Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  politika  téma
kategórie:  

IDE IM O PREVZATIE MOCI

25
reakcií
200
prečítaní
Tému 2. septembra 2019, 08:17 založil Kasafran.

podobné témy:1.
označiť príspevok

Kasafran
   2. 9. 2019, 08:17 avatar
IDE IM O PREVZATIE MOCI!
Fejtón Ľuboša Blahu
26. augusta 2019

Ten pocit, keď si strávil s Kočnerom šesť hodín v srdečnom rozhovore a potom zorganizuješ protest proti štátnej tajomníčke za to, že sa s ním údajne poznala aj ona… Igorko, a to na Mariána žiarliš, alebo čo?

KEĎ ŠESŤ HODÍN PREKECÁŠ S KOČNEROM
A POTOM PROTI NEMU IDEŠ PROTESTOVAŤ
Neboj, nemusíš žiarliť, Jankovská tvrdí, že s Kočnerom nič nemala, zato tvoje stretko s Kočnerom potvrdili obe strany – tak čo, kedy odstupuješ z politiky?
Ale vážne, priatelia: mňa nezaujímajú demonštrácie o troch ľuďoch, ktoré organizuje Matovič a Kiska. Obaja sú politickí zúfalci, potácajú sa na 5-percentnej hranici a zrejme sa nedostanú do parlamentu, lebo ich zožerie Progresívne Slovensko.

MATOVIČ A KISKA – AKO BY VÁS JEDNA MATER MALA
A tak sa dnes postavili pred Ministerstvo spravodlivosti ako dvaja ťuťmáci, ktorí chcú vlastné zločiny prekryť konšpiráciami o iných.
Matovič je známy tým, že zneužil vlastnú matku na daňové podvody. Kiska pri svojich daňových podvodoch zneužil svoju firmu.
Matovič mal kontakty na Kočnera, Kiska na popradskú mafiu. Matovič je milionár, Kiska je milionár. Matovič si údajne u Mikloša vybavil zahladenie svojich daňových podvodov, Kiska sa snažil ovplyvniť vyšetrovanie svojich daňových podvodov u generálneho prokurátora.
Obaja zbohatli za čudných okolností. A obaja túžia po tej istej žene – Veronike Remišovej. Donedávna si kvôli nej nevedeli prísť na meno. Dnes spoločne šaškujú pre ministerstvom. Prosím vás, koho títo dvaja podvodníci zaujímajú?

ZA KUCIAKOVOU VRAŽDOU SÚ TÍ, ČO DNES ŤAHAJÚ ZA NITKY
Na celej tejto kauze je podstatné niečo celkom iné ako Kiska, Matovič či Čaputová. Oni sú len bábky, ktoré do svojej inscenácie zasadil niekto celkom iný. Niekto, kto stojí za celým týmto divadlom a možno aj za vraždou.
Povedzte – kto má, preboha, na Slovensku moc, aby sa dostal k údajnej Kočnerovej komunikácii a dokázal ňou cez nastrčené médiá a nastrčených politikov mocensky krágľovať nepohodlných ľudí?

KTO MÁ TÚ MOC, ABY ZNEUŽÍVAL VYŠETROVANIE NA POLITICKÉ KRÁGĽOVANIE?
Všetci vieme, že v prípade Kočnerovej Threemy ide o materiál z trestného spisu a jeho zverejňovanie môže zmariť vyšetrovanie. Ako je možné, že sa takéto niečo dostane von? Ako to, že to nikto nevyšetruje? Ako to, že nikto nerieši, že sa takto politicky zneužíva tajný spis?
A navyše nie v celej verzii, ale iba tie úseky, ktoré sa dajú politicky zneužiť proti vláde… Ako je toto preboha možné? Toto sú praktiky mafiánov. A zločincov. A týmto slúžia politici ako Kiska či Čaputová. Toto je skutočný škandál.

