Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  rôzne  téma
kategórie:  

Podvodná dotácia za 46 000 eur

32
reakcií
105
prečítaní
Tému 11. júla 2020, 16:50 založil hokejis.

podobné témy:1.
označiť príspevok

hokejis muž
   11. 7. 2020, 16:50 avatar
Takto bačujú "mimovládky" s našimi peniazmi.

http://www.youtube.com/watch?v=EtmpcIuowCo Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


2.
označiť príspevok

hokejis muž
   11. 7. 2020, 16:51 avatar
Takto odtekajú peniaze cez podvodné projekty mimovládok.


3.
označiť príspevok

Osvietený muž
   11. 7. 2020, 16:52 avatar
Veď to je ten nacista Miňo Sviňo    


4.
označiť príspevok

0svietený muž
   11. 7. 2020, 16:58 avatar
No, bohvieco Mino nie je. Ale ty ani jemu ani po clenky nesiahas, vidlak. :-)))))))))))


8.
označiť príspevok

hokejis muž
   11. 7. 2020, 17:00 avatar
Miňo je v porovnaní s Edom génius


5.
označiť príspevok

hokejis muž
   11. 7. 2020, 16:58 avatar
edo SS tvoji kamoši nacisti z mimovládok nás okrádajú


6.
označiť príspevok

Osvietený muž
   11. 7. 2020, 16:58 avatar
Pamätám ako Miňo Mazurek založil nezávislý kulturblog

Je Kulturblog apolitické združenie?
„Už po nej idú!“ Takto dnes informoval o istej, viac ako týždeň starej udalosti ku ktorej malo dôjsť na spišskonovoveskom gymnáziu, absolútne „nezávislý“ Mário Vidák na „apolitickom“ portáli Magazín 1. Podľa videa išlo o to, že riaditeľka mala zakázať Lívii Garčalovej nosenie oblečenia s názvom Kulturblog a jeho distribúciu medzi spolužiakmi na pôde gymnázia, ktoré Lívia navštevuje. Pozadu samozrejme nezostala ani materská stránka „apolitického združenia“ Kulturblog, ktoré video natočilo. Pozrime sa teda na niekoľko postáv spojených s Kulturblogom.

        

Po tom ako sme si pozreli niekoľko fotografií „nezávislého“ Mária Vidáka, ktorý robí Magazín l sa pozrime na pár voľne dostupných údajov týkajúcich sa „apolitického združenia“ Kulturblog. Mladí proti fašizmu našli na stránke Ministerstva vnútra v sekcii evidencie občianskych združení informáciu, že členmi prípravného výboru sú Ján Pastuszek, Milan Mazurek a Dávid Pavlík. Okrem prítomnosti krajského tajomníka a donedávna poslanca ĽSNS Milana Mazureka je pikantné aj to, že kotlebovci dlhodobo bojujú proti občianskym združeniam, ktoré im nie sú po vôli, aby si vzápätí založili vlastné.

Pre tých, ktorí pozabudli, alebo nevedia kto je Milan Mazurek, malá pripomienka. Je to ten statočný slovenský junák, ktorý vlastnou hruďou ochránil otčinu pred nebezpečnými inváznymi musulmanskými hordami.

A napísal niekoľko úžasných statusov o Hitlerovi, rozprávkach o šiestich miliónoch a mydlách zo Židov a o praktickom riešení rómskeho problému.

Naviac je Mazurek aj mimoriadne pevnou oporou kresťanského piliera Kotlebovej ĽSNS.

Nakoľko Kulturblog má sk. doménu nie je problém vyhľadať okrem registrátora aj vlastníka domény. Tým je podľa .SK-NIC spoločnosť Network engineering z Kežmarku.

Prostredníctvom FinStat sa dá vyhľadať firma Network engineering, ktorá do 28.11.2016 niesla názov Divine s.r.o.

Ak ste náhodou zabudli o ktorého poslanca ide, je to ten, ktorý nevie pracovať s počítačom. Teda aspoň tak sa bránil pred súdom, kam ho priviedol ním signovaný antisemitský status na Facebooku.

