Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  politika  téma
kategórie:  

NAKA zadržala Zoroslava Kollára

10
reakcií
210
prečítaní
Tému 28. októbra 2020, 14:34 založil Lemmy.

podobné témy:1.
označiť príspevok

Lemmy muž
   28. 10. 2020, 14:34 avatar
To je ten pán, ktorého vychvaľoval PartOFgod. Či humanitný bombardér? Teraz neviem, ale spomínal sa tu neraz.


2.
označiť príspevok

Osvietený muž
   28. 10. 2020, 14:54 avatar
Konečne došlo na toho hajzla


3.
označiť príspevok

Zuzka8 žena
   28. 10. 2020, 14:57 avatar
Búrka2..

www.tvnoviny.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

(Dnuka píšu, že Víchrica). ..


4.
označiť príspevok

Zuzka8 žena
   28. 10. 2020, 15:13 avatar
Úplne sa podobá s Putinom, ale Putin má mierumilovnejšie črty. .. Úplny antagonismuz.   není možné..... 


5.
označiť príspevok

Nadja žena
   28. 10. 2020, 17:10 avatar
Nevieme, čo práve vypovedá Monika Jankovská na NAKA v Nitre. Bývalá štátna tajomníčka za túto stranu sa podľa všetkého zlomila a začala svedčiť. To znamená nové vysokopostavené mená, nové skutky a takmer určite aj nové zatýkania.
Súhlasí Osvietený, Zuzka8


9.
označiť príspevok

Osvietený muž
   28. 10. 2020, 22:14 avatar
Nadi aspoň vieme ako to tu fungovalo . Hnus Harabinovo kráľovstvo sa rozpadá. Možno príde i na samého stvoriteľa konšpiratora Harabina.


6.
označiť príspevok

ninka
   28. 10. 2020, 22:11 avatar
V posledných dňoch je to samý Kollár.   Možno založia aj skupinu.
Súhlasí Osvietený


7.
označiť príspevok

Osvietený muž
   28. 10. 2020, 22:13 avatar
Slávy dcera
Súhlasí ninka


8.
označiť príspevok

ninka
   28. 10. 2020, 22:14 avatar


10.
označiť príspevok

ninka
   28. 10. 2020, 22:15 avatar
„a nás poháňa zázrak menom SRDCE“


11.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   29. 10. 2020, 08:53 avatar
POLITICKÁ MAFIA NA SLOVENSKU
Nastal čas nazvať veci pravými menami a odhaliť skutočné korene našej biedy a bezprávia systému, ktorý zaviedli po Novembri 1989 ponovembrové vlády a parlamenty, prepojené so štruktúrami bývalého komunistického režimu a jeho tajnej polície -Štátnej bezpečnosti. Nie je to len Vladimír a Ivan Lexa, Juraj Široký, Alojz Lorenc, či hlavní hráči Penta a J&T. Tieto štruktúry vygenerovali finančné skupiny a oligarchov, ktorí v skutočnosti riadia a ovládajú všetky hlavné politické strany, ktoré sa stali ich eseročkami.

Štruktúru tohto zločineckého systému podrobne rozoberieme aj s uvedením konkrétnych mien ľudí, ktorí si chladnokrvne a bezohľadne vybudovali svoj osobný blahobyt na úkor biedy a utrpenia slovenských občanov, z ktorých tisíce spáchali sociálnu samovraždu, alebo sa stali obeťami tzv. odvrátiteľnej úmrtnosti v dôsledku rozkradnutia finančných prostriedkov určených na zdravotníctvo. Títo novodobí politickí gangstri preliali miliardy majetku štátu, ktoré tvorilo niekoľko generácii, na svoje súkromné účty. Tieto miliardy preto dnes zákonite a logicky chýbajú v zdravotníctve, školstve, či v sociálnom systéme.

Základná schéma politickej mafie na Slovensku po 17. novembri 1989
KGB, ŠtB, VKR, Nomenklatúra KSČ
Tajné dohody Hegenbart - Havel, KSČ - disidenti = výmena politickej moci za záruku beztrestnosti tzv. hrubá čiara,
likvidácia archívov ŠtB, kontinuita komunistickej justície a prokuratúry, prepojenie starých štruktúr s organizovaným zločinom,
postupné ovládanie ekonomiky cez privatizáciu a vznik finančných skupín Penta a J&T,
ktoré ovládajú a resp. majú vplyv na politické strany spolu s individuálnymi skupinami agentov ŠtB ako Vladimír Lexa, Juraj Široký, či Andrej Babiš.
K ním sa pridružujú, zbohatlíci nižších rangov z radov, bývalých vekslákov a podvodníkov, ktorí prežili vzájomné vyvražďovanie z 90 rokov typu Kočner, Kollár a ďalší.

