Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  politika  téma
kategórie:  

Desať paradoxov posledných dní

6
reakcií
256
prečítaní
Tému 10. septembra 2019, 12:53 založil Kasafran.

podobné témy:

názov témy
posledná
reakcií
01. 12. 2015
30
14. 10. 2011
13
15. 09. 2019
31
 
 


1.
označiť príspevok

Kasafran
   10. 9. 2019, 12:53 avatar
Desať paradoxov posledných dní
Ľuboš Blaha

1. NAKA ide vyšetrovať Roberta Fica za politický názor, ale keď SME propaguje pedofíliu a Truban predáva 5 gramov bieleho, tak sa naši drahí ochrancovia zákona škrabú za hlavou a pojedajú šišky. Gratulujem!

2. Opozícia tu roky omieľa ako Fico ovláda políciu - mňa by len zaujímalo, ako si títo liberálni géniovia vysvetľujú, že NAKA ide Fica vyšetrovať za politický názor... To im akože Fico sám prikázal, či ako, Igorko?

3. Matovič a Sulík chcú odvolávať Pellegriniho kvôli Kočnerovi, ktorého Pellegrini v živote nestretol, no Matovič s ním strávil šesť hodín na rande a Sulík s ním dohadoval voľbu generálneho prokurátora. Prosím, chlapci, nechcete radšej odvolať sami seba?

4. Opozícia zvolá schôdzu na odvolanie vlády a nedokáže si ani zozbierať dostatočné počty, aby spustila odvolávanie - a Matovič je taký kus idiota, že z trucu nezavolá ani len Remišovú a odpáli si tým vlastnú schôdzu. Vďaka Bohu za Igora, ten keby neexistoval, museli by sme ho vymyslieť.

5. Kým na Slovensku prebiehajú vážne politické spory, Beblavý s Trubanom sa zabávajú v autíčku a točia stupidné videjká. Lebo všetky problémy Slovenska vyrieši dobrý marketing, že chlapci?

6. Ja len, že dobre platení poradcovia z amerických PR agentúr by si nabudúce mohli ustrážiť, nech Truban nesedí za volantom - deväť z desiatich odborníkov na drogy varuje, že flashback z užívania LSD môže spôsobiť vážnu dopravnú nehodu.

7. Televízia Markíza robí v nedeľu reláciu s Čaputovou a do debaty zavolali aj zástupcu Smeru. Hovorca Smeru Kovačičovi ponúkol Ľuboša Blahu. Odvtedy sa mu už Kovačič neozval. Relácia bude bez Smeru. Úlohou liberálnych médií predsa nie je ponúknuť diskusiu, ale chrániť rozprávkovú vílu pred zlým Blahom. No chápete - demokracia podľa Markízy. Iné názory sa netolerujú.
8. Dievčatko z Prezidentského paláca sa bojí, že by jej niekto povedal pravdu do očí. A tak dievčatko udržiavame v bublinke, aby sa nám náhodou nerozplakalo, keby jej zlý extrémista Blaha povedal, čo si o nej Slovensko naozaj myslí. Miško, pohladkaj pekne Zuzanku ako naposledy Braňko v Rádiu Express a hlavne k nej nepúšťajte žiadnu kritiku - ešte by sa náhodou kvetinka rozľútostila. Fňuk.

9. Kiska sa rozhodol, že už nechce mať v prieskumoch 5 percent. A tak mu v AKO namerali číslo, aké si Žalude želali. Blahoželáme. Záhadou ostáva, prečo si Kiska vypýtal práve 8,8? Pozor, aby ho za tú symboliku nenavštívila NAKA.

10. Remišová sa objavila na billboarde, ktorý hlása: "Vezmeme podvodníkom nelegálny majetok." To je ale opovážlivosť. Baba je v strane dva týždne aj s cestou a už sa vyhráža vlastnému šéfovi. Správne, Veronika, zober Kiskovi pozemky, čo nakradol! A vezmi mi aj to, čo zarobil na daňových podvodoch! Ideš! Držíme ti palce!

