Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  rôzne  téma
kategórie:  

*Nová správa o konci sveta

85
reakcií
1508
prečítaní
Tému 9. decembra 2012, 10:16 založil POAK22.

podobné témy:

názov témy
posledná
reakcií
19. 07. 2010
14
05. 10. 2012
56
03. 03. 2012
10
 
 


1.
označiť príspevok

POAK22
   9. 12. 2012, 10:16 avatar
Niekde som sa o tom dočítal. Je to dobrý zdroj, žiadne i-dnes, aktuality,JOJ, apokalyptické stránky, sekty a prívrženci a pod. A neprezradím vám ho! Majú byť 4 dni tmy to už vyšlo aj v TV... ale nehovorili o tom že budú 4 dni zjavovania démonov, príšer, nezmyslov, a že sa budú diať veci absolútne logicky nevysvetliteľné.... a že máme počas 4 dní držať zatvorené oči, že lebo ak ich otvoríme tak úplne zošalíme, zbláznime sa a zomrieme. Že cez 4 dni tmy budú prebleskovať svetlá ktoré nesmieme uvidieť. Tak nehovorte že je to blbosť. Čím viac sa blíži tento dátum, tým postupnejšie sa objavujú rôzne správy a odkazy. Je to preto aby sme sa pripravili ( a preto aby ludia co neveria boli poblazneni ze to je blbost a nemoze sa to stat - a takto budu odstránení, pretože si budu myslieť že nič sa nestane a nebudú vôbec pripravení na prechod). Len si tvrdte svoje, len budte tvrdohlaví a nezaujímajte sa o to ale keď to príde (a príde to naraz) a vy nebudete pripravení, tak nikto už vám nepomôže a ľutovať už bude neskoro...


6.
označiť príspevok

Ranexill muž
   9. 12. 2012, 10:22 avatar
Ty nemusis drzat oci zatvorene:D


72.
označiť príspevok

Vlado muž
   9. 12. 2012, 12:44 avatar
Poak, tento druh zvláštnej drogovej závislosti už nie je populárny.

Už aj vedci sa z takýchto bludov smejú: Koniec sveta v roku 2012 nebude


84.
označiť príspevok

Petrana žena
   10. 12. 2012, 18:23 avatar
...móje nervy! 


85.
označiť príspevok

muz.zmarsu muž
   13. 12. 2012, 20:35 avatar
Nuz si povedal za novinu, tu je trosku viacej o tom, keby niekto mal zaujem. Osobne to beriem len ako jednu z moznosti. Mal som aj niekde link, len sa k nemu neviem dopatrat.

Milí čtenáři, mám pro vás dnes velice závažné a důležité sdělení. Na úvod je potřeba zdůraznit, že tento text k nám přišel z Ruska. Byl rozeslán vládám všech států a ruský parlament přesně tohle oficiálně rozebíral tři dny. Pro nás to na Slovensku přeložila naše dobrá přítelkyně a rovnou tu máme i některá doplnění.
Jak jsem říkala, do té doby, než to přijde, je potřeba žít naplno a dělat jakoby nic, ale tady už opravdu končí veškerá legrace a je potřeba to vzít vážně, připravit se. Ruský parlament by se asi těžko tři dny bavil o nesmyslu. Na tři dny temnoty upozorňovala už dřív mnohá proroctví, kdyžtak můžete některá doplnit do diskuze.
Nechci šířit falešné ani poplašné zprávy, jsem jeden z posledních lidí, kteří by podléhali panice, nebo emocím, ale moje intuice mi hlasitě velí se připravit, takže už skupuji potraviny a vše, co bude potřeba. Když se tyto zprávy ke mně dostaly, skoro celou noc jsem nespala, protože jsem neustále rozmýšlela, co všechno je nutné do té doby zařídit a sestavovala si seznamy kroků. Už se tímto tématem zabývám cca dva týdny, takže na konci textu najdete i některá důležitá doplnění a upřesnění, která jsem za tu dobu nasbírala.
Důrazně vás varuji, neberte to na lehkou váhu. Pravděpodobnost, že se to stane, je zde opravdu hodně vysoká a já osobně se tím řídím a řídit budu. Když se na to všichni připravíme, bude to jen dobře. Kdyby se to nestalo, zůstaneme jen schovaní se zásobami a různým vybavením, takže vůbec nic neriskujeme. Peníze za zásoby se opět vydělají, důležitější je postarat se o sebe.
Nepřenesu přes své svědomí, že bych vám o tom nedala vědět, když mám na starosti tak silný mediální nástroj a když se na to sama připravuji. Stokrát raději si v případě, že se nic nestane, od vás vyslechnu jak jsem byla hloupá, než aby se to stalo a nikdo nic nevěděl. Považuji vás za svoji partu, své přátele. A proto chci, abyste o tom věděli co nejvíce. Pokud ze strachu nebo nevědomosti odmítnete uvěřit a chystat se, alespoň si text pozorně přečtěte. - Kdyby to přišlo, alespoň budete klidnější, protože na rozdíl od ostatních lidí víte, o co se jedná. Kdyby do té doby přišly další důležité podrobnosti, na Aluška.org je spolehlivě doplním.

