Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  rôzne  téma
kategórie:  

Mimoriadne dôležitá informacia o MRna vakcine .

72
reakcií
143
prečítaní
Tému 16. januára 2021, 03:18 založil PartOFgod.

podobné témy:



1.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   16. 1. 2021, 03:18 avatar
V mojom pripade za ziadnych okolnosti sa nechat tymto svinstvom otravit. A vy ktory sa na vakcinu tesite uprimnu sustrast. Nie je mi vas luto je to vase slobodne rozhodnutie. Teraz vsak uz nebudete moct povedat ze vy ste nevedeli.
www.facebook.com Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


2.
označiť príspevok

Scarlette žena
   16. 1. 2021, 03:41 avatar
zaujimavé videjko. ale sputnik a oxfordská vakcíny nie su RNA


3.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   16. 1. 2021, 03:52 avatar
Vakcinou sputnik sa dam kludne zaockovat ak by to mala byt vakcinacia povinna inak ani to neplanujem a s takou istou ako ze slno vyjde rano viem ze mrna od Phizeru jedine cez moju mrtvolu a ked mi s tym budete chciet otravit syna tak ratajte z nestandardnou odozvou v style Lubosa Harmana.


4.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   16. 1. 2021, 04:00 avatar
Druha svetava vojna zacala v Česlovensku a tam sa aj koncila. Tym chcel Vladimir Vladimirovic Putin najkrajsia a najcistejsia bytosť aká kedy chodila po zemi medzi politikmi ako jediný prezident na tejto planete oceneny papezom medajlou anjela mierotvorcu a nominovany na nobelovu cenu za mier povedat ze Československy mierumilovny lud moze spavat pokojne je pod jeho ochranou a ak by na nas niekto chcel zautocit ci pachat genocidu mozu obyvateľov a Ceskoslovenska poziadat o pomoc a potom uz vasim nepriatelom nezostane cas ani na pokanie a budu zniceny


8.
označiť príspevok

Lemmy muž
   16. 1. 2021, 08:44 avatar
POF: Vladimir Vladimirovic Putin najkrajsia a najcistejsia bytosť

Ako vieš? Sprchuješ sa s ním?


5.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   16. 1. 2021, 04:23 avatar
Pre 75% obyvateľov SR je Rusko v cele s Vladimirom garantom svetoveho mieru a zela si Rusko ako svojho bezpecnostneho partnera pre mna radoveho obcana je uplne proti srsti a od hanby sa chcem prepadnut do vychodneho nemecka ked ta sebranka strcena v sorosovej riti na cele so Zuzanou   vyblakuju po celom svete na plnu hubu v mene Slovenskeho mierumilovneho najproruskejsieho narodu na svete ze Rusko je pre nas hrozba a nepriatel SR cislo 1. Tak vam poviem obcania SR v najhorsom pripade obcianstvo Ruskej federácie je vam zarucene .


6.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   16. 1. 2021, 04:28 avatar
Prezident Vladimir Putin nariadil bezplatné prideľovanie pôdy na ruskom Ďalekom východe, zabezpečenej len minimálnou infraštruktúrou. V pondelok podpísal zákon, ktorý ponúka 1 hektár (2,5 akrov) pôdy zdarma pre Rusov aj naturalizovaných občanov.

„Mali by sme spolupracovať s krajskými úradmi, aby sa pozemky prideľovali v oblastiach, v ktorých je vybudovaná aspoň minimálna infraštruktúra,“ povedal Putin v stredu počas stretnutia s ministrom pre rozvoj Ďalekého východu Alexandrom Galuškom.

Podľa ministra by sa infraštruktúru mohla poskytovať skupine dvadsiatich majiteľov pozemkov. Povedal, že od tej doby, čo ministerstvo zverejnilo plán rozvoja územia, ľudia začali podávať žiadosti o pridelenie pozemku.

Navrhujú spoluprácu asi 200 až 300 ľudí, povedal Galuško s tým, že potom bude možné zabezpečiť infraštruktúru, aj keď nebude vysoko vyvinutá.

Minister tiež povedal, že vláda pripravuje návrh zákona o znížení cien elektriny na Ďalekom východe na úroveň priemernej ceny v Rusku.

Myšlienku takzvaného „zákona o ruských domácich usadlostiach“ prvýkrát predniesol na začiatku roka 2015 prezidentský vyslanec Federálneho okresu Ďaleký východ, Jurij Trutnev, ktorý navrhol prideliť veľký pozemok zadarmo každému, kto bude ochotný presťahovať sa na ruský Ďaleký východ a začať tam prevádzkovať farmu alebo podnikať. Tento program je jednou z iniciatív zameraných na podporu ekonomiky v regióne.

Ktokoľvek má právo požiadať až o jeden hektár pôdy na Kamčatke, v regiónoch Chabarovsk, Amur, Magadan a Sachalin, v Jakutskej republike, v Židovskej autonómnej oblasti a Čukotskom autonómnom okruhu.

Pridelená pôda sa môže užívať na akýkoľvek zákonný účel, jej prenájom, predaj či darovanie je však možné až po uplynutí prvých piatich rokov.

Cudzinci môžu takisto užívať pôdu, pričom oficiálne registračné nadobudnutie plných vlastníckych práv je možné len po naturalizácii potenciálnych vlastníkov.

Preložené z: www.rt.com Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


7.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   16. 1. 2021, 05:01 avatar
V skratke chcu vas riadene vyhladit to je podla vsetkych oficialnych dokazov genocida hrubeho zrna .Bill Gates tvrdi ze ak dopadne vakcinacia uspesne znizime populaciu o 15 % s tym rataju oficialna predpoved na rok 2025 v europe vratane Ceskoslovenska bude o 15 % MENEJ LUDI STRACHOM S PSEUDO CHOROBY S UMRTNOSTOU NA UROVNI VIROZY VAM ZDECIMOVALI ZIVOT A LUDIA PACHAJU SOCIALNE SAMOVRAZDY .A TOT MINISTER Nagy si veselo kupuje radary za 150 .000.000 eur na nejebe vam?


9.
označiť príspevok

Zuzka8 žena
   16. 1. 2021, 09:45 avatar
www.facebook.com Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

Partko, keď ty máš rád len tú bio liečbu.  

Vakcína je ľahšia na vedľajšie účinky než lieky...  


24.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   17. 1. 2021, 20:49 avatar
vakcina je Sputnik pfizer je cista otrava za ktoru sa ani vyrobca nie je ochotny zarucit. To je hardcor hrubeho zrna genocida v priamom prenose


25.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   17. 1. 2021, 20:50 avatar
Ruská generálna prokuratúra uznala Nadáciu otvorenej spoločnosti Georga Sorosa a ďalšiu pridruženú organizáciu ako nežiaduce skupiny, ktoré ruským občanom a organizáciám zakazujú účasť na niektorých projektoch, informuje portál RT.

