Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  politika  téma
kategórie:  

Jeden vševedko a 5 milionov nevedkov. Dobre bude.

28
reakcií
105
prečítaní
Tému 26. marca 2020, 09:20 založil havran.

podobné témy:

1.
označiť príspevok

havran
   26. 3. 2020, 09:20 avatar
Naozaj v tejto krajine neexistuje zdravý rozum?

2.
označiť príspevok

Boris muž
   26. 3. 2020, 09:22 avatar
Zdravý rozum nieje politicky korektný.
Súhlasí havran

7.
označiť príspevok

havran
   26. 3. 2020, 09:31 avatar
Boris - pozri ako sa to potvrdzuje u Osvieteného . On keď sa chce prezentovať ako politický korektný , tak zbohom zdravý rozum.
Súhlasí Boris

8.
označiť príspevok

Boris muž
   26. 3. 2020, 09:35 avatar
Každý sa dočká následkov svojho správania havran.

3.
označiť príspevok

havran
   26. 3. 2020, 09:23 avatar
Treba pozorne počúvať a snažiť sa pochopiť , čo už dnes hovoria ľudia, ktorí sú autoritami vo svojom odbore a majú za sebou i hlboké praktické poznanie. Súčasná pandémia sa stáva nástrojom boja .

4.
označiť príspevok

Osvietený muž
   26. 3. 2020, 09:24 avatar
Zabudol si Havran , že vševedko sa nezmajstroval sám ale zvolili ho voliči. Kedže ty si voliť nebol tak sa nesťažuj . Ty patologický plačko .

6.
označiť príspevok

havran
   26. 3. 2020, 09:28 avatar
Osvietený- teda tebna ako malého vševedka kto zmajstroval? Plačeš ty, lebo si stále v plienkach. Pako na to , aby si preukázal zdravý rozum nemáš a aj teraz len prskáš a snažíš sa od veci tu špliechať.

9.
označiť príspevok

Čeka muž
   26. 3. 2020, 09:39 avatar
havran ty si chudák , ktorý sa sám seba bojí. Na voľbách si sa nezúčastnil a teraz budeš plakať , že ľudia mali inak voliť ?  

To je pre teba vizitkou . Ešte nebola prezidentka v urade už si ju opluval a šíril o nej absurdné klamstvá to je tvoje zrkadlo .
Keď dosávala zo sveta jedno ocenenie za druhým išlo ťa rozdrapiť od hnevu . Napriek tomu , že tieto ocenenia boli i ocenením tvojej krajiny .

Dnes už chrlíš oheň na Matoviča , ktorý je premierom 6 dní čo mal urobiť a neurobiť v dobe čínskeho svinstva ktoré Čína svojou nezodpovednostou a tajením zaprasila celý svet .

Ty náš súdruh vševedko

10.
označiť príspevok

havran
   26. 3. 2020, 10:57 avatar
Čeka- ty si taký pomotaný chlapček. Vymýšľaš si čo som povedal a motáš slová do nesúvislých celkov tak, aby si z toho vymodeloval svoje hovno. Čaputová dostávala ocenenie za to že je normálna. To je ozaj zásluha. Kladieš debilné otázky a rovnako debilne si na ne aj odpovedáš. Matovič sa v ničom nezmenil , on potrebuje stále bojovať. To nie je človek konštruktívneho zamerania a nájde si kdekoľvek negatíva, ktoré sú pre neho droga. To svonstvo už dávno nie je čínske. To len ty máš zasvinenú gebuľu z vnútra. Pre mňa si len červíček, ktorý sa plazí po zemi a tak vidí a z tejto perspektívy aj svet, ktzorý ťa obklopuje.
Ja som vždy dokázal odhaliť vývoj v spoločenských vzťahoch skôr ako potom prišli "múdri" a stavali sa na trybúny odkiaľ vykrikovali svoje "múdrosti" Ja to nepotrebujem, lebo viem, že tí čo vidia dopredu príliš skoro nie sú vítaní.
Tak čo kokotko čo mi ešte povieš? Pre teba je božím darom, keď ti niečo poviem, len otázka je či tomu rozumieš. KOKOTKO.

