Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  politika  téma
kategórie:  

Stále platí to pionerske "Buď pripravený"

40
reakcií
249
prečítaní
Tému 25. októbra 2020, 11:55 založil Kasafran.

podobné témy:

názov témy
posledná
reakcií
06. 12. 2014
25
21. 06. 2019
1
27. 08. 2010
10
 
 


1.
označiť príspevok

Kasafran
   25. 10. 2020, 11:55 avatar
Stále platí to pionerske "Buď pripravený"
Unikol covid-plán o tom, čo pre nás chystajú na najbližšie mesiace
22/10/2020 autor: redakcia 60 komentárov

Kedysi v minulosti, keď sa vo svete objavovali pandémie, tak mali tú vlastnosť, že ich priebeh bol na rôznych územiach v odlišných časoch. Táto súčasná pandémia „nového koronavírusu“ je však iná. Zdá sa, že jej priebeh je rovnaký a takmer simultánny na celom svete.
Veď si zoberme, že vo všetkých európskych krajinách a v USA sa začala prvá vlna takmer v rovnakom čase – v polovici marca 2020. Trvala zhruba 2 mesiace a v polovici mája postupne oslabovala.
Potom počas leta 3 mesiace bol pokoj a zrazu v septembri, ako na povel začali všade čísla v podstate úplne identicky rásť.
Teraz tu máme druhú polovicu októbra a opäť, takmer synchronisticky sa idú zavádzať lockdowny (uzatvárania) na Slovensku, v Čechách, vo Veľkej Británii, Írsku, Francúzsku a vlastne na celom svete.
Vyzerá to, ako keby ten vírus mal v sebe zabudované presné atómové hodiny. Pomaly si podľa neho budeme môcť nastaviť čas na hodinkách. Alebo je to celé inak?
Jediné vysvetlenie takejto pozoruhodnej časovej zosúladenosti je, že sa jedná o plánovanú celoplanetárnu operáciu. Ak je to tak, čo je cieľom takejto operácie?

Uniknutý plán z Kanady

Nedávno sa na verejnosť dostali podrobnosti plánu, ktorý bol sprístupnený Parlamentnému výboru pre strategické plánovanie Kanadského parlamentu, ktorému predsedá úrad samotného premiéra.
Tento plán vyniesol na verejnosť jeden jeho (z pochopiteľných dôvodov) nemenovaný člen, ktorému sa vôbec nepozdával.
Podľa jeho slov bol sám šokovaný, že na výbore iba 30% členov prejavilo nad týmto plánom znepokojenie. Zvyšným 70% členom nijako zvlášť neprekážal.
Členom výboru, ktorí so spomínaným plánom nesúhlasili, bolo veľmi jasne povedané, že ich námietky sú zbytočné, a že jeho vykonanie nič nezastaví.
Hoci sa jedná o plán pre Kanadu, podľa podobného scenára sa vraj riadia aj všetky ostatné krajiny sveta. Keďže ide o celosvetovú akciu, tak sa to pravdepodobne rovnako týka aj nás.

Čo na nás elita chystá

Informácie o tomto covid-pláne priniesol vo svojom videu Jeff Berwick prevádzkujúci video kanál Dollar Vigilante.
Poďme sa teraz bližšie pozrieť, čo sa má chystať na najbližšiu dobu:

November 2020

Plánujú sa pravidelne opakujúce lockdowny hlavných metropolitných oblastí. Lockdown „druhej vlny“ je načasovaný na november 2020.
Denné prírastky „nových prípadov COVID-19“ začnú prudko stúpať, až presiahnu testovacie kapacity. Rovnako budú ku koncu novembra stúpať krivky úmrtnosti na COVID-19 a pridružených komplikácií.
Zvláštne je, že už teraz presne vedia, čo sa bude diať…

December 2020

V každej provincii sa zintenzívni kupovanie existujúcich alebo budovanie nových karanténnych objektov.
Jeden poslanec sa v rámci hodiny otázok na toto pýtal predstaviteľa kanadskej vlády, ktorý mu odpovedal, že sú to internačné tábory pre karanténu tých, ktorý sa vrátia zo zahraničia.
Poslanec však ďalej poukazoval na to, že dokumentoch sa píše, že zadržiavanie sa nebude týkať len prípadov COVID-19, ale dôvody môžu byť rôzne.
Pýtal sa preto zástupcu vlády, kto všetko bude v týchto táboroch internovaný. Odpoveď však nedostal a hneď mu bol vypnutý mikrofón.

