Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  politika  téma
kategórie:  

Prečo mlazia nesúhlasí so samozvanou komisiou v ktorej je aj ukrajina , aby táto vyšetrovala zostrelené lietadlo v r. 2015.

30
reakcií
379
prečítaní
Tému 20. júna 2019, 12:21 založil havran.

podobné témy:

1.
označiť príspevok

havran
   20. 6. 2019, 12:21 avatar
Vtedy tam zomrelo najviac občanov z Malazie. Tvrdia, že je to len snaha využiť na očiernenie Ruska a nejde vôbec o zistenie pravdy. Myslíte, že Ich Rusi "!kúpili" Tak čo protiruskí trolovia , iste v tej Malazii sa chystá proruský prevra?
Súhlasí Kasafran, hokejis

2.
označiť príspevok

havran
   20. 6. 2019, 12:27 avatar
Že by na tom ďalekom východe to mali jasnejšie? Naším trolom tu zadrbáva a keď USA zavelí "na Rusko" tak sa idú potrhať od úslužnej otrockej a nenávistnej poslušnosti. Vôbec im nejde o pravdu. RUSI a HOTOVO? Dajte si otázku komu to slúži? Tak ako komu poslúžil mŕtvy Kuciak a jeho priateľka? Ľudkovia /poniektorí/ skúste rozmýšľať hlavou, nebojte sa až tak veľmi to nebolí  
Súhlasí Kasafran

3.
označiť príspevok

havran
   20. 6. 2019, 12:31 avatar
Tak čo ? Nie je to dosť dobrá téma na velebenie americkej politiky?

4.
označiť príspevok

hokejis muž
   20. 6. 2019, 15:41 avatar
Je to špinavá politika.

5.
označiť príspevok

Kasafran
   20. 6. 2019, 17:11 avatar
Havran.
je to veľmi vhodná a veľavravná téma na "velebenie" nielen americkej, ale aj európskej sionfašistickej politiky aj v Malej Ázii...

6.
označiť príspevok

havran
   20. 6. 2019, 17:49 avatar
Je mi ľúto, že sú na svete takí ľudia, ako sú tí naši mušketieri 3+1 a podobní , že si dávajú pozor v panickom strachu , aby náhodou nezačali jasne a objektívne vnímať čo sa okolo nich deje a na čo sú zneužívaní. Nesú v sebe kýbel jedu možno zdedený od rodičov a prostredia v ktorom vyrastali a neuvedomujú si , že práve oni sú tým elementom, ktorý oslabuje jednotu národa. Nevedia čo je hrdosť na národnú identitu a v čom je sila hoc i malého národa. Nie som proti zväzku v EU, ale na druhej strane poklonkovanie a pritakávanie sme už zažili a tiež to neviedlo do nebies. SPAMäTAJTE SA slnieškárski neoliberáli, lebo ten jed uškodí nielen nám, ale aj vám.
Súhlasí Kasafran

7.
označiť príspevok

Kasafran
   20. 6. 2019, 18:58 avatar
(6) Havran,
nemôžem však súhlasiť s týmto Tvojím konštatovaním: "...ale na druhej strane poklonkovanie a pritakávanie sme už zažili a tiež to neviedlo do nebies."
Odporúčam Ti tento svoj výrok opätovne zanalyzovať a porovnať ho s úrovňou terajšieho 30 ročného poklonkovania a pritakávania priameho diktátu akýmkoľvek vládcom kapitálu...!

10.
označiť príspevok

Lemmy muž
   20. 6. 2019, 20:31 avatar
Aký si ty ateista, keď používaš náboženský slovník? Citujem: poklonkovanie a pritakávanie sme už zažili a tiež to neviedlo do nebies.

30.
označiť príspevok

havran
   21. 6. 2019, 15:08 avatar
Lemmy- to vážne tak argumentuješ pri plnom vedomí? Okrem toho nájdi mi vetu v ktorej tvrdím, že som ateista. Ja sa považujem za materialistu. Tebe však v tom asi nevychádza žiadden rozdiel. Máš skrátka v tých pojmoch hokej Skús si nájsť podstatu slov Antikomunista, ateista, materialista , teista, fašista , komunista , neoliberál, liberál,veriaci,demokrat, humanista a ďalší. Je to len pre tvoje dobro ak to budeš obládať, lebo zatiaľ sa mi javíš ako hus v pive.Ja to vidím tak, že v podstate naskakuješ na meinstrimové kecy a klasicky sa necháš vodiť ako slepý bez schopnosti vidieť podstatu veci. Robíš zo seba "užitočného ô blbca. Keď však potrebukeš len napádať každého, kto má iný názor ako ty, tak je to jasná diagnóza.
Súhlasí Kasafran

