
Súhlasí Osvietený


126.
označiť príspevok

Bijjou žena
   7. 2. 2020, 14:05 avatar
halóóó no dozviem sa ?
Súhlasí Osvietený


128.
označiť príspevok

Immanuel
   7. 2. 2020, 14:06 avatar
Netreba na to ideológiu

Tomu kto nie je psychopat je to prirodzene jasné


132.
označiť príspevok

Bijjou žena
   7. 2. 2020, 14:14 avatar
128. čo tak povinná kazdého ktory nevie kedy to má vytiahnut


129.
označiť príspevok

Osvietený muž
   7. 2. 2020, 14:08 avatar
možno ide iba o diagnostikovanú schizofreniu


130.
označiť príspevok

Immanuel
   7. 2. 2020, 14:09 avatar
Schizoafektívnu poruchu


131.
označiť príspevok

Osvietený muž
   7. 2. 2020, 14:13 avatar
Chorý obvykle musí čeliť viacerým symptómom, ktoré narušujú vykonávanie jeho sociálnej roly. Základom ochorenia je epizodický výskyt porúch nálady, čo predstavuje predovšetkým akútnu alebo chronickú depresiu s možným striedaním sa s mániou alebo hypomániou. Chorý môže byť emočne nestabilný a hypersenzitívny, alebo môže pociťovať citovú vyprahnutosť spojenú s apatiou. Obzvlášť vážnymi príznakmi sú prejavy schizofrénnej psychózy, kedy sa môžu objaviť halucinácie a chorý vytvára bizarné, grandiózne alebo paranoidné bludné konštrukcie

sk.wikipedia.org Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


133.
označiť príspevok

Immanuel
   7. 2. 2020, 14:14 avatar
Čo by si robil bez wikipédie


135.
označiť príspevok

Bijjou žena
   7. 2. 2020, 14:15 avatar
133. čo by si robil bez Df?


136.
označiť príspevok

Immanuel
   7. 2. 2020, 14:16 avatar
Nič


138.
označiť príspevok

0svietený muž
   7. 2. 2020, 14:18 avatar
To isté, čo teraz. Ťahal by maltu la lešenie.                    


139.
označiť príspevok

Osvietený muž
   7. 2. 2020, 14:19 avatar
Immanuel wikipedia je výborná vec ako nájsť v encyklopedii zodpovedné informácie.
Je to rýchle a efektívne .


140.
označiť príspevok

Immanuel
   7. 2. 2020, 14:20 avatar
Takže už vieš aký je rozdiel medzi schizofréniou a schizoafektívnou poruchou?


141.
označiť príspevok

Osvietený muž
   7. 2. 2020, 14:23 avatar
Zbežne ano . Ale kto to nezažil asi to ťažko bude chapať . Takže nie s istotou to viem pochopiť uplne .


142.
označiť príspevok

Immanuel
   7. 2. 2020, 14:26 avatar
Hej, to nechápu ani psychiatri, keď to nezažili
Súhlasí djjaro, Osvietený


144.
označiť príspevok

djjaro muž
   7. 2. 2020, 14:51 avatar
Immo vies ako sa hovori , nezazijes neuveris ,
Súhlasí Osvietený


145.
označiť príspevok

Immanuel
   7. 2. 2020, 14:53 avatar
Preto som zažil, aby som vedel aké to je
Súhlasí djjaro


147.
označiť príspevok

djjaro muž
   7. 2. 2020, 14:58 avatar
Alebo z pomsty od Boha ,


148.
označiť príspevok

Immanuel
   7. 2. 2020, 14:59 avatar
Všetko zlé je na niečo dobré


149.
označiť príspevok

djjaro muž
   7. 2. 2020, 15:00 avatar
Ako pre koho,


150.
označiť príspevok

djjaro muž
   7. 2. 2020, 15:01 avatar
A chcem sa ti ospravedlnit co sa tyka ohladom biblie , mas pravdu -kniha BLUDOV


151.
označiť príspevok

Immanuel
   7. 2. 2020, 15:09 avatar
SOM rád, že si dospel k takému poznaniu


152.
označiť príspevok

djjaro muž
   7. 2. 2020, 15:11 avatar
Aj tak mi je to na figu,,,
Chleba lacnejsi nebude a vsetky cesty vedu na cintorin ,
Uplne si stacilo uvedomit ze jasom a dalej ze kracam na cintorin ,to je podla MNA cela fyzika


153.
označiť príspevok

Immanuel
   7. 2. 2020, 15:12 avatar
Nie je to na figu

Uvedomenie si JA SOM je dôležitý krok na ceste ku kráľovstvu pokoja


154.
označiť príspevok

djjaro muž
   7. 2. 2020, 15:13 avatar
Pre Moje jasom znamena pokoj zatratenie ,


155.
označiť príspevok

Immanuel
   7. 2. 2020, 15:14 avatar
Ale nie si tu len sám

Pravda je, že MY SME


156.
označiť príspevok

Immanuel
   7. 2. 2020, 15:15 avatar
JA SOM je málo, vtedy je to márnosť

Ale MY SME tomu dáva zmysel


157.
označiť príspevok

djjaro muž
   7. 2. 2020, 15:16 avatar
Lenze preco mi sem nehodis ten test co si minule spominal?