11.
označiť príspevok

Osvietený muž
   26. 3. 2020, 11:09 avatar
súdruh malý muž

Čaputová dostala za tú kratku dobu čo je prezidentka niekoľko a tak si nejaké pripomenieme aby manipulator aký si ty dostal troška rozumu

2016 – Goldmanova environmentálna cena za aktivity v súvislosti s uzavretím skládky odpadov v Pezinku.

2019 – Európska osobnosť roka v rámci European Leadership Awards, ktoré európskym lídrom udeľujú spravodajská televízia Euronews a Európsky obchodný summit za mimoriadne úspechy v oblasti politiky, obchodu a inovácií.

2019 – titul Ambasádorka životného prostredia 2019, ktorý je udeľovaný Základnou organizáciou Slovenského zväzu ochrancov prírody a krajiny č. 6 Bratislava, Spoločnosťou pre trvalo udržateľný život v SR a Slovenským ochranárskym snemom

2019 – Európska cena za politickú kultúru.

2019 – Pamätná plaketa Stromu pokoja, ktorú udeľuje Občianske združenie Servare et Manere (Vojenský cintorín v Brookwoode, 4. 12. 2019).

trybuny budú asi vybrané slovo po R ty svonstvo

Kokotkom si mal svojho fotra volať keď ťa nakopol do prdele a za gumu poslal učiť . Aby mal od debila pokoj nech ho živý štat.

Takéto hovädá ktoré nejdú voliť a potom mudrujú o voľbách je tu kopec .

Najpremudrelejší súdruhovia .

12.
označiť príspevok

havran
   26. 3. 2020, 14:36 avatar
Plakety, ceny, tituly, politická kultúra,životné prostredie,, osobnosť roka,vyriešené smeti. Ja jej to nechcem uprieť, len mi povedz aký to malo celosvetový vplyv. Si trápny hlupák. Veď to je len výrobný postup na "mimoriadnu osobnosť". Má to tak našľapnuté, že pri jej aktivite už sa nedodstane na nnikoho Nobelovka. To fakt si taký debil, alebo sa len robíš. Ja viem ako a prečo sa vyrábajú osobnosti. Buď si istý, že na Bradle jej pomník stáť nebude.
Súhlasí auxiliarius, Kasafran

13.
označiť príspevok

Osvietený muž
   26. 3. 2020, 14:42 avatar
havran v čom spočíva mimoriadna osobnosť Čaputovej ? V jej pokoji neutočení nepoužívania klamstva fantastickom prejave , otvorenosti , múdrosti vizáži atd .

Je to prezidentka na ktorú môžeme byť právom hrdý .

Ako ju berie svet je užasné. Na to je funkcia prezidenta .

Keby bol vyhral Harabin celý svet by videl že Mečiarová zombie luhar , sviniar atd

Keby Kotleba bolo by Slovensko na smiech celému svetu . Odhliadnuc od skutočnosti že by ho nepriali ani len v Rusku .

Preto sme mali na výber bud si zvolíme reprezentovať slušnosť a morálku alebo idiotov a luharov .

V tom sme obstali na výbornú . I keď musím priznať že Kiska reprezentoval našu krajinu tiež excelentne .
Súhlasí Lemmy, Starý chren

15.
označiť príspevok

havran
   26. 3. 2020, 14:46 avatar
Osvietený - si hlupák, ktorý si myslí, že národ potrebuje počúvať jej uspávanky , ký kapitalistickí poskokovia ožobračujú národ.
Súhlasí Kasafran

14.
označiť príspevok

Lemmy muž
   26. 3. 2020, 14:45 avatar
Hovniar: len mi povedz aký to malo celosvetový vplyv. Si trápny hlupák.

Naopak, to ty si trápny hlupák. Dokonca aj noviny v USA si všimli, že naša prezidentka ide príkladom, keď nosí rúško na tvári v súčasnej pandémii.