Ján Pastuszek je blízky priateľ poslanca Milana Mazureka, bývalý okresný predseda ĽSNS pre Kežmarok, podpredseda prešovskej krajskej organizácie ĽS Naše Slovensko a predseda prešovskej krajskej organizácie Ľudovej mládeže. Vo funkcii ho koncom roka 2017 vystriedal práve Ing. Pavol Kopecký, zrejme jeden zo štatutárov firmy Network engineering, ktorá je podľa .SK-Nic vlastníkom domény Kulturblog. Pastuszek vzdanie sa funkcie okresného predsedu zdôvodnil študijnými povinnosťami, ale ako vidieť zvýšené povinnosti mu nebránia angažovať sa v akiste časovo náročnej práci pre Kulturblog, vysoko odbornej práci poslaneckého asistenta, ani v účasti na akciách ĽSNS a Ľudovej mládeže.

Ženskou hviezdou Kulturblogu je gymnazistka Lívia Garčalová, aktívna členka Ľudovej mládeže, mládežníckej organizácie Kotlebovej ĽSNS. Znak Ľudovej mládeže je okrem názvu prakticky identický so znakom ĽSNS a funkcionármi Ľudovej mládeže sú funkcionári a členovia ĽSNS.

Posledným z trojice je Dávid Pavlík, ktorý má na starosti natáčanie, réžiu a strih materiálov zverejňovaných Kulturblogom na YouTube. Na fotografiách z akcií ĽSNS ho rovnako ako Pastuszeka vidieť v straníckom tričku Kotlebovej strany. Zaujímavá je aj fotografia, ktorú zverejnil nemecký pravicový extrémista Jens Pühse, v roku 1996 odsúdený za organizovanie spomienkovej akcie na Hitlerovho zástupcu Rudolfa Hessa. Na fotografii sú okrem Pühseho Dávid Pavlík, Ján Pastuszek aj krajský predseda Milan Mazurek, ktorý nedávno prišiel o poslanecký mandát nakoľko ho súd uznal vinným z úmyselného prečinu hanobenia národa, rasy či presvedčenia, ktorého sa mal dopustiť vo vysielaní rádia Frontinus v októbri 2016.

Z príspevkov Dávida Pavlíka v rôznych kotlebovských skupinách sa dozvieme mnoho zaujímavého. Okrem propagácie vlogov a relácií Kulturblogu napríklad aj to, že „rasizmus je len umelo vytvorené slovo,“ aj to že „Svetová zdravotnícka organizácia vylúčila zo zoznamu chorôb napríklad už aj transrodovosť, no liberalizmus zatiaľ nie“ a že „FEMINIZMUS JE RAKOVINA.“ A nechýba ani propagácia Milana Mazureka.

Za zmienku stojí aj „dokument“ Zavrhnuté svedectvá z obdobia vojnovej Slovenskej republiky, ktorá bola poslušným satelitom Hitlerovej Tretej ríše, ktorý natočili Pastuszek a Pavlík.

O čo v „zakázanom“ propagandistickom dielku adorujúcom vojnový Slovenský štát a jeho predstaviteľov ide, vysvetľuje táto recenzia. V recenzii sa síce vyzdvihuje kvalitné grafické spracovanie dokumentu, po obsahovej stránke však ide o zaujatú, účelovú politickú propagandu plnú ohnutých faktov, klamstiev a poloprávd.

A aby sme nezabudli, Dávid Pavlík je podobne ako Pastuszek asistentom poslanca Národnej rady Slovenskej republiky Martina Beluského s mesačnou odmenou 1300 €.

Najnovšou posilou Kulturblogu sa stal Lubomír Huďo. Bývalého redaktora Mečiarovho plátku Slovenská Republika, médiá prezentujú ako konšpirátora. Je známy z pôsobenia v Slobodnom vysielači, Rostásovom mesačníku Zem a Vek a Lichtnerovej Infovojne. Huďo vo voľbách v roku 2018 kandidoval na primátora Bratislavy ako „nezávislý“ s podporou ĽSNS.

