Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  zdravie  téma
kategórie:  

Dnes Česko eviduje 6200 nakazených zdravotníkov

0
reakcií
68
prečítaní
Tému 16. októbra 2020, 14:36 založil Osvietený.

podobné témy:

1.
označiť príspevok

Osvietený muž
   dnes, 14:36 avatar
"Počas posledných dvoch týždňoch, hlavne v tom poslednom, pozorujeme naozaj veľký nárast pozitívne diagnostikovaných seniorov. To je samozrejme záruka budúceho tlaku na systém poskytovania zdravotnej starostlivosti," uviedol riaditeľ Ústavu zdravotníckych informácií a štatistiky (ÚZIS) Ladislav Dušek. Podľa neho je veľkým problémom aj množstvo pozitívne testovaných zdravotníkov. "Evidujeme ich vyše 6200," dodal. Z tohto počtu je 1300 lekárov a 2700 zdravotných sestier.

Česká armáda začne v sobotu v areáli pražského výstaviska Letňany stavať dočasnú poľnú nemocnicu s kapacitou 500 lôžok.

V Českej republike pribudlo za štvrtok 9721 prípadov nákazy koronavírusom SARS-CoV-2, čo je najvyšší denný prírastok od začiatku pandémie. Celkovo sa koronavírusom dokázateľne nakazilo 149.010 ľudí, z ktorých 1230 nákaze podľahlo.

www.cas.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 02:03,  1, ..... k tej zmene na "opice" už dávno došlo!*15 Správame sa promiskuitné, .......
dnes, 02:00,  My dnes zažívame radikálne zmeny, .... a to hlavne vedia posúdiť tí, ktorých sa to...
dnes, 01:51,  Oni si to ale inak plánovali ešte pred vyhlásením, že celoplošné bude. .. ani prezidentka...
dnes, 01:48,  *21 *21 plochá Zem. .. noooo ... Vieš ako. .. *21 *21 nemam čo dodať k tomu.
dnes, 01:47,  Vakcína vyvíjaná vedcami z Oxfordu, na ktorú má licenciu farmaceutický gigant AstraZeneca,...
dnes, 01:47,  Ja som myslela dávnejšie fungovali, už si nepamätám v akej vlne či nevlne. .. *21 .. no,...
dnes, 01:42,  Z pohľadu dieťaťa určite . Ale učitel , ktorý verí na plochu zem a holografický mesiac by...
dnes, 01:40,  Zuzka kde funguju diskoteky ??? Zvladnutelne 2 novembra to ja nevidím u nás v malej obci i...
dnes, 01:37,  Neviem, ako ktorí možno, najmä by mali byť príkladom, verím. My sme mali fajn odborné...
dnes, 01:34,  Sa opýtaj. Nemáš ústa. .. *21
dnes, 01:32,  Nestraš prosím Ťa. .. *21 .. Radšej zvestuj evanjelium, na to Boh povolal kresťanov, aby...
dnes, 01:28,  Shaga, zas tie konce sveta. Tri konce sveta, alebo tridsať? ..
dnes, 01:26,  2%, .... ON nám to oznámil a ešte oznamuje, .... len my ho nepočúvame! A myslíme si, že ON...
dnes, 01:26,  Taký Marián Kollár popredný v Lekárskej komore to zas vidí ako zvládnuteľné. .. no...
dnes, 01:24,  Ale ako môže učitel naučiť deti realite ak je sám mešuge ?
dnes, 01:21,  Hm, mňa to neprekvapilo, viem, že ľudia si vymyslia hoc čo. ..
dnes, 01:19,  18, .... všetko ale máš v Písme! Ja to viem presne, a aj preto intenzívnejšie...
dnes, 01:09,  Opýtaj sa ho
dnes, 01:08,  Zuzka nerozumiem . Ideme po tej istej ceste. Na poslednú chvílu sa snažíme situaciu zvrátiť...
dnes, 01:08,  Nevidím čo chce ale Boh robiť.
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie

Kľud je najlepší spôsob prevencie proti chorobe.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(55 432 bytes in 0,240 seconds)