Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  politika  téma
kategórie:  

Týždeň, keď začala zasahovať slovenská ČEKA - alebo Majdan je tu zas

10
reakcií
310
prečítaní
Tému 25. augusta 2019, 14:06 založil Kasafran.

podobné témy:

názov témy
posledná
reakcií
15. 07. 2010
6
21. 09. 2009
31
 
 


1.
označiť príspevok

Kasafran
   25. 8. 2019, 14:06 avatar
Týždeň, keď začala zasahovať slovenská ČEKA - alebo Majdan je tu zas

Dve definície:

1. ČEKA – skratka od Črezvyčajnaja komisia (Špeciálna komisia) bola oficiálne označovaná ako orgán diktatúry proletariátu. Nebola to len obyčajná tajná služba, akú má každý štát, ale bola to organizácia nielen zaisťujúca nepriateľov boľševickej ideológie, ale ich aj súdiaca a trestajúca. Jej jednotky mali pod palcom pracovné tábory (Gulag), ale väčšina obetí boli v prvých rokoch revolúcie priamo zlikvidovaní, zastrelení.

2. Úrad špeciálnej prokuratúry a Špeciálny súd boli zriadené zákonom z 21. októbra 2003.
Tým pádom ku okresným a krajským súdom pribudol aj súd špeciálny.

Čo sa deje:
V pondelok dozorujúci prokurátori Úradu špeciálnej prokuratúry informovali na tlačovke o stave vyšetrovania v prípade vraždy Kuciaka a Kušnírovej. Pridali informácie o vyšetrovaní ďalších trestných činov či ich príprav.

Prokurátori Úradu špeciálnej prokuratúry požívajú zvýšenú ochranu – na tlačovke sa nesmú snímať ich tváre ani uvádzať ich mená.
Prvý dozorujúci prokurátor podal krátko všeobecné informácie ohľadne toho, že v novembri bude podaná obžaloba za spomínaný trestný čin dvojnásobnej vraždy na špecializovaný trestný súd.

Druhý prokurátor prešiel k podstate:
"Popri dokumentovaní závažnej vraždy Kuciaka a jeho partnerky, ako aj ďalších vrážd, sme získali poznatky a dôkazy o ďalšej závažnej protispoločenskej a protiprávnej činnosti ďalších osôb, vrátane predstaviteľov štátnych orgánov. To hovorím s plnou vážnosťou."

"Skutočne odporúčam ľuďom, ktorých sa tá komunikácia dotýka, aby svoju činnosť prišli vysvetliť ešte v tomto štádiu, pretože neskôr to môže byť zásadným spôsobom v ich neprospech“.

Toto možno nazvať vyhrážaním sa všetkým predstaviteľom štátnych orgánov. Len ako zámienka tu slúži Kočner, to meno je len krytie teroru, slúži ako všeobecný diabol, ktorého možno hodiť na krk v podstate každému.

Titulky médií revolučný postoj Úradu špeciálnej prokuratúry podporili:
Prokurátori: Vyzývame verejných činiteľov, ktorí s Kočnerom páchali trestnú činnosť, aby sa prihlásili

Kočnerovi spojenci dostali z prokuratúry posledné varovanie
Realizácia prvých revolučných akcií nastala vo štvrtok a piatok. Ešte nedošlo na zatýkanie, ale pokiaľ je známe, prepadovou akciou boli zabavené elektronické zariadenia u štátnej tajomníčky ministerstva vnútra (Jankovská) a u sudcov a prokurátorov z hlavného mesta. A ako píše nadšene Denník N:
"Keďže prokurátori dozorujúci vraždu Kuciaka a Kušnírovej hovorili o tom, že Kočner mal podobne silné kontakty aj na polícii a prokuratúre, ďalšie mená budú pravdepodobne nasledovať."

Ďalšie mená budú nasledovať - teror online a naživo.

