Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  politika  téma
kategórie:  

Od spoteného masniaka sa začínajú odvraciať pravicové strany z obavy konkurencie na vlastnom piesočku.

19
reakcií
567
prečítaní
Tému 7. augusta 2019, 21:23 založil havran.

podobné témy:

názov témy
posledná
reakcií
05. 05. 2012
41
24. 11. 2018
1
 
 


1.
označiť príspevok

havran
   7. 8. 2019, 21:23 avatar
Postupne ako sa zvolebnieva, prestáva už byť zajímavý každý , čo bojuje proti SMERu a začínajú si kontrólovať koho majú za chrbtom. Ten masniak je taký primitívny stratég, že nikoho nenechal na pochybách v akých vodách bude loviť a kapitánom chce byť on. Nechápe, že už tu jedného kapitána máme a hranol je tvrdý ako oriešok. Avšak vidina basy ho núti urobiť aj nemožné. Ne nechápe, že nemožné je v jeho prípade naozaj nemožné.
Súhlasí Milanôčko, Kasafran


2.
označiť príspevok

Osvietený muž
   7. 8. 2019, 21:48 avatar
Žial najväčšou guľou na nohe strany smer sa stal Robert Fico .
Nie preto , že by bol neskúseným politikom ani pre jeho odstupenie po preukázaní siahania Talianskej mafie cez Jasaňa a Troškovú na úrad vlády Ale pre jeho absolútne nezvládnuté vystupenia a odpovede . Z Fica je človek pernamentne nasratý , ktorý sa uchýlil k najdebilnejším hoaxom a dezinfoškám internetu od deda Soroša až po dlažovné kocky . V bludoch ho v smere prekonáva už len bezmozek drbnutý Jakobín . Bezmozek si to z funkcie poslanca však dovoliť môže ale dôveru smeru tiež pochováva čo je dosť tragikomické .

Politik vo funkcii premiera musí mať istý druh slušneho vyjadrovania sa pre mediá . To sa mohol Fico priučiť od Mečiara , že vytočenosťou cesta nevedie . Mečiar mal však svojho Goebelsa Kapustu a nie len Kapustu , ktorý makal vo fašírke a slovenskej republike denníku HZDS neskôr pre konšpiračný dezinfo humus extra plus momentalne šefom chapadla ruskej propagandy a dezinformáci napalete .

SMER však má i celú škálu renomných diplomatov formátu Ševčovič , Lajčák a mnoho ďalších ako i schopných politikov , kde sa ukázal Pellegríny ako veľmi kultivovaná forma tejto silnej lavicovej strany .

Uvidíme ako dopadne kandidatura iných strán a vysledky volieb . Ak bude prvé husle hrať Pele mohol by smer vystúpať i na 30 % ak bude hrať prve husle Fico mohol by smer padnúť i pod 20 %
Toľko môj odhad .


3.
označiť príspevok

Osvietený muž
   7. 8. 2019, 22:12 avatar
BOHÄ!

Očúvajte semkaj! Keď raz Precceda povedal, že to bol pokus o štátny prevrat riadený z piatej eveňjú, tak je jasné, že je to celé sorošovské spiknutie. A bodka!

A to, že proti nemu tie špinavé protislovenské hyjeny vyťahujú fakty a dokonca jeho vlastné slová, to je už vrchol drzosti. Veď to už je skoro ako útok na úspešné slovenské preccedníctvo!

KONIEC BOHÄ!


8.
označiť príspevok

havran
   13. 8. 2019, 22:05 avatar
Osvietený- strácaš svoju natrénovanú úbohú schopnosť sa ovládať? Zabudol si si svoje QQ na WC?
Súhlasí Kasafran


4.
označiť príspevok

Osvietený muž
   7. 8. 2019, 22:13 avatar
Čo hovorí Fico o Bödörovi, aká je skutočnosť a čo hovoril v minulosti

Robert Fico hovorí, že informácie o Norbertovi Bödörovi a Marianovi Kočnerovi nemajú „nič spoločné“ s majiteľom Bonulu, ktorého pozná. Monika Tódová dala do súvislostí viaceré jeho dnešné výroky

Robert Fico: „Dobre poznám majiteľa tej firmy, to je starý pán, TO NEMÁ NIČ SPOLOČNÉ s tým pánom, ktorý je dnes predmetom nejakej medializácie. Je normálnou úlohou politika sa stretávať s podnikateľmi, komunikovať s nimi.“

Skutočnosť: Starý pán je Miroslav Bödör a Norbert Bödör je jeho syn.