8.
označiť príspevok

havran
   20. 6. 2019, 20:03 avatar
Kasafran- asi treba vysvetliť význam toho čo som povedal. Odpovedal si si však v druhej vete, ale platí to aj všeobecne. Národ má byť hrdý. Teraz sa už rozumieme?
Súhlasí Kasafran

9.
označiť príspevok

Lemmy muž
   20. 6. 2019, 20:28 avatar
Slováci, slovenský národ musí byť hrdý. Nemôže sa nechať urážať členom Komunistickej strany Slovenska, ktorý sa pretvaruje ako slizký had, a šíri fašistickú demagógiu, čiže klamstvo o ľuďoch. Hrdí Slováci vždy bojovali proti totalitárom, proti eštebákom, proti fašistom, ako je Kasafran.

11.
označiť príspevok

hokejis muž
   20. 6. 2019, 20:32 avatar
FAšista Lemmy už prestaň !

13.
označiť príspevok

Lemmy muž
   20. 6. 2019, 20:35 avatar
Čo som napísal fašistické? Nič! Zmohol si sa opäť len na klamstvo. Kritik fašistov nie je fašista, nauč sa to!

15.
označiť príspevok

hokejis muž
   20. 6. 2019, 20:36 avatar
Si fašoun večne klameš
Súhlasí Kasafran

17.
označiť príspevok

Lemmy muž
   20. 6. 2019, 20:38 avatar
Falošné klamstvo bez dôkazov má nulovú hodnotu. Tomu sa hovorí, že trolluješ.

19.
označiť príspevok

Temnýmyseľ
   20. 6. 2019, 20:44 avatar
Pravé klamstvo má akú hodnotu, keď falošné má nulovú???  

12.
označiť príspevok

hokejis muž
   20. 6. 2019, 20:34 avatar
Lemmy tento protislovenský trol !

14.
označiť príspevok

Lemmy muž
   20. 6. 2019, 20:36 avatar
Skôr priznaj farbu, že si protislovenský živel.

16.
označiť príspevok

hokejis muž
   20. 6. 2019, 20:37 avatar
VY liberálny odpad nenávidíte Slovensko preto útočíte proti národným záujmom a kričíte aby sme sa verne podriadili západu.
Súhlasí Kasafran

22.
označiť príspevok

Lemmy muž
   20. 6. 2019, 22:40 avatar
Klameš, aj s fašistom Kasafranom, tvojim politickým bratom, pretože ja nekričím, aby ste sa verne podriadili západu ani východu. To naozaj ešte aj dnes potrebujete vodiť za ručičky?

31.
označiť príspevok

havran
   21. 6. 2019, 15:14 avatar
Lemmy- ty si myslíš , že rozumieš čo ti kto hovorí? To máš rozdelené podľa nejakých škatulie: napr: 1. Lebo komunista, 2. Lebo fašista, 3. Leobo Ateista.....ktorá škatuľka je tvoja blbečku?
Súhlasí Kasafran

18.
označiť príspevok

Kasafran
   20. 6. 2019, 20:43 avatar
(12) Hokejis,
musím Ťa poopraviť - nájomný "humanista" Lemmy nie je len protislovenský, ale aj protislovanský (najmä protiruský) troll...!

20.
označiť príspevok

Lemmy muž
   20. 6. 2019, 22:37 avatar
Keď chceš byť v bande fašistov, tak musíš o mne klamať? To ti pomôže?

21.
označiť príspevok

Lemmy muž
   20. 6. 2019, 22:38 avatar
Na rozdiel od teba roky propagujem humanizmus, čo ty si nikdy nespravil. Zmohol si sa len na fašistickú demagógiu. V tom sa odlišujeme.

23.
označiť príspevok

Jehova
   20. 6. 2019, 22:40 avatar
Žiaľ, žiadna odozva

24.
označiť príspevok

Kasafran
   20. 6. 2019, 22:49 avatar
(20,21) Lemmy,
ktože by sa tak ponížil, aby o Tebe klamal? Musel by to byť jedine len človek Tvojho rangu...

