Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  náboženstvo  téma
kategórie:  

Inkvizícia a Ježiš Kristus.

35
reakcií
2076
prečítaní
Tému 24. februára 2015, 02:31 založil elemír.

podobné témy:1.
označiť príspevok

elemír muž
   24. 2. 2015, 02:31 avatar
Snáď nikde viacej sa tak okato neprejavilo pomýlenie učenia svätých otcov, ako pri inkvizícii.
Ak bol niekto posadnutý, tak Ježiš z toho človeka zlého ducha vyhnal a získal ho pre seba, ale ako mohol prísť niekto na to, že takého človeka je potrebné umučiť na smrť a pred tým ponížiť.
Ježiš nikdy nedvíhal trestajúcu ruku nad nikým, pokiaľ bol medzi nami, naopak, označoval sa ako sluha človeka a lekár zlého, čo v človeku zlého je.
Toto nechápem, veď predsa už vtedy bolo napísané v evanjeliu, čo je hriech proti Duchu svätému. Povedali, že je posadnutý.Povedali niečo.čo človek nikdy nesmie povedať, lebo nevidí do duše, ako boh. A teda človek nikdy nesmie o nikom povedať, že je posadnutý, akokolvek by si myslel, že mal na to dôkazy.
Ježiš dal predsa moc apoštoltom aj vyháňať z človeka zlých duchov. teda apoštolom dal možnosť vidieť, či v človeku je, alebo nie je zlý duch ?????
Ale prečo, ak aj toho zlého ducha v človeku našli,prečo toho človeka umučili a nepostupovali tak, ako to robil Ježiš, že zlého ducha z človeka vyhnal a získla pre seba.
Ptečo je exorcizmus dodnes tak zriedkavý a iba niekoľkí z neho nemajú strach ?????? Alebo majú strach a obrovský a predsa to robia ????
Aj apoštolom sa to vždy nepodarilo, vtedy Ježiš hovoril, o zvláštnom rode démonov, ktorých je možno vyhnať iba modlitbou a pôstom.
Že by to bolo ako vojna,.kde občas padne aj dobrý bojovník a preto sa tomu treba z opatrnosti radšej vyhnúť.
Nie je to také jednoduché a vyvstáva tu veľmi veľa otázok.
Dajme tomu, že Ježiš videl do duše človeka viac ako učenníci ale napriek tomu im prikázal vyháňať zlých duchov a oni sa aj tešili, že im to ide. A boli aj takí, ktorým Ježiš toto poverenie nedal a títiež vyháňali zlých duchov, ale sa im častejšie stávalo, že dotyčný zlý duch z človeka vyšiel a tých tých tak doriadil, že to už viacej neskúšali.
Zoberme si napríklad Petra apoštola, keď sa Ježiš pýtal svojích uičenníkov, za koho ma pokladajú ľudia a za koho ma pokladáte vy, odpovedal pod vplavom ducha jeho otca, nezjavilo ti to tvoje telo a krv, ale môj Otec a hneď na to hovorí Ježiš o svojom umnučení a Peter mu hovorí pod vplyvom satana, to sa ti nesmie stať.
Peter v živej bezprostrednej blízkosti človeka nedokázal rozllíšiť, kedy je v ňom Duch svätá a duch zlý. Alôe neskôr manipuláciu s duchmi iných ľudí Peter ovláda prefektne, dokonca až tak, že nechá zomrieť manželov, za to že videl na nich, že ho oklamali.
Keď raz jedno samarijské mesto neprijlo Ježiša, učenníkov, chceli zoslať na toto mesto oheň a síru, ale Ježiš im hovorí neviete čieho ste ducha !!!! Zrejme vtedy a v tom momente. Napriek tomu Ježiš túto moc necháva človeku, aj keď na druhej strane v podobenstve o kúkoli, nedovolí vojsť sluhom do poľa, aby vytrhali kúkol. nechajte rásť oboje a až príde žatva, všetko sa vytriedi a kúkoľ bude vhodený do ohňa. Určite by sluhovia zničili pri tom aj niekoľko klasov a zrejme Boh tak miluje svojích, že nedovolí, aby ani za takúto cenu, teda za cenu očistenia celého pola od kúkolu, aby nestratil ani jeden jediný klas, ani jedného jediného svojho.
Kde sa stala pri inkvizícii chyba ????
sdamozrejme, že satan tiež musí robiť opatrenie, ak mu niekto rúca jeho dielo, a nie je a nebol nikdy pre neho problém vstúpiť do človeka a urobiť si z neho inkvizítora a celý proces rozpoznávania zúži na pár vonkajších znamení na človeku a to aj vtedy a hlavne vtedy, ak sa jedná o tých najsvätejších.
Aj dnes pre islamistov stačí, že je niekto kresťan a už v ňom vidia satana. A tak isto ako inkvizícia, a okmažite vynášajú rozsudky smrti namiesto toho, aby sa pokúsili toho zlého, ak tam vôbec je, vyhnať ????
Povedali, že je posasdnutý, hriech proti duchu svätému, lenže bohužial, neviem, ako je to v koráne a vôbec vo všetkom, čo je islamistom sväté, ako sa tam hovorí o vyháňaní zlých duchov, miesto vraždenia podozrivých ako to bolo počas inkvizície ????
Nad všetkým stojí podobenstvo o kúkoli a boh nedovolí svojím sluhom kúkol vytrhať len preto, aby sa neuškodilo ani jednému z jeho, ani jednému z tých, ktorých miluje a ak teda chce niekto kúkol nasilu proti jeho vôli trhať, kde bude maž istotu, že nezašliape ani jeden klas, ak navyše dôjde k spoznávaniu zlého ducha v človeku na základe povrchných a častokrát mylných kritérii. nechajme preto radšej rásť oboje, ak túto istotu nemáme a nemôžeme mať, ak nemáme ani dar od Ježiša, toto v človeku rozpoznať, aby sme sa neuvážene nevystavovali hnevu živého Boha ???? za to, že sme mu zabili jeho milovaných ????
Ježiš je jediná osobnosť v dejinách božstva akého takého vôbec, ktorý nám hovorí o dobrých a zlých duchoch v iných ľuďoch a ukazuje, ako s nimi manipulovať a preto si myslím, že bez Ježiša nie je možné rozpoznať v človeku či je posadnutý zlým, alebo dobrým duchom a ak je čo najmenšia pochybnosť, musíme nechať rásť oboje.
Súhlasí huranato