Text z ruského parlamentu č. 1:

? ???? ????????????? ????????? ?????????? ? ???? 2012. ????????? ?? ????? ?????????????, ???????, ? ????? ??????? ?? ?????? ???????. ??????????? NASA ???????? ? ????????? ?????? ??????????? ????? ????? ????????????? «??????? ??????».

Do vlády došla informácia a to v júli 2012. Oboznámte s touto správou svojich rodných, priateľov a ľudí, ktorí ju sú schopní prijať. Laboratória NASA oznámili, že je čoskoro možný prechod cez galaktické "nulové pásmo".

????? ? ???? 2012/2013 ? ?????? ? ???? ???????? ????????? ????? ??????.
? 21.12.2012 ?????, ?????? ? ????????? ????????, ????????, ?????? ????????? ????? ????????????? «??????? ??????». ??? ????????? ????????????, ??? ??????? ? ?? ????? ???????????????? ??????? ???????, ??? ??????????? ???????????????????? ? ???? ????????.

Jeseň a zima 2012/2013 bude v Tibete a na celom území severnej pologule teplá. Medzi 12. A 23.12.2012 začne pravdepodobne Zem spolu s celou slnečnou sústavou prechádzať cez galaktické "nulové pásmo". Je to existujúci priestor, kde utíchajú a nemôžu sa šíriť žiadne energie, kde neexistujú elektromagnetické polia a to u všetkých objektov.

2. ??????????? ?? ???? ?????, ?? ????????? ????? ????? 10 ???? ?? ??????????? ??????? 21.12.2012 ???????? ?????? ??????? ? ??????. ??????? ????, ?????????????, ?????, ???? ?????, ?? ?????? ????????????.

Prakticky na celej Zemi, v priebehu niekoľkých minút okolo 10.h ráno podľa Moskovského času dňa 21.12.2012 nastane úplná temnota a absolútne ticho. Žiadne svetlo, nebude elektrina, komunikačné spojenia, dokonca zvuky, nič z toho nebude môcť fungovať.

3. ??? ??????? ????? ?????????????? ???????????? ??????????, ??????????? ????????? ?????, ? ????????? ????????? ????, ???????? ???-??????.
???????? ? ??????????? ?? ????.

Toto temno bude sprevádzané kozmickými ilúziami, výbuchmi svetla, tiež iluzórnymi, ktoré sa budú odohrávať niekoľko dní, približne 3 až 4. Netreba sa báť a ani ničoho obávať.

????? ???? ?????? ????? ????????. ??? ????? ?????? ?????. ???????? ????? ??????? ??????????? ?????? «??????????? ???????» ? ?????????? ? ????. ???? ? ??????? ?? ???????????, ??????? ????? ?????? ? ????????????. ????? ????????? 10% ????????? ?????.

Napokon sa opäť objaví slnečné svetlo. Bude opäť vidieť. Zvieratá Zeme zistia skôr intuitívne, že prichádza "Kozmické temno" a ukryjú sa v norách. Ľudia v mestách nič nepocítia, preto budú medzi nimi obete na životoch a šialenstvo. Môže zomrieť 10 percent svetového obyvateľstva.

??? ????? ??????? ????????????? ? ???? ????? ??????, ???????? ??? ???? ????? 2012 ????, ?? ?????????? ?????, ?????? ?????.

Mali by ste sa skôr pripraviť na túto zmenu cyklov, dokončiť do daného termínu všetky povinnosti na rok 2012, nebrať ďalšie a splatiť staré dlhy.

20.12.2012 ????? ????? ?????, ??? ?????????, ???????? ??????, ? ??????? ?? ??????? ?? ???????. ??????????? ????? ????????? ?? 2 ??????, ????????? ??????????? ????? ????????????????? ?????. ???? ????? ? ???? ????? ????, ???? ??? ????????? ? ?????? ??? ?????????. ????? ????? ? ???? ?????, ????????? ????????????? ? 21.12.2012 ?????????? ???? ?? ????????. ????? ? ??????????? ??????????. ? ??????? «???? ???????» ???????? ???? ??????, ?? ???????? ? ???, ?? ?????? ????? ?????? ? ????, ?? ???????? ?? ?????. ???? ????? ?????????? ????? ?? ?????, ?????? ???????? ??????, ????? ??????????, ?????????, ??-?? ?????????? ????? ?? ???????? ?????????? ?????? ?????????? ? ?? ????? ????? ???? ??????????? ????. ???????? ????? ?? ????.

