Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  rôzne  téma
kategórie:  

Po dobrom

29
reakcií
622
prečítaní
Tému 20. mája 2019, 11:24 založil kesha1.

podobné témy:

názov témy
posledná
reakcií
05. 08. 2015
142
21. 05. 2015
25
 
 


1.
označiť príspevok

kesha1
   20. 5. 2019, 11:24 avatar
Po dobrom ďalej zájdeš. Či už v súkromí, alebo v práci. Napríklad, keď chceš niečo vybaviť po úradoch určite sa ti všetko podarí s úsmevom ľahšie, ako s hundranim.
Preto slniečkari sú na tom v živote lepšie, ako negatívne naladení mesiačikari. Mesiačikari kŕmení nenávisťou a lžami ťahajú všade za kratší koniec a zdá sa im všetko naokolo zlé. Mesiačikar potom volí vo voľbách zase len to zlé a je to potom uzavretý kruh


13.
označiť príspevok

gabriel pb
   20. 5. 2019, 12:19 avatar
dostať lásku a dať lásku je základom úspechu, vynaložiť energiu na správnom mieste je stredobodom úspechu a vysokou školou úspechu je mať dve postele, aby si sa vyspal vždy na tej správnej svetovej strane


27.
označiť príspevok

F=G.m1.m2/r^2 muž
   20. 5. 2019, 17:17

Príspevok bol vymazaný administrátorom.28.
označiť príspevok

Boris muž
   20. 5. 2019, 17:18 avatar
Vidím, že fabulácie ťa neopustili  


29.
označiť príspevok

F=G.m1.m2/r^2 muž
   20. 5. 2019, 17:20

Príspevok bol vymazaný administrátorom.2.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   20. 5. 2019, 11:30 avatar
Skuste pouvazovat ako suvisi zmena identity a 7.000.000.000 S.I.S . Pomocka volajte priatelovi na telefon


3.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   20. 5. 2019, 11:34 avatar
Po dobrom som to skusal odpoved bola ze verejne zneuctili a ponizili mojich rodicov a syna a nemienia sa ospravedlnit to znamena ze sa k tym slnieckarskym buzerantom vypatlanym zvratenym protislovenskym budem spravat ako k hovnu lebo sa ako hovno spravaju


4.
označiť príspevok

Scarletta žena
   20. 5. 2019, 11:38 avatar
opakom slniečkárov su mračnári nie mesiačkári  
Súhlasí kesha1, Osvietený


5.
označiť príspevok

majko1 muž
   20. 5. 2019, 11:39 avatar
Mesiačkári sú tí čo sexujú aj cez menštruáciu ?   


7.
označiť príspevok

kesha1
   20. 5. 2019, 12:03 avatar
Scarlet presne. Teraz neviem naisto, ale nenosia slniečkari aj brady ? :-)


8.
označiť príspevok

kesha1
   20. 5. 2019, 12:05 avatar
A teraz aj v Rakúsku ten škandál, že Rusi korumpovali hlavného mesiačikara  


9.
označiť príspevok

kesha1
   20. 5. 2019, 12:08 avatar
To krásne ukazuje, že mesiačikarskym politikom ide veľké H o migrantov a podobné kecy. Im ide iba o prachy aj za cenu zrady štátu .
Súhlasí Scarletta


18.
označiť príspevok

Scarletta žena
   20. 5. 2019, 12:36 avatar
9. ja to stále píšem, vdaka bohu za migrantov. na čom by si postavili svoju populisticku politiku


10.
označiť príspevok

majko1 muž
   20. 5. 2019, 12:08 avatar
Podozriví nie sú rusi ale nemecký komik čo podobné veci už v minulosti urobil......A vôbec, ako je možné že v Rakúsku je korupčný škandál na najvyšších poschodiach politiky, veď oni sú dobrí, iba my sme mafiánsky štát, či ?   