Ak máte obavy o živobytie Ľuba Huďa, môžem vás upokojiť. Pán Huďo bude podľa správ z tlače asistentom europoslanca Milana Uhríka. Vzhľadom na výšku platov v Európskom parlamente, ktorý Ľudová strana Naše Slovensko tak nenávidí, že sa o poslanecký mandát (a poslanecký plat) uchádzalo 14 jej kandidátov, Huďo na tom určite nebude horšie ako jeho kolegovia z Kulturblogu. Ako vidieť, strana Mariána Kotlebu sa o svojich ľudí dokáže naozaj dobre postarať. Najmä ak ich nemusí platiť zo svojho. Veď občania sa predsa radi poskladajú.

Na základe uvedeného posúďte sami či slová Lívie Garčalovej vo videu zverejnenom 11. septembra 2019 o tom, že Kulturblog je apolitické združenie, možno brať aspoň trochu vážne. Pretože práve o to ide v jej spore s riaditeľkou gymnázia. Svoj názor nech si na vec urobí každý sám. Treba však uznať, že reklamu na tričká a mikiny so znakom „apolitického združenia“ si Kulturblog robí naozaj šikovne. Veď odkaz na ich ponuku nezabudli dať ani do dramaticky ladeného statusu o údajnej šikane zo strany riaditeľky školy.

A nezaškodí pripomenúť, že Líviini fanúšikovia, súdiac podľa komentárov pod videom, majú čo sa týka sporu Lívie s riaditeľkou gymnázia, jasno. Hoci možno tí istí riaditeľku vynášali do neba keď v októbri minulého roku zrušila už dohodnutú účasť študentov gymnázia na besede o extrémizme, ktorú v Spišskej Novej Vsi usporiadalo Zabudnuté Slovensko.

A slovo do bitky povedal aj člen prípravného výboru občianskeho združenia KulturBlog, Milan Mazurek. Ak vynecháme v tomto kontexte absolútne nepatričné slovko liberálno, pretože spojenie liberálno fašistické šialenstvo je evidentný oxymoron, nemožno s výzvou ktorú napísal pán exposlanec, nesúhlasiť: „Jedine spoločnou aktivitou a nie pasivitou zastavíme to fašistické šialenstvo!“

dennikn.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


7.
označiť príspevok

hokejis muž
   11. 7. 2020, 16:59 avatar
edo SS už ide, spamuje, prasí a nič k téme


9.
označiť príspevok

Osvietený muž
   11. 7. 2020, 17:03 avatar
MILAN MAZUREK

Adresa: TATRANSKÁ770/5, SPIŠSKÁ BELÁ
Poisťovňa: Všeobecná zdravotná poisťovňa
Dlh na poistnom: 3244,44 EUR
Stav platný k: 22.06.2020

dlznik.zoznam.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

Mazurek Milan

Adresa: Tatranská 770/5, Spišská Belá
Poisťovňa: Všeobecná zdravotná poisťovňa
Dlh na poistnom: 2077,22 EUR
Stav platný k: 22.06.2020
Poisťovňa: Sociálna poisťovňa
Dlh na poistnom: 2258,40 EUR
Stav platný k: 22.06.2020
dlznik.zoznam.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

Dlžníci na daniach

Milan Mazurek

Adresa: 059 01 Tatranská 770/5, Spišská Belá
Dlh na dani: 1309,93 EUR ku dňu 29.02.2020
dlznik.zoznam.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


10.
označiť príspevok

hokejis muž
   11. 7. 2020, 17:04 avatar
edo SS to je tak tupý klamársky trol


13.
označiť príspevok

Osvietený muž
   11. 7. 2020, 17:05 avatar
Nechutné čítať dlžnik.sk že ?     

To som si vymyslel pre teba             


15.
označiť príspevok

hokejis muž
   11. 7. 2020, 17:08 avatar
edo SS nešír hoaxy nepras a ak tak píš k téme


16.
označiť príspevok

Osvietený muž
   11. 7. 2020, 17:10 avatar
Tema je jasná tento nacista pravoplatne odsúdený je vyciavačom štatu a asocialom


19.
označiť príspevok

hokejis muž
   11. 7. 2020, 17:16 avatar
Téma je ty nacista o podvodných dotáciách mimovládok a ty to zastieraš trolovaním, podporuješ podvodníkov, zlodejov


20.
označiť príspevok

Osvietený muž
   11. 7. 2020, 17:17 avatar
Ale veď neplatič zlodej a odsudený nacista je Mazurek