SMIECH CEZ SLZY
A tak si my tu na Slovensku žijeme.
Lídra najsilnejšej strany stíha NAKA za to, že hovorí to, čo si myslia ľudia.
Do diskusie s Čaputovou sa nedostanete, lebo jej veličenstvo sa bojká.
Líder opozície Truban svoju politickú kariéru zjavne postavil na tom, že si ho detičky popletú so závodným autíčkom MacQueenom a tak v poslednom čase prestal fetovať a natáča videjká v autách.
A liberálne médiá medzitým ďalej šíria nenávisť a rozoštvávajú Slovensko.
Toto neskončí dobre. V ľuďoch to vrie.
Ešte sa zasmejú. Ale už pri tom škrípu zubami.
Pozor na to, liberáli.
Hrniec prekypí.
Najstarší ideologický trik liberálov: ak vyznávate akúkoľvek hodnotu okrem slobody a demokracie, tak ste vlastne extrémista. V praxi to vyzerá asi takto.

VŠETCI SME NACIONALISTI A KOMUNISTI
Ak máš rád národ, pozor na to, si vlastne nacionalista. Mať rád Slovensko je nebezpečné, lebo ak to doženieme do extrému, tak by si vlastne v mene Slovenska mohol chcieť viesť vojny a nenávidieť ostatné národy. Nesmieš mať rád národ. Pretože si extrém.
Ak chceš, aby štát pomáhal ľuďom a reguloval ekonomiku, pozor na to, si vlastne komunista. Začína to Zákonníkom práce a končí gulagmi. Každý, kto odmieta voľný trh, je vlastne potenciálny extrémista a chce hádzať do jám státisíce obetí ako Pol-Pot. Nesmieš pomáhať ľuďom. Pretože si extrém.

KAŠLI NA ĽUDÍ, AK NECHCEŠ BYŤ POPULISTA
Ak máš obavy z multikulturalizmu, pozor na to, si vlastne fašista. Ty nesmieš chrániť vlastnú kultúru, lebo ak to doženieš do extrému, tak budeš chcieť vlastne zlikvidovať iné kultúry, zavrieš ich do koncentrákov a pošleš do plynových komôr. Kašli na akýkoľvek kolektívny záujem - len jednotlivec, len trh, len biznis. Inak si extrém.
Ak chceš obhajovať záujmy bežných robotníkov, normálnych pracujúcich ľudí, tak pozor, si populista. Ty nesmieš chrániť väčšinový národ, to je predsa populistické. Ty nesmieš ľudí rešpektovať, ty ich musíš poučovať a presviedčať o tom, že nezáleží na nich, ale len na menšinách a na pracháčoch. Inak si populista a extrém.

NIKDY NEBER MENO LIBERALIZMUS NADARMO, TO JE SMRTEĽNÝ HRIECH
Ak kritizuješ liberalizmus, pozor na to, liberalizmus kritizoval aj Hitler aj Stalin. Takže si buď nacista alebo stalinista, iné vysvetlenie neexistuje.
Liberalizmus majú predsa všetci radi, okrem extrémistov, čo chcú viesť vojny a obhajujú diktátorské režimy. Akákoľvek kritika liberalizmu je len predohra k totalite - musíš milovať liberalizmus, inak si extrém.

O RÓMOCH NIKDY NEHOVOR NIČ ZLÉ, LEBO BUDEŠ EXTRÉM
Ak sa ti nepáči, ako žijú Rómovia z neďalekej osady, tak si rasista. Nehádžeš ich síce všetkých do jedného vreca, ale označil si ich ako Rómov a to znamená, že si tým urazil všetkých Rómov na celom svete a si zrelý na basu.
Ukradol ti Róm hodinky? Máš veselo mávnuť rukou, prejaviť súcit nad sociálnou situáciou tejto ťažko skúšanej komunity, freneticky kričať, že Rómovia majú svoje ľudské práva a ty miluješ ich kultúru, prípadne zlodejovi rómskej národnosti k hodinkám odovzdať aj peňaženku a pulóver, lebo inak si rasista a extrém.
Čo na tom, že máš rómskych priateľov a chcel by si, aby rómske deti nemuseli vyrastať v špine a zlobe, ale to je jedno - si rasista, lebo chceš vlastne zlikvidovať ich jedinečný životný štýl a hovoríš o nich ako o etniku a to sa nesmie.

LIBERÁLNA DEMAGÓGIA NEMÁ KONCA KRAJA
Dalo by sa pokračovať. Máš rád Čínu, tak si maoista a latentne podporuješ kultúrnu revolúciu. Máš rad Rusko, tak tvoj vzor musí byť Lavrentij Berija a ty si obhajca KGB. Máš rád Srbsko, tak si vlastne zodpovedný za Srebrenicu.
A vôbec, ak povieš slovo "Slovania", tak si vlastne nacionalista, fašista a militaristický blázon, čo nechápe, že národy sú prežitok a my všetci sme homo economicus, milujeme kapitalizmus a nemáme iné záujmy ako obchodovať.
A tak ďalej.

