Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  náboženstvo  téma
kategórie:  

Kde skončilo 700-tisíc eur zo zbierky veriacich?

9
reakcií
978
prečítaní
Tému 28. augusta 2015, 19:11 založil fajer.

podobné témy:

1.
označiť príspevok

fajer
   28. 8. 2015, 19:11 avatar
Niektorých veriacich to poriadne sklamalo. Pred piatimi rokmi medzi sebou vyzbierali viac ako milión eur na pomoc ľuďom po zemetrasení na Haiti. Z tejto sumy sa 700-tisíc eur malo použiť na výstavbu kňažského seminára. Ten dodnes nestojí. Konferencia biskupov, ktorá zbierku organizovala, tvrdí, že peniaze sú stále na účte v tejto stredoamerickej krajine. Viac však povedať nevie.
„Veľká časť vyzbieraných peňazí išla aj na iné projekty a tých 700-tisíc eur bolo dohodnutých na seminár,“ povedal pre Pravdu hovorca KBS Martin Kramara. Podľa brožúrky Slovenskej katolíckej charity sa z časti peňazí kúpili potraviny, vakcíny proti cholere, zaplatila sa stavba sirotinca. Ale napríklad 35-tisíc eur išlo na kúpu pozemku pre seminár, v ktorom malo bývať 350 študentov teológie.

2.
označiť príspevok

netus muž
   28. 8. 2015, 21:58 avatar
...zbierku vyhlásil predseda KBS Stanislav Zvolenský 24. januára 2010 a zrealizoval ju vo všetkých katolíckych kostoloch na Slovensku. Už 9. februára vo svojom vyhlásení uviedol, že sa podarilo vyzbierať 1 057 000 eur. Taká veľká suma sa vyzbierala rekordne rýchlo...

Na tej zbierke sa niekto dobre nabalil.
Je to len ďalší dôkaz ako katolícka cirkev zneužíva naivitu veriacich...

3.
označiť príspevok

TvojOponent19
   28. 8. 2015, 22:57 avatar
Koľko vyzbierali slovenskí ateisti?

10.
označiť príspevok

fajer
   29. 8. 2015, 14:28 avatar
a načo by sa mali zbierať, Haiti, je kolónia USA, tak nech sa zbierajú oni, Haiti bola len zámienka ako od hlupákov vybrať peniaze, odpustky už nemôžu predávať....

4.
označiť príspevok

TvojOponent19
   28. 8. 2015, 23:12 avatar
Skôr si myslím, že kuitúra smrti po prevalení škandálu s obchodovaním potratených detí hľadá novú tému, aby odklonila pozornosť občanov.

9.
označiť príspevok

fajer
   29. 8. 2015, 06:28 avatar
ale zlodejstvá cirkvi vôbec nieje nová téma, od počiatku svojho vzniku ani nič iné nerobila, zlodejiny cirkvi treba pripomínať stále, možno raz ovce prekuknú túto zločineckú organizáciu.....

5.
označiť príspevok

Scarlet666 žena
   29. 8. 2015, 01:23

Príspevok bol vymazaný administrátorom.

6.
označiť príspevok

zoozoo muž
   29. 8. 2015, 01:27 avatar
tvoja blbost spociva niekde inde
poznas vtacika menom kanarik?

7.
označiť príspevok

Scarlet666 žena
   29. 8. 2015, 01:28

Príspevok bol vymazaný administrátorom.

8.
označiť príspevok

zoozoo muž
   29. 8. 2015, 01:29 avatar
hladina?
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 17:48,  Edko je od malička vychcaná potvorka , ako meňavka. To jedine mu vštepili rodičia, ako...
dnes, 17:46,  Myslel som to tak z tym rozborom a zaverom ze steiner asi dobre vedel ze aj rozbor je ciastocny...
dnes, 17:45,  (4) Zuzka8, dievča moje milé, v tomto Ťa musím Ťa myšlienkovo usmerniť. Vedz, že dobrý...
dnes, 17:43,  Yoshitake Itahashi https://www.youtube.com/watch?v=my97Vrb-0dI
dnes, 17:43,  Kasoa ako vyzerá taká postava debila?*39
dnes, 17:42,  Zuzka8 ved ty si sem davala to video kde Bukvosky táral tie bludy
dnes, 17:41,  Zuzka8 Vieš ako sa hovorí o tých čo to...
dnes, 17:40,  Edo nenávidí fašistov ? Preto sa zhliadol v Goebbelsovi ? :)
dnes, 17:40,  (13) Havran, veď má na to aspoň postavu...
dnes, 17:40,  Čo je demokratické na kradnutí ? :)
dnes, 17:38,  likáč to tak nevidí, on je "demokrat" a nenávidí "fašistov"*39*39*39
dnes, 17:37,  Ahoj Kasa, človek predsa môže mať dobrý intelekt, ale ho zle používať. ..
dnes, 17:36,  Osvietený blikáč, nikto nepopiera, že protihitlerovská koalícia bola významnou siou pri...
dnes, 17:33,  Kasafran u Eda je to zdá sa nevratné
dnes, 17:30,  (29) Hokejis, ja mu to síce neprajem, ale bude postihnutým ešte viac, a to totálne...
dnes, 17:30,  Že často niekomu píšeš, že je hlúpy. .
dnes, 17:29,  Hehe, takže Ťa tie zvraty už asi nebavia. .. no Gump povedal, jednému človeku čo ho chcel...
dnes, 17:27,  (3) Havran, on ho zrejme objavovať nemusí, pretože je v ňom geneticky hlboko zakorenený cez...
dnes, 17:26,  Kasafran Edo je mimoriadne postihnutý
dnes, 17:25,  Edo oceány patria USA ? USA ked už uvalia sankcie tak môžu platiť nanajvýš na území USA
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie

Žiadny učený z neba nespadol, ale hlupákov akoby zhadzovali.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(61 029 bytes in 0,408 seconds)