Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  politika  téma
kategórie:  

Čo chcel politik riecť, keď povie "Vidím v tom obojsmernú špirálovitú interakciu" a má niečo po 30-ke?

13
reakcií
266
prečítaní
Tému 13. mája 2019, 13:19 založil havran.

podobné témy:

1.
označiť príspevok

havran
   13. 5. 2019, 13:19 avatar
Ja mám zábavu z takých krasorečníkov v polike. Koľko asi oslovil svojích budúcich voličov a koľkí mu rozumeli? Mám rád vecné a jasné vyjadrovanie. Ja mu už vôbec nerozumiem asi som veľmi starý. Čo myslíte je to jeho vekom, alebo mojím?
Súhlasí Kasafran

3.
označiť príspevok

ondrej61 muž
   13. 5. 2019, 13:27 avatar
vtaku jarabáku, to bol ožratý šikmooký Číňan, čo si poplietol farára ktorý práve točil kadilom, s prostitútkou   

5.
označiť príspevok

ondrej61 muž
   13. 5. 2019, 13:43 avatar
súdruhovia, tí vedeli vyprávať o krajších zajtrajškoch. Všetci do jedného im rozumeli.....a tlieskali, až ich ruky rozboleli...   
Súhlasí Starý chren

8.
označiť príspevok

Grofik šrobik muž
   13. 5. 2019, 16:15 avatar
5/ Krajsie zajtrajsky? Ty si spokojny s realitou na Slovensku?

12.
označiť príspevok

Lemmy muž
   14. 5. 2019, 00:23 avatar
No, niekde je to pekne, niekde škaredo. Sem tam sa nájde nejaký neporiadok. Už aj hlásia zvýšené množstvo CO2. Ale pohľad na prírodu je často úžasný. Nedá sa celkom uspokojivo povedať, či som spokojný s realitou na Slovensku, ale podľa mňa na aspoň 80 % som spokojný.

7.
označiť príspevok

Kasafran
   13. 5. 2019, 15:20 avatar
(1) Havran,
ja to nevidím vo veku, ale v období a v spoločenskom systéme, v ktorom sa tí "politici" priživujú. Svoju starobu, takisto ako ja moju, môžeme spoločne považovať za nie každému človeku dopriate privilégium...
Veď aj na základe osobne prežitého porovnávania etáp spoločensko-ekonomického vývoja u nás i vo svete dokážeme podstatne objektívnejšie porovnávať realitu života pred a po roku 1989...
Súhlasí havran

9.
označiť príspevok

Grofik šrobik muž
   13. 5. 2019, 16:32 avatar
7/ Kaso este sa dozijeme doby ked bude ucivo o komunizme zakazane co ak sa nejake dieta nakazi???))

11.
označiť príspevok

Lemmy muž
   14. 5. 2019, 00:19 avatar
H: Mám rád vecné a jasné vyjadrovanie.

Čo kritizuješ druhých, keď sám tak nekonáš?

Si pozri vlastný prejav: Viete aký je rozdiel medzi ateizmom a materializmom?

5 príspevkov si napísal, ale nikde tam nečítam vecné a jasné, že:

Rozdiel medzi ateizmom a materializmom je… a vecne a jasne uvedieš ten rozdiel. Viacerými slovami. Je pravda, že si veľmi starý, ale to je chabá obrana na neschopnosť vyjadrovať sa jasne a vecne. Po toľkých rokoch si sa dodnes nenaučil vyjadrovať jasne a vecne.

13.
označiť príspevok

Lemmy muž
   14. 5. 2019, 01:19 avatar
A čo keby si vecne a jasne aspoň raz sa vyjadril, ktorý politik to povedal? Kde a kedy? To už ani nevieš citovať? To, že si veľmi starý, je len chabá výhovorka.

14.
označiť príspevok

havran
   14. 5. 2019, 21:29 avatar
Lemmy - poviem ti to veľmi rád, lebo to bola politická komentátorka v poludňakších správach RTVS. Komunisti sú na to príliš "natvrdlý" , aby také niečo vypotili a okarem toho tých do RTVS ani nepustia. To sa ti uľavilo?