25.
označiť príspevok

Lemmy muž
   20. 6. 2019, 22:59 avatar
Nie, klameš o mne, a nie si z môjho cesta. Tvoj gang je fašistický. Ty sa neustále ponižuješ šírením bludov. Si tak naivný idiot, že naletíš na kdejaký vtip, ktorý potom šíriš ako niečo pravdivé. Neuvedomuješ si, že ľudia sú škodoradostní, že si vymyslia blud o Sociálnej poisťovni? A akurát ty musíš byť ten idiot, ktorý im naletí.

26.
označiť príspevok

Lemmy muž
   20. 6. 2019, 23:04 avatar
Neustále sa ponižuješ, keď tu vytváraš bludné témy o Sociálnej poisťovni, o čiarovom kóde na mlieku, a mnohé ďalšie bludy, ktorých je tu príliš veľa. Keby bola Spoločnosť idiotov, bol by si len predsedom. Uveríš kdejakej hlúposti, ktorú tu potom skopíruješ bez toho, aby si sa zamyslel nad ňou.

27.
označiť príspevok

Lemmy muž
   20. 6. 2019, 23:05 avatar
Nebol si schopný obhájiť svoje tvrdenie o Werichovi, o Porošenkovi…

28.
označiť príspevok

Lemmy muž
   20. 6. 2019, 23:06 avatar
Kasafran, takto sa každým svojím príspevkom ponižuješ. A ešte viac sa ponižuješ, keď si usvedčený z klamstiev, a mlčíš.
Súhlasí ondrej61

29.
označiť príspevok

Kasafran
   21. 6. 2019, 00:21 avatar
(28) Lemmy,
skutočne až "obdivuhodne" sa dokážeš "povyšovať" na vždy "pravdu hovoriaceho" sionfašistického neoliberalistu, ktorý dokáže až pod akúkoľvek zem zakopávať myšlienky a realizáciu skutočnej slobody, rovnosti a bratstva pre absolútnu väčšinu nielen našej, ale aj svetovej populácie...
Ty už nie si hodný ani "kresťanského" poľutovania - avšak "vyvolení" Ti aj na tomto DF fandia...
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 22:16,  Ja to vidím, ako štvavú liberálnu kampaň. Podobne hlúpych voličov má aj Čaputová. Veď...
dnes, 22:15,  BORAT je mišuge ale to davno vieme
dnes, 22:15,  Chceš ďalšieho nepriateľa? ;)
dnes, 22:13,  (18) Za tú prácu sa nemusíš hanbiť. Máš poctivé peniaze za poctivú robotu. Ale pýtaj si...
dnes, 22:13,  to by si musel byt slečna
dnes, 22:13,  denník n tlampač americkej propagandy.
dnes, 22:13,  17. boris ty nedisponuješ ani elementárnymi znalostami z histórie, sorrryyy.
dnes, 22:11,  Niesi ;)
dnes, 22:11,  16. hrabe ti ?? Situácia po prvej svetovej vojne Upraviť Po ukončení prvej svetovej...
dnes, 22:09,  "nemajú šajnu o histórii" Zatiaľ to stále vyzerá presne naopak Bijjou *03
dnes, 22:09,  70. písal si ze som odblkovaná ;)
dnes, 22:09,  Áno, ďalšej špinavosti západniarov. Hospodárskej krízy v 30 rokoch. *19
dnes, 22:08,  Až keď sa naučíš slušne správať ;)
dnes, 22:08,  13. radsej , vieš čoho sa tyka ten [ nepodareny] odkaz na wiki ?
dnes, 22:07,  67. ved si ma volal s5 , ze si ma odblokoval *39
dnes, 22:05,  (20) OK, ak hovoríš, že nevoláš, tak asi nevoláš. *21
dnes, 22:05,  Poniektorí sú nadčasoví a poniektorí bezčasoví *21
dnes, 22:05,  5. prečo mi dopedele nefungujú odkazy ?? [ im to musíš po lopate, lebo nemajú šajnu o...
dnes, 22:04,  Rúhanie to bude keď si ma budeš brať do huby ;)
dnes, 22:04,  No len to rozpíš, tú analógiu *03 Lebo o tej tu píšem už roky.
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie

O práci iba v práci. O škole iba v škole.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(100 206 bytes in 0,572 seconds)