A boľševik v Denníku N pokračuje:
"Rádovo väčší problém ako pre Gála to je pre Smer. Minister by mal dať okamžite najavo, že Jankovská musí odísť, a ona to aj musí urobiť. Toto nie je chvíľa, v ktorej sa môžeme hrať na prezumpciu neviny "

Vidíte to správne – toto nie je chvíľa na dodržiavanie prezumpcie neviny. Boľševik rozhodol, každý musí poslúchať. A diktuje ďalej:
"Most by sa pritom vďaka okamžitému odchodu neprijateľnej štátnej tajomníčky problému zbavil. O Smere to však ani náhodou neplatí ani vtedy, ak by sa ku Gálovi pridal premiér Pellegrini, ktorý by to vo vlastnom záujme mal rýchlo urobiť. "

Revolucionári teda ponúkajú ochranu Mostu-Hid a Gálovi osobne, ako aj Pellegrinimu, ak sa okamžite k revolúcii pridá. Jankovskú ale treba v každom prípade osobne zničiť a Smer – ten sa podľa boľševika v N-ku "problému" nezbaví, ani keby robil čokoľvek. Smer proste treba zničiť ako triedu – starý to komunistický slogan.

Denník N končí v orgazme:
"Spravodlivosť sa raduje, Smer to má komplikovanejšie."
Nie spravodlivosť, ale naopak, to luza sa raduje a s ňou všetci tí, ktorí nechápu, čo nastane, ak sa rozbúra právny systém črezvyčajnymi komisiami a moci sa ujmú revolucionári. Pretože najprv pôjde Smer a nik nebude protestovať. Potom pôjde ĽSNS a SNS a nik nebude protestovať. Potom pôjde KDH s farármi a nik nebude protestovať. Potom pôjdete Vy osobne a nebude už nik, kto by mohol protestovať.

Na Slovensku prebieha proces podobný majdanovskému štátnemu prevratu. Začal sa vraždou, ktorou opozícia dosiahla míľnik vo svojom snažení mať baranidlo a svätú rozbušku.

Revolúcie prebiehajú skrytým terorom v zákulisí, davy na uliciach sú len zámienka. Pred rokom zákulisný teror dosiahol pád vlády, ale nie zvolenej troj koalície. Preto sa teraz veci priostrili, preto je teraz bezprostredná hrozba, že sa začne zatýkať a ničiť priamo existencia ľudí, ktorí neposlúchajú.

Globalistická totalita chce rozvrátiť právne inštitúcie aj akokoľvek nezávislé politické zoskupenia. Chce na Slovensku zaviesť globalistickú totalitu už vo februári 2020.
Ale vlastne ju zaviedla už teraz, pretože každý sa bojí čo len zdvihnúť zrak, niečo povedať, aby ho neobesili na Kočnerovské strašidlo, aby ho neoznačili za "Kočnerovho spojenca", aby mu neobúchali mŕtvolu Kuciaka o hlavu.

A takto to bude pokračovať až do volieb vo februári. V septembri má premiéru takzvaný dokumentárny film "Skutok sa stal", v ďalších mesiacoch bude prebiehať politický monstre proces ako za Urválka. O slobodných voľbách nebude môcť byť reč - ak sa týmto čekistom bude bez odporu ustupovať.

Lenže Slováci neoplývajú ani vôľou, ani odvahou. A ani rozumom. Opäť budú pasívni a zalezení. Zas sa raz budú musieť poučiť na vlastnej škode, klesnúť až na dno...

Autor:
Norman
téma: SK despocia


3.
označiť príspevok

Lemmy muž
   25. 8. 2019, 14:51 avatar
Kasafran: Len ako zámienka tu slúži Kočner, to meno je len krytie teroru, slúži ako všeobecný diabol, ktorého možno hodiť na krk v podstate každému.

Ty si tiež rovnaký špeciálny komisár. Na krytie tvojej pochybnej fašistickej ideológie používaš výrazy ako chazar, žid, Žid, sionista, sionfašista, ktoré hádžeš na krk v podstate každému, kto sa ti z ideologických dôvodov nepáči.
Súhlasí Osvietený


2.
označiť príspevok

Osvietený muž
   25. 8. 2019, 14:46 avatar
autor Norman by mal vystúpiť vedúci kolotoča prichádza


4.
označiť príspevok

Kasafran
   25. 8. 2019, 15:07 avatar
(3) Lemmy,
nože sa už konečne pochlap a sebakriticky, ako skutočný a nie formálny humanista, napíš, čo je v Tvojich stanoviskách a príspevkoch nielen voči mne, ale aj voči viacerým účastníkom tohto DF, prirodzene ľudské, tolerantné a neurážajúce...?
A ešte sa pokús napísať mená účastníkov tohto DF, ktorým vo svojich reakciách na niektoré ich niekedy neoprávnene pridávam prívlastok chazar, sionista alebo sionfašista ...!


