Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  politika  téma
kategórie:  

Takéto protesty neuspejú

46
reakcií
311
prečítaní
Tému 24. novembra 2020, 16:39 založil Kasafran.

podobné témy:1.
označiť príspevok

Kasafran
   24. 11. 2020, 16:39 avatar
Takéto protesty neuspejú
Publikované 18.11. 2020 o 13:50 |

Včera sme videli skutočný hnev ľudu. Naozajstných občanov, nie podplatených štatistov. Videli sme celé spektrum spoločnosti zjednotené odporom k demontáži demokracie na Slovensku. Obdivuhodné, spontánne, nefalšované. No a čo?

Zmena chce scenár, režisérov, kulisákov
Ale nevideli sme to podstatné. Zo dňa na deň odrazu vyrastené solídne, profesionálne zbudované tribúny. Nevideli sme odkiaľsi zázračne dovezenú špičkovú aparatúru a ozvučenie. A hlavne – nevideli sme hercov. V prvom rade tých, čo hrajú moderátorov toho hnevu – ako bol pán Šeliga, ktorý nikdy nechcel ísť do politiky. No a k tomu celá zohraná partia náhodne sa zídených mladých ľudí, náhodou s rovnakým školením. A potom tých profesionálov, čo pohotovo dav demonštrantov dojmú, rozplačú, pobavia – veď ste ich videli po Kuciakovej smrti, či?

Naša skládková Zuzanka vie o čom hovorí, keď sa nebojí akýchkoľvek protestov, ale musia vraj byť pokojné (a ani pri skvelom scenári pokusu o prevrat vedený „lepšoľuďmi“ sa to nepodarilo, tiež niektorí „zaslušňáci“ lomcovali bránou na ÚV, pardon, na Úrade vlády – veď aj preto ju nechal Bláznovič zavariť!!!). Lebo presne na to sú tí vždy revolučne nadšení zabávači. Povedzme si to jasne. Demonštrácie chcú vždy jedno (len je to rozpísané na viacero bodov, aby bolo o čom demonštrovať na pokračovanie). Ako dlho trvá kým to poviete? Minútu? Päť minút? No, nech desať. A čo potom?

Takéto „demonštrácie zmeny“ sú úspešné len vtedy, keď ich z pozadia organizujú profesionáli. A dobre cvičení revoluční brigádnici v popredí – viď Šeliga a spol., ktorý už v tom parlamente akosi zabudol, že volal napríklad proti plagiátorstvu politikov; a že ich má teraz okolo seba celý košiar! A profík vie, že musí dav nielen zlákať na jedno miesto, ale ho tam aj udržať aspoň dve hodiny – to kvôli médiám a hlavne televíznym kamerám. A ako na to? Presne pripraveným scenárom s vychytenými rečníkmi a nevyhnutnou kultúrnou vložkou! Chce to herca, čo uroní slzu, lebo aj to treba – dojať dav. Herečku, čo srdcervúco prečíta čokoľvek – lebo to musí. Speváka, čo na kolene zmajstruje srdcervúcu pieseň (napríklad, že „Sľúbili sme si lásku“). Komika, čo povie vtip na tých druhých – veď to vždy zaberá. Lebo len tak udržíte ten dav v tom, po čom volá Zuzanka – premeníte demonštráciu na len trochu hlučnejšiu ľudovú veselicu.

Jedna lastovička jar nerobí, ani jedna demonštrácia revolúciu nerobí. Preto profíci vedia, že musia prísť na úvod s „desatorom“ požiadaviek. Musia byť stručné, adresné a najlepšie aj zosobnené. Toho a toho nechceme, fúúúúúúúúúj! A dav krčí – fúúúúúúj! Ale zasa naopak toto chceme – a dva kričí ááááááááánoooooo! No a keď je vláda taká hlúpa, že si myslí, že obetou jednoho-dvoch baránkov tento dobre zocvičený cirkus ukončí, prihodia organizátori ďalšie požiadavky a ďalšie mená. Ktoré vraj rozdeľujú spoločnosť a oni (teda tí dopredu nastrčení organizátori) predsa chcú len pokoooj, lááááááááásku, porozumenieeeeeee…

A kde bola včera sfanatizovaná mládež, čo dodá masovosť a je ľahko manipulovateľná? Kde sú študenti, aby volali po otvorení škôl? Kde sú ich pedagógovia, aby sa domáhali logiky v tých karanténnych kotrmelcoch?