158.
označiť príspevok

Immanuel
   7. 2. 2020, 15:18 avatar
Celý život je tým testom


159.
označiť príspevok

Immanuel
   7. 2. 2020, 15:19 avatar
Máš preukázať ako sa so životom dokážeš popasovať


160.
označiť príspevok

djjaro muž
   7. 2. 2020, 15:19 avatar
No uz to vedia aj ostatny , mozno nevedeli


161.
označiť príspevok

djjaro muž
   7. 2. 2020, 15:20 avatar
Pre mna to nieje lahke , ked Moj had pokusa a ten stvoritel z knihy mi este pridaval ,


164.
označiť príspevok

Immanuel
   7. 2. 2020, 15:23 avatar
Pre nikoho to nie je ľahké


165.
označiť príspevok

djjaro muž
   7. 2. 2020, 15:24 avatar
No podla toho ako kto vnima tu lahkost ,,,,,


167.
označiť príspevok

Immanuel
   7. 2. 2020, 15:25 avatar
Všetci máme svoje trápenia
Súhlasí -era-


162.
označiť príspevok

Bijjou žena
   7. 2. 2020, 15:20 avatar
djjaro chod si s tymto prasatom spammovat do inej témy .


163.
označiť príspevok

djjaro muž
   7. 2. 2020, 15:22 avatar
Ak by immanuel vytvoril bol by som rad ,
Napriklad tema ako djjaro poslal boha do pice ,


166.
označiť príspevok

Immanuel
   7. 2. 2020, 15:24 avatar
To je posledná fáza skúšky

Teraz preukážeš ako si vieš poradiť bez BOHA


168.
označiť príspevok

djjaro muž
   7. 2. 2020, 15:26 avatar
Heheh, ako by som ho nepoznal HUJ je to ,
Bude robit naschval , poberie vsetko uz aj pobral , penieze , ucty a podobne ,


169.
označiť príspevok

Immanuel
   7. 2. 2020, 15:27 avatar
Na konci bude všetko dobré

Ak ešte nie je všetko dobré, tak ešte nie je koniec


170.
označiť príspevok

djjaro muž
   7. 2. 2020, 15:28 avatar
Uz som s nim SKONCIL ,
Nepotrebujem pri sebe 2 hujov jeden moj brat satan, a druhy boh,
Su si podobny akoby sa ucili jeden od druheho


171.
označiť príspevok

djjaro muž
   7. 2. 2020, 15:29 avatar
A ja sa nechcem od nich ucit UZ NIKDY hujoviny


172.
označiť príspevok

Immanuel
   7. 2. 2020, 15:29 avatar
To treba preukázať, že nepotrebuješ


173.
označiť príspevok

Immanuel
   7. 2. 2020, 15:30 avatar
Tak to funguje

Ak niečo vyhlásiš, musíš to dokázať


174.
označiť príspevok

djjaro muž
   7. 2. 2020, 15:31 avatar
Ak s nim hovoris povedz mu nech sa mi nemiesa do zivota , neziadal som zachranu a ani nechcem


175.
označiť príspevok

Immanuel
   7. 2. 2020, 15:31 avatar
Nehovorím s NÍM, tiež som vo fáze BEZ BOHA
Súhlasí djjaro


176.
označiť príspevok

djjaro muž
   7. 2. 2020, 15:32 avatar
A nikdy som necitil a ani necitim ze by som chcel byt zachraneni alebo podobne ,


177.
označiť príspevok

Immanuel
   7. 2. 2020, 15:33 avatar
Zachrániť sa musíš sám ak chceš


178.
označiť príspevok

djjaro muž
   7. 2. 2020, 15:33 avatar
Necitim potrebu sa zachranit ,
Pekne nejak dozijem tento skurwety zivot a pojdem do pizdy ,


179.
označiť príspevok

Immanuel
   7. 2. 2020, 15:34 avatar
Koniec ma netrápi

Len to, že to bude pokračovať


180.
označiť príspevok

djjaro muž
   7. 2. 2020, 15:35 avatar
Po smrti si vyberas ,, UZ VIES ,,,,


182.
označiť príspevok

Immanuel
   7. 2. 2020, 15:35 avatar
Podľa mňa si vyberáš už teraz


185.
označiť príspevok

djjaro muž
   7. 2. 2020, 15:37 avatar
182Tu si vyberas len to ci chces byt z Hujom alebo nie ,


181.
označiť príspevok

Immanuel
   7. 2. 2020, 15:35 avatar
A keďže nevieme, či SMRŤ je koniec alebo nie, tak sa treba pripraviť na obe možnosti


183.
označiť príspevok

djjaro muž
   7. 2. 2020, 15:36 avatar
ved ti pisem po smrti si budes moct vybrat , ci dalej , alebo naspat na zem , alebo zatratenie ,
Nic nemoze byt nutene , ani vytvorene tak ze co ty nechces ,


184.
označiť príspevok

Immanuel
   7. 2. 2020, 15:37 avatar
JA viem, že je to na mne

Vybral som si KONIEC
Súhlasí djjaro


186.
označiť príspevok

djjaro muž
   7. 2. 2020, 15:38 avatar
Veri gut 


187.
označiť príspevok

djjaro muž
   7. 2. 2020, 15:40 avatar
A preco ?
pRISIEL SI NA TO ZE NIET INEHO VYZNAMU AKO KONIEC?