Dňa 20.12.2012 vezmite svoje deti, všetky doklady, finančný obnos a odcestujte z miest do prírody. Pripravte si zásobu jedla na cca. 2 mesiace, nakoľko sa elektrické siete budú rekonštruovať len postupne a dlho.
Treba mať doma zásobu vody, dreva na zakúrenie, sviečky na svietenie. Treba mať doma piecku, lebo 21.12. prestanú fungovať elektrické siete.
Rovnako vypnú komunikačné siete a TV. Počas "dní temna" je potrebné zavesiť na okná tmavé závesy, nepozerajte sa do okien, neverte očiam i ušiam, nevychádzajte von. Ak by predsa len bolo nutné vyjsť von, nesmiete ísť ďaleko, môžete sa stratiť, nakoľko pri absencii svetla sa stratí orientácia a nebude možné vidieť ani vlastnú ruku. Báť sa však netreba.

????? ????????? ????? ?? ??????? ???????????? ? ??????, ????? ?? ????? ?????? ?? ???????. ?????? ????? ????? ?? «??????? ??????» ????????? ???????? 7 ??????? 2013 ????. ?????????? ????????? ?????????????? ????????????????, ????????????? ?????????. ? ????? ????? ??? ????????????? ????????? ? ????? ?????? ?????? ???????? ? ?????? ??????.

Keď sa znovu objaví svetlo, netreba sa rýchlo vracať do mesta, bude lepšie počkať do jari. Definitívne vyjdenie Zeme z "nulového pásma" sa očakáva približne 7. Februára 2013. Budú čiastočne opravené elektrické siete, transportné zariadenia.

??????????? ????? ??? ???????? ?????????????? ? «??????? ??????» ?? ?????? ??????????, ?? ?????? ????? ????????? ?? ?????? ??? ?? ???????. ??????? ??????????? ??????? ? ????????? ?? ????????? ??-?? ?????????? ?????, ?????, ?????????????, ??????????. ????????? ?????? ?? ????.

Všetky vlády sveta dostali túto výzvu o "nulovom pásme" z rôznych prameňov, ale svojim občanom buď nevedia alebo nechcú pomôcť. Systémy civilnej obrany a evakuácie nezafungujú kvôli výpadku energií, komunikácie, dopravy. Spoľahnúť sa môžete len a len na seba.

????? ??????????? ????? ????? «????????????? ??????? ??????» ????????????? ? ????? ????? ????????? ? ?????? ????? ????????. ???? ????? ?????? ?????? ? ?????? ?????????. ? ???????? ? ????????????? ??????? ????????? ????????????? ??????-???????? ??????, ??????? ???????? ???????? ? ????????. ??? ????? ????? ????????????? ???????????? ????????? ???????????? ?? ?????? ???????.

Vzniknutá situácia po prechode Zeme cez galaktické "nulové pásmo" zmení ľudí tak, že sa stanú viac duchovnými. Ľudia budú uvažovať v rámci novej hierarchie hodnôt. V rozvinutých a rozvýjajúcich sa krajinách vzniknú a budú prekvitať nové duchovné hnutia, nové systémy zachovania zdravia a dôstojnosti osobnosti . Toto bude na dlhú dobu novým progresívnym trendom vývoja ľudstva.


2.
označiť príspevok

Ónya žena
   9. 12. 2012, 10:20 avatar
..ty si ako pripravený ?


3.
označiť príspevok

POAK22
   9. 12. 2012, 10:20 avatar
ak veris tak ti poviem ako ak neveris tak sa chod vyspat...


4.
označiť príspevok

Ónya žena
   9. 12. 2012, 10:22 avatar
takže si nepripravený, ..dík  


5.
označiť príspevok

Lea Pragmatická žena
   9. 12. 2012, 10:22 avatar
Moj nazor a vedomost o konci sveta je ina. Svate texty jasne uvadzaju, ze nikto nevie datum, z toho pre mna logicky plynie, ze to urcite nebude ten casto spominany datum a ocakavany celymi masami ludi, ktori maju internet a pozeraju televiziu.


7.
označiť príspevok

Luciferium žena
   9. 12. 2012, 10:24 avatar
s urcitostou viem,ale nie je to nova sprava,aj ked moze byt v novom svetle a s novym pohladom nan
maria magdalena je mrtva


8.
označiť príspevok

POAK22
   9. 12. 2012, 10:25 avatar
Váš problém, vaša hlúpsoť, ale ked to príde tak neproste pripravených aby vám pomohli!


10.
označiť príspevok

Ónya žena
   9. 12. 2012, 10:26 avatar
ak vyzývaš ľudí aby boli pripravení..atp, ..mal by si ovládať čo to všetko obnáša ..bo to nie je záležitosť jedného dňa.


11.
označiť príspevok

Nadja žena
   9. 12. 2012, 10:28 avatar
Veď píšeš, že nepripravení zomrú...? Tak aké prosenie...


