Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  politika  téma
kategórie:  

Izrael putuje do novej, „zasľúbenej“ zeme. Do Európy

3
reakcií
533
prečítaní
Tému 21. júna 2019, 12:44 založil Kasafran.

podobné témy:1.
označiť príspevok

Kasafran
   21. 6. 2019, 12:44 avatar
Izrael putuje do novej, „zasľúbenej“ zeme. Do Európy
Slovensko-Pravda: 8. júna 2019

Existuje veľmi reálne nebezpečenstvo ozbrojeného konfliktu medzi Ruskom a Spojenými štátmi. S vysokou pravdepodobnosťou sa to stane nie v Sýrii, nie na Blízkom východe, ale v Európe. Presnejšie, či už v rámci hraníc Ukrajiny, alebo v momentálne umelo vyvolávanej kríze na území Bieloruska, alebo v jednom z regiónov medzi NATO a Ruskom“, vyhlásil čestný profesor New York Columbia University Robert Legvold na konferencii luxemburského fóra o prevencii jadrovej katastrofy.

„Sme zmrazení v studenej vojne,“ uviedol americký vedec a dodal, že od začiatku krízy na Ukrajine, ktorá začala v roku 2014, sa započalo nové kolo tejto politickej konfrontácie, ktorá sa tentoraz zhoršila použitím ekonomických pák“. Informácie o tom nájdete tu.

„Aby sa predišlo tragickému vývoju udalostí“, zdôraznil Robert Legvold, „Rusko a Spojené štáty musia zvýšiť vzájomnú dôveru“. Túto možnosť podľa profesora však komplikuje skutočnosť, že Rusko čelí trom rozdielnym druhom politiky Spojených štátov.

„Koniec koncov, je tu prezident Trump, je tu aj kongres, kde sa hlavný dôraz kladie na ruské sankcie, a sú tu aj štátne agentúry, prípadne Pentagon a ďalšie autority,“ vysvetlil profesor svoje stanovisko, ktorým naznačoval, že oficiálnu politiku v USA robí viacero, medzi sebou súperiacich spoločenských skupín.

Spojené štáty sa pripravujú na veľkú vojnu od roku 2005, prvým krokom bolo rozdelenie ZSSR, teraz sa pripravujú na druhý krok – rozdelenie Ruska na ďalších 5-6 častí. Len vtedy môže slávny „americký sen“ víťaziť a príde takzvaný „americký zlatý vek“, o ktorom snívajú vo Washingtone mnohí ľudia. Bude plyn, ropa, zlato, uhlie, voda… bude všetko čo Amerika už dávno nemá a tak veľmi po tom túži.

V skutočnosti brutálny biznismen Trump, ktorý predniesol slogan „Amerika predovšetkým“, takto jasne povedal časti Európy pod americkým vplyvom: mali by ste sa prestať skrývať za naším jadrovým dáždnikom bez toho, aby ste neplatili nič na obranu a nezaplatili príspevky NATO, zároveň ale dodal to, čo mienkotvorné médiá dlhodobo taja a čo je realita: priemerní Nemci, Holanďania, Belgičania a iní žijú podstatne lepšie ako obyčajní Američania.

Mnohé elity, ktoré Európa potrebuje len na kontrolu, však nie sú spokojné s odchodom spojených štátov zo starého kontinentu. Preto všemožne začali víriť vodu a hovoriť: „aha čo sa deje na Ukrajine a na Kryme! Sme tvárou v tvár ruskej hrozbe NATO a je potrebné expandovať“.

Všeobecne to môžeme pomenovať, že EU elity kričia: „ vráť sa Amerika““ Napríklad také Poľsko, chce nielen ďalšie základne NATO, najlepšie celú americkú brigádu, alebo ešte lepšie divíziu. Aby som bol presný: poľskí zapredaní politici – nie radoví občania.

Američanom všeobecne, sa však veľmi do toho nechce. Oni v podstate „len“ chceli žiť lepšie ako Európa. No bez práce nie sú koláče a Amerika kvôli tomu musí viesť obchodné vojny s Čínou, uvaliť protiruské sankcie v tých odvetviach, v ktorých je Rusko tvrdým konkurentom USA na zahraničných trhoch – v oblasti zbraní, ropy a plynu. Ale to predsa spásu Európe nezabezpečuje. Naopak. Takže všetky dohady o možných konfliktoch medzi Spojenými štátmi a Ruskom v Európe sú vyústením nového svetového poriadku, ktorý je diktovaný systémovou krízou svetového ekonomického systému ako takého.

Spojené štáty teraz neúprosne vkĺznu do ďalšej vážnej politickej krízy, čo je dôvod, prečo západní experti hovoria o prítomnosti troch amerických politík vo vzťahu k Rusku naraz.

