Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  politika  téma
kategórie:  

Prečo sa niektorí rozhodli nenávidieť Čaputovú

184
reakcií
603
prečítaní
Tému 24. júna 2019, 00:09 založil the X.

podobné témy:1.
označiť príspevok

the X žena
   24. 6. 2019, 00:09 avatar
Venované keshovi1 :-) od prvého momentu, vtedy ešte neznámej kandidátke drzal palce

Od soboty máme novú prezidentku. Niektorí ju majú celkom radi, niektorí to vôbec nevnímajú, no a značná časť Slovákov ju príliš nemusí, dokonca nenávidí.

Osobne nerozumiem, ako sa dá nenávidieť niekto, koho človek ešte pred pár mesiacmi vôbec nepoznal. Ale na druhú stranu, Slováci sú na to majstri. Skúsim zhrnúť dôvody tohto hejtu, ktoré som počul či už osobne, alebo som ich zachytil na sociálnych sieťach:

1. Nikto ju nepoznal, a zrazu je to prezidentka- No, ono to tak býva. Ani Fica kedysi nikto nepoznal, ani Mečiara pred rokom 1989 nikto nepoznal, a dokonca ani samotného víťaza Harabina vtedy nikto nepoznal. Bežný Slovák v podstate "pozná" hlavne dlhoročných politikov, športovcov a hercov. A keďže Čaputová nehrá za SSC Neapol a nehrá ani v seriály Oteckovia, bežný Slovák ju nemohol pred začiatkom kampane vnímať
2. Platí ju protislovenská firma ESET- Stará známa telenovela- kto koho platí, a čo za to požaduje. Bohužiaľ, občianski kandidáti nemajú za sebou takú veľkú mieru podpory od politických strán, ako mali napríklad Sefčovic alebo Bugár. Z časti mala Čaputová podporu od PS, z časti od iných zdrojov. Dôležité ale je, že jej financovanie bolo transparentné, teda príjmy na kampaň sa dajú ľahko dohľadať. To by ale obnášalo zopár kliknutí na internete, čo je pre bežného Slováka zložitejšie, ako nadávať. Plus ESET je jedna z najúspešnejších slovenských firiem, ktorá prispieva daňami do štátneho rozpočtu viac, ako iní ľudia zarobia za celý život. Za tieto peniaze potom Fico vymýšľa napríklad svoje vlaky zadarmo. Takže toľko k protislovenskej firme, ktorá sponzoruje Slovensko. Určite je to lepší prípad, ako zháňať peniaze "vlastnou hlavou" a obchádzať zákony.
3. Pezinská skládka mi stále vyskakoval na youtube- Uznávam, to bolo fakt nepríjemné. Nechcite vidieť mňa, keď si chcem pozrieť nejaké video a vyskočí mi reklama. Ale rozhodovať sa na základe toho, kto je lepší alebo horší kandidát, to je dosť smiešne
4. Okrem pezinskej skládky nič nedokázala- ale dokázala, len opäť treba obetovať pár klikov. Je zaujímavé, že ľudia, čo najviac vykrikujú aké sú Slováci ovce, venujú najmenej času tomu, aby si dohľadali informácie
5. Je to produkt médií- áno, keď sa chce niekto stať prezidentom, musí si zaplatiť billboardy, vystupovať v telke, vyskakovať na youtube. Je to úplne normálna súčasť politickej súťaže. Dokonale poznáme iba svoju najbližšiu rodinu, nikdy nebudeme dokonale poznať politického kandidáta, preto sa nám snaží predať a presvedčiť nás. Samotná kampaň ale nestačí, človek musí byť autentický a presvedčivý, mať vystupovanie na úrovni a podobne. To všetko Čaputová mala, preto vyhrala. Dobre si pamätám na strany, ktoré oblepili Slovensko plagátmi, a nebolo im to nič platné.
5. Bola zvolená v podstate len 1/4 Slovákov, takže nemá právo byť prezidentkou všetkých- áno, tak už to v demokracií býva, že neprídu voliť všetci oprávnení. Za to ale fakt nemôže Čaputová.
6. Mistrík sa vzdal v prospech nej, a za tým musí niečo byť- nie, nič za tým nemusí byť, iba je to na Slovensku trošku nezvyklé. Mistrík skutočne nič nemal z toho, že odstúpil, iba dodržal slovo
7. Nevie sa tváriť, má na tvári blbú grimasu- Nechcite vidieť moje grimasy, keď som na niečo sústredený (napríklad práve teraz). Dôležité je, čo človek hovorí a čo si myslí. Áno, profesionálny úsmev Maroša Šefčoviča mohol na niekoho zapôsobiť viac, ale čo z toho, keď je falošný od hlavy až po päty.
8. Je to žena- bez komentára

9. Chce presadzovať manželstvá párov rovnakého pohlavia- Čaputová nikdy nespomenula, že by práve toto bola jej agenda. Kedže sú ale novinári často zvedaví práve na citlivé témy, dostávala v tomto ohľade množstvo otázok. Väčšinou odpovedala v zmysle, že niečo také nechce ako prezidentka presadzovať, ale má na to svoj kladný názor. To samozrejme využili Šefčovič a Harabin na šírenie nezmyslov o Čaputovej "ultraliberálnej agende." Keďže ako prezidentka by nemala na prípadnú tvorbu zákona v tejto oblasti žiaden vplyv okrem formálneho podpisu, je celá táto diskusia irelevantná. Ukázalo sa to koniec-koncov aj v samotných voľbách, kedy dokázala napriek tejto téme prilákať aj konzervatývnych voličov.

Dôvodov k nenávisti nikdy nie je dosť, preto ich kompletný zoznam nie je ani možné zostaviť. Príde mi zbytočné rozoberať napríklad "kauzy" ako advokátska prax alebo údajné podvody v rámci pezinskej skládky, keďže sa jedná o evidentné lži šírené alternatívnymi médiami a senilnými politikmi. Je to podobné ako vysvetľovať, že Čaputová nemá tak dlhý nos, ako to zobrazili v Zem a Vek. Pretože ten, kto chce nenávidieť, bude nenávidieť, a bude hľadať zlo všade a všetkými možnými spôsobmi. Pokúsil som sa teda zhrnúť aspoň dôvody, ktoré považujem za najčastejšie. Samozrejme, neexistuje kandidát, čo by vyhovoval všetkým. Ale treba si vyberať z toho, čo je k dispozícií. Ja novej prezidentke fandím a budem ju pozorne sledovať. A všetci, čo ju nenávidia by si mali uvedomiť, že hoci má v demokracií každý názor rovnakú váhu, nie je občas od veci pri tvorbe tohto názoru používať aj rozum.

oliverandrejcak.blog.sme.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
Súhlasí Osvietený, kesha1, Lemmy


20.
označiť príspevok

kntsz muž
   24. 6. 2019, 09:45 avatar
Nenávidia ju preto, lebo vo svojej nenávisti sa nerozhodovali. 
Súhlasí ondrej61


52.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   24. 6. 2019, 18:34 avatar
AKO POSLANCI ZO SLOVENSKÉHO PARLAMENTU VYTVORILI ZO ZOROSLAVA KOLLÁRA NEDOTKNUTEĽNÉHO ARCIZLOČINCA, PRED KTORÝM SÚ V HLBOKOM PREDKLONE NAJVYŠŠÍ PREDSTAVITELIA ŠTÁTU, POLÍCIE, PROKURATÚRY A SÚDOV necenzurovane.net Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


180.
označiť príspevok

Lemmy muž
   25. 6. 2019, 02:28 avatar
1. Nikto Zoroslava Kollára nepoznal, a zrazu je tu spomínaný, na DF.sk – No, ono to tak býva. Ani Fica kedysi nikto nepoznal, ani Mečiara pred rokom 1989 nikto nepoznal, a dokonca ani samotného víťaza Harabina vtedy nikto nepoznal. Bežný Slovák v podstate „pozná“ hlavne dlhoročných politikov, športovcov a hercov. A keďže Kollár nehrá za SSC Neapol a nehrá ani v seriáli Oteckovia, bežný Slovák ho nemohol skôr vnímať. Až vďaka výdatnej propagande, ktorú mu robí PartOFgod.
Súhlasí -era-


182.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   25. 6. 2019, 09:42 avatar
Zorko si myslel ze sa stratil v dave na FB sa otrca s najdrahsimi autami a vysmieva sa slovakom


183.
označiť príspevok

-era- muž
   25. 6. 2019, 10:28 avatar
182. Ktorým slovákom? Tebe?


