Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  rôzne  téma
kategórie:  

Lunterovci - svetlo liberálov

14
reakcií
136
prečítaní
Tému 26. januára 2020, 10:37 založil Boris.

podobné témy:

názov témy
posledná
reakcií
22. 10. 2018
1
04. 11. 2019
3
18. 08. 2019
26
 
 


1.
označiť príspevok

Boris muž
   26. 1. 2020, 10:37 avatar
To bolo rečí, ako Kotleba posral v BB čo sa dalo....
Naozaj?!

Vraj si tam zamestnal brata, rodinkárstvo. Dal mu miesto vrátnika....

Lunter hneď po nástupe zamestnal svojho syna ako svojho zástupcu, to je iné.......................... preto ľudia Lunterove jednanie neodsúdili, ako to Kotlebove. Lebo Lunter je z liberálneho krídla, jeho hovnop voní a je zo 100 percent znova požívateľné....

No dnes to Lunter posral na celej čiare, nevadí, slniečkári ho opať obhája, leno jeho srajdy sú konzumovateľné.....
V Banskobystrickom kraji prestali premávať autobusy.

Nie, nie, toto nemá nič spoločné s Kotlebom, ako už hlavnoprúd všeobecne podsúva..
Bližšie o probléme tu:
www.bystricoviny.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

Jednoducho sú tu dve možnosti. Lunterovci náramne rozkrádajú BB a preto nemajú peniaze v kase.
Druhá možnosť je, že chystajú predať dopravu niekomu inému, blízkemu ich peňaženke a tak sa snažia predčasne a pokútne rozviazať platnú zmluvu s doterajším dopravcom.

Tak či onak, pozrel som si vyjadrenie samotného Luntera a skoro som pozvracal. Kvetnaté reči, ako je on ten najsamlepší, dopravca ten najsamhorši, za ním stála celá opozičná elita od feťáka, po zlodeja a vraj to má vyriešiť vláda a súd.,

Z iného, ale tiež podobného súdka. Liberálna škvrna vo vední BA to tiež válí... Minulý rok zdvihli dane z nehnuteľností, poplatky za parkovanie a sami si za to vyplácajú tučné odmeny + dvíhajú platy...
Toto sú liberálne riešenia..
Nemajú riešenia. Každý problém zavesia občanovi na krk a plať. Potom si dajú vyznamenia a dvihnú platy.
Len liberáli každý rok aj v parlamente lamentujú za dvíhanie platov a nik nechápe za čo....

Pamatáte na SDKU? Dzurinda Miklaš? To isté.. Riešenie? Aké risenie... predaťz vśetko a vyrieši sa to samé, dnes poznáme následky týchto privatizačných orgií...

Je to tak, ak sa pozrieme do minulosti, tak to pravicové, liberálne jadro nemalo nikdy žiadny reálny plán na nič.
Ešte aj progresívne ztdanenie zrušili a zaviedli nespravodlôivú rovnú daň, ktorú používa naozaj iba pár krajín na svete.

Ukrajina 13 % (od r. 2004) 25 %
Rusko 13 % (od r. 2001) 24 %
Slovensko 19 % (od r. 2004) 19 %
Estónsko 22 % (od r. 2007) 24 %
Litva 24 % (od r. 2005) 15 %
Albánsko 10 % (od r. 2008) 10 %
Lotyšsko 25 % 15 %
Rumunsko 16 % 16 %
Srbsko a Čierna Hora 14 % 10 %
Gruzínsko 12 % 20 %
Hongkong 15 %

Nieje to zaujímavé? Progresívci, ktorí majú plnú hubu zlého a krachujúceho Ruska zaviedli ten istý odvodový systém, ako majú aj rusi.
Rovná daň nieje v poriadku, pretože každé odvetvie zarába inak, niektoré majú lahšiu zárobkovú činnosť, iné náročnejšiu. Niekde pomáha štát, inde nie. Preto je rovná daň nespravodlivá, čudujem sa, že ju aj Rusi už dávno nezrušili. Možno to príde po súčasnej výmene vlády, ktorá je podľa Putina stálôe príliš prozápadná.

Takže čo nám môže liberálny politik ponúknuť?

Homosexuálov
70 pohlaví
Beztrestnosť asociálov
Otorčinu pre oligarchov.
Súhlasí havran


2.
označiť príspevok

Grofik šrobik muž
   26. 1. 2020, 12:10 avatar
V BB od dnes cestuju na sarkanovej cicine!!!))