16.
označiť príspevok

Ranexill muž
   9. 12. 2012, 10:40 avatar
Kecy, na niekotré veci je nemozne sa pripravit.
Súhlasí Sinaja, rose.madder


57.
označiť príspevok

rose.madder žena
   9. 12. 2012, 11:51 avatar
..poak, ty sa ako pripravuješ na koniec sveta? ....trénuješ ako dlho vydržíš mať zavreté oči? ..aký máš rekord? ; ))
Súhlasí Sinaja


9.
označiť príspevok

Luciferium žena
   9. 12. 2012, 10:25 avatar
myslim to jej svetlo,ale zase daju sa tu kupovat one doplnky lampy a ziarovky,takze svetla tu bude dost,pokial bude clovek vyrabat one elektrinu na svoje vlastne naklady  
oleee


12.
označiť príspevok

Ónya žena
   9. 12. 2012, 10:31 avatar
možno sú viacerí pripravení, ..majú zbalený batoh a zásoby na prežitie.. a budú pozorovať koniec sveta z tajného pôsobišťa 


13.
označiť príspevok

Nadja žena
   9. 12. 2012, 10:33 avatar
A volajú sa Vesmírní lidé, mali pravdu, ještírci jsou tady!!!


22.
označiť príspevok

Ranexill muž
   9. 12. 2012, 10:53 avatar
Robit si srandu je najlahsie.


23.
označiť príspevok

Nadja žena
   9. 12. 2012, 10:56 avatar
Rovnako, ako uveriť každej hlúposti... ))

Faktom je, že ani to, že pravdepodobnosť niečoho takého je takmer nulová, nám nedáva istotu.
Súhlasí Sinaja


24.
označiť príspevok

dilemma žena
   9. 12. 2012, 10:59 avatar
prečo by bola nulová? v minulosti sa už nie raz stalo, že sa zatmelo aj na pár dní, opisujú to aj historici, svaté knihy.


25.
označiť príspevok

Nadja žena
   9. 12. 2012, 11:02 avatar
Preto, kebo dnes máme prístroje a počítače, pomocou ktorých by sme toto vedeli roky vopred.
Zatmelo sa po nejakej katastrofe, napr, po výbuchu sopky, alebo dopade meteoritu, rozhodne nie po prechode nejakým pásmom ))


31.
označiť príspevok

dilemma žena
   9. 12. 2012, 11:11 avatar
tak ty to rozhodne nemôžeš vedieť, prečo sa zatmelo pred niekoľkými tisícročiami, aj na miestach, kde sopky nie sú, a meteorit tiež nedopadol.. okrem toho naši odborníci nedokážu identifikovať práve tie veci, čo nás ohrozuje najviac, napr. pred pár rokmi ten meteorit, ktorý najvic hrozil, že sa zrazí so zemou, všimli len v poslednej chvíľi. ale súhlasím, zomrieť tak, že nie si pripravený, je najľahšie. asi každý by si to prial.
Súhlasí Ónya


33.
označiť príspevok

Nadja žena
   9. 12. 2012, 11:13 avatar
Ak to nemôžeme vedieť, prečo sa zatmelo, ako to, že ty vieš prečo a že nič nedopadlo? ))


39.
označiť príspevok

dilemma žena
   9. 12. 2012, 11:19 avatar
ja tiež neviem, ale sú o tom záznamy. értem? neviem, prečo si myslíš, že staré civilizácie boli primitívnejšie, ako naša, a nevedeli by rozoznať prach od výbuchu sopky napríklad od vesmírnych udalostí. historia sa opakuje, a my nie sme lepší a múdrejší.


26.
označiť príspevok

Ranexill muž
   9. 12. 2012, 11:03 avatar
Nadja, ked chces niekoho zlikvidovat nedas mu poznat ze po nom ides.
Vcera si pozerala aspon to video, co natocil pilot stihacky a odvysielalo to FoX NEWS?
Ak ano, tak co ak sa prave opni rozhodnu zrusit taky druh, akým sme, ako tomu bolo vzdy pred tym?


28.
označiť príspevok

Nadja žena
   9. 12. 2012, 11:08 avatar
Jedno to prvé som pozerala, ma to nebavilo... okik, ešte idem kuknúť to druhé )) prepáč


30.
označiť príspevok

Ranexill muž
   9. 12. 2012, 11:10 avatar
Ani mna to nebaví vediet, ze ludia vidia iba to co chcu vidiet a je jedno naco sa pozeraju.
A tak koniec sveta byt nemoze, lebo ho nikto nechce 
Súhlasí Nadja


32.
označiť príspevok

Nadja žena
   9. 12. 2012, 11:12 avatar
Ak by aj mal byť koniec sveta, nie je lepšie o ňom nevedieť?