21.
označiť príspevok

hokejis muž
   11. 7. 2020, 17:18 avatar
Téma je ty nacista o podvodných dotáciách mimovládok


11.
označiť príspevok

Osvietený muž
   11. 7. 2020, 17:04 avatar
Narodovec neplatič    


14.
označiť príspevok

hokejis muž
   11. 7. 2020, 17:05 avatar
edo SS len hoaxy šíri


12.
označiť príspevok

hokejis muž
   11. 7. 2020, 17:05 avatar
Hlúpym americký trolom nevadí že nás mimovlády okrádajú


17.
označiť príspevok

Osvietený muž
   11. 7. 2020, 17:12 avatar
imovládne organizácie vo viacerých odvetviach dopĺňajú činnosť vládnych inštitúcií, prípadne pracujú v oblastiach, v ktorých štát nepôsobí. Veľmi často ide o verejno-prospešné služby.

Typickými prostrediami pre činnosť mimovládnych organizácií sú:

sociálne služby (charita, starostlivosť o dôchodcov, hendikepovaných...)
zdravotníctvo (združenia pacientov s konkrétnym ochorením...)
šport (telovýchovné jednoty, športové kluby...)
vzdelávanie a osveta (krúžky na propagáciu vedy a techniky, vzdelávanie znevýhodnených skupín...)
kultúra (divadelné, tanečné, hudobné, folklórne, výtvarné združenia...)
deti a mládež (rodičovské združenia, mládežnícke kluby, združenia rodičov postihnutých detí...)
ochrana ľudských práv (poskytovanie právnej pomoci, presadzovanie vyšších štandardov...)
watchdog (monitorovanie zneužívania moci, dodržiavania ľudských práv, ohrozovanie životného prostredia, kontrola činnosti samosprávy a štátnej správy...)
enviro (environmentálna politika, ochrana a obnova prírody a krajiny, ochrana a obnova verejných priestorov, environmentálna výchova)
kvalita života (spotrebiteľské organizácie, skrášľovanie spolky...)
hobby a trávenie voľného času (organizácie chovateľov, zberateľov, cestovateľov, fanúšikovské združenia...)


23.
označiť príspevok

hokejis muž
   11. 7. 2020, 17:19 avatar
Mimovládky cez podvodné projekty nás okrádajú a elfí trol ich ospevuje


18.
označiť príspevok

Osvietený muž
   11. 7. 2020, 17:16 avatar
Matica sa ukazuje s brancami aj kotlebovcami     

Matica slovenská má finančné problémy, ministerstvo kultúry hovorí o stopnutí dotácií.

BRATISLAVA. Tradičná aprílová Národná slávnosť na Devíne organizovaná Maticou slovenskou mala tento rok nezvyčajnú výpomoc.

Plynulý priebeh akcie na požiadanie Matice zabezpečovala aj extrémistická polovojenská organizácia sledovaná Slovenskou informačnou službou Slovenskí branci. Matica sa obhajuje, že podujatie si vyžaduje veľa organizačnej práce a tak "usporiadatelia privítajú každú pomocnú ruku“.

Ale nie je to jediný prípad, keď sa členovia Matice spájajú s extrémistami. Nedávno organizáciu vyšetroval špeciálny tím NAKA v súvislosti so zverejnením videa, ktoré zľahčovalo zodpovednosť vojnového slovenského štátu za osud slovenských Židov a tvrdilo, že bez neho by slovenský národ vojnu neprežil.

Video kritizovalo aj ministerstvo kultúry, pod ktoré Matica spadá, a začalo sa pýtať, či je táto inštitúcia zmysluplná.

Spolupráca s extrémistami

Matica sa spojila s extrémistami aj pár dní pred oslavami na Devíne. Člen Matice slovenskej Jozef Michtalík vystúpil s prejavom pri odhaľovaní pamätnej tabule prezidentovi slovenského štátu Jozefovi Tisovi v Hlbokom nad Váhom.

Na akcii sa zúčastnil aj Milan Mazurek z ĽSNS, vyšetrovaný pre napadnutie policajta, a žilinský krajský predseda ĽSNS Andrej Medvecký.