15.
označiť príspevok

Scarletta žena
   20. 5. 2019, 12:31 avatar
10. majko1, to bola len čast ich ruskych "kontaktov". zial v tomto prip. bola nastrčená volavka


14.
označiť príspevok

Scarletta žena
   20. 5. 2019, 12:26 avatar
8. Jj strache hat zurückgetreten.


12.
označiť príspevok

-era- muž
   20. 5. 2019, 12:12 avatar
7 kesha - myslíš toho pravoslávneho popa?


16.
označiť príspevok

gabriel pb
   20. 5. 2019, 12:33 avatar
myslí prvé sväté prijímanie


6.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   20. 5. 2019, 11:40 avatar
A ti co ukradli miliardy obcanom SR ti sa ako nazyvaju ?


23.
označiť príspevok

-era- muž
   20. 5. 2019, 16:32 avatar
Tí sa nazývajú šikovníčkovia.  


11.
označiť príspevok

Boris muž
   20. 5. 2019, 12:11 avatar
Až na to, že tí večne nespokojní sú slniečkári. Oni chcú strielať do ludí s iným názorom, brať volebné právo, zatvárať do basy, či na psychiatriu. Máš to pomýlené  


17.
označiť príspevok

Scarletta žena
   20. 5. 2019, 12:33 avatar
ja ani neviem kto je slniečkár. ale stači napísat nejaku kritiku a uz trolli ziapu ze som slniečkárka.


19.
označiť príspevok

Boris muž
   20. 5. 2019, 12:37 avatar
Kritiku nezvládaš, si na tom obdobne, ako fotón.
Kto je slniečkár?