Vo vyhlásení prokurátori uviedli, že činnosť Nadácie otvorenej spoločnosti a organizácie na pomoc tejto nadácii predstavuje hrozbu pre základy ruského ústavného poriadku a národnej bezpečnosti. Dodali tiež, že ministerstvo spravodlivosti bude o týchto záveroch náležite informované a pridá tieto dve skupiny na zoznam nežiaducich zahraničných organizácií.

Prokuratúra zahájila vyšetrovanie aktivít týchto dvoch organizácií v júli tohto roku po tom, čo ruskí senátori schválili zoznam 12 skupín, ktoré si vyžadovali pre svoje aktivity okamžitú pozornosť.

Medzi ďalšie skupiny na zozname patrila Národná nadácia pre demokraciu, Medzinárodný republikánsky inštitút, Národný demokratický inštitút, Nadácia MacArthur a Dom slobody.


26.
označiť príspevok

Lemmy muž
   17. 1. 2021, 20:51 avatar
Tak si pichni hardcore Putinov Sputnik, a neobťažuj slušných ľudí.


28.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   17. 1. 2021, 20:58 avatar
to si dufam nemyslel seba


30.
označiť príspevok

Lemmy muž
   17. 1. 2021, 20:59 avatar
Mne Putin netrčí zo zadku ako tebe.


29.
označiť príspevok

hokejis muž
   17. 1. 2021, 20:58 avatar
Dáme si hardcore Pfizer shit


31.
označiť príspevok

Lemmy muž
   17. 1. 2021, 21:01 avatar
Daj si čo chceš, aj vakcínu Putler.


10.
označiť príspevok

Zuzka8 žena
   16. 1. 2021, 09:46 avatar
Inak slovo vakcína je od kravy. ...    ..


12.
označiť príspevok

Nadja žena
   16. 1. 2021, 10:38 avatar
To bola nejaká inteligentná krava...  
Súhlasí Osvietený


13.
označiť príspevok

Osvietený muž
   16. 1. 2021, 10:43 avatar
Ani nie    


14.
označiť príspevok

Nadja žena
   16. 1. 2021, 10:51 avatar
Tak nie, ale zato asi mala kiahne...  


11.
označiť príspevok

Osvietený muž
   16. 1. 2021, 10:33 avatar
Dobrá debata          pod tým hovnom

Zuzana Koscova
kto je ten pan, prosim?

Dušan Figura
Zuzana Koscova
Nestačí čo uši počujú a normálny mozog spracuje ? Vôbec nepotrebujem vedieť kto to je,stačí že hovorí pravdu,pre všetkých a zadarmo !

Zuzana Koscova
Dušan Figura
no ved v poriadku. aj tak by som rada vedela kto to je.

Ondrej Štefik
Zuzana Koscova
Ide o popredného bioetika Dr. Reného Baláka PhD., kandidoval za Kotlebovcoch

Zuzana Koscova
Ondrej Štefik
ok, dakujem

Ondrej Štefik
Zuzana Koscova
za malo ????

                                

A teraz kus pravdy O doktoroch a biochemikoch a vedcoch

ThDr René Balák, PhD, ukončil univerzitné štúdia filozofie a teológie na Teologickej fakulte Univerzity Palackého v Olomouci.
Kandidát ľsns
Súhlasí Nadja


15.
označiť príspevok

Krištof
   16. 1. 2021, 11:25 avatar
Všetky tie tri vakcíny - od Pfizer, Moderna, AstraZeneca - majú len podmienečnú registráciu. "Európska lieková agentúra (EMA) prijala žiadosť o podmienečnú registráciu vakcíny na prevenciu ochorenia COVID-19...
Podmienečná registrácia znamená, že v čase vydania registračného rozhodnutia žiadateľ nedodal údaje o účinnosti a bezpečnosti lieku v takom rozsahu, ako sa štandardne vyžaduje. Aj v takomto prípade musia prínosy lieku prevažovať nad potenciálnymi rizikami spojenými s neúplnými údajmi."
www.sukl.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
www.sukl.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
www.sukl.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

Čítal som, že práve i kvôli tomu by očkovanie malo byť len dobrovoľné.

"Podľa doterajších informácií je vakcína, v závislosti od charakteristiky skupiny ľudí, účinná na 92 - 100%. To znamená, že zo 100 zaočkovaných osôb je proti ochoreniu COVID-19 chránených 92 až 100 pacientov. V súčasnosti nie je známe, ako dlho trvá ochrana po očkovaní očkovacou látkou Comirnaty®. Osoby zaočkované v rámci klinického skúšania sa budú ďalej sledovať počas 2 rokov, aby sa získalo viac údajov o trvaní ochrany. Takisto vplyv očkovania očkovacou látkou Comirnaty® na šírenie vírusu SARS-CoV-2 v komunite zatiaľ nie je známy. Tiež nie je zatiaľ známe, do akej miery môžu zaočkované osoby naďalej prenášať a šíriť vírus. Keďže ochrana nenastupuje okamžite po očkovaní a nie je vyvinutá u všetkých zaočkovaných osôb, je nevyhnutné, aby ste napriek očkovaniu naďalej chránili seba a svoje okolie dodržiavaním aktuálnych hygienicko-epidemiologických pravidiel - držte si odstup, dodržiavajte hygienu rúk, noste rúško na zakrytie horných dýchacích ciest a pravidelne vetrajte priestory, v ktorých sa nachádzate. ...

Kto by nemal byť očkovaný a u koho je potrebná zvýšená opatrnosť?
Tehotenstvo a dojčenie: Vakcína Comirnaty® sa nemá používať počas gravidity, ak možné prínosy neprevažujú nad možnými rizikami pre matku a plod. Nie je známe, či sa mRNA vakcína proti COVIDU-19 vylučuje do ľudského mlieka, preto sa neodporúča dojčiacim ženám. Keďže zatiaľ nie sú k dispozícii dostatočné skúsenosti, takisto sa v súčasnosti očkovanie počas tehotenstva a dojčenia neodporúča. ...
Alergie: V prípade precitlivenosti/alergií na niektorú zložku očkovacej látky, by ste nemali byť očkovaný; ak máte alergie, informujte prosím vášho lekára pred očkovaním. Osobám, u ktorých po prvej dávke vakcíny Comirnaty® vznikla anafylaxia (extrémne silná alergická reakcia), sa nemá podať druhá dávka vakcíny.
Ľudia na antikoagulačnej a antiagregačnej liečbe a s poruchami zrážania krvi: Zvýšená opatrnosť pri vakcinácii je potrebná u ľudí užívajúcich lieky na riedenie krvi, so zníženým počtom krvných doštičiek alebo ochoreniami zrážania krvi."
www.nemocnicapp.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

"Genotoxicita/karcinogenita
Nevykonali sa štúdie genotoxicity ani karcinogenity. Pre komponenty očkovacej látky (lipidy
a mRNA) sa neočakáva genotoxický potenciál."
www.sukl.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


16.
označiť príspevok

Zuzka8 žena
   16. 1. 2021, 11:32 avatar
Ešte sa neodporúča ľuďom s imunodeficitom. .. =•)


17.
označiť príspevok

Krištof
   16. 1. 2021, 11:45 avatar
V tých odborných zdrojoch sa uvádza:
"Účinnosť očkovacej látky Comirnaty môže byť u osôb so zníženou imunitou nižšia."
"Ľudia s oslabenou imunitou: O ľuďoch s oslabeným imunitným systémom existujú iba obmedzené dôkazy. Hoci odpoveď ľudí s oslabeným imunitným systémom na očkovaciu látku nie je až taká dobrá, neexistujú žiadne výhrady týkajúce sa bezpečnosti. Aj ľudia s oslabenou imunitou môžu byť zaočkovaní, keďže im hrozí väčšie riziko ochorieť na COVID-19."