Január 2021

Pokračovanie lockdownov (oveľa striktnejších ako v prvej a druhej fáze).
Budú sa reformovať a rozširovať programy podpory v nezamestnanosti, ktoré sa postupne transformujú do programov „univerzálneho príjmu“ (koncept, pri ktorom každý dostane mesačne nejakú sumu peňazí podpory bez ohľadu na to, či pracuje alebo nie).
Táto transformácia programov v nezamestnanosti by sa mala začať v januári a pokračovať počas prvého kvartálu roka 2021.

Február 2021

Je projektovaná mutácia vírusu spôsobujúceho ochorenie COVID-19 a kombinovaná infekcia s ďalším vírusom, ktorá bude nazvaná ako COVID-21. Jej infekčnosť aj smrtnosť budú ale omnoho väčšie.
Toto povedie k tretej vlne lockdownov (uzatváraní).
Podľa špekulácií tento nový vírus a jeho väčšia smrtnosť budú korešpondovať s masovým spúšťaním 5G sietí.
Tu sa žiada upozorniť na častý omyl kolujúci medzi verejnosťou, že 5G siete šíria koronavírus, čoho sa s radosťou chytajú rôzni „vyvracači hoaxov“ a označujú to za konšpiráciu.
Nie, 5G siete žiadny vírus nešíria. V skutočnosti však toto žiarenie môže vyvolávať u ľudí symptómy, ktoré sa podobajú na ochorenie COVID-19, ako sú napríklad problémy s dýchaním či nedostatok kyslíka.
No a keď sa po masovom zapínaní 5G sietí na vysokých frekvenciách (nad 30 GHz) začnú u ľudí tieto príznaky objavovať, vina sa zvalí na COVID-19, prípadne COVID-21.

Marec 2021

Tvrdé lockdowny tretej vlny začnú narúšať dodávateľsko-odberateľské reťazce, vrátane zásobovania s potravinami. Zvýši sa ekonomická nestabilita.
Už v súčasnosti v niektorých oblastiach dochádza k čiastočnému narúšaniu zásobovania potravinami a tovarmi tým, že sa pre výskyt COVID-19 u zamestnancov zatvárajú výrobné a spracovateľské závody.
Do hlavných metropolitných oblastí a na hlavné dopravné tepny bude tiež nasadená armáda, ktorá na nich vytvorí kontrolné stanovištia. Bude obmedzená doprava i pohyb obyvateľstva.

Apríl až jún 2021

Počíta sa, že celková zadlženosť obyvateľstva od dnes do druhého kvartálu roku 2021 dramaticky porastie. Už dnes sa giganticky zadlžujú nielen štáty, ale aj obyvateľstvo. Zrejme aj tí, ktorí dnes nemajú žiadne úvery, ich v tomto období už mať budú.

Pokračovanie


3.
označiť príspevok

-era- muž
   25. 10. 2020, 12:11 avatar
Ná, ale teraz, keď si to prezradil, tak sa to už tak neuskutoční ! To sa robí, prezrádzať tajné plány, há?
Súhlasí J.Tull, Lemmy


16.
označiť príspevok

ondrej61 muž
   25. 10. 2020, 18:51 avatar
Dakujem súdruh, dávam do zbierky..... 


