Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  politika  téma
kategórie:  

Kazdy je súčastou riešenia

166
reakcií
130
prečítaní
Tému 1. júla 2019, 17:21 založil Scarletta.

podobné témy:

názov témy
posledná
reakcií
08. 05. 2012
2
20. 05. 2012
28
26. 08. 2012
40
26. 09. 2012
3
03. 07. 2013
77
 
 


1.
označiť príspevok

Scarletta žena
   1. 7. 2019, 17:21 avatar
pičovanie po nete ešte nikomu nepomohlo. mozno sa pár typkov vyventiluje ale to je tak vśetko . treba si uvedomit ze kazdy z nás je súčastou riešenia .hypoteticky - predstavte si zeby v časti slovenska vypukla nejaká epidémia , kvoli nezodpovednosti zainteresovanych . dajme tomu zeby bez očkovania cestovali do krajin kde sa nachadza tento virus a potom by to dovliekli na Slovensko . a teraz máš dve moznosti

a, riadit sa emóciami , byt nahnevany, byt naštvany, pičovat krizom - krázom po internete ( aj ked máš mozno pravdu) alebo

b, byt súčastou riešenia všetkymi dostupnymi prostriedkami , cielene sa snazit tu epidémiu dostat pod kontrolu . upozornujem ze formy ako karanténa ( kotlebovske populisticke riešenia ) su len dočasne a neefektívne riešenia . tam je potreba ovela večšej spolupráce , od meteorológov, cezrozne lekárske a vojenské , veterinárske inštitúcie . az po ochranu vodnych zdrojov , potravinarskych skladov a atd etc. rychle a populisticke riešenia slúzia len k tomu aby sa politici dostalinku korytu a zalepili oči ludom.

zial večšina si vzdy vyberá tie emócie , čo prd pomáha . ponadávaju si a problém zostáva . stačilo by keby kazdy za seba dal rómovi šancu , kazdy za seba . pretoze nie kazdy róm je asociál. a nie kazdy asociál je róm.
Súhlasí Osvietený, t-e-ó-m-a


2.
označiť príspevok

Milanôčko muž
   1. 7. 2019, 17:23 avatar
Prečo nepíšeš o Rakúsku ? Veď tam jebeš, Slovensko ti môže byť u piče ? Či ?   


3.
označiť príspevok

Scarletta žena
   1. 7. 2019, 17:28 avatar
2. lebo v rakúsku neexistuje diskriminácia . kto chce pracovat dostane prâcu , bez ohladu či je róm. a kto nie tak tchuss


4.
označiť príspevok

panoramix muž
   1. 7. 2019, 17:49 avatar
Kto chce pracovať dostane prácu... A kto nechce?.... Tiež tam dostávajú cigáni sociálne dávky?


12.
označiť príspevok

Scarletta žena
   1. 7. 2019, 18:00 avatar
4. večšina rómov su z balkánu, a ti dostávaju vízum na zaklade pracovného povolenia . pre nich je katastrofa ak prídu o prácu , aj keby mali mozno po určitych odpracovanych rokoch právo na nejaké dávky. pretoze im nepredlzia vízum ak nepreukázu ze su zamestnani . ony tam chodia za prácou apriory . aby sa mali lepšie . na svete je X rómov , a v zahraniči normalne pracujú, ziju . a nikto sa nepozastavuje či je róm.
aj vela slovenskych rómov by chcelo zit inak ako ich rodičia , ale nemajú šancu. rodičom je fuck či sa vzdelávaju, a spoločnost ich uz vopred odpisuje . je to zacykleny kruh. uplne ny stačilo keby ludia začali namiesto róm pouzívat pojem asociál. nech má ten slušny romák šancu . aj keby ich bolo len 2% .


5.
označiť príspevok

panoramix muž
   1. 7. 2019, 17:52 avatar
Jedno píšem a druhe robím. To ta vystihuje.
Svojim prebtaním na tomto fore si vyriešila čo?.... Že prečo nieje na záchode tepla voda?  


17.
označiť príspevok

Scarletta žena
   1. 7. 2019, 18:03 avatar
ak nevieš aky je rozdiel medzi "pičovanim " a diskusiou , tak neviem načo sem lezieš


22.
označiť príspevok

Esenc
   1. 7. 2019, 18:07 avatar
Ak nevieš načo sem lezie, tak nevieš aký je rozdiel medzi diskusiou a ..... 


6.
označiť príspevok

Osvietený muž
   1. 7. 2019, 17:52 avatar
Žiadne lieky, drevo ani byty zadarmo..

Aký je najväčší hoax slovenského internetu? Aj o tom vám povieme v novom video-občasníku s názvom "Krotíme hoaxy". Reportér Denníka N Vladimir Snidl vysvetľuje, ako sa zorientovať v dnešnom informačnom chaose. Prvé video sme venovali fámam o Rómoch.

Miniséria vlogov vzniká v spolupráci s iniciatívou Zmudri.sk, ktorá prináša tipy a praktické rady pre mladých ľudí. Po Rómoch si v ďalších dieloch preberieme hoaxy o homosexuáloch a hoaxy o rakovine.

Projekt Zmudri môžete podporiť na www.startlab.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

Viac video stručne a presne

www.facebook.com Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
Súhlasí Scarletta


7.
označiť príspevok

Milanôčko muž
   1. 7. 2019, 17:55 avatar
Presne tak, čierny si na všetko poctivo zarobia............. písal dennnnník en.      


8.
označiť príspevok

panoramix muž
   1. 7. 2019, 17:55 avatar
Si zabudol aj pozemky zadarmo.... Lebo osadníci majú pozemky odkúpené, Tatra banka im dala úver a teraz splácaju.....to je dôvod prečo žijú biedne, lebo splácaju všetko čo nedostali zadarmo


14.
označiť príspevok

Esenc
   1. 7. 2019, 18:02 avatar
Ahoj Edo. Ako toto vyvráti Denník N??
www.noviny.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk-
Skvele sa to dá vysvetliť tak, že im vymenili palivové drevo za piliarske výrezy a tým pádom vlastne zarobili??
Súhlasí panoramix


20.
označiť príspevok

panoramix muž
   1. 7. 2019, 18:06 avatar
14....podla slniečkárskej demagogie, oni kradnú lebo musia. Tolerujme im to


89.
označiť príspevok

Havranie muž
   1. 7. 2019, 21:57 avatar
Peter , že romovia kradnú drevo a nie len drevo vieme o tom nemusíme debatovať . Možno keby som bol v ich socialnej situácii tiež by som kradol drevo . Ale nie som tak neviem . Každopádne Slovensko je členská krajiny EU a je otvorená svetu . Je XY spôsobov ako socializovať romov . Nie je potrebné vôbec vymýšlať nič nové . Samozrejme nie za rok ani dva .
Niekto vidí riešenie v kotlebo populizme ja ho presne tam u takých ako ľsns nevidím . Na ciganskej karte frčal Jano Slota 20 rokov a Kotleba 4 roky v BB župe ktorú zhumploval tak že sa viac ani nedala .
Čiže treba vytrvať zlikvidovať osady , cez školstvo postupne pracovať . Máme na to peniaze i ľudí .
Jeden z mnoho príkladov

Príklad, ako sa to dá. Rankovskí Rómovia si stavajú domy, zmenil sa im život

Projekt zaujal aj v zahraničí.

