Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  politika  téma
kategórie:  

Kotleba v 2.kole

39
reakcií
310
prečítaní
Tému 14. marca 2019, 18:25 založil panoramix.

podobné témy:

1.
označiť príspevok

panoramix muž
   14. 3. 2019, 18:25 avatar
Verím, že Kotleba postúpi do 2 kola.

Ak by boli v 2.kole Harabina a Kotleba, slnieckarov by trafil šľak.
Súhlasí Boris, Mil@níčko

20.
označiť príspevok

Osvietený muž
   14. 3. 2019, 20:40 avatar
Ver . Na pláž     Držím tvojej viere palce . Ja verím , že Kotleba pôjde hlboko pod 5 % ale hlboko .
Každopádne by som ho do druhého kola s Čaputovou alebo Ševčovičom uvítal    

2.
označiť príspevok

-era- muž
   14. 3. 2019, 18:27 avatar
Ľudia dnes veria rôznym veciam..
Súhlasí panoramix

4.
označiť príspevok

panoramix muž
   14. 3. 2019, 18:30 avatar
Presne. Napríklad aj prieskumom a potom si dávajú na svoju profilovú fotku "Volím Čaputovu“ o ktorej sme pred pol rokom nevedeli, že existuje
Ale ako píšeš, ľudia veria rôznym veciam
Súhlasí Boris

5.
označiť príspevok

Boris muž
   14. 3. 2019, 18:33 avatar
Dávajú na imidž, nie na obsah.
Súhlasí panoramix

7.
označiť príspevok

panoramix muž
   14. 3. 2019, 18:36 avatar
Slušnosť.... Ešte dodnes nikto nedefinoval co konkrétne sa pod týmto sloganom skrýva, ale všetci sú za slušnosť  
Súhlasí Boris

17.
označiť príspevok

asperitas žena
   14. 3. 2019, 20:30 avatar
kebyže sa riadim imidžom, tak asi by to vyhral Švec, vysoký snedý fešák, vzdelaný a vcelku inteligent, čo na tom, že keby prišiel k moci, chce nanovo zaviesť "pracovné" tábory a "optimalizovať" obyvateľstvo Slovenska a začať zbrojiť : ))

z toho mi vychádza, že podľa seba súdite iných. vonkajšia atraktivita a šarm zďaleka nestačí, keď absentuje morálne čo najčistejší profil.
Súhlasí kntsz, Osvietený

19.
označiť príspevok

Boris muž
   14. 3. 2019, 20:35 avatar
Taká sympatická.... To je to, čo čítam z 90 percent o Čaputovej. Nič viac. Lebo nič viac nieje. Tá osoba okrem preloženia jednej skládky na dve miesta nemá za sebou nič. Ide sa voliť človek, o ktorom Slovensko pred pár mesiacmi nič nevedelo. KIaždý jeden kandidát, ktorý tam je, je súcejší ako Čaputová.

21.
označiť príspevok

asperitas žena
   14. 3. 2019, 20:42 avatar
opakuješ to, čo aktivisti jej antikampane : )
je jej výhodou, že je "novým" prvkom, nechápeš? ľudia chcú zmenu, majú dosť mečiarovských pohrobkov, majú dosť predĺžených smeráckych rúk, aj preto voľba novej krvi. plus každý si uvedomuje, že pozícia slov. prezidenta je predovšetkým reprezentačná, proste sa už nechcú hanbiť. keď už, tak skôr toto zavážilo, že získala taký úspech ( čo ešte vôbec neznamená, že to vyhrá) ako jej výzor, ktorý určite tiež zavážil, ale určite nebol rozhodujúci. nepodceňuj Slovákov, nepodceňuj sám seba, ak sa teda ešte máš sám za Slováka.
Súhlasí Osvietený

24.
označiť príspevok

Boris muž
   14. 3. 2019, 20:51 avatar
Nie nechápem.
Je to to isté, ako by som vzal všetky peniaze a vsadil na koňa, o ktorom nič neviem.
To je v mojom chápaní hazard so životom a hazardujú so životom iba blázni.