2.
označiť príspevok

Kasafran
   25. 10. 2020, 11:56 avatar
Dokončenie

Na zmiernenie devastačných ekonomických následkov pre obyvateľstvo, ktorý sa dá nazvať aj ekonomickým kolapsom, bude obyvateľstvu ponúknutá úľava v podobe odpustenia všetkých dlhov (hypoték, pôžičiek, kreditných kariet a podobne).
Toto financovanie sprostredkuje Medzinárodný menový fond a stane sa známym pod názvom „Svetový program úverového resetu“.
Bude to však mať jeden háčik. Obyvatelia ako protihodnotu odpustenia všetkých dlhov sa budú musieť navždy vzdať všetkého svojho majetku.
Vlastne, háčiky budú dva. Tým druhým je, že každý sa bude musieť tiež zúčastniť očkovania proti COVID-19 a COVID-21, na základe čoho im bude vydaný takzvaný „zdravotný pas“. To by malo ľuďom zároveň poskytnúť neobmedzený prístup k cestovaniu, a to aj počas lockdownov.
Keď sa členovia parlamentného výboru pre strategické plánovanie opýtali, že kto sa stane majiteľom všetkého majetku obyvateľov a čo sa stane s finančnými inštitúciami, odpoveď bola, že „Svetový program úverového resetu sa postará o všetky detaily“.
Na ďalšiu otázku, že čo sa stane s ľuďmi, ktorí nebudú súhlasiť s očkovaním, vzdaním sa majetku alebo „zdravotným pasom“, odpoveď bola veľmi znepokojujúca. Bolo im povedané, že je ich úlohou zabezpečiť, aby sa také niečo nestalo, a že je v záujme všetkých, aby sa spomínaných programov zúčastnili.
Keď sa niektorí členovia výboru domáhali detailnejšej odpovede, bolo im povedané, že všetci, ktorí to odmietnu, budú musieť zostať v karanténe na neurčito.
Časom, ako sa stále viac Kanaďanov zapojí do programu úverového resetu, tak tvrdohlaví odmietači budú vyhlásení za riziko pre verejné zdravie a transportovaní do izolačných (internačných) táborov.
V týchto táboroch im znova budú ponúknuté dve možnosti – zúčastniť sa programu úverového resetu a byť prepustení alebo navždy zostať v internačných táboroch ako subjekty vážne ohrozujúce verejné zdravie s tým, že ich majetok bude tak či tak zhabaný.

Horúca diskusia po odhaleniach chystaného plánu

Po týchto odpovediach nastala medzi členmi výboru kanadského parlamentu horúca diskusia, akú ten člen, ktorý to vyniesol na verejnosť, ešte nezažil.
Predsedajúci úrad premiéra naznačil, že táto agenda sa uskutoční bez ohľadu na to, či s tým budú súhlasiť alebo nie. A že sa to nebude týkať len Kanady, ale v podstate všetky krajiny sveta idú podľa podobného plánu.
Členovia výboru nesúhlasiaci s takýmto plánom a poukazujúci na to, že súčasná pandemická kríza by sa mala využiť na pozdvihnutie ľudstva, boli kompletne odignorovaní.
Ak sa takýto plán skutočne uskutoční, celé ľudstvo bude uvrhnuté to veľmi pochmúrnej budúcnosti.

Malá poznámka k naplňovaniu plánu

Odhalenie tohto plánu môže znamenať, že sa jeho kroky neuskutočnia presne podľa stanoveného harmonogramu. Potom totiž budú môcť jeho protagonisti kričať, že šlo o ďalšiu konšpiračnú teóriu.
Podstatný však nie je presný čas, kedy k jednotlivým krokom dôjde, ale či k nim dôjde.
Preto treba byť obozretný a pozorne sledovať, či kroky našich vlád budú viesť smerom, ktorý je naznačený v uvedenom pláne.
A ak áno, je potrebné okamžite reagovať a proti navrhovaným opatreniam ostro vystupovať.

