Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  filozofia  téma
kategórie:  

RUSKO NA PROPAGANDU VYNALOŽÍ 1,4 MILIARDY. ROZPOČET CELEJ EÚ NA BOJ PROTI DEZINFO JE IBA NEUVERITEĽNÝCH 0,4% Z TEJTO SUMY...

4
reakcií
83
prečítaní
Tému 16. októbra 2020, 13:14 založil Osvietený.

podobné témy:

1.
označiť príspevok

Osvietený muž
   16. 10. 2020, 13:14 avatar
V Rusku nedávno prebehla debata o novom štátnom rozpočte. Podľa jedného z návrhov, plánuje Kremeľ znovu navýšiť prostriedky pre svoje štátne médiá. Tie už dnes dostávajú takmer 1,4 miliardy Eur ročne.

Ruská vláda má preto, aj napriek ekonomickému úpadku, k dispozícii veľmi dobre financovanú a efektívnu propagandistickú mašinériu, ktorá operuje vo viac ako 100 krajinách a publikuje príspevky v najmenej 30 jazykoch.

Rozpočet EÚ na boj proti dezinformáciám v porovnaní k tomu tvorí iba 0,4% z ruských zdrojov. Chýba jednotná, konzistentná a fungujúca stratégia proti cudzím vplyvovým aktivitám nielen Ruska, ale aj napríklad Číny a iných krajín.

Únia, no aj slovenská štátna správa, až na ojedinelé výnimky, tento priepastný nepomer vytrvale prehliada. Aj preto sa na Slovensku tejto dôležitej agende musia venovať najmä iniciatívy občianskej spoločnosti a neziskové, či mimovládne organizácie. Ich zdroje sú neporovnateľne nižšie, čomu veľmi presne zodpovedá aj súčasný stav spoločného informačného prostredia.

scontent.fprg2-1.fna.fbcdn.net Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

2.
označiť príspevok

mather muž
   16. 10. 2020, 19:07 avatar
Je veľmi zaujímavé, že ruskej propagandy je plný internet ale o tej americkej skoro nič    

3.
označiť príspevok

hokejis muž
   16. 10. 2020, 19:11 avatar
Americkej propagandy je plný internet aj toto forum

4.
označiť príspevok

mather muž
   16. 10. 2020, 19:28 avatar
3. ale je veľmi zaujímavé, že si nikto z nekonšpiračných webov nedovolí otvorene opísať americkú propagandu. A že je veľmi sofistikovaná a riadne drahá niet pochýb.... Každý štát vytvára nejakú propagandu. Len keď zajebem do gúglu americká propaganda tak nič, okrem konšpiračných webov o tom nikto nepíše... Ale kurva sa pýtam prečo potom píšu o ruskej... posraný svet... je jasne vidieť v akých rukách sú média... Britská propaganda napríklad spočíva v tom, že nikde v celej Británii nekúpiš knihu ktorá by vravela o tom, že nie británia vyhrala druhú svetovú... Všetko sú to sračky a politici sa divia, že ľudia vytvárajú konšpiračné teórie a veria im..... Najväčšia konšpirácia pochádza od politikov. Sú to predajné kurvy.

5.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   dnes, 10:03 avatar
Malo treba investovat 2.000.000.000 eur na sirenie slov pravdy. Len aby ste nezabudli volajte ma agent Kremlu a priatel Vladimira Vladimirovica Putina a Ruskej federácie.
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 02:03,  1, ..... k tej zmene na "opice" už dávno došlo!*15 Správame sa promiskuitné, .......
dnes, 02:00,  My dnes zažívame radikálne zmeny, .... a to hlavne vedia posúdiť tí, ktorých sa to...
dnes, 01:51,  Oni si to ale inak plánovali ešte pred vyhlásením, že celoplošné bude. .. ani prezidentka...
dnes, 01:48,  *21 *21 plochá Zem. .. noooo ... Vieš ako. .. *21 *21 nemam čo dodať k tomu.
dnes, 01:47,  Vakcína vyvíjaná vedcami z Oxfordu, na ktorú má licenciu farmaceutický gigant AstraZeneca,...
dnes, 01:47,  Ja som myslela dávnejšie fungovali, už si nepamätám v akej vlne či nevlne. .. *21 .. no,...
dnes, 01:42,  Z pohľadu dieťaťa určite . Ale učitel , ktorý verí na plochu zem a holografický mesiac by...
dnes, 01:40,  Zuzka kde funguju diskoteky ??? Zvladnutelne 2 novembra to ja nevidím u nás v malej obci i...
dnes, 01:37,  Neviem, ako ktorí možno, najmä by mali byť príkladom, verím. My sme mali fajn odborné...
dnes, 01:34,  Sa opýtaj. Nemáš ústa. .. *21
dnes, 01:32,  Nestraš prosím Ťa. .. *21 .. Radšej zvestuj evanjelium, na to Boh povolal kresťanov, aby...
dnes, 01:28,  Shaga, zas tie konce sveta. Tri konce sveta, alebo tridsať? ..
dnes, 01:26,  2%, .... ON nám to oznámil a ešte oznamuje, .... len my ho nepočúvame! A myslíme si, že ON...
dnes, 01:26,  Taký Marián Kollár popredný v Lekárskej komore to zas vidí ako zvládnuteľné. .. no...
dnes, 01:24,  Ale ako môže učitel naučiť deti realite ak je sám mešuge ?
dnes, 01:21,  Hm, mňa to neprekvapilo, viem, že ľudia si vymyslia hoc čo. ..
dnes, 01:19,  18, .... všetko ale máš v Písme! Ja to viem presne, a aj preto intenzívnejšie...
dnes, 01:09,  Opýtaj sa ho
dnes, 01:08,  Zuzka nerozumiem . Ideme po tej istej ceste. Na poslednú chvílu sa snažíme situaciu zvrátiť...
dnes, 01:08,  Nevidím čo chce ale Boh robiť.
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie

Usiluj sa, aby si mal to, čo miluješ, inak budeš nútený milovať to, čo máš.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(63 824 bytes in 0,196 seconds)