26.
označiť príspevok

asperitas žena
   14. 3. 2019, 20:55 avatar
každý politik bol raz neznámym ; )

27.
označiť príspevok

Boris muž
   14. 3. 2019, 21:00 avatar
Iste, ako každý murár bol najprv učeň.
Ale ak je z človeka murár hneď, bez vyučenia, tak by som v ním postavenom dome bývať veru nechcel.
Apropo prezident nemá pravomoci, všimol som si, že túto lož šíri denníkn a SMEčko.
Vieš ty o tom, že prezident je hlavným veliteľom armády napríklad, vieš, že môže zamedziť, zdržať rozhodnutia vlády, parlamentu, je prezentujúca osoba v zahraničí, to nieje pravomoc?!

28.
označiť príspevok

asperitas žena
   14. 3. 2019, 21:05 avatar
zase ma podceňuješ, samozrejme, že o právomociach vie, má v mnohom dosť značné slovo, ale ako píšem, predovšetkým má reprezentačnú funkciu, nič zásadné zmeniť nemôže, sme parlamentná republika. nečítaj smečko, mrkni ústavu : )
Súhlasí Osvietený

31.
označiť príspevok

Boris muž
   14. 3. 2019, 21:16 avatar
V konečnom dôsledku to uzavriem tým, že prezident má možnosti, ako "miešať karty" v zmysle smeru a spravovania štátu. Na to bola aj táto funkcia myslená.
Chcel som však hlavne napísať to, že od kandidáta na post, ako je ten prezidentský očakávam niekoho, o kom viem čo najviac, aby som si dokázal na základe toho, aspoň matne predstaviť jeho pôsobenie na takej pozícii.
Treba poznať ako svetlé, tak temné stránky a podľa toho súdiť s najlepším vedomím a svedomím.
A to, že sa tu znenazdania objavila nejaká pani Čaputová s výzorom a správaním, ako z reklamy a chce byť stále aj mojím prezidentom mi príde zvláštne, podozrivé. No prestáva to byť podozrivé a je to definitívne zamietnuté, keď si osobne zistím, že toho človeka posledných 16 rokov platí pán Soroš., ktorého vyčíňanie je všeobecne známe a následky tiež.

37.
označiť príspevok

Scarletta žena
   15. 3. 2019, 00:18 avatar
27. co spravil harabin pre slovensko ked bol vo vlade . okrem toho ze si riesil svoje osobne zalezitosti a odvolaval sudcov. co spravil pre slovensko ?
Súhlasí Osvietený, asperitas

40.
označiť príspevok

Osvietený muž
   15. 3. 2019, 00:27 avatar
Scarletta Harabin spôsobil nenávratne defekty v slovenskom súdnictve a právnom systeme . To je vizitka tohoto mečiarovca
Súhlasí Scarletta, asperitas

34.
označiť príspevok

kntsz muž
   14. 3. 2019, 22:05 avatar
19-
nemáš mentálnu výbavu na to, aby si v nej videl viacej.
Oslovujú ťa iba reči zo IV cenovej skupiny, ničomu viacej nemôžeš porozumieť.
Čudoval by som sa ak by si ju volil.
Osobne by som tvoju voľbu Čaputovej považoval za jej hrubú urážku.

Súhlasí Osvietený

38.
označiť príspevok

Osvietený muž
   15. 3. 2019, 00:19 avatar
To sme už Kotlebu mali pradávno prečítaného    
Súhlasí asperitas

3.
označiť príspevok

Boris muž
   14. 3. 2019, 18:28 avatar
Lepší Harabin/Kotleba na hrade,
ako migranti v záhrade.
Súhlasí panoramix, Mil@níčko

6.
označiť príspevok

panoramix muž
   14. 3. 2019, 18:35 avatar
Aj keď to nerád píšem ale Čaptavá bude v 2.kole, lebo Slováci sa vždy položia na povel mainstreamu.