2.
označiť príspevok

huranato muž
   24. 2. 2015, 08:28 avatar
Wow, elemír, moja téma...

>>> "... ale ako mohol prísť niekto na to, že posadnutého človeka je potrebné umučiť na smrť a pred tým ponížiť. "

Je to jednoduché: diabol sa vyháňa bolesťou. Keď je niekto posadnutý a chceš z neho toho diabla "vyraziť", nepomôže nič iné iba ho mučiť. Tým toho diabla vyženieš .

>>> "Ježiš nikdy nedvíhal trestajúcu ruku nad nikým ..."

Tu nejde o trestanie ale o prosté mučenie. Dôvod toho mučenia nie je trest ale dať posadnutému dostatočnú silu na to, aby vyhnal zo seba toho diabla sám .

>>> "Povedali, že je posadnutý.Povedali niečo.čo človek nikdy nesmie povedať, lebo nevidí do duše, ako boh."

No neviem, ako ty, ale ja posadnutého rozoznám takmer okamžite. By si neveril, ale posadnuté môžu byť aj vtáky. Jeden taký mi pravidelne čviriká o piatej ráno pred oknom a uráža ma.

>>> "A teda človek nikdy nesmie o nikom povedať, že je posadnutý, akokolvek by si myslel, že mal na to dôkazy."

Neviem, prečo by som to nesmel povedať - nie som človek? A ľudia môjho grádu sa po dôkazoch rozhodne nezháňajú... ľudia ako ja proste kuknú - a vedia.