188.
označiť príspevok

Immanuel
   7. 2. 2020, 15:41 avatar
Nemám PREČO žiť


189.
označiť príspevok

djjaro muž
   7. 2. 2020, 15:42 avatar
Ty kokos ako by si mi z duse hovoril ,
Kazdy den si davam tuto otazku
Nemam preco zit ,


191.
označiť príspevok

Immanuel
   7. 2. 2020, 15:44 avatar
No a potom ako logická vychádza možnosť NEBYTIE
Súhlasí djjaro


194.
označiť príspevok

djjaro muž
   7. 2. 2020, 15:45 avatar
ja sa na to tak tesim , 


197.
označiť príspevok

Immanuel
   7. 2. 2020, 15:46 avatar
Už aby to bolo TU a TERAZ
Súhlasí djjaro


190.
označiť príspevok

-era- muž
   7. 2. 2020, 15:43 avatar
Kto za to môže?


192.
označiť príspevok

djjaro muž
   7. 2. 2020, 15:44 avatar
BOH


193.
označiť príspevok

-era- muž
   7. 2. 2020, 15:45 avatar
Nesúhlasím.


196.
označiť príspevok

djjaro muž
   7. 2. 2020, 15:45 avatar
Ved v pohode,
Súhlasí -era-


195.
označiť príspevok

Immanuel
   7. 2. 2020, 15:45 avatar
Prvotná príčina nemá dôvod existencie
Súhlasí djjaro


198.
označiť príspevok

djjaro muž
   7. 2. 2020, 15:47 avatar
Prvotnou pricinou bolo zevraj slovo ,
Ale nieje to tak ,
je to o slove v cloveku ktore sa telom stalo


199.
označiť príspevok

-era- muž
   7. 2. 2020, 15:47 avatar
195. Potom je riešením zabudnúť, že si prvotnou príčinou a identifikovať sa s druhotnou bytosťou


200.
označiť príspevok

Immanuel
   7. 2. 2020, 15:48 avatar
Mám podstúpiť vymazanie mozgu aby som zabudol?
Súhlasí -era-


201.
označiť príspevok

-era- muž
   7. 2. 2020, 15:49 avatar
To iba, ak by si chcel ten problém vyriešiť a biologicky zostať nažive


202.
označiť príspevok

Immanuel
   7. 2. 2020, 15:49 avatar
Nemám potrebu ostať na žive


203.
označiť príspevok

djjaro muž
   7. 2. 2020, 15:51 avatar
Ich to bavi ,,, 


204.
označiť príspevok

-era- muž
   7. 2. 2020, 15:51 avatar
Nejde o potrebu, ale o čin, vedúci k riešeniu


205.
označiť príspevok

djjaro muž
   7. 2. 2020, 15:51 avatar
Cin SMRT to vyriesi v jedinom okamihu


206.
označiť príspevok

-era- muž
   7. 2. 2020, 15:53 avatar
Ej veru to je jedna z možností. Ale Enax sa bojí, že čo ak ani tak svojmu problému neunikne. Čo potom?


208.
označiť príspevok

Immanuel
   7. 2. 2020, 15:54 avatar
Veru, problém nie je ak je to KONIEC
Súhlasí -era-, djjaro


211.
označiť príspevok

-era- muž
   7. 2. 2020, 15:57 avatar
To sľubuje Shagara, ale ja mu v tomto nedôverujem


207.
označiť príspevok

Immanuel
   7. 2. 2020, 15:53 avatar
Keď nie je potreba žiť tak nie je ani problém


209.
označiť príspevok

-era- muž
   7. 2. 2020, 15:54 avatar
Takže nemáš žiaden problém?