105.
označiť príspevok

kesha1
   24. 6. 2019, 19:44 avatar
1, Vďaka za tému Scarlet  .
Nenávidia, resp. nadávajú na ňu rôzny ľudia ( dokonca vysokoškolsky vzdelaní),ba aj ženy.
Prečo ? Lebo ju ešte nepoznajú, verím, že postupne si ich získa, aj keď poznám našich ľudí  
Súhlasí the X, ondrej61


108.
označiť príspevok

the X žena
   24. 6. 2019, 19:45 avatar
lebo su zaslepeni , zastou nenavistnych trollov
Súhlasí kesha1, ondrej61


113.
označiť príspevok

kesha1
   24. 6. 2019, 19:48 avatar
Scarlet   Máš 100% pravdu. Keby bol prezidentom nejaký starší huhňajúci odkundes, hneď by ho títo, čo nadávajú na prezidentku obdivovali.


116.
označiť príspevok

the X žena
   24. 6. 2019, 19:52 avatar
113. takto ja by som im toho odkundesa aj dopriala . vieš lebo najlepšie takto zistia čo je ten ony zač az ked sa dostane do funkcie lenze to by sme museli mat k dispozícii tlačitko rewind, tie škody by mohli byt fatálne
Súhlasí kesha1


133.
označiť príspevok

kesha1
   24. 6. 2019, 20:12 avatar
116, No veď to.
Mne sa celkovo na tomto všetkom stále viac a otvorenejsie ukazuje, že sme iba vyspelejsie zvieratá.
Je to otras, ako ľudia správajú pudovo a akú majú krátku pamäť. Za komunizmu sme nemohli ani snívať o takejto prezidentke. Veľmi veľa ľudí akoby úplne zabudlo na tú dieru, akou bola ČSSR.
Súhlasí ondrej61, the X


170.
označiť príspevok

ondrej61 muž
   24. 6. 2019, 23:20 avatar
kesha.....ty na tomto fore doslova zreješ..........radosť čítať tvoje príspevky........


171.
označiť príspevok

ondrej61 muž
   24. 6. 2019, 23:27 avatar
aj ked si s nostalgiou spominam na ČSSR......predsa len je to naš kus života......


172.
označiť príspevok

the X žena
   24. 6. 2019, 23:29 avatar
170. twl kesha sa nezdá, čooo  
Súhlasí ondrej61


174.
označiť príspevok

ondrej61 muž
   25. 6. 2019, 00:07 avatar
veru nezda......ale príjemne šokuje....


173.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   25. 6. 2019, 00:04 avatar
Co to meles ty hovado ved ta zmija vyhlasila ze Tusko je nepriatel SR kde na to prisla kto jej dal pravo nieco take vypustit z huby bez toho aby sa spytala na nazor obcanocv SR . Ja som neni jej vazal a nebude mi nejaka skebla zapredana skorumpovana mafianska organizovat zivor a zatiahnut slovensky lud do 3 tej svetovej vojny


175.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   25. 6. 2019, 00:08 avatar
pondelok obdržala kancelária prezidentky Zuzany Čaputovej list s dôkazmi a existencii organizovanej skupiny „dražobnej mafie“, ktorú kryjú na Generálnej prokuratúre jej najvyšší predstavitelia.


176.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   25. 6. 2019, 00:10 avatar
AKO POSLANCI ZO SLOVENSKÉHO PARLAMENTU VYTVORILI ZO ZOROSLAVA KOLLÁRA NEDOTKNUTEĽNÉHO ARCIZLOČINCA, PRED KTORÝM SÚ V HLBOKOM PREDKLONE NAJVYŠŠÍ PREDSTAVITELIA ŠTÁTU, POLÍCIE, PROKURATÚRY A SÚDOV


177.
označiť príspevok

ondrej61 muž
   25. 6. 2019, 00:12 avatar
šialený slovenský potkan......hanbí sa...!!!!!


178.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   25. 6. 2019, 00:17 avatar
Veru je to sileny potkan ten zoroslav kollar aj kazdy jeho prisluhovac


120.
označiť príspevok

hokejis muž
   24. 6. 2019, 20:00 avatar
Nenávistní trolovia scarlet a kesha zabávajú


166.
označiť príspevok

havran
   24. 6. 2019, 22:04 avatar
the X-zbytočne tu robíš akési analýzy. Ľudia to tak vôbec neberú. Vieš vidieť podstatu javu? Ja to vidím tak: Jední , najmä mladí očakávajú od nej , že ponesie zástavu pre novú cestu a odporcovia je zmes ľudí ktorí sú zo Smeru, ľavicovo orientovaní, odporcovia pravicového myslenia, ale i liberalizmu až neoliberalizmu, čo sa stretáva s klasickým vnímaním spoločnosti.
Mnohí vidia v nej pokračovateľa Kisku, čo pre ňu nie je dobre. Aj jej prvé kroky nie sú výrazné a nepomáhajú k zjednocovaniu politickej scény. Je jasné kam smeruje a časť Slovákov sa cítia zmätení.Tak to aj ostane. Keď bude prezidentka očakávať , že ona je tá, ktorá ma niesť novú vlajku, tak toto neprinesie úspech a zjednocovanie národa.


167.
označiť príspevok

havran
   24. 6. 2019, 22:15 avatar
Vražedný koktail Kiska, Truban a Beblavý je už na scéne. Zamyslite sa nad tými troma mušketiermi. To nebude pod heslom jeden za všetkých, všetci za jedného. Skúste si odpovedať hlbšie na otázku, čo od nich môžete očakávať? Zabudnite na naivnú predstavu ako budú všetci ťahať za jeden povraz pod zástavou nenávisti voči Smeru. Nenávisť nikdy nebola dobrý základ pre úspech. Nakoniec sa taký prístup k politickému boju premení na všeobecnú metódu. Najlepšie to vidíte i na dnešnej pravici, ktorá dodnes nebola stvoriť cieľavedomo orientovanú a pevnú koalíciu. Viete ako skončil ich prvý pokus o spoločné vládnutie.


169.
označiť príspevok

ondrej61 muž
   24. 6. 2019, 23:16 avatar
ftak jarabak sa nam rozmudroval......vymeteného súdruha ale v sebe nezaprie.....
Súhlasí the X


184.
označiť príspevok

kntsz muž
   25. 6. 2019, 16:52 avatar
166-
Ja to vidím tak:
Asi 30% voličov je nesvojprávnych a potrebujú mať "svojich", ku ktorým sa budú hlásiť ako k hokejovému Slovanu.
Tým nemusia rozmýšľať, stačí iba sa správať podľa toho čo naznačí vodca.
Potrebujú zjápať, biť sa v prsia ---to sú naši a tí nie, lebo vodca našich tak povedal a tým sú aj "múdri" aj "silní" aj "roduverní slováci".
No a Čaputová porazila kandidáta ich vodcu, tak Čaputová je LGBTI, je proti slovenská, je protisocialna, - Čaputovú treba zničiť......, tak ako bolo treba zničiť Kováča, Kisku......len spolumafián vodcu Gašparovič bol dobrý, lebo bol ešte aj sprostý - tak ako tých 30% čo volilo mecára, slotu.....potom birmovaného aj s kapitánom ..... to sú tí naši.
Je to veľmi jednoduché a aj ty si čím ďalej jasnejší kto sú tí tvoji - "naši".   
Súhlasí Osvietený


168.
označiť príspevok

havran
   24. 6. 2019, 22:27 avatar
Podľa môjho odhadu väčšina od nej očakáva, že bude zjednocovať občanov Sovenska. Ten tím, ktorý má však naznačuje , že to tak bude a nová trojka -TBK- ktorá bude ťahať jej voz šialeným tempom jej nedá na výber.