>>> "Ježiš dal predsa moc apoštoltom aj vyháňať z človeka zlých duchov. teda apoštolom dal možnosť vidieť, či v človeku je, alebo nie je zlý duch?"

Nejde o to "vidieť". To zistíš veľmi rýchlo, že je v človeku zlý duch, keď na teba začne ten zlý duch prostredníctvom toho človeka útočiť. Nemusíš byť jasnovidný ani príliš inteligentný, lebo aj naprostý debil si dokáže všimnúť, keď cíti bolesť.

>>> "Ale prečo, ak aj toho zlého ducha v človeku našli,prečo toho človeka umučili a nepostupovali tak, ako to robil Ježiš, že zlého ducha z človeka vyhnal a získla pre seba."

Pretože keď vyháňaš zlého ducha z človeka TY, tak TRPÍŠ TY. Keď vyháňaš zlého ducha z človeka tak,že ho mučíš, tak trpí ON. Jednoduchšie to už ani nemôže byť. Inak povedané, "toho človeka umučili" preto, že nemali moc Ježiša Krista ale boli to obyčajné srágory, ktoré si nevedeli inak poradiť (ako vlastne aj väčšina dneska).

>>> "Ptečo je exorcizmus dodnes tak zriedkavý a iba niekoľkí z neho nemajú strach?"

Na to ti dá odpoveď každý, kto porazil aspoň jedného "zlého ducha". Inak povedané: nie každý je pri exorcizme ochotný riskovať mučenícku smrť.

>>> "Alebo majú strach a obrovský a predsa to robia?"

Ak niekto nemá pri vyháňaní nejakého démona aspoň trochu strach, tak väčšinou to je jeho posledný démon. Ale tréningom (ak teda vydržíš prvých pár exorcizmov) sa dá ten strach ovládnuť a naučiť sa duševné postupy, ktoré exorcizmus výrazne uľahčujú (medzi ne napr. patrí nepohŕdať súperom ani sa mu nepoddávať). Démoni sú vskutku nebezpečné kreatúry, ktoré nehrajú hry.

>>> "Aj apoštolom sa to vždy nepodarilo, vtedy Ježiš hovoril, o zvláštnom rode démonov, ktorých je možno vyhnať iba modlitbou a pôstom."

To budú asi tí asuras. To sú tí najväčší. Takých ale po Zemeguli veľa "neranaří"... Ja som napr. ujebal dvoch a myslím, že je to všetko. Ale predčasný optimizmus = istá smrť.

---
Pýtaš sa dobre a si duchovne bdelý: máš odo mňa karmu+.


3.
označiť príspevok

huranato muž
   24. 2. 2015, 08:57 avatar
>>> "Nad všetkým stojí podobenstvo o kúkoli a boh nedovolí svojím sluhom kúkol vytrhať len preto, aby sa neuškodilo ani jednému z jeho, ani jednému z tých, ktorých miluje a ak teda chce niekto kúkol nasilu proti jeho vôli trhať, kde bude maž istotu, že nezašliape ani jeden klas, ak navyše dôjde k spoznávaniu zlého ducha v človeku na základe povrchných a častokrát mylných kritérii. nechajme preto radšej rásť oboje, ak túto istotu nemáme a nemôžeme mať, ak nemáme ani dar od Ježiša, toto v človeku rozpoznať, aby sme sa neuvážene nevystavovali hnevu živého Boha ???? za to, že sme mu zabili jeho milovaných ????"

Pozri, elemír: ja som tiež "jeho milovaný", teda dúfam. A hľa, čo mi nechal urobiť - úplne ma dojebal. Takže som to teraz ja, ktorý rozhoduje, či povytŕhame kúkoľ aj s pšenicou alebo nie. Command je: áno, ale opatrne. Dojebať len čo najmenej pšenice.

Ja som druhý príchod Ježiša Krista a ja vydávam tento povel.