Poučenie pre Slovensko

Je tento plán pravdivý? S určitosťou to potvrdiť nevieme.
No ak sa pozeráme na rôzne opatrenia v rôznych krajinách, tak indície naznačujú, že mnohé veci z tohto plánu sa už vykonávajú.
USA už má vybudované internačné tábory nejakú dobu, volajú ich FEMA kempy. Podobné zariadenia sa momentálne budujú okrem Kanady aj v Austrálii a na Novom Zélande. To sú krajiny, o ktorých vieme. Mnohé ďalšie sa môžu stavať v tichosti a zatiaľ o nich nič nevieme.
Lockdowny sa zavádzajú takmer všade. Na Slovensku už máme povinné rúška viac-menej všade, ešte pred pár dňami sa uvažovalo o povinnom testovaní a o povinnom očkovaní sa tiež už vedie diskusia.
Je jasné, že v lockdownoch druhej vlny sa ešte viac rozvrátia ekonomiky. Ak dôjde budúci rok k lockdownom tretej vlny, tak to už zrejme vyvolá spomínané kolapsy dodávateľsko-odberateľských reťazcov, vrátane zásobovania potravinami.
Čo bude potom? Predostreté riešenie v podobe „Svetového programu úverového resetu“ sa v tomto svetle začína javiť ako pomerne zmysluplné riešenie.
Čo myslíte? Čaká nás takáto temná budúcnosť? Dá sa to ešte celé zastaviť?
Myslíme si, že teraz sa to ešte zastaviť dá. Ako?
Protesty zrejme veľa nezmôžu. To, ako bude reagovať systém na protesty, sme mohli nedávno vidieť na proteste v Bratislave – hrubou silou.
S protestami si systém poradiť vie. S čím si poradiť nevie, je občianska neposlušnosť, na ktorú nám mimochodom dáva právo aj Ústava.
Sme toho názoru, že podmienky na jej použitie boli naplnené. Napríklad aj tým, keď Generálna prokuratúra vyhlásila nariadenia ÚVZ SR za nezákonné, no nenamietala ich platnosť. Tu už ide rozklad ústavnosti, čím sú splnené predpoklady pre právo na odpor a občiansku neposlušnosť.
Iste, pri občianskej neposlušnosti sa systém môže vyhrážať pokutami, ale je to o dosť ťažšie ako použiť na ľudí vodné delo, gumené projektily, slzný plyn, psov či obušky. Je šokujúce, že na takom relatívne malom proteste, kde násilnosti páchalo len pár jednotlivcov, použili všetky tieto veci.
Zrejme nám chceli poslať odkaz. Pochopili sme.
Ináč viete, prečo teraz vyšli s povinným testovaním? Pretože ste medzičasom akceptovali povinné rúška. Ak dnes budete akceptovať de-facto povinné testovanie, neskôr prídu s povinným očkovaním. A potom, takouto salámovou metódou, s ďalšími a ďalšími povinnosťami.
Preto sa musíme začať brániť. A brániť sa musíme od úplného začiatku – od povinných rúšok cez povinné testovanie, povinné izolácie zdravých ľudí až po všetky tie ďalšie nezmyselné povinnosti, ktoré nám ukladajú.
Na to je samozrejme potrebná určitá odvaha. Nájdeme ju v sebe, alebo sa necháme zbedačiť a na konci toho všetkého i zotročiť?

Zdroj: bitchute.com


4.
označiť príspevok

Kasafran
   25. 10. 2020, 14:48 avatar
(3) Era,
nepochopil si, že to robím len a len preto, aby sa naďalej zdokonaľovali v utajovaní svojich plánov tak, aby z ich obsahu nevyšla na verejnosť ani jedna-jediná hláska, nie to celá veta, alebo dokonca celý plán deep state...?


5.
označiť príspevok

-era- muž
   25. 10. 2020, 15:07 avatar
Výborne!

Len ďalej prezrádzaj všetky ich tajné plány - oni ich potom budú musieť meniť a meniť a meniť. Máš dobrú stratégiu!
Súhlasí Kasafran, J.Tull


6.
označiť príspevok

J.Tull
   25. 10. 2020, 15:56 avatar
Kasafran, robíš to preto, že bez rozmyslu papáš kaleráby... stačí si prečítať začiatok:
"Kedysi v minulosti, keď sa vo svete objavovali pandémie, tak mali tú vlastnosť, že ich priebeh bol na rôznych územiach v odlišných časoch. Táto súčasná pandémia „nového koronavírusu“ je však iná. Zdá sa, že jej priebeh je rovnaký a takmer simultánny na celom svete."
a už netreba ani čítať ďalej... každá jedna pandémia sa začala šíriť cca rovnako. Rozdiel medzi nimi bol v "chytľavosti" a v tom, akým bol svet z hľadiska "globálnosti" - možnosti cestovať s krajiny do krajiny...
 