Robert Fico: „Tu sa vytvára obraz, že jeden pán vo väzbe mal vplyv na orgány činné v trestnom konaní. Tak asi sa mu veľmi nedarilo. Musím odmietnuť ten obraz, evidentne to nie je pravda. Nemôže mať človek vplyv na konanie orgánov činných v trestnom konaní, ak sedí vo väzbe a je proti nemu obvinenie z vraždy, zo závažných trestných činov.“

Skutočnosť: Orgány činné v trestnom konaní Kočnera roky ignorovali a zavreli ho až po vražde Jána Kuciaka, veľkých protestoch, ktoré prinútili odísť Gašpara a Kaliňáka, keď sa mu už naozaj nedarilo.

Robert Fico: „Za čej vlády dostali dvaja ministri 9 a 11 rokov?“

Skutočnosť: Fico hovorí o ministroch výstavby za SNS zo svojej prvej vlády a o nástenkovom tendri.

„Po tom, čo sa v posledných týždňoch preukázalo, že novinári bežne narábajú s nepravdivými informáciami ako s platnými faktmi, sa predseda vlády nemôže k svojim ministrom vyjadrovať na základe neoverených novinových článkov,“ vyhlásil Ficov úrad vlády po zverejnení textov o nástenkovom tendri v roku 2008.

Robert Fico: Nesedí ďalší pán za dane vo väzení?

Skutočnosť: Fico hovorí o Ladislavovi Bašternákovi, odsúdenom za daňové podvody.

„Je evidentné, že páni Matovič a Lipšic sa v spolupráci s protivládnym Denníkom N snažia šírením nezmyslov rozbiť vznikajúcu koalíciu. Nedokážu sa zmieriť s tým, že vzniká vláda zo štandardných strán, a opäť sa vracajú k politike očierňovania bez akýchkoľvek dôkazov,“ reagoval Ficov úrad vlády po zverejnení kauzy Bašternák krátko po voľbách na jar v roku 2016.


5.
označiť príspevok

havran
   8. 8. 2019, 10:13 avatar
Osvietený - prosím ťa s odstupom času si to viackrát pozorne prečítaj čo si tu natáral. Je jasné, že zbieraš len omrvinky z kapitalistickej demokratickej propagandy a treby uznať, že si vytrvalý ako vôl. Mimochodom kde máš vajcia? Vlastná Mozočková omeleta na vlastných? Prepáč, že k tým hovadinám, čo nás tu dennno denne krmia ja už nudné sa vyjadrovať. Radšej skús sa zahľadieť do budúcnosti a zjav nám svoje vízie o Amerike, Trumpovi a EÚ. Kvôli vyvaženosti daj aj niečo o Číne , Rusku a Indii, pripadne šplechni aj o Južnej amerike. Nie je to na teba priveľa?
Súhlasí Kasafran


6.
označiť príspevok

havran
   8. 8. 2019, 10:40 avatar
Osvietený- niečo sa deje s tvojou mentálnou výkonnosťou. Strácaš glanc. To preto, že sa snažiť byť slušný a vtipný?
Súhlasí Kasafran


7.
označiť príspevok

Kasafran
   8. 8. 2019, 22:12 avatar
(6) Havran,
myslím si, ženáš Osvietený stále viac a viac zvyšuje intenzitu kvality stmavovania/sčierňovania svojej šedej kôry mozgovej až na úroveň čiernej diery, z ktorej nakoniec nevyjde žiadna (nielen rozumná) myšlienka...
Súhlasí havran


9.
označiť príspevok

havran
   13. 8. 2019, 22:08 avatar
Asi Osvietený chytil poriadny úpal. V poslednej dobe naozaj upadá, budem mu musieť z jeho QQ jedno odpísať.
Súhlasí Kasafran


10.
označiť príspevok

Kasafran
   13. 8. 2019, 22:21 avatar
(9) Havran,
mám dôvodnú obavu, že o nedlhú chvíľu budeš musieť tak spraviť aj stým jeho druhým Q...


11.
označiť príspevok

havran
   13. 8. 2019, 22:27 avatar
Myslím, že asi budú za predsedania Osvieteného sa vážne radiť celú noc. Lenže éčkq nie sú kolečka a tí svetielkujúci chhudáci asi nevedia čo potrebujú do tých dutých hláv. V poslednej dobe už prestaki nadávať aj "do kumunisto" a to už je pre nich na diagnózu.


12.
označiť príspevok

Kasafran
   13. 8. 2019, 22:36 avatar
(11) Havran,
v kritike môjho komunistického svetonázoru je najdôslednejší a najvytrvalejší neoliberálny sionfašista a "humanista" Lemmy. Ostatní členovia Osvieteného pestrého ideového gangu sa k nemu občas s pôžitkom pridajú tiež...