34.
označiť príspevok

Ranexill muž
   9. 12. 2012, 11:14 avatar
heh, horsie nez je to normalne, to snad nebude. Koniec sveta nechcu vladcovia sveta.


36.
označiť príspevok

Nadja žena
   9. 12. 2012, 11:16 avatar
Koniec sveta hádam nechce nik, a ľudstvo ako celok najmenej


35.
označiť príspevok

dilemma žena
   9. 12. 2012, 11:15 avatar
to zas nemusí byť pravda.. môžem niekoho dohnať k samovražde aj tým, že sa mu vkuse vyhrážam a robím mu rôzne problémy..


37.
označiť príspevok

Nadja žena
   9. 12. 2012, 11:18 avatar
Keď sa budeš vyhrážať a nič nikdy nenastane, tak sa dočkáš jedine výsmechu... pozri, koľko predpovedí konca sveta už v priebehu 100 rokoch bolo, a najviac hádam pred rokom 2000...
Súhlasí Sinaja


40.
označiť príspevok

dilemma žena
   9. 12. 2012, 11:21 avatar
ja nehovorím o konci sveta. a to, že už bolo niekoľko predpovedí, neznamená, že teraz je to zase falošné.. alebo nepríde tma napríklad tri dni po termíne, kedy to už nikto nebude čakať.
Súhlasí Ónya


44.
označiť príspevok

Nadja žena
   9. 12. 2012, 11:27 avatar
No vieš, ak nenapíšeš zdroj, príčinu, z ktorej by mohla taká tma nastať, a kedy, tak ja ti ich zhrniem:
Mohla by sa prestať točiť zemeguľa
alebo prestane svietiť slnko
alebo dopadne meteorit a zvíri prach
výbuch sopky
vodíková bomba
oslepnutie ľudstva

možno ešte ďalšie, ale väčšina je tak nepravdepodobná, že ju môžeme vypustiť.
Staré civilizácie nemali toľko vedomostí ako my, nemali na to prístroje. Miestne katastrofy často považovali za globálne... nemali sa ako dozvedieť, že za rohom sa nič nestalo.


52.
označiť príspevok

dilemma žena
   9. 12. 2012, 11:38 avatar
akože starý mayovia a egypťania boli hlúpejší, ako naša civilizácia, len preto,lebo boli duchovne vyspelejší, ale nemali tv a internet?? to tvrdíš len ty.. ktorá sama nevie, ako tie pyramídy postavili, ako mohli mať presnejšie kalendáre, ako máme my dnes.. ale pyramídy a kalendáre tu zostali tisícročia, kým internet zmizne za okamžik aj s našou civilizáciou. je to hlboká neúcta proti nim, smutné.


56.
označiť príspevok

Nadja žena
   9. 12. 2012, 11:51 avatar
prečo chceš porovnávať neporovnateľné?
Hlúpejší, múdrejší... o tom ja nič nepíšem, ale o tom, že mali menej informácií, ako máme my. To je fakt, s ním nič nenarobíš.
Vôbec si neuvedomuješ, že máš hlbokú neúctu k našej civilizácii, podľa tvojich merítok...


64.
označiť príspevok

dilemma žena
   9. 12. 2012, 12:00 avatar
táto civilizácia patrí medzi nepodarených, to len preto.


54.
označiť príspevok

dilemma žena
   9. 12. 2012, 11:40 avatar
všetko si môžeš sama vygooglovať, ak sa ti chce, nájdeš info aj ty, ak som ju našla ja.


70.
označiť príspevok

enel73 muž
   9. 12. 2012, 12:15 avatar
svoje slovo že sa o rodinu postarám som dodržal a poslal som peniaze - kým ty sa nezodpovedne a ľahostajne zabávaš..
mám dodnes kvôli tebe problémy s úradmi - a ty sa zabávaš, a ponúkaš.. a nehanbíš sa mi to otvorene povedať.
upiekla si mi medovníkové srdce.. a čo si naň napísala: "milujem zábavku na internete?"


73.
označiť príspevok

dilemma žena
   9. 12. 2012, 13:04 avatar
prázdne reči, ako vždy.. ale máš smolu.. oveľa viac sa bojím osamelosti a samoty, izolácie, do ktorej si ma dostal, ako tých tvojich vyhrážaní. človeče, ty máš obrovské komplexy.. ale za tie ja nemôžem, a ak máš chorobnú potrebu za to trestať niekoho, v poslednom čase práve mna a moju dcérku, nemôžem ťa v tom zabrániť, tak ti prajem len: na zdravie. každí potrebuje občas dobré slovo, ešte aj ja. keby si od začiatku správal, ako človek,a nie ako zviera, som taká hlúpa, že za pol roka by si mal prepísaný všetko na tvoje meno. ty sa ale nedokážeš ovládať, šíriš len nenávisť, strach a zlo. je mi ťa ľúto.