2.
označiť príspevok

gabriel pb
   24. 6. 2019, 00:11 avatar
lebo sme neurobili žiadny hakerský útok, lebo sanítky nemajú šoférov a lebo sme nezískali medajlu na ms v ľadovom hokeji v roku 2019


3.
označiť príspevok

Osvietený muž
   24. 6. 2019, 00:21 avatar
Ide o to vyvolavať nenávisť a polarizovať verejnosť . Rusko investuje nemalé peniaze do rozvratu našej spoločnosti a potom príde inteligentná právnička dovolí si vyhrať voľby a čo je najstrašnejšie zadefinuje našu krajinu ako krajinu EU a nato . To by jendeho drblo a to už mali pripraveneho súdruha Mečiarovho zombíka súdruha podvodníka a zdielatela hoaxov Harabína , ktorý už v predstihu rušil protiruske sankcie na čo samozrejme nemal žiadne pravomoci čo mufkom nevadí.

Mimochodom na inaugurácii Andreja Kisku pred 5 rokmi sedela i Zuzana Čaputová ktorej bolo vytknute že neni známe lebo nič ine sa nenašlo     

Dôvodov k nenávisti nikdy nie je dosť, preto ich kompletný zoznam nie je ani možné zostaviť. Príde mi zbytočné rozoberať napríklad "kauzy" ako advokátska prax alebo údajné podvody v rámci pezinskej skládky, keďže sa jedná o evidentné lži šírené alternatívnymi médiami a senilnými politikmi. Je to podobné ako vysvetľovať, že Čaputová nemá tak dlhý nos, ako to zobrazili v Zem a Vek. Pretože ten, kto chce nenávidieť, bude nenávidieť, a bude hľadať zlo všade a všetkými možnými spôsobmi. Pokúsil som sa teda zhrnúť aspoň dôvody, ktoré považujem za najčastejšie. Samozrejme, neexistuje kandidát, čo by vyhovoval všetkým. Ale treba si vyberať z toho, čo je k dispozícií. Ja novej prezidentke fandím a budem ju pozorne sledovať. A všetci, čo ju nenávidia by si mali uvedomiť, že hoci má v demokracií každý názor rovnakú váhu, nie je občas od veci pri tvorbe tohto názoru používať aj rozum.
Súhlasí the X, ondrej61, kesha1


4.
označiť príspevok

the X žena
   24. 6. 2019, 00:23 avatar
a ja ze jej závidia aká je múdra a skromná
Súhlasí Osvietený, kesha1


14.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   24. 6. 2019, 09:15 avatar
Nevyvolavavajte nenavist a nepolarizujte spolocnost scarlett a osvieteny to co si dovolujete v mojej krajine. Haa smradi


16.
označiť príspevok

Lemmy muž
   24. 6. 2019, 09:20 avatar
Ozval sa prvý, ktorý vyvoláva nenávisť a polarizuje spoločnosť. PartOFgod, najprv sa nauč ty sám nevyvolávať nenávisť, hádam potom nám to pôjde lepšie.
Súhlasí Osvietený, the X


23.
označiť príspevok

ondrej61 muž
   24. 6. 2019, 10:02 avatar
ved presne to robíš ty somaru....nadavate na všetko Slovenské, nerešpektujete vysledky volieb........obdivujete Putina...a pritom vam podkopuje demokraciu....vyvolava v postkomunistických krajinach chaos....ludia neveria ničomu, len nadavaju....a spominaju na zlatý socíalizmus.....a vy to nevidíte a neveríte....
Ved keby aspon v 68 nas nechali na pokoji, tak dnes sme uplne inde....Vdaka rusom sme tam kde sme.....vela ludi sa ma naozaj horšie ako za socializmu........ale prečo?....prečo tí hlupi rusi, nedobudovali ten skvely socializmus?....no pretože to bola šaškareň .....
Súhlasí Osvietený, kesha1, the X


29.
označiť príspevok

hokejis muž
   24. 6. 2019, 10:27 avatar
Americká štetka protislovenský truľo potí troloviny


179.
označiť príspevok

ondrej61 muž
   25. 6. 2019, 00:22 avatar
tvoj príspevok svedci viac o tebe ako si myslíš...ty zasraný komunista....


35.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   24. 6. 2019, 11:00 avatar
A vy dvaja ste dementny ? Vy neviete ze sankcie mozu byt udelene len s mandatom OSN?


5.
označiť príspevok

Osvietený muž
   24. 6. 2019, 00:29 avatar
Je vysoko inteligentná a sála z nej dobrota ako i excelentná vyjadrovacia schopnosť a to rozrušuje idiotov ktorí hladajú zlo a konflikt .

Majú čo robiť za rok našli len že je neviditeľná              

Zato Harabina si v kresle ministra spravodlivosti Mečiarizmu živo pamätám     
Súhlasí the X, kesha1


6.
označiť príspevok

the X žena
   24. 6. 2019, 00:37 avatar
osvieteny, pekne si to napisal excelentne vyjadrené
Súhlasí Osvietený


7.
označiť príspevok

Boris muž
   24. 6. 2019, 08:50 avatar
Lebo podvádzala pri voľbách? Maximálna hranica investície do kampane je 500.000 eur. S tým, že Mistrík odstúpil, pri čom ale tiež investoval už 500.000 eur do svojej kampane a svojim potencionálnym voličom odkázal "voľte Čaputovú" sa do Čaputovej kampane investovalo 1 000 000 eur, čo je prot zákonu a Čaputová je prakticky podvodník.
Ďalej boli podané žaloby z dôvodu falšovania hlasov, napriek tomu sa Čaputová inaugurovala, čím si to posrala ešte viac.
Čaputová nieje prezident a to oficiálne, len žiaľ, anio Slovensko nieje právny štát.

Tak preto.
Súhlasí Kasafran


8.
označiť príspevok

Kasafran
   24. 6. 2019, 09:03 avatar
(7) Boris,
netreba pritom zabudnúť na prvotné porušenie Ústavy SR, ktorého sa dopustil novovymenovaný predseda Ústavného súdu SR JUDr. Fiačan, keď sa, bez predchádzajúceho rozhodnutia o ústavnej sťažnosti JUDr. Harabina, opovážil inaugurovať za prezidentku Zuzanu Časputovú...
Súhlasí Boris


9.
označiť príspevok

Boris muž
   24. 6. 2019, 09:08 avatar
Kasafran, veď poďľa vzoru západu. V Rakúsku sa len ukáže nejaké podozrenie, politik automaticky odstupuje sám od seba. To je politická kultúra.
Na Slovensku slušnoslováci vidia podozrenie/podozrenia a inaugurujú.... normálka. A potom sa piča este Čuduje, prečo tá nenávisť, to je úžasné volačo, čo sa môže v tejto krajiíne udiať... ostatne slováci vykradli aj paraolympiádu, tu sa asi už netreba čudovať ničomu.
Súhlasí Kasafran


10.
označiť príspevok

Lemmy muž
   24. 6. 2019, 09:08 avatar
Kasafran, rozumiem, že neovládaš právo, ale mýliš sa. Nemáš pravdu, že kvôli tomu, že sa Há há há Rabín sťažoval na ÚS SR za to, že bol absolútnym víťazom volieb, sa inaugurácia uskutočnila v rozpore s Ústavou SR. V tomto máš zjavne právnickú nevedomosť, preto odporúčam Ti, nemontovať sa do práva, nakoľko tomu vôbec nerozumieš.
Súhlasí Osvietený, the X


12.
označiť príspevok

Boris muž
   24. 6. 2019, 09:11 avatar
Le le le lemon, opať sa montuješ do niečoho, čomu nerozumieš, prečo?
Ty iste poznás lepsie právo, ako Harabin, že?