POINTA JE, ABY STE SA HANBILI ZA ÚPLNE PRIRODZENÉ NÁZORY
Pointa tejto liberálnej demagógie je vytvoriť ilúziu, že všetky hodnoty, ktoré nevyznáva liberalizmus, zákonite vedú k extrému.
Láska k národu je síce úplne prirodzený pocit, ale máš sa zaňho hanbiť, lebo ťa označia za nacionalistu. Sociálne cítenie je síce tou najprirodzenejšou ľudskou vlastnosťou, ale ty ho máš v sebe potláčať a myslieť len na seba, inak ťa označia za komunistu.

A KEĎ JE SOCIÁLNY KONŠTRUKT NÁROD, NIE JE NÍM AJ SVETOOBČIANSTVO?
A potom ti povedia, že vlastne všetky hodnoty sú sociálny konštrukt, tak sa na ne vykašli.
A keď im povieš, prečo sa teda nevykašľať aj na liberalizmus, slobodu, demokraciu, individualizmus, ľudské práva a Európsku úniu, keď aj tie sú všetky sociálnym konštruktom, tak to už nie, to sa urazia a označia ťa za fuj-fuj extrémistu.
Sociálny konštrukt sú len ostatné ideológie, to len tá ich liberálna ideológia je triumf dejín a boží výron ľudskej prirodzenosti.
Všetky hodnoty, ktoré nie sú plocho individualistické, musia vyznieť ako potenciálny extrém. To je podstata ich detinskej demagógie.

VŠETKY IDEOLÓGIE MAJÚ PLUSY AJ MÍNUSY
Lebo keď sa niekedy v histórii viedli vojny kvôli národu, tak to automaticky diskvalifikuje akékoľvek vlastenectvo. A keď sa niekedy štáty premenili v diktatúry, tak to znamená, že štát je automaticky zlo a treba ho zničiť.
Nič z toho samozrejme nie je automatické a podobné úvahy nemajú žiadnu logiku. Hodnoty národa, komunity, sociálnej spravodlivosti či štátu v dejinách viedli tak k prosperite, ako aj úpadku, tak k pokroku, ako aj k dekadencii.
To isté platí aj pre liberálne hodnoty slobody, trhu a straníckej demokracie. Viedli k vojnám, hladomorom a útlaku - ale liberáli akosi nechcú pripustiť, že ak chcú byť konzistentní, potom sú extrémisti aj oni.
V SKUTOČNOSTI SÚ EXTRÉMOM LIBERÁLNI FANATICI
Extrém je v skutočnosti to, ak niekto nedokáže akceptovať, že sú ľudia s iným názorom. A že riešenia sa hľadajú vždy v nejakej historickej situácii, v konkrétnej kultúre, v špecifickej geografii, v osobitom systéme etiky.
Nie každý liberál musí byť takýto extrém. Ale na Slovensku sú liberáli čoraz agresívnejší a prenasledujú akýkoľvek iný názor ako potenciálnu hrozbu. A preto sú nebezpeční. Preto sa premieňajú na extrémistov. Sú inkvizítori 21.storočia.

CHRÁŇTE SVOJE DETI PRED LIBERALIZMOM - OHROZUJE MYSLENIE
Nenechajte sa nachytať touto ich demagógiou.
Oni len chcú, aby ste sa báli povedať svoj názor.
Zavádzajú liberálnu totalitu a každý, kto nejde s nimi, musí byť extrémista. Poznáte to.
Liberalizmus je pre nich nové náboženstvo a najradšej by upálili každého, kto v toto náboženstvo neverí.
Sú fanatici.
Sú klamári.
Sú teroristi.
A ľuďom na Slovensku sa už konečne otvárajú oči. Skutočný extrém sú oni. Chcú zotročiť a znásilniť Slovensko. A chcú odkrágľovať akýkoľvek iný názor. Chcú zatvárať do basy, chcú vykorisťovať, chcú manipulovať.
Slovenský liberalizmus, ako ho predvádzajú Denník N, SME, a všetky tie Čaputové, Trubanovia či podobné bábky Esetu, to všetko je zlo. Číre zlo.
Chráňte pred ním svoje deti. Je mysleniu nebezpečné.
Ďakujem Zuzane Čaputovej. Mám chuť jej poslať čokoládu z Bieloruska.