Kde boli včera zástupcovia gastro-priemyslu, čo ide masovo do krachu? Kde zástupcovia odborov, ktorých členovia prichádzajú o prácu? Kde skupina vojakov, ktorá by povedala, že takto sa zneužívať nedajú? Kde odvážni policajti, čo by sa pridali k demonštrantom (to je, mimochodom, v tom scenári ten rozhodujúci moment – a takých scenárov sme na svete videli dosť).

A, hlavne, kde sú tie médiá, čo by tento vzdor ľudu živili každý deň dokola? Ktorí nafilmujú a nafotia tú pani, čo jej včera policajti gumovým projektilom rozbili hlavu? Ktoré by každý deň objavovali a publikovali desiatky smutných príbehov ľudí, ktorých táto vláda „idiotů a amatérů“ dohnala do bezvýchodiskovej situácie? Na túto mediálnu delostreľbu by žiadny profík nezabudol.
 
Čo sme videli?
Prezradím vám tajomstvo – väčšina demonštrantov od roku 1989 až po včerajšok sú v zásade tí istí ľudia. Teda tí, ktorých daný režim trápi a už toho majú dosť. Rozdiel je len v tom, či sú vedení z pozadia profíkmi, ktorí sú vynikajúco vyfinancovaní hlavne zo zahraničia a ktorých to zahraničie podporuje aj šírením falošných správ, ako bola smrť študenta Martina Šmída v Novembri 1989.

A čo bolo včera?
Pán Fico sa ako amatér prihováral davu, čím všetko aj skončilo, a najväčším „problémom“ našich médií bolo, že mal rúško „na pol huby“. Chlapci, takto sa to naozaj nerobí.
Sladučký Pelle si sedel doma ako Budha a vyzýval na „sviečkovicu“, čo môže byť takému Matelkovi akurát tak na smiech.
Kotlebovci predviedli skrvaveného poslanca a čo? Pofúkať bobo a poslať domov. Neprišli s jedinou jasne artikulovanou a ľahko dosiahnuteľnou požiadavkou na tých, ktorých chcú zvrhnúť. Tak ako to teda chcú dosiahnuť?! To si to Psychopatovič a jeho kamarila majú domyslieť sami?

V Banskej Bystrici hovorili do megafónu „štyria statoční“, ktorí tvrdili, že ani nie sú organizátormi. Tak, kde boli tí organizátori? Za bukom kukali, či príde aj Fero s Božkou?

Neo-liberáli prišli pred rokmi so sloganom o „udržateľnosti“. Takto amatérsky dezorganizované protesty sa žiadnej udržateľnosti nedočkajú. Toto nikam nevedie. Tento folklór hnevu má len dva konce – v lepšom prípade vyšumí do stratena a v horšom k zbytočnému násiliu.
Zuzanka vie, o čom hovorí…

Tak ako bude?
Kto ovláda šach, ľahko si to domyslí z rozostavenia figúrok.
Súčasná vládnuca kamarila je nenásilnou formou nezvrhnuteľná. A násilná forma je nerealizovateľná. Sú dokonalo zabetónovaní ústavnou väčšinou poslancov na jedno použitie. A ich stranícki roboti to vedia. Žijú si tam, ako kapry v bahne. Oni si rybník kvôli včerajšku sami nevypustia.

Fico volá po odvolaní vlády v parlamente. Vážne? To je ako keď trpaslík dupe zúrivo mamutovi po nohe, len to šteklí. Pán Róbert Fico predsa ovláda parlamentné počty veľmi dobre a aj začiatočník rýchlo pochopí, že je to nezmysel. Je to hra. Nič ich to nestojí a nikam nepovedie. Ale veď presne to aj Fico povedal!

Pelle predstiera, že má riešenie (to je aj plán B pána Fica) – referendum. Spadol snáď z jahody, alebo sa zrazil s koňom a nevie o tom? On nevie, že referendum u nás je nastavené tak, že je to štart rakety, ktorá nikam nepoletí? Veľa dymu, ohňa, hektickej námahy a prd z toho (pardon za výraz, ale rozčúlilo ma, že aj Pelle hrá len hru, o ktorej musí vedieť, že nikam nevedie). Referendum, aj keby bolo platné, nie je záväzné. Vláda ho pokojne môže odignorovať a predovšetkým, na to nezabúdajme, keď sa im to bude hodiť, tak zmenia aj Ústavu tak ako komunisti, aby tu vládli len „tí správni, čo to myslia dobre“.

