Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  rôzne  téma
kategórie:  

Sovieti v 1989 odišli a k nám sa hneď natlačili Američania a západné štáty .

27
reakcií
700
prečítaní
Tému 7. septembra 2017, 08:21 založil Peťo.

podobné témy:

1.
označiť príspevok

Peťo muž
   7. 9. 2017, 08:21 avatar
Vám to nevadí ?
Akože sovieti šli preč , Slováci jasajú hurá sme slobodný , a teraz si pustíme na naše územie západných okupantov ?
Američania sa sťažujú , že v EU rastie Ruská propaganda ...
Aká ruská propaganda ?
Kur..a , naše Slovenské TV vlastnia proamerický ludia !
Namiesto Slovenských výrazov počujem iba - waw , ingrediencie , kúl ...
Videli ste včera nejaký ruský film na Markíze ,JOJ...?
Nevideli !
PS: Tesco vlastní Británia .

3.
označiť príspevok

litiliti muž
   7. 9. 2017, 08:58 avatar
Pozor na pravopis, Lemmy ta bude povazovat za analfabeta....

25.
označiť príspevok

Lemmy muž
   8. 9. 2017, 07:55 avatar
Peťo, nevšímaj si táraniny od litiliti. Nemá to cenu. Inak v 20. som mu to vysvetľoval, a ako vidíš, zbytočne, nie je schopný myslieť.

Hmm, aký si smiešny. Porovnávaš diskusiu s článkom. Trápne. Tu, keď niečo napíšeš, už neopravíš. Nie je tu povolená funkcia na opravu. Inak porovnávaš nevzdelanosť v chybe ohľadom spisovného jazyka (ypsilon v siedmich) s preklepom j namiesto l? Škoda, že si neuvedomuješ, aký si hlúpy. Ešte dobre, že neskončíš v nebi. Takú hanbu nespravíš bohovi. Nenávistná reč, alebo ako umlčať hlas internetu

26.
označiť príspevok

Lemmy muž
   8. 9. 2017, 07:56 avatar
Peťo, od Hmm… je moja citácia 20. príspevku z tamtej témy, na ktorú som dal odkaz.

8.
označiť príspevok

gabriel pb
   7. 9. 2017, 10:20 avatar
predstav si život bez tv reklám, reklamy v tv sú točené pre naše emócie, potlačovanie emócií u ľudí vedie k neslobode a útlaku, človek je stvorený tak, aby si mohol vybrať, aby spoznal čo je láska a aby dosiahol stav slobody

16.
označiť príspevok

Veličenstvo
   7. 9. 2017, 11:19 avatar
Emocionálna inteligencia je pridanou hodnotou produktivity a reproduktivity. Emócie zvyšujú hodnotu produktov a služieb.

17.
označiť príspevok

Peťo muž
   7. 9. 2017, 12:59 avatar
K 8 .
Reklami sú vytvárané , aby zarábali peniaze ,aj keď sa budú náročky vnucovať a porušovať občiansky zákon . Vy neviete o občianskom zákonníku nič ?
Úmyselne porušujú občianske právo . Páčilo by sa ti,že hneď ak sa zobudíš by som strčil pred tvoj ksicht a ksicht tvojej ženy tabulku s reklamov - Kúp si toto a kúp si hento - a strkal by som ti tabulku každých 10 minút ?
Asi nie ,že .

2.
označiť príspevok

-era- muž
   7. 9. 2017, 08:39 avatar
Mne to nevadí.
Slováci si nevedia upratať sami, potrebujú cudzích pánov nad sebou.

4.
označiť príspevok

havran
   7. 9. 2017, 09:10 avatar
Peťo- tak ako hovoríš ja to volám doba IN-KUL - TOP -je to zmena slovníka , ktorej účelom je oddeliť generácie medzi sebou. A darí sa im to úspešne. Dedovia sú vraj hlúpi , otcovia sú zavalení prácou aj v troch zamestnaniach, deti sú oblbované hrami a mobilmi. Dokonale rozmrvená a nesúrodá spoločnosť. Veď o to ide, aby pod zámienkou rýchleho napredovania spoločnosti sa rotrhol generačný reťazec porozumenia a odovzdávania skúsenosti tak, aby spoločnosť sa stala bezmocnou entitou v rukách kapitálových štruktúr.
Súhlasí Kasafran, Peťo