FINANCOVAL KOČNER AJ RADIČOVÚ?
Liberálne médiá, ktoré vlastní vieme kto, slúžia tomu, aby sa vytvorila atmosféra, že každý, kto poznal Kočnera, je zákonite zločinec. No lenže, ak naozaj prijmeme túto absurdnú skratku, potom by médiá logicky mali poľovať po všetkých politikoch, ktorých Kočner sám označil za ľudí, s ktorými si tyká.
Citujem z článku v Plus 7 dní z októbra 2018, kedy sa ešte nevedelo, že Kočner je potenciálny vrah a ľudia s ním zjavne ešte normálne komunikovali:
„Droba, Sulík, Krajcer, Miškov, Kollár, Mikloš, Krištúfková, Mika…“.
V Novom čase sa zase v roku 2017 vyznal, že financoval kampaň Radičovej, o jeho financovaní Beblavého SDKÚ som už písal.
O jeho raňajkách so Sulíkoch, na ktorého pokyn lustroval členov SaS som takisto písal.
A jeho rande s Matovičom je asi najvtipnejšia vec na svete, ak uvážime, že Matovič sa dnes //pred ministerstvom spravodlivosti hral na najväčšieho Kočnerobijca!

KOČNER VŽDY STÁL ZA SLOVENSKOU PRAVICOU – TOTO SA VÁM ZAKAMUFĽOVAŤ NEPODARÍ, CHLAPCI
Ak budeme lynčovať hlava-nehlava každého, kto poznal Kočnera, títo všetci by mali odísť z politiky. Veď predsa mohli plánovať vraždu Kuciaka! Aspoň takto sa to snažia prezentovať liberálne médiá. Tak čo – ako to, že ešte neodstúpila polka opozície?!
Všetci dobre vieme, o čo tu ide. Pointa je vytvoriť dojem, že Kočner mal niečo spoločné so Smerom. Kvôli tomu niekto mocný v pozadí posúva cez svoje médiá účelovo upravené sms-ky Kočnera.
Pritom každý, kto sleduje politiku, vie, že Kočner bol vždy v pozadí slovenskej pravice. Financoval modrých, dohadoval vysoké posty so Sulíkom, kamarátil sa s Pentou, mojkal sa s pravičiarmi ako Mika či Boris Kollár.

ZACHRÁŇTE BEBLA-WILLYHO!
To, že mu vraj šiblo a nechal zavraždiť novinára, je pre slovenskú pravicu mimoriadne nepohodlné – kto by volil Beblavého, keby sa vedelo, že vrah Kuciaka financoval jeho bývalú stranu?
A tak sa o tom nepíše. Treba sa tváriť, že Kočner mal blízko k Smeru, čo je kolosálny nezmysel.
A novinári sú platení za to, aby sa tvárili, že záleží na tom, čo toto monštrum tvrdí v údajných sms-kách. A ako machruje pred svojou babou. Ale pozor – dôležité je len to, čo tvrdí o smerákoch. Všetko ostatné je tabu.

PREČO SA NEZVEREJNÍ CELÁ KOČNEROVA KOMUNIKÁCIA?
Na verejnú výzvu, aby Denník N zverejnil celú komunikáciu Kočnera a nie len útržky, denník Esetu nereagoval. Logicky – zámer je predsa iný. Toto je kampaň proti vláde. Nejde o pravdu, ide o politiku.
V celom tomto príbehu je len jedna neznáma.
Každému je jasné, že ide o politickú hru – Kuciak bol obetovaný na to,aby sa niekto dostal k moci.
Čaputová, Kiska a Matovič sú len pešiaci, ktorí dostali pokyn, aby išli po smerákoch. Lebo ide o uchmatnutie moci.
Tí, ktorým ide o moc, majú komplicov v polícii aj médiách. A z nejakého čudného dôvodu nikto nevyšetruje, ako môžu unikať informácie z vyšetrovania.
A pritom tieto informácie môže pokojne vyťahovať potenciálny vrah. Alebo niekto, kto toto celé zinscenoval.
Ale to nikoho nezaujíma – aká náhodička.