Tak menuj zákony, na základe ktorých tvrdíš, čo tvrdíš-
Harabin jasne menoval pri žalobe zákon, ktorý Čaputová porušila TY DEMENET DEBILNÝ... potom sa čuduj, že si za uberkokota.
Súhlasí Kasafran


13.
označiť príspevok

Lemmy muž
   24. 6. 2019, 09:13 avatar
Si nedočkavý. Vyčkaj, kým bude vyhlásený rozsudok ÚS SR. OK?
Súhlasí Osvietený


15.
označiť príspevok

Boris muž
   24. 6. 2019, 09:18 avatar
Ahá, vidíš aký si kokot?
Tak podáme žalobu na zlodeja, že ukradol milión. Ale podľa Lemmyho si ten dotyčný ten milión môže míňať ako chce, kým neprebehne súdny proces a nedokáže sa mu vina.,

Alebo lepšie, obžalujeme niekoho, že je vrah, zabil troch ľudí, ale necháme ho na slobode, kým neprebehne súd a on sa neuzná vinný. Dovtedy sa kľudne môže špacírovať medzi ľudmi, že?!

Ty si odkiaľ prišiel človeče?? Z nejakej subdimenzie?

A toto tu chce rozdávať rozumy?! skapal som.-
Súhlasí Kasafran


18.
označiť príspevok

Lemmy muž
   24. 6. 2019, 09:21 avatar
Boris: Ale podľa Lemmyho si ten dotyčný ten milión môže míňať ako chce

Klameš!
Súhlasí Osvietený


19.
označiť príspevok

Boris muž
   24. 6. 2019, 09:27 avatar
Neklamem, to ty nechápeš.
Ak môže Čpautová prevziať prezidentský úrad napriek tomu, že sú na prokuratúre podané žaloby, tak je to presne to isté.
Ak by chceli pokračovať podľa platných zákonov, inaugurácia nemôže prebehnúť skôr, ako neprebehnú súdne konania a nepreukážu nevinu.
Súhlasí Kasafran, PartOFgod


24.
označiť príspevok

havran
   24. 6. 2019, 10:09 avatar
Lemmy- ako vždy máš "nevyvrátiteľné argumenty". Len mi povedz prečo tu sedíš, a nejdeš míňať milióny ako sa ti páči.?
Súhlasí Kasafran


30.
označiť príspevok

ondrej61 muž
   24. 6. 2019, 10:29 avatar
Boris., ty by si sa nehanbil za takého prezidenta ako je Harabín?......Ja by som sa hanbil, že som Slovak....
Súhlasí the X, Osvietený, kesha1


31.
označiť príspevok

hokejis muž
   24. 6. 2019, 10:30 avatar
Ved hej americká protislovenská štetka ty sa hanbíš že si Slovák a Slovensku škodíš.


32.
označiť príspevok

ondrej61 muž
   24. 6. 2019, 10:35 avatar
ano hanbim sa aj za takých dementov ako si ty.....načisto vybagrovaný.....
Súhlasí Osvietený, the X


33.
označiť príspevok

hokejis muž
   24. 6. 2019, 10:37 avatar
Ano hanbíme sa za protislovenských amerických trolov ako si ty.


40.
označiť príspevok

Boris muž
   24. 6. 2019, 11:50 avatar
Ondrej. lepší podivín, ako amorálny kriminálnik.
Kam sa pohlo Slovensko za prezidentovania Kisku? Nikam, len upadalo a spoločnosť sa celú dobu rozdelovala.
Každý normálny prezident chodí do iných krajín riešiť diplomaciu, politiku, ako aj obchod. Je bežné, ze prezident za svoje obdobie fungovania vybaví pre krajinu nie jeden dlhodobý, strategický obchod, alebo výmenné programy a tak podobne. Kiska nevybavil holé nič a prelietal tri krát toľko. Ale rozdával plat... Pomohol krátkodobo pár rodinám a na Slovensko sral celú tú dobu a ešte ho aj v zahraničí osieral.. A to sa nebavím o tom, koľko súdnych poťahovačiek medzi tým mal a že nie jeden súd aj prehral....
Kedy mienite otvoriť oči?


46.
označiť príspevok

ondrej61 muž
   24. 6. 2019, 13:49 avatar
Boris, prečo si tak vysadený nas Kisku?.....Ved ja si pamätam ako to bolo.....ked ludia prisli k vysnivaným spotrebičom....(ja tiež) a tom som platil desaťkrát bez navýšenia......možno že to bolo už dopredu navýšené, ale stejne, ved tisice ludí prislo k spotrebicom, čo za komančov až tak nehrozilo......kiska mal možno nejake pechtle mechtle s pozemkami.....ale ukáž mi tam nejakého politika bez uhony......
Súhlasí Osvietený, kesha1, the X


11.
označiť príspevok

Boris muž
   24. 6. 2019, 09:09 avatar
Zaujímavé, že pri podozrení Fica zapleteného do Kuciakovej vraždy žiadali odstúpenie. Len podozrenia. Že Čaputka podvádzala pri financovaní kampane je dokázané.....
Súhlasí Kasafran, PartOFgod


17.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   24. 6. 2019, 09:20 avatar
Prečo sú všetci kandidáti na prezidenta a sudcov Ústavného súdu pochcaní a posraní hovoriť o zločineckých gauneroch z konkurznej sudcovskej mafie, konkurznej mafie okolo Zoroslava Kollára, ako aj o bielych koňoch vytvorených zločineckými gaunermi z ponovembrových vlád a parlamentov?
twitter.com Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

vk.com Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

Prečo? Prečo? Prečo? A tieto zbabelé hovná sa nás snažia presvedčiť, že práve oni budú tou zárukou demokracie, zákonnosti, spravodlivosti....? Ani pol slova o tom, s výnimkou Štefana Harabina, ktorý čo to občas verejne povie o tom, že cez vykrádanie zdravotníctva tu predčasne zomierajú nevinní ľudia. Vy mlčiace zbabelé hovná, Vám to neprekáža, že svojim mlčaním nielen podporujete týchto masových vrahov, ale ste aj v úlohe spolupáchateľov? VY CHCETE BYŤ PREZIDENTMI A ÚSTAVNÝMI SUDCAMI? Ale kvôli objektivite treba povedať, že doteraz z toho, čo som napísal v nadpise, boli a sú pochcaní a posraní všetci doterajší prezidenti, premiéri, predsedovia parlamentov, ministri vnútra a spravodlivosti, generálni prokurátori a riaditelia SIS. Máte Vy vôbec právo byť zárukou zákonnosti, spravodlivosti, nestrannosti, demokracie, dodržiavanie ľudských, občianskych a ústavných práv našich občanov? Pýtam sa, načo ste vlastne podpisovali ústavný sľub? Či na to, aby ste tu realizovali najzvrhlejšie ekonomické, politické, morálne zločiny, ako aj zločiny proti ľudskosti?