5.
označiť príspevok

havran
   7. 9. 2017, 09:21 avatar
Ja nie som proti technickému pokroku doby. Celý život som pracoval v oblasti automatizácie a zdokonaľovania riadenia fabrík. Tu však ide o niečo celkom iné. Pod zámienkou technického rozvoja spoločnosti dochádza k úplne opačnému efektu. Prehlbuje sa rozdiel medzi bohatými a chudobnými. A relatívne chudobných je stále viac. Stredná vrstva by mala byť v 63 percentnom zastúpení spoločnosti. No dnes je to tak, že práve 63 percent sa stáva spodinou. Toto vedie k nestabilite spoločnosti a konečnému jej rozkladu. Toto sa dá odstrániť len sociaálnou revolúciou a nie pokojným demokratickým vývojom podľa scénaru kapitálu.
Súhlasí Kasafran

6.
označiť príspevok

Peťo muž
   7. 9. 2017, 09:32 avatar
Žiadnemu štátu sa nikdy nepodarí ovládnuť celú planétu !
Pretože ,každý človek je iný
Dedovia majú skúsenosti . A demokracia je o tom ,že sa vládny úradnícibspýtajúbvečšimy luďí ...?

7.
označiť príspevok

-era- muž
   7. 9. 2017, 09:44 avatar
Demokracia prichádza na svoje hranice.
Síce sa hovorí, že je to najlepší systém, aký sme doteraz vymysleli, ale proste nastal čas na vymyslenie nového systému.

Demokracia súčasného typu vznikla na západe preto, lebo západnní ľudia dospeli svojim vlastným vývojom (ako ľudia) k takémuto systému.
Ale my sme duševne k tomuto systému nedospeli. Preberáme ho, lebo si msyslíme, že systém zabezpečí poriadok. Ale tak to nie je. najskôr musí byť túžba po poriadku v ľuďoch a potom sa podľa toho postaví vhodný systém.

Ale to nás ešte iba čaká v budúcnosti. Zatiaľ sa učme, kam to ten západ vlastne dotiahol.

A na záver:
Nie je možné ovládať národ inak, iba skrze vnútorných kolaborantov priamo v národe. A tých my máme plnú prdel. :-D

12.
označiť príspevok

gabriel pb
   7. 9. 2017, 10:31 avatar
majster nám povedal, slnko svieti, vtedy treba oddychovať a meditovať, poriadok je vtedy, keď zavedieš do života systém, keďže nás v škole naučili päť dní pracovať a 2 dni oddychovať, tak je na zamyslenie či je to správne, je tento systém správny?

15.
označiť príspevok

Veličenstvo
   7. 9. 2017, 11:16 avatar
Tvrdý režim prináša slobodu.

9.
označiť príspevok

Kasafran
   7. 9. 2017, 10:21 avatar
Peťo,
považujem za nevyhnutne potrebné a vhodné upozorniť Ťa na termínový omyl, ktorého si sa dopustil už v názve témy. Veď Československo sa podľa M. Kocába vraj opäť stalo "svojprávnym a suverénnym" štátom po odchode sovietskych vojsk 21. júna 1991...

10.
označiť príspevok

litiliti muž
   7. 9. 2017, 10:28 avatar
Nezatvaraju ludi do basy za nazor, ludia mozu cestovat, nik sa nemusi vyrovnavat otazkou viery, ludia mozu podnikat, kto chce, nemusi ani robit....mozem si volit koho chcem a ako chcem alebo vobec nemusim....alebo mozem odist z tejto krajiny bez toho, aby ma zastrelili na hraniciach....
Súhlasí -era-

11.
označiť príspevok

-era- muž
   7. 9. 2017, 10:31 avatar
Ľudia nebudú nikdy spokojní.

14.
označiť príspevok

Drobček1
   7. 9. 2017, 10:42 avatar
ano-môžeme čo chceme...s požehnaním
www.hlavnespravy.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

13.
označiť príspevok

Kasafran
   7. 9. 2017, 10:37 avatar
(7) Era,
ja si však myslím, že skutočná demokracia je vo svojom prirodzenom vývoji bezhraničná, podobne ako vývoj ľudského vedomia a poznania...

19.
označiť príspevok

-era- muž
   7. 9. 2017, 18:34 avatar
A dobre si myslíš.
Mal som na mysli konkrétne západnú parlamentnú demokraciu.

20.
označiť príspevok

kesha1
   7. 9. 2017, 18:44 avatar
Era :-) , lenže ich predstava je taká , že sa všade bude hlasovať zásadne a vždy iba Za :-)

21.
označiť príspevok

-era- muž
   7. 9. 2017, 18:57 avatar
Koho "ich" ? Koho máš na mysli?