IDE O PREVZATIE MOCI
Sme pri pointe: toto celé nie je o Jankovskej. Ani o Kočnerovi. Ani o Kuciakovi. Je to o moci. Je to o niekom, kto sa potrebuje zmocniť Slovenska a neváha pritom využiť svoje prachy na to, aby sa dostal k uniknutým informáciám z polície a zneužíval ich v politike.
A teraz prichádza kľúčová otázka. Jediná, na ktorú nepoznám odpoveď: je tento Niekto schopný aj vraždiť? A je Kočner posledný v reťazi?
KTO JE ZA TÝMTO CELÝM? POVEDZ, ZUZKA!
Isté je jedno: celé toto politické besnenie má jedného pána. A tento vie o vražde Kuciaka viac než ktokoľvek na Slovensku. A ja som presvedčený, že Čaputová, Kiska aj Matovič vedia, o koho ide.
Pravda o Kuciakovej vražde raz vyjde najavo. A nezabráni tomu ani Kiska, ani Matovič, ani Čaputová. Raz sa Slovensko dozvie meno ich pána.
Súhlasí havran, Thomas Anderson


2.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   2. 9. 2019, 08:36 avatar
Kto stojí za vraždou Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej?
Skupina bývalého siskára odhaľuje pozadie mocenského boja oligarchie vygenerovanej zamatovým podvodom v novembri 1989.

Preberie sa konečne zbabelý a ľahostajný slovenský národ alebo tieto závažné skutočnosti odignoruje ako odignoroval svedectvo o konkurznej mafii a "vzorci" Zoroslava Kollára a ďalšie kauzy publikované už roky na necenzurovaných stránkach ?

V každom právnom a demokratickom štáte by odvysielanie týchto informácii vyvolalo politické zemetrasenie. Na Slovensku však zbabelo mlčia všetky politické strany vrátane Kotlebovej ĽS NS.

Informačná vojna 29.3.2019 Téma: Vraždy Hostia: Pavol Forish a Stanislav Žiaran
www.facebook.com Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
Forisch: Za vraždou Kuciaka je šéf Penty Haščák. Cieľom bol štátny prevrat, zmarenie vyšetrovania Gorily a s podporou USA dosadenie pravicovej vlády
V relácií Informačná Vojna s Norbertom Lichtnerom, ktorú 29. marca odvysielalo internetové rádio InfoVojna, boli hosťami bývalí príslušníci tajnej služby Stanislav Žiaran a Pavol Forisch, ktorí sa počas svojho pôsobenia v SIS venovali ekonomickej kriminalite. Boli zároveň tými osobami, ktoré zavraždenému novinárovi poskytli dôležité informácie ohľadne Mariana Kočnera, kauzy Mecom a finančnej skupiny Penta. Český portál investigace.cz zverejnil 27. marca správu od Jána Kuciaka, ktorú poslal svojej kamarátke a kolegyni. Vysvetľuje v nej, že krátko po rokovaní v budove Penty, kde sídli aj firma Mecom, na začiatku septembra 2017, mu zatelefonoval Marian Kočner. Ide o známy telefonát, v ktorom sa Kočner Kuciakovi vyhrážal. Kuciak bol v Pente hovoriť o kauze Mecom, na ktorej intenzívne pracoval. Pokračovanie na www.facebook.com Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

V relácii sa spomínajú aktéri sprisahania rozkladu štátu, Haščák, Kočner, Zoroslav Kollár, Kiska, Lipšič, Penta -Eset a ďalší, zahraničné tajné služby a mnoho ďalších. Kto stojí na čele organizovaných vrážd? Témy- daňové miiardové podvody, kunkurzná mafia, krádež nemocníc a ďalšie...
http://www.youtube.com/watch?v=k0R-BjO9RtI Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


3.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   2. 9. 2019, 08:42 avatar
Slova pravdy sa kazdym dnom dozveda viac a viac obcanov Slovenska. Blizi sa den ked vas vy smradi protislovensky mafiansky vlastizradny buzerantsky uchylacky rozlapeme na namestiach ako zaby a ani si nepipnete dobre vam radim zbalte si svoje saki paki a tahnete odtialto do pice onedlho uz nebudete moct.
Súhlasí havran