Rozkradnutie a strata ekonomickej svojprávnosti Slovenska prebehli v štyroch etapách:
Trestuhodný amaterizmus a politické diletantovo politikov KDH a VPN, zodpovedných za likvidáciu poľnohospodárstva, konverziu -likvidáciu zbrojárskeho priemyslu na Slovenku a divokú privatizáciu, spôsobili ovládnutie ekonomiky starými štruktúrami a spolupracovníkmi ŠtB a následné prevzatie moci HZDS a neskôr Smerom. Ivan Mikloš, ako minister hospodárstva, stál v pozadí zmarenia predaja diamanovej bane v JAR do vlastníctva SR, ktorá sa dostala do rúk špekulantov prepojených a krytých politikmi. R. Fico túto kauzu označil za klebety a Ján Figeľ vo verejnej STV klamal, že o nej nič nevie, pričom ako eurokomisár dostal doporučený list Jozefa Petrova, ktorý ho o tejto kauze informoval.

HZDS Vladimíra Mečiara umožnilo vznik štátneho terorizmu a zločineckých mafiánskych skupín v tej najbrutálnejšej podobe s následným ovládnutím strategických podnikov ako VSŽ, Nafta Gbely či Tatravagónka tzv. kapitálotvornou vrstvou z radov HZDS prepojenou s organizovaným zločinom, ktorý im prerástol cez hlavu. Ako nedávno priznal vo svojej knihe M. Černák, SIS organizovala objednávku likvidácie nepohodlného Róberta Holuba.. VLADIMÍR A IVAN LEXA STÁLI PRI ZRODE POLITICKEJ MAFIE NA SLOVENSKU. Rodina Ivana Lexu pochádzajúceho z elitnej, komunistickej rodiny, ktorá po prevrate v novembri 1989 nadobudla majetok oficiálne prezentovaný v hodnote 600 000 000 € až 700 000 000 €.

Po skončení mečiarizmu pseudopravicová vláda vedená Dzurindom a Miklošom, princípom kolektívnej viny preniesla všetky ekonomické zločiny HZDS a 150 miliardové pohľadávky na plecia občanov, vznikom Konsolidačnej banky a následným výpredajom slovenských bánk do zahraničia. Namiesto pred voľbami sľubovaného potrestania vinníkov a vymáhanie dlhov táto vláda bezohľadne, tzv. nevyhnutnými ekonomickými reformami, opäť princípom kolektívnej viny, potrestala slovenských občanov. Zločinecké praktiky výpalníkov a hrubokrkých nahradili biele goliere a advokáti s kufríkmi. Táto vláda je zodpovedná za výpredaj strategických podnikov a vznik korupčnej kauzy Gorila. Jej politická arogancia, neschopnosť a bezohľadnosť k vlastným občanom umožnila nástup k moci populistu a pseudosociálneho demokrata Róberta Fica.

Vláda Smeru-SD, do ktorého sa preliala bývala Strana demokratickej ľavice, ktorá bola pokračovaním Komunistickej strany Slovenska a časť štruktúr HZDS, bola v podstate len zavŕšením procesu totálneho ovládnutia Slovenska ľuďmi prepojenými so starými štruktúrami prednovembrového režimu a nimi vytvorenými finančnými skupinami. Proklamovaným členstvom k európskym a transatlantickým štruktúram sa im darí zakrývať sofistikované zneužívanie moci, ktoré im umožňuje schvaľovanie zákonov umožňujúcich im rozkrádať štátny majetok a prideľovať zákazky na úrovni o akej sa mafii v Taliansku alebo USA ani nesníva, keďže ovládajú a majú pod kontrolou Ministerstvo vnútra, prokuratúru a justíciu. Všetci politici vstupovali do politiky ako podnikatelia. Bývalý minister Počiatek, ktorého zaúčal do kšeftov jeho otec agent ŠtB Izidor, súčasný minister Vnútra a podnikateľ R. Kaliňák na ktorého pozadie v súvislosti s konkurzom Kovošrotu upozorňoval bývalý minister vnútra V. Palko, alebo samotný premiér R. Fico, ktorý vycúval po vstupe do vysokej politiky so spoločnosti R. F. Developmentv ktorej ešte istý čas pôsobila jeho manželka Svetlana. Mlčí sa o jeho prepojení s v Nemecku Interpolom hľadaným a dnes už nebohým podnikateľom Aaronom Kedarom alias Fridrichom Kardošom. Kauzy a prepojenia s podnikateľmi ako Baštrnák, Brhel, Výboh a ďalšími sú len špičkou ľadovca. Politika Smeru, ktorý sa v súčasnosti usiluje o zrušenie tzv. dlhovej brzdy, a to čo tu po nich ostane, bude pre Slovensko pohromou, ktorej dôsledky budú znášaš ešte aj naše deti.
Na vrchole pyramídy politickej mafie sú finančné skupiny Penta a J&T
tieto ovládajú všetky tzv. štandardné politické strany

neoddeliteľná súčasť politickej mafie je konkurzná mafia na čele so
Zoroslavom Kollárom a ďalšími, úzko prepojená s justičnou mafiou, bez ktorej
by výkon rozhodnutí nebol možný