18.
označiť príspevok

Krištof
   16. 1. 2021, 15:06 avatar
Uf zrejme nový problém, ktorý sa týka starších ľudí (ktovie či nie aj iných):
www.hlavnydennik.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
www.hlavnydennik.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
www.rt.com Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


19.
označiť príspevok

Krištof
   16. 1. 2021, 15:30 avatar
V súvislosti s tým:

"NORSKO HLÁSÍ JIŽ 23 ÚMRTÍ PO APLIKACI MRNA VAKCÍNY
Zřejmě proto, že Norsko nepatří k zemím EU, není na něj vyvíjen žádný nátlak k případnému zamlčování fatálních dopadů covidových vakcín. Je otázka, kolik úmrtí v jiných zemích bylo svedeno na něco jiného. Zatímco jako úmrtí “s covidem” se dnes udává kdeco, je nasnadě, že na druhou stranu zde bude úporná snaha jakékoli vedlejší účinky či úmrtí v důsledku vakcinace zatajovat.
V souvislosti s očkováním bylo v Norsku hlášeno již 23 úmrtí. Dosud bylo hodnoceno 13 z nich. Časté nežádoucí účinky mohly přispět k závažnému průběhu u méně odolných, starších lidí. Všechny zprávy o úmrtí po očkování byly pečlivě zváženy. “Zprávy naznačují, že časté nežádoucí účinky vakcín mRNA, jako je horečka a nevolnost, mohly vést k úmrtí některých křehkých pacientů”, říká Sigurd Hortemo, hlavní lékař Norské agentury pro léčivé přípravky.
Norská agentura pro léčivé přípravky a Národní institut veřejného zdraví společně hodnotí všechny zprávy o nežádoucích účincích. Výsledkem je, že norský institut veřejného zdraví změnil průvodce očkováním proti covidu o nové rady týkající se očkování zranitelných starších osob. Ke 14. lednu bylo do registru nežádoucích účinků nahlášeno 23 úmrtí. Čísla v samotné zprávě zahrnují třináct úmrtí, která již byla posouzena Norskou agenturou pro léčivé přípravky a Národním ústavem veřejného zdraví. Ostatní zprávy o úmrtích se zpracovávají.
Tolik tedy informace ze stránek Norské agentury pro léčivé přípravky, které nám jasně ukazují, že právě na onu “zranitelnou” část obyvatel může mít vakcína fatální dopad. A to nejsou absolutně vůbec známy dlouhodobé účinky, takže ti, kdo se nyní nechají naočkovat, se stávají pokusnými králíky.
Propagátoři těchto vakcín se neustále odvolávají na vakcíny, které se používají už dlouhé roky proti skutečně smrtelným nemocem. Tedy třeba na očkování proti tetanu, pravým neštovicím, TBC, dětské obrně a mnoha jiným, dlouhé roky testovaným vakcínám. Proti nim však jistě většina z nás, kdo odmítáme tyto “mRNA rychlokvašky”, absolutně nic nemá. Nám vadí fakt, že je nám vnucována nevyzkoušená vakcína s tím, že nám má údajně zmírnit případnou nákazu covidem. Nemá nás však zbavit možnosti infikovat sebe či ostatní. K čemu tedy taková vakcína asi je?? Očkování je v začátcích, přičemž 23 mrtvých v jedné na počet obyvatel malé zemi (Norsko má zhruba tolik obyvatel jako Slovensko, tedy polovinu, než ČR) se mi zdá příliš.
Je samozřejmě na každém, jak se sám za sebe rozhodne, zda si vakcínu nechá aplikovat nebo ne. Nikoho tímto nechci od očkování přímo odrazovat, nicméně mainstreamová média a vláda nám do hlav neustále vtlouká jen údajné “výhody” vakcín a tvrdí nám, že je o ně doslova rvačka. Já si pak myslím, že je třeba, aby se občané dozvídali nejen výhody, ale měli by znát i rizika. Tedy alespoň ta rizika, která se mohou projevit ihned. Dlouhodobější účinky zcela nevyzkoušených vakcín se mohou dostavit řádově během měsíců či let."

voxpopuliblog.cz Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


20.
označiť príspevok

Scarlette žena
   16. 1. 2021, 19:58 avatar
krištof ,
Nórsko mení prístup k vakcinácii najstarších a najviac zraniteľných. Ich stav posúdia individuálne

Nórske úrady potvrdili úmrtie 23 osôb, ktoré zomreli krátko po očkovaní vakcínou proti covidu-19.

V trinástich prípadoch, ktoré boli zatiaľ vyšetrené, údajne skutočne mohli k úmrtiu nejakou formou prispieť obvyklé vedľajšie účinky vakcíny, ako je horúčka či nevoľnosť, pretože išlo o veľmi starých a zraniteľných ľudí.

Odborníci ale upozorňujú na to, že nórske dáta sú veľmi neobvyklé a je potrebné k nim pristupovať obozretne. Nikde inde na svete totiž zatiaľ nič podobné preukázané nebolo, a to aj napriek oveľa masívnejšej vakcinácii populácie, než je v Nórsku.
dennikn.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


21.
označiť príspevok

Krištof
   16. 1. 2021, 20:27 avatar
Tak vyzerá to záhadne. Ktovie, ako to vlastne je, ale asi je vhodné brať do úvahy to, čo k tomu uviedol Nórsky zdravotný inštitút:
"Očkování proti covidu může být podle norské studie rizikové pro seniory starší 80 let, kteří trpí nějakým závažným onemocněním. Norský zdravotní institut to uvedl poté, co v zemi krátce po podání první dávky vakcíny zemřelo 23 lidí.
Pitvu zatím lékaři provedli u 13 z 23 zemřelých. Předběžné výsledky naznačují, že i běžné nežádoucí účinky vakcín vyústily u obětí k vážným následkům. Silnější u nich byly zřejmě kvůli tomu, že očkovaní trpěli nějakým závažným onemocněním. Vakcína tak mohla přispět ke zhoršení jejich zdravotního stavu. Informovala o tom Norská agentura pro léčivé přípravky." cnn.iprima.cz Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