Toho zase Okresný súd v Námestove 20. apríla neprávoplatne poslal do väzenia na 20 mesiacov s podmienečným odkladom na 30 mesiacov za rasistické urážky a dobitie občana Dominikánskej republiky pred barom v Námestove.

„Zabite toho negra, nemá tu čo robiť, toto je tvoj koniec,“ kričal vtedy podľa svedkov Medvecký.

Rok predtým si predseda Matice Marián Tkáč pozval Mariana Kotlebu na krajský snem v Detve. Nakoniec neprišiel, zastupovali ho poslanci parlamentu Rastislav Schlosár a Jana Nehézová.

Maďarič hrozí zrušením dotácií

Matica slovenská za posledné roky premrháva príležitosť byť akceptovanou inštitúciou, ktorá si nájde svoje miesto v 21. storočí, reagoval na video minister kultúry Marek Maďarič. Spomenul aj možné zrušenie dotácii od štátu, ktoré v posledných rokoch dosahovali sumu 1,5 milióna eur ročne.

Matica s rozpočtom vyše dva milióny eur pritom má finančné problémy a peniaze od štátu potrebuje. Sama to priznáva aj vo svojej poslednej výročnej správe z roku 2015.

Jej vlastné príjmy z vydavateľskej činnosti, prenájmu budov a poskytovania služieb ako napríklad požičiavanie kostýmov vtedy tvorili len asi milión eur.

Aby dokázala udržiavať vyrovnaný rozpočet, postupne predáva svoje nehnuteľnosti a podľa vlastných slov sa rozlúčila s desiatkami zamestnancov.

„Vďaka prijatým opatreniam je Matica stabilizovaná a pripravená plniť svoje zákonom dané úlohy,“ komentoval predseda Matice Tkáč situáciu v tejto inštitúcii.

Podrobnejšie sa ani po týždni nevyjadril s odôvodnením, že je na služobnej ceste v zahraničí a konkrétne otázky nevidel.
Nový predseda

Matica slovenská si bude nové vedenie voliť v novembri. Kandidáta na post šéfa musia navrhnúť orgány Matice.

Ten, kto podľa Maďariča nastúpi po súčasnom vedení, bude mať možno poslednú príležitosť presvedčiť verejnosť aj politické strany o zmysluplnosti Matice slovenskej a o tom, či má štát Maticu finančne podporovať.

Na otázky denníka SME, aké zmeny od nového vedenia očakáva, ministerstvo nereagovalo.

Marián Tkáč vo svojom marcovom stanovisku vyzval matičiarov, aby svoje kampane „neprepálili“.

„Zjednoťme sa, bratia a matičiari, aby sme mohli aj 'potom', aj naďalej byť duchovnou mocnosťou slovenského národa, stavať hrádze a udržiavať v chaose dnešného sveta tradície, z ktorých ako z koreňov tento národ vyrástol,“ napísal na webe matice.

Čítajte viac: domov.sme.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


22.
označiť príspevok

hokejis muž
   11. 7. 2020, 17:18 avatar
Už len sa bude ukazovať s elfím trolom


24.
označiť príspevok

Osvietený muž
   11. 7. 2020, 17:23 avatar
Europoslanec Milan Uhrík hrubo zavádza o štátnych dotáciách pre mimovládne organizácie

Europoslanec Milan Uhrík (ĽSNS) veľmi šikovne, no zároveň podpásovo až falošne pracuje s faktami. Najnovšie sa snaží nabudiť dojem, že štátne dotácie idú iba zlým liberálom, ale na chudákov starčekov nezostávajú peniaze. Keby to bola pravda, tak by o tom nebol článok na portáli Antipropaganda.

Jednou zo základných komunikačných stratégií Ľudovej strany Naše Slovensko je šírenie nenávisti voči neexistujúcim nepriateľom – raz sú to Rómovia, inokedy migranti, potom LGBTI komunita, svoje si užije Európska únia a v neposlednom rade aj „zlé“ média.

Vo svojom nedávnom facebookovom statuse sa europoslanec Milan Uhrík snažil nakombinovať viacerých „nepriateľov.“ V statuse obviňuje vládu Petra Pellegriniho a vládu Igora Matoviča z plytvania peňazí na „pochybné mimovládky.“

Svoj status dopĺňa obrázkom, v ktorom vymenúva niektoré schválené projekty a podporené organizácie. Uhrík do svojho statusu vyberá iba projekty, ktoré sa zaoberajú pomocou pre utečencov, LGBTI komunitu, či prevenciou proti extrémizmu.