Bohužiaľ, obete už boli, zatiaľ iba jedna čo viem (mimo mňa).


8.
označiť príspevok

Sloven muž
   24. 2. 2015, 14:01 avatar
Inkvizícia? Nič spoločné s učením Krista....
Súhlasí huranato


9.
označiť príspevok

Lemmy muž
   24. 2. 2015, 14:03 avatar
To ako keby si povedal, že cirkev nemá nič spoločné s učením Krista.
Súhlasí milky945


21.
označiť príspevok

fajer
   24. 2. 2015, 19:31 avatar
cirkev je zločinecká organizácia, inkvizícia je len čerešnička na jej zločinoch...


22.
označiť príspevok

anonymný_koník muž
   24. 2. 2015, 19:32 avatar
Fajer, ty si bol v detstve týraný, alebo ťa zneužil niekto alebo výsledkom čoho sú tieto tvoje komplexy? Nejaká ujma? Alebo to tvoje „osvietenstvo"?


27.
označiť príspevok

fajer
   25. 2. 2015, 07:27 avatar
máš pravdu, týral ma kaplán na náboženstve hlúposťami o bohu, ježiškovi a takými sprostosťami...


30.
označiť príspevok

anonymný_koník muž
   25. 2. 2015, 13:36 avatar
Uffff, to mi je ale veľmi ľúto...
Ale takto si riešiť komplexy. Nechceš skočiť niekam? Určite sa to dá vyriešiť aj inak ako mastením si ega a riešením komplexov zo svojich problémov :-)


4.
označiť príspevok

sta2rky muž
   24. 2. 2015, 09:24 avatar
To je riadne streštená téma aj DP huranta ozaj na úrovni 21. storočia.


5.
označiť príspevok

huranato muž
   24. 2. 2015, 09:25 avatar
Tvoje názory nie sú podstatné. Venuj sa radšej práci.


6.
označiť príspevok

elemír muž
   24. 2. 2015, 10:02 avatar
Huránato, človeče, ešte aj to hurána to ťa vystihuje.lebo teraz neviem, kde ťa zaradiť, či ako Hurvínka, alebo Švejka.
Nevylučujem ani to, čo tu takto prezentuješ, aj keď to už by som musel pripustit možnosť, že hríby môžu narásť aj pod vianočným stromčekom. To všetko sa dá a to všetko je možné, ale neverím, že také ľahké, lebo urobiť zo satana a z demonou takéhoto idiota, to sa ho zase musím zastať, že nie, pretože s ním každý máme svoje skúsenosti, či chceme, alebo nie.
A jemu ide o život a ak chce prežiť, musí byť iný, oveľa inteligentnejší, než si to predstavuješ, lebo toto čo si napísal, vôbec nezodpovedá tomu, čo o ňom povedal Ježiš, že je majstrom lži a klamu a to by som skôr pripustil, že oklamal aj teba, ako klame denne mňa a každého, koho podozrieva, že by mohol byť synom svetla.
Áno aj medzi demonmi je to podobné, ako medzi ľuďmi a veľká väčšina je takých, nad ktorými má človek moc a častokrát si to ani neuvedomí, až po čase zistí, čo sa stalo.
Dávnejšie som chodil dom roboty a vždy na zastávke autobusu bol romsky manželsky pár a on stále do nej kričal nezmysly a to isté dookola. A raz ma to už tak naštvalo a ani som to nevyslovil, iba v mysli som si rozčúlený pomylel, Mlč už konečne a vyjdi z neho ! A ten chlap stíchol, celý čas, čo sme boli v autobuse, bol ticho, dokonca aj na druhý a tretí deň. A po čase som si to tiež takto vysvetlil, ale žiadna bolesť, nič o spomiínaš.
Mohol by som spomenúť ešte jeden prípad, keď som sa dozvedel o pedofíli v jednej rodine, tak isto vzkypela vo mne žlč a tiež som nahlas nevyslovil žiadneho slova a po čase boli v rodine dva pohreby. Najprv som sa ľakol ale samozrejme, že to vôbec nemuselo byť následkom mojej vôle, ale nevylúčil som to úplne a začal som hľadať rozdiely a ejhle. Tí manželia, tam som sa myslou zameral len a len na toho zlého ducha v tom človeku, ale pri tej rodine som videl rodinu a bola potrestaná rodina ????? Radšej tomu neverím, ale napriek tomu si dávam väčší pozor, lebo nemôže to byť predsa také ľahké.
Alebo aj tam záleží na tom, ako je ktorý démon, akým vyšším chránený,?


