Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  politika  téma
kategórie:  

Prečo Sulik sa chova ako debil a jediny politik aj s jeho 3 kolegamy Machina je super.

4
reakcií
1718
prečítaní
Tému 29. júla 2010, 17:45 založil šalamacha.

podobné témy:

1.
označiť príspevok

šalamacha
   29. 7. 2010, 17:45 avatar
Ak by boli nove volby,tak by som volil jedine Obyčajnych ludi,jedine oni si stoje za svojim.Volil som populistku Radičovu ale jej už nedam hlas nikdy.Sulik je jeden debil a ako sme stratili debila Slotu tak ho nahradil Sulik.Je to uplny blbec.    

2.
označiť príspevok

divnababa žena
   29. 7. 2010, 20:57 avatar
V tvojom príspevku je toľko silných argumentov, že neviem na ktorý skôr reagovať. Hned po prvom prečítaní mi bolo jasné, že si fanda "Obyčajných ľudí".
Súhlasí carybdeida

3.
označiť príspevok

ranexil muž
   29. 7. 2010, 21:00 avatar
Sulík sa aspon rozumie ekonomike, slota tiez...ale kde skonci jeho znalost to je vec, ktorá bude jasná az neskor.
Okrem toho ma zaujíma kratky cas po volbach robíte zavery, aky ste nekonecne tupí, vratane zakladatela témy.

4.
označiť príspevok

tatko muž
   29. 7. 2010, 21:42 avatar
..Sul.k je deb.l ,lebo furt musime hulit v krickoch!!!!!! 

5.
označiť príspevok

mediik žena
   19. 9. 2010, 14:13 avatar
ale veď si hul, kde chceš, ak musííííš. fuj
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 06:54,  Koronavir je dokonalá metafora naší doby. Z pohledu neurosociologie se jím odhaluje neblahý...
dnes, 01:24,  Evanjelium podľa Lukáša 5 : 1 - 10 "1 Keď raz stál pri Genezaretskom jazere, tlačil...
dnes, 00:56,  Naši odlúčení bratia protestanti tvrdia, že existuje len nebo a peklo a nič medzi tým. My...
dnes, 00:54,  V kategórií nákladných áut ide na Rely Dakar ruský Kamaz svoju vlastnú ligu. Z...
dnes, 00:20,  Tým, že odmietaš uveriť, že Donald Trump vyhral.
dnes, 00:18,  Jaj ale ja som písala o tých zadarmo, tie obsahuju 25 mcg. Zasa ale 100 g rybky asi by na...
dnes, 00:11,  Ako sa to pozná?
včera, 23:56,  To je ten fundamentalizmus. V tomto máš pravdu.
včera, 23:53,  https://www.youtube.com/watch?v=PTyd3uLZli8 Scarlet počúvaj.
včera, 23:52,  Popozeraj sa, čo sa tu kvôli nej deje
včera, 23:50,  Zakázal bibliu? Prečo?*21 V stredoveku ju zakazovala RKC bežným ľuďom čítať. *21
včera, 23:47,  Biden a spol.
včera, 23:47,  Niektorým by som ju na rok zakázal :)
včera, 23:47,  No tak to točili live. Nič to aj tak nemení na situácii. Sú tam obklopení plotom.
včera, 23:43,  A ak by ubzikol tak priamo do náručia vojska. Nikam inam.
včera, 23:42,  Cez leto si zvykol honit v koryte na zahrade, ibaze teraz v tej zime by si ho nenasiel. :-))))))))))
včera, 23:41,  37. uz zase odbavuješ na youlove ?
včera, 23:39,  ani nie, ja nefičím na konšpi *19
včera, 23:37,  16. tot má v profile videjko. ale nie je on - line . ale ona určo nevolila trumpa *19
včera, 23:37,  Scarlet keď si si pozrela to video a počúvala Trumpa v poslednom období tak ti to musí byť...
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie

Kuj železo, pokiaľ je ešte horúce.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(55 531 bytes in 1,167 seconds)