RANKOVCE. Východoslovenská obec Rankovce v okrese Košice-okolie sa stala známou na Slovensku i v zahraničí unikátnym projektom svojpomocnej stavby domov, do ktorého sa zapojili Rómovia z miestnej osady.

Pilotný projekt sa začal v roku 2013 a umožnil prvým osadníkom postaviť si legálne murované domy vlastnými silami.

V prvých dvoch etapách projektu vzniklo na pozemkoch kúpených od obce celkovo 14 skolaudovaných domov.

V aktuálnej tretej etape sa stavia ďalších 14 nízkonákladových domčekov. V pláne je aj ďalšie pokračovanie, keďže záujem ľudí je veľký.
Mnohí oceňujú, že projekt dal Rómom nádej, vieru vo vlastné sily a motiváciu urobiť niečo so svojím životom, či vymaniť sa z často bludného kruhu chudoby.

„Život v osade sa zmenil, povedal by som, o 180 stupňov. Mladé rodiny môžu získať svoje vlastné legálne bývanie, domček so záhradkou. Predtým to vôbec nebolo. Spočiatku, keď sme vyberali ľudí v prvej etape, skoro nikto neveril, že sa niečo také môže podariť. Keď sa to však odskúšalo, hlásia sa mnohí ďalší," uviedol miestny terénny pracovník František Turták.

V minulosti boli mladé rómske rodiny odkázané na bývanie s rodičmi v osade, bez pomoci a zamestnania nemali východiska.

„Nie je to len o tom, že si vyriešili bývanie. Na začiatku stavby boli zamestnaní traja - štyria ľudia a teraz z nich máme zamestnaných vyše 60 percent. Je to veľký krok dopredu nielen z hľadiska bývania, ale aj po pracovnej stránke," povedal Turták.
Musia splniť podmienky

Stavba nie je zadarmo a vyžaduje si splnenie prísnych podmienok a aktívnu spoluúčasť záujemcov.

Tí si musia najmenej rok pravidelne sporiť na kúpu pozemku a splácať pôžičku na stavebný materiál. Pri stavbe im pomáha stavebný učiteľ a koordinátor.

Celkový rozpočet domu vychádza na zhruba 12 až 13-tisíc eur. Ide pritom o prírastkový typ bývania s možnosťou ďalšej prístavby.

Ako priblížila Františka Ondrašiková z rankovského združenia Pre lepší život, celý program funguje na spolupráci viacerých organizácií a inštitúcií.

„Potrebná je aktívna účasť obce, ktorá vyčleňuje stavebné pozemky a zabezpečuje technickú infraštruktúru. Do procesu vstupuje aj miestna nezisková organizácia, ktorá robí komunitnú a terénnu sociálnu prácu. V neposlednom rade je to banka, ktorá ponúka výhodnú mikropôžičku. Projektový tím sprevádza klienta pri samotnej výstavbe domu. Najdôležitejším je však klient, ide o to, aby vnímal, že je to jeho dielo, projekt jeho života, aby preberal čo najviac zodpovednosti a úloh na seba," povedala.
Ocenený projekt

Projekt pozitívne hodnotí aj miestny rómsky starosta Stanislav Hada, ktorý oceňuje, ako to v dobrom zmenilo tunajších ľudí.

„Chcel by som v tom pokračovať, pokiaľ sa dá," potvrdil.

Obec sa podľa neho snaží kúpiť vhodné pozemky od súkromných majiteľov, potom ich rozparceluje a predáva klientom.

Prvotný projekt svojpomocnej výstavby v Rankovciach získal v roku 2014 Zlatú cenu pre občiansku spoločnosť, ktorú udeľuje Európsky hospodársky a sociálny výbor v Bruseli.

Realizátorom bola vtedy organizácia ETP Slovensko - Centrum pre udržateľný rozvoj.

V súčasnosti má záštitu nad projektom nezisková organizácia Projekt DOM.ov, ktorá ho preniesla aj do niektorých ďalších obcí v Prešovskom kraji.
Inšpirácia pre zahraničie

Inšpiráciou sa stali Rankovce aj pre zahraničie.

Do dediny prichádzajú ľudia so záujmom o program nielen z blízkych krajín, ako sú Maďarsko a Česko, ale aj vzdialenejších európskych štátov, dokonca až z Ameriky či nedávno z Bangladéša.

„Zaujímajú sa o model, ako to funguje, čo sú pozitíva, riziká, z čoho sa dá poučiť. Vieme, že je záujem prevziať myšlienku a rozvíjať ju aj v susedných krajinách. Projekt sa osvedčil, ale stále ho pokladám za pilotný, lebo sme ďalej v procese učenia sa," skonštatovala Ondrašiková.
Riešia pitnú vodu pre osadu

Aktuálne v rómskej osade pre chýbajúci vodovod riešia problém s pitnou vodou.

Obyvatelia, ktorí nemajú vlastné studne, musia denne chodiť s vedrami a bandaskami do dvoch obecných studní.

V rámci eurofondového projektu s rozpočtom 109 000 eur sa využije 74 metrov hlboký vrt s potrubným rozvodom vody pre 500 ľudí.

„Vrt už je urobený, na jar by mali pokračovať práce," uviedol starosta.

Čítajte viac: kosice.korzar.sme.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
Súhlasí Esenc


93.
označiť príspevok

Milanôčko muž
   1. 7. 2019, 22:00 avatar
Ty nevieš napísať svoj názor do jedného súvetia a vždy budeš opisovať názory iných ?     