S vakcínou od Pfizeru nejako súvisí aj smrť týchto dvoch, hoci je otázne, či naozaj resp. priamo:
"Zomrel lekár po podaní vakcíny od spoločností Pfizer/BionTech" bit.ly Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
"Zdravotníčka zomrela dva dni po očkovaní vakcínou od Pfizeru. Presnú príčinu smrti určí až pitva" bit.ly Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


23.
označiť príspevok

Osvietený muž
   16. 1. 2021, 20:49 avatar
Toto bude tema pre konspi uderky . V Česku sa na očkovanie prihlásilo za par minut viac ako 100 000 ľudí nad 80 rokov . Ono sa stane že z nich niekto pred očkovaním i po ňom zomrie . Zatial bolo zaočkovaných 30 milionov ľudí ale ani jeden na následky očkovania nezomrel


27.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   17. 1. 2021, 20:57 avatar
alebo inak povedane genocida o ktorej vas media presvedcili ze ju dobrovolne chcete dnes sa neda miliony ludi vyvrazdit v koncentrakoch dnesna smotanka si s toho spravila bussines a vy pojdete dobrovolne na popravu a este si to zaplatite


22.
označiť príspevok

Krištof
   16. 1. 2021, 20:44 avatar
Ale dajme aj niečo viac do pohody. Dnes som pozeral tento film (Didi na plný plyn, 1986):

http://www.youtube.com/watch?v=Fe3lVEN-zDM Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
Súhlasí Nadja


32.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   17. 1. 2021, 22:03 avatar
Hrôzostrašná epidémia... V nemecku ,rakúsku, taliansku a švédsku majú najnižšiu ročnú úmrtnosť za posledných 10 rokov...! 


33.
označiť príspevok

Lemmy muž
   17. 1. 2021, 22:05 avatar
Strašné. A čo teraz? Máš dilemu, kam sa presťahovať? Nemecko? Rakúsko? Taliansko? Švédsko? Nezávidím ti. Komunisti s kosákom a kladivom v mozgu to mali vždy nahnuté.


34.
označiť príspevok

Lemmy muž
   17. 1. 2021, 22:05 avatar
A čo ti odporúča tvoja psychiatrička?


35.
označiť príspevok

Čeka muž
   17. 1. 2021, 22:06 avatar
PartOFgod pred druhou vlnou pandemie v lete 2020 vo Švédsku takto

Vo Švédsku zomrelo najviac ľudí za posledných 150 rokov. Zabil ich koronavírus a mierne karanténne opatrenia?

Odmietanie lockdownu zrejme prispelo k zvýšenej úmrtnosti Švédov. Sú však aj krajiny, ktoré sú na tom podľa čísel ešte horšie.

Švédsky štatistický úrad zaznamenal za prvých 6 mesiacov tohto roka zatiaľ vôbec najvyššiu úmrtnosť v populácii vôbec, informuje BBC.

Odborníci logicky poukazujú na koronavírus, najmä preto, že Švédsko patrilo ku krajinám, ktoré odmietali prijať akékoľvek prísnejšie karanténne opatrenia. Nebol žiaden lockdown, deti chodili do škôl, bary ostali otvorené a aj nosenie rúšok bolo len v rovine odporúčaní.

refresher.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


36.
označiť príspevok

Čeka muž
   17. 1. 2021, 22:07 avatar
Leto 2020

Koronavírus zabíjal vo Švédsku ako hladomor

Vo Švédsku v prvej polovici tohto roka zomrelo najviac ľudí v porovnaní s rovnakým obdobím za posledných 150 rokov. Informoval o tom miestny štatistický úrad, z informácií ktorého citovala agentúra Reuters. Spolu od januára do júna vo viac ako desaťmiliónovej škandinávskej krajine zomrelo 51 405 ľudí. Za šesť mesiacov približne 4 500 úmrtí súviselo s koronavírusovou pandémiou. Choroba COVID-19 si doteraz celkovo vyžiadala už viac ako 5 800 švédskych životov.

spravy.pravda.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


37.
označiť príspevok

Osvietený muž
   17. 1. 2021, 22:10 avatar
Slovenskí hoaxeri sú frajeri. Predbehli aj štatistický úrad
16. januára 20214 min read Matúš Ondrija

Ani nelichotivé čísla o tisíckach mŕtvych v dôsledku pandémie koronavírusu nezastavili dezinformátorov vymyšľať si a zľahčovať rozsah pandémie. Na sociálnych sieťach začali šíriť výmysel o počte zosnulých na Slovensku za rok 2020.

Hoaxeri začali vo veľkom šíriť nezmysel, že minulý rok nedošlo k žiadnym nadmerným úmrtiam. Začalo to dvomi pomerne neznámymi ľuďmi až tento výmysel prebral právnika Lukáš Machala. Ten napísal že „Štatistiky úmrtnosti neklamú!“. Príspevok mal 2,3 tisíc reakcií, tisíc komentárov a vyše 2,2 tisíc zdieľaní.

V statuse Machala porovnáva údaje počtu úmrtí od roku 2010 po rok 2020, pričom dospel k záveru, že aj za rok 2020 zomrelo približne rovnaké množstvo ľudí ako počas predchádzajúcich rokov.

Na základe svojho záveru obviňuje lekárov z toho, že klamú a zatajujú pravdu: „ Kde je tá smrtiaca epidémia? Či je to všetko len sprosté OHLUPOVANIE verejnosti? Samozrejme v súbehu s perfektným BIZNISOM … pre výrobcov TESTOV a VAKCÍN“, celý status nájdete tu.
Keď si vymýšľajú štatistiky

V súvislosti so statusom sme kontaktovali Štatistický úrad Slovenskej republiky a vypýtali si stanovisko k tomuto statusu a údaju o úmrtiach za rok 2020. Tí nám potvrdili, že údaje o úmrtiach, ktoré v statuse uvádza Machala za rok 2020 sú nepravdivé a ide iba o odhad na základe minulých rokov. Logicky tam teda nemohlo dôjsť k žiadnej výraznejšej odchýlke.

To je to isté ako tvrdiť, že Real Madrid v posledných sezónach strelil priemerne dva góly na zápas, takže aj v tejto sezóne ich bude dávať rovnako. Lenže na Slovensko v roku 2020 prišla pandémia koronavírusu a z Realu Madrid odišiel Cristiano Ronaldo, tak aj ich priemer klesol na 1,7 a v roku 2019 nastrieľali o tretinu menej gólov.

V statuse síce bolo uvedené, že ide o neoficiálne údaje mimo Štatistický úrad, no autor statusu tvrdil, že oficiálne dáta sa budú líšiť iba o štatistickú odchýlku, čo nie je pravda.

Štatistický úrad zároveň informovali, že úmrtnosť v októbri 2020 bola až o 20 percent vyššia a v novembri dokonca 36 percent než je 5-ročný priemer v týchto mesiacov. Dňa 12.1. boli sprístupnené dáta o úmrtiach za 45. až 48. týždeň v roku 2020.