Pozrite sa na americkú politiku posledných desaťročí triezvo a zblízka. V princípe je založená na dlhodobom vzájomnom hejtovaní sa politických rivalov a rozdeľovaní americkej spoločnosti na tábory. Je to typický politický radikalizmus, kde bojujú viaceré skupiny – a v konečnom dôsledku ide všetkým o to isté : o prachy a vplyv – to predsa všetci vieme. A presne to isté sa začalo diať vo východnej Európe, kde napr. zdravé sociálne spektrum politiky je úplne likvidované. V priamom prenose to máme predsa na Slovensku, kde sa k moci, s pomocou štátneho prevratu tlačia radikáli. V Čechách presne to isté. Na Ukrajine to dokonca zašlo tak ďaleko, že si ju Izraelská lobby rozdelila, ako si kedysi delili grófi svoje statky – „ty budeš pánom tu, ja tam“. A ten, kto s tým dodnes na Ukrajine verejne nesúhlasil, alebo sa snažil o udržanie národnéjšieho vplyvu bez izraelského pozadia je buď mŕtvy, v base, v zahraničnom azyle, alebo je minimálne perzekuovaný a čaká sa iba nato, kedy bude zavlečený do basy. Porošenko a 177 ďalších, sú najnovším prírastkom v tejto skupine ľudí. A principiálne presne to isté, sa deje na Slovensku. Pozrite sa na prípad Rostasa, Harabina, ale dnes aj samotného Fica, proste každého so spoločenským vplyvom, kto sa násilnému rozoštvávaniu postkomunistických spoločností postavil. Prečo si teda dnes na Slovensku ešte niekto myslí, že Slovensko nemá dopadnúť rovnako, ako Ukrajina?“

Mohol by som opäť pokračovať Čechami, ktoré sú tými najväčšími zločincami typu Kalousek (dnes už v Čechách pôsobí aj profesionálny burič Šeliga, ktorý je od začiatku platený židovskou lobby), rozoštvávané a pripravované k podobnému spoločenskému statusu či Maďarsko, ktoré odrazilo desiatky spravodajských akcii zahraničných tajných služieb a preto má tendenciu, sa dostávať do salvíniovsko-lepénovskej frakcie. Tiež Čierna Hora, ktorá je neustále napádaná. Zašlo to dokonca v roku 2016 tak ďaleko, že keď nevedeli ovplyvniť voľby, tak tam zahraničné tajné služby, plánovali vraždu premiéra. Alebo Srbsko, ktorého politici sú neustále ako na ihlách a len čakajú, kedy ich „priatelia západu“ – Kosovci napadnú. Európa je proste držaná v strachu – hlavne štáty V4. Ale aj tam máme trójskeho koňa a V4 už nieje to, čo bola niekedy. Zo slovanských štátov, sú totiž najväčší špekulanti, vplyvní poľskí židia, ktorí s americkým rozvratným systémom hrajú v Európe vlastnú hru. Poliaci majú svoje, pomerne slušne vybavené vojsko a verejnosť je historicky na Rusko vysadená. Ráta sa s nimi v prípade útoku na Rusko, ako so spojencami.

Položili ste si niekedy otázku, prečo napr. Soros nalieva peniaze do riadenej migrácie? Celkovo: prečo migrantská kríza vznikla a napriek kolosálnemu odporu Európanov – napr. Slovákov, Maďarov, Talianov, Rakúšanov a pod., je propagovaná, dokonca násilím pretláčaná? Iste, vysvetľujete si to moslimizáciou Európy a podobne, ale to predsa nie sú primárne dôvody … Napadlo vás niekedy, že jediná európska, početnejšia skupina alebo národ, ktorý dokáže s Moslimami žiť bok po boku, sú Židia? Oni sú k sebe síce ako pes a mačka, ale žiť na jednom dvore dokážu. Kdežto Kresťania a Moslimi, žiť bok po boku nedokážu. A už vôbec nie v Európe – to ukazuje dnešná napätá situácia.

A na záver sa vás spýtam: Položili ste si niekedy otázku, prečo napr. Trump používa smerom k Izraelu doslova rektoskopickú politiku a prepačuje napr. Netanyahuovi veci, ktoré by za iných okolností neprepáčil ani vlastným partnerom z USA? No, dôvodov je rozhodne viac, ale najpodstatnejší je, že Trump a časť americkej ortodoxnej židovskej lobby, silne previazanej na Izrael, dlhodobo, už v dobe keď Trump bol iba biznismen, fungovali ako „oheň a dym“. A práve tieto skupiny Židov, majú v Európe spoločný záujem. Je ním Európa sama, aj s jej ruskou časťou. Nejde však o žiadne etablovanie sa emigrantov. Ide o kolonizáciu celej Európy. A tá vážení, sa už dávno deje. Veď sa nato pozrite triezvo: V Európe sa špacírujú stovky Izraelských a amerických agentov – často vyberaní z radov Slovákov, Čechov, Maďarov, Poliakov a podobne, sú následne nasádzaní vo vlastných krajinách, takmer úplne všade a organizujú si po Európe prevraty s takou ľahkosťou, ako keby predávali zmrzlinu.