212.
označiť príspevok

Immanuel
   7. 2. 2020, 15:57 avatar
Žiadny, o ktorom by som vedel


214.
označiť príspevok

-era- muž
   7. 2. 2020, 15:59 avatar
Takže to, že nemáš prečo žiť, vlastne nie je problémom. No super! To mi odľahlo


217.
označiť príspevok

Immanuel
   7. 2. 2020, 16:01 avatar
JA to nepovažujem za problém

Len ako konštatovanie, opis môjho vnútorného sveta

Ale netrápim sa kvôli tomu

Možno to je cieľ nášho snaženia sa tu na zemi
Súhlasí djjaro


210.
označiť príspevok

djjaro muž
   7. 2. 2020, 15:55 avatar
Ale hlavny problem JE ZIT pokial nezdochnem ,


213.
označiť príspevok

Immanuel
   7. 2. 2020, 15:58 avatar
Lebo SMRŤ je opona, za ktorú nik nevidí


215.
označiť príspevok

djjaro muž
   7. 2. 2020, 15:59 avatar
No ja som videl ,,,,, cez oponu a nic prijemne pre tych co chcu pokracovat ,
Súhlasí Osvietený


216.
označiť príspevok

djjaro muž
   7. 2. 2020, 16:00 avatar
Ziadne take ze budud behat HORE-DOLE ---Tam je tvrda totalita,
Súhlasí Osvietený


218.
označiť príspevok

djjaro muž
   7. 2. 2020, 16:02 avatar
Az tohto poznania si tam zoberu len pychu ,, chvalu , a hento som sa naucil , a hento a hento , a verim ze toto a hento ,
Súhlasí Osvietený


219.
označiť príspevok

-era- muž
   7. 2. 2020, 16:04 avatar
Viacerí tvrdia, že nahliadli za oponu a každý pritom hovorí niečo iné. Takže ťažko budeme veriť, že zrovna to, čo si videl ty, je objektívna pravda pre každého


220.
označiť príspevok

djjaro muž
   7. 2. 2020, 16:04 avatar
A nikto nech nepise ze nie ,,
Lebo budete pocut otazku preco si potom pochyboval????
A sme doma ,
Súhlasí Osvietený


221.
označiť príspevok

djjaro muž
   7. 2. 2020, 16:05 avatar
No ved uvidis ked uvidis a ked uvidis spomen si na debila ,
Súhlasí Osvietený


222.
označiť príspevok

-era- muž
   7. 2. 2020, 16:05 avatar
Spomeniem, neboj sa


223.
označiť príspevok

djjaro muž
   7. 2. 2020, 16:06 avatar
Pokial si na zemi s bohom tak mas slobodnu volu ,,,
Potom nastava tvoj trenning ze co povie budes robit ,
Psychologicky to znamena ze ta pripravuje na TVRDU TOTALITU ,
Vies o tom ze ked pojdees domov nebudes mat slobodnu volu?


224.
označiť príspevok

djjaro muž
   7. 2. 2020, 16:08 avatar
Ale ako ja niesom proti tym co chcu ist domov ,
Nehc sa paci ,
Len vam pisem ze nieje tam zle ,,, ale TOTALITA JE TOTALITA ,


225.
označiť príspevok

djjaro muž
   7. 2. 2020, 16:10 avatar
Jedna chyba a si tu naspet na zemi,UZ VIES ,


226.
označiť príspevok

-era- muž
   7. 2. 2020, 16:14 avatar
Chápeš, že nemám dôvod ti veriť?
Vypočujem si ťa, porovnám so všetkým ostatným, čo viem a nechám tak


227.
označiť príspevok

djjaro muž
   7. 2. 2020, 16:14 avatar
Vies preco sa Bohu nepaci ze su ludia na zemi?
Lebo si vybrali slobodnu volu ,,,, preto bol vyhnani adamek s evickou,
Lebo prejavili slobodu ,tio bolo to ovocicko pocit slobody,


228.
označiť príspevok

djjaro muž
   7. 2. 2020, 16:16 avatar
Nemusis mi verit
Súhlasí -era-


229.
označiť príspevok

djjaro muž
   7. 2. 2020, 16:17 avatar
A aj ti napisem co si terz myslis ,,
Myslis si ze som proti bohu a teraz tu akoby naschval nenapadne podjebujem do veriacich ludi ,
Ale prisaham nieje to tak pisem len moju skusenost nic viac ,
Nemam v umysle niekomu uskodit na jeho viere ,


230.
označiť príspevok

-era- muž
   7. 2. 2020, 16:19 avatar
Ja ti tvoju skúsenosť neberiem. Vieš koľko iných ľudí má tiež svoje skúsenosti a sú odlišné od tvojej?

Tvoja skúsenosť bola určená tebe. Toť vsjo.
Súhlasí djjaro


231.
označiť príspevok

djjaro muž
   7. 2. 2020, 16:20 avatar
Ked pojdes niekedy domov a uvidis horiace duse spytaj sa akyto ,,,Debil,,, na ne dohliadal ,


232.
označiť príspevok

-era- muž
   7. 2. 2020, 16:22 avatar
Máš na mysli duše horiace láskou k Bohu? ou yés  


233.
označiť príspevok

djjaro muž
   7. 2. 2020, 16:25 avatar
Laska je vietor ktory zaveje nic viac ,
Ked si hladny laska ta nenaplni
Potrebujes slaninu a chleba ,


234.
označiť príspevok

-era- muž
   7. 2. 2020, 16:28 avatar
Kto pozná lásku, nemôže o nej písať takéto plytké veršíky