Za posledných 29 rokov ste Slovensko doviedli do štádia, že táto krajina nutne potrebuje obdobu Norimberského tribunálu, súbežne nielen so zavedením trestu smrti či doživotných väzení, ale aj zabavenie rozkradnutého majetku, vrátane aj toho, ktorý ste prepísali na svojich rodinných príslušníkov, aj s retroaktívnou legalizáciou.

Vo Vašom mene sa za posledných 29 rokov napáchali aj ďalšie zločiny proti ľudskosti. Napríklad taká likvidácia ženskosti cez ekonomiku, so snahou zlikvidovať u nich práve to, čo dostali od Boha či prírody, ako ľudské bytosti, ktoré privádzajú na svet nové potomstvo. Z Vašej snahy tu vyplýva nasledovné, že cez likvidáciu ženskosti sa likviduje nielen rodina, kde záverečným bodom je postupná likvidácia národa. Drvivú väčšinu detí ste okradli o detstvo, dôchodcom ste zobrali právo na dôstojnú starobu, teda, dôstojné prežitie jesene svojho života, lebo práve oni tu vybudovali to, čo Vy ste stačili rozkradnúť, ba dokonca sa ešte o to podeliť s cudzinou a urobiť si z toho osobný blahobyt.

V realite ste dokázali od roku 1990 to, čo sa, obrazne povedané, nepodarilo za niekoľko storočí Tatárom, Turkom a Maďarom, ba dokonca vo vojnovom období ani nemeckému nacizmu.
Súhlasí Boris, Seraf


21.
označiť príspevok

Kasafran
   24. 6. 2019, 09:54 avatar
(10) Lemmy,
nebodaj si už aj Ty získal od Sorosa aj titul doktora práv? No, ktože by to o Tebe povedal, keď sa nevieš stať ani normálnym humanistom, za akého/ktorého sa tak veľmi často a rád pasuješ...!
Ja mám síce za sebou 2 semestre základov všobecného práva na Vysokej škole dopravy a spojov v Žiline, no právnika som zo seba nikdy nerobil, a ani robiť nebudem...!
Nože povedz/napíš, ako je to s tým Tvojím právnickým vzdelaním...!


185.
označiť príspevok

Lemmy muž
   25. 6. 2019, 23:42 avatar
Kasafran, si šašo rovnaký ako Há há há Rabín. On tára bludy, že je absolútnym víťazom volieb. Tak sa nad ním zamysli!!! A potom táraj čosi o právnickom vzdelaní. To, že sa nejaký neúspešný kandidát, Harabin, sťažuje, nemá vplyv na prezidentský úrad.
Súhlasí the X


22.
označiť príspevok

Sandokan muž
   24. 6. 2019, 10:00 avatar
Vy kurvy fašistické, ktorým kokotlebovci pomútili rozum, preto nadávate na všetko dobré, čo sa Slovensku deje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Vyžaduje sa od vás len jedna láskavosť. Aby ste pevne držali svoj krk, keď dvíham mačetu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Súhlasí Osvietený


26.
označiť príspevok

hokejis muž
   24. 6. 2019, 10:12 avatar
Fašoune pakuj odtiaľto !


27.
označiť príspevok

Sandokan muž
   24. 6. 2019, 10:15 avatar
Ty mi nebudeš rozkazovať čo mám robiť, ty fašista skurwený!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Všetci dostanete od nás výprask a ešte nám aj zaplatíte za službu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Súhlasí Osvietený


28.
označiť príspevok

hokejis muž
   24. 6. 2019, 10:25 avatar
TY fašistický odpad !


53.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   24. 6. 2019, 18:35 avatar
Servus dementko mame sa ? Pocuj sandy nevies nahodou AKO POSLANCI ZO SLOVENSKÉHO PARLAMENTU VYTVORILI ZO ZOROSLAVA KOLLÁRA NEDOTKNUTEĽNÉHO ARCIZLOČINCA, PRED KTORÝM SÚ V HLBOKOM PREDKLONE NAJVYŠŠÍ PREDSTAVITELIA ŠTÁTU, POLÍCIE, PROKURATÚRY A SÚDOV necenzurovane.net Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


42.
označiť príspevok

Kasafran
   24. 6. 2019, 13:34 avatar
(22) Sandokan,
vedz, že tie svoje grobianske a zločinecké aktivity sionfašistického typu nezakryješ ani zástavou ANTIFY...


43.
označiť príspevok

the X žena
   24. 6. 2019, 13:44 avatar
42. krysafran, zaujimáve ze na grobianske reakcie "partofgod" ktorymi je zaspammovane celé fórum zo svojho pokrytectva uz neupozornuješ
Súhlasí Osvietený, kesha1


45.
označiť príspevok

-era- muž
   24. 6. 2019, 13:48 avatar
Nó, hlavne že ty si nestranná a upozorňuješ všetkých rovnakou mierou    


47.
označiť príspevok

the X žena
   24. 6. 2019, 13:49 avatar
45. ja som upozornila administrátora ešte nejaky vyryp ?
Súhlasí Lemmy


48.
označiť príspevok

-era- muž
   24. 6. 2019, 14:03 avatar
Upozornila si administrátora na Sandokana? Tak to ti slúži ku cti!
Súhlasí the X


49.
označiť príspevok

the X žena
   24. 6. 2019, 18:13 avatar
48. hej , kym to tu nezačal zasierat partofgod & iná psychiatria . ten ruskym trollom nevadi, tak potom ani mne profesor - sandokan
Súhlasí Lemmy


55.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   24. 6. 2019, 18:37 avatar
Skajus noze nam nieco porozpravaj aj so svojimi kumpanmi nieco na dolezitu temu AKO POSLANCI ZO SLOVENSKÉHO PARLAMENTU VYTVORILI ZO ZOROSLAVA KOLLÁRA NEDOTKNUTEĽNÉHO ARCIZLOČINCA, PRED KTORÝM SÚ V HLBOKOM PREDKLONE NAJVYŠŠÍ PREDSTAVITELIA ŠTÁTU, POLÍCIE, PROKURATÚRY A SÚDOV necenzurovane.net Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


61.
označiť príspevok

the X žena
   24. 6. 2019, 18:42 avatar
55. ja nie som Skajuš ja som drevorubač


50.
označiť príspevok

Lemmy muž
   24. 6. 2019, 18:22 avatar
Súhlasím. Ak chce Sandokan šíriť svoje nadávky, môže si to šíriť na vlastnom serveri. Nevidím dôvod, a cenzúra to nie je, ak bude stade vyhodený. Toto je súkromné fórum, ktoré má isté pravidlá.

www.diskusneforum.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


56.
označiť príspevok

the X žena
   24. 6. 2019, 18:38 avatar
50. lemmynko, ide o dvojity meter ked to iste robi partofgod &spol nikto z trollov ani nepipne . ešte ho trolli chvália ze má dobré názory


60.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   24. 6. 2019, 18:42 avatar
To su hole fakty nie moje nazory ja len pomenuvam veci pravymi menami.


63.
označiť príspevok

the X žena
   24. 6. 2019, 18:44 avatar
60. ty si vyšinuty magor, a nikto tvoje spammy aj tak necita .