3.
označiť príspevok

Boris muž
   26. 1. 2020, 12:17 avatar
Nech bystričanov nosí Lunter a jeho syn na chrbáte  


4.
označiť príspevok

Boris muž
   26. 1. 2020, 12:25 avatar
Aha, Kotleba sa už vyjadril a vraj Lunterovci už mesiace plánujú predať dopravu nejakej poľskej firme, ako udával jeden z dvoch možných dôvodov tejto situácie..

www.youtube.com Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


5.
označiť príspevok

Boris muž
   26. 1. 2020, 12:26 avatar
"Luntner a PS/Spolu su ako Dzurindovci. Ta ista bagaz!"


6.
označiť príspevok

Boris muž
   26. 1. 2020, 12:28 avatar
Nevyplatiť slovákov a dať dopravu zahraničnej firme.. to je také slušnoslovenské.... progresívne a hlavne liberálne.


7.
označiť príspevok

-era- muž
   26. 1. 2020, 12:58 avatar
Majú proste iné životné priority. Takých ľudí však nie je možné zo spoločnosti odstrániť. Je ich veľa. Počítam, že spoločnosť je rozdelená 50/50 a musíme spolu nejako žiť. Nadá sa ujsť.


8.
označiť príspevok

Boris muž
   26. 1. 2020, 13:02 avatar
Nemyslím si. Rátaj, že zhruba 50 percent ľudí nevolí. Z toho dobrá polica preto, že systému neverí druhá, lebo ju to nezaujíma.
Potom si rozdeľ ľudí, ktorí volia sociálne ladené strany a politikov vyznávajúcich ľudské práva. Pre tvrdé liberálne jadro, ktoré vníma človeka len ako biorobota na zarábanie peňazí pár vyvoleným ti ostane nech 15 percent.
Je to klam vytváraný mediálnym priestorom. Tak vzniká dojem, ze veľká časť spoločnosti takto myslí, ale nemyslí. To je len propganda kapitálu, ktorý tak myslí.


9.
označiť príspevok

-era- muž
   26. 1. 2020, 13:58 avatar
Hodnotím podľa účastníkov tu na fóre a podľa preferencií pre parlamentné voľby.

Ten rozpor sa nezmení, musíme sa naučiť spolu žiť, inak prídu iní zvonku a prinútia nás k tomu po svojom.


15.
označiť príspevok

Boris muž
   27. 1. 2020, 14:24 avatar
Nech je ako chce. Ja len neznesiem lož a rozdielne metre. Ostatné je mi ukradnuté, keby to tu hneď aj vybombardovali, plne si to zaslúžime.


10.
označiť príspevok

ardun muž
   26. 1. 2020, 14:57 avatar
Netransparentné konanie SAD Zvolen sa po prehratom súde stupňuje. Chceme vysvetlenie a férové rokovanie.

O dôveru ľudí v župných voľbách sme sa uchádzali s prísľubom transparentnosti, dôsledného dodržiavania pravidiel, jasným plánom a schopnosťou pracovať. Aj po vyše dvoch rokoch v úrade som presvedčený, že len a jedine toto je správna cesta, a že inak sa zlepšiť život ľudí nedá.

Vedel som, že niektoré veci nebudú jednoduché, tušil som, že na úrade nájdeme kostlivcov v skriniach i posilňovniach, ale ani po tých 2 rokoch nie som ochotný uhnúť z nášho prísľubu ani o milimeter.

Možno ste za posledné 2 roky zachytili spor, ktorý kraj vedie so súkromnými dopravcami SAD Zvolen a SAD Lučenec. Keď sme začali proces integrácie dopravy v kraji, jeden z našich kľúčových projektov, narazili sme na nezrovnalosti v zmluvách s dopravcami, ktoré na poslednú chvíľu (jednu dokonca až po prehratých voľbách!) podpísal bývalý župan Kotleba. Po dôslednom posúdení viacerými právnickými kapacitami sme dospeli k záveru, že tieto dodatky musíme napadnúť na súde, pretože sú v rozpore so zákonom aj európskymi nariadeniami. To nebola naša voľba, ale naša zákonná povinnosť.

