Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  politika  téma
kategórie:  

Pravda o povstaní v Maďarsku v roku 1956

1
reakcií
275
prečítaní
Tému 8. septembra 2019, 23:41 založil Kasafran.

podobné témy:

1.
označiť príspevok

Kasafran
   8. 9. 2019, 23:41 avatar
Pravda o povstání v Maďarsku v roce 1956 tak, jak jste dosud neslyšeli! Maršál Koněv potlačil sionistický státní převrat proti Židům, veškerou moc během povstání převzali sionisté a do čela dosadili jediného Chazara z předchozí chasidské vlády! Revoluci odstartovali naoko studenti vysokých škol, kteří požadovali 16 požadavků s cílem přetrhání vztahů se Sovětským svazem, odstraňování pomníků, okamžité zastavení dodávek uranu do SSSR, odsun sovětských vojsk ze země, privatizaci půdy a trestní stíhání předchozího lidového kabinetu, ve kterém seděli jenom Židé!

aeronet.cz Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

2.
označiť príspevok

Lemmy muž
   8. 9. 2019, 23:46 avatar
Krysa: a do čela dosadili jediného Chazara z předchozí chasidské vlády!

Má meno a priezvisko?
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 21:49,  Tebe nepomôže ani 5 kg.*13*13*13*13*13
dnes, 21:44,  To je tak, keď si neprečítaš uznesenie vlády, a potom táraš nezmysly. Ja viem, že to...
dnes, 21:35,  Kiež by mu dal 5g rozumu !!!!!!!!! *03*03
dnes, 21:35,  Pokus o likvidáciu otáznikov v téme: JAK PROSTÉ - NEBO SPROSTÉ? Sledoval jsem v...
dnes, 21:34,  Lemmy aj tebe dal Truban pár gramov bieleho ? :)
dnes, 21:33,  Lemmy išlo len o technickú záležitosť kvôli Čaputovej. Dezinformačné mediá klamali...
dnes, 21:31,  Oprava: uznesenie.*04
dnes, 21:22,  Kasafran, ty si určite dvoj, pretože si komunista i fašista zároveň.
dnes, 21:21,  Najviac gulášu , dochuteného mariškou vyrobili havran s kasafranom a hokejisom.*39
dnes, 21:20,  (9) Havran, možnože je dvoj, alebo dokonca aj viac pohlavný...
dnes, 21:19,  Mňa ani havran ani Kasafran nestratili z voza, zato zjavne potratili rozum, už dávno.*13
dnes, 21:17,  Áno, čurák si, to je fakt, i fuck.
dnes, 21:16,  Nešírili hoax, pretože vláda prijala uznasenie, kde slovo nesúhlas zmenila na súhlas, a...
dnes, 21:04,  Lemmy dezinformačné média šírili hoax, že vláda zmenila svoj postoj k Istanbulskému...
dnes, 20:46,  Lemmy - už sa z toho nevyviníš, nám je to jasné čo za čuDáka si ty zmotaný chlapec.Za D...
dnes, 20:42,  Lemmy- nemýľ si nadávku s pomenovaním reálneho stavu.
dnes, 20:41,  Lemmy - ty si sám vojak v poli, kde ťa tí neoliberálni fašisti stratili z voza?
dnes, 20:40,  H: a odsúdia nevinných. Napríklad takto sa správa sionfašista Kasafran, keď bežným...
dnes, 20:40,  Nech je po tvojom. *04
dnes, 20:39,  Kacír - aby sme boli slušní, tak mu povieme, že má vtáka samicu.
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie

Na to, aby ste na sebe začali pracovať nie je nikdy neskoro. Prestať s tým je však vždy príliš skoro.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(49 128 bytes in 0,735 seconds)