98.
označiť príspevok

Esenc
   1. 7. 2019, 22:08 avatar
Edo. Niečo podobné existuje aj blízkom okolí našej vsi. Spišský Hrhov.
Tiež tam chodia z celej únie ako do ZOO a kukajú na nich. Starosta vytvoril obecnú firmu, kde cigáni pracujú, ale!§
Dokedy to bude trvať??
Ja si myslím, kým potečú peniaze z EU aj na takéto projekty ak prameň vyschne, tak sa aj obecná firma asi rozpustí a pomaly sa to všetko vráti do pôvodného stavu. Nech sa tak nestane, ale obavy mám.
Jedine vzdelanie a vytrhnutie z prostredia, v tom vidím šancu, ale pokiaľ a v našich osadách sa plodia nevzdelateľní, tak to tak bude a bude ich viac a viac, lebo vedia iba plodiť. 


102.
označiť príspevok

Osvietený muž
   1. 7. 2019, 22:17 avatar
Je to otázkou aké budú kontrolné nástroje .

Ano správne si povedal apelovať na vzdelanie od jasiel cez škôlku zakladnú školu socializovať a zvykať isté návyky . A samozrejme motivovať.

Kričanie zo zaťatou päsťou ako im treba zobrať chlieb , vodu a chatrč samozrejme nie je riešenie ale nezmysel ba naopak je to recept na ešte väčšie zhoršenie problemu .

Treba postaviť nové bývanie ale i preverovať ako ho nájomníci užívajú .
Naopak sa to nedá zburať osadu odpojiť od vody jedla atd .

Ten problém ktorý sa tu nakopil treba riešiť netreba preto plakať .


9.
označiť príspevok

Osvietený muž
   1. 7. 2019, 17:55 avatar
U nás je nezamestnanosť 1,7 % čiže desatisíce pracovníkov na západne Slovensko dovážame z tretích krajín .


10.
označiť príspevok

Milanôčko muž
   1. 7. 2019, 17:56 avatar
Nepomýlil si si čiarku ako je u teba zvykom ?  


11.
označiť príspevok

-era- muž
   1. 7. 2019, 17:58 avatar
Možno by bolo lepšie tie fabriky priamo postaviť v tretích krajinách, nemuseli by sem voziť ľudí.
Súhlasí panoramix


13.
označiť príspevok

panoramix muž
   1. 7. 2019, 18:01 avatar
Co znamená u vás , to je v Bratislavskej kaviarni?..... To 1,7% to sú tie muchy?


15.
označiť príspevok

Milanôčko muž
   1. 7. 2019, 18:02 avatar
To sú migrantomuchy.  


16.
označiť príspevok

Starý chren muž
   1. 7. 2019, 18:02 avatar
V Bratislave je veľa kaviarní, nie len jedna.


18.
označiť príspevok

Milanôčko muž
   1. 7. 2019, 18:03 avatar
Je tam aj veľa štetiek ?


21.
označiť príspevok

Starý chren muž
   1. 7. 2019, 18:07 avatar
Je. V predajni farby- laky.  


23.
označiť príspevok

Milanôčko muž
   1. 7. 2019, 18:07 avatar
Takže sú to ešte aj feťáčky kua ?   


19.
označiť príspevok

Osvietený muž
   1. 7. 2019, 18:05 avatar
U nás znamená v Trenčianskom kraji .

Ak ľahko sa idioti naučili slovko liberal o ktorom ešte nedávno ani netušili a ako ľahko si osvojili Pražskú kaviareň na Bratislavskú huaaaaaaaaa

Pražská kavárna je pejorativní označení pro nejasně definovanou skupinu velkoměstských intelektuálů, kteří jsou veřejně aktivní a zajímají se o politiku. Má se jednat zejména o dřívější voliče ODA a Unie svobody,[1][2] kteří se snaží navazovat na politiku pravdy a lásky, již prosazoval Václav Havel. Výraz kavárna odkazuje na místa setkávání intelektuálů,[3] přičemž Praha je chápána jako symbol velkoměsta s intelektuály odtrženými od reality „běžných lidí“. Pojem poměrně často používá zejména prezident Miloš Zeman, díky čemuž se stal významnou součástí českého politického diskurzu a veřejného prostoru vůbec, včetně mnoha pokusů o jeho přesnější definici.

cs.wikipedia.org Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


24.
označiť príspevok

Boris muž
   1. 7. 2019, 18:43 avatar
Prečo teda pičuješ po internete????
Súhlasí Milanôčko


25.
označiť príspevok

Milanôčko muž
   1. 7. 2019, 18:44 avatar
Lebo mu za to platia PičaputoTrumpovci.


29.
označiť príspevok

Boris muž
   1. 7. 2019, 18:51 avatar
Medzi nimi sa nájdu aj až takí sprostí, že to robia zadarmo  
Súhlasí Milanôčko


31.
označiť príspevok

Milanôčko muž
   1. 7. 2019, 18:52 avatar
Myslím si, že Eduard je jedným z nich.   


26.
označiť príspevok

Boris muž
   1. 7. 2019, 18:45 avatar
Nezaočkovaní si nesú svoje riziko, zaočkovaní sa nemajú čoho obávať, o čom je táto téma? Asi naozaj iba o pičovaní....


27.
označiť príspevok

Milanôčko muž
   1. 7. 2019, 18:46 avatar
No piče, no do piče o pičovaní do piče spičenej.   
Súhlasí Boris


34.
označiť príspevok

Scarletta žena
   1. 7. 2019, 19:19 avatar
kozojeb , ty si ešte nepočul nič o očkavani pred cestou do zahraničia ? alebo na Slovensku máte choleru alebo maláriu ? vypatlane .


35.
označiť príspevok

Milanôčko muž
   1. 7. 2019, 19:20 avatar
Jebokoza.


36.
označiť príspevok

Boris muž
   1. 7. 2019, 19:21 avatar
Ty o čom zase točíš hlupota? Čo si nepochopila?!


38.
označiť príspevok

Scarletta žena
   1. 7. 2019, 19:23 avatar
36. ty si zrejme nepochopil pointu ako vzdy . ak na slovensko niekto dovlečie z ázie zltú zimnicu, na to sú Slováci zaočkovani ? ved tys tupy


40.
označiť príspevok

Boris muž
   1. 7. 2019, 19:29 avatar
Tupá si ty.. Ak si myslíš, ze tvoje telo znesie vakcínu na každú agresívnu nemoc sveta, tak si pekný kokot.. kvalitný, taký krátky, ale hlavne tenký.....
Reálne je si skôr strážiť hranice, ako rozumní ľudia, presne tak isto, ako si strážiš svoj pozemok teliatko, vieš? A z rizikovych krajín majú návštevníci podstupovať kontroly.. To je také normálne.. Nie jebať do každého rizikové vakcíny..