Dopravcom sme ponúkli kratšie zmluvy s rovnakými parametrami tak, aby nebolo ohrozené ich fungovanie a my sme mohli pripraviť nový veľký transparentný tender, ktorý okrem iného umožní integráciu dopravy. Dopravcovia však túto ponuku odmietli a trvali na platnosti dodatkov napadnutých na súde. Zároveň za tie 2 roky neboli dodnes ochotní plniť si záväzky vyplývajúce z týchto zmlúv: neposkytujú nám dáta, na základe ktorých by sme mohli lepšie koordinovať dopravu, ani dáta, na základe ktorých by bolo možné preveriť oprávnenosť ich finančných požiadaviek. Toto považujem za nehoráznosť, keďže sa jedná o desiatky miliónov eur ročne z peňazí daňových poplatníkov.

Koncom minulého roka nám dal súd za pravdu a medzitýmnym rozsudkom označil dodatky za neplatné. Žiaľ, toto rozhodnutie súdu spustilo podivné procesy: SAD Zvolen v zastúpení p. Polónyiho začali jednať spôsobom, ktorý bol možno bežný v niektorých kruhoch začiatkom 90-tych rokov, do dnešnej spoločnosti však rozhodne nepatrí. Svoj vlastný návrh na kompenzáciu straty, ktorý predložil v septembri 2019, v januári 2020 zrazu zvýšil - a to z 19 miliónov eur rovno na 34 miliónov eur. Áno, takmer dvojnásobne! Po autobusoch vylepil nálepky, že vraj “BBSK už na dopravu v kraji neprispieva” a v komunikácii naznačuje, že keď mu neustúpime a nezačneme platiť tieto nehorázne peniaze, tak skrátka prestanú jazdiť. Keď sme ho x-tý krát vyzvali na normálne rokovanie, kde by mal priestor vysvetliť toto absurdné zvýšenie cien, odpovedal arogantným listom a rokovania odmietol s tým, že kým nezačneme platiť jeho ničím nepodloženú sumu, tak sa s nami nebude baviť.

V celom príbehu je jednou z najabsurdnejších vecí fakt, že 40% v oboch SADkách vlastní štát prostredníctvom firmy MH Manažment, ktorú vlastní Ministerstvo hospodárstva. To sa zatiaľ tvári, že doprava v kraji s 650 tisíc ľuďmi sa ho vlastne ani netýka. Napriek absolútnej absurdnosti celej situácie sme rozhodnutí tvrdo hájiť záujmy obyvateľov kraja, ich peniaze, spravodlivosť - a hlavne zdravý rozum. Nie je predsa prípustné, aby firma so 40% účasťou štátu vydierala Banskobystrický kraj a za rukojemníkov si brala obyvateľov župy, ktorí sú na autobusovej doprave závislí.

Urobíme všetko preto, aby sa situácia znormalizovala: dopravcu opakovane pozývame na rokovania a vzťahy chceme urovnať do doby, kým bude vyhodnotený nový tender. Bez tlaku verejnosti to však nepôjde, pretože ešte aj v roku 2020 stále existujú podnikatelia, ktorí si myslia, že môžu všetko. Opakujem, že sme odhodlaní dobojovať túto bitku do konca - veď kým sa tu nebudú rešpektovať elementárne pravidlá, dodržiavať zákony, dodržiavať dohody a v zmluvnom vzťahu za desiatky miliónov eur fungovať ako partner a nie ako vydierač, dovtedy sa tu nič nezlepší.

Budem vďačný, ak tento status zazdieľate, aby čo najviac ľudí vedelo, o čo v tomto zbytočnom a hlúpom spore ide.


11.
označiť príspevok

Bijjou žena
   26. 1. 2020, 16:33 avatar
bobor teraz neviem či si chuj čo trpí na nejakú psychickú poruchu kde si vytváraš svoju vlastnú paralelnú realitu alebo len slaby manipulátor . v kazdom prípade by taky jedinec ako ty vobecnemal čokolvek vypisovat na internet .

Boris muž súhlasím reagovať nahlásiť dnes, 10:37 avatar
To bolo rečí, ako Kotleba posral v BB čo sa dalo....
Naozaj?!

Vraj si tam zamestnal brata, rodinkárstvo. Dal mu miesto vrátnika..

naozaj? uz aj v mexiku vedia ze Kotleba si v štruktúrach BBSK zamestnal takmer celú rodinu

RATISLAVA - Od 16. februára 2015 začala podľa denníka Plus 1 deň oficiálne pracovať na Banskobystrickej regionálnej správe ciest (BBRSC), na poste referentky pre oznamovanie protispoločenskej činnosti Frederika Kotlebová, manželka predsedu Banskobystrického samosprávneho kraja (BBSK) Mariána Kotlebu.

