Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  rôzne  téma
kategórie:  

Hyeny pred a po 2. sv. vojne .

2
reakcií
686
prečítaní
Tému 7. augusta 2017, 08:48 založil Peťo.

podobné témy:

1.
označiť príspevok

Peťo muž
   7. 8. 2017, 08:48 avatar

2.
označiť príspevok

Peťo muž
   7. 8. 2017, 08:49 avatar
Nič nejde vytvoriť tému ani po reštarte PC .

3.
označiť príspevok

Nadja žena
   7. 8. 2017, 09:17 avatar
Skús po častiach teda, niekde v tom texte je tam niečo, čo bráni sa tu zjaviť
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 14:48,  Lemmy ty náš klamár kde obhajoval fašizmus ?
dnes, 14:47,  Sú vytlacovani a okraj spolocnostia ťažko sa niektorí prispôsobujú....žijú v mnohí v...
dnes, 14:44,  Esenc, už som poslal 5 libier. Ďakujem za pomoc.
dnes, 14:43,  Ako som sľúbil, plním: http://www.humanisti.sk/view.php?cisloclanku=2020010059
dnes, 14:43,  Hokejis je dávno za nami! Dávno za nami. Ale ako povedal Eco, tak dnes vedia chodiť aj s...
dnes, 14:42,  Ignoruješ jeho klamstvá.
dnes, 14:41,  To by malo trápiť jeho poslucháčov.
dnes, 14:36,  No ja neviem, keď píšeš: "Romov treba začleniť do spoločnosti". Prečo sa...
dnes, 14:36,  My, "osvietení" präkäkäti demenciu máme v rodine. Aj namladší Edko v...
dnes, 14:36,  Mimochodom, trestné oznámenie naňho si už podal?
dnes, 14:35,  A čo hádam odstreliť?
dnes, 14:32,  Vetrali a vetrali tak intenzívne, až aj prímestské autobusy vietor odvial....
dnes, 14:28,  Akože to pred tridsiatimi rokmi znela siedma požiadavka Verejnosti proti násiliu? Žiadame...
dnes, 14:25,  Edo nie je len fašista a dement ale aj porušovateľ trestného zákona. Splna všetky atributy...
dnes, 14:23,  Ano Kuffa je nie len fašista a užitočný idiot a patologický porušovateľ trestného zákona...
dnes, 14:21,  A neprispôsobivých treba prispôsobiť? :)
dnes, 14:06,  lemmy ty si to ešte stále nepochopil, ak nemáš pravdu máš lásku, ak nemáš pokoj, máš...
dnes, 14:05,  komunikujem s ľudmi tak ako keby som komunikoval rastlinami, zvieratami a ľudmi naraz nemôžem...
dnes, 13:51,  Romov treba začleniť do spoločnosti ty rasistické záhorácke hovado*01
dnes, 13:44,  Každý cigáň robí bordel. Hitler ich mal všetkých vyhubiť. To čo nedokončil on,...
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie

Včera som bol chytrý, preto som chcel zmeniť svet. Dnes som múdry, preto mením sám seba.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(48 959 bytes in 0,588 seconds)