Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  rôzne  téma
kategórie:  

Nejzajímavější vědecké objevy roku 2018

7
reakcií
144
prečítaní
Tému 27. mája 2019, 22:11 založil F=G.m1.m2/r^2.

podobné témy:

1.
označiť príspevok

F=G.m1.m2/r^2 muž
   27. 5. 2019, 22:11 avatar

2.
označiť príspevok

gabriel pb
   27. 5. 2019, 23:00 avatar
vegetariánske párky  

3.
označiť príspevok

Lemmy muž
   27. 5. 2019, 23:06 avatar
Náhodou, sú veľmi chutné, ľahko stráviteľné.
Súhlasí gabriel pb

4.
označiť príspevok

Shagara muž
   27. 5. 2019, 23:12 avatar
3,....a aj lacné.  

5.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   28. 5. 2019, 11:31 avatar
Spickovy americky neurovedci zistili ze liberalkovia su psychicky naruseny a maju poskodeny mozog.

6.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   28. 5. 2019, 11:31 avatar
Jake pak co pak. Kazdy jeden clovek ktory je zamestnany podpisuje hmotnu zodpovednost za majetok ktory spravuje. Ta sebranka 150 tich zlodejov mafianov vrahov vlastizradcov skorumpovanych s.i.s karov fetakov danovych colnych a pozemkovych podvodnikov uzernikov ktory nam maju sluzit a spravuju nas majetok nas 5.000.000 odmieta prijat hmotnu zodpovednost

7.
označiť príspevok

tomas12345 muž
   29. 5. 2019, 11:14 avatar
Len škoda že zatiaľ čo v iných sektoroch sú tie pokroky zjavné, v medicíne ktorá je jedným z najlepšie dotovaných sektorov sú tie pokroky len velmi pomalé. Jedine čo sa za tie desiatky rokov zlepšilo v medicíne je diagnostika, ale liečba a úspešnosť liečby chorôb velmi nepokročila. Ale je mi jasné že chorá spoločnosť = veľké peniaze pre výrobcov liekov.

8.
označiť príspevok

F=G.m1.m2/r^2 muž
   29. 5. 2019, 12:49 avatar
Do medicíny sa práveže pumpuje najviac peňazí. Je to totiž v záujme celého ľudstva, aby sme neboli vyhubení epidémiou. ....Aj ty môžeš pomôcť: boinc.berkeley.edu Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 01:41,  Občania Českej republiky tak rozhodli. Vyslovili jasnú dôveru Milošovi Zemanovi.
dnes, 01:38,  Ja to prijímam. Vždy sa nájde niekto, kto chce opozíciu spochybniť.
dnes, 01:38,  A ešte dvojnásobný prezident ČR. *21
dnes, 01:36,  Nevytrhol, len som vybral to podstatné, pretože predpokladám, že sa vám nechce čítať...
dnes, 01:35,  Satanovi hrajú sólo… http://www.youtube.com/watch?v=SF7FMm0tUMU
dnes, 01:32,  Tu máš od Elánu. *21 https://www.youtube.com/watch?v=AtwWAHO6kM4
dnes, 01:30,  Osvietený, trikrát ťa bránim, ako presne naopak trikrát Peter zaprel Krista. Pozri:...
dnes, 01:26,  Jozef Ráž z Elánu otvorene povedal, že je komunista, a bol by rád, keby tu bol opäť...
dnes, 01:24,  Havranie, máš to v gatiach, keď povieš, že nejaký Ján. Nemáš na to, aby si povedal aj...
dnes, 01:22,  Kasafran, pokiaľ budeš dávať súhlasy človeku, ktorý si tu z teba robí toaletný papier,...
dnes, 01:20,  Kasafran, už si prišiel na to, kto z teba robí idiota? Sledujem, že prezývka Kasanický...
dnes, 01:02,  Václav Klaus agent KGB ktorý sa infitroval v komunizme medzi disent . Mladý jeho syn Klaus...
dnes, 00:56,  Troška si to onéééé z kontextu vytrhol Stále pokládáte 280 tisíc lidí za hrstičku,...
dnes, 00:54,  Tiež si myslím že keď sa už s Ruskom nekamarati celý svet bude aj Irán dobrý kamarat...
dnes, 00:52,  Preboha veď to už by nebolo Slovensko ale Rusko . Na Slovensku je povolená iba jedna viera...
dnes, 00:51,  Ty nepôjdeš nikam Milan ty si rad že poldecak ešte v tých rozklepaných rukách udržíš...
dnes, 00:50,  Islamofil osvetielkovany by rad zaplavil aj Slovensko moslimami :)
dnes, 00:43,  To je super správa ty budeš onedlho milovník islamu 11 ajatolahov z Iránu...
dnes, 00:41,  Havran usoplený somárik nezastane a bude ťahať proti svojmu národu ďalej . Má imunitu na...
dnes, 00:36,  Veľký Kocúr ale strieka sa i teraz . Ale omnoho menej a omnoho ekologickejšie prípravky ....
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie

Dneškom začína zvyšok tvojho života, tak ho nepremárni.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(73 055 bytes in 0,688 seconds)