Pokračovanie..


11.
označiť príspevok

Lemmy muž
   24. 11. 2020, 17:14 avatar
A videli sme aj chuligánov, ktorí hádzali nebezpečné nálože. Videli sme aj chuligánov skákať po bráne. Videli sme aj nezodpovedných rodičov, ktorí na nepovolené zhromaždenie zobrali malé deti, ktoré huckali, aby skandovali vulgárne slová. Komunizmus v praxi. Stačilo!
Súhlasí Osvietený


14.
označiť príspevok

hokejis muž
   24. 11. 2020, 17:16 avatar
Súhlasí Kasafran


15.
označiť príspevok

hokejis muž
   24. 11. 2020, 17:17 avatar
Videli sme extrémistov na pochode za Kuciaka ktorí chceli vylomiť bránu na Úrade vlády

http://www.youtube.com/watch?v=aY1ndehLs4Y Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
&lc=z22nszfharzrup5d5acdp432fu4ryftupj1tq2almbpw03c010c
Súhlasí Kasafran


16.
označiť príspevok

Lemmy muž
   24. 11. 2020, 17:20 avatar
Preto som sa ani teraz nezúčastnil protestov. Stále sa tam objavia chuligáni, také protesty nemajú význam.
Súhlasí Osvietený


17.
označiť príspevok

Osvletený muž
   24. 11. 2020, 17:21 avatar
Ak by takéto protesty nemali význam, tak dodnes je tu totalita, trepeš totálne pičoviny Lemmúrik.


18.
označiť príspevok

Lemmy muž
   24. 11. 2020, 17:22 avatar
Trepeš ty, pretože vlády sa menia.


19.
označiť príspevok

Osvletený muž
   24. 11. 2020, 17:23 avatar
Ale ľudia sa nemenia, len dnes sa akosi boja toho fašistu Kokotoviča "!!
Súhlasí Kasafran


21.
označiť príspevok

Lemmy muž
   24. 11. 2020, 17:25 avatar
Opice ostanú opicami, aj keď sa zmení vláda.


23.
označiť príspevok

Osvletený muž
   24. 11. 2020, 17:26 avatar
Zavládla vláda opíc, kto ich ovláda a bude zvládať ?
Súhlasí Kasafran


24.
označiť príspevok

-era- muž
   24. 11. 2020, 17:30 avatar
Ovládajú ich tí, o ktorých nik ani len netuší.


25.
označiť príspevok

Osvletený muž
   24. 11. 2020, 17:31 avatar
Ale ja viem o nich všetko.


32.
označiť príspevok

Kasafran
   24. 11. 2020, 18:39 avatar
(23) Mil@níčko,
dvaja-traja účastníci tohto DF by nemali nič proti tomu, aby pod vedením ich "vyvolených" mecenášov/chlebodarcov bola naša matička Zem premenená na skutočnú Planétu opíc...
Súhlasí Osvletený


20.
označiť príspevok

Lemmy muž
   24. 11. 2020, 17:24 avatar
Opice vyskakovali počas protestov ohľadom Kuciaka, teraz opice vyskakovali kvôli Matovičovi, stále len opice vyskakujú.


22.
označiť príspevok

Osvletený muž
   24. 11. 2020, 17:25 avatar
To bude tým, že boli po opici do rici.


26.
označiť príspevok

Osvietený muž
   24. 11. 2020, 17:44 avatar
Lemmy ľudia protestujúci po prepuknutí káuz Ficovej vlády protestovali a to v oveľa väčšom množstve ako fašisti +komunisti + milovníci dezinfošiek . Ja na tom nič zlé nevidím a nevidím nič zlé protestovať i proti Matovičovi . Nie však v čase núdzového stavu pandemie a zákaze zhromaždovania a bez rúšok . To je obrovský rozdiel ak prirátam zneužitie štátneho sviatku je to hnus . Príde mi to asi tak odporné ako keby ľsns počas sviatku SNP protestovali za zmenu zákona a legalizáciu propagácie fašizmu .