7.
označiť príspevok

huranato muž
   24. 2. 2015, 10:17 avatar
Ešteže si milý, K+. Pozri, ... nikde som nepísal o tom, že je niečo ľahké. Presnejšie povedané, je to ťažšie ako prasa (no nájdi si vlastnú metaforu). To, že pre blbečkov toto prezentujem ako zábavu je len z toho dôvodu, že tomu stejne neveria tak aby sa aspoň trochu pobavili. Inak je to všetko iné než sranda.

Ad satan) Ja som z neho urobil idiota. Ale fakt je, že okrem mňa nikto iný.

Ad satan+klam) Ja som nikde nepísal, že oklamať satana je ľahké. Ja som len napísal, že mne sa to podarilo. To neznamená, že sa to podarí aj niekomu inému. Doporučujem neskúšať, resp. len na vlastné riziko. Tiež to nemusíme toľko rozvádzať.

>>> "A po čase som si to tiež takto vysvetlil, ale žiadna bolesť, nič o spomiínaš."

Zas mi nezmyselne oponuješ. Je to VŠETKO čo spomínam okrem tej bolesti. JK tiež netrpel, keď vyháňal démona. Môžeš mať buď moc alebo to môžeš bleskovo zaplatiť svojim utrpením, pretože moc = utrpenie, vyber si.

>>> "Alebo aj tam záleží na tom, ako je ktorý démon, akým vyšším chránený?"

Démoni za navzájom nechránia. Čo viem (ale v tomto sa napr. môžem mýliť) je, že každý ide na vlastnú päsť. Ak potrebujú niekoho dať dole, tak si medzi sebou ani nepovedia čo o ňom vedia, lebo - a to je tiež len dohad - oni medzi sebou snáď súťažia v tom, ktorý dotyčného dá dole. Preto môžeš (pokiaľ si ich cieľom) dôjsť k určitému prekvapeniu, že ten ďalší démon nevie o tebe niečo, čo vedel ten predchádzajúci. Nechápem túto stupiditu, ale tvrdý kapitalizmus má svoje negatíva...


20.
označiť príspevok

fajer
   24. 2. 2015, 19:29 avatar
cirkev mala byť už len za inkvizíciu dávno zakázaná, náboženstvo je zlo...


10.
označiť príspevok

Karola žena
   24. 2. 2015, 14:38 avatar
bol to mor doby ,..a s invizíciou Ježiš ako duchovná legenda, nič spoločné nemá..)).. Poslanie stredovekého náboženstva sa zvrhlo v inkvizítorský súd vďaka vtedajším moci chtivým duchovným psychopatom a sadistom, ktorí sa vydávali ako poslovia boží a Bibliu si vyložili po svojom..)
Súhlasí Sloven, rose.madder, sta2rky


11.
označiť príspevok

huranato muž
   24. 2. 2015, 16:44 avatar
Kto ťa poslal, Karolka? Bol to jeden z drakov či ako? Lebo teraz nechápem.


15.
označiť príspevok

velasquez
   24. 2. 2015, 18:32 avatar
Karolka povedala, ze sa pohadala s dvomi knazmi (asi katolickymi)
No tak teraz nadava kde sa da, aby sa tym dvom "pomstila", nechceli pochopit, ze je najlepsia.


19.
označiť príspevok

huranato muž
   24. 2. 2015, 18:46 avatar
J, už asi viem..