Slniečkár desať rokov študoval biológiu, etnografiu a medicínu, ale rovnako dlho bude zízať na belocha a na černocha, bez toho aby poznal, ktorý je ktorý, pretože predsa nie je rasista.
Slniečkár verí, že pánboh kedysi nespravodlivo vytvoril bohaté krajiny a chudobné krajiny a potom do nich nalosoval rôzne národy, takže napríklad na Sudáncov alebo Afgancov náhodou vyšla chudobná krajina a na Nemcov či Švédov náhodou krajina bohatá. To sú krivdy ľahko napraviteľné tým, že ľuďom nalosovaným do chudobných krajín bezodkladne umožníme čerpať manu krajín bohatých.
Slniečkár, ak vidí horieť autá zapálené arabskými gangami, je autenticky otrasený, ako veľmi týmto ľuďom bieli utláčatelia ublížili a ako málo ich chápeme a tolerujeme, že sa musia správať tak nekonvenčne a dostane hroznú zlosť na fašistov.
Slniečkár zásadne nerozpráva vtipy o cigánoch, židoch, homosexuáloch alebo ženách, aby niekoho neurazil, ale pokojne vyjaví svoju túžbu, aby normálni ľudia, ktorí sa previnili iným názorom, už čoskoro vymreli.
Slniečkár je totiž veľmi mierumilovný a tolerantný človek a ak niekoho žlčovito nenávidí, cíti sa ešte ušľachtilejším, pretože zaručene ide o nejakú odpornú bytosť alebo skupinu osôb, ktorí si nenávisť zaslúžia a ich potieraním bojuje za lepší svet.
Slniečkár neznáša „čiernoprdelníkov“ a opovrhuje „babkami, čo chodia do kostola,“ ale akákoľvek kritická zmienka o islame ho vytočí do biela, lebo za ňou vidí urážanie náboženského presvedčenia.
Slniečkár by hanbou nevyliezol do smrti z postele, keby niekedy v slabej chvíľke predniesol niečo nekorektného na adresu nejakého postihnutého spoluobčana, ale Václav Klaus mladší by podľa neho mal „zaliezť do diery aj s tým svojim ksichtom, rovnako hnusným ako jeho xenofóbny kecy„.
Slniečkár považuje takmer každého súkmeňovcov za blbca, nevzdelanca či zakomplexovaného dedinského burana, ale primitíva z akejkoľvek chránenej menšiny, rovnako ako najhlúpejšiu ideológiu, ak je dostatočne exotická, samozrejme toleruje, obhajuje, považuje ju za nesmierne roztomilú, zaujímavú a obohacujúcu.
Slniečkár vstáva a zaspáva nešťastný z toho, že patrí medzi odporne privilegovaných bielych Európanov, a celý deň premýšľa, ako sa tohto prekliatia zbaviť a kde ešte vyjsť v ústrety cudzincom, ich bohom a kultúram, aby tým konečne aspoň trochu odčinil hriechy otcov.
Slniečkár presne vie, koho má práve obdivovať, koho rešpektovať, koho tolerovať a kým opovrhovať, pretože svoj humanizmus riadi podľa detailných a stále aktualizovaných zákonov neomarxistického katechizmu.
Slniečkár neznáša „čecháčkov,“ ale keď poviete niečo škaredé o akomkoľvek Židovi, udá vás, že ste antisemita.
Slniečkár nesmierne trpí, že je neustále ohrozovaná demokracia, ale keď vyjde kniha, s ktorej obsahom nesúhlasí, požaduje jej stiahnutia z predaja a je nahnevaný, ako je možné, že niekto verejne prezentuje tak nesprávny názor.
Slniečkár každú informáciu, ktorá mu nezapadá do jeho obmedzeného informačného poľa a neutvrzuje ho v jeho svetonázorovej doktríne, odmietne ako sprisahaneckú teóriu, ale zároveň pevne verí, že výsledky amerických volieb sa plánujú a rozhodujú v kremeľskom IT oddelení.
Slniečkár sa veľmi smeje pri informácii, že americkú politiku ovládajú sionisti, pretože to je politicky nekorektné tvrdenie, ale zvážnie pri úvahe, že americkú politiku ovláda Putin, pretože to je politicky korektné tvrdenie a navyše to hovorili v Českej televízii.
Slniečkárovi je jedno, že mnohí českí seniori umierajú v biede a špine, že detské domovy sú plné bezprizorných detí, podporuje, aby boli vraždené nenarodené európske deti po miliónoch, ale rád by si pripadal ušľachtilo a tak by chcel na prevýchovu do Čiech uniesť pár trpiacich detí zo Sýrie.
Slniečkár nehovorí normálne, ale politicky korektne, takže neustále zvažuje, čo a ako možno verejne predniesť a preto sa v ňom hromadí stres a negatívne emócie, ktoré našťastie môže ventilovať v pravidelných prejavoch neznášanlivosti voči tým občanom, ktorí majú odlišné postoje.