36.
označiť príspevok

Liam from NYC
   24. 11. 2020, 20:11 avatar
Prečo nemajú?


2.
označiť príspevok

Kasafran
   24. 11. 2020, 16:42 avatar
Dokončenie

Tak čo teda bude? V prvom rade si Matelko vydýchne a ak sa naozaj včerajška bál, tak zistil, že zbytočne. On a jeho kamarila už prekročili Rubikon. A niet cesty späť. Márne boli stohy trestných oznámení, žaloby majú perspektívu na nekonečno, a oni nemusia rešpektovať Ústavu, lebo si ju môžu ušiť na mieru, ako papuče, v ktorých sa usadia na dlho.

Matovič je ako každý sociopat rýchlo učenlivý. Parlament „spročkovateľ“, takže tam už úctu k tým druhým nečakajme. Vrátia sa nevyberavé útoky na opozíciu, ako za Mečiara (s tým má Matovič spoločnú prezývku LenOn).

Matovičov momentálne najspoľahlivejší kumpán je maršál Naď. A nebudú sa rozpakovať armádu zneužiť, ak by bolo treba. Bude sa testovať do zblbnutia, aby minuli tých nezmyselných desať miliónov testov a tak ospravedlnili svoj prvý mega-kšeft. Ďalšie budú nasledovať.

V tichosti pôjdu po účastníkoch protestov a skúsia zastrašiť tých najagilnejších (už poznáme vyhrážky, ako extra tresty v núdzovom stave a odobratie detí a iné bizarnosti). Mimochodom, ten záber na údajne zraneného policajta, ktorý ledva plietol nohami a štyria ho viedli – presne to potrebovali. Či už bol zranený alebo nie. Ale skôr nie, pretože na diaľku ešte žiadna petarda helmu neprebila. Profíci vedú demonštrácie inam – najskôr vyprovokujú policajnú reakciu a potom sa sťažujú na policajnú brutalitu. A toto následne papagájujú spriaznené média donekonečna. To tu chýba, Naopak, počúvame a čítame len o chuligánoch a fašistoch…

Matovičovci majú vo vládnom programe cenzúru sociálnych sietí a tým likvidáciu slobody slova. Skúsia umlčať alternatívne médiá (NAKA predsa slúži vzorne, všimli ste si ako je ticho okolo Kiskovho obvinenia?, ale zato vyšetrujú vzdornú zastupujúcu generálnu prokurátorku za nedodržanie karantény). Tak sa do toho pustia a nikto im v tom nezabráni. Toto majú spoločné so skutočnou mafiou – sú rýchlejší, než zákon, a na rozdiel do mafie, aj ten zákon si môžu zmeniť, ako sa im bude hodiť.

No a Zmatkovič rozdá aj lízatká. Veď má z čoho.
Takže sa pripravme na dlhú zimu. Lebo zmena môže prísť za týchto okolností len jedna – zvnútra. A na tom pracuje ŠachMatovič takmer denne. Lebo on sa neovláda a neodpustí si rozoštvávať, urážať, špiniť aj na vlastných. Takže na jar, možno…

Dovtedy mi dovoľte, aby som vám poprial hlavne pokoj v rodine a medzi priateľmi. Lebo na „rozdeľovanie spoločnosti“ je Testovič veľmajster. Rozoštval už mnohých dlhoročných priateľov, známych, aj rodinných príslušníkov. Chcete ho poraziť? Nedajte sa rozoštvať. Doprajete jeho prívržencom, aby prišli na to, na čo prišli prívrženci komunistov a potom mečiarovcov pri minulých režimoch takejto bandy bez škrupulí a zábran.

Už opäť tu máme demokratúru s nasadením polície a armády. A nepomôžu všetky tie argumenty a dôkazy o výčinoch Igora Hrozného-Potemkina. Sme na prahu totality presne podľa vzoru roku 1948 a v reverznom móde roku 1989. Hneď dve totality zažil aj pán Werich a zanechal nám odkaz, že nad hlúposťou sa nedá zvíťaziť, ale že sa proti nej tiež nikdy nemá prestať bojovať. Tu je nádej, že sa tá hlúposť, pri našej vytrvalosti, porazí sama…