4.
označiť príspevok

Kasafran
   2. 9. 2019, 09:26 avatar
(3) PartOFgod,
ich plány ovládnuť svet pretrvávajú stáročia a pri ich postupnej realizácii sa nikdy neštítili a ani neštítia používať ani tie najbeštiálnejšie a najvražednejšie prostriedky. Ich plány na dosiahnutie NWO už stáli ľudskú civilizáciu stovky miliónov obetí, ale oni sa stále nepozerajú ma nič iné len na svoje Zlaté teľa...
Mal by si sa pokúsiť nájsť nového Mojžiša a vyzvať ho, aby ich tak, ako jeho predchodca, opäť naučil byť ľuďmi...


5.
označiť príspevok

havran
   2. 9. 2019, 09:40 avatar
Za vraždou stojí ten, komu to slúži. teda staré známe : "Pro bono?" Zbytočne sa snažíme pátrať po mene nejakého oplana. Skutočným oplanom je objednávka od tých čo to najviac potebujú a majú z toho prospech. Že to nakoniec vyjde najavo ako vždy , to je celkom isté. Pravda, nemusí to byť "hneď zajtra". Najmenej z toho má prospech ten, na ktorého najviac ukazujú prstom a ktorý na to dopláca. Kto to je? Možno by sa mali tu na DF zamyslieť naši muškatieri.
Súhlasí Kasafran


6.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   2. 9. 2019, 09:41 avatar
Jejich doba skoncila toto je doba na ktoru sme cakali tisice rokov a my mame tu cest stat na prahu zmien kedy sa konci doba temna zlo bude znicene a budeme ucastny zaciatku doby rozkvetu ktora bude trvat 2000 rokov. Ten mojzis je Vladimir Vladimirovic Putin vyzbrojeny silou 1.000.000 muzov chazarske spiny satanske budu znicene povrazdene a pozatvarane.


7.
označiť príspevok

havran
   2. 9. 2019, 09:53 avatar
Druhou obeťou po Kuciakovi a Martine je SMER. Teda skúsme tých obetí , ktoré z toho majú problémy vymenovať čo najviac, Cestou "pro bono" a ukázať prstom asi nie je ľahké. Teda tento inverzný spôsob logiky -ELIMINAČNÝ- je síce zdlhavejší, ale istejší. Zatiaľ pripusme , že to mohol byť ktokoľvek, ale komu to najviac neprospieva?
Súhlasí Kasafran


8.
označiť príspevok

Lemmy muž
   2. 9. 2019, 09:58 avatar
Prečo je podľa teba obeťou strana SMER – sociálna demokracia? Nevšimol som si, akú obeť priniesli. A najviac to neprospieva obžalovaným, a Kočnerovi. Otázka je, či súd mu to dokáže.


9.
označiť príspevok

majko1 muž
   2. 9. 2019, 10:05 avatar
Kočner komunikoval a priatelil sa zrejme z vypočítavosti so spústou ľudí aj z terajšej opozície, ale v médiách sú útoky jedine na SMER či súčasnú koalíciu, je to veľmi priehladné politikárčenie ktorého jediným cielom je dostať sa ku korytu ohováraním súpera. Nie je to súťaž kto je lepší vládca, kto má lepší program, je to iba šírenie negatívnych emócií voči súčasnej vláde.....to je choré, takto by súťaž politikov o moc nemala prebiehať.
Súhlasí Kasafran


10.
označiť príspevok

Lemmy muž
   2. 9. 2019, 10:07 avatar
Tak nech ohovárajú aj politici z vlády. Prečo mlčia? Opozícia si robí svoju politiku, jej zámerom je, aby voliči nevolili súčasné vládne strany. Chcú sa dostať do vlády! Nerozumiem, čo je na tom zlé. Tak sa vytvára politika. Je to súťaž.