76.
označiť príspevok

Mojka žena
   9. 12. 2012, 13:40 avatar
73/
ale no dilemma, však ho nechaj v kľude čítať Hitlerove veľdielo...Môj boj...možno nám potom napíše referát a tebe už dá konečne pokoj..aj pre pokoj treba dvoch, a síce aby si prestala tiež konečne na neho reagovať... 
Súhlasí Nadja


82.
označiť príspevok

enel73 muž
   9. 12. 2012, 15:00 avatar
a čo by som mal čítať, Mojka - super chápavá diskutérka, Nový čas a podobne?
neodpisuj mi, to bola rečnícka otázka.. keby si náhodou opäť nechápala, ovca..


14.
označiť príspevok

Luciferium žena
   9. 12. 2012, 10:39 avatar
ja som ale pripravena,uz mam vsetko do detailov pripravene..budem porcelanova maria magdalena..
tesim sa na handry,saty,parfemy tak isto ako ona mala z nich radost,tak aj ja
starsbestpics.com Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


15.
označiť príspevok

Luciferium žena
   9. 12. 2012, 10:39 avatar
kazdy piatok si kupim nieco pekne na seba ..sa tesiiiim..


17.
označiť príspevok

Luciferium žena
   9. 12. 2012, 10:41 avatar
mozno zlacneju v butikoch od 21.12. doplnky a handry


18.
označiť príspevok

Luciferium žena
   9. 12. 2012, 10:42 avatar
a budu aj vypredaje v Januari


19.
označiť príspevok

Luciferium žena
   9. 12. 2012, 10:43 avatar
dufam ,ze nepride dlhodoba akurat teraz pastekarska sezona


20.
označiť príspevok

Luciferium žena
   9. 12. 2012, 10:45 avatar
to ma fakt drbne,robte nieco s tou ekonomickou krizou a si uz svihnite,v celej Europe su strasne drahe vonavky
kto ma furt cakat na vypredaje


21.
označiť príspevok

Ranexill muž
   9. 12. 2012, 10:53 avatar
Pekný monolog   


27.
označiť príspevok

Ónya žena
   9. 12. 2012, 11:05 avatar
v SR to tak skoro nebude..najnovšie správy: Slovensko prehralo medzinárodný súd a musí zaplatiť 22 milionov eur odškodné ZP UNiON - holandskému podnikateľovi, ktorý prišiel o zisky zo súkromnej poisťovne, keď boli SR zakázané pred 3 rokmi,... Čo myslíš, čo slovenský biedny národ teraz čaká ?
Súhlasí Mojka, Nadja


29.
označiť príspevok

Mojka žena
   9. 12. 2012, 11:10 avatar
už včera som o tomto informovala a Bubrliček odkázal mi, vraj nemáme skuviňať..ale v správnom čase, voliť správnych ľudí, len zabudol povedať..kde vzít a neukrást!


42.
označiť príspevok

Ónya žena
   9. 12. 2012, 11:24 avatar
ja by som to celé nechala zaplatiť výlučne Miklošovi, .. chýbať mu nebude..vlastní nielen diamanatové bane, časť slovenského mora ..a tučné konto vo švajčiarskej banke..atď.


43.
označiť príspevok

Ónya žena
   9. 12. 2012, 11:25 avatar
joj..nie dynamitové ale diamantové bane 


46.
označiť príspevok

Nadja žena
   9. 12. 2012, 11:29 avatar
Myslíš, že Mikloš má toľko peňazí, koľko slovenskí politici nakradli ?  


55.
označiť príspevok

Ónya žena
   9. 12. 2012, 11:45 avatar
Mikloš a jeho banda spol. oser, .. sú za to zodpovední.. za slovenské dlhy a slovenskú po*urvenú ekonomiku štátu čo malo nešťastný dopad na všetko a na každého..).. Miklošovi sa v zadlženosti slovákov fakt zadarilo neraz .. dúfam že toto je posledný výkrik do tmy..


58.
označiť príspevok

Mojka žena
   9. 12. 2012, 11:53 avatar
fígeľ je v tom, že Zákon o zákaze zisku súkromných zdravotných poisťovní..vydala a schválila ešte prvá Fico vláda a nie Mikloš..treba si naliať čistého vína..nuž a tie Fico zákony pokračujú aj teraz a to likvidačne, pre našich živnostníkov napríklad...


60.
označiť príspevok

Nadja žena
   9. 12. 2012, 11:57 avatar
No ani Figeľa moc nespomínaj, ale možné je aj to, že vykrádanie štátu spustila kupónka, keď v momente došli šikovníčci k miliardám zo štátneho majetku a nikdy nič sa im nestalo... tak si aj ostatní povedali prečo nie aj ja?


61.
označiť príspevok

Ónya žena
   9. 12. 2012, 11:58 avatar
neviem..3 roky dozadu bol Dzurinda s Miklošom na čele.., alebo že by sme mali na medz. súde slabého právnika ?