Pán Murín, to je všetko pekné a ďakujeme aj za návod, ako sa to má robiť. Aj za výzvu : Nedajte sa rozoštvať. Žiaľ máte skoro vo všetkom pravdu, hoci boli aj požiadavky, ktoré však skorumpované médiá ignorovali. A bez médií a financií sa revolúcia robiť nedá, to vieme asi všetci. Ale neznechucujte tých, čo si pokladali za povinnosť napriek vyhrážkam vyjsť 17. novembra do ulíc. Patrilo by sa im za to aspoň poďakovať, nemyslíte?
ID


27.
označiť príspevok

Osvietený muž
   24. 11. 2020, 17:57 avatar
Kasafran zatiaľ stále pokračuje rozpoznávanie podľa tvírovej biometrie . Poďakovanie všetkým tým idiotom bez rušok príde šekom na 1659 € kto bude mať ešte bonus rozhodnú orgány činné v trestnom konaní . Predpokladám i trestné stíhanie za trestný čin podnecovania súdruha Harabina .

http://www.youtube.com/watch?v=XcGE5PR7CNA Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
&list=UUq0AgSa10q-9aqQvzLOJrDA

Podnecovanie (Trestný zákon)

Definícia

Kto verejne podnecuje na trestný čin alebo verejne vyzýva na hromadné neplnenie dôležitej povinnosti uloženej zákonom alebo na jeho základe, alebo na závažné porušovanie verejného poriadku, potrestá sa odňatím slobody až na dva roky.
Zdrojový zákon
Zákon č. 300/2005 (Trestný zákon)§ 337


33.
označiť príspevok

Kasafran
   24. 11. 2020, 18:47 avatar
(27) Dosvietený,
už sa Ti zrejme skutočne vytratili tie posledné zvyšky zdravého rácia. Nože sa mi pokús zacitovať zákon a jeho paragraf, ktorý občanom Slovenskej republiky ukladá nosiť rúška a podriaďovať sa Zmatovičovým "testom"...!!!


3.
označiť príspevok

-era- muž
   24. 11. 2020, 17:07 avatar
Nečítal som to všetko, ale to z toho, čo som čítal, je dobre napísané. Je to tak.

A bude horšie
Súhlasí Kasafran


4.
označiť príspevok

Osvletený muž
   24. 11. 2020, 17:08 avatar
To ešte môže byť aj horšie ?    
Súhlasí -era-


6.
označiť príspevok

-era- muž
   24. 11. 2020, 17:09 avatar
Samozrejme. Toto ešte nič nie je
Súhlasí Osvletený, Kasafran


7.
označiť príspevok

Osvletený muž
   24. 11. 2020, 17:10 avatar
To čo mám ešte zakáže Igor, aj to, aby bola matka pri pôrode ?    
Súhlasí -era-, Kasafran


8.
označiť príspevok

-era- muž
   24. 11. 2020, 17:11 avatar
Uvidíme. A možno to nebude Igor, postavy sa menia


9.
označiť príspevok

Osvletený muž
   24. 11. 2020, 17:12 avatar
On je nemenný a bude tu ešte tri a po, roka !!!!!!!     


10.
označiť príspevok

-era- muž
   24. 11. 2020, 17:13 avatar
Triapol roka uplynú raz dva tri šty.


12.
označiť príspevok

Osvletený muž
   24. 11. 2020, 17:14 avatar
Je to dlhý čas a bude v tom veľa samovrážd a utrpení nevinných ctihodných občanov Slovenska !!!!!!!    
Súhlasí Kasafran


13.
označiť príspevok

-era- muž
   24. 11. 2020, 17:15 avatar
Nevinní neexistujú. Bude ako má byť. Mali sme od 89-teho času dosť na to, urobiť veci správne, teraz už len ponesieme následky
Súhlasí Kasafran


5.
označiť príspevok

djjaro muž
   24. 11. 2020, 17:08 avatar
Ty si myslis ze bude lepsie ?


28.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   24. 11. 2020, 18:04 avatar
Ja to vidim tak ze treba kontaktovat Vladimira Vladimirovica Putina a v mene Slovenskeho mierumilovneho najproruskejsieho narodu na svete ze 75% obyvatelov SR si zela Rusko ako svojho bezpecnostneho partneraho a poziadat ho o pomoc .