Podľa europoslanca sú peniaze využité na tieto projekty „plytvaním“ a obviňuje vládu, že tieto peniaze nedáva radšej chorým deťom a seniorom.

Uhrík sa tak snaží vykresliť utečencov, LGBTI komunitu, či iné menšiny ako štátom vyvolené skupiny, ktoré sú finančne preferované na úkor bežných ľudí, ktorým štát podľa neho nijako nepomáha.

Ako Uhrík „zabudol“ podstatné veci

Uhrík sa snaží navodiť dojem, že dotácie od štátu dostali iba a len projekty, či organizácie zaoberajúce sa utečencami, minoritami, LGBTI komunitou a bojom proti extrémizmu.

To však nie je pravda. Uhrík uvádza naozaj schválené projekty. Dotácie však pochádzajú len z jedného dotačného programu ministerstva spravodlivosti, ktorý sa vyslovene zaoberá podporou ľudských práv a predchádzaniu všetkých foriem diskriminácie, rasizmu, xenofóbie, antisemitizmu a ostatných prejavov intolerancie. O tom však už Uhrík mlčí.

Keďže je táto dotačná schéma určená na zníženie diskriminácie, tak je prirodzené, že peniaze dostanú projekty zamerané na znevýhodnené menšiny a nie na nákup nových traktorov.
Vedome zavádza alebo nevie čítať

Keďže samotný europoslanec Uhrík v komentároch pod statusom zdieľal aj link na všetky schválené projekty z tohto programu, musel o svojej manipulácii vedieť.

A teraz trochu čísel. Uhrík zo 42 schválených projektov účelovo vybral desať, teda 23,8 percenta. Celkovo tento program na podporu ľudských práv rozdelil 769 500 eur. Na Uhríkom vybraných desať projektov išlo 169 tisíc eur, čo je – a teraz pozor – 22 percent z celkovej alokácie. Takže akože štátom vyvolené organizácie, ktoré žijú na úkor ostatných, dostali priemerne trochu menej na projekt, ako tí akože chudáci ostatní.

Ministerstvo spravodlivosti totiž v tej istej výzve schválilo aj projekty pre znevýhodnené a hendikepované skupiny ľudí, ktorí nie sú ani utečencami, ani minoritami, ani LGBTI komunitou. Napríklad projekty Slovenského zväzu telesne postihnutých, Únie materských centier, Asociácie nepočujúcich Slovenska ANEPS a mnohých ďalších.

Peniaze taktiež dostali rôzne vzdelávacie projekty, či projekty určené pre deti.
V Bruseli zabudol na dátumy

Hoci Uhrík v statuse spomína aj vládu Igora Matoviča. dotácie schválilo ministerstvo spravodlivosti ešte 28. februára (deň pred voľbami) za vlády Petra Pellegriniho a ministra Gábora Gála (Most-Híd).

Iba samotné ministerstvo spravodlivosti má aj ďalšie dotácie určené presne ohrozeným skupinám, pre ktoré Uhrík pýta peniaze. Tak napríklad z dotácií na po pomoc obetiam trestných činov schválili deviatim mimovládnym organizáciám podporu 221 tisíc eur s priemernou výškou podpory 24 600 eur. Tieto mimovládky pomáhajú deťom alebo týraným ženám.

Existenciu tohto programu však Uhrík už zamlčiava. Nesedelo by mu to totiž do obrazu o „pochybných mimovládkach“ a o preferovaných migrantoch, minoritách, LGBTI komunite a zabudnutých deťoch a senioroch.

Do Uhríkovho manipulatívneho obrazu sa nehodí ani fakt, že dotačné schémy majú aj všetky ostatné ministerstvá, ktoré podporujú rôzne mimovládne organizácie podľa ich zamerania. Stačí sa pozrieť na jednotlivé webové stránky ministerstiev, či už ministerstvo práce, alebo rezort kultúry, financií alebo aj samotný úrad vlády poskytuje dotácie.