11.
označiť príspevok

majko1 muž
   2. 9. 2019, 10:11 avatar
To je iba ich plus a nie mínus nemyslíš ? Škoda že si poniektorí ľudia neuvedomujú, že vládnuci politici pre nich aj niečo robia . Ak niekto ohováranie považuje za štýl ako sa dostať k moci, tak u mňa nie je slušný a konštruktívny človek .
Súhlasí Kasafran


12.
označiť príspevok

Lemmy muž
   2. 9. 2019, 10:16 avatar
Vládnuci politici v prvom rade nič nerobia pre zbavenie sa podozrení, že súdy, polícia a prokuratúra, sú korupčné, a že ich ovládajú mafiánske štruktúry.


14.
označiť príspevok

majko1 muž
   2. 9. 2019, 10:22 avatar
Veď to nie je pravda, prebieha spústa vyšetrovaní. Okrem toho skorumpované súdy, polícia, prokuratúra sú oblúbené prupovídky, ale nepočul som od opozície že ako to chcú riešiť oni. Vymeniť terajších kamošov za svojich kamošov ? Máš slovník ako vystrihnutý z denníka N......iba obvinenie, žiaden dôkaz, žiadny návrh na systémovú zmenu.Čo sa tým zmení ?
Súhlasí havran, Kasafran


18.
označiť príspevok

havran
   2. 9. 2019, 10:26 avatar
Lemmy- to nevieš, že napľuť do očí a kopnúť od chrbta do riti je bežná metóda politického boja odjakživa? Skús sa na to pozrieť bez straníckych okuliarov. Ja som to tak robil celý život. Ale prezradím ti, že nezbohatneš a máš z toho len nepríjemností.


19.
označiť príspevok

Lemmy muž
   2. 9. 2019, 10:29 avatar
Mne je jedno, aký si bol zločinec v politike, že si to robil celý život, že si napľul ľuďom do očí, že si ich kopal od chrbta, do riti, to bola tvoja bežná metóda politického boja, je to vizitka tvojho charakteru.


13.
označiť príspevok

Lemmy muž
   2. 9. 2019, 10:17 avatar
Ak chcú vládni politici presvedčiť občanov, že pre nich niečo robia, mali by sa postarať o to, aby súdy boli nezávislé. Nie rukojemníkmi mafie.


16.
označiť príspevok

majko1 muž
   2. 9. 2019, 10:23 avatar
Dobre a ako sa to urobí ? Veď vláda nemá takú právomoc by menila sudcov len tak, veď aké problémy majú poliaci s tým že chcú niečo meniť v súdnictve cez právomoc vlády ?
Súhlasí Kasafran


23.
označiť príspevok

Lemmy muž
   2. 9. 2019, 16:18 avatar
Meniť sudcov, sprísniť pravidlá, úplná elektronizácia rozpisov, verejná kontrola… poslanci NR SR nie sú schopní ani vybrať kandidátov na sudcov, takže tých problém je veľa, ktoré sa dajú riešiť, len musí byť aj záujem.


24.
označiť príspevok

havran
   2. 9. 2019, 16:22 avatar
Lemmy- Byrokrscia, autokracia a demokracia. Vieš presne posúdiť ako sa to v tom tvojom príspevku spája?


25.
označiť príspevok

Lemmy muž
   2. 9. 2019, 16:28 avatar
Táraš nezmysly. Byrokracia nebude, ak bude elektronizácia, lebo všetko bude riadené a kontrolované cez počítač. Sudca nemôže byť autokrat, pretože sa má riadiť len zákonmi SR. A demokracia je v tej verejnej kontrole.


15.
označiť príspevok

havran
   2. 9. 2019, 10:22 avatar
Lemmy Pre každú stranu strata moci je tou najväčšou stratou. Ty to nepovažuješ za dôležité? Máš veľmi jednoduchý prístup. Myslíš, že by váhali hociktoré iné strany obetovať jeden-dva nevinné životy za svoje víťazstvo? Koľko ich obetoval Hitler a ani to mu nepomohlo?
Súhlasí Kasafran


17.
označiť príspevok

Lemmy muž
   2. 9. 2019, 10:25 avatar
Tvoje táraniny sú otrasné. Ešte montuj tu Hitlera, pako! V politike to tak chodí, že občania si vyberajú, koho chcú mať v politike.