Slniečkár veľmi trpí neprávosťami v spoločnosti, vadami demokracie, korupčníctvom a neschopnosťou politikov a hodlá túto situáciu radikálne riešiť – preto odvážne volí Pirátov, kvôli tomu, že vyzerajú nejdivokoejšie, majú pekné meno, ktoré mu evokuje detské čítanie dobrodružných románov, a navyše písali u Bakalu, že piráti sú rebeli.
Slniečkár prehlasuje teórie o riadenej a podporovanej migrácii za „fake news“ a žiada kvôli nim cenzúru internetu, aby vzápätí s úplne mimovládnou a úplne neziskovou organizáciou odišiel vítať imigrantov a vymýšľať, ako ich sem zase nenápadne pár dostať.
Slniečkár považuje informácie, ktorými sa snažia ovplyvniť verejnú mienku Rusi, za propagandu a informácie, ktorými sa verejnú mienku snažia ovplyvniť Američania, za obranu proti propagande.
Slniečkár bude bojovať do roztrhania tela za to, aby ste mohli hovoriť svoj názor – ak sa tento názor nebude líšiť od jeho názoru.
Slniečkár miluje výhradne seba a svoju dokonalosť, ale predstiera, že má rád predovšetkým Rómov, homosexuálov, Arabov či bezdomovcov, pretože tento postoj mu zaisťuje štatút elity a odlišuje ho od netolerantnej spodiny.
Slniečkár pokladá každú knihu, v ktorej vystupujú iba bieli heterosexuálni ľudia, za nacistickú, a rád by po vzore Saturnina zriadil „kanceláriu pre uvádzanie románových príbehov na pravú mieru,“ pričom začne práve od románu Saturnin, lebo tuší, že slečna Barbora bola v skutočnosti černoška, ??dr. Vlach moslim a pán Oulický homosexuál a preto je potrebné príslušne upraviť celý dej knihy.
Slniečkár je na prášky a rodovo úprimne šokovaný, keď Roman Joch zapochybuje, či nebolo chybou dať volebné právo ženám, lebo slniečkár je presvedčený, že volebné právo by mali mať všetci ľudia, liberálne a progresívne naprieč medzi skupinami všetkých doteraz známych aj neznámych pohlavných identít – samozrejme okrem tých, ktorí volili Zemana.
Slniečkár usilovne študoval politológiu, históriu a právo na prestížnych západných univerzitách, preto pevne verí, že o osude jeho krajina rozhodujú občania pri pravidelných slobodných voľbách.
Slniečkár je presvedčený, že knieža Schwarzenberg bdie … a to dokonca nad demokraciou a Masarykovým odkazom.
Slniečkár sa veselo zúčastňuje rôznych pochodov, kde ľudia vystrkujú holé zadky a mávajú nafukovacími penismi, váži si politické názory gay pornohercov, ale slová národ, vlastenectvo, otčina alebo kresťanská morálka považuje za vulgárne výrazy, ktoré by už ďalej nemali przniť slovník pokrokovej spoločnosti.
Slniečkár sa naozaj autenticky hnevá na imigrantov, ktorí znásilňujú, vraždia a terorizujú Európanov, pretože tým vzniká nežiadúci rozruch, komplikujúci snahu ticho a nenápadne, bez odporu pôvodných národov, zmeniť kultúrnu a etnickú tvár kontinentu masovým importom cudzincov.
Slniečkár pravdivú definíciu všetkého, čo v spoločnosti pomáha aktívne presadzovať, považuje za sprisahaneckú teóriu, takže vo výsledku bojuje za politiku, v ktorej existenciu sám neverí.
Slniečkár je zhnusený prejavom, v ktorom katolícky kňaz varuje pred nastupujúcou totalitou a považuje jeho kázne za šírenie poplašnej správy, načo na kňaza podá trestné oznámenie, lebo si dovolil myslieť a hovoriť inak, než je dovolené, čím slniečkár potvrdí oprávnenosť onoho varovanie pred totalitou – a šťastný, že sa zase preslávil v novinách, odchádza kázať vlastnú pravdu.
Slniečkárova pravda je to, čo sa zhoduje s cieľmi slniečkárskej politiky, či už je to pravda, polopravda alebo lož, a lož je všetko, čo sa nezhoduje s cieľmi slniečkárskej politiky, či už je to pravda, polopravda, alebo lož.
Slniečkár nebojuje za práva menšín preto, že by mu na nich záležalo, ale pretože je to súčasť image lepšieho človeka a netuší, že mnohé menšiny o jeho arogantnú zhovievavú toleranciu nestoja a až sa stanú väčšinou, aj tak mu dajú cez hubu, pretože aj keď sám svoju identitu nenávidí, pre cudzincov rovnako ostane navždy bielym neveriacim psom.