Podľa informácií ŠÚ SR môžeme očakávať predbežné údaje o úmrtiach za december najskôr začiatkom februára a definitívne údaje o úmrtiach v roku 2020 budú známe až v marci.
Problémové dáta

Na takéto chybné dáta však môže natrafiť hocikto po pár minútach googlenia. Ako príklad môžeme uviesť web countrymeters.info, kde taktiež nájdete informáciu o počte úmrtí za rok 2020, hoci tieto dáta ešte nemá k dispozícií ani samotný Štatistický úrad.

Ide opäť o odhad na základe údajov z minulých rokov a množstva iných faktorov. Táto predikcia by bola relevantná v prípade, ak by pandémia koronavírusu neexistovala.

Na to, že ich údaje nezahŕňajú obete ochorenia COVID-19 už upozorňuje aj samotná stránka: „Please note that the population clock above do not include deaths caused by COVID-19 virus. And does not reflect actual migration situation due to movement restrictions.“

Nepresné údaje z webu countrymeters.com použil vo svojom televíznom vystúpení aj šéf Železiarní Podbrezová Vladimír Soták.
Status ochotne zdieľal aj Bádateľ

Príspevok Lukáša Machalu prebral šarlatánsky web badatel.net, ktorý ho ešte okorenil klasickými konšpiráciami o technokratickej diktatúre a novodobom digitálnom otroctve pomocou vakcinácie, 5G technológií a digitálnych peňazí.

antipropaganda.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


38.
označiť príspevok

Lemmy muž
   17. 1. 2021, 22:18 avatar
Trápne odkazy Eduarda Žakovica: Vašu žiadosť nie je možné spracovať.

Keby mal tunajší guru spamer Osvietený rozum, tak si tie odkazy, o ktorých chce tárať, archivuje, ale na to nemá Osvietený mozog.


39.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   17. 1. 2021, 22:24 avatar
Hovorkyňa Ministerstva zahraničných vecí Ruskej federácie Mária Zacharovová oznámila, že na rôzne orgány Ruska sa obrátilo množstvo občanov USA so žiadosťou o poskytnutie ruského štátneho občianstva. Ide predovšetkým o priaznivcov Trumpa, ktorí sa boja prenasledovania zo strany novej americkej vlády. Američania tak prakticky žiadajú Rusko o poskytnutie politického azylu.
   


40.
označiť príspevok

auxiliarius
   17. 1. 2021, 22:28 avatar
Rusko má budúcnosť.


41.
označiť príspevok

auxiliarius
   17. 1. 2021, 22:30 avatar
A volajte ma ruský špión a agent Kremľa
Súhlasí PartOFgod


45.
označiť príspevok

0svietený muž
   17. 1. 2021, 22:39 avatar
Doktor Sorge? :-))


68.
označiť príspevok

auxiliarius
   17. 1. 2021, 23:30 avatar
musel som trochu pogooglit, teda wiki


46.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   17. 1. 2021, 22:41 avatar
Je nepopieratelny fakt ze v Rusku vidi svoju buducnost vela ludiv minulom rokuj 500000 novych vybavenych ziadosti o ruske obcianstvo to bude asi tym ze sa tam mozu citit bezpecne v krajine kde mozu byt na svojho prezidenta pravom hrdy ktory robi vsetko pre svoj lud


48.
označiť príspevok

Lemmy muž
   17. 1. 2021, 22:43 avatar
A ešte napíš, ako ten fakt súvisí tým, že Rusi nemajú záujem o vakcínu Sputnik.


49.
označiť príspevok

hokejis muž
   17. 1. 2021, 22:48 avatar
Lemmy ved nešír lži k 11. 1 v Rusku očkovaných 1 a pol milióna ľudí v takom Nemecku len pol miliona - www.rbc.ru Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


50.
označiť príspevok

Osvietený muž
   17. 1. 2021, 22:50 avatar
Ked dáš odkaz na Ruský hovnomet a myslíš si že je to pravda          


51.
označiť príspevok

hokejis muž
   17. 1. 2021, 22:51 avatar
Americký hovonometčík len daj ďalšie lži ved nič iné tu nerobíš


52.
označiť príspevok

lllteómalll
   17. 1. 2021, 22:51 avatar
Ty dávaš odkazy na mainstreamové západné hovnomety a myslíš si že je to pravda. Žiaden rozdiel nevidím.


56.
označiť príspevok

Osvietený muž
   17. 1. 2021, 22:59 avatar
teoma na infovojne maju aku tabulku ?       

ourworldindata.org Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


58.
označiť príspevok

0svietený muž
   17. 1. 2021, 23:03 avatar
Taku haluzicku. Ze 24,8 hod=24 hod 80 minut. :-))))))))))))))))


57.
označiť príspevok

hokejis muž
   17. 1. 2021, 23:02 avatar
Rusi nevedia koľko ľudí zaočkovali to vie nejaký americký hovnomet


60.
označiť príspevok

Osvietený muž
   17. 1. 2021, 23:08 avatar
Rusi vždy klamu vo všetkom a všade tak ako pri mrtvolách s covidom

V Rusku sa celkovo od vypuknutia pandémie infikovalo viac než 3,5 milióna ľudí, z ktorých približne 65 000 zomrelo. Štatistický úrad ale udáva až trikrát vyšší počet obetí covidu-19 než operatívny štáb. Vláda tento rozpor vysvetľuje tým, že štáb uvádza len počet úmrtí pacientov s pozitívnym testom na koronavírus, zatiaľ čo štatistiky zahŕňajú aj prípady, kedy nákazu odhalí až pitva.

www.topky.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


64.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   17. 1. 2021, 23:12 avatar
kde vidis pandemiu podla udajov statistickych uradov je pocas akoze pandemie najnizia umtnost za poslednych 10 rokov fakta nepustia


67.
označiť príspevok

hokejis muž
   17. 1. 2021, 23:24 avatar
Odkiaľ americké hovnomety vedia koľko ľudí v Rusku zaočkovali ?


69.
označiť príspevok

Osvietený muž
   17. 1. 2021, 23:32 avatar
Zo sputnika tuto to jedna teta povedala a tá zaručene neklame

cz.sputniknews.com Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


70.
označiť príspevok

hokejis muž
   17. 1. 2021, 23:33 avatar
Americké hovnomety metú dilinoviny


42.
označiť príspevok

Čeka muž
   17. 1. 2021, 22:34 avatar
A na čo stačí len chuj čo neplatí výživné


43.
označiť príspevok

Lemmy muž
   17. 1. 2021, 22:36 avatar
Eduard Žakovic, ty si ten chuj, čo neplatí výživné? Prečo?


47.
označiť príspevok

Osvietený muž
   17. 1. 2021, 22:41 avatar
Preto lebo chce syna nechať zdochnut hladom .