65.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   24. 6. 2019, 18:49 avatar
By si sa divila kolko ludi cita michelku blahu jurecka a ludom sa prispevky ohladne zorka arcizlocinca pacia to su tisice odberatelov. Daj tomu cas a aj arcizlocinci budu na slovensku v leopoldove brucat aj s ich prisluhovacmi


66.
označiť príspevok

hokejis muž
   24. 6. 2019, 18:51 avatar
Ty len čítaj spamy mega trola osvetielkovaného


44.
označiť príspevok

-era- muž
   24. 6. 2019, 13:46 avatar
42. Sandokan si robí srandu ako vždy. je to drsný vtipkár a už mu chýbalo naše dobré fórum, tak si prišiel uľaviť a pookriať
Súhlasí Osvietený


51.
označiť príspevok

Lemmy muž
   24. 6. 2019, 18:24 avatar
A to ako si zistil, že jeho aktivity sú sionfašistického typu? Era mlčí, lebo je to vyplašený diskutujúci. Ty zasa súhlasíš s PartOFgodom, ktorého z neviem akého dôvodu nenazývaš sionfašistom? Čím to bude?
Súhlasí the X


54.
označiť príspevok

-era- muž
   24. 6. 2019, 18:36 avatar
51. "Vyplašený diskutujúci" Dobré, to si zapíšem do pamäte. To som ešte nebol. Díky, potešilo


58.
označiť príspevok

the X žena
   24. 6. 2019, 18:39 avatar
54. kedy si upozornil a apeloval napr. na partofidiota aby prestal vulgarne chrlit exkrementy ?
Súhlasí Lemmy


67.
označiť príspevok

-era- muž
   24. 6. 2019, 18:54 avatar
Kedy si ty upozornila fotóna, že klame?


70.
označiť príspevok

ondrej61 muž
   24. 6. 2019, 18:57 avatar
neviem o tom, že by foton vedome klamal.....    
Súhlasí Lemmy


72.
označiť príspevok

-era- muž
   24. 6. 2019, 19:01 avatar
hahaha.
Súhlasí Veľký Kocúr


77.
označiť príspevok

the X žena
   24. 6. 2019, 19:07 avatar
72. -era- no davaj v čom klamal ?


80.
označiť príspevok

the X žena
   24. 6. 2019, 19:14 avatar
-era- no a v çom to ten fotón klamal. ? bud das nejaky dokaz alebo si sâm klamar, okydavaç a intrigán


81.
označiť príspevok

hokejis muž
   24. 6. 2019, 19:19 avatar
Trolka nezabávaj už toľko
Ty si sa už toho naklamala, nakydala a trol foton taktiež


73.
označiť príspevok

hokejis muž
   24. 6. 2019, 19:04 avatar
foton je taký istý klamár ako ty a ty si dokonca klamstvo obhajoval ako správne ty amorálna kreatúra


75.
označiť príspevok

the X žena
   24. 6. 2019, 19:06 avatar
67. fotón nikdy neklame fotón je dokonaly ale Ok daj v čom klamal ?


76.
označiť príspevok

hokejis muž
   24. 6. 2019, 19:07 avatar
foton je magor ako ty Ten toho naklamal


78.
označiť príspevok

EnaXnaY muž
   24. 6. 2019, 19:08 avatar
Kamarát je ten kto ti pomôže zakopať mrtvolu po tom čo spáchaš vraždu


79.
označiť príspevok

the X žena
   24. 6. 2019, 19:13 avatar
78.-era- zakop tu mrtvolu enaxa, budeš moj kamarát


85.
označiť príspevok

EnaXnaY muž
   24. 6. 2019, 19:27 avatar
Skajka nemôže rozdýchať internetovú postavičku


87.
označiť príspevok

the X žena
   24. 6. 2019, 19:29 avatar
85. ja tu neskáčem na internetové postavičky ako ty. stači zensky nick a uz tokáš jak kokot


88.
označiť príspevok

EnaXnaY muž
   24. 6. 2019, 19:30 avatar
Hop hop žabka, poonanuj si


91.
označiť príspevok

the X žena
   24. 6. 2019, 19:32 avatar
88. však si poonanuj , koho to zaujima . ked si nanho vobec dovidiš


92.
označiť príspevok

EnaXnaY muž
   24. 6. 2019, 19:34 avatar
Dobre, dobre, pridaj lebo orgazmus nedosiahneš


95.
označiť príspevok

the X žena
   24. 6. 2019, 19:35 avatar
92. moj orgáč si postrázim aj sama   ty si vyhon na mrtvolkach mrtvych deti ahahaha uchyyyyl


96.
označiť príspevok

EnaXnaY muž
   24. 6. 2019, 19:36 avatar
Ešte stále to nie je celkom ono

Chcelo by to pridať "tupé prasa"


98.
označiť príspevok

the X žena
   24. 6. 2019, 19:40 avatar
96. ale no tak :D ty si sexoš 


100.
označiť príspevok

EnaXnaY muž
   24. 6. 2019, 19:41 avatar
Deň keď mi nevynadáš do tupých prasiat sa ani neráta


103.
označiť príspevok

the X žena
   24. 6. 2019, 19:43 avatar
100. sa postav pred zrkadlo ak ti to chyba


104.
označiť príspevok

EnaXnaY muž
   24. 6. 2019, 19:44 avatar
Ja len chcem aby si sa prejavila - ukázala čo je v tebe - sračky


110.
označiť príspevok

the X žena
   24. 6. 2019, 19:47 avatar
104. chciet je pekna vlastnost  


112.
označiť príspevok

EnaXnaY muž
   24. 6. 2019, 19:48 avatar
Hehe ale som s tebou vyjebal

Vedel som, že ak to budem chcieť tak to nepovieš


114.
označiť príspevok

the X žena
   24. 6. 2019, 19:49 avatar
112. nope, len mám prave n?ladu ta lubkat


115.
označiť príspevok

EnaXnaY muž
   24. 6. 2019, 19:49 avatar
Si chorá?


117.
označiť príspevok

the X žena
   24. 6. 2019, 19:55 avatar
115. EnaXnaY , mysliš si o sebe ze si 100% morálny jedinec. ?


118.
označiť príspevok

EnaXnaY muž
   24. 6. 2019, 19:56 avatar
Nemyslím


119.
označiť príspevok

the X žena
   24. 6. 2019, 19:59 avatar
118. ako to ? som myslela ze ty si stlp moralky


122.
označiť príspevok

EnaXnaY muž
   24. 6. 2019, 20:02 avatar
Nikto nie je stopercentný


82.
označiť príspevok

the X žena
   24. 6. 2019, 19:23 avatar
67. a inak ospravedlnovat svoje vlastne scheiße odvolávaním sa na ineho je fakt dno človek má byt morálny kvoli sebe samému aj keby si bol sám na opustenom ostrove a nikto by ta nemal ako odsúdit . aj keby si bol posledny človek na zemeguly .


83.
označiť príspevok

EnaXnaY muž
   24. 6. 2019, 19:25 avatar
Teóriu ovládaš


84.
označiť príspevok

the X žena
   24. 6. 2019, 19:27 avatar
83. napísal spalovač mrtvol . hlavne detské mrtvolky ta nenormalne vzrušuju


86.
označiť príspevok

EnaXnaY muž
   24. 6. 2019, 19:28 avatar
a inak ospravedlnovat svoje vlastne scheiße odvolávaním sa na ineho je fakt dno


89.
označiť príspevok

the X žena
   24. 6. 2019, 19:31 avatar
86. my tu práve riešime fotonove "údajné " scheiße , nie moje ked uz .