46.
označiť príspevok

Scarletta žena
   1. 7. 2019, 20:02 avatar
40. kozojeb, to očkovanie je individuálne podla toho do krorej destinácie cestuješ. to je vidiet ze si bol v prdely


47.
označiť príspevok

Milanôčko muž
   1. 7. 2019, 20:04 avatar


48.
označiť príspevok

Boris muž
   1. 7. 2019, 20:13 avatar
Dajte jej niekto hrkálku do ruky, veď toto je normálne ešte debilné decko......

"ak na slovensko niekto dovlečie z ázie zltú zimnicu, na to sú Slováci zaočkovani ?"
"to očkovanie je individuálne podla toho do krorej destinácie cestuješ"

???To si fakt taký kokot?
Súhlasí Milanôčko


49.
označiť príspevok

Milanôčko muž
   1. 7. 2019, 20:15 avatar
Je to fakt, bohužiaľ, tam nieje žiadna pretvárka.  
Súhlasí Boris


52.
označiť príspevok

Boris muž
   1. 7. 2019, 20:29 avatar
Milena, ale vážne.. Takéto bytosti sa ti snažia nahovoriť, že treba nosiť 25 kilovú nepriestrelnú vestu, voziť sa v pancierovanom aute, mať pri sebe deviatku, najlepšie aj škorpióna, nejaký ten granát, postavať okolo domu 3,5 metrový, betónový plot a na vrch natiahnuť ostatnatý drát, dom zaskliť nepriestrelným sklom v oknách a tak ďalej, ale rozhodne si nepraj bezpečnú krajinu kde platí právo a spravodlivosť, kde sa ľudia nemusia báť o život, kam prídu. To je to isté, čo ten kokot drísta o očkovaniach.


51.
označiť príspevok

Scarletta žena
   1. 7. 2019, 20:27 avatar
48. kozojeb, ak sa nainfikuješ niekde na dovolenke v peru alebo v ázii na choleru a dovlečieš to na Slovensko, vznikne z toho epidémia . pretoze Slováci nie su preventívne očkovani proti bakteriám cholery , vieš ty sedlák. aj ked to bol príklad


54.
označiť príspevok

Boris muž
   1. 7. 2019, 20:32 avatar
Tak sa nejeb do peru ty piča debilná...
Kristove rany, ty si čo všetko musela pofetovať, aby ti takto odjebalo rozum..
Ja sa nebudem ládovať jedmi len preto, že ty si unudená , nekreatívna piča. Ty sa chceš niekam jebať, ty sa očkuj a ty behaj po kontrolách u lekárov, čo s tým mám ja? Prečo chce pojebaný liberál rozkazovať druhým,co majú robiť, keď len on je jebnutý a robí pičoviny?!


56.
označiť príspevok

Scarletta žena
   1. 7. 2019, 20:47 avatar
54. kozojeb, uz ta zase chytá hysák ? to bol iba napríklad s tou epidémiou v úvode. ale inak, ze si sprosty a nevzdelany nie je moj problém. normálny človek sa informuje o zdravotnych rizikách nez niekam vycestuje . pre mna za mna zdechni aj na besnotu, o jedného drbnutého menej  


59.
označiť príspevok

Boris muž
   1. 7. 2019, 21:08 avatar
No konečne.. ži a nechaj žiť. Vy slniečka ste plné rozporov.. Toľko minžujete na socializmus, lebo to bol diktát, pri tom sami neviete prestať diktovať.
A sme pri mojom prvom príspevku. Tí, ktorí chcú, nech sa zaočkujú aj proti nádche. Oni sa nemajú ďalej čo báť nezaočkovaných, jedine, že by tým vakcínam sami neverili a to je opať totálny nonsense, že?!
No najlepšia ochrana je nepúšťať si do krajiny hockoho a len tak. Do svojho domu, bytu si tiež nepúšťaš hockoho... no a to sme ale zase pri tom, ze EU je uberkokotina a slniečka chcú zabiť nás aj seba...


66.
označiť príspevok

Scarletta žena
   1. 7. 2019, 21:32 avatar
59. jakoze topic je o rómoch , nie o očkovani . ale však ty si mentálne retardovany


70.
označiť príspevok

Boris muž
   1. 7. 2019, 21:36 avatar
O rómoch v Peru?


73.
označiť príspevok

Scarletta žena
   1. 7. 2019, 21:37 avatar
70. ty si začal off topic . ale ty si yebnuty


37.
označiť príspevok

Boris muž
   1. 7. 2019, 19:22 avatar
Jáj, ty len pičuješ, zabudol som...


39.
označiť príspevok

Scarletta žena
   1. 7. 2019, 19:25 avatar
37. to je tvoja parketa . a potom nastupujú hysáky  


41.
označiť príspevok

Boris muž
   1. 7. 2019, 19:30 avatar
To je tvoja parketa, potom ti tečie krv z nosa, potom sa začneš pchať do análu najvačším jebkom z okolia a napokon to aj tak vzdáš a zdrhneš, lebo nemáš čo rozumné povedať.   
Súhlasí Milanôčko


42.
označiť príspevok

Milanôčko muž
   1. 7. 2019, 19:31 avatar
Si ho riadne dojebal terazky, asi sa mu stoporil aj nosokokot.   


44.
označiť príspevok

Scarletta žena
   1. 7. 2019, 19:38 avatar
42. ty radšej pošli borisovi nafukovaciu anču, lebo ti ho strčí do riti  


45.
označiť príspevok

Milanôčko muž
   1. 7. 2019, 19:39 avatar
Vyhoň si ho Róbertom.   


