Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  politika  téma
kategórie:  

Tri správy z volieb 2020 (píše Ivan Mikloš)

16
reakcií
274
prečítaní
Tému 1. marca 2020, 14:18 založil Bijjou.

podobné témy:

1.
označiť príspevok

Bijjou žena
   1. 3. 2020, 14:18 avatar
“Bez PS-Spolu a KDH vo vláde a v parlamente hrozí, že namiesto kultivovaného a civilizovaného zvládnutia "kultúrnych vojen" tu budeme mať konzervatívnu kultúrnu diktatúru 19. storočia. Ďalšie riziko, ktoré podľa mňa vyplýva z volebných výsledkov, je dané tým, že dve najsilnejšie strany pravdepodobnej štvorkoalície majú politiku viac závislú od toho, čo si ľudia želajú, ako od toho, čo krajina naozaj potrebuje a čo si môže dovoliť. Mám na mysli najmä ekonomický a sociálny program a schopnosť robiť potrebné, ale nepopulárne opatrenia.” Ivan Mikloš

komentare.sme.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

trú trú

4.
označiť príspevok

t-e-ó-m-a muž
   1. 3. 2020, 15:06 avatar
Veď Sulík je liberál a má dobrý program. Scarlet neplač.  

8.
označiť príspevok

Bijjou žena
   1. 3. 2020, 15:43 avatar
4. aj Kiska má dobry program.
Súhlasí Osvietený

10.
označiť príspevok

hokejis muž
   1. 3. 2020, 15:49 avatar
Kiska má houby program

11.
označiť príspevok

MohammadRezaPahlavi
   1. 3. 2020, 16:55 avatar
Kiskoví žaludi sú stredová strana (z mojho pohľadu skôr lavicoví populisti) bez hodnôt, ktorej hlavným cielom bolo dostať sa stoj čo stoj do parlamentu... Kiska je určite charizmatický rečník, ale to ako vycical slovenskú pravicu bola katastrofa. SaSka kôli nemu ledva preliezla do parlamentu, KDH nepreliezlo vôbec.

Mikloša si vážim za reformy z roku 2003 vďaka ktorým sme sa svojho času stali ekonomickým tigrom strednej európy, ale v poslednej dobe je čím ďalej tým menej pravicový. Keby vládol dnes tak sa na tie reformy vykašle a radšej sa bude populisticky pchať do zadku voličom.

O akých kultúrnych vojnách to hovorí? V OĽaNO sú aj konzervy aj liberáli matovič sa nechal počuť že v kultúrno etických otázkach nechá každého hlasovať podľa svojho svedomia. Čoho sa mikloš bojí? Okrem toho politika konca 19teho storoča ktorú spomína, bola v mnohom liberálnejšia ako dnešná politika (nízke dane, menej intervencionizmu a prerozdelovania, legálne drogy atď)

12.
označiť príspevok

Bijjou žena
   1. 3. 2020, 17:03 avatar
11. treba si pozriet program kiskovcov charizma je nepodstatná , a zas tolko jej nemá .
Súhlasí Osvietený

6.
označiť príspevok

Starý chren muž
   1. 3. 2020, 15:22 avatar
Dokedy bude potrebné robiť potrebné, ale nepopulárne opatrenia. Čo majú ľudia donekonečna znášať chyby politikov?
Súhlasí Bijjou

7.
označiť príspevok

Bijjou žena
   1. 3. 2020, 15:43 avatar
6. ziadna krajina nemá bezchybnú politiku, ale niektoré veci sú mozné len na SK  
Súhlasí Osvietený

9.
označiť príspevok

hokejis muž
   1. 3. 2020, 15:48 avatar
Podľa protislovenskej trolky ktorá len kydá na Slovensko

2.
označiť príspevok

Bijjou žena
   1. 3. 2020, 14:51 avatar
Slováci si neuvedomujú ,[ nech je iracionálny dešpekt akykolvek] PS/ spolu malo najlepší ekonomicky program. navyše v ich strane sa sústredili odborníci na ekonómiu, ekológiu, školstvo a iné odvetvia . čo sa vobec nedá povedat o LSNS , tam je to len a len o emóciach. je to škoda pre Slovensko . ak ktokolvek rozmyšla racionálne
Súhlasí Osvietený

5.
označiť príspevok

hokejis muž
   1. 3. 2020, 15:21 avatar
Ak človek uvažuje racionálne je rád že feťáci z PS nie sú v parlamente !