90.
označiť príspevok

EnaXnaY muž
   24. 6. 2019, 19:32 avatar
Tá veta je všeobecná, platná na každého

Vrátane teba


93.
označiť príspevok

the X žena
   24. 6. 2019, 19:34 avatar
90. dobre mrtvolka btw fotón je super administrátor
Súhlasí kesha1


94.
označiť príspevok

EnaXnaY muž
   24. 6. 2019, 19:34 avatar
Uvidíme čo budeš hovoriť keď ťa vyhodí


97.
označiť príspevok

the X žena
   24. 6. 2019, 19:39 avatar
94 . keep dreaming


99.
označiť príspevok

EnaXnaY muž
   24. 6. 2019, 19:40 avatar
Ja si na to kľudne počkám, ty neodoláš aby si sa odpravila sama do prdele


101.
označiť príspevok

the X žena
   24. 6. 2019, 19:42 avatar
99. v ziadnom pripade , foton je ... absolutne mudry, absolutne unikatny


102.
označiť príspevok

EnaXnaY muž
   24. 6. 2019, 19:42 avatar
A preto si bude stáť za svojim slovom


106.
označiť príspevok

the X žena
   24. 6. 2019, 19:44 avatar
102. ja mám nato morálne právo  


107.
označiť príspevok

EnaXnaY muž
   24. 6. 2019, 19:45 avatar
To by si musela byť čistá, ale si žumpa - morálne dno


109.
označiť príspevok

the X žena
   24. 6. 2019, 19:46 avatar
107. dobre miláčik. lubim ta


111.
označiť príspevok

EnaXnaY muž
   24. 6. 2019, 19:47 avatar
Ja teba nie a preto sa mi mstíš


121.
označiť príspevok

the X žena
   24. 6. 2019, 20:02 avatar
111. a čim sa ti mstím kuriatko, vytahujem tvoje mrtve dieta ? zakladám denne o tebe X tém . ohovaram ta ešte aj mimo. fora ? to robiš ty


123.
označiť príspevok

EnaXnaY muž
   24. 6. 2019, 20:03 avatar
Veď ty dobre vieš čím


124.
označiť príspevok

the X žena
   24. 6. 2019, 20:04 avatar
123 . no čim ?


125.
označiť príspevok

EnaXnaY muž
   24. 6. 2019, 20:06 avatar
S takou špinou ako enax na jednom fóre


126.
označiť príspevok

the X žena
   24. 6. 2019, 20:08 avatar
125. ved si sa zachoval ako jedna špina . to je konštatovanie na margo tvojich exkrementov


127.
označiť príspevok

EnaXnaY muž
   24. 6. 2019, 20:09 avatar
Moja špina je reakciou na tvoju špinu


129.
označiť príspevok

the X žena
   24. 6. 2019, 20:10 avatar
127. na aku moju špinu? aby si sa ospravedlnil inemu diskuterovi ?


131.
označiť príspevok

EnaXnaY muž
   24. 6. 2019, 20:11 avatar
Na všetku ktorú si tu vygenerovala za tie roky


134.
označiť príspevok

the X žena
   24. 6. 2019, 20:13 avatar
131. za tie roky si toho vygeneroval tiez dost . a mozno viac ako ja


135.
označiť príspevok

EnaXnaY muž
   24. 6. 2019, 20:15 avatar
Tak už vieš aká tvoja špina?


136.
označiť príspevok

the X žena
   24. 6. 2019, 20:18 avatar
135. srdiečko ja sa ti nemstím , ja ti praveze stále odpúštam ;-)


137.
označiť príspevok

EnaXnaY muž
   24. 6. 2019, 20:20 avatar
To isté robím aj ja


138.
označiť príspevok

EnaXnaY muž
   24. 6. 2019, 20:24 avatar
To škádlenie beriem ako miestny folklór

Povedal by som že ťa na fóre práve toto baví


140.
označiť príspevok

the X žena
   24. 6. 2019, 20:26 avatar
138. povedala by som ze práve teba . či somnou alebo bezo mna


142.
označiť príspevok

EnaXnaY muž
   24. 6. 2019, 20:28 avatar
Nie, mňa to až tak nebaví

Ale prispôsobil som sa miestnym zvykom


144.
označiť príspevok

the X žena
   24. 6. 2019, 20:30 avatar
142. Jj

a dobrá vyhovorka zial tvoje provokácie nepustia


147.
označiť príspevok

EnaXnaY muž
   24. 6. 2019, 20:34 avatar
A dá sa tu ináč?


148.
označiť príspevok

the X žena
   24. 6. 2019, 20:35 avatar
147. ze howno vydrzíš .


150.
označiť príspevok

EnaXnaY muž
   24. 6. 2019, 20:38 avatar
Už je to lepšie ako kedysi


151.
označiť príspevok

the X žena
   24. 6. 2019, 20:39 avatar
ty to máš nejak naopak . kde máš byt drsnâk tam si citlifka . a kde by si mal vyjstt ludom v ustrety , tam sa naopak zatneš


152.
označiť príspevok

EnaXnaY muž
   24. 6. 2019, 20:40 avatar
Neviem ovplyvniť to aký som


153.
označiť príspevok

the X žena
   24. 6. 2019, 20:42 avatar
152. ved si sa zmenil aj mne si to radil


154.
označiť príspevok

EnaXnaY muž
   24. 6. 2019, 20:46 avatar
Život ma zmenil, nebolo to mojim pričinením


155.
označiť príspevok

the X žena
   24. 6. 2019, 20:47 avatar
154 . s tebou je to dnes o ničom. srdiečko to potom aky budeme mat sex ked nič nevydrzíš ?


156.
označiť príspevok

EnaXnaY muž
   24. 6. 2019, 20:49 avatar
Nebudeme mať sex


157.
označiť príspevok

the X žena
   24. 6. 2019, 20:51 avatar
156. prečo nie, si impotentny ?


158.
označiť príspevok

the X žena
   24. 6. 2019, 20:53 avatar
157. jaaj ty miluješ inu . ja som to vedela Ok zmaz moje reakcie


160.
označiť príspevok

EnaXnaY muž
   24. 6. 2019, 20:54 avatar
Teraz milujem nikoho


159.
označiť príspevok

EnaXnaY muž
   24. 6. 2019, 20:53 avatar
Sex môžem mať len s niekým koho milujem


161.
označiť príspevok

the X žena
   24. 6. 2019, 21:06 avatar
159. no probs srdiečko, tak uz ani ja ta nemilujem zmaz to


163.
označiť príspevok

EnaXnaY muž
   24. 6. 2019, 21:08 avatar
Tak je to lepšie
Súhlasí the X


164.
označiť príspevok

EnaXnaY muž
   24. 6. 2019, 21:09 avatar
Keď miluješ, tak túžiš a nenaplnené túžby prinášajú bolesť


165.
označiť príspevok

the X žena
   24. 6. 2019, 21:14 avatar
164. ak ja teba takze si je to cele lepsie usetrit vsak pochopila a pisem vymaz


139.
označiť príspevok

the X žena
   24. 6. 2019, 20:25 avatar
137. a čo take si mi odpustil ?


141.
označiť príspevok

EnaXnaY muž
   24. 6. 2019, 20:26 avatar
Že mi klameš, že mi nadávaš, že do mňa rýpeš


143.
označiť príspevok

the X žena
   24. 6. 2019, 20:28 avatar
141. neklamem, kontrujem, len pouzivam tvoje vlastne metody . zn. učím sa rychlo


145.
označiť príspevok

EnaXnaY muž
   24. 6. 2019, 20:30 avatar
No, tak nazvime to že občas si protirečíš


146.
označiť príspevok

the X žena
   24. 6. 2019, 20:32 avatar
145. vyzeráš unaveny z tychto večnych virtualnych bojov


149.
označiť príspevok

EnaXnaY muž
   24. 6. 2019, 20:37 avatar
Unavený som zo života


128.
označiť príspevok

the X žena
   24. 6. 2019, 20:10 avatar
a este sa stazuješ, pred kym sa chces robit pekny ?


132.
označiť príspevok

EnaXnaY muž
   24. 6. 2019, 20:12 avatar
Nesťažujem sa, konštatujem


62.
označiť príspevok

Lemmy muž
   24. 6. 2019, 18:44 avatar
No tak, neurážaj sa, ale správaš sa ako vyplašený zajac v poli. Nevieš nič, len reagovať na protifašistické argumenty. K fašistom si ťuťulo muťulo.
Súhlasí the X


71.
označiť príspevok

-era- muž
   24. 6. 2019, 19:00 avatar
62. Hovorím, že fašisti neexistujú. Aspoň teda tu na fóre nie je žiaden.