235.
označiť príspevok

djjaro muž
   7. 2. 2020, 16:28 avatar
Skor si myslim ,,, To si len JA myslim ,,,,
Ze zit niekde bez pocitu tela
Je uz veliky problem ,,,,
Lebo du duse si vezmes aj spomienky na cigu , slaninku a potom je to uz problem ked vidis odniekial ako si niekto seksuje , papa, a podobne ,, samozrejme ak vies ze si to uz zazil tu ziadostivost ,


236.
označiť príspevok

djjaro muž
   7. 2. 2020, 16:29 avatar
Laska ta nenakrmi to si zapametaj ,
Nakrmi talen slaninka a chleba ,,,
Ked sa nenajes ani laska nefunguje ,


237.
označiť príspevok

-era- muž
   7. 2. 2020, 16:30 avatar
HAHAHAHAHAH HEHEHEHEHEH


238.
označiť príspevok

djjaro muž
   7. 2. 2020, 16:31 avatar
No ved tebe je dobre zit bez pocitu bolesti , vsak?
Súhlasí -era-


239.
označiť príspevok

-era- muž
   7. 2. 2020, 16:33 avatar
Každému podľa zásluh


240.
označiť príspevok

djjaro muž
   7. 2. 2020, 16:38 avatar
Azase len moja vina , ,,,,,,


241.
označiť príspevok

-era- muž
   7. 2. 2020, 16:40 avatar
Karma je zdarma


242.
označiť príspevok

djjaro muž
   7. 2. 2020, 16:41 avatar
Karma?
To nemyslis vazne


243.
označiť príspevok

-era- muž
   7. 2. 2020, 16:42 avatar
Máš to márne, osudu neutečieš


244.
označiť príspevok

djjaro muž
   7. 2. 2020, 16:43 avatar
Vsetkemu uteciem ale SMRTI NIE,


245.
označiť príspevok

-era- muž
   7. 2. 2020, 16:45 avatar
Ak tomu veríš, s tou nádejou choď spať

http://www.youtube.com/watch?v=fmDAsmhCZ64 Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
&feature=youtu.be&t=116


246.
označiť príspevok

djjaro muž
   7. 2. 2020, 16:47 avatar
Ja neverim ,


146.
označiť príspevok

Osvietený muž
   7. 2. 2020, 14:55 avatar
Veď to je na tom najhoršie a možno je podobným pocitom lgbti . To našťastie tiež neviem posúdiť .


143.
označiť príspevok

Bijjou žena
   7. 2. 2020, 14:29 avatar


137.
označiť príspevok

Bijjou žena
   7. 2. 2020, 14:17 avatar
130. a halucinácie?


114.
označiť príspevok

Bijjou žena
   7. 2. 2020, 13:50 avatar
103. ach ja viem ze musím byt dokonalá, ked nemajú nič iné na mna, tak aspon vytiahnu vykrik do tmy prostitútku .  
Súhlasí Osvietený


134.
označiť príspevok

Osvietený muž
   7. 2. 2020, 14:14 avatar
Súhlasí Bijjou


94.
označiť príspevok

Osvietený muž
   7. 2. 2020, 13:24 avatar
Ondrej61 len pravdu . Nič viac netreba . Tá je pre pre komunistov ťažko znesiteľná .

Lebo nie len Europu ale dokonca celý svet oslobodila sovietska armáda od fašizmu toto hlásajú blázni .

Akú ulohu zohrali v Europe 4 klučové veci o tom sa im nechce hovoriť .

1. Lend lease

2. Vylodenie v Normanndii a následné oslobodzovanie europských krajín spojencami

3. Pomoc UNRRA

4.Marshallov plán alebo oficiálne Plán európskej obnovy (European Recovery Program)
Európu, ktorá sa postupne rozdelila železnou oponou na ekonomicky vyspelejší Západ a zaostávajúci Východ. Generál Marshall bol za svoju celoživotnú prácu ocenený Nobelovou cenou za mier.
Súhlasí Bijjou, ondrej61


100.
označiť príspevok

Bijjou žena
   7. 2. 2020, 13:29 avatar
94. najlepšie zo všetkého je, ze je to pravda ziadne vymysli, ziadne konspiračné magoriny, ziadne účelové dezinformácie. len pravdivá história
Súhlasí ondrej61, Osvietený


112.
označiť príspevok

Osvietený muž
   7. 2. 2020, 13:47 avatar
Bijjou ano samozrejme iba pravda skutočné mená i čísla z historie . To nejde vyvracať . Lebo je to pravda .
Tak ako sa v ZSSR archivoch KGB schovavala pravda o Katyňskom lese nakoniec i tak vyplavala na povrch .
Lož má krátke nohy .
Súhlasí Bijjou, ondrej61


116.
označiť príspevok

Bijjou žena
   7. 2. 2020, 13:54 avatar
112. to si píš . len niektorí to nemozu prezit, tak si vymyšlajú rozprávky o zidoch . vid bobor . pritom marx bol povodom sám zidovského povodu . to je jebnutost najvyššieho stupna
Súhlasí Osvietený, ondrej61