67.
označiť príspevok

Mojka žena
   9. 12. 2012, 12:05 avatar
Ónya, len čítaj..kto vydal zákon?...Miklošovci to neboli!
ekonomika.sme.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
Súhlasí Ónya


69.
označiť príspevok

Ónya žena
   9. 12. 2012, 12:14 avatar
predsa musel mať aj svojich ekonomických poradcov..mohol to byť jeho "nápad" ale vezú sa v tom aj iní.. nakoniec Mikloš vo vláde fungoval..takže nerozumiem kto tú dohodu vtedy pospisoval ?..ako sa dá ignorovať podpísaná zmluvná Dohoda? To sú tam fakt takí diletanti, že nemaJú POJEM KDE JE JUH A SEVER ..A čO ROBIA?


71.
označiť príspevok

Nadja žena
   9. 12. 2012, 12:19 avatar
Svojho času to zrejme vyzeralo ako dobrý nápad pre všetky strany: hnonline.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


74.
označiť príspevok

Mojka žena
   9. 12. 2012, 13:17 avatar
68/
prepáč Ónya meškám, to vieš..politický maratón
ja len, že Mikloš vo vláde nefungoval..neviem si ho predstaviť v koalícii: SMER; HZDS a strana Janka Luptáka..ten nešťasník bol im iba do počtu!..aby bola väčšinová vláda...
sk.wikipedia.org Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


75.
označiť príspevok

Mojka žena
   9. 12. 2012, 13:23 avatar
chybička se vloudila ..nie Janko Lupták, ale..Janko Slota, tiež na zaplakanie politik...


77.
označiť príspevok

Nadja žena
   9. 12. 2012, 13:42 avatar
Ono už je to cez 20 rokov, nastáva výmena generácií...

"staří přednost mají, ale mládí vpřed!"  
Súhlasí Mojka


79.
označiť príspevok

Mojka žena
   9. 12. 2012, 14:22 avatar
no jo..mohlo by to platiť aj pre tetku Betku II
www.youtube.com Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


80.
označiť príspevok

Nadja žena
   9. 12. 2012, 14:40 avatar
Len ju nechaj žiť ešte, bo väčšina Britov by rada na tróne videla princa Wiliama, ale nepopulárny Charles má ho zdediť, bude mať problém...


81.
označiť príspevok

Mojka žena
   9. 12. 2012, 14:46 avatar
však nech žije 105 rokov a mladý Wiliem vpred!..a tetka Betka II ..keby chcela, však aj ona má poradcov..lenže? Camila!  


38.
označiť príspevok

J.Tull
   9. 12. 2012, 11:18 avatar
"Každú chvíľu" sa šíria kadejaké podobné blbosti /ako v "1"/, ktorým ľudia naletia a aj keď sa neskôr ukáže, že sa nič nestalo, zdôvodnia to, ak vôbec zdôvodnia, ďalšou blbosťou a uveria novým, ktoré naisto prídu. Deje sa tak od "čias stvorenia človeka"... Najväčšia sranda je v tom, že za blbcov sú pokladaní tí, ktorí týmto blbostiam nenaletia ...
 
Súhlasí Nadja, Sinaja, rose.madder


41.
označiť príspevok

Nadja žena
   9. 12. 2012, 11:21 avatar
A treba povedať, že tieto hlúposti v internete nachádzajú vďačné médium pre šírenie, dostupné každému a všade v priebehu sekundy a srdceryvné diskusie môžu začať  


45.
označiť príspevok

Ónya žena
   9. 12. 2012, 11:29 avatar
ja to vidím tak..že pekne budeme visieť tu na dfku a čakať čo bude..  


48.
označiť príspevok

Nadja žena
   9. 12. 2012, 11:31 avatar
Myslíš 21. 12.? Sa tešííím hehe  


47.
označiť príspevok

Sinaja žena
   9. 12. 2012, 11:30 avatar
..zažívajú konečne vzrušo..,bilancujú svoj život, možno naprávajú zlé vzťahy snád je to aj k niečomu prospešné..

ináč sa čudujem, kto dokáže takýmto stupidnostiam veriť..


49.
označiť príspevok

Sinaja žena
   9. 12. 2012, 11:32 avatar
celkom by ma zaujímalo..čo potom, ak sa to neudeje. Budú sklamaní?? )


51.
označiť príspevok

Nadja žena
   9. 12. 2012, 11:33 avatar
Nie, nájdu veľmi vierohodné vysvetlenie, prečo sa to nestalo (napr. vďaka veriacim, ktorí sa usilovne modlili)... a nájdu ďaší termín.
Súhlasí Pau-pau


53.
označiť príspevok

Sinaja žena
   9. 12. 2012, 11:38 avatar
asi tak nejak..
a pre tú hrstku ľudí sa začne vianočná príprava aj s nákupmi darčekov zrejme až po tom termíne kedže teraz mali nákupy iného omnoho dôležitejšieho charakteru
Súhlasí Nadja


83.
označiť príspevok

Pau-pau žena
   9. 12. 2012, 20:38 avatar
to znamená od 21 do 24 nekupovať darčeky...ušlapú nás.