43.
označiť príspevok

Scarletta žena
   1. 7. 2019, 19:36 avatar
41. čo zas ?   poplač si


28.
označiť príspevok

Boris muž
   1. 7. 2019, 18:50 avatar
V slniečkárskom slovníku je to "prapiča".  
Súhlasí Milanôčko


30.
označiť príspevok

Milanôčko muž
   1. 7. 2019, 18:51 avatar
No do pičáka zapičovaného, to je f pičingu.  
Súhlasí Boris


32.
označiť príspevok

Boris muž
   1. 7. 2019, 19:00 avatar
To bude nový oficiálny názov slniečkárskych aktivít - Pičing.   
Súhlasí Milanôčko


33.
označiť príspevok

Milanôčko muž
   1. 7. 2019, 19:01 avatar
Ten už má stranu Žaludi a títo budú Pičingári, kua to bude rendžers.    
Súhlasí Boris


50.
označiť príspevok

Pes124 muž
   1. 7. 2019, 20:24 avatar
38. Žltá zimnica, už by tu pred časom bola. Očkovanie sa odporúča, ak ideš tam. Zbytočný strašiak. No nepodceňovať to.


53.
označiť príspevok

Scarletta žena
   1. 7. 2019, 20:29 avatar
Pes124, tebe yebká ? dokonca očkovanie proti zltej zimnici , je pred cestou do zahraničia ( rizikovych krajin) ako jediné POVINNÉ


55.
označiť príspevok

Pes124 muž
   1. 7. 2019, 20:39 avatar
53. Neyebká. Myslel som na obavy, že niekto to prinesie sem. Charakterizuj žltú zimnicu.


57.
označiť príspevok

Scarletta žena
   1. 7. 2019, 20:49 avatar
55. www.ruvztv.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk . ale ja neriešim vyskyt epidémia, to slúzilo len ako príklad, topic je o rómoch .


58.
označiť príspevok

Pes124 muž
   1. 7. 2019, 20:55 avatar
57. čo s nimi máte, tiež mi lezú na nervy, ja idem platiť šeky a na poštu sa nedostanem, lebo menšina si prišla po soc. dávky. Je to tak, neurobíš s tým nič, hlavne nie rok pred voľbami. Veď treba hlasy.


62.
označiť príspevok

EnaXnaY muž
   1. 7. 2019, 21:23 avatar
Začni používať internet banking a na poštu už nemusíš
Súhlasí Scarletta


63.
označiť príspevok

Milanôčko muž
   1. 7. 2019, 21:29 avatar
Nepočúvaj ho, lebo sa neuvidíš s reálnymi bytosťami alias ľudmi a ti z toho jebne !!!!!!


65.
označiť príspevok

Scarletta žena
   1. 7. 2019, 21:31 avatar
62. jep zijeme v digitálnej dobe .


67.
označiť príspevok

EnaXnaY muž
   1. 7. 2019, 21:34 avatar
Veď nebudem jak kokot čakať na pošte, keď to isté zvládnem pár klikmi z pohodlia domova


68.
označiť príspevok

Scarletta žena
   1. 7. 2019, 21:35 avatar
67. a ako to robia ked majú banku vo švajci?


75.
označiť príspevok

EnaXnaY muž
   1. 7. 2019, 21:40 avatar
Vo švajci nepoznajú IB?


79.
označiť príspevok

Scarletta žena
   1. 7. 2019, 21:44 avatar
75. píšem o tych čo nepouzívaju banking


80.
označiť príspevok

EnaXnaY muž
   1. 7. 2019, 21:46 avatar
To sú spiatočníci, ktorí čoskoro vyhynú


91.
označiť príspevok

Scarletta žena
   1. 7. 2019, 21:58 avatar
80. dnes na 15 minút vypadol facebook, tak som sa išiel porozprávat s rodičmi. - zistujem ze sú to velmi mili ludia


64.
označiť príspevok

Scarletta žena
   1. 7. 2019, 21:29 avatar
Pes124, máme s nimi to, ze hejtovanie rómov na internete nie je riešenie . zbytočne to vyvoláva nenavistné emócie, ešte aj proti tym slušnym . a za dva a pol, ze všetci sú súčastou riešenia . nenávist voči rómom neznízi rómsku nezamestnanost, nenávist voči rómom neznîzi kriminalitu rómov, nenávist voči rómom neprinesie ziadnu zmenu
otázka je či ide ludom o zmenu alebo im vyhovuje na niekoho pičovat


69.
označiť príspevok

hokejis muž
   1. 7. 2019, 21:35 avatar
Nenávisť proti bielym čo rieši ?


82.
označiť príspevok

Scarletta žena
   1. 7. 2019, 21:47 avatar
69. teba niekto diskriminuje pri pracovnom pohovore pretoze si "biely" ?


83.
označiť príspevok

Milanôčko muž
   1. 7. 2019, 21:49 avatar
To nie, len potom mi najebe minimálnu mzdu !!!!!!!!!!!!    


85.
označiť príspevok

EnaXnaY muž
   1. 7. 2019, 21:51 avatar
Viac si nezaslúžiš bo nedopraješ cigáňom


86.
označiť príspevok

Milanôčko muž
   1. 7. 2019, 21:52 avatar
Je cigáňom doprajem, budú makať ako niekedy my biely, až sa im bude z nozdier kúriť !!!!!!!!


88.
označiť príspevok

Esenc
   1. 7. 2019, 21:56 avatar
Ber!!!
Ja nemám ani tu.    


76.
označiť príspevok

Esenc
   1. 7. 2019, 21:40 avatar
Pes124, máme s nimi to, ze hejtovanie rómov na internete je riešenie . zbytočne to vyvoláva navistné emócie, ešte aj proti tym slušnym . a za dva a pol, ze všetci sú súčastou riešenia . návist voči rómom znízi rómsku zamestnanost, návist voči rómom znîzi kriminalitu rómov, návist voči rómom prinesie ziadnu zmenu
otázka je či ide ludom o zmenu alebo im vyhovuje na niekoho.......... 


60.
označiť príspevok

Pes124 muž
   1. 7. 2019, 21:14 avatar
12. vedia robiť, ak chcú. Systém je však nastavený tak, že vlastne nemusia. Tak to bolo aj za socíku. Zo svojho okolia poznám niekoľkých čo normálne fungujú. Je ich však veľmi málo. Nie je treba siahať do histórie, je to iná mentalita. Žiaľ kočovať už nemôžu.
Súhlasí Boris


61.
označiť príspevok

Boris muž
   1. 7. 2019, 21:19 avatar
Nieje ich ani tak málo, ako sa im málo dáva príležitosť.
Avšak nečudujme sa... bieli slováci nemajú riadnu robotu, musia cestovať von.. tak kde by mali cigáni normálnu robotu..