120.
označiť príspevok

Osvietený muž
   7. 2. 2020, 13:57 avatar
Bijjou u Borata to má taký vývoj išlo sa cez mimozemštanov , iluminátov cez odhalenia pádu dvojičiek , chemtrails až po alobalovú čapicu ale vždy to končí židojašterom .
Kasafran je na tom ešte horšie
Súhlasí Bijjou, ondrej61


125.
označiť príspevok

Bijjou žena
   7. 2. 2020, 14:03 avatar
120. ešte si zabudol na ufónov, templárov a slobodomurárov  
Súhlasí Osvietený, ondrej61


127.
označiť príspevok

Osvietený muž
   7. 2. 2020, 14:06 avatar
Aj totokaj ešte a Rochildovcov a Rokefelerovcov až po Baťu    

David Rockefeller se po své smrti vrátil jako zombie z ryzího zlata

Letos v březnu zemřel oficiální majitel Spojených států amerických, Izraele a Evropské unie David Rockefeller. Mrtvý však nezůstal dlouho a už půl roku po své smrti vstal z mrtvých jako zombie z ryzího zlata.

Mnozí alternativní odborníci varovali, že se Rockefellerovo tělo nerozkládá a mělo by se tedy spálit a pohřbít tak hluboko, jak by to jen možnosti dnešní technologie dovolily, aby jeho duše neunikla peklu. To se však nestalo, a tak se naplnil nejčernější scénář – David Rockefeller dne 23. září 2017 vstal z mrtvých jako zombie z ryzího zlata.

“Celý půl rok jsme varovali před tím, že se Rockefeller může vrátit zpět na Zemi a pokračovat v jejím ničení a ovládání. Všichni se nám vysmívali a nic s tím nedělali… A co se nakonec stalo? Vrátil se! Máte co jste chtěli!” napsal na svém blogu agent pro vnitřní potřeby Kremlu Jurij Ovečkin.

Rockefeller zatím údajně přebývá ve svém sídle na Ďáblově hoře v americké Montaně. Zatím není jasné, jestli se bude chovat stejně, jako se chovají klasická zombie, které známe z filmové literatury a bude konzumovat lidské mozky. Nebylo by to ale nic překvapujícího, protože Rockefeller konzumoval lidské maso a orgány i když byl ještě živí. Podle alternativních proruských odborníků Rockefeller pravidelně požíval dětská srdce a teď se k nim nejspíše přidají i dětské mozky.

Dále se pravděpodobně nic nezmění. Rockefeller bude podle našich zdrojů vycházet na veřejnost jen minimálně a svět bude řídit ze svého sídla, kde mu věrně slouží děti počaté při znásilnění (Proto Rockefeller nakázal řízenou invazi uprchlíků – aby měl co nejvíce služebníků. Jak totiž víme, uprchlíci v Evropě denně znásilní zhruba 16 tisíc žen, pozn. redakce).

Kuriózní je, že se Rockefeller vrátil celý z ryzího zlata. Vysvětlení je opět nasnadě. Je všeobecně známa jeho obsese do zlata a peněz. Je dost možné, že po své smrti učinil Rockefeller jakousi dohodu se Satanem a ten ho oživil z mrtvých v jeho vysněné podobě. Aspoň to opět tvrdí námi oslovení alternativní proruští odborníci, který je na internetu hromada.

az247.cz Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
Súhlasí Bijjou, ondrej61


95.
označiť príspevok

Osvietený muž
   7. 2. 2020, 13:26 avatar
ondrej treba si opakovať historiu kedže v komunistických školách sme dostavali iba falošnú pozmenenú historiu je čas doštudovať si i tú realnu .
Súhlasí ondrej61


106.
označiť príspevok

ondrej61 muž
   7. 2. 2020, 13:38 avatar
Ano vdaka Tebe Edo som pochopil veľa veci, čo sa týka našej historie....
Ja si nedokažem ani predstaviť aký chaos bude po rokoch v Syrii.....Boli tam aj Rusi, aj Americania....Akurat že oni nebudu teraz v klietke a nebudu masirovaní jednou zarucenou pravdou.....
Súhlasí Osvietený


117.
označiť príspevok

Osvietený muž
   7. 2. 2020, 13:55 avatar
ja si myslím , že Sýria napokon skočí tak ako Nemecko rozdelenim na západnú a východnú časť alebo Korea . Ako by to dopadlo vieme už celkom slušne odhadnúť .