2.
označiť príspevok

havran
   13. 5. 2019, 13:25 avatar
Keď počúvam diskúsie politikov, obávam sa, že niektorí nerozumejú ani sebe, nie to, aby mu rozumeli bežní ľudia, ktorí si po návrate z práce zapnú telku.
Súhlasí Kasafran

4.
označiť príspevok

majko1 muž
   13. 5. 2019, 13:28 avatar
To je hlavný problém väčšiny politikov u nás, oni nerozumejú našim občanom, voličom, to je hlavná tragédia.....Radšej kadekoho nálepkujú ale nevedia prečo im voliči dávajú podporu.......
Súhlasí havran, Kasafran

10.
označiť príspevok

havran
   13. 5. 2019, 22:20 avatar
Títo mpolitici z ktorých je 60 percent hlúpa detská črieda odchovaná na amereickýcxh krvákoch asi ťažko dokážu nájsť tú správnu cestu pre slovenské pomätené ovečky. Slovačisko nemá čas ani len zdvihnúť hlavu od práce, lebo v montovni za ním stojí západniarsky šéf. V školách s výhovorkami na zlý školský systém už ako vždy, každá ďaľšia vláda mení systém., len aby sa národ nezorientoval. A vlastne je jedno kto vládne, hlavne že podporujú svätý grál kapitálu.

6.
označiť príspevok

havran
   13. 5. 2019, 14:21 avatar
majko1 nedivme sa, lebo oni sú nastavení na takých mysliteľov ako je ondrej61, a dore tu známi motáci 3+1 mušketieri.
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 12:25,  (8) YouLove, pýtal som sa preto, že autor článku uvádza, že do prieskumu boli zaradené...
dnes, 12:25,  nádorovcov
dnes, 12:23,  Opak je pravdou, otec je z evanielickej a matka z katolíckej rodiny a vyzerá to tak, že budú...
dnes, 12:18,  medzi tým som dal 33 a 34 nevidel, ale tak nejak to muselo byť.....Maš naozaj dobrý...
dnes, 12:16,  chyba zaver bajky . 5000 opic si založilo komunisticku stranu
dnes, 12:15,  boris, škoda ze tvoji rodičia nie sú veriaci ;)
dnes, 12:13,  18- Nie ondrej. Ešte za socializmu boli poniektorí pripravovaní v Moskve. (Napr. Haščák)...
dnes, 12:13,  (30) Lemmy, skutočne nemám potešenie z toho, že si nielen dobehol Osvieteného, ale...
dnes, 12:12,  Tull, tieto časy su naozaj veľmi zaujimavé.....ale s odstupom času, si to človek môže...
dnes, 12:05,  Zaujimavy vyskum . Môže to byť spôsobené i výchovou v inteligentnejších rodinách
dnes, 12:05,  ondrej61, ak sa im to vymklo z rúk, potom veľmi vydarene ... pokiaľ máme na mysli,...
dnes, 12:04,  Bolo to na tlak z vonku....a úzka elita komunistov to "zorganizovala"........Bolo im...
dnes, 11:59,  Nežná... Naivný blázon závidí vtákom vysoký let Z belasej výšky špinavé...
dnes, 11:58,  ondrej61, najviac to rozkradli tí, čo boli v najvyššich postoch, a to boli komunisti, lebo...
dnes, 11:52,  ksntz napísal - Lorencova eštébácka suita to vedela a preto zorganizovala prevrat - to neboli...
dnes, 11:50,  To napísal ksntz :)
dnes, 11:44,  Lemmy, vari nezabili študenta Martina Šmída*04 , alias Milana Růžičku*04 ktorý patril do...
dnes, 11:36,  *nenapomínajú
dnes, 11:36,  Logicky, materialisti nemajú morálne mantinely, tí sa navzájom nebapomínajú, kašlú na...
dnes, 11:17,  kntsz, keď je niekto komunista, potom je už automaticky nomenklatúrny káder? ...nehlásil som...
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie

Žiadny učený z neba nespadol, ale hlupákov akoby zhadzovali.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(74 840 bytes in 0,774 seconds)