The President Of Slovakia Has, Uh, Nailed Her Coronavirus Look
Twitter users referred to Zuzana Čaputová's matching outfit, face mask included, as a "corona drip."

www.huffpost.com Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
Súhlasí Osvietený

17.
označiť príspevok

havran
   26. 3. 2020, 14:52 avatar
Lemmy - nechaj si vysvetliť odborníkom, ako funguje rúško. A ten argument , čo si všimli noviny v USA je špeciálne pre teba hlupáka vytlačený v USA. Ja viem, že s tým nič neurobím a ty zostaneš taký aký si, kým ťe vlastní nedodrbú, to však už bude neskoro. Pamätaj vlastní vždy najpr zožerú tých svojích. Len si to zapamätaj , potom možno pochopíš.
Súhlasí Kasafran

18.
označiť príspevok

Osvietený muž
   26. 3. 2020, 15:00 avatar
havran na ta3 to prezradila samotná prezidentka . Z kusku látky ktorý pri každých šatách zostene jej krajčírka zmajstrovala vo farbe o rúško v ktorom má vložené to zo zornice Banovce so striebornou niťou . Čiže to ktoré je u nás v lekarni bežne dostupné . Včera som si jedno kupil . Oboje sa dá oddeliť a vyprať i prežehliť .

Ano i v USA ako po celom svete si všimli nosenie rúška prezidentkou i premierom i rukaviciach na rukách .
Celý svet to dával za príklad zodpovednosti a múdrosti politikov .

Zase jeden maličký a výborný krok v reprezentovaní našej krajiny .

Chapem že by ťa potešilo keby svet písal o našej prezidentke ako o Trumpovi , Jonsonovi a dalších nezodpovedných politikoch ktorí si dodnes nevedeli rúško natiahnuť .

Ale nestalo sa naša prezidentka to dala zase na výbornu a to ťa zase ide rozdrapit jedom .

22.
označiť príspevok

Lemmy muž
   26. 3. 2020, 15:34 avatar
Havran, si hlupák, pretože bez rúška je väčšia pravdepodobnosť, že nákazu budeš šíriť ďalej, na ostatných, stačí, ak pôjdeš po ulici, a kýchneš, vo vzduchu budú kvapôčky s vírusom, a tak môžeš nakaziť veľké množstvo ľudí. Ale ak máš rúško, a kýchneš, tak rúško zabráni vo veľkom množstve tomu, aby sa kvapôčky dostali do vzduchu, a teda je väčšia pravdepodobnosť, že nenakazíš ostatných. Vo vzduchu vydrží celkom dlho vírus, na to, aby stihol nakaziť ostatných.
Súhlasí Osvietený

23.
označiť príspevok

Lemmy muž
   26. 3. 2020, 15:35 avatar
Havran, vzdelávaj sa: www.humanisti.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

26.
označiť príspevok

Kasafran
   26. 3. 2020, 15:56 avatar
(12) Havran,
Osvietený sa takým nerobí, on väčšinou takým je...
Jeho vzácna výnimka sa skrýva (skrývala?) v schopnosti fotoaparátom majstrovsky zachytávať vzácne a neopakovateľné momenty zo života prírody, začo som ho už viackrát na tomto DF úprimne ocenil...
Nuž, čo s ním - zrejme mu čím ďalej-tým viac vynáša šírenie podsúvaných/servírovaných sionfašistických bludov na tomto diskusnom fóre...

27.
označiť príspevok

Osvietený muž
   26. 3. 2020, 16:04 avatar
Kasafran ja dokážem hravo ľavou zadnou zarobiť za jednu svadbu 600€ bez problemu . Pri tej technike akú mám dnes a fakt kvalitných sklách a rýchlostiach upravy fotiek to mám tak 60 € na hodinu.
Kedže mám tri telá canon 30 D canon 50 D a canon 5 D nemusím ani objektívy prehadzovať .
Neveril by si aký je obrovský dopyt .

16.
označiť príspevok

Lemmy muž
   26. 3. 2020, 14:46 avatar
Podľa mňa havran voliť bol, a volil podľa svojho osla, Kasafrana, kotlebovcov.

19.
označiť príspevok

Osvietený muž
   26. 3. 2020, 15:01 avatar
Lemmy nie Havran voliť nebol tak ako Imo a spol . Oni potom mudrujú ako zle národ zvolil ale oni sa boja seba .

20.
označiť príspevok

havran
   26. 3. 2020, 15:08 avatar
Osvietený - len si hlúpo domýšľaš a fantasmagorický filozofuješ . Len ti poviem, že som nevolil mastného vlasa a ako vidíš, viem prečo. To si nečakal, že tak dopadne a vyhovorí sa na infarkt. Ďalší exot je Sulík , ktorý sa bude snažiť ministrovať financiam. Z toho však bude ešte vojna v koalícii.