104.
označiť príspevok

-era- muž
   7. 2. 2020, 13:36 avatar
Akiste, ten príjemný pocit, že niekto iný trpí, je na nezaplatenie


108.
označiť príspevok

ondrej61 muž
   7. 2. 2020, 13:41 avatar
ale ved s tou pravdou sa treba vyrovnať.....Najhorsie to maju zarytí komunisti, ktorí boli vlastne oklamaní systemom, ktorý budovali.....
Súhlasí Osvietený


115.
označiť príspevok

-era- muž
   7. 2. 2020, 13:54 avatar
Nejde o nich, ale o tvoj príjemný pocit, ako si im to "naložil"


121.
označiť príspevok

Osvietený muž
   7. 2. 2020, 13:59 avatar
era ani nejde o nakládku . Bud je zem plochá alebo nie je . Alebo potom budeme vykrúcať ako to neni presná guľa podľa potrieb spochybnovania reality .
Súhlasí ondrej61


311.
označiť príspevok

Lemmy muž
   7. 2. 2020, 21:08 avatar
Osvietený, už je na účte 400 €. Prispej sumou 1 000 €, ako si raz povedal. Je to transparentný účet. Vidí každý, kto prispeje. Tie peniaze dostane človek, ľudia, rodina, ktorá trpí biedou, je v núdzi Bude to maximálne čitateľné, transparentné. Tvoj dar nebude zbytočný Dôveruj mi. humanisti.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

IBAN: SK0883300000002901760284


325.
označiť príspevok

Osvietený muž
   7. 2. 2020, 21:16 avatar
Ďakujem za ponuku . Ale ja prispievam len tam kde ja chcem . Napríklad dobremu anjelovi . Ak bola ponuka zložme sa na server po dvacke nemal som problém . Tvoja dôvera sa otriasa v základoch .


315.
označiť príspevok

Lemmy muž
   7. 2. 2020, 21:12 avatar
Ani sa mi nesnívalo, že bude toľko veľa peňazí na účte. Myslím, že ak dodrží slovo Osvietený, a pridá sumu 1 000 eur, tak tá humanistická zbierka bude mať veľmi veľký význam.


320.
označiť príspevok

Lemmy muž
   7. 2. 2020, 21:15 avatar
Osvietený, si na rade!!! Verím Ti, že prispeješ pre chudobnú rodinu sumou 1 000 €. Máš istotu, že peniaze dostanú tí, ktorých nepoznám. Bude to maximálne transparentné.


332.
označiť príspevok

Osvietený muž
   7. 2. 2020, 21:20 avatar
Čo je chudobná rodina ? A prečo ja mám prispieť sumou 1000€ ? Takto to ani v charite nefunguje . Ano v USA ano ale sme na Slovensku . Tu je králom filantropie Andrej Kiska , ktorý len v dobrom anjelovi rozdal 52 milionov

Celkovo presiahol 100 milionov

To je kráľ


72.
označiť príspevok

Boris muž
   7. 2. 2020, 12:59 avatar
A zaujímavé, opať raz židia sa primiešali ako hlavné postavy jednej z najvačších tragédii ľudstva.

Ako som už mnohokrát opakoval, žid - najsprostejší tvor na Zemi. Lebo najstarší národ a opakovane decimovaný za svoju ničomnosť. Chudáci, naozaj bohom vyvolený národ trpiteľov. Až mám dojem, že do nich implantoval Diablove vlastnosti a tak sa starali poúčanie ľudstva.
Súhlasí auxiliarius


81.
označiť príspevok

Osvietený muž
   7. 2. 2020, 13:05 avatar
Už zase tu máme nesprávnu rasu nesprávnu farbu pleti a jedneho arijca   


82.
označiť príspevok

Boris muž
   7. 2. 2020, 13:08 avatar
že si nepochopil príspevok je o inom...   


98.
označiť príspevok

Osvietený muž
   7. 2. 2020, 13:27 avatar
O čom by mohol byť príspevok asocialneho vyciciavača štatu a nacistu ak nie o židoch ciganoch a podobných bludoch
Súhlasí Lemmy


433.
označiť príspevok

Lemmy muž
   8. 2. 2020, 11:37 avatar
Boris nie je árijec, je to biely. Už vybielil odvody do zdravotnej poisťovne.


437.
označiť príspevok

Lemmy muž
   8. 2. 2020, 11:39 avatar
Predtým bol Boris červený, komouš, lebo v zdravotnej poisťovni svietili červené čísla o jeho nedoplatkoch.


86.
označiť príspevok

Bijjou žena
   7. 2. 2020, 13:16 avatar
v tvojej schizofrenickej hlave
Súhlasí Osvietený, Lemmy


338.
označiť príspevok

Osvietený muž
   7. 2. 2020, 21:24 avatar
BORAT židia su všade ešte že si ich zase odhalil ako zem a vek tvoju holu riť
Súhlasí Lemmy


427.
označiť príspevok

Boris muž
   8. 2. 2020, 11:32 avatar
Áno, ty.


428.
označiť príspevok

djjaro muž
   8. 2. 2020, 11:33 avatar
Ako mu to mam napisat?


429.
označiť príspevok

Boris muž
   8. 2. 2020, 11:34 avatar
Vymysli.


432.
označiť príspevok

djjaro muž
   8. 2. 2020, 11:36 avatar
Aco si mam vymysliet ,aby to zabralo?


434.
označiť príspevok

Boris muž
   8. 2. 2020, 11:38 avatar
Veď si písal, že vieš všetko.


