Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  rôzne  téma
kategórie:  

Nesoľme, ale odhŕňajme (2. verzia)

8
reakcií
285
prečítaní
Tému 12. januára 2019, 07:08 založil Lemmy.

podobné témy:

1.
označiť príspevok

Lemmy muž
   12. 1. 2019, 07:08 avatar
Nesoľme veľmi jedlá, ale odhŕňajme taniere od seba. A budeme zdravší.

2.
označiť príspevok

Slušný človek muž
   12. 1. 2019, 07:16 avatar
Veru. Vařit se solí je lehké, ale bez soli, to je kumšt. Napřiklad tlakové zeleninové saláty. A nebo zákusky.
Súhlasí Lemmy

3.
označiť príspevok

Lemmy muž
   12. 1. 2019, 07:18 avatar
A sú aj netlakové zeleninové šaláty? Tie tlakové ako vytvoríš? Aký veľký tlak použiješ?

5.
označiť príspevok

Slušný človek muž
   12. 1. 2019, 07:20 avatar
To je daň za nesprávne používanie techniky. Aby som stále po sebe kontroloval, čo napíšem.

7.
označiť príspevok

Lemmy muž
   12. 1. 2019, 07:31 avatar
Poznám diskusné fóra, kde sa chyba dá opraviť aj neskôr. Niekde to majú nastavené do 4 minút. Niekde bez obmedzenia.

4.
označiť príspevok

Lemmy muž
   12. 1. 2019, 07:19 avatar
Soľ nad zlato.
Súhlasí Slušný človek

6.
označiť príspevok

Lemmy muž
   12. 1. 2019, 07:29 avatar
Myslím, že reštaurácie a lahôdky dnes sledujú trend zdravej výživy. Spozoroval som, že do zákuskov nepridávajú soľ. Zrejme preto, lebo lekári tvrdia, že sa má obmedzovať spotreba soli. A ako vieme, ľudia majú veľmi radi zákusky. Teda, menej soli v zákuskoch, zdravší život zákazníkov. A čo to znamená pre majiteľov cukrární? Že zákazníci žijú dlhšie, a tým viac minú peňazí v cukrárni, a teda majitelia si mastia vrecká, bohatnú na zdravom životnom štýle svojich zákazníkov.
Súhlasí Slušný človek

9.
označiť príspevok

Slušný človek muž
   12. 1. 2019, 10:22 avatar
A čím viac tých bezsoľných zákuskov ľudia zjedia, tým sú zdravší.

8.
označiť príspevok

Scarllete žena
   12. 1. 2019, 10:13 avatar
nesolte, korente. gewürze
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 11:43,  Skazenosť bola rozšírená pred potopou aj medzi zvieratami. Začali porušovať pôvodné...
dnes, 11:41,  O: pretože ak ju odmietneš hned na pociatku Bol by som žalostný amatér v logike, keby som...
dnes, 11:40,  djjaro, napísal si: "tento svet je az perfekto urobeny nejak" Potom, ak si nehovoril...
dnes, 11:40,  Pako, podľa biblickej rozprávky pri potope zahynuli aj živočíchy, ktoré nie sú...
dnes, 11:40,  Prehryznutie krku predátorom nie je utrpenie. ...Aj v tom druhom prípade nemožno hovoriť o...
dnes, 11:39,  lemmy toto ber tiež ako pokus niekoho, čo ťa takymito otázkami snaži domotať aby si...
dnes, 11:36,  Zvieratku je úplne fuk, či mu chcel predátor spôsobiť utrpenie alebo nie, trpí jak to...
dnes, 11:35,  i am
dnes, 11:34,  Ryby nie sú inteligentné bytosti ako ľudia.
dnes, 11:32,  Výhovorka. Ty dobre vieš, že je to poukazovanie na tvoje zámerné ignorovanie faktov a s tým...
dnes, 11:31,  -era-, ako to, že pojem "čierna diera" sa nedá overiť empiricky?*01 Všetkých...
dnes, 11:31,  To je tvoj hoax. Aj ryby boli hriešne?
dnes, 11:30,  Odvádzaš reč s robotmi. Nič také som nepovedal. Máš zjavne problém s genocídou ľudstva....
dnes, 11:30,  Svet bol postihnutý pre hriech.
dnes, 11:28,  Ondrej, je inteligent ten, čo spôsobil ženám menštruáciu? Čo je inteligentné na...
dnes, 11:27,  On nestvoril naprogramovaných robotov. Potom by mal tvoj plač zmysel. *29
dnes, 11:26,  Napriek tomu evolucionisti (a zvlášť ateisti) potrebujú pred týmto zatvárať oči a...
dnes, 11:24,  Aha, tak preto musel fušer spáchať genocídu pomocou potopy. Na výbornú!*39 Len blázon...
dnes, 11:22,  vsetko sa to odvija od zakladnej otázky.....či toto vsetko co vidíš okolo seba dokonale...
dnes, 11:22,  193 je pre185
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie

Život je ako pohár a je iba na tebe čím si ho naplníš. Aj tak si to nakoniec vypiješ sám.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(61 827 bytes in 0,721 seconds)