29.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   24. 11. 2020, 18:07 avatar
Nastastie toto S.I.S karske forum sleduju aj ostatne tajne sluzby a k Vladimirovi sa to dostane


30.
označiť príspevok

Osvietený muž
   24. 11. 2020, 18:34 avatar
Hoci sa na Slovensku naďalej zvyšuje počet nových nakazených koronavírusom a väčšina spoločnosti dodržiava hygienické nariadenia, ktoré nám dávajú možnosť túto pandémiu prekonať a postupne sa vrátiť do normálu, tak rôzni extrémisti, putinofili a prívrženci antisystému zneužívajú aktuálne frustrácie a negatívne nálady na Slovensku na ďalšie prihrievanie vlastnej politickej agendy.

Takouto postavičkou je aj neslávne známy Peter Marček. Ten sa ako začal do povedomia slovenskej verejnosti dostávať svojimi vystúpeniami na rôznych, „zvláštnych“ akciách.

Ako uvádza bloger Oliver Andrejčák, tak Marčeka bolo vidieť na pódiu:"napríklad v Marci 2018 na „proteste proti majdanizácií Slovenska.“ Podobných akcií sa pri prezidentskom paláci udialo hneď niekoľko, väčšinou išlo o námietky proti základniam NATO, za odstúpenie Andreja Kisku či proti ruským sankciám.

Marček už týmito vystúpeniami ukázal, kde je jeho mentálna a intelektuálna kapacita, keďže sa tu objavoval napríklad v prítomnosti Emílie Blážovej, ktorá je internetovým fenoménom a pravdepodobne najväčším pro-ruským konšpirátorom na Slovensku. „Chceme majdan na Slovensku? Nechceme majdan na Slovensku!,“ hulákal Marček do ampliónu."

"Marček sa zviditeľnil taktiež nechutnosťami v parlamente. Ten počas dlhých rokov zažil už množstvo primitívov, od Ľuptáka cez Slotu až po Danka. Marček ich však pretčil na plnej čiare. Nerobilo mu napríklad problém verejne šíriť nezmysly o tom, že Lucia Nicholsonová vykonáva „najstaršie povolanie.“ Ide o výmysel konšpiračného média Hlavné správy, ktorý sa samozrejme Marčekovi veľmi hodil ( ak ho náhodou sám Hlavným správam nepodsunul ). Vrchol predviedol v Marci 2018, keď xenofóbne urážal poslancov. „Vy buďte ticho LGBTI !“ „To mi môžeš dať na môj zadok !“ „Americký agent !“ Slová ako vytrhnuté z krčmovej šarvátky v priemernej slovenskej dedine. Treba dodať, že poslanci parlamentu skutočne skákali Marčekovi do reči, a svoj prejav začal tým, že je „vytočený.“ To ho ale určite neospravedlňuje (link na jeho vystúpenie v parlamente tu
http://www.youtube.com/watch?v=p4nxp5PDN1s Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
&t=82s )."

Marček sa tiež prejavil, ako lojálny služobník Kremľa, keď vyhlasoval, že anektovaný Krym bol vždy ruský a svoje prejavy posilnil viacerými návštevami okupovaného polostrova.

Taktiež sa vo svojej predošlej politickej kariére neštítil legitimizovať ruskú propagandistickú úderku, nočných vlkov.

A dnes, keď sa celá krajina usiluje prekonať najväčšiu krízu v našich moderných dejinách, tak pilne pokračuje v aktivitách, ktoré napomáhajú cieľom hybridných operácií, teda rozvracať spoločnosť, posilňovať nedôveru a robiť prvé posledné, aby sa aktuálne protipandemické opatrenia stali pre rozhnevanú časť spoločnosti neakceptovateľným diktátom. Podobné úsilie užitočných idiotov režimu Vladimíra Putina nevidíme iba na Slovensku v osobe exposlanca Marčeka a extremistických zoskupení, ale aj v zahraničí, kde podobné obskúrne postavy lojálne ruskému režimu podnecujú nepokoje a organizujú nelegálne podujatia, ktorými prehlbujú pretrvávajúci stav pandémie koronavírusu.

scontent.fbts7-1.fna.fbcdn.net Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


31.
označiť príspevok

Osvletený muž
   24. 11. 2020, 18:36 avatar
http://www.youtube.com/watch?v=EMvAIPW1u2E Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
&fbclid=IwAR3R5sJ2N1JJzFUh-IA1WLG9VL7B7SM2iBjWXkXKjxSClqadDxioKICUJ_E
Súhlasí Kasafran


38.
označiť príspevok

Kasafran
   24. 11. 2020, 21:47 avatar
(31) Mil@níčko,
Bukovský to vystihol veľmi jemne, ale presne - postup celej Matovičovej vlády treba podrobiť medicínskej terapii...!