71.
označiť príspevok

Scarletta žena
   1. 7. 2019, 21:36 avatar
a bolo by fajn keby podobnych slušnych rómov bolo viac


74.
označiť príspevok

hokejis muž
   1. 7. 2019, 21:39 avatar
Za sociku-cigani tiež museli byt zamestnani to dnes sa môžu flakat-


72.
označiť príspevok

Pes124 muž
   1. 7. 2019, 21:36 avatar
61. Príležitosti sú. Prečo u nás v dedine nevidím na VPP Róma? Asi tých pár korún nepotrebuje. Nemajú vzdelanie, pracovné návyky a to už počas niekoľkých generácií. Asi je chyba v systéme, či?


77.
označiť príspevok

Scarletta žena
   1. 7. 2019, 21:42 avatar
61. v zahraničí neexistujú predsudky, preto je aj drvivé % romov zamestnanych .


87.
označiť príspevok

hokejis muž
   1. 7. 2019, 21:53 avatar
A teraz realitu


78.
označiť príspevok

Pes124 muž
   1. 7. 2019, 21:43 avatar
71. Pred časom som mal zlé obdobie. Chcel som ísť robiť dobrovoľníka, nie dobrodružstvo v Afrike na niekoľko týždňov. V pláne som mal krajiny bývalého ZSSR, nešlo to. Tak reku idem pomôcť Rómom. Ani to nešlo. Byrokracia taká, že až po hlavu. Tak potom čo?


81.
označiť príspevok

Esenc
   1. 7. 2019, 21:46 avatar
Možno si mal pomáhať cigánom, ako p. Kuffa. Skoč do Žakoviec a pýtaj sa isto ťa neodmietne.
Súhlasí Scarletta


84.
označiť príspevok

Scarletta žena
   1. 7. 2019, 21:49 avatar
81. aj bez byrokracie
Súhlasí Esenc


90.
označiť príspevok

Pes124 muž
   1. 7. 2019, 21:57 avatar
81,84 p. Kuffa má trochu iné zameranie. Venujem sa teraz ŤZP ľuďom.


92.
označiť príspevok

Scarletta žena
   1. 7. 2019, 21:59 avatar
ved u kuffu su aj TZP


99.
označiť príspevok

Esenc
   1. 7. 2019, 22:13 avatar
90 Aké iné zameranie?
On pomáha!! Bol som v Žakovciach neraz, videl som tam aj na vozíčku sa jednu pani pohybovať po dvore a iste tam boli aj nevládni, takže sa mi zdá, že terazky hľadáš výhovorky.


107.
označiť príspevok

Pes124 muž
   1. 7. 2019, 22:29 avatar
je to hlavne resoc a veľmi úspešný, nehľadám výhovorky robím to čo prinesie úžitok iným aj mne
Súhlasí Esenc, Scarletta


110.
označiť príspevok

Esenc
   1. 7. 2019, 22:32 avatar
Ja len, že cigánom si písal a nejakú byrokraciu, tak som z fleku dal, to o čom viem.  
Ja oba to robím, čo iným ale hlavne mne úžitok prináša.  


128.
označiť príspevok

Pes124 muž
   1. 7. 2019, 22:58 avatar
Nechapendo. Z tvojej strany. Tie šeky je nutné zaplatiť. Každý mesiac. Zadarmo sa táto robota dá robiť len určitý čas. Z fleku nič nedávaj, keď nemáš dosť informácií.
Súhlasí Scarletta


130.
označiť príspevok

Esenc
   1. 7. 2019, 23:02 avatar
Ja som tu za najsprostejšieho.
Keď si chcel ísť do Afriky, to by šeky preplácal Mengistu Haile Mariam??
Písal si na pol roka a že cigáni a že prekážky a že ŤZP , keď ti to ponúknem v jednom a doma, tak sa urážaš. Mne smelo nadávaj koľko chceš, ja sa neurazím, lebo nechápem, že ma urážaš.   


135.
označiť príspevok

Pes124 muž
   1. 7. 2019, 23:13 avatar
Čítal si nepozorne. Ja ŤZP ľudí mám, doma. Nemám dôvod sa uraziť a neuvedomujem si, že by som urazil teba.


139.
označiť príspevok

Esenc
   1. 7. 2019, 23:20 avatar
Tak to vidíš, že si nevymýšľam, že som tu za najsprostejšieho, vysvetlím:
Pred časom som mal zlé obdobie. Chcel som ísť robiť dobrovoľníka, nie dobrodružstvo v Afrike na niekoľko týždňov. V pláne som mal krajiny bývalého ZSSR, nešlo to. Tak reku idem pomôcť Rómom. Ani to nešlo. Byrokracia taká, že až po hlavu. Tak potom čo?
Možno si mal pomáhať cigánom, ako p. Kuffa. Skoč do Žakoviec a pýtaj sa isto ťa neodmietne.
81,84 p. Kuffa má trochu iné zameranie. Venujem sa teraz ŤZP ľuďom.
90 Aké iné zameranie?
On pomáha!! Bol som v Žakovciach neraz, videl som tam aj na vozíčku sa jednu pani pohybovať po dvore a iste tam boli aj nevládni, takže sa mi zdá, že terazky hľadáš výhovorky.
?je to hlavne resoc a veľmi úspešný, nehľadám výhovorky robím to čo prinesie úžitok iným aj mne
Ja len, že cigánom si písal a nejakú byrokraciu, tak som z fleku dal, to o čom viem.
Ja oba to robím, čo iným ale hlavne mne úžitok prináša.
Nechapendo. Z tvojej strany. Tie šeky je nutné zaplatiť. Každý mesiac. Zadarmo sa táto robota dá robiť len určitý čas. Z fleku nič nedávaj, keď nemáš dosť informácií.

Tak to vidíš a ja sprostý som nepochopil, že ty ich máš doma.    
To bolo každému jasné, iba mne nie.
Odpustíš mi?
A ešte jedna rada zadarmo s peter67, Temnýmyseľ a aZBielych Karpatov, to sú takí istí sprostáci ako ja, nevšímaj si ich.  


144.
označiť príspevok

Pes124 muž
   1. 7. 2019, 23:23 avatar
Aj irónia ma baví.
Súhlasí Scarletta


145.
označiť príspevok

Milanôčko muž
   1. 7. 2019, 23:24 avatar
A čo takto realita ty besňáku dog in fájr ?


148.
označiť príspevok

Scarletta žena
   1. 7. 2019, 23:28 avatar
144. Pes124. nakoniec vyzerá ze si celkom normálny


154.
označiť príspevok

Pes124 muž
   1. 7. 2019, 23:38 avatar
Som. Zaplatiť za pripojenie nezabudnem.