5.
označiť príspevok

Lemmy muž
   25. 8. 2019, 15:28 avatar
Si neskutočne drzý a zákerný fašista. Ty si dovoľuješ ma urážať, že som len formálny humanista? Nie je to náhodou naopak? Čo ty vieš o humanizme? Nič. Si v SP len preto, lebo si bývalý eštebák. Moje ľudské, tolerantné a neurážajúce je kritizovanie zlých ľudí, aby spoločnosť vedela, s kým ma do činenia. Vždy neoprávnene dávaš ľuďom fašistické prívlastky. Nielen mňa takto ohováraš, ale napríklad aj Osvieteného.

5. príspevok: „…raba Osvieteného – chazarského otroka sionfašizmu už na to nenachytáš…“ Expert o primátorovi Prahy

27. príspevok: „…považujem za potrebné upozorniť Ťa na skutočnosť, že ožiarený somárik Osvietený nikdy neťahal žiadny voz ani vozík nielen proti sionistickým Chazarom, ale ani proti sionistickým Židom…“ EU chystá novou příručku pro islamisty. Má jim vysvětlit, že odpalování bomb na veřejných místech je nevhodné

10. príspevok: „…Osvietený,
už si sa stal totálne vyradeným biorobotom, keď Ti už Tvoji riadiaci dôstojníci (Mossadu a CIA) nedajú k dispozícii iné, ako takéto sionistické materiály, s ktorými si znalý človek nezhygienizuje ani svoju zadnú časť svojho tela po veľkej potrebe…“ Britské tankery celkom zmizli z Hormuzského prielivu

1. augusta 2019 sa komunista František Kasanický takto vyjadril (sic!):
„(30) Osvietený, tá vašu chazarsko-sionisticko-fašistickú mentalitu dokážete málokedy celkom utajiť/zaprieť! Môžeš nám prezradiť odkedy sa naša Slovenská republika stala VAŠOU krajinou...??? Ja síce viem, že tá vaša snaha trvá už stáročia a trvá až dodnes, ale konečne si uvedomte, že takisto, ako sa Slováci vymanili z pazúrov nemeckého naciofašizmu, takisto sa vymaníme aj z pazúrov súčasného usizraelského sionfašizmu...!“ Dufam ze na tomto sa zhodneme???

Kasafran, ty už len z týchto klamstiev si sa usvedčil, že nie si humanista. Humanisti by sa neznížili k takým zákerným klamstvám!!!


6.
označiť príspevok

Kasafran
   25. 8. 2019, 15:48 avatar
(5) Lemmy,
ten Tvoj archív je skutočne "obdivuhodný", ale uvedom si, ak máš ešte čím, že ani s jedeným z neho použitých záznamov si ma neusvedčil z klamstva...!


7.
označiť príspevok

Lemmy muž
   25. 8. 2019, 15:51 avatar
Šašo, veď všetky citované tvoje pletky sú čírymi klamstvami. Ty si obdivuhodný idiot, že to nevidíš, ako podlo a falošne klameš o ľuďoch. Kde máš dôkaz o riadiacich dôstojníkoch?  Ako môžeš tak zákerne o osvietenom klamať, že má chazarsko-sionisticko-fašistickú mentalitu?  Veď ty si už vôbec neuvedomuješ, v akom otrasnom mentálnom delíriu si!!! 
Súhlasí Osvietený


8.
označiť príspevok

Lemmy muž
   25. 8. 2019, 16:01 avatar
Už si zabudol, ako si o mne klamal, že som vytvoril falošného účastníka?