podskupinou je pozemková mafia prepojená so SPF a Katastrálnymi úradmi

Mnohí politici z vládneho Smeru sa dostali k finančnému kapitálu práve za pomoci konkurznej mafie, ktorá je dnes v pozadí a veľa sa toho už o nej nehovorí. Výstižné je vyjadrenie Petra Sýkoru, človeka priamo prepojeného s konkurznou mafiu a Zoroslavom Kollárom, ktorý povedal, že ak by prehovoril Smer padne. Tento človek, bol napriek tomu, že si prenajíma v Prahe lukratívne priestory a dovolenkuje v Rakúskych alpách, slovenskými súdmi vyhlásený za nemajetného, aby sa mohol takto pomstiť bývalej manželke neplatením výživného na svojho syna.
Analytické oddelenie využilo v tomto rozbore už skôr publikované informácie a údaje priamo súvisiace s pozadím konkurznej mafie, tzv. reťazenia množstvá umelo vytváraných spoločností a firiem, ktorých jediným cieľom bolo tunelovanie, účelová likvidácia a následne ovládnutie pred tým často prosperujúcich podnikov alebo spoločností. V databáze FOAF sa často opakujú tie isté mená, medzi ktorými nájdete aj osoby, ktoré sa prezentujú ako odporcovia systému alebo by chceli vstúpiť do politiky ako napríklad Martin Daňo alebo Marián Kočner.

Impérium Lexovcov musí byť preverené z hľadiska zákona o pôvode majetku. Špinavý biznis a tajné peniaze. Rodina Lexovcov vyťažila z obdobia mečiarizmu maximum. Ich zločiny neboli potrestané a tešia sa slušnému bohatstvu. Kauzy, podvody, odpočúvania, či vyhrážky. To sú základy, na ktorých stojí podnikateľské impérium rodiny Lexovcov. V 90tych rokoch sa slovenským dianím prehnali ako uragán. Po miléniu sú takmer neviditeľní a užívajú si nahonobený majetok. Klan Lexovcov založil Vladimír Lexa starší. Bol členom poslednej prednovembrovej a prvej ponovembrovej vlády. V prvej demokratickej vláde zastával funkciu poradcu ministra financií. Práve vtedy mali začať jeho výhodné nákupy štátneho majetku. Začal prevzatím Mlynov a cestovinární Piešťany. Štát predal lukratívnu firmu Lexovi za približne tretinu jej skutočnej hodnoty. Pri ďalšom výhodnom biznise už priložil ruku k rodinnému šťastiu aj syn Vladimíra staršieho Ivan Lexa. Ten bol od roku 1991 šéfom tajnej služby SIS. Tešil sa tak výnimočným kontaktom a prakticky neobmedzeným možnostiam vytvárania tlaku. Práve psychický nátlak mal viesť k rozhodnutiu majiteľov firmy Gemerský mlyn
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 13:02,  Píš po Slovensky, si s ňou v spojení? ..
dnes, 13:02,  Víťaz je Biden. Porazený je Trump, preto kope pokiaľ sa dá, nevie sa ako malé decko zbaviť...
dnes, 13:01,  Len úbožiak so zlomenou chrbticou od neustáleho sa hrbenia si ,yslí, že bieda je to...
dnes, 12:59,  Tak jej napíš, pozdravuj, nech sa vráti. Dlho to trvá...
dnes, 12:58,  Kto je tu vlastne víťaz a kto porazený? *26 A čo bude stačiť napokon? Má dolár cenu?...
dnes, 12:53,  0911497583 volajte Skajku. *01 GDPR je v poriadku cislo protislovenskych agentiek je verejne.
dnes, 12:50,  S Ruskou federaciou na vecne casy a nikdy inak.
dnes, 12:50,  Skajiiii, chýbaš tu... No, čo, kde si? *58 Veď už nastáva koniec roka... Ako bolo v...
dnes, 12:45,  Pele do plynu Ninka na hrad.
dnes, 12:38,  Pán vedúci, nezabudnite pridať aj snehuliaka, snehovú vločku alebo niečo so zimným...
dnes, 12:37,  Ufujazdila som pred ním, stlačením zázračného gombíka. *39
dnes, 12:35,  Noooo....keby si chcel robit portret Krista v sucasnosti, minul by si, v ramci politickej...
dnes, 12:31,  Dobrý deň, Jamko! *58 Teším sa na Vianoce. *03 Aký darček by ťa potešil pod stromčekom?...
dnes, 12:26,  Tá pani potom emigrovala do Holandska. No veru, človek môže dopadnúť, ktovie ako až...
dnes, 12:16,  To bolo v Holandsku. Keď som nemal peniaze a každý, kto bol na obraze tak musel zaplatiť!!...
dnes, 12:04,  14- a čo to Matovič urobil, keď ho máš toľko v žalúdku? Jeho partia siaha na tvojich...
dnes, 11:52,  Kde si toto namaľoval? / nechcem ti našepkávať. :-)))))/...
dnes, 11:33,  JA som malý Rembrandt.*03*03*03*03
dnes, 11:06,  Už teraz maľuješ. Čerta na stenu. :-))))))
dnes, 10:58,  Lemmy a keby sme prišli iba tak na súdružskú návštevu? V kotli by sme kolená uvarili, s...
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie
 
Elegantné šaty plnia u ženy rovnakú funkciu ako plot na záhrade. Musia ju chrániť, ale netieniť ju.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(72 181 bytes in 0,230 seconds)