13.
označiť príspevok

havran
   13. 8. 2019, 22:48 avatar
Kasafran- Lemmy sa s Osvieteným tu predháňajú, kto pozliepa najväčšiu koninu. Je to naozaj pestrá zmes ideologického humusu, z ktorého nič nemôže vyklíčiť, len trapošina, ako sú aj oni sami.
Súhlasí Kasafran


14.
označiť príspevok

havran
   13. 8. 2019, 22:50 avatar
Títo chlapci asi hulia a "TURBAN" im ešte dnes nedodal dávku a tak stratili reč.
Súhlasí Kasafran


15.
označiť príspevok

Kasafran
   13. 8. 2019, 22:58 avatar
(13) Havran,
vystihol si to priam exaktne - z tej pestrosti ich zmesi ideologického humusu skutočne nemôže vyklíčiť žiadna zdravá myšlienka podporujúca rozvoj skutočnej ľudskosti/humanizmu...
Teraz ni napadlo, že ja by som namiesto pojmu humus použil výraz hnus...


16.
označiť príspevok

havran
   13. 8. 2019, 23:04 avatar
Kasafran- oni sú takí chudáci, že aj humannizmus postupne premenia na hnus a ešte budú na to hrdí. Len sa pozri čo to dnes dorastá , no nie je to celkom stratené, poznám aj mnoho mladých, ktorí nemajú v hlave nasrané ako títo naši humusáci, či hnusáci, Ondrejko je samozrejme až na konci, lebo do tej jeho malej hlavičky sa nevyserie ani mucha.
Súhlasí Kasafran


17.
označiť príspevok

Kasafran
   13. 8. 2019, 23:05 avatar
(14) Havran,
pouvažuj, či to nemôže byť inak - Truban ich zrejme pozval na inštruktáž nosenia turbanov a popri tom ich pohostil nielen svojimi "hmotnými" rezervami, ale aj myšlienkami o svojej nenahraditeľnosti pri zostavovaní budúcej totálne sionfašistickej vlády na Slovensku...


19.
označiť príspevok

havran
   13. 8. 2019, 23:14 avatar
Ten Turban sa asi nezastaví aje to typ, čo všetko vsadí na jednu kartu/dávku?/ Keby som necítil stáť za Slovenským národom, tak by som povedal, že námet na šialenú telenovelu by to bol perfektný,
Súhlasí Kasafran


18.
označiť príspevok

havran
   13. 8. 2019, 23:08 avatar
No asi to dnes "zapichnem" , lebo s tým blbečkom "Ondriškom1" to je nuda a on je nenapraviteľný chudáčik. Nech si ho pestujú kamaráti. Tak Ahoj"
Súhlasí Kasafran


20.
označiť príspevok

havran
   13. 8. 2019, 23:22 avatar
No čo Ondrejo? Už si presal túžiť po trenkách, Trochu počkaj, lebo také dobre preprdené pre teba ešte nemám.    
Súhlasí Kasafran
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 19:24,  revolta ft. Kalo Wyo - Nikdy to nevzdávej (prod. Revolta) CZ/EN
dnes, 19:23,  Nemôžem predsa počúvať pána, ktorý mi nezjavil svoju vôľu ;) To sa nedá ;)
dnes, 19:22,  Ej veru, potom už bude neskoro :)
dnes, 19:20,  frankfurtská škola REVOLTA? - Až Se Naše Děti Vzbudí / When our children awake (Official...
dnes, 19:16,  Nech sa ohlási teraz, potom už bude neskoro ;)
dnes, 19:15,  Niekedy sa ohlási až potom. A potom sa to bude rátať :)
dnes, 19:14,  REVOLTA? - Otevři Svou Mysl - (prod.DustyMind & Maxito)
dnes, 19:13,  To sa neráta, ak je nejaký pán nech sa ohlási alebo nech páli do péčka ;)
dnes, 19:12,  Roundtable Rival - Lindsey Stirling
dnes, 19:11,  Tož, niekedy sa ukáže, či si mal alebo nemal pána nad sebou, až následne :)
dnes, 19:01,  Že je to kokot obyčajný a nečudujem sa tomu ;)
dnes, 19:00,  Čo to más s tým že ozbrojené komando NAKA ho terorizuje ?
dnes, 18:53,  Skoro SOM kvôli nemu nedoštudoval ;)
dnes, 18:53,  Potom mu aj zakázali skúšať, lebo zo 120, 110 vyhodil ;)
dnes, 18:50,  Lebo on bol z Oravy a chudáčik musel učiť v Košicoch ;)
dnes, 18:50,  Dudáša poznám osobne, vyhlásil, že keď išla evolúcia tak došla len po ta3 ;)
dnes, 18:46,  Politické gestapo NAKA vtrhlo k vysokoškolskému pedagógovi J. Dudášovi....
dnes, 18:45,  reku tak to má byť, dobrí ľudia žijú
dnes, 18:42,  Ak nemáš pána nad SEBOU, môžeš robiť čo len chceš ;)
dnes, 18:38,  Ej veru tak je. Ale to, že nikto nie je nevinný neznamená, že môžeme páchať neľudskosti.
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie
 
Niekomu ide práca od ruky a niekomu zasa ruky od práce.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(81 233 bytes in 0,252 seconds)