8.
označiť príspevok

Boris muž
   14. 3. 2019, 18:37 avatar
Dojem je určite taký, ale nezabúdaj, že je to aj hra médií.
Ja som sa zase aj dnes od chlapov dozvedel, že dajú hlas Marianovi. Mnohí o tom váhali, možno ešte váhajú, ale mnohí aj vidia, že tu už niet iných možností. A to boli permanentní nevoliči.
Súhlasí panoramix

11.
označiť príspevok

panoramix muž
   14. 3. 2019, 18:59 avatar
Kotlebovi vyhovuje že je viac kandidátov.... Vzdal sa len jeden
Súhlasí Mil@níčko, Boris

12.
označiť príspevok

Boris muž
   14. 3. 2019, 19:18 avatar
Počkaj po prvom kole, to budú prospechárske orgie  
Súhlasí panoramix

13.
označiť príspevok

Evanjelista muž
   14. 3. 2019, 20:22

Príspevok bol vymazaný administrátorom.

14.
označiť príspevok

hokejis muž
   14. 3. 2019, 20:23 avatar
To sa týka čaputovcov.
Súhlasí Boris

16.
označiť príspevok

Evanjelista muž
   14. 3. 2019, 20:27

9.
označiť príspevok

majko1 muž
   14. 3. 2019, 18:47 avatar
Uvidíme v nedelu ako to dopadlo........ 
Súhlasí panoramix

10.
označiť príspevok

Mil@níčko muž
   14. 3. 2019, 18:48 avatar
Bude horúco.   
Súhlasí panoramix, Boris

15.
označiť príspevok

Evanjelista muž
   14. 3. 2019, 20:24

39.
označiť príspevok

Osvietený muž
   15. 3. 2019, 00:23 avatar
Uvidíme už zajtra v sobotu . V nedelu budú síce kompletné oficialne výsledky ale do pol noci bude už jasno .
Ono tých možností naozaj nie je veľa .
Do druheho kola s istotou postupuje jeden z dvojice Čaputová a Šefčovič .
To je nemenné .
Očakáva sa duel práve tejto dvojice .
Ak by však s jedným zo spomenutej dvojice postúpil ktokoľvek tak má prehru istú .
Preto sa vyberať bude práve z týchto dvoch . Čo nie je tajomstvo

18.
označiť príspevok

Scarllete žena
   14. 3. 2019, 20:32 avatar
ty robis kotlebovi akurat tak hanbu  
Súhlasí Osvietený

22.
označiť príspevok

asperitas žena
   14. 3. 2019, 20:47 avatar
panoramix, prečo nevolíte Šveca? ja to nechápem, aha aký je úžasný , hovorí to, čo Kotleba, dokonca je razantnejší a dokonca nepotrebuje ani logopéda : )
http://www.youtube.com/watch?v=uFQZYOwhric Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
&t=261s

trochu ho spropagujem, nech mu dvihnem percentá ; )
Súhlasí Osvietený

23.
označiť príspevok

Scarllete žena
   14. 3. 2019, 20:50 avatar
toto je fesak ?   ble
Súhlasí Osvietený

25.
označiť príspevok

asperitas žena
   14. 3. 2019, 20:53 avatar
joj, však zo všetkých prezidentských kandidátov som myslela , kedže je tu dnes téma o vplyve imidžu : )
( aj on kandiduje, len nemá šancu, má nula niečo : )

mne sa páčia vysokí muži, hoci som také malé pivo : ))
Súhlasí Osvietený

29.
označiť príspevok

Scarllete žena
   14. 3. 2019, 21:12 avatar
25. ... a zase toci o rozpadavajucej sa unii. kazdy rok pravidelne sa dozvedam ze eu je potapajuci sa titanik LOL
Súhlasí asperitas, Evanjelista