23.
označiť príspevok

Karola žena
   24. 2. 2015, 19:47 avatar
hmmmm...šibi ryby ,  


12.
označiť príspevok

velasquez
   24. 2. 2015, 18:28 avatar
Kriziaci, to bolo dobre a inkvizicia napoly dobro.

Rimska risa popravila napr. po jednom povstani desattisice otrokov, vlastne polovicu obyvatelstva tvorili otroci (veci), ale celkovo miliony a dodnes je povazovana za vzor moralky.
Kazdy kral ma katov. Americania, Cinania, Japonsko dodnes. Kto ma svetsky moc, ma aj nastroje. Katov, policiu, armadu a ine.
Kralovska inkvizicia (v rukach krala), popravila omnoho viac ludi, cirkevna inkvizicia len niekolko ludi odsudila.
Cirkev mala svetsku moc. Bez trestov sa udrzat neda.
Teraz sa Cirkev rozhodla, ze sa ide starat o duchovne zalezitosti a o pozemsku moc nech sa staraju ini.
Lebo pozemsku moc bez trestov neudrzis, je to trapenie, keby chces miliardu ludstva peknymi recami presviedcat, aby sa spravali slusne..


14.
označiť príspevok

huranato muž
   24. 2. 2015, 18:31 avatar
>>> "Lebo pozemsku moc bez trestov neudrzis, je to trapenie, keby chces miliardu ludstva peknymi recami presviedcat, aby sa spravali mravne."

Dobrý pokus to správne odhadnúť... Ono tie popravy fakt treba postimg.org Tento odkaz smeruje mimo DF.sk niektorých inak naučiť nemožno. Ak to dobrí na Zemi vyhrajú, tak zlí budú mať fakt veľké mecheche - vieš si vôbec predstaviť to tancovanie?


16.
označiť príspevok

velasquez
   24. 2. 2015, 18:33 avatar
Kdeze.
Zli peklo, dobri nebo.

Dobre dievcata idu do neba, zle vsade, okrem neba.


17.
označiť príspevok

velasquez
   24. 2. 2015, 18:34 avatar
Najvacsie peklo je, nie ked niekoho donutis ist do pekla, ale ked tam vkraca sam.


18.
označiť príspevok

huranato muž
   24. 2. 2015, 18:46 avatar
To bych skôr považoval za najmenšie peklo...


24.
označiť príspevok

velasquez
   24. 2. 2015, 20:15 avatar
Este musis vela prezit.


31.
označiť príspevok

huranato muž
   25. 2. 2015, 17:08 avatar
Ty musíš dostať výprask aby si sa prestal hrať na boha.


13.
označiť príspevok

velasquez
   24. 2. 2015, 18:30 avatar
K pozemskej moci ako dnes policia, patrila inkvizicia vtedy.

Vzhladom k tonam mrtvol kazdeho ineho, nestoji za rec niekolko odsudenych.


26.
označiť príspevok

velasquez
   25. 2. 2015, 00:02 avatar
inak, este, preco hodnotis biskupov alebo papezov ako jezisa?
pokial uznavas evanjelium, vies, ze aj apostoli sa hadali, kto z nich je vacsi a Jezis ich pokarhal, ze sa nemuju predbiehat, kto bude vladnut
ked to este aj apostoli s Jezisom spravili, preco nasilu chces, aby ini ludia boli ako Jezis?