MERCI ZA TO, ŽE SI, ZUZANKA!
Vďaka tomu, že je taká zbabelá a odmietla ísť so mnou do televíznej diskusie na Markíze, mohol som sa cez víkend venovať rodinke a konečne dokončiť preklad Antiglobalistu do angličtiny.
Ešteže máme takú ustráchanú prezidentku, ktorá sa bojí skutočných súperov - dopriala mi voľný víkend :-)

MARKÍZA PROTI ČAPUTOVEJ NASADILA GALKA, TO BUDE KONFRONTÁCIA AKO DELO!
Ale Markíza jej ako náhradu za mňa vybrala turbo oponentov - Galka a Krajniaka. To bude masaker. Opoziční poslanci budú opozičnú prezidentku trhať na kúsky - to je jasné.
To je akoby k Robertovi Ficovi postavila Markíza ako oponentov Andreja Danka a Juraja Blanára. Fakt neviem, čo si teraz Čaputová počne.
Neviem, ako vy, ale ja budem Markízu bojkotovať. Nevidím dôvod asistovať ako divák pri tejto maškaráde. Považujem to za nechutnú cenzúru.

LÁSKAVÁ ŠOU SEVEROKÓREJSKEJ ZUZANY
Budú sa vyhovárať, že Blahu nebudú pozývať, lebo je extrémista, komunista a neviem, čo ešte.
Ale pravda je, že arogantne odpálili ponuku najsilnejšej vládnej sociálnodemokratickej strany, ktorá do relácie ponúkla Blahu. A do debaty nenasadili žiadneho politika Smeru. Len aby chránili svoju milovanú kráľovnú Zuzanu I. Zbabelú.
To je niečo, čo sa nedeje ani v diktatúrach. Je to škandál.
Potrebujú vytvoriť ilúziu, že Čaputovú všetci milujú a tak ju ovievajú a pusinkujú ako malé bábätko v kočíku. A Blaha by im to pokazil a tak má zákaz.
Zuzanke sa zjavne zapáčili spôsoby severokorejského lídra, je to taká naša Kim Ča-Put.

GALKO A RAJTÁR - DEMOKRATICKÉ JADROVÉ BOMBY
Ale povedzte mi potom prosím, či sa dnes Kovačič spýtal Galka na situáciu v SaS. Keď som sa dopočul, že Galko s Rajtárom založili proti Sulíkovi platformu Demokratické jadro, ľahol som smiechom.
No jasné - Galko, čo odpočúval novinárov, to je úplná jadrová zbraň demokracie. A Rajtár, ktorý zneužil asistenta na lustrovanie bankových účtov, to je demokratický gejzír. Neviem sa prestať smiať.
Zatiaľ som zachytil len to, že v SaS majú preteky v rusofóbii a Galko a spol. svoju vzburu postavili na tom, že nenávidia Ruskú federáciu viac ako Sulík - gratulujem. SaS je ešte trápnejšia strana ako sme si všetci mysleli.

SAS JE BANDA ROZHÁDANÝCH PUBIŠOV
No dobre, SaS je na šrot. To vidí každý. Riškovi sa po voľbách zase rozpadne strana, z Kiššovej a Galka bude nový Miškov a Krajcer, proste pravica pri sebe drží ako by ju kanagónom zlepili. Nenávidia sa vzájomne viac, než nenávidia nás.
A to sa hádajú len vo vnútri vlastných strán. Keď to zlepia ôsmi a budú sa tieto rozhádance hádať navzájom, to bude ešte väčšia sranda. To fakt chce niekto voliť túto bandu rozhádaných deciek? Však ak by to vládlo, bude tu bordel a chaos ako za Radičovej, ak nie horšie.
Ale komu niet rady, tomu niet pomoci. Priatelia, želám vám veselú nedeľu

K dnešku len päť poznámok:
1. NIET NAD DEŇ STRÁVENÝ S RODINKOU
Čo môže byť krajšie ako nedeľa s rodinkou a detičkami. Je to ten najlepší relax. Nič vás tak nenaplní energiou.