30.
označiť príspevok

Evanjelista muž
   14. 3. 2019, 21:14

32.
označiť príspevok

asperitas žena
   14. 3. 2019, 21:16 avatar
manipulácia v priamom prenose : )
EU má svoje problémy, ale predovšetkým ich majú tie krajiny, ktoré sa ešte v Europe do únie nedostali alebo tie, čo sa snažia vystúpiť a stále stoja vo dverách a nedokážu ich za sebou zavrieť : )
Súhlasí Osvietený, Scarllete, kntsz

36.
označiť príspevok

Osvietený muž
   14. 3. 2019, 22:12 avatar
Eu nemá mať aký problém . Problém môžu spôsobiť iba členské krajiny . Ako múdro povedal Béla myslím Magianovi , že myslíte že Bielorusko alebo Moldavsko sa majú o kus lepšie keď nie sú v EU ??? A bolo ticho     doslävänované 

Béla že pán Harabin v tu kričíte zlá eu a zlý Brusel kto je to ??? Veď to sme my .

35.
označiť príspevok

Osvietený muž
   14. 3. 2019, 22:09 avatar
asperitas milujem maličké ženy . To je sexi . Aj keď mám skoro 2 m

33.
označiť príspevok

Osvietený muž
   14. 3. 2019, 21:20 avatar
Ja by som len asperitas doplnil , Kto nevie či Kotlebu alebo Šveca treba zakružkovať oboch to je najlepšia voľba . To však nie nenormalix lebo to je decko ktoré nedávno robilo v škole monitor .
Súhlasí asperitas
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 09:24,  Vladimir Vladimirovic Putin Musime sa viac respektovat. https://youtu.be/cLhlTrbatTI
dnes, 08:51,  alebo namestie Lucifera Kisku
dnes, 08:34,  Môžu to rovno nazvať námestie Georga Sorosa, to bude najvýstižnejšie. *21
dnes, 08:22,  Podľa prekladu Biblie do Hebrejčiny je toto meno spomínané, ako Belzevit, nositeľ mlhy. Čo...
dnes, 07:49,  Osvieteny ty si debil na entu
dnes, 07:49,  A aký to je? Existuje veľký rozdiel. Zatiaľ čo výraz ´stvorenie´ sa vyskytuje v Biblii 18...
dnes, 07:45,  tu su uz vsetky temy pomaly necitatelne
dnes, 07:44,  https://www.extraplus.sk/clanok/kopance-do-ruska radsej budem citat hlavne spravy od erudovanych...
dnes, 07:43,  “Ako si len spadol z neba, ty žiariaci, syn úsvitu! Ako si bol podťatý k zemi, ty, ktorý...
dnes, 03:01,  samozrejme Vladimir spolu Trumpom to tu daju teraz doporadku 110000 zatykacov je napisanych a...
dnes, 02:54,  h a este o patro vys
dnes, 01:51,  https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/67322546_10206144438406739_7018907422810963968_o.jp...
dnes, 01:37,  https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/66504922_1193543807523591_3576541850040795136_n.jpg...
dnes, 01:16,  Pre tych ktorym ani doteraz nedoplo tak polopate zacali sa hodiny a dni posledneho sudu drzte si...
dnes, 01:04,  Len si predstavte tu zvratenost celej tej organizovanej skupiny z vydlabanym mozgom ze osvieteny...
dnes, 00:52,  Papez mu odovzdal najvacsie ocenenie ake moze byt medajlu anjela ochrancu mierotvorcu a Trump je...
dnes, 00:37,  Mal by si vediet ze putin sa stretol za zatvorenymi dverami s papezom a Trumpom dostali nabidku...
dnes, 00:32,  Kto ospravedlnuje zlocinca a toleruje dalsie pachanie protislovenskych cinnosti evidentne...
dnes, 00:32,  (276) Mil@níčko, veď už bojujeme a pomerne dlho - je našou prirodzenou ľudskou...
dnes, 00:25,  Kaso, ideme bojovať ? *03*03
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie

V živote trvá minútu, kým si všimneš niekoho zvláštneho, hodinu, aby si si ho vážil, jeden deň, aby si ho miloval a celý život potrebuješ na to, aby si na neho zabudol.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(119 677 bytes in 0,505 seconds)