ludia obcas superia o moc, vidis, ze to robili aj apostoli

darmo sa rozculujes, ze ludia nechcu byt dokonali ako Boh
Súhlasí miši


25.
označiť príspevok

elemír muž
   24. 2. 2015, 22:17 avatar
7 hura na to, nehnevaj sa na mňa, ale v prvom momente som nevedel, kde ťa zaradiť.
Máš nejaké vedomosti, ale odkiaľ, napríklad s tou bolesťou, že bolesťou sa vyháňa satan z človeka. Ale potom mi to nevychádza loogicky, že napríklad na mučidlách bolesťou vženú satana, a ke´d je satan vyhnaný, tak dotyčného zabijú ????
Vyháňať zléhé ducha z človeka, to je predsa o tomto živote, pozemskom, aj ježiš hovorí"choď a viacej nehreš ! Vyženie z neho zlého ducha, aby sám potom pracoval na svojej spáse, to je moja logika, ale ak niekto mučí na mučidlách a neviem aké vôbec mali znamenie, alebo podľa čoho vedeli,, že toho satana na tých mučidlách vyhnali, prečo ho zabili ???? Zobrali mu možnosť oľutovať svoje hriechy pred smrťou !!!!!!!
Napísal si veľa vecí, ktoré som doteraz nevedel, ale stále to neviem napratať do mojej logiky ?
Preto aj moja reakcia bola taká.
Ak napríklad Ježiš vyhnal z jedného človeka celú l=égiu a tí ho žiadali aby ich vohnal do stáda svíň. A posadnuté svine sa rútili dolu útesom až sa v mori pozabíjali.To ja mám tuto stále veľa nezodpovedaných otázok, zháňam každú informáciu, ale každú si chcem riadne preveriť.


28.
označiť príspevok

fajer
   25. 2. 2015, 07:30 avatar
elemír, cirkev je zločinecká organizácia tvoje sprostosti na tom nič nezmenia, kde ty chodíš na tie sprostosti....


29.
označiť príspevok

fajer
   25. 2. 2015, 07:32 avatar
24.2.2015 o 17:11 | Karma článku: 13.54 | Prečítané 2349-krát
Prípad pedofilného kňaza z Nevidzian nemôže skončiť tak ako skončil, ak si chceme naďalej navrávať, že Slovensko patrí do Európy 21. storočia. Tento prípad nemôže slúžiť ako precedens, lebo ten, kto zneužíval, behá po slobode a ten, kto bol zneužívaný, je uväznený v mantineloch našich predsudkov a stereotypov, ktoré patria do obdobia inkvizičného stredoveku. Tento prípad otvára toľko otáznikov, morálnych, ale aj právnych, že si zaslúži pozornosť a využitie mimoriadnych opravných prostriedkov. Pevne verím, že minister spravodlivosti využije inštitút mimoriadneho dovolania, prípad sa znovuotvorí na Najvyššom súde a zneužívané dievča a jeho rodina sa dočkajú spravodlivosti.
Súhlasí Karola


33.
označiť príspevok

huranato muž
   26. 2. 2015, 09:18 avatar
>>> "... zneužívané dievča a jeho rodina sa dočkajú spravodlivosti."

Jj, spravodlivosti typu ak ti bolo málo, ešte ti aj pridám . Mám rád takúto spravodlivosť, ale o tom potom. Najskôr sme prepli z 2015 na 1913, a potom bude nasledovať rýchle prepnutie na 2050. A potom sa konečne dočkáte spravodlivosti .


32.
označiť príspevok

elemír muž
   26. 2. 2015, 06:44 avatar
Frajer, už som ti tristorazy písal, že som za to, aby bol porestaný každý zločin, ktokolvbek sa ho dopustí, je jedno, či prezident, či farár a či pápež.
Ale ak vidíš jeden jediný zločin a to ostatné svinstvo tým zakrývaš, si nepsravodlivý sudca a nejde ti o nič iné iba útočiť na cirkev. No ale to je tu o tebe už dlho známe
každého treba potrestať aj toho, čo o ňom teraz píšeš,ak je naozaj vinný, ale ak si už taký bojovník proti zlu, tak prečo ťa nezaujíma pedofília v rodinách veď tej je milionkrát viacej ??????