Preto sa pochválil

PartOFgod 2. 7. 2019, 16:59
ja nemam nic a platim 330e dva mesiace po sebe som nezaplatil hned po vyzve exekutorky som zvysne vyzivne doplatil ale aj tak som mal na krku specialnu exekuciu s 3 rocnym plnenim. to znamena ze okrem vyzivneho 330 mesacne som platil 133 e odmenu exekutorke kazdy mesiac po dobu 3 rokov . 4800 eur odmena exekutorke pica vyebana skurvena nakazena

Malo mi plati


44.
označiť príspevok

0svietený muž
   17. 1. 2021, 22:38 avatar
Prakokot, uz si na svojho Eda vyplatil vsetky vsetky alimenty? Aleo cakas, ze ti prispeje mama dochodkyna?


53.
označiť príspevok

Osvietený muž
   17. 1. 2021, 22:53 avatar
Keď žije len pre mňa                  

Dokonalá frustracia

najnovšie príspevky od tohto účastníka

Vidlak, ze prave ty pises o vysokej skole zivota... :-)))))))))))))))) (pred 7 minútami)
Prakokot, keby ti v 2017 v drazbe nezhabali strechu nad hlavou, tak doteraz sa zmietas v dlhoch. :-))))))))))) (pred 11 minútami)
Doktor Sorge? :-)) (pred 14 minútami)
Prakokot, uz si na svojho Eda vyplatil vsetky vsetky alimenty? Aleo cakas, ze ti prispeje mama dochodkyna? (pred 15 minútami)
Ale, mohol si mu pritom aspon vykat. :-)))))))))))))))) (pred 36 minútami)
224.Blahoslavení chudí v duchu. Mt 11, 28-30. (pred hodinou)
Čo vlastne chcete ruskí troli na Slovensku?">Čo vlastne chcete ruskí troli ... (pred hodinou)
Myslim, ze tu je nieco. :-) (pred hodinou)
A teraz nam prezrad, ako si "az" po troch rokoch trapenia ukoncil zivnost.:-)))))))))))))) A ... (pred hodinou)
Slovensko nakúpi izraelské radary#r2344367 (pred hodinou)
Scarlette, myslis toto?  Tento odkaz smeruje mimo DF.sk href="http://www.diskusneforum.sk/tema/slovensko-nakupi-izraelske-radary">Slovensko nakúpi izraelské radary#r2344367 (pred hodinou)
157. Präkäkät, ty pravdou ani nepachnes. :-)))))))))))) (pred hodinou)
Ty s si ani doteraz nevsimol, ze srniec zerie aj huby. Ty nas "kral lovu". :-)))))))))))) (pred hodinou)
Präkäkät, napis nam nieco o troch mobilnych domoch, o chatke na Palave, o siestich ... (pred 2 hod.)
Tak nas haluzicky vidlak z prvej linie opät fabuluje? Tak, to je prekvapujuce...:-)))))))) (pred 2 hod.)
Drz picu, Zavacky. Alebo drbni hlavu o dlazbu a tichucko blabotaj. :-)))))))))))) (včera)
Pani, mate rada vitr? Jo. Tak ja vam ho tam fouknu. :-))))))))) (včera)
Ked mozem, pomozem. :-)))))))))) (včera)
Tak to si posral. Ktosi uz snival, ako tu bude autoritativne lepit "myslienky" protislovenskeho ... (včera)
Prakokot, popis nam svoju dusevnu poruchu. Zacalo to tym, ked si sa dozvedel, ze svojim prizivnickym zivotom ... (včera)
Pretoze si presral svoj zivot tak, ze po patdesiatke zostal zaveseny na krku svojej mamy dochodkyne. A keby ... (včera)
Je to kokot v prvej linii. :-))))))))))))))))))))) (včera)
Kup si banan. :-)))))))))))))) (včera)
Jj...doktorka pedagogiky, "zaočno", rok pred dochodkom, za Muftiho vlady. :-)))))))) Bolo jej to ... (včera)
Nemas vobec uctu k cloveku z "prvej linie". :-))))))))))))))) (včera)


54.
označiť príspevok

Osvietený muž
   17. 1. 2021, 22:54 avatar
IQ 6 ročného vynulovaného decka                   

A GULABROK NA ČIERNO


55.
označiť príspevok

0svietený muž
   17. 1. 2021, 22:57 avatar
Vidim, ze si na dne. Zopakuj sa...:-)))))))))))))))..
Súhlasí Scarlette


59.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   17. 1. 2021, 23:06 avatar
PUMPA SA ZMENILA NA POLITICKÚ ŽUMPU
S nemým úžasom som náhodou v sobotu večer pozerala seriál Pumpa, ktorý sa tvári ako vtipná glosa slovenskej politiky. Musím však povedať, že sa iba tvári. Vo svojej podstate je " Pumpa" lacnou PR slovenskej vládnej politiky. Nevkusná, nevtipná politická propaganda schovaná do lacného hávu ľudovosti.
Spôsob, akým tam ministerka spravodlivosti Kolíková odprezentovala svoju agendu, ktorá jej momentálne horí pod rukami, musel uraziť premýšľajúceho diváka. Chápem, že jej 320 sudcov vyslovilo nedôveru s reformou súdnictva a tak zúfalo prijala ponuku presvedčiť voliča touto nezvyčajnou formou.
Čo je však horšie, rozhodla sa nevkusne, necitlivo a doslova primitívne hovoriť v zábavnom sitkome o smrti generála Lučanského. Každého súdneho človeka musela zaraziť takáto miera nevkusu a úpadku. Ministerka týmto správaním len potvrdila, že už dávno mala rezignovať.
Otázne však zostáva, čo s "Pumpou" oblepenou vládnymi politickými heslami. Vážne uvažujem o tom, že podám podnet na Radu pre vysielanie a retransmisiu, aby posúdila, či sobotné vysielanie Pumpy nebolo v rozpore s etikou a morálkou a bola zásahom do dôstojnosti človeka. Zároveň sa čudujem verejnoprávnej televízii, že vytvára priestor pre program, ktorý sa vysmieva ľudskej dôstojnosti a smútku.
#HLAS #ĽubicaLaššáková