74.
označiť príspevok

hokejis muž
   24. 6. 2019, 19:05 avatar
Chorý trol kde vidíš stále fašistov ?


25.
označiť príspevok

hokejis muž
   24. 6. 2019, 10:11 avatar
Trolka včera zasa klamala, že tu končí a troluje ostošesť


34.
označiť príspevok

-era- muž
   24. 6. 2019, 10:41 avatar
To ty iba nerozumieš ženskej reči

Keď žena niečo povie, vždy to znamená niečo iné, než čo by to znamenalo, keby to hovoril chlap    


36.
označiť príspevok

the X žena
   24. 6. 2019, 11:32 avatar
34. nie, len som chcela niekomu na chvilu dopriat ilúziu ze uz nebude viac dostávat na fóre na frak
Súhlasí Lemmy, kesha1


37.
označiť príspevok

hokejis muž
   24. 6. 2019, 11:36 avatar
Trolka včera zasa tárala, že tu končí a troluje ostošesť


38.
označiť príspevok

the X žena
   24. 6. 2019, 11:38 avatar
37. ach nič, ty si mentálne retardovany  
Súhlasí Lemmy, kesha1


39.
označiť príspevok

hokejis muž
   24. 6. 2019, 11:39 avatar
Ano trolka tvoje dementné klamárske táraniny sú povestné


57.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   24. 6. 2019, 18:39 avatar
Kto je to ten zorko on ine hovno sere jak ja ?


59.
označiť príspevok

the X žena
   24. 6. 2019, 18:41 avatar
57. o tomto píšem, ked moze toto vulgárne howno zasierat Df , tak potom kazdy
Súhlasí Lemmy, Osvietený, kesha1


64.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   24. 6. 2019, 18:46 avatar
Pockat zoroslav kollar tu publikuje ? Pod ktorym je nickom


41.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   24. 6. 2019, 12:01 avatar
Toto nie je iluzia ale holy fakt
Po parlamentných voľbách opäť zlepenec janičiarov a vlastizradcov
Bohužiaľ na Slovensku v súčasnosti neexistuje alternatíva a reálne hrozí vznik zlepenca aký tu bol po odstavení Mečiara Dzurindom a krátkej pauze počas obdobia vládnutia Smeru –SD, po nástupe zlepenca Ivety Radičovej, ktorá to dnes skúša cez Kisku a spol. Aj keby Kotleba v tichosti podporil Smer-SD, ktorému ide o prežitie a Harabinová strana spolu so SNS išli so Smerom do koalície proti zlepencu PS-Spolu, SAS. KDH a spol. podporovanom prezidentkou Čaputovou, zrejme to nebude stačiť. Malí spasitelia ako Matovič, ktorý už vyčerpal svoj potenciál a zúfalo sa snaží loviť v kresťanských vodách alebo ďalšia národná strana predsedu SHO Šveca, ktorý pripomína Socialistický zväz mládeže HZDS a ktorý sa nikdy neozval vo veci privatizačnej rabovačky a chce nakŕmiť národ len vlastenectvom a národnou hrdosťou, toho vo voľbách veľa nenamútia. Vo finále si hlavní hráči navzájom aj tak neublížia. Tak ako Dzurindova vláda neublížila privatizérom z HZDS, rovnako nový zlepenec neublíži Smeru-SD pretože všetci majú maslo na hlave a navzájom toho o sebe veľa vedia, takže všetko zaplatia ako vždy slovenské ovečky, ktoré zmanipulujú zase opäť tak, že za to budú ešte povďačné.

Zásadný problém Slovenska je v tom, že bolo osamostatnené a zvrchované len preto, aby ho mohli ľahšie rozkradnúť a po Mečiarovom rabovaní a Dzurindovom výpredaji strategických podnikov je absolútne ekonomicky nesvojprávnym štátom závislým na Nemecku a Francúzku. Preto ani Harabin ani Kotleba na veci nič nezmenia ani po nepravdepodobnom pokračovaní vlády Smeru –SD a stanú sa len štatistami a súčasťou tohto cirkusu plateného štedro z daní slovenských občanov. Pokiaľ vyhrá zlepenec budú ďalej hrať divadlo, brojiť proti Rómom, emigrantom, vláde, bojovať za záujmy Ruskej federácie a riešiť namiesto problémov Slovákov geopolitické svetové problémy, ktoré sú z hľadiska postavenia Slovenska úplne mimo misu a väčšine Slovákov bojujúcich o prežite ukradnuté.
Isté je len to, že ich za to raz budú vlastné deti, ktoré títo janičiari vyhnali do cudziny a ukradli im budúcnosť preklínať.

Boh ochraňuj Slovensko!
Súhlasí Seraf


68.
označiť príspevok

ondrej61 muž
   24. 6. 2019, 18:55 avatar
zahoracke čudo exceluje   
Súhlasí Lemmy, the X, kesha1


69.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   24. 6. 2019, 18:57 avatar
Odkial vies ze som z Perneku ?


130.
označiť príspevok

the X žena
   24. 6. 2019, 20:11 avatar
69. z perníku ?  
Súhlasí Lemmy, ondrej61


162.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   24. 6. 2019, 21:07 avatar
Z pezinku si ty Zuzka  


181.
označiť príspevok

Lemmy muž
   25. 6. 2019, 02:30 avatar
PartOFgod, vidíš, ako to máš blízko k Zuzke? Ty bývaš na Psychiatrickej nemocnici v Pezinku, a ona tiež býva v Pezinku. To nebude náhoda.
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 01:36,  Je to naozaj smutne , že takto kydajú dvaja uplne mešuge idioti na vlastnú prezidentku a to...
dnes, 01:16,  12. tento typ vírusov ma nezaujíma .
dnes, 01:06,  To je už hádam jedno, nie? Mali dopad na iné živé organizmy.
dnes, 01:03,  10. ktoré mali afekt na ludskú spoločnost .
dnes, 01:01,  Nikto ti nebráni. Ale tak diskredituješ len sám seba.
dnes, 01:00,  Na to niesu záznamy. Otázka znie, prečo by nemali byť?...
dnes, 00:58,  Odporúčam potom prečítať aj tu....
dnes, 00:54,  to by sa vam pacilo prasata komunisticke.....vylepovať klamstva....kydať na boží lud, a ja...
dnes, 00:51,  8. pred nou aké , davaj
dnes, 00:46,  10. tak toto si idem pozriet , twl ak je to fakt pravda :)
dnes, 00:45,  AJ pred ňou. Povie tam viacero nepresností, gro myšlienky je však o inom.
dnes, 00:44,  toto je pič*vina *21 vírusy existovali ešte v dobe bronzovej . omg ten kecá
dnes, 00:43,  Ty by si mal mlčať o útočení.... Takmer pokaždé začínaš diskusiu útokom.
dnes, 00:42,  Otras stacionárnej kamery pred kolapsom. https://www.youtube.com/watch?v=rpQ8ipjg1b0...
dnes, 00:41,  3. jasné , ze bude . ved nie je killer vírus :)
dnes, 00:39,  80. osvieteny, áno a vírusy sú zivé . nechaj to tak.
dnes, 00:38,  82. no daj *21
dnes, 00:35,  Sionfašista, bol Danko teraz v Moskve, počas pandémie? A vari nemal rúško na tvári? Tak čo...
dnes, 00:32,  A keď Krysafran útočí, tak mlčíš, ty trollejbus.
dnes, 00:31,  Kasafran, neschopnosť vecne reagovať a len útočiť.
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie
 
Iniciatívny hlupák je horší ako triedny nepriateľ!
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(376 191 bytes in 0,558 seconds)