2. ČAPUTOVÁ TO DALA NA BLONDÍNU
Čaputová vraj dnes na Markíze obhajovala vymenovanie bývalého Kočnerovho kumpána Michala Kováča ml. tým, že ona iba rešpektovala rozhodnutie vlády.
Aha, takže keď vláda povie, Zuza skoč z mosta, tak ona skočí z mosta. Výborne. Len mi potom nejde do hlavy, prečo potom hejtovala Jankovskú. Veď aj ona bola štátna tajomníčka z rozhodnutia vlády. Nejako ti to nevychádza, Zuzi.
Tak buď ti kontakty s Končerom vadia, alebo nie, drahá, ale nedá sa obhajovať Kováč a hejtovať Jankovská, tomu sa hovorí logické protirečenie.
To je tak, keď sa o logické úvahy pokúša blondína, ktorej životný intelektuálny výkon bolo napísanie dvoch 40-stranových brožúrok pre Sorosovu nadáciu.

3. JASNÉ, ZUZI, ÚLOHOU PREZIDENTA JE ROZOŠTVÁVAŤ SLOVENSKO - SI NA TO DOŠLA
Ešte čarovnejšie je, keď Čaputová poúča Roberta Fica, vraj sú jeho výroky nebezpečné. Prosím, vysvetlite už konečne niekto madam Čaputovej, že ona ako prezidentka má zastupovať všetkých občanov, nielen tých, čo volia Progresívne Slovensko.
Ja chápem, že záchodový pavúk jej nebude oponovať, veď by ho doma manželka Hanzelová prerazila, ale preboha - prezidentka si nemá čo dovoľovať kopať do iných politikov: ona má spájať, nie rozdeľovať.
Ona sa nemá čo zapájať do politického boja, nemá čo hejtovať Smer a nemá čo urážať voličov, ktorí s Robertom Ficom súhlasia - a áno, drahá, s Ficom ohľadom Rómov súhlasí väčšina Slovákov.
Je pokrytecké, ak sa o rómskom probléme nehovorí a navonok predstierame, že sme strašne korektní a zaľúbení do Rómov a pritom to v ľuďoch buble ako natlakovaný hrniec... O tomto hovoril Fico - a nie, to nie je nebezpečné.
Nebezpečný je ten váš pokrytecký liberalizmus, ktorý ľudí udupáva a potom sa čuduje, že v nich rastie odpor. A rovnako je nebezpečné, že zneužívate funkciu prezidentky, drahá pani Čaputová, na to, aby ste rozoštvávala Slovensko a ponižovala ľudí, ktorí súhlasia s Robertom Ficom.

4. POZOR, ČAPUTOVÁ DISKUTUJE IBA S PODPREDSEDAMI STRÁN... A S VAŠEČKOM
Markíza dnes naveľa-naveľa vytiahla zásadný argument, prečo odmietla moju nomináciu do relácie s Čaputovou napriek tomu, že Smer ako nasilnejšia vládna strana ponúkol práve mňa. Vraj oni volali iba podpredsedov strán...
Lebo že nižšia úroveň by už nebola hodná našej princezničky, ktorá síce všade, kde chodí, hovorí, aká je občianka, ale potom vyrukuje s takým šovinistickým a aristokratickým argumentom, za ktorý by sa nemusel hanbiť ani Ľudovít XIV.
Takže s Čaputovou smú diskutovať len podpredsedovia strán. Hej a preto bol jeden z hostí nezávislý opozičný poslanec Vašečka z mimoparlamentnej Kresťanskej únie. Ja neviem, či je niečoho podpredsedom, možno nejakej včelárskej únie, ťažko povedať, ale akosi nedáva zmysel, prečo by nemohol s Čaputovou diskutovať predseda výboru Blaha, ale môže s ňou diskutovať nezaradený poslanec bez akejkoľvek funkcie.
To je tak, keď nechcú ani za boha priznať, že záchodový pavúčik dostáva inštrukcie z Prezidentského paláca a potom si takto šliapu po jazyku - skvele sa na tom zabávam.