436.
označiť príspevok

djjaro muž
   8. 2. 2020, 11:38 avatar
Viem aj to co napises ,


438.
označiť príspevok

hokejis muž
   8. 2. 2020, 11:39 avatar
nie je sa čo diviť že takého týpka ako ondrej obhajuje toto táradlo


439.
označiť príspevok

djjaro muž
   8. 2. 2020, 11:41 avatar
Nikde som nepisal nezjebte ho ,,,,,
Ani som nenapisal nerobte, co to robite ,
Pisla som ti ze jak decko na pieskovisku


442.
označiť príspevok

gabriel pb
   8. 2. 2020, 11:43 avatar
o kom píšeš djjaro


441.
označiť príspevok

djjaro muž
   8. 2. 2020, 11:43 avatar
Ked nieco nevies tak mi daj otazku a ja to poviem co viem ,


443.
označiť príspevok

djjaro muž
   8. 2. 2020, 11:44 avatar
Rasto o sebe a o mne


444.
označiť príspevok

gabriel pb
   8. 2. 2020, 11:45 avatar
ak píšeš o svojom ege, to je dlhá cesta ako sa ega zbaviť


445.
označiť príspevok

djjaro muž
   8. 2. 2020, 11:46 avatar
Ked sa ti chce tak mi vies aj rozumiet ,


446.
označiť príspevok

gabriel pb
   8. 2. 2020, 11:48 avatar
a vy sa rozprávate všetci spolu, keď sa stretnete, nerozumiem, že sa všetko uhladilo, ak ste sa o tebe rozprávali


447.
označiť príspevok

djjaro muž
   8. 2. 2020, 11:49 avatar
Musel som skoncit lebo to nemalo vyznam ,,,


448.
označiť príspevok

gabriel pb
   8. 2. 2020, 11:50 avatar
a podarilo sa Ti to uskutočniť


449.
označiť príspevok

djjaro muž
   8. 2. 2020, 11:52 avatar
Nie tak celkom ,, musim este nieco vymazat


450.
označiť príspevok

gabriel pb
   8. 2. 2020, 11:52 avatar
z kadiaľ vymazať chceš niečo


452.
označiť príspevok

djjaro muž
   8. 2. 2020, 11:53 avatar
Z disku co mam v hlave


453.
označiť príspevok

gabriel pb
   8. 2. 2020, 11:59 avatar
to bude dobré, keď sme raz ochutnali rybaciu a slanú pizzu, v živote by sme nepovedali, že ju skonzumujeme všetkú a zjedli sme ju celú naozaj

Hrad Košumberk
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 07:59,  ty satanov služobník.....ty sa pasuješ ako krestan v prvom storočí?.......ta preco...
dnes, 07:40,  2 - problém s počítanim siedmych časov ako 2 520 rokov je v tom, že roky židovského...
dnes, 07:35,  Lemmy ano to mas pravdu, ale je to za cenu riedenia evanjelia to ako ateista asi ťažko pochopíš
dnes, 07:21,  tomu nechapeš?.....ved ked ideš do historie, tak predsa musíš vidieť ako vzniklo...
dnes, 07:21,  Keby Vedúci Zbor SJ bol vedený svätým duchom Jehovu Boha, tak by neboli potrebné...
dnes, 07:16,  Jeden veľmi zaujímavý pohľad na históriu národov! V minulosti národy okolo Judei a Izraela...
dnes, 06:59,  A mnoho ľudí sa narodí zo znásilnenia.
dnes, 06:59,  Nie! To sa bude v tvojej hlave diať v ktoromkoľvek čase, v ktorejkoľvek dobe. Je to falošné...
dnes, 06:54,  Človek sa z lásky narodil, aby pre lásku žil, aby sa z lásky nový človek pre lásku narodil.
dnes, 06:53,  To, čo sa dnes deje celosvetovo sa samo "pasuje" k prorockým prehláseniam apoštola...
dnes, 06:46,  Chmelár je klamár, preto nemá význam ďalej o tom diskutovať. Všetko je povedané. A...
dnes, 06:44,  T: Dnes sa slová biblických prorokov (vrátane Pavla) plne splňujú! Prečo máš chorobné...
dnes, 05:40,  “On im povedal: ‘Akí ste neochotní rozmýšľať a aké máte nevnímavé srdce! Prečo...
dnes, 00:58,  9 ... "A presné poznanie zachraňuje ľudské životy!" - Presne tak - pravá viera je...
dnes, 00:48,  29, .... žiadny "deň nášho pána Ježiša Krista neexistuje v Písme. Ak áno, ukáž...
včera, 23:50,  30, .... áno, ale ten výklad je už trochy problém. Ak ja čítam slová Ježiša, že...
včera, 23:44,  Marcus Revolta ft. John Nett - Je to tvůj boj
včera, 23:41,  keď som hviezda, prečo tu nie sú hviezdičky v smajlíkoch
včera, 23:34,  20, ....majte ma tu radi ,....*03*39
včera, 23:33,  24, ....aj mňa? *02
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie
 
Je lepšie rozsvietiť sviečku, ako zaoberať sa tmou.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(861 229 bytes in 0,222 seconds)