Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  zdravie  téma
kategórie:  

Dnes máme nový rekord . 4 526 nakazených Testy v piatok odhalili koronavírus u 226 ľudí. Iba z 4500 testovaných

2
reakcií
252
prečítaní
Tému 5. septembra 2020, 19:57 založil Osvietený.

podobné témy:

1.
označiť príspevok

Osvietený muž
   5. 9. 2020, 19:57 avatar
Nie je to super takto vystúpame na tisíce nakazených a možno i u nás budú denne zomierať stovky ľudí .

Zhodte rúška súdruhovia a nacisti

Preto by to chcelo pravidelnejšie protesty aký moderoval Marček za zloženie rúšok a nedodržiavanie zákonov a nariadení SR ako na komedialnom stretnutí bezmozgov kričal Mazurek , Uhrík , Rostas , podpredseda komunistickej strany slovenska a ešte zopar dalších bezmozgov .

Veď čo iné môže našej krajine pomôcť ak nie nerešpektovanie zakonov a nariadení ???

Ďakujeme nádorovci

2.
označiť príspevok

gabriel pb
   7. 9. 2020, 13:52 avatar
naozaj koronavírus je medzi ľudmi preto, lebo ľudia kradnú a nechodia na charitu, keď prídu o zamestnanie, aby im dali novú prácu alebo aby študovali a vzdelávali sa, nejedná sa o koniec ľudstva a apokalypsu

3.
označiť príspevok

gabriel pb
   12. 9. 2020, 14:28 avatar
teoma užívateľ diskusného fóra a zamestnanec z tajnej služby mi ubližuje fyzicky a na diaľku, praská mi sánka a veľmi ma bolí sánka
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 17:27,  No hej ja viem... lenže bol dodrruzgany, myslela som že sa pobil ale vraj spadol atd to je...
dnes, 17:24,  A hlúpa hus nie si preto, že si neprispela ale že sa hanbíš za svoje meno ;)
dnes, 17:22,  Prečo robíš pičoviny ? Stojí ti to za to ? *46
dnes, 17:21,  Tvoja máti príde o modriny keď zdochneš
dnes, 17:19,  Naďka poučenie do budúcnosti nedávaj mu 10 daj mu všetko naraz . To bol pokus o vtip ....
dnes, 17:18,  Iné fórum s tým nič nemá ;) Hanbiť sa môžu, lebo sa označujú za kresťanov a pri tom...
dnes, 17:17,  Osvietený tie ,tvoje otázky ti nadiktoval inkvizítor z USA? Zaujímajú ťa len Ľudia z...
dnes, 17:16,  Tak sa potom ale nečuduj, že nejaku tvoju skušku málokto považuje za dostatočný dôvod...
dnes, 17:14,  A keby si čítala stránku https://www.knihazivota.sk tak by si vedela, že potrebujem miliardu...
dnes, 17:13,  Po piči, tak ty si dokonca multifunkčný kokot, ty keď zdochneš, tak to príde svet o veľa...
dnes, 17:11,  Kasafran a to ešte večeriam sledujme TA3 sťahujem fotky do PC a komunikujem s kamošom v USA...
dnes, 17:11,  Presne tak, vypýtal SOM si pomoc a teraz čakám kto zareaguje ;) Je to skúška...
dnes, 17:10,  MNE ide len o ten akt pomoci, kľudne aj jedným centom ;) Ale "kresťania" idú...
dnes, 17:10,  To nie je pravda. Ved ty nemáš (okrem tohto) nijaký dôvod pýtať peniaze. Ludia ti maju...
dnes, 17:08,  EnaXnaY osobne tvoju žiadosť na príspevok do knihy života za žobranie nepovažujem . Je...
dnes, 17:07,  Nie je robot, je to unudený kokot. *04
dnes, 17:07,  No niečo som pochopil a to, že miluje a chváli Boha ako všetci katolícki svätci Nejde len...
dnes, 17:05,  Potvrduzujem si to čo SOM si myslel o ľuďoch ;) Že si dávajú nálepky ako kresťan ale v...
dnes, 17:04,  Keď skončí núdzový stav Matovič pôjde do piče !!!!!!!!!!!! *46
dnes, 17:04,  Ale Enax, ja práveže viem, že ti nejde o peniaze. Vlastne si len potvrdzuješ svoje ego ......
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie

Snívaš o niečom? Nezačneš - nedokončíš!
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(51 224 bytes in 0,540 seconds)