17.
označiť príspevok

Lemmy muž
   25. 10. 2020, 18:53 avatar
Kasafran, čo ty máš s tým LEN A LEN a DôVODNE? Nejako logické výrazy prežívaš.


7.
označiť príspevok

Kasafran
   25. 10. 2020, 16:03 avatar
(6) J.Tull,
viem, že máš vysoký rešpekt pred koronavírom, ale prosím Ťa, aby si nezabúdal ani na rešpekt pred vlastnou logikou, o ktorý Ťa táto "pandémia" nevdojak oberá...


9.
označiť príspevok

J.Tull
   25. 10. 2020, 16:32 avatar
Kasafran, nemám vysoký rešpekt pred koronou, zato pred logikou, ktorá Ti zjavne v tejto téme chýba, značný...
Pozri video a napíš, kde tu vidíš simultánnosť a hlavne ako tie "Tvoje" elity dokázali koronu, vraj simultánne, šíriť...
 


8.
označiť príspevok

Kasafran
   25. 10. 2020, 16:07 avatar
Tull,
ešte sa Ti priznám, že ja kaleráby obľubujem - každý týždeň skonzumujem najmenej jeden a to isté odporúčam aj Tebe. Ak nevieš, potom vedz, že aj nový kovid má pred kalerábom rešpekt...


10.
označiť príspevok

Nadja žena
   25. 10. 2020, 16:54 avatar
Ako sa šíril postupne covid 19:

http://www.youtube.com/watch?v=6uu1MGyGjvI Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
&feature=emb_logo
Súhlasí J.Tull


11.
označiť príspevok

Nadja žena
   25. 10. 2020, 17:03 avatar


12.
označiť príspevok

J.Tull
   25. 10. 2020, 18:23 avatar
Nadja, mňa by veľmi zaujímalo, ak je pravda čo píše Kasafran, ako tá elita dokázala rozkázať korone šíriť sa... možno podobne ako pri španielskej chrípke, keď agenti cisárskeho Nemecka otrávili vzduch v divadlách alebo na iných miestach, kde sa zhromažďuje veľké množstvo ľudí...podobnosť tu je  
 


13.
označiť príspevok

Lemmy muž
   25. 10. 2020, 18:27 avatar
Núka sa moderné vysvetlenie, ktorému Kasafran rád uverí: Vírus obsahuje čip, a tak sú vírusy riadené tajnou vládou pomocou satelitov.


14.
označiť príspevok

Kasafran
   25. 10. 2020, 18:30 avatar
(11) Nadjenka,
koronavírus nechajme na pokoji a radšej si spolu vypočujme pieseň Karla Kryla...

youtu.be Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
Súhlasí ninka


15.
označiť príspevok

Lemmy muž
   25. 10. 2020, 18:33 avatar
A komunisti ho chceli zavrieť do väzenia.


18.
označiť príspevok

Nadja žena
   25. 10. 2020, 19:32 avatar
Kasafran, nemôžem nechať na pokoji, je to zásadná vec. Už dnes v čechách zomiera ovela viac pacientov denne na kovid ako na všetky druhy rakoviny spolu dokopy. Lenže, o 14 dní to môže byť 10x viac... atd. Ak neurobia rázne opatrenia a ak ich ludia nebudú akceptovať.


19.
označiť príspevok

ondrej61 muž
   25. 10. 2020, 19:57 avatar
Kasafran sa už nechce hovoriť o corone...kto je prečo...a kamarát havran tiež...,ktovie prečo...
Súhlasí Lemmy


20.
označiť príspevok

Lemmy muž
   25. 10. 2020, 20:08 avatar
Postupne prichádzajú na to, že je to fakt, že je pandémia COVID-19.
Súhlasí ondrej61


21.
označiť príspevok

Kasafran
   25. 10. 2020, 22:28 avatar
(18) Nadjenka,
ak vydržíš so svojou trpezlivosťou, pozri si túto reláciu a potom, ak tak spravíš, budem úprimne zvedavý na Tvoju reakciu:

Bývalý šéf Najvyššieho súdu SR a exminister spravodlivosti JUDr. Štefan Harabin a advokátka JUDr. Adriana Krajníková o plošnom testovaní, rúškach a protizákonných opatreniach Matovičovej vlády proti vlastným občanom...