34.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   24. 11. 2020, 19:15 avatar
Akej pandemie   myslis tu chripocku o ktorej ani vela krat netusis ze ju mas a ked ti ju Igor diagnostikuje posle ta na 10 dni bez akejkolvek liecby domov a vyzdravies ?   vsak to je na smiech


35.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   24. 11. 2020, 19:22 avatar
Ninka na hrad
Súhlasí ninka


37.
označiť príspevok

ninka
   24. 11. 2020, 20:31 avatar
Na starom Strečne som bola naposledy a predtým na Spišskom... A jaa se ptám, proč? Próč.......  


40.
označiť príspevok

Zuzka8 žena
   25. 11. 2020, 18:19 avatar
Ty si bola na starom hrade v Strečne resp. Lietavskej lúčke? Už sa tak volá tá stanica. .. a si mi ani nepovedala, že si zo stredu Slovenska. ..  


42.
označiť príspevok

ninka
   27. 11. 2020, 10:11 avatar
Zuzika Nie som zo stredného Slovenska, aj keď to tam poznám. Z výletov. A istý čas som bývala v takom starom malom domčeku. Bez mobilu, bez internetu. Sama. Prvé noci boli najhoršie s búrkami, skutočnými, kedy nešiel ani prúd. 3 dni a 3 noci. Dobrá škola. Za mesiac, dva sa toho dá naučiť veľa. Blúdiť nie je cesta, ale utiecť už niet kam, človek neunikne. V pandorinej skrinke sú motýle, a čo s nimi, oni vždy odletia. Nežijeme večne. Ale mierime k nej. K prameňu života. :o))*
Ja som synom diabla, na to netreba zabúdať. Ale viem sa bláznivo smiať, aj ty, vššak? Taký smiech lieči. Spomeň si na to, keď zabudneš, Zuz.  

http://www.youtube.com/watch?v=--mUvCxLEkU Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

12 strážnych anjelov
Súhlasí Lemmy


39.
označiť príspevok

Kasafran
   24. 11. 2020, 21:53 avatar
(37) Ninka,
ak Ti zíde na rozum dôvod pýtania, potom mi/nám pošepni meno toho, od koho čakáš odpoveď...
A ešte doplň, koľko našich hradov si doteraz stačila navštíviť...?
Súhlasí ninka


41.
označiť príspevok

ninka
   27. 11. 2020, 09:59 avatar
Kasafran,
pozdravený buď s úctou mojou a očami veľkými ako svet, čo ako sa nimi vieme niekedy zapozerať, až som aj upozornená, nech to nerobím...
A prepáč mi, viem, že som ti už na niekoľko tvojich odkazov neodpovedala. Nehneváš sa?  
Ňo, dnie sa teraz akosi zbesnili, a či čo... Deje sa všeličo teraz vo dne v noci.  
Blíži sa spln, a vlci zavíjajú v mojich rozprávkach, a zakliati vtáci, čo zlietajú z hradieb stredoveku, aby zbadali svet z nestabilnej perspektívy, čumia mi do okna.  

Pošepky. Hradieb ani nie tak mnoho uzrela som. Snáď od jari začnem túru po Slovensku. Ak to vyjde, bolo by fajn. Ty rád chodíš po hradoch? Na Spišský sa vraciam pravidelne. Pridám možno aj fotky, chi. :D  
Dnes je Milana. Náš kolega Miňolo slávy sviatok svojho mena. Prečo sa vlastne oslavujú meniny?  
Ako sa máš?

http://www.youtube.com/watch?v=eSsEfoW6f9I Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

Elán - Dve a dve
Súhlasí Kasafran


43.
označiť príspevok

Kasafran
   27. 11. 2020, 23:46 avatar
(41) Ninka,
si takou našou rodiacou sa slovanskou umkou - múzou. Už aj Pavol Jozef Šafárik v básni Lýdia ospieval svoju múzu takto:

Hľa, vôňa škorice z lona sa leje!
Na tebe z každého miesta sa smeje
krása a vnada, čo nepoznal svet.
Skry si tie prsičká, vábiaci kvet.

