Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  rôzne  téma
kategórie:  

Dá sa 16 ročného chalana zamaskovať tak, že by vyzeral úplne ako dievča?

14
reakcií
1654
prečítaní
Tému 19. apríla 2013, 15:12 založil sympo.

podobné témy:

1.
označiť príspevok

sympo muž
   19. 4. 2013, 15:12 avatar
Ahojte. mam asi dost divnu otazocku, ale nemam sa kde poradit a tak som sa rozhodol napisat. Mam 16 rokov a ide o mojho kamosa. je pomerne dost zufaly z toho, ze este nema babu. chce ist na jednu party, no tam je vstup len pre pariky, cize baba a chalan. ja by som siel, lenze ano, som chalan. tak ma napadlo, ci by slo proste ze by som sa prezliekol a namaloval za babu. ako viackrat sa mi uz stalo, ze mi babky vacsinou povedali ze ake zlate dievcatko (nie je to tak davno). nahodou nemate dakto s dacim takym skusenost z karnevalu albo cohosi takeho? dakujem

3.
označiť príspevok

Ónya žena
   19. 4. 2013, 15:17 avatar
za tú recesiu to stojí..hehe..len pozor aby si nevyzeral ako transexuál,..a tiež pozor, nie že vojdeš na pánske WC.. 
a čo hlas ? ..ak mutuješ tak neviem ..neviem 

4.
označiť príspevok

sympo muž
   19. 4. 2013, 15:19 avatar
este nemutujem, ako hlas mam taky skor detsky :-( a viackrat som uz pocul aj narazku na babsku postavu, tak ja neviem... a taktiez sa bojim toho, co by som vsetko musel na seba dat, aby to vyzeralo doveryhodne :-(

14.
označiť príspevok

Hypatia21 žena
   23. 6. 2013, 21:00 avatar
  ...ale na babskom sa moze lahko vzrusit... 

13.
označiť príspevok

nenapadna
   21. 4. 2013, 16:02 avatar
na karnevale som si volila ine maskyale tvoj opis na mna zaposobil dost usmevne,asi by to chcelo dost namahy pretvorit ta tak,aby ta ani vlastna mat nespoznala,ale ktovie mozno by to slo

2.
označiť príspevok

ruwolf muž
   19. 4. 2013, 15:17 avatar
Nie, nedá, ak nemá dáku hormonálnu/vývojovú poruchu.
V 16 rokoch je ľahko rozoznať ženy od mužov podľa lebky, čo vidno dobre aj napriek mimickým svalom a koži. (Ľudia to dokážu podvedome, ani si neuvedomujú tie rozoznávacie znaky.)
Teda, ak tam nepríde vtedy, ak budú už všetci ožratí/zhúlení/...  

5.
označiť príspevok

Scarllet žena
   19. 4. 2013, 19:10

Príspevok bol vymazaný administrátorom.

6.
označiť príspevok

ruwolf muž
   19. 4. 2013, 19:33 avatar
Ak ho vidíš na neretušovanej fotke, alebo z profilu, nemáš pochybnosti: InspireFirst.com Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

7.
označiť príspevok

Scarllet žena
   19. 4. 2013, 19:43

9.
označiť príspevok

ruwolf muž
   19. 4. 2013, 19:49 avatar
Divná stránka, toto InspireFirst.com Tento odkaz smeruje mimo DF.sk snáď funguje...

10.
označiť príspevok

Scarllet žena
   19. 4. 2013, 19:56

8.
označiť príspevok

salbea žena
   19. 4. 2013, 19:47 avatar
a potom,preco sa slecny a zeny hanbia za svoje tuky,ze ?
vas je v poslednej dobe ako maku a my zeny potom trpime,bo normalna velkost je dnes M,ale ta bola v casoch Marylin Monroe pre vychrtle a podvyzivene
vsak sa obliekaj,nech z vas mame radost a to mi ver,ze budes nielen v 16 si obliekat zenske handry
wanda.atlas.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

11.
označiť príspevok

regulus muž
   19. 4. 2013, 23:16 avatar
Rady su napriklad vo filme Odstrelovac (en.wikipedia.org Tento odkaz smeruje mimo DF.sk.

12.
označiť príspevok

ruwolf muž
   20. 4. 2013, 01:30 avatar
( oprava linky: en.WikiPedia.org Tento odkaz smeruje mimo DF.sk )

15.
označiť príspevok

Kratochvilka žena
   10. 3. 2015, 18:33 avatar
tá predstava ma veľmi pobavila, asi sleduješ príliš veľa amerických filmov :D :D ale držím palce :D vyskúšať to môžete, len aby sa ti potom decká v škole nesmiali, že si transvestita... radšej by som šla na inú párty :D
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 15:55,  Presnejšie v Seattli. https://www.mojevideo.sk/video/306b9/bezpohlavny_mimozemstan.html
dnes, 15:50,  V podstate celé toto náboženstvo v sebe, hlboko vo vnútri ukrýva a dobre maskuje obyčajné...
dnes, 15:50,  To je tak ked slepim duhu ukazujem
dnes, 15:48,  F=G.m1.m2/r^2, okrem toho si predsa písal o "štrajku „zhýčkaných...
dnes, 15:44,  F=G.m1.m2/r^2, v "77" som predsa písal: "NA ZÁPADE sú oveľa silnejšie...
dnes, 15:37,  Slobodná vôľa v raji je čosi ako slobodná vôľa v matematike.
dnes, 15:27,  Urcite nema 72 pohlavi *11
dnes, 15:24,  Pyta sa ucitelka v skole deti kam pojdes ty hanka na dovolenku my hovorime doma anglicky tak do...
dnes, 15:21,  No veď sú to voloviny. Keď sa nad tým začneš viacej zamýšľať, nájdeš X nezmyslov....
dnes, 15:21,  Hriech neexistuje pochadza z nevedomosti, nevedomost je dosledkom odpojenia od ducha svateho, ale...
dnes, 15:20,  F=G.m1.m2/r^2, ako skončil? Čo máš na mysli pod "skončil na tanieri"?*01 Na...
dnes, 15:18,  Nebol som nikde, sústredím sa teraz na prácu. Tu sa už nemám čo nové dozvedieť, ale táto...
dnes, 15:16,  F=G.m1.m2/r^2, ani v dnešnom systéme /aj keď zo strany štátu, nie sú také obmedzenia.../...
dnes, 15:15,  2. ak ti bude niekto riadit vôlu aj myšlienky, tak ta nebudú napadat blbosti ;)
dnes, 15:13,  44. kde si bol, na dovči ? *39 no je to príroda, ale kopec ludí sex. abstinuje lebo to tak...
dnes, 15:09,  Prave ze sa rozmnozil 13.8 miliardy rokov dozadu na nespocetne mnozstvo malych bohov jednym z...
dnes, 15:09,  *19 Je to logická chyba. Neviem, či to nie je myslené, ala,, komunizmus ", akože napr....
dnes, 15:00,  Aj pekne vidno, ako si stvorenie,, Na Boží obraz " možno flexibilne vysvetľovať....
dnes, 14:54,  Scarlet, kntsz vo svojom príspevku vlastne opisuje obyčajne starnutie človeka a fungovanie...
dnes, 14:54,  ešte jedna logická chyba :) hriech pochadzá zo slobodnej vôle človeka . ak sa človek...
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie

Keď sa budeš cítiť najhoršie, tak si spomeň, že aj tá najhoršia hodina má iba 60 minút.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(75 491 bytes in 0,408 seconds)