V téme, ktorú vytvoril Kasanický František, s názvom Pozývam vás na panáka, Kasafran v 85. príspevku napísal:
„EnaXnaY, nepredpokladáš. že ‚humanista‘ Lemmy môže klesnúť ešte hlbšie? Ja dôvodne predpokladám a aj očakávam, že on už nepozná žiadnu hranicu/obmedzenie svojho úpadku, a preto klesne ešte viac a bude klesať aj naďalej…
Prihlásiť seba pod mojím menom a v mojom mene diskutovať – to už skutočne musí byť to najťažšie a nevyliečiteľné štádium paranoje…
EnaXnaY, prosím Ťa, ak ešte máš tú právomoc, vymaž adresu Kasanický František. Ďakujem…“

Kasafran v tomto prípade trpí paranojou, keď ma falošne obviňuje z toho, že som vytvoril falošnú prezývku s menom Kasanický František. Lemmy je moja prezývka. Pokiaľ sa mi neospravedlní, budem naďalej kritický k jeho šíreniu fašistickej demagógie (ide o používanie nadávok ako sionista, sionfašista, agent USIzraela, žid, chazar…), kritický k jeho osočovaniu diskutujúcich, k jeho poškodzovaniu dobrej povesti mnohých ľudí.

Pokiaľ niekto zneužil identitu Kasanického Františka, nech si to rieši dotknutý komunista cez políciu, ak mu nebude nápomocný administrátor alebo vlastník diskusného fóra DF.sk.

www.humanisti.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
Súhlasí Osvietený


9.
označiť príspevok

Kasafran
   25. 8. 2019, 16:11 avatar
Lemmy,
nebodaj Ti už dochádza munícia - veď za tento svoj omyl som sa Ti dodatočne ospravedlnil...!


10.
označiť príspevok

Lemmy muž
   25. 8. 2019, 16:12 avatar
Fašista Kasafran, tak ja sa zhazujem, keď ťa usvedčím zo šírenia klamstiev?


11.
označiť príspevok

Kasafran
   25. 8. 2019, 16:36 avatar
(10) Lemmy,
ešte Ti stále nedochádza, že najmä sám seba opakovane usvedčuješ z klamstiev...?
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 23:47,  Takeho pána ja v riti nosím*01*01*01*01
dnes, 23:46,  Tak ma uveď do obrazu prosím. *06*06*06*06
dnes, 23:45,  kecaš a nerozumieš*01*01*01
dnes, 23:44,  A popolník v hlave je lepší nápad ? *03*03
dnes, 23:43,  žeby mal krčmar o teba starosť?...ono hlava v popolniku nie je moc dobrý nápad......*01
dnes, 23:41,  Ja som viac ako richtár, som starosta krčmy. *03*03
dnes, 23:41,  One, poslal by si mi ešte raz prosím Ťa to počasie s mapou? *21
dnes, 23:41,  neskuč kamzíku.....aj ty si mohol byť richtár, keby si nechlastal*21*21*21
dnes, 23:38,  duta hlava tepleho zahoraka.....*03*03*03.....
dnes, 23:35,  Ty si akurát tak kokot a nie richtár !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
dnes, 23:26,  Kasafran ja s tým nemám problém . Naša rodinná kronika z roku 1850 píše celú genezu mojej...
dnes, 23:22,  www.youtube.com/watch?v=EXktQC4h9sE
dnes, 23:21,  London Grammar - Truth Is a Beautiful Thing (Lyric Video)...
dnes, 23:21,  Si sa pomýlil, nie geniálnu, ale genitálnu !!!!!!!!!
dnes, 23:20,  Asi nie, aj keď tu sedí 24 hodín denne, nemal by šancu všetko čítať !!!!!!!!!!!
dnes, 23:20,  Zuzka8 ja mám genialnu pamäť . Preto viem tak rýchlo najsť veci
dnes, 23:19,  Ty nájdeš inak na tom internete kvantum informácií, to aj všetko čítaš?
dnes, 23:19,  (2) Osvietený, nože skús napísať pravdu, ku ktorej/akej národnosti/národu sa hlásiš a...
dnes, 23:17,  https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/s960x960/107460839_10216759095480935_14608420261649...
dnes, 23:12,  Kiska je kokot a nie vzdelaný, ojebal ľudí o mnoho peňazí a pozemkov, bodaj by do rána...
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie
 
Úspech v manželstve nezáleží len na tom, aby sme našli toho
pravého partnera, ale hlavne na tom, aby sme my sami boli tou pravou osobou.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(72 328 bytes in 0,204 seconds)