155.
označiť príspevok

Scarletta žena
   1. 7. 2019, 23:43 avatar
154. a na koho si pripojeny , na matrix ?


156.
označiť príspevok

Pes124 muž
   1. 7. 2019, 23:49 avatar
možno


157.
označiť príspevok

Scarletta žena
   1. 7. 2019, 23:50 avatar
156. tell me about , pls


158.
označiť príspevok

Pes124 muž
   1. 7. 2019, 23:53 avatar
Why? Have I?


159.
označiť príspevok

Scarletta žena
   1. 7. 2019, 23:56 avatar
158. weil ich interessiert bin Ale mozeme aj slovensky  


160.
označiť príspevok

Milanôčko muž
   2. 7. 2019, 00:03 avatar
Noch a hroch ajn mall, na móĺ.sk.


161.
označiť príspevok

Pes124 muž
   2. 7. 2019, 00:08 avatar
Beriem slovenčinu. Otázka znie. Prečo?


162.
označiť príspevok

Scarletta žena
   2. 7. 2019, 00:14 avatar
161. pretoze je to super zaujimavé


163.
označiť príspevok

Pes124 muž
   2. 7. 2019, 00:18 avatar
A čo je zaujímavé? Podľa mňa normálka.


164.
označiť príspevok

Scarletta žena
   2. 7. 2019, 00:22 avatar
163. nie kazdy si uvedomuje ze je otrok, preto je to zaujimave .


165.
označiť príspevok

Pes124 muž
   2. 7. 2019, 00:26 avatar
Každý je otrokom niečoho. Musím ísť spať, zajtra mám 12-ku.


166.
označiť príspevok

Milanôčko muž
   2. 7. 2019, 00:27 avatar
Ty pedofil jeden .   


167.
označiť príspevok

Scarletta žena
   2. 7. 2019, 00:58 avatar
165. ja nie asi mi to neimplementovali


152.
označiť príspevok

Esenc
   1. 7. 2019, 23:30 avatar
Tak to si tu potom správne.
iba nezabudni platiť za pripojenie.  


132.
označiť príspevok

Scarletta žena
   1. 7. 2019, 23:11 avatar
ale ti dáva  


134.
označiť príspevok

Milanôčko muž
   1. 7. 2019, 23:12 avatar
Peter mu dáva viac !!!!!!!!!    


114.
označiť príspevok

Osvietený muž
   1. 7. 2019, 22:35 avatar
Myslel som že sa venuje politike a nenávisti nekresťanských ľudí


94.
označiť príspevok

Osvietený muž
   1. 7. 2019, 22:01 avatar
Vždy je to len a len o motivačnom faktore a ten zlyháva
Súhlasí Scarletta


95.
označiť príspevok

Milanôčko muž
   1. 7. 2019, 22:02 avatar
Kde urobili soudruzi liberáli chybu ?


96.
označiť príspevok

Scarletta žena
   1. 7. 2019, 22:05 avatar
osvieteny do velkej miery aj motivácia . ale ludia sa všeobecne nesprávajú rozumne a prakticky ale emociálne


97.
označiť príspevok

Osvietený muž
   1. 7. 2019, 22:07 avatar
Vždy je čo meniť a vždy existujú riešenia . Tie sa budú i konať . Je to beh na dlhú trať .


101.
označiť príspevok

Scarletta žena
   1. 7. 2019, 22:15 avatar
ako, chceš prerobit mentalitu slovákov ? gl


103.
označiť príspevok

Esenc
   1. 7. 2019, 22:20 avatar
Zmiešaním s imigrantmi z Afriky, alebo Blízkeho východu.  


104.
označiť príspevok

Milanôčko muž
   1. 7. 2019, 22:21 avatar
A nie z ďalekého Mongolska ?   


108.
označiť príspevok

Scarletta žena
   1. 7. 2019, 22:30 avatar
103. jep ked budú všetci premiešani , zanikne rasizmus


112.
označiť príspevok

hokejis muž
   1. 7. 2019, 22:33 avatar
Ty si zmeska


116.
označiť príspevok

Scarletta žena
   1. 7. 2019, 22:39 avatar
112. nie ja som podla Šteinerovej filozofie , múdra a vyvolená


117.
označiť príspevok

Milanôčko muž
   1. 7. 2019, 22:40 avatar
Kurva je to a nie zmeska.   


113.
označiť príspevok

Esenc
   1. 7. 2019, 22:34 avatar
Nezanikne!!!
Rasizmus je večný.  
Aspoň ten môj. A ten nezanikne ani mojim zánikom!!!    


115.
označiť príspevok

Scarletta žena
   1. 7. 2019, 22:38 avatar
113. no niektori okrem toho ze su bieli , sa nemajú čím pochválit vela členov KKK boli v podstate "white trash"
Súhlasí Osvietený


118.
označiť príspevok

Esenc
   1. 7. 2019, 22:46 avatar
Nemajú??  
Ja mám kamaráta Eda.   
Súhlasí Osvietený


119.
označiť príspevok

Scarletta žena
   1. 7. 2019, 22:50 avatar
118. a čo s tym ma Edo ?  


121.
označiť príspevok

Milanôčko muž
   1. 7. 2019, 22:51 avatar
Milovali sa s Peťkom, už sú v spojení a sú spojený.
Súhlasí Esenc


122.
označiť príspevok

Scarletta žena
   1. 7. 2019, 22:52 avatar
121. čo je, kozojeb sa odhlásil, nemáš sa s kym porozprávat ?  


125.
označiť príspevok

Esenc
   1. 7. 2019, 22:56 avatar
Počkaj, keď to dáme dohromady v trojke.     
Ja som rozhodca!!!! A nalievam presne po rysku.     
Súhlasí Milanôčko


126.
označiť príspevok

Milanôčko muž
   1. 7. 2019, 22:56 avatar
Ty kapitalisto..........     
Súhlasí Esenc


129.
označiť príspevok

Esenc
   1. 7. 2019, 22:58 avatar
Isto??   


120.
označiť príspevok

Osvietený muž
   1. 7. 2019, 22:50 avatar
Aj dvoch ak zarátame Diniča
Súhlasí Esenc


123.
označiť príspevok

Milanôčko muž
   1. 7. 2019, 22:53 avatar
Dinič pestoval vinič ?


124.
označiť príspevok

Scarletta žena
   1. 7. 2019, 22:53 avatar
120. diniča uz nikto nepozná . ste zaspali dobu


127.
označiť príspevok

Esenc
   1. 7. 2019, 22:58 avatar
Ty si nikto????   