Takýto dvojitý nespravodlivý meter dehonejstuje tvoju osobnosť. To s a na mňa nehnevaj.
Súhlasí huranato


34.
označiť príspevok

huranato muž
   26. 2. 2015, 09:29 avatar
Ja som tiež za restové poRestanie každého zločinu. Lebo za niektoré zločiny ťa ujebú ešte ten deň na ulici a za iné zaplatíš až v ďalšom živote. Ovce sa evidentne naučili byť trpezlivé pri znášaní krívd . Ovce sú už také... Nechajú sa biť a so sebou zametať až kým neumrú; bez schopnosti vrátiť úder :DD. Nie sú zlaté? Ovce sú prirodzene vykrížené na túto úlohu a životný štýl. Nebyť ovcí, čo by svetovláda robila?

Útočenie na cirkev? To mi pripomína útočenie na jarný osevný plán. Niektorí sú však pri tom útočení schopní zobrať aj reťaze a nožíky... (... kopance, modriny . Aj keď ide len o obyčajnú cirkev :DD. Chápal si to niekedy?

Ok, chuapci, teraz trochu seriózne: mi vysvetlite, ako sa starí uslintanci ako vy môžu non-stop baviť o pedofílii. To je čo za úchylka, kurva? To nemáte na to pedofilovať ženskú?

>>> "každého treba potrestať"

Aj deti? :D

>>> "meter dehonejstuje tvoju osobnosť"

:D


35.
označiť príspevok

elemír muž
   26. 2. 2015, 12:41 avatar
Ok, chuapci, teraz trochu seriózne: mi vysvetlite, ako sa starí uslintanci ako vy môžu non-stop baviť o pedofílii. To je čo za úchylka, kurva? To nemáte na to pedofilovať ženskú?

Také ľahké, prasati sa len o kukurici sníva.

Máš lepší nápad ?????


36.
označiť príspevok

huranato muž
   26. 2. 2015, 16:00 avatar
Keď sa niekto príliš zaoberá pedofíliou, má nejaký problém.
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 05:12,  Shagara, ty si taký vzdelaný v tomto. Povedz, kde sa teraz nachádzajú tí, ktorí uverili...
dnes, 05:07,  A čo teraz? Milióny kresťanov za túto herézu skončí v pekle.
dnes, 04:32,  Rekord v šíreniu spamu a fake príspevkov má Osvietený, ktorý si vytvoril pre rekord aj...
dnes, 03:00,  143, .... OK, ale práve to je to, čo ľudí zvádza. To, že veria svojím slepým pastierom a...
dnes, 02:47,  Pozastavme sa nad slovami, ktoré povedal známy katolícky teológ kardinál John Henry Newman:...
dnes, 01:11,  Prečo robíš zo seba idiota? Veď si povedal, že Slovania neexistujú. Ty si ako Don Quijote...
dnes, 01:09,  Som Osprostenému vyrazil dych.
dnes, 01:07,  A to je extrémizmus, predávať tričko s Tisom? Potom bude aj extrémizmus tričko s Kiskom....
dnes, 00:58,  kntsz 47 najväčšia chyba pri hľadaní pravdy je, ák nepozeráme nato, kto čo povedal, ale...
dnes, 00:18,  -era- Poľská obranná vojna alebo invázia do Poľska začala 1. septembra 1939 a trvala do...
dnes, 00:07,  Tajná služba hovorí poslancom o pravicovom extrémizme. Sedia medzi nimi aj kotlebovci...
dnes, 00:05,  Hajať... Čaute. ..
včera, 23:59,  A to tu bolo ešte v roku 2016 stovky príspevkov o zavedení zlatého rubľa...
včera, 23:58,  Kedy padne magická stovka ???...
včera, 23:57,  Ideš haji buvi? .. čaaau. ., .
včera, 23:57,  Korporátny dohľad napriahol po tomto jasnozrivom rodoľubovi svoje špinavé...
včera, 23:53,  Treba zavraždiť oponentov gulag či koncentrak ???
včera, 23:49,  S Bohom !
včera, 23:48,  Tvoj edo vie, preto hádže neustále výhybky :)
včera, 23:46,  Robot zapnutý :)
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie
 
V boji o vlastné štastie víťazí ten, kto sa nevzdáva.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(133 237 bytes in 0,192 seconds)