5. ZOMREL IMMANUEL WALLERSTEIN, ALE LIBERÁLOM JE TO JEDNO, VEĎ MAGDALÉNA STÁLE ŽIJE
Aby som nezabudol, pred pár dňami zomrel jeden z najvýznamnejších sociológov na svete - Immanuel Wallerstein. Svoju kritiku globalizácie v knižke Antiglobalista som do veľkej miery postavil práve na jeho teórii kapitalistickej sveto-ekonomiky. Je to obrovská škoda, že navždy odišiel.
Samozrejme, v slovenských médiách ste sa o tom nedočítali nič. Pretože v liberálnych kaviarniach, ktoré márne predstierajú vzdelanie a inteligenciu, sa za sociológov považuje herečka Magdaléna Vášáryová a za politológov ruštinár Mesežnikov či nemčinár Štefančík - čaká niekto, že si všimnú úmrtie Wallersteina?
Wallerstein bol marxista a kritizoval bohaté krajiny centra za to, že vykorisťujú celý svet. Jeho knihy pozná každý, kto sa zaoberá sociálnymi vedami.
Jeho zásadné diela som poctivo študoval a v mojej parlamentnej knižnici im patrí čestné miesto.
Odpočívajte v pokoji, pán profesor!

Krásny večer, priatelia!
Súhlasí Thomas Anderson


2.
označiť príspevok

Thomas Anderson muž
   10. 9. 2019, 13:06 avatar
Blaha sa stáva postrachom, to je cool!!!  
Súhlasí Kasafran


6.
označiť príspevok

Osvietený muž
   10. 9. 2019, 17:43 avatar
Blaha bubákom huráááááááá    

Skôr iba šašom    

No škoda čo už za pokus to stálo
Súhlasí ondrej61


7.
označiť príspevok

hokejis muž
   10. 9. 2019, 18:19 avatar
osvetielkovaný bu bu bu
Súhlasí Kasafran


3.
označiť príspevok

gabriel pb
   10. 9. 2019, 15:08 avatar
aké šišky, makové šišky alebo slivkové šišky


4.
označiť príspevok

havran
   10. 9. 2019, 15:15 avatar
gabriel pb , čo ti j..e?


5.
označiť príspevok

Osvietený muž
   10. 9. 2019, 17:42 avatar
Drbnutý Jakobín je naj paradox    
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 20:41,  Mala mu ujebať medzi varlatá. *13*13*13*13*13
dnes, 20:40,  Minule sa zakradal po dvore, aby ho sestra nevidela. A skoro ho osratou metlou ujebala....
dnes, 20:40,  Ale veď to si môže natrieť na 9 centový chlebík ňi ? *13*13*13*13*13*13
dnes, 20:39,  Aspon si zasrate trenky operie, ani ich zobliect nemusi. *13*13*13*13*13*13*13*13*13*13*13
dnes, 20:38,  Veď ujebe matke prachy ňe ? *13*13*13*13*13
dnes, 20:37,  Pomôže mu to ? Veď lož nezmyje, či ? *13*13*13*13
dnes, 20:37,  Z "renty", co ti vyplaca socialka to veru neutiahnes. *13*13*13*13*13*13*13*13*13*13*13...
dnes, 20:33,  Keď bude stať krabička 35 dolarov ako v Australii potom to bude normálna cena konečne
dnes, 20:32,  Chod sa okupat do koryta. Smrdis. *13*13*13*13*13*13*13*13*13*13
dnes, 20:31,  Rodak lož a bludy v tvojom prípade musi byť su sučasťou tvojej duševnej poruchy rovnako ako...
dnes, 20:31,  Plesen z chlebika a lacna whisky zacala unho ucinkovat. *13*13*13*13*13*13*13*13*13*13*13*13
dnes, 20:30,  Od r. 2021 budú zdražovatt cigarety
dnes, 20:28,  To nie je o domove, ale o trvalom bydlisku. To si nevedel, prakokot? *13*13*13*13*13*13*13*13*13...
dnes, 20:23,  Tak nabudúce nezačni podjebovať a nemusí to byť. *04
dnes, 20:21,  Prečo si taká nevďačná ? *11*13
dnes, 20:20,  Človeka poznáš po reči. Ako ťa naučili tak píšeš
dnes, 20:20,  Ma nezaujíma. .. *04
dnes, 20:18,  Veď aj balkón sa ráta za " von " či ? *04
dnes, 20:17,  Noo, nepýtala som sa ho. .. *21 Myslím, že to je často neriešiteľné. Alebo môžeš...
dnes, 20:15,  Nie všetkých, len takých kokotov protislovenských a ojebujúcich ako ty !!!!!!!!!!!!! *04
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie
 
Keďže sme sa tu už narodili, naučme sa tu aj žiť.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(72 938 bytes in 0,351 seconds)