131.
označiť príspevok

Scarletta žena
   1. 7. 2019, 23:10 avatar
127. ale jeto vtipné ako sa stale chvastaš s tym diničom


133.
označiť príspevok

Esenc
   1. 7. 2019, 23:12 avatar
Je smutné, že na neho myslíš.   
Na Eda Diniča.
Ja som myslel na Eda.  
Súhlasí Osvietený


136.
označiť príspevok

Milanôčko muž
   1. 7. 2019, 23:14 avatar
Edo ako Edo, obidvaja začínali ako vyhadzovači..................len ten náš skončil o trošíčku lepšejšie.   


146.
označiť príspevok

Havranie muž
   1. 7. 2019, 23:26 avatar
Ba i rovnakemu športu sme holdovali ba i škole goju ryu . Akurat ja nie som majster Europy

Edo Dinič prefackal aj Ivana Lexu keď vykazoval známky neposlušnosti .

Tak Robo ako i Edo boli super športovci . Zistenie , že môžu čokolvek a koks im spôsobili v hlavách chaos .

Ano kto prežil môže to považovať za úspech to je fakt taká bola doba 90 rokov


153.
označiť príspevok

Esenc
   1. 7. 2019, 23:35 avatar
Tak to vidíš a ja som s Edom vydržal kumitovať cca 8 sekúnd.
Vždy ma baťárisko v telocvični chytil.     Niekedy aj skôr.    


137.
označiť príspevok

Scarletta žena
   1. 7. 2019, 23:16 avatar
133. ale o diničovi sa musíš zmienit minimalne raz za tyzden. tyzden bez diniča - strateny tyzden  


138.
označiť príspevok

Milanôčko muž
   1. 7. 2019, 23:17 avatar
ATy bez Fotóna jednu hodinu a už ti puchnú vnútorné pysky.   


140.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   1. 7. 2019, 23:20 avatar
ty si mala nieco so syticom


141.
označiť príspevok

Milanôčko muž
   1. 7. 2019, 23:20 avatar
Keby len so " syticom "   


149.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   1. 7. 2019, 23:28 avatar
ja viem len o petrovi a Martinovi ty zvrhlacka 


142.
označiť príspevok

Esenc
   1. 7. 2019, 23:21 avatar
Teraz mi napíš, kde som sa zmienil o Edovi Diničovi??


143.
označiť príspevok

Milanôčko muž
   1. 7. 2019, 23:23 avatar
On len provokuje, je to nasadený agent Eda, nie Diniča, a chce ťa vyprovokovať, dúfam, že odoláš, či ?


147.
označiť príspevok

Scarletta žena
   1. 7. 2019, 23:26 avatar
142. čo ja si to zapisujem ? ale ty si ten čo si ho najviac berie do huby


150.
označiť príspevok

Esenc
   1. 7. 2019, 23:29 avatar
Ako chceš moja. Ahoj.


151.
označiť príspevok

Scarletta žena
   1. 7. 2019, 23:30 avatar
150. len pravda moj pekny


105.
označiť príspevok

hokejis muž
   1. 7. 2019, 22:23 avatar
Ako prerobiť mentalitu trolov-?


106.
označiť príspevok

Milanôčko muž
   1. 7. 2019, 22:24 avatar
Najebať ich do osád ku našim spoluobčanom.  


111.
označiť príspevok

hokejis muž
   1. 7. 2019, 22:32 avatar
To by mohlo pomôcť


100.
označiť príspevok

Pes124 muž
   1. 7. 2019, 22:14 avatar
92. sú, ale ja tiež potrebujem z niečoho žiť, veľa nezarobím, stačí mi to, grant z EU asi neprichádza do úvahy


109.
označiť príspevok

Scarletta žena
   1. 7. 2019, 22:32 avatar
ach tááák tys profi vyzeralo to ako irónia
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 21:46,  Štatistický úrad je iba štatistom. Keby nie ZS a malej časti SS, tak by som odhadoval na 900...
dnes, 21:46,  Mizik bude podla ponožiek asi čech
dnes, 21:45,  Krásny biely deň. Po výstupe na Kriváň sme boli pozrieť aj Levočskú bielu pani.
dnes, 21:42,  To znie hneď lepšie na toho prvého na fotke z ľava ten Kašpar Kríž +bombera +magat
dnes, 21:39,  Ale pri hlasovaní o vstupe do EU to našťastie u riti nebolo viac ako 50 % voličov...
dnes, 21:37,  ceny nie su vysoke len ty máš malo financií
dnes, 21:35,  V Česku sú traja králi prepotrbní!! V každej domácnosti, kde sa nachádza aspoň jeden nad...
dnes, 21:31,  Edo. Nemáš pravdu. Tam boli otázky proti!! Ja by rád som sa dozvedel ako by sa odpovedalo...
dnes, 21:30,  Tiež sa zabávam na tvojich komentaroch . To chce dobreho lekára
dnes, 21:20,  výsledky hlasovania vieme z roku 2015 Výsledky Po odovzdaní všetkých zápisníc...
dnes, 21:16,  34. František Kasanický. Čo sa to s tebou deje? Vystúpil ti cukor? Iba som bol zvedavý,...
dnes, 21:11,  mali nás to učiť v škole, tam kde sú vysoké ceny, tam sú bohatí ľudia
dnes, 21:03,  Kopči trole nech je sranda :)
dnes, 20:56,  Cirkev ardzunova
dnes, 20:55,  Takže tak ako od roku 2011 dodnes u teba Boris rozum neprišiel nepríde ani v roku 2019 to...
dnes, 20:51,  Keď zahoríš kresťanskou láskou ale si aj fašista aj komunista je to potom tento mix...
dnes, 20:49,  Nenormalix ty nie si človek ty si narkoman z osady . Aby ľudia vedeli čo všetko si za dobroty...
dnes, 20:46,  Boris vôbec nie len sa zabávam že sám seba považuješ za intelektuála a pritom tvoje IQ je...
dnes, 20:44,  Nenormalix . Neviem kde začať ale skúsim tým 89 rokom *13*13*13 V roku 1989 bolo rusko...
dnes, 20:43,  Osvetielkovaný je chuj takže :)
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie
 
Vstúpiť do manželstva neznamená vzdať sa slobody, ale vymeniť osobnú slobodu za spoločnú.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(343 648 bytes in 0,799 seconds)