Ale je tu aj iná, vcelku závažná otázka, na ktorú dodnes nikto priamo neodpovedal: „Prečo sa nemecký pápež Benedikt XVI, absolútne neobvyklým spôsobom vzdal dobrovoľne svojej doživotnej funkcie?“ Ani na ňu nikto odpovedať nemusel, lebo odpoveď prišla v správaní sa jeho následníka pápeža Františka, ktorý sa voľného pápežského stolca ujal a doslova okamžite naštartoval rozklad tisícročia trvajúceho Rímsko-katolíckej cirkvi zvnútra. Snaží sa zmeniť takmer všetky zásadné, konzervatívne pohľady na kresťanstvo a ide v rozkladných procesoch tak ďaleko, že dnes zmenil aj modlitbu Otčenáš – zásadný symbol kresťanstva, ktorý si nikto zásadne nedovolil zmeniť už storočia, pretože zmena tejto modlitby v realite znamená zásadné oslabenie jeho významu. Avšak 300 miliónov kresťanov, ktorí sú dnes v 21 krajinách sveta vraždení ako zvery, sa verejne nezastáva. Akoby ani neexistovali. Je jednoducho až neuveriteľné, čo si dnešní Kresťania nechajú na sebe páchať a vôbec sa nečudujem, že radikalizmus niektorých európskych politikov vo vyjadreniach, zachádza naozaj ďaleko za hranicu bežného štandardu. Exaktným príkladom je nasledovné video a názor na rozklad kresťanstva – priama reakcia jedného zo súčasných talianskych politikov, na rozvratnú činnosť talianskych rímskokatolíckych kňazov, manipulovaných dnešným Vatikánom.

????????Bývalý europoslanec, štátny tajomník ministerstva kultúrneho dedičstva a aktivít, ex primátor a hlavne kritik umenia Vittorio Sgarbi sa vyjadril na dvoch kňazov, ktorí odmietli bohoslužbu, pretože Salvini zavrel prístavy pre migrantov z Afriky.

???????????? Hrica Lubos ???????, 7 ???? 2019 ?.

K pápežovi iba jednu, záverečnú poznámku. František je Američan z Južnej Ameriky – z Argentíny. On nieje Európan a ja dnes, po všetkom tom, čo pápež hlása jednoducho neverím, že mu ide o udržanie tradičnej Európy a záchranu kresťanstva. O tom jednoducho neexistujú reálne dôkazy. Za to o opaku sú stovky závažných podozrení. A nie som rozhodne sám, kto si myslí, že pápež Benedikt XVI. bol iba účelovo nahradený. A nezabúdajme v tejto súvislosti ani na fakt, že Vatikán zohral obrovskú podpornú úlohu aj pri vzniku 2. svetovej vojny, spoluprácou s Benitom Mussolinim.

Dovoľte, aby som odcitoval úryvok z článku jedného zo skúsených, slovenských autorov:
„Existuje už dávno odtajená správa CIA, ktorá už pred rokmi konštatovala, že Izrael do pár rokov, prestane existovať. Nielen kvôli vojenským tlakom okolia (tie nateraz ešte stále brzdí prítomnosť RF v Sýrii) – ale aj kvôli ekologickej migrácii a aj kvôli fatálnemu úbytku vody v krajine postavenej na z časti zavlažovanej púšti. A izraelské špičky sa netaja, že sú to už úplne márne aktivity a premrhané investície (vrátane prevádzky reaktora na odsoľovanie vody). Ľudia ako Kolomojskij a spol. sa už netaja tým, že niekdajšiu obilnicu ZSSR – úrodnú pôdu Ukrajiny by mohli opäť obrábať Izraelci, ktorí sa odtiaľ začiatkom 90-tych rokov presídlili do Izraela a založili kibucy. Vyvolaná vojna na Ukrajine izraelskými snajpermi na Majdane teda môže byt celkom reálnym a starostlivo plánovaným predstupňom tohoto vývoja, v ktorom svoju zem už opustili milióny Ukrajincov.
Druhou otázkou je spojenectvo Netanjahua a V4, ktoré na prvý pohľad nedáva žiadny zmysel, no skutočnosť je tá, že sa pravdepodobne chystá sťahovanie elity z Jeruzalema do historicky židovskej Prahy. V Paříské ulici majú špičky pravidelné meetingy a v zákulisí pražskej kaviarne sa šepká, že ide o prvý plán evakuácie najvyvolenejších Izraela“.