21.
označiť príspevok

Scarletta žena
   20. 5. 2019, 12:50 avatar
isto, ja tu hysačím ako ty , alebo fotón omg   ale chápem ze s tvojim neg. nastavanim a priemernym zmyšlanim nemozes rozumiet ze existuju ludia ktori rozmyšlaju inak ako ty . liberalne. samozrejme najdu sa aj spekulanti aj ovplyvnitelni.


22.
označiť príspevok

Boris muž
   20. 5. 2019, 13:33 avatar
Kľudne si môže, kto chce rozmýšľať inak ako ja. To je v poriadku. Nieje to v poriadku, ak niekto rozmýšľa inak ako ty a ty ho preto chceš zbaviť práv a poslať na psychiatriu.. Toľko na margo tvojho a fotónovho "zvládania" a nie len vašeho samozrejme.
 
Súhlasí majko1


26.
označiť príspevok

F=G.m1.m2/r^2 muž
   20. 5. 2019, 17:06

Príspevok bol vymazaný administrátorom.25.
označiť príspevok

hokejis muž
   20. 5. 2019, 17:03 avatar
Slniečkari sú dementi ako ty


20.
označiť príspevok

gabriel pb
   20. 5. 2019, 12:41 avatar
mať život pod psa je krokom spoznávať nové veci


24.
označiť príspevok

Osvietený muž
   20. 5. 2019, 17:00 avatar
Temnôtkári    


30.
označiť príspevok

Osvietený muž
   20. 5. 2019, 17:40 avatar
Milujeme rusko ako užitočný idioti i.ibb.co Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 20:13,  Ako mohlo Švajčiarsko dodať stroje do prísne totalitnej spoločnosti akou sme vtedy boli ?...
dnes, 20:13,  djjaro, nie boli to skutky dokonalej lásky*21 Stvoriteľ nebol nepríčetný, nerobil to, čo...
dnes, 20:12,  To mal brácho tvoj Julo 11 rokov keď súdruhom tie mašiny švajčiarsko dodalo ....
dnes, 20:11,  Vďaka Európskej únie sa to určite nepodarilo, lebo EÚ nás má f piči a vyciciava nás,...
dnes, 20:10,  Starý chren, akosi Ti uniklo, že ten darček, ktorý dostal, nebol ledajakým darčekom. Bol...
dnes, 20:09,  Švajčiari dodali súdruhom bola to veľká sláva . firma Brown-Boweri fachali ako tie...
dnes, 20:08,  Ako vieš že to bolo nespravodlivé? Akoby Stvoriteľ bol nepríčetný ? Akoby nevedel...
dnes, 20:04,  Pichal by si ?
dnes, 20:03,  A to máloktoré majú kriedové strany, nie? .. *21
dnes, 20:03,  Piča z indoeurópskeho kmeňa peuk- = pichať alebo z odvodenín v niektorých jazykoch vo...
dnes, 20:02,  Ak by ešte dnes žil Juraj, tak ty odvisneš ako prvý, za ľavé vajco !!!!!!!!!
dnes, 20:00,  Juro Jánošík by si tiež bol dal také lokše . Ale vtedy sme u nás ešte nemali tie správne...
dnes, 20:00,  No budem si ja čítavať aj knihy, ako včera. . *19
dnes, 19:59,  Čo myslíš pod ONI? ..Borisovi si to často písal, ale nie vždy čítam pozorne. .....
dnes, 19:58,  Píš po slovensky do piče !!!!!!!!!!!!!!!
dnes, 19:57,  https://www.cas.sk/clanok/1000256/posledna-jazda-legendy-dojemna-rozlucka-s-tatranskou-zubackou/?...
dnes, 19:57,  To je skratka malý europsky súdruh idiot a šašo
dnes, 19:55,  Je to naozaj neuveriteľný úspech *13*13*13*13*13*13*13*13*13*13*13*13*13*13 Treba buchnúť...
dnes, 19:53,  djjaro, vyhubil pre nich nevinné národy, ale dovolil rimanom vyzúriť sa na nich, miliónom z...
dnes, 19:51,  Prečo edo SS roky sedáva u psychiatra ??? Pretože je dement :)
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie
 
Čaro prvej lásky je v tom, že nikto vopred nepočíta s tým, že sa raz skončí.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(102 958 bytes in 0,503 seconds)