Mimovládne organizácie operujú v širokom spektre sociálnych aktivít pre rôzne skupiny ľudí a nie len pre tie skupiny, z ktorých Uhrík vytvára nepriateľov.

Ak už Uhrík vo svojom statuse hovorí o senioroch, stačilo by sa mu pozrieť na zoznam schválených dotácií na stránke ministerstva sociálnych vecí, práce a rodiny.

Práve toto ministerstvo schválilo tento rok dotácie v oveľa vyššej sume ako projekty z Uhríkovho statusu pre rôzne spolky dôchodcov ako napr. „Fórum pre pomoc starším“ – národná sieť, cirkevné organizácie, združenia na pomoc ľuďom bez domova, či domovy a centrá sociálnych služieb, ktoré slúžia práve tým, o ktorých Uhrík tvrdí, že sú ukrátení kvôli migrantom.

Aj napriek zreteľnej manipulácii a zjednodušeniu má Uhríkov status už viac ako 4-tisíc zdieľaní.

antipropaganda.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


25.
označiť príspevok

hokejis muž
   11. 7. 2020, 17:25 avatar
edo SS ty klamársky trol ospevujúci podvody mimovládok


26.
označiť príspevok

Osvietený muž
   11. 7. 2020, 17:27 avatar
Uríkové bludy nahovoril nacista Mazurek     


27.
označiť príspevok

hokejis muž
   11. 7. 2020, 17:28 avatar
Ty nacista ospevujúci podvody mimovládok


28.
označiť príspevok

Osvietený muž
   11. 7. 2020, 17:32 avatar
Dokazateľné a dokázane bludy antipropaganda.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


29.
označiť príspevok

Osvietený muž
   11. 7. 2020, 17:33 avatar
A teraz sa nám zopakuj papuch ze zahorí


30.
označiť príspevok

Osvietený muž
   11. 7. 2020, 17:34 avatar
Respektíve vlastne kedy povedal Uhrík alebo Mazurek niečo čo bludom nebolo         


31.
označiť príspevok

hokejis muž
   11. 7. 2020, 17:59 avatar
edo SS iba lži

19.12.2013 Podpísalo ministerstvo vnútra s mimovládkou Asociácia ProRoma Profit zmluvu o dotácii v hodnote 40 000 eur. 31 500 eur z tejto dotácie malo byť použitých na nákup pozemku s parcelným číslom 315/22 vo Veľkej Lomnici v okrese Kežmarok. Ďalších 8 500 eur malo byť zase použitých na projekt pre územné rozhodnutie.

Pozemok mal meriať 1779 m2 a mala na ňom byť vybudovaná farma, kde sa mali chovať zvieratá a pestovať rastliny. Táto farma mala dávať prácu ľuďom z miestnej osady.

Ako to ale nakoniec dopadlo?
- Pozemok združenie skutočne kúpilo, akurát nemá 1779 m2, ale len 1128 m2, to ale Pollákovmu úradu zrejme nevadilo,
- Na pozemku nie je fakticky nič, okrem starých železobetónových panelov... Je zarastený dvojmetrovou burinou a nevyzerá, že tam kedysi vôbec niečo bolo.

Okrem 40 000 eurovej dotácie z úradu splnomocnenca vlády, dostalo združenie aj dotáciu vo výške 5 710,5 eur na zamestnanie pomocných stavebných pracovníkov. Ich prácu ale nejak nevidno...

V zmluve sa združenie zaviazalo, že bude na účel projektu využívať pozemok minimálne 10 rokov, a tiež, že po dobu 10 rokov od dokončenia vypracovania projektovej dokumentácie bude udržiavať uvedené nehnuteľnosti v dobrom technickom stave tak, aby nevznikalo nebezpečenstvo technických a hygienických závad, aby nedochádzalo k jej znehodnoteniu alebo ohrozeniu jej vzhľadu a aby sa čo najviac predĺžila jej užívateľnosť.