22.
označiť príspevok

kesha1
   7. 9. 2017, 18:58 avatar
Prívržencov ,, starých poriadkov "

23.
označiť príspevok

-era- muž
   7. 9. 2017, 19:00 avatar
Ja by som ich až tak neodsudzoval. Aj oni majú totiž kus pravdy.

18.
označiť príspevok

Peťo muž
   7. 9. 2017, 16:15 avatar
Pustím internet v mobile . Hneď som zatváral 4 nechcené reklamy .
Pozerám TV a čo nevidím .
Aha , dávajú zaujímavý film . Hovorím si -paráda .
No a potom dajú 6 krát reklamu , aby som si kúpil vložky . A kam si ich mám akože strčiť ?
TV Markíza a joj sú cudzie televízie .
Dávajú tam iba americké filmy . Francúzke ,Španielske ... filmy tam nedávajú vôbec . Je to jasmá proamerická propaganda .
Smejete sa ,že ?
A ,že som taký drzý - sa spýtam .
Slová waw , ingrediencie ,kúl...vám nevadia v TV ?
A keď bude Slovensko zase hrať hokej na majstrovstvách , tak tak sa zase budete búchať do prs a skandovať Slooooveenskóó ?
A po majstrovstvách zase budete používať a trpieť v TV americké výrazy ? To nie je propaganda , že ?

24.
označiť príspevok

meaculpa muž
   7. 9. 2017, 19:03 avatar
Peto, je to len docasu. Slovaci maju cas, ale nakoniec si vzdy vybojuju svoje. Praca chvatna, malo platna.

28.
označiť príspevok

Osvietený muž
   8. 9. 2017, 12:23

Príspevok bol vymazaný administrátorom.

27.
označiť príspevok

Osvietený muž
   8. 9. 2017, 12:19

Príspevok bol vymazaný administrátorom.

váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 19:25,  Videl som to, je to psychopat. A takéhoto majú poniektorí za vzor, nevadí im, že platí...
dnes, 19:24,  Niečo takéto som očakával, že by sa malo stať a stalo sa. Bravo chlapci.
dnes, 19:20,  len je škoda, že dnes letia nenávistné "hejty" viac ako argumenty
dnes, 19:08,  Strašné zločiny, ktoré Ukrajinci napáchali na Donbase a ľudské hyeny akože poslanci si...
dnes, 19:06,  Veď chudáčik mal svoje potreby a treba ho pochopiť.
dnes, 19:05,  Dokázal si hlúposť priznať.
dnes, 19:04,  Kasafran v ich koži by som nechcel byť.
dnes, 19:03,  Afgánec, ktorý sexuálne obťažoval 5-ročné dievča vo Francúzsku, bol odsúdený len na 2...
dnes, 18:59,  Kotlebovec, ktorý mal vytetovaný hákový kríž to oľutoval: Mrzí ma to, bol som mladý....
dnes, 18:56,  Kjell Ingolf Ropstad, líder Nórskej kresťanskej ľudovej strany, schválil grant vo výške...
dnes, 18:54,  (2) Hokejis, a to nielen v noci, ale aj denno-denne a aj na pravé poludnie...
dnes, 18:54,  Pozri si jeho videa na YouTube kde hovorí, že mu nezáleží na tom aké budú mať jeho činy...
dnes, 18:51,  Kam sa podelo národné zdravie Slovenska? 9. decembra 2019 20:26, Prečítané 637x,...
dnes, 18:51,  Anna Tuv prišla do NR SR s cieľom sprostredkovať slovenským poslancom informácie o tom, čo...
dnes, 18:44,  Ani na režim nesmieš. Ani na menšiny. Ani na veľkokapitál. Videli sme, čo sa dialo, keď...
dnes, 18:44,  Takému keshovi a ondrejovi sa o nebezpečnom Rusku aj sníva.
dnes, 18:42,  Nesmie sa kritizovať ani systém, inak si tiež fašista a antisytémový. Dostaneš ban na...
dnes, 18:39,  Neuznávam dary. Je to emocionálne vydieranie tých, ktorí velkodušne darujú, aby boli...
dnes, 18:36,  Za sociku si mohla nadávať na čo si len chcela len na režim si nemohla.... Dnes je podobná...
dnes, 18:36,  Dal prácu a zárobok mnohým, ktorí boli takmer o hlade a žili v slamených chatrčiach. Dnes...
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie

Nehovor hop, ani keď preskočíš. Najprv sa pozri, do čoho si skočil.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(99 694 bytes in 0,503 seconds)