V BBRSC, ktorá patrí pod BBSK už pracujú aj súrodenci Mariána Kotlebu. Brat Marek ako odborný referent pre vnútornú prevádzku a ďalší brat Martin ako finančný riaditeľ pre investície a majetok.

xxx

bobor ak si naozaj tak tupy a toto nevieš , načo zvástaš po internete ?
Súhlasí Čeka


12.
označiť príspevok

Bijjou žena
   26. 1. 2020, 16:49 avatar
dalšie bobrove KLAMSTVO

Lunter hneď po nástupe zamestnal svojho syna ako svojho zástupcu, to je iné.......................... preto ľudia Lunterove jednanie neodsúdili, ako to Kotlebove. Lebo Lunter je z liberálneho krídla, jeho hovnop voní a je zo 100 percent znova požívateľné...

xxx

bobor, Lunter avizoval ako pred volbami tak počas volieb ze chce zamestnat ako poradcu svojho syna , KAZDY kto ho volil bol s tym uz vopred uzrozumeny [ Niéé ako u Kotlebu , ktory pred volbami trepal proti rodinkárstvu a potom si zamestnal na zupe skoro celú rodinu a ešte aj členov LSNS]

tak ako ,Keď robia dvaja to isté, nie je to to isté. Je rozdiel Frederika a vzdelaný syn,"
Súhlasí Čeka


13.
označiť príspevok

Bijjou žena
   26. 1. 2020, 16:52 avatar
a to tvoje obvinovanie, ze " Lunterovci náramne rozkrádajú BB a preto nemajú peniaze v kase "

tak to je uz na paragraf .  
Súhlasí Čeka


14.
označiť príspevok

havran
   26. 1. 2020, 17:24 avatar
Stáva sa slovenským národným športom všetko rozpredávať a odôvodňuje sa to tým, že štát je zlý vlastník. No ukazuje sa, že keď sa dostanú hlupáci a nemorálni tunelári k riadeniu štátu , je to najväčšia tragédia. Aj BB sa politické rozhodnutie mení na tragédiu. Je to od 10 k 5! Tí dvalja , teda mat a pad to ešte riadne osviežia, ostane to však v rodine. Odvolá otec syna, alebo syn pošle otca na ospočinok?
Súhlasí Boris
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 18:31,  Milosko Egypt je síce v Afrike, no Egypťan nie je klasický černoch, tak ako celá severná...
dnes, 18:31,  Bez predošlých poznatkov veru nie.
dnes, 18:30,  Ak si ty humanista Lemmy, tak ja som potom prezident kuriev kurva. *39*39*39
dnes, 18:29,  Ty aj bez drog si ideologicky omámený sionfašizmom.
dnes, 18:28,  Fašista Kasafran, ty nie si ani omylom humanista, ani v úvodzovkách. Ty si eštebácka...
dnes, 18:27,  (30) Hokejis, z väčšiny jeho príspevkov to priam "bije do očí"...
dnes, 18:27,  Fašista hokejis zasa klame
dnes, 18:26,  ondrej61 A teraz sa tebe zachcelo!
dnes, 18:24,  Bez moslimov by nexistovali ani lietadlá ani by sa nelietalo do vesmíru
dnes, 18:24,  (31) Mil@níčko, okrem svojich ním stále zatajovaným súkmeňovcov...
dnes, 18:22,  Do zrkadla dlho nepozeraj.
dnes, 18:22,  Ty seš vúl .
dnes, 18:22,  Fašista Lemmy zasa klame
dnes, 18:21,  14,88 dní !!!!!!!!!!
dnes, 18:21,  Realita ti nepasuje, čoooo ? :) Vzdelávaj sa: www.diskusneforum.sk/tema/bajt-al-hikma
dnes, 18:18,  Bajt al-Hikma (Dům moudrosti, anglická transkripce Bait al-Hikmah) je název instituce, kterou...
dnes, 18:18,  Kedže som sa v poslednej dobe zameriaval na veci ohľadom spánku hlavne kvôli svojmu novému...
dnes, 18:14,  A aj kopa ľudí tvrdí to isté. teda očistec existuje? *21
dnes, 18:14,  62. Áno, v tom je ten rozdiel medzi vami materialistami a ľuďmi, ktorí si ešte materializmom...
dnes, 18:13,  (26) Mil@níčko, tí ozajstní určite nie - či už kresťanskí, alebo svetskí. To...
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie
 
Žiadny učený z neba nespadol, ale hlupákov akoby zhadzovali.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(79 901 bytes in 1,580 seconds)