Aj tá krv bolí ma, zranená celá
pýchou a bujnosťou bieleho tela.
Krutá, čo nevieš, že suší ma bôľ?
Keď ty ma nechceš, ma žije len pol.

(Úryvok z básne P. J. Šafárika Tatranská múza so slovanskou lýrou

Mám sa celkom fajn. Kovido mánii spolu s manželkou odolávame statočne nielen duševne, ale aj telesne a to bez testovania. Nepoddávame sa zmätočným opatreniam našich ústavných činiteľov a ich poradných "orgánov"...
Ďakujem za Elán, ten mi vždy vedel dať a ďalej dáva elán...


44.
označiť príspevok

Zuzka8 žena
   27. 11. 2020, 23:52 avatar
Tok, ja tomu hovorím, Kasa, že sú to psycho love story. ..


45.
označiť príspevok

ninka
   1. 12. 2020, 09:24 avatar
Kasafran

Zrovna dnes mi jeden ujo zakričal, keď som mu ušla s výťahom: Ty, tyy, bosorka! :D
Tak ti aj zahrám, nech to zapasuje do dnešného rána.

http://www.youtube.com/watch?v=OrOZrqTa18E Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


46.
označiť príspevok

peter67 muž
   1. 12. 2020, 10:52 avatar
Takže ty si mu ušla s výťahom??
Ako sa taký výťah nesie? Demontovala si ho nasilu, alebo išiel dobrovoľne?    


47.
označiť príspevok

ninka
   1. 12. 2020, 12:37 avatar
Ufujazdila som pred ním, stlačením zázračného gombíka.  
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 05:49,  Noze neprekrucaj ako tebe pasuje... Odôvodni...preco jezis prikazal alebo povedal Krstite...v...
dnes, 05:46,  102... Som u teba na navsteve a ty stale...nejake hracky*39A
dnes, 05:45,  Ja si mozem dovolit michala nazvat pajacom... A mozem odprisahat ze michal nieje kristus.....
dnes, 05:42,  99..Nemas poriadne argumenty tak si myslis ze hranim ma odfuknes
dnes, 03:11,  28. nadji, píšem artikel nie tento konkrétny článok . sme sa nepochopili *19
dnes, 01:57,  201. a ty si vraj si intrigán Df , ktorému je kazdá intriga dobrá *19
dnes, 01:51,  pokora *21
dnes, 01:50,  94. Shovívavý člověk se nezastaví v konání dobra, ani když ho druzí křivě osočí...
dnes, 01:14,  ved si masti svoje ego pri vystvavaní druhých....nikto ti nebráni
dnes, 01:11,  92. kazdy den tu beriete bozie meno nadarmo . a to je myslím smrtelny hriech *19 len aby ste si...
dnes, 01:10,  už vrceš aj do ninky?......no ty si riadne škareda vila......moc si o sebe myslíš....vraj v...
dnes, 01:08,  to už odbocuješ, drž sa toho principu viditelný docastny a neviditelný večný.....Nech už...
dnes, 01:05,  174. kto povedal ze všetci ?:-) niektorym diskutérom Df nesiaham ani po členky . a potom sú...
dnes, 01:01,  Alexej Navaľnyj má za sebou prvú noc v ruskej väzbe. Niekoľko hodín nebolo známe ani to,...
dnes, 01:00,  Imperialisti útočia na ľavicových pseudointelektuálov, užitočných idiotov a našich...
dnes, 00:58,  https://scontent.fbts7-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/139749063_2895236124068919_7679609630165717673_o....
dnes, 00:57,  https://scontent.fbts7-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/140273250_3623779051003273_4853050037700734243_o....
dnes, 00:55,  kesha plynové masky sme naozaj v sklade mali . Všetky som ich vyšrotoval dlhé roky dozadu ....
dnes, 00:54,  134, ....... "Bratia moji, pozrite na svoje povolanie: niet veľa múdrych podľa tela ani...
dnes, 00:50,  143. tak v čom je problém, v krstoch? *19 troll napísal ze takí rodičia sú hlúpi, čo...
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie
 
Žial, dnes je doba, kedy byť hlúpym prináša väčšiu pravdepodobnosť profesionáleho úspechu, ako byť múdrym.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(160 112 bytes in 0,221 seconds)