61.
označiť príspevok

Osvletený muž
   17. 1. 2021, 23:08 avatar


62.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   17. 1. 2021, 23:09 avatar
KDYZ? BUDOU CHTI?T POZNAT RESP. ZVER?EJNIT SKUTEC?NOU PRAVDU O SMRTI NEBOHE?HO PA?NA GENERA?LA A ONO TO VZ?DY VS?ECHNO JDE, POKUD SE CHCE A JE ZA?JEM, TAK:
- zkontroluji?, kdo (jestli vu?bec ne?kdo) byl pohr?beny?, v takove?m horke?m pr?i?pade? a pr?i spouste? takovy?chto nejasnosti? je exhumace naprosto be?z?na? (u C?erma?ka vykopa?vali taky vs?echny ji?m potvrzene? obe?ti a s?lo to; gen. je mnohem vi?ce hodnotne?js?i? c?love?k a bytost obzvla?s?t? pak, kdyz? cely? z?ivot slouz?il ve sluz?ba?ch sta?tu, nez?li ne?jaky? masovy? vrah),
- proc? teda nezver?ejni? kamerove? za?znamy (kompletni? a u?plne?) z dotc?ene?ho obdobi? + nechat prove?r?it odborni?ky z oblasti IT v na?vaznosti na pr?i?padne? fals?ova?ni? dany?ch nahra?vek,
- vy?slech dotc?eny?ch bachar?u?, stra?z?e, kli?c?ni?ku?, vs?ech c?lenu? pr?i?slus?ny?ch eskort a i ve?znu? samozr?ejme? (dnes se jiz? be?z?ne? pouz?i?vaji? detektory lz?i),
- vy?slech eskorty a vs?ech spojeny?ch s pr?evozem odsouzene?ho M. C?erma?ka z Ilavy/Leopoldova v dotc?ene?m obdobi? do Pres?ova k soudni?mu jedna?ni? + kamerove? za?znamy, GPS a detektory lz?i,
- at? zver?ejni? (bez zvuku) kamerovy? za?znam ze soudni?ho jedna?ni? v Pres?ove? s detailem na pa?na M. C?erna?ka s dotazem proc? me?l v ten den na rukou rukavice + le?kar?ska? prohli?dka M.C?erma?ka = stopy po boji, modr?iny, odr?eniny atd. ...,
- soudni? pitva vc?. fotodokumentace, le?kar?ske? zpra?vy + vy?slechy VS?ECH (Ruz?omberok, Trenc?i?n, Ba?nska? Bystrica) dotc?eny?ch le?kar?u?, sester “DETEKTORY LZ?I”!!!! atd. .
- samozr?ejme? i rekonstrukce v dane? cele vc?. me?r?eni? c?asu doby trva?ni? samotne? pr?i?pravy za u?c?elem ove?r?eni? moz?nosti vu?bec samotne?ho obe?s?eni? se na tepla?kove? bunde? (vy?s?ka genera?la...chlapisko!)
Pokud je vs?e c?iste? a va?z?eny? pa?n Luc?ansky? opravdu spa?chal sebevraz?du (budiz? mu zeme? lehka?), tak se pr?ece neni? c?eho ba?t.
PAK TEPRVE BUDE VS?E JASNE?.
PS: TADY TENTO TEXT JSEM NAPSAL 13.01.2021 DO KOMENTA?R?E K PR?I?SPE?VKU O U?DAJNE?M S?IR?ITELI HOAXU? “PAVEL ZI?TEK”NA VER?EJNE?M FB BLOGU MIKULA?S?E C?ERNA?KA. DO 20ti MINUT BYL SMAZA?N (KY?M???? Mikula?s? C?erna?k???) A ZABLOKOVAL MI I MOZ?NOST COKOLIV DA?LE KOMENTOVAT.
TAKY TO O NE?C?EM SVE?DC?I?!
PTA?M SE PROC??


63.
označiť príspevok

Osvietený muž
   17. 1. 2021, 23:12 avatar
T?y V???o?lE?


65.
označiť príspevok

Nadja žena
   17. 1. 2021, 23:13 avatar
Niet pochýb, že sa naozaj nástojčivo pýtaš...
Súhlasí Osvietený


66.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   17. 1. 2021, 23:18 avatar
V prípade gen. Lučanského mohla byť silným motívom na úkladnú vraždu POMSTA. Spojil vládcov s vykonávateľom spoločný MOTÍV?
13. januára 2021 16:05, Prečítané 14 775x, petersvec, Nezaradené
Prítomnosť Černáka v rovnakom väzenskom zariadení v rovnakom čase, keď tam bol jeho slovenský Cattani nemohla byť náhoda. Motív z jeho strany na vybavenie účtov z pomsty je nespochybniteľný. Otázka je kto a prečo vrahovi mohol umožniť, aby vykonal pomstu aj za nich. Poďme po nitiach, po ktorých idú svetové kriminalistické špičky, nedajme sa zaviesť odpútavacím manévrom samovraždy. Objektívna časť vyšetrovacej komisie by sa mala zamerať na správne otázky, na rozhodujúcu vec pre prípadnú vraždu: na MOTÍV VRAŽDY. Pretože motív samovraždy neexistoval. Generál potreboval žiť, aby sa vyvinil a prezentoval súvislosti. Tie smrdeli. Iba mafia potrebovala, aby bol umlčaný. Navyše, samovrah (o to viac nositeľ vážnych informácií) spravidla zanecháva rozlúčkový list. Už samotný fakt jeho absencie vyvracia hypotézu o samovražde.

V malých a nezrelých pseudodemokraciách (celá totalitná diktátorská EÚ) zvykne fungovať nepísané pravidlo. Akási dohoda medzi orgánmi činnými v trestnom konaní a privilegovanými politikmi. Jednoducho privilegovaná šľachta nemôže byť trestne stíhaná. Prečítajte si pozorne Lisabonskú zmluvu, eurobyrokracia je netrestateľná! V praxi to znamená, že ak privilegovaný člen mafie resp. modernej NSDAP niečo podozrivé vykoná, je povinnosť trestných orgánov prižmúriť oči, zamiesť stopy a oznámiť „pre nedostatok dôkazov bolo stíhanie zastavené“. Poctiví policajti sa takého pravidla nedržia. Preto sú poctiví, aj keď poznajú pravidlo, že pri zákerných pomstychtivých podliakoch sa poctivosť nevypláca. Verte mi, naozaj nehovorím o nikom konkrétnom, podobnosť je čisto náhodná!

Nebudem preberať úlohu vyšetrovateľa, ani prokurátora a sudcu v jednej osobe. Jednoducho metódy zákerných pomstychtivých podliakov sú mi cudzie. Iba poskytujem inšpiráciu pre tímy členov komisie na preverenie. Totiž v čase, keď bol generál vo vysokých policajných funkciách, aj na zametanie stôp a dôkazov, (treba zistiť presne v akých pre každý konkrétny prípad) boli čírou náhodou vedené trestné stíhania (prípadne sa zbierali dôkazové materiály) proti niekoľkým privilegovaným. Proti sponzorovi lokajky Kolíkovej Kiskovi nielen za podvody s pozemkami. Proti Matovičovi za podvody s účtovníctvom a daňovými machináciami. Proti Mikulcovi za stratu utajovaných dokumentov v ukradnutom laptope. Proti Naďovi za prezrádzanie utajovaných skutočností cudzej moci. Proti Lipšicovi za zabitie človeka pri veľkej rýchlosti na prechode pre chodcov. Aj proti ďalším v pozadí dnešných vládcov, teda proti privilegovaným, šľachte.