24.
označiť príspevok

Osvietený muž
   26. 3. 2020, 15:37 avatar
Tak potom si volil Matoviča . Tak už viem prečo mu držíš palce . Ja som s volbami spokojný . Nikdy by ma nenapadlo neist voliť a to ešte ked sedím pravidelne v komisii .

21.
označiť príspevok

Lemmy muž
   26. 3. 2020, 15:31 avatar
Havran bol voliť, o tom nepochybujem. Len nevolil stranu ZA ĽUDÍ, ako sa vyjadril v 20.

29.
označiť príspevok

havran
   27. 3. 2020, 19:57 avatar
Lemmy dobre si prečítaj -20- a ak ti aspoň trochu páli, tak prídeš na to, koho som voli. Dúfam, že sa potom upokojíš.

25.
označiť príspevok

0svietený muž
   26. 3. 2020, 15:39 avatar
U nás v Haluziciach sme voliť boli. Popradská pijavica dostala až 5 hlasov.           Museli sme zabodovať, aj v komisii čosi dohodiť.              
Ešte aj kotlebovci dostali viac, 8.              

5.
označiť príspevok

havran
   26. 3. 2020, 09:24 avatar
Dajme si otázku aký je to boj, kto a prečo sa ho zúčastňuje a čo je jeho cieľom?
Súhlasí Boris

28.
označiť príspevok

havran
   27. 3. 2020, 19:50 avatar
Lemy a Osvietený sa tu preukázali ako kvalifikovaní tupci. Fabulujú hlúposti a sami seba presviedčajú o veľkosti svojích výplodov. Vďaka takým ľuďom ako oni je tu "veselo".
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 20:23,  2., 3. Pápež František sa modlí najmä k Bohu a k Pánovi Ježišovi (vlastne asi ako každý...
dnes, 20:18,  Prečo by to malo byť zakázané? Máš predsudok, lebo uvažuješ o niečom, čo ti nikto...
dnes, 20:18,  Neuvedomuješ si, že si takto na rovnakej úrovni ako fašista Kasafran.
dnes, 20:17,  Ja táram od samého počiatku, čo som sa tu zaregistroval. Je to azda zakázané? :)
dnes, 20:17,  Prečo neustále pretláčaš fašistické názory? Výraz nadrasa nepatrí do slovníka...
dnes, 20:17,  SSEdo realita je že v Rusku im záleží na ľuďoch preto mesiac ľudia nechodia do práce...
dnes, 20:15,  Takýmto tempom by USa testovali všetkých obyvateľov skoro 4 roky.
dnes, 20:15,  Ved to vidieť že sa nezhromažduju lebo RUS je nadrasa tam maju ešte aj tvojich bubakov...
dnes, 20:15,  Už aj ty táraš. Ktorý odborník má iný názor, aby sa o ňom nehovorilo? O tej českej...
dnes, 20:15,  Jasné. Porozumel som :)
dnes, 20:14,  Nemá zmysel náhodne testovať. Malo by to zmysel keby boli schopní behom týždňa...
dnes, 20:14,  A tí odborníci, ktorí majú iný názor, tí vlastne nie sú odborníkmi. :)
dnes, 20:14,  Opakujem, Talian tára.
dnes, 20:13,  Na rozdiel od USA Rusom záleží na ľudoch a preto mesiac nechodia do práce aby znemožnili...
dnes, 20:13,  Áno, len ja som viac myslel na serióznych novinárov.
dnes, 20:13,  Ale USA je schopná testovať za 4 dni 1 000 000 ľudí a tých liečiť alebo davať do...
dnes, 20:13,  Takže teba nezaujíma Talianova odpoveď na tvoju otázku: "Prečo práve novinári?"....
dnes, 20:12,  Toto je typické komunistické obvinenie bez dôkazu.
dnes, 20:11,  Alebo si ich dezinformatori a konšpiratori vymyslia
dnes, 20:11,  A novinári priniesli aj správu o tom, čo povedal vysoký čínsky politik, ktorý bez dôkazov...
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie

Čím viac dávaš, tým viac dostávaš.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(109 616 bytes in 0,428 seconds)