Všetky detaily k zmluvám nájdete na tomto linku:

www.crz.gov.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


32.
označiť príspevok

Osvietený muž
   11. 7. 2020, 18:01 avatar
Zopakuj se nacisto


33.
označiť príspevok

hokejis muž
   11. 7. 2020, 18:02 avatar
Nacista Edo len klame

19.12.2013 Podpísalo ministerstvo vnútra s mimovládkou Asociácia ProRoma Profit zmluvu o dotácii v hodnote 40 000 eur. 31 500 eur z tejto dotácie malo byť použitých na nákup pozemku s parcelným číslom 315/22 vo Veľkej Lomnici v okrese Kežmarok. Ďalších 8 500 eur malo byť zase použitých na projekt pre územné rozhodnutie.

Pozemok mal meriať 1779 m2 a mala na ňom byť vybudovaná farma, kde sa mali chovať zvieratá a pestovať rastliny. Táto farma mala dávať prácu ľuďom z miestnej osady.

Ako to ale nakoniec dopadlo?
- Pozemok združenie skutočne kúpilo, akurát nemá 1779 m2, ale len 1128 m2, to ale Pollákovmu úradu zrejme nevadilo,
- Na pozemku nie je fakticky nič, okrem starých železobetónových panelov... Je zarastený dvojmetrovou burinou a nevyzerá, že tam kedysi vôbec niečo bolo.

Okrem 40 000 eurovej dotácie z úradu splnomocnenca vlády, dostalo združenie aj dotáciu vo výške 5 710,5 eur na zamestnanie pomocných stavebných pracovníkov. Ich prácu ale nejak nevidno...

V zmluve sa združenie zaviazalo, že bude na účel projektu využívať pozemok minimálne 10 rokov, a tiež, že po dobu 10 rokov od dokončenia vypracovania projektovej dokumentácie bude udržiavať uvedené nehnuteľnosti v dobrom technickom stave tak, aby nevznikalo nebezpečenstvo technických a hygienických závad, aby nedochádzalo k jej znehodnoteniu alebo ohrozeniu jej vzhľadu a aby sa čo najviac predĺžila jej užívateľnosť.

Všetky detaily k zmluvám nájdete na tomto linku:

www.crz.gov.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 00:55,  V tom máštaké myšlienky ako ja. Asi je viac takých ľudí.... Dovidenia. xD
dnes, 00:47,  No, aj ja som dnes videla ten červený záchranarský. .. pekne pristával. .. alee, videla som...
dnes, 00:44,  To je ešte nič, počkaj o pár rokov. :-) Teraz máš ešte taký bezstarostný medový život...
dnes, 00:43,  ...alebo nič, lebo iba povieš, že ja prvý nidky nezačínam, to si zapíš za uši..!!!!.....
dnes, 00:43,  Ja som dnes tak hľadela na záchranársky vrtuľník, a od srdca som si priala, aby záchrana...
dnes, 00:42,  Jooooj, Milan, m9žem Ti niečo poovedať? *21
dnes, 00:42,  On je horský pes.
dnes, 00:40,  Ja som povybavovala dneska veci v meste, a ptm som doma zaspala na hodinu. .. tak teraz nespím....
dnes, 00:39,  A teba čaká priadza. Odviazať uzol, istiť slovom, pripraviť cestu do snov. *18
dnes, 00:38,  Som vravela Leovi synovcovi, že nemocnica hovorí: "dobrý deň ľudkovia, ak budete zdravo...
dnes, 00:37,  Keď budeš staršia, a pracovne budeš musieť nastupovať na skorú rannú smenu, budíček o 4...
dnes, 00:33,  Minulosť nemá ísť? *14
dnes, 00:32,  Jarooo, v tomto je môj vzor. .. xD ako on chodí spávať. =D Pozzdravujem Ťaaa..,*29
dnes, 00:31,  Azda tam bude aj gazda. *04
dnes, 00:31,  Ešte nechoď.
dnes, 00:30,  spanilá jazda *29
dnes, 00:29,  Čítala som,' čo bolo v minulosti, na to zabúdam. Začnínam deň úplne nanovo.' Papa...
dnes, 00:29,  Na bielom tátošovi. *04
dnes, 00:29,  Kráľa. *19
dnes, 00:28,  Ešte poseď Zuzuľa. *05
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie
 
Úspech v manželstve nezáleží len na tom, aby sme našli toho
pravého partnera, ale hlavne na tom, aby sme my sami boli tou pravou osobou.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(124 519 bytes in 0,189 seconds)