Ak chceme vziať do úvahy tlak, ktorý je dnes na Európu vyvíjaný z každej strany, vrátane tlaku na rozklad kresťanstva, vojenského tlaku NATO, ktorý cítime z každej strany, nehorázne zasahovania izraelského Mossadu do zvrchovanosti postkomunistických, európskych štátov, ktoré sú výsmechom medzinárodnému právu a neochotou lokálnych politikov to riešiť, keď vezmeme do úvahy, že Rusko je neustále zatláčané do ustupovania pred provokáciami a riešenia okliešťovania jeho svetového vplyvu, pričom ruské diplomatické špičky, napr. Sergej Laurov a pod. verejne vyhlasujú, že Rusko sa aktívne pripravuje na vojnu, keď triezvo zhodnotíte vývoj vojny na Ukrajine a spoločensky zaradíte persóny, ktoré za touto vojnou od začiatku stoja, a keď si uvedomíte, aký obrovský migračný problém predstavuje celkový nedostatok vody na Blízkom východe, potom zámer Izraela mi príde pomerne jasný. Je ním postupná kolonizácia strednej a východnej Európy a započatá plazivá genocída Slovanov v nej žijúcich.

Ján Donecký – Donbas


2.
označiť príspevok

Osvietený muž
   21. 6. 2019, 13:50 avatar
Podpísal Ján Donecký Donbas                

A to som myslel že väčšia kokotina ako vedúci kolotoča sa už nedá vymyslieť po Katalin Tara prišiel Donecký Donbas Bimbas

                               


3.
označiť príspevok

Osvietený muž
   21. 6. 2019, 14:00 avatar
Zaujala ma veta : ???????????? Hrica Lubos ???????, 7 ???? 2019 ?.

    

Ono je to vždy kus srandy keď bolševík kopíruje hovná čo ani sám nečítal         


4.
označiť príspevok

Kasafran
   21. 6. 2019, 21:23 avatar
(3) Osvietený,
Ty všetkého "znalý" ešte stále nevieš o tom, že textový editor tohto DF stále nedokáže reprodukovať azbuku inak ako otáznikmi...?
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 03:11,  28. nadji, píšem artikel nie tento konkrétny článok . sme sa nepochopili *19
dnes, 01:57,  201. a ty si vraj si intrigán Df , ktorému je kazdá intriga dobrá *19
dnes, 01:51,  pokora *21
dnes, 01:50,  94. Shovívavý člověk se nezastaví v konání dobra, ani když ho druzí křivě osočí...
dnes, 01:14,  ved si masti svoje ego pri vystvavaní druhých....nikto ti nebráni
dnes, 01:11,  92. kazdy den tu beriete bozie meno nadarmo . a to je myslím smrtelny hriech *19 len aby ste si...
dnes, 01:10,  už vrceš aj do ninky?......no ty si riadne škareda vila......moc si o sebe myslíš....vraj v...
dnes, 01:08,  to už odbocuješ, drž sa toho principu viditelný docastny a neviditelný večný.....Nech už...
dnes, 01:05,  174. kto povedal ze všetci ?:-) niektorym diskutérom Df nesiaham ani po členky . a potom sú...
dnes, 01:01,  Alexej Navaľnyj má za sebou prvú noc v ruskej väzbe. Niekoľko hodín nebolo známe ani to,...
dnes, 01:00,  Imperialisti útočia na ľavicových pseudointelektuálov, užitočných idiotov a našich...
dnes, 00:58,  https://scontent.fbts7-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/139749063_2895236124068919_7679609630165717673_o....
dnes, 00:57,  https://scontent.fbts7-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/140273250_3623779051003273_4853050037700734243_o....
dnes, 00:55,  kesha plynové masky sme naozaj v sklade mali . Všetky som ich vyšrotoval dlhé roky dozadu ....
dnes, 00:54,  134, ....... "Bratia moji, pozrite na svoje povolanie: niet veľa múdrych podľa tela ani...
dnes, 00:50,  143. tak v čom je problém, v krstoch? *19 troll napísal ze takí rodičia sú hlúpi, čo...
dnes, 00:47,  84, ...... ak hovoríš o tom príklade, .... tak to robia obvykle tí, čo si myslia, že môžu...
dnes, 00:41,  197. no ja nemám náladu na tieto hry . myslela som ze si sa unormálnil , ale ty si furt o...
dnes, 00:39,  134. patrick91, no ja napríklad regulérne prispievam na tú cirkev , aj na charitu . nuz...
dnes, 00:37,  Timurko, joj. . .mňa chytá mikrospánok ale. To nebol zámer, či? ;o))
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie
 
Zmyslom života je žiť.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(73 555 bytes in 0,274 seconds)