youtu.be Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


22.
označiť príspevok

Nadja žena
   25. 10. 2020, 22:49 avatar
Prepáč, Kasafran, ale Harabina za odbornika v oblasti virologie nepovažujem.
Súhlasí ardun, ondrej61


29.
označiť príspevok

ardun muž
   26. 10. 2020, 11:09 avatar
Ja Harabina nepovažujem ani za odborníka na právo . Prehral toľko procesov že len dokázal že je chudák . Prepúšťal mafianov koketoval so Sadiki absolutny morálny odpad súdnictva mečiarizmu a najväčší hnus z politikov akých Slovensko malo .


32.
označiť príspevok

Nadja žena
   26. 10. 2020, 11:19 avatar
Ja sa tu snažím diplomaticky, aby som nenahnevala Kasafrana a pritom dostála svojmu presvedčeniu, a ty takto s bubnom na zajace  


35.
označiť príspevok

Kasafran
   26. 10. 2020, 11:48 avatar
(29) Dosvietený,
okamžite požiadaj svojho kaca, aby Ti dal k dispozícii zoznam všetkých súdnych sporov, ktoré Harabin prehral a obratom ich zverejni v tejto téme...!
Ty už v tej svojej hlave zrejme nemáš ani fekálie, ale absolútne vákuum/vzduchoprázdno...


36.
označiť príspevok

Kasafran
   26. 10. 2020, 11:50 avatar
(32) Nadjenka,
nemusíš sa snažiť byť diplomatkou, voči mne si môžeš vždy dovoliť povedať/napísať aj všetko, čo ti slina na jazyk prinesie a to priam z mosta do prosta...


37.
označiť príspevok

Nadja žena
   26. 10. 2020, 11:52 avatar
Kasafran, no niekedy je to ťažké, ja si teba na rozdiel od Harabína vážim, vieš


38.
označiť príspevok

Kasafran
   26. 10. 2020, 12:45 avatar
(37) Nadjenka,
pre vysvetlenie - u mňa nie je Harabin dákym typom obľúbeného politika. Od mňa nedostal hlas ani v prezidentských voľbách. Čo sa však týka jeho právnej/sudcovskej odbornosti, myslím si, že patrí ku skutočnej špičke....
Stačí si spomenúť na množstvo súdnych procesov, ktoré voči nemu viedli aj jeho "kolegovia", niektoré až na úrovni Európskeho súdneho dvora - a všetky vyhral s náležitými peňažnými náhradami, ktoré mu boli uhradené z našej štátnej kasy! Nemali by jeho žalobcovia a sudcovia uhradiť do štátnej kasy peniaze vyplatené Harabinovi...?
Ja by som prijal aj také riešenie, aby do štátnej kasy vrátili peniaze obidve strany - aspoň z mikročasti by sa znížil jej schodok...!


39.
označiť príspevok

Nadja žena
   26. 10. 2020, 12:54 avatar
Kasafran, Harabín veľa súdov aj vyhral, vela ich aj prehral, tak, ako asi každý sudca. U mňa zlyhal ako človek. A nemorálny človek nemôže byť ani morálnym sudcom, nech vyhráva či prehráva v zdeformovanom súdnictve u nás
Súhlasí Kasafran


40.
označiť príspevok

Kasafran
   26. 10. 2020, 13:03 avatar
(39) Nadjenka,
pre upresnenie uvádzam, že v mojom príspevku (38) som spomínal súdne procesy vedené proti Harabinovi a nie aj tie, ktoré viedol on sám...
Súhlasí Nadja


41.
označiť príspevok

ondrej61 muž
   26. 10. 2020, 13:09 avatar
Zaujimavý nazor intelugenta, ktorý prešiel z červenej na hnedu....a zaroveň súhlas v 39.     


34.
označiť príspevok

ondrej61 muž
   26. 10. 2020, 11:28 avatar
A potom sa čudujme Kasafranovým názorom na corona vírus.


23.
označiť príspevok

Kasafran
   25. 10. 2020, 22:57 avatar
(22) Nadjenka,
nebodaj Ty skutočne náš a aj súčasný svetový problém považuješ za virologický...???