20.
označiť príspevok

havran
   2. 9. 2019, 10:33 avatar
Lemmy - nedokážeš uvažovať logicky a reálne. Už si začal i s osočovaním a to si zakladáš na tom, aký si kultúrne fajnovy. Skús si to ešte prečítať raz s porozumením. Ty v tom nevidíš logiku, lebo by si musel otvorič oči a vidieť čo nechceš? Radím ti dobre nauč sa používať vlastný rozum, lebo zatiaľ to tak nevyzerá. Radí ti človek , ktorý už niečo prežil a nemyslím to zle.
Súhlasí Kasafran


21.
označiť príspevok

Lemmy muž
   2. 9. 2019, 10:44 avatar
Cituj osočovanie.


22.
označiť príspevok

majko1 muž
   2. 9. 2019, 15:58 avatar
Lemmy a moja otázka v 16. nemá odpoveď ???????? 


26.
označiť príspevok

Kasafran
   2. 9. 2019, 18:15 avatar
Havran a Majko1,
veďže už konečne prejavte aspoň akomak väčšie pochopenie pre Lermmyho "humanistické" rozumové myšlienkové a morálne pochody/postoje...
Jemu predsa už oddávna stačí, keď sa jedenkrát za 4-5 rokov zúčastní volieb a odovzdá svoj hlas tým "najvhodnejším", alebo tomu "najvhodnejšiemu" (prezident) kandidátom/kandidátovi na volené/volenú funkcie/funkciu - a následne sa môže s plnou vervou celý čas venovať vysoko "inteligentnej" kritike a "umravňovaniu" svojich nielen názorových, ale aj ideologických/politických oponentov...
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 01:02,  Harabin nestor slovenského humoru...
dnes, 00:57,  Platforma "Hlas občianskych organizácií" analyzovala legislatívne návrhy...
dnes, 00:39,  Poradím ti chod do Fortuny je tam 22 kurz a zbohatneš *13*13*13*13*13*13*13*13*13*13 V...
dnes, 00:35,  Keby len superhrdina ale vocca s teamom odborníkov príde *13*13*13*13*13*13*13*13*13...
dnes, 00:32,  V šoku budeš zas a znovu ty že ľsns bude mať 11 % *13*13*13*13*13*13*13*13*13*13*13*13*13...
dnes, 00:22,  A máš po bubakoch Kasafran zase si len písal bludy ako každý den
dnes, 00:22,  A nakoniec trocha sedliackeho rozumu . Severské Norsko má 50 % všetkých automobilov na...
dnes, 00:18,  elektromobily pracujú v zime lepšie ako spaľováky Elektromobily štartujú v zime bez...
dnes, 00:14,  Slušný pokus ale konina zostala . Toľko debilín po hromade ti je zrkadlom ty teplá...
dnes, 00:10,  hakovýSS ty keby si nemal založiť temu s absolutným klamstvom nebol by si v svojej koži ....
dnes, 00:05,  Tebe sa hra pod stromčekom pokazila a či čo ?
dnes, 00:03,  https://sk.wikipedia.org/wiki/Stihomam
dnes, 00:01,  Ale správa sa ako keby mu na tu hlavu padlo 100 lámp
dnes, 00:01,  https://www.youtube.com/watch?v=_bRtzZNtGcc https://www.youtube.com/watch?v=kRNUfWZS6Gk...
včera, 23:58,  Možno to bola len tá ponorka čo ju bratia z Holandska boli vyloviť , lebo na to mali techniku
včera, 23:57,  Začalo to vtedy, keď mu tá lampa skoro padla na hlavu:...
včera, 23:57,  Prečo bubáci veď zabili len jedneho bubáka ?
včera, 23:55,  https://www.youtube.com/watch?v=hGVllYS1M_Y&t=513s
včera, 23:54,  Mne príde že mu to oficialne preskočilo
včera, 23:52,  https://www.youtube.com/watch?v=75D67efHuuc
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie
 
Žena je najkrajšie umelecké dielo. Niet divu, veď autorom je sama príroda.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(110 714 bytes in 0,426 seconds)