13.
označiť príspevok

MohammadRezaPahlavi
   1. 3. 2020, 17:15 avatar
"PS/ spolu malo najlepší ekonomicky program"

Silné slová v čom konkrétne bol najlepší? Je kvalita volebného programu exaktne merateľná?

Ale podľa hodnotenia viacerých ekonomických think-tank-ov mala najlepší program SaS-ka

www.podnikajte.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
iness.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
www.ineko.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

14.
označiť príspevok

Bijjou žena
   1. 3. 2020, 17:22 avatar
13. napr, ekonomika.sme.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
Súhlasí Osvietený

15.
označiť príspevok

Bijjou žena
   1. 3. 2020, 17:29 avatar
14. ale aj SaS má dobry ekonomicky program. Oká
Súhlasí Osvietený

16.
označiť príspevok

Lemmy muž
   1. 3. 2020, 17:30 avatar
Vzhľadom na volebný výsledok budú v SaS radi, ak sa im poradí presadiť aspoň jeden zákon z programu.

17.
označiť príspevok

Bijjou žena
   1. 3. 2020, 17:31 avatar
16. to je smutné. ze ludia volia cez emócie a nie ráciom.
Súhlasí Osvietený

3.
označiť príspevok

gabriel pb
   1. 3. 2020, 15:00 avatar
Nightwork-Andělská dívka lyrics
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 09:34,  Možno to súvisí aj s týmto - Ef 2,2: "...podľa ducha tohto sveta, podľa kniežaťa...
dnes, 09:28,  Rusko nenosim odstupy nedodrziavam som zdravy chuti mi jest a na vladu serem
dnes, 09:19,  V šume vetra sa mi zazdalo, že vyslovuješ moje meno. Čas, tak neistý, niečo pred druhou...
dnes, 03:02,  samozrejme že existuje.....jak nebo, tak peklo....Svedkovia jehovoví si to proste predstavuju...
dnes, 00:05,  23- nedúfaj, že ti niekto z roboty zaplatí absenciu spôsobenú tvojou zámernou neúčasťou...
včera, 23:44,  Toto bol rodokok. *21 *19
včera, 23:34,  A dneska malý Leo, že chce aj on si dať kvapky do nosa. Ja že to nemôžeš, to je...
včera, 23:23,  Aj nebo existuje, hoci to pre niektorých ľudí nie je spravodlive, prečo by človek za zopár...
včera, 23:16,  Kasafran, ale to si na tom rovnako, lebo aj ty si presvedčený o klamstvách, ktoré považuješ...
včera, 23:06,  (158) Mil@níčko, musím Ťa upozorniť, že sa mýliš, pretože Dosvietený je vždy...
včera, 23:05,  Vždy menšie riziko, ako sa nechať nakaziť pri nákupe v obchode.
včera, 23:00,  https://www.youtube.com/watch?v=xc4kxwdSras
včera, 22:56,  (3) Mil@níčko, vidíme, že obaja mali pravdu - aj Galileo Galileo tak povedal o našej...
včera, 22:47,  Tento druh zvedavosti v sebe nesie značné riziko. Ale nech si rád a poteší ťa to. *04
včera, 22:44,  Komunisti sa pomýlili o 12 000 rokov?
včera, 22:43,  Ja sa teším. Sám som zvedavý na priebeh vyšetrenia.
včera, 22:34,  Mám dôvodné obavy, ale nebojím sa. Nepôjdem.
včera, 22:29,  Varování Pyramid! Změna cyklu každých 12 000 let. Začátek katastrof!...
včera, 22:25,  Len sa neboj, a choď.
včera, 22:20,  Rúško nosím, riadim sa opatreniami, ale na test nepôjdem.
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie

while ( ! $success ) $try ++ ;
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(77 384 bytes in 0,308 seconds)