Toto sa mafiánmi neodpúšťa. Toto sa mafiánom nerobí. Mafiáni majú predsa podľa zákona vendety právo na pomstu. Majú potom aj právo využiť moc na správnu mafiánsku prípravu pôdy pre iného, vhodne kvalifikovaného mafiána, aby za nich urobil špinavú robotu. Najväčší vrahovia v histórii vraždili v rukavičkách. Sami nestláčali spúšť, ani si nešpinili ruky krvou. Možno sa mýlim, ale závažné podozrenie z toho, že čosi tu nesedí, že náhod je priveľa, že metóda pomsty, podlosti, zákerností sa stala metódou vládnutia, že jednoducho tu mohol byť silný motív, to podozrenie je priveľmi prisilné. A bude treba nadľudské úsilie na vyvrátenie podozrenia, že existoval silný motív na vydanie výstrahy všetkým. Aby vedeli, čo sa mafiánom nerobí. Aby sa naučili pravidlá mafie.

O Jánošíkovi kolujú aj po stovkách rokov legendy, aj o iných národných hrdinoch. A všetci vieme, že bez vetra sa ani lístok nepohne. Vyčistenie chlieva bude nesmierne ťažké a nebude voňať. Ale raz to niekto bude musieť urobiť. Aby sa tí, ktorí majú informácie, začali báť a zaspievali. Podľa nôt, ktoré pripravili mafiánski súčasní vládcovia-nepolitici z antistrán a nestrán. Všetkých nás nemôžu vyvraždiť. Rukavičkoví vrahovia sa boja len hnevu masy. Ten hnev už nadobúda výraznú silu. Tu nejde o Lučanského, jemu už život nikto nevráti. Tu ide o nás všetkých, o našu dôstojnosť, pokojný spánok a slobodu. Ide o osud národa vydaného napospas zvôli psychopatických, zákerných, pomstychtivých, podlých mafiánov v rukavičkách. Lučanský je symbolom. A zostane ním bez ohľadu na podlosti, chrapúnstva, zákernosti, pomstychtivosť a špinenie vládnucej mafie.

Je tu aj výstraha pre aktívnych policajtov aj príslušníkov ZVJS: pre mafiánov ste len nástrojom, ktorý po použití bez mihnutia oka odhodia. Nuž a odkopnú aj radových sluhov v parlamente, raz ich podhodia mase ako kostičky. Podplatiť nemožno všetkých, ani väčšinu, len jednotlivcov. Tak, ako si polícia robí profil páchateľa, tak si mafia spracúva profily slabochov v uniforme, aj tupoňov v politike, aby ich použila ako nástroje svojej vôle. Týka sa to aj tzv. kajúcnikov. Aj oni sú len nástrojom mafie. Hlavne tí, ktorí pod tlakom mafiánov klamú, aby potopili mafiánmi označkované veľké symboly poctivosti, určené na vendetu. Na to pamätajte. Toto poučenie si vyveste po kanceláriách. Nám poctivým je jasné, že v boji s takým hnojom, aký predstavuje mafia, ani čističi nemôžu mať úplne čisté a voňavé ručičky, preto nad maličkým nutným zlom radi prižmurujeme oči. Lebo vieme, že tam, kde sa rúbe les, lietajú triesky. My všetci to vieme. Nezrelí mládenci a devy v ministerských funkciách to nevedia. Nemali kedy dozrieť, neraz ani vyštudovať.

Chápem, že bežný človek nevie ako rozpoznať mafiána od poctivca. Takže naznačím. Mafián neobľubuje jednorazový obchod, on potrebuje vytvárať opakovaný dopyt na základe závislosti. Preto ide do alkoholu, drog… Určite aj do cyklického každoročného testovania a očkovania miliárd dávok s dolárovými ziskami na každej! Namiesto liečenia pár miliónikov chorých liekmi so ziskom pár centov na balení! Mafián nemá rád dohadovanie a kompromisy, mafián diktuje, nariaďuje! S podporou donucovacích prostriedkov, výstrah… Iba naznačujem…


71.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   17. 1. 2021, 23:39 avatar
Taraz by sa zišiel don Vito Corleone na ktorého by sa mohla rodina Lučanského obrátiť s prosbou o nastolenie spravodlivosti v štáte kde spravodlivosť neexistuje ))) teraz moze Slovensky mierumilovny najproruskejsi narod na svete poziadat najmocnejsieho muza planety Vladimira Vladimirovica Putina o pomoc.


72.
označiť príspevok

Osvietený muž
   17. 1. 2021, 23:41 avatar
Alebo oné superman


73.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   24. 1. 2021, 21:44 avatar
Bill Gates (nejbohatší muž na světě po Rotschildech a jiných mocných rodinách), zachycen na videu, kde hovoří, že malým dětem vstřikují geneticky modifikované organizmy do žíly bez jakéhokoliv kontrolního mechanizmu.. cos.tv Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 21:11,  Nie, niekto mi vypil piesok. *43*43*62*45
dnes, 21:10,  Igor to dal na 3V, Vetoval Veronikine veto *11
dnes, 21:10,  Miňo, niekto ti zjedol šalát. .. *45
dnes, 21:08,  Haha, Zuzoooo *63*63*62*54
dnes, 21:07,  samozrejme že Satan sa snaží, aby divany v bordeloch stale slúžili....
dnes, 21:07,  De sii zasee d0d00... *21
dnes, 21:03,  aha, d0d0000*62*62
dnes, 21:02,  Zaplať Pán Boh za Matoviča!!! Týmto sú mu všetky činy predchádzajúce aj budúce...
dnes, 21:00,  Po roku sa Igorovi Matovičovi konečne podarilo urobiť niečo, za čo ho môžem pochváliť....
dnes, 21:00,  Čože je to pre ľudstvo 100 miliónov ľudí viac, alebo menej? Nič!!
dnes, 20:57,  Drahý brat v Kristu, ty ich v bordeloch derieš ja opravujem. Rovnováha síl musí byť. Ujo...
dnes, 20:55,  Biden je klasický zástupca skompromitovaného establishmentu zaťaženého obrovskou korupciou...
dnes, 20:52,  som rád ,že som ťa nerozpajedil ty naš opravar divanov v bordeloch......*14*14*14
dnes, 20:52,  Už mu ani Boh nepomôže keď mu v roku pána 2023 skončí núdzový stav !!!!!!!!!!!!!!!!
dnes, 20:51,  Ani púder na riťku si malému d0dikovi od neho nekúpil??*15*15*15
dnes, 20:51,  Fištejn - totalitný režim v USA padne.
dnes, 20:51,  ...paaanb0 p0zehnaj ig0r0vy...
dnes, 20:50,  Ja len tak brat v Kristu, ibaže ty nevidíš tie roviny, čo som spomenul.*03*03*03*03
dnes, 20:49,  Jefim Fištejn - buď svetovou vojnou, alebo vo vnútri USA. Nikto nemôže pri hodnotení...
dnes, 20:49,  A ľudia sú čo ? No pre Matoviča ešte horšie ako zvery !!!!!!!!!!
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie
 
Kuj železo, pokiaľ je ešte horúce.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(216 041 bytes in 0,450 seconds)