24.
označiť príspevok

Nadja žena
   25. 10. 2020, 23:01 avatar
Kasafran, v súvislosti s rúškami samozrejme... ale svet má samozrejme aj iné problémy, ekologiu... že by Harabín bol odborníkom aj na ekologiu tiež neviem...
Súhlasí ardun


25.
označiť príspevok

Kasafran
   26. 10. 2020, 10:47 avatar
(24) Nadjenka,
to je fakt, že nie každý človek môže mať na akýkoľvek problém odborný názor. Veď aj Sokrates už v 5. storočí pred naším letopočtom povedal: "Viem, že nič neviem"...
Súhlasí Nadja


26.
označiť príspevok

Lemmy muž
   26. 10. 2020, 10:48 avatar
Viem, že nič neviem je podobné ako Myslím, teda som, ale mnohí nevedia myslieť, a predsa sú.


27.
označiť príspevok

Nadja žena
   26. 10. 2020, 11:04 avatar
Hej. Súhlasím. Harabín by mohol byť napríklad odborníkom práva. Keby chcel.  
Inak Sokrates je moj najoblubenejší filozof


28.
označiť príspevok

ardun muž
   26. 10. 2020, 11:06 avatar
Uniknutý plán Kanady                       


30.
označiť príspevok

ardun muž
   26. 10. 2020, 11:10 avatar
Harabín bude do roka a do dňa sedieť v base . To je môj odhad na základe jeho konania .Ale i jeho minulosti .


31.
označiť príspevok

Nadja žena
   26. 10. 2020, 11:16 avatar
Zapíš, vieš, na čo máme anály.


33.
označiť príspevok

Kasafran
   26. 10. 2020, 11:22 avatar
(31) Nadjenka,
on to zrejme nespraví, pretože pozná len ten svoj anál...
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 18:27,  Veru, tí volili Honza.
dnes, 18:27,  Žaludi do vagín !!!!!!!!!!!!!
dnes, 18:26,  Si písala, že sa bojíš, lebo nevieš čo tu popíšeš všetko ;) A že si to spoja s...
dnes, 18:26,  Na Matoviča si zatiaľ netrúfne, ale toho úžerníka Kisku by mohol zavrieť aspoň na...
dnes, 18:25,  Braček nič to, dame plenky a nebudeme ani prvi ani poslední *39
dnes, 18:25,  Zaľudí na hráááááád.
dnes, 18:25,  Čo už s vami ;)
dnes, 18:23,  Vďaka, za tvoje myšlienky aj pre nás priposraných. *05
dnes, 18:22,  Nie lebo srnec má atlas . *13*13*13 najskôr sa vynuluje a potom sa mu už nič nemôže stať ....
dnes, 18:22,  To som nepísala ja, ale ty... teba je tu škoda, hybaj na zem a vek
dnes, 18:21,  *13*13*13*13*13*13*13 kesha, JA zdochnem.*13*13*13*13 Staré, poctivé...... *13*13*13*13*13*13...
dnes, 18:20,  JA extrovert a exhibicionista jej v tomto neporadím ;) JA nemám ani hanby ani strachu ;)
dnes, 18:20,  Vraj ano preto ho za ľudí a Oľano zvolili aby zatvoril Matoviča lebo nariadil nosiť rúška...
dnes, 18:20,  Haluzicky "Osvieteny" robi ochutnavaca. *13
dnes, 18:20,  Okrem toho, že klameš seba aj nás chceš? ;)
dnes, 18:19,  Pýtaj sa Ima ako sa s tým dá vysporiadať - pocit ohrozenia. *13*13*13*13 JA som tiež...
dnes, 18:19,  To som si nikdy nemyslela ani náhodou.
dnes, 18:18,  Zo vsetkych pritomnych ho nevolilo iba 15 poslancov Za ludi. Teda vsetci.
dnes, 18:18,  Tak nakonec žilinka? Hm...
dnes, 18:18,  Myslím takých priposratých ako ty ;)
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie
 
Genialita veľké dielo začína, ale len vytrvalosť ho dokončí.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(129 873 bytes in 1,382 seconds)