50.
označiť príspevok

Scarlett X žena
   9. 12. 2012, 11:32

Príspevok bol vymazaný administrátorom.59.
označiť príspevok

Mojka žena
   9. 12. 2012, 11:55 avatar
odkladá na dobu neurčitú... 
Súhlasí rose.madder, Sinaja


62.
označiť príspevok

Ónya žena
   9. 12. 2012, 11:59 avatar
koniec sveta nastane ak sa Róm stane slovenským prezidentom 


63.
označiť príspevok

Nadja žena
   9. 12. 2012, 12:00 avatar
No to kričali američania o černochoch tiež, a nič sa nestalo...  
Súhlasí Sinaja, Pau-pau


65.
označiť príspevok

rose.madder žena
   9. 12. 2012, 12:01 avatar
..si vezmite aká by to bola katastrofa, keby tomu nezmyslu naozaj všetci uverili ...nikto by nechystal vianoce ani darčeky, obchody by zívali prázdnotou, muži by prepíjali niekde v krčmách posledné eurá a nadávali na celý svet a ženy by doma plakali objímajúc deti ...slabšie povahy by to ukončili predčasne, nezvládli by to čakanie ...sodoma-gomora
Súhlasí Nadja, Sinaja


66.
označiť príspevok

Nadja žena
   9. 12. 2012, 12:04 avatar
A niekto by sa na tom zasa len poriadne "nabalil", čo je možno aj jedným z dôvodov pre tieto manipulácie...
Súhlasí Sinaja, rose.madder


68.
označiť príspevok

Sinaja žena
   9. 12. 2012, 12:14 avatar
ešte dobre, že dušičky už boli...ináč by sme sa k sviečkam asi nedostali )


78.
označiť príspevok

clear1 muž
   9. 12. 2012, 13:56 avatar
No to musel byť skutočne dobrý a vierohodný zdroj. Ani nám ho nemusíš prezrádzať  


86.
označiť príspevok

zderka123 muž
   17. 12. 2012, 21:29 avatar
cooo nic nebude same namotavky aby sa báli ludia sprostosti ..... :D :D
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 23:03,  17, .... a už sme doma. Ale ak odmietneš biblické vysvetlenie, prečo je tomu tak, .... tak...
dnes, 23:02,  Pamätaj na to, keď ti niekto bude sľubovať večný život ;)
dnes, 23:02,  Putin je vocca vocuu
dnes, 23:01,  zabavne videa hoaxy a propaganda
dnes, 23:00,  KORONAVÍRUS Šéf ĽSNS straší Orwellom a opäť šíri hoaxy: VIDEO Do tela nám vstreknú...
dnes, 23:00,  Veru, trochu sa hoax o jeho zmrtvychvstaní zvrhol ;) Najmä jednoduchší ľudia sú...
dnes, 22:57,  Kotleba perlil v priamom prenose: Ovládacie nanočipy z Ameriky, 1 488 je náhoda a čipovanie v...
dnes, 22:56,  Zuzka ale vyjadroval Marian Kotleba v Na telo obhajoval, že s vakcínou na COVID-19 sa do...
dnes, 22:56,  Kristus a Jeho dielo je väčšie než zánik.
dnes, 22:56,  JA SOM myslel, že vocca je Putin ;)
dnes, 22:54,  Zuzka vocca je len jediný politik v historii a buducnosti ktorý sa nechá oslovovať vocca...
dnes, 22:54,  155, .... správne! Iné je, keď potkany rozšíria mor a padne tomu za obeť tretina Európy!...
dnes, 22:54,  Kristus je vocca, ale môj nie ;)
dnes, 22:53,  Hokej, a čo tento rok sa nehral ľadový hokej, Ti to bolo ľúto? .
dnes, 22:51,  SIA - Chandelier https://www.youtube.com/watch?v=2vjPBrBU-TM I. Zvíjali sa vyššie do...
dnes, 22:50,  Kto je vocca.. furt o ňom píšete,..
dnes, 22:50,  Keď hľadíš len na SEBA, tak dôjdeš k záveru, že všetko je márnosť lebo aj tak zomrieš...
dnes, 22:48,  28. niečo z vlastnej hlavy?
dnes, 22:48,  Ale to on sa v reály nevyjadroval o čipoch. *21 to je len postrihanee. ..
dnes, 22:46,  1, .... Každého aktivita sa cení, .... ale v konečnom a celkovom ponímaní je to...
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie
 
Čo si nevysvetlil slovami, palicou nevyjasníš.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(204 704 bytes in 0,316 seconds)