Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  politika  téma
kategórie:  

Chlap dostal vzdelanie v Moskve a dnes kope do Ruska

16
reakcií
209
prečítaní
Tému 4. júla 2019, 22:23 založil Kasafran.

podobné témy:1.
označiť príspevok

Kasafran
   4. 7. 2019, 22:23 avatar
Chlap dostal vzdelanie v Moskve a dnes kope do Ruska
Ľuboš Blaha
DAVDVA 4. júla 2019

Ten pocit, keď vás súdruh Kukan obviňuje z toho, že hovoríte v Bruseli o triednom boji a vykorisťovaní.

KEĎ VÁS KRITIZUJE RED EDDIE
Prepánajána, však Kukan polku života bez reptania slúžil boľševikom, bol hrdým členom KSČ, „triedny boj“ a „vykorisťovanie“ patrili k jeho základnej ideologickej výbave ako oddaného marxistu-leninistu a v diplomacii robil kariéru ako úslužný súdruh, eštebáčik a aparátčik.
A odrazu, v roku 1989, akoby uťalo, súdruh prevrátil kabát a dnes z neho vylieza takéto:
„Môžem to potvrdiť z vlastnej skúsenosti, áno, Blaha robí hanbu Slovensku. Bol v Európskom parlamente, keď sme mali predsedať a ukázal tam svoju rétoriku z päťdesiatych rokov. Niektorí európski poslanci sa ma pýtali, čo sme to preboha do Bruselu poslali, pretože hovoril o triednom boji, o vykorisťovaní človeka človekom a podobne.“ Kukan
Pri všetkej úcte, to mi fakt ide ľavicovú rétoriku vyčítať práve tuná companero Kukan? Red Eddie? Rudej boľševickej nok? To tu už fakt nikto nič negarantuje?

URVÁLKOVIA LIBERALIZMU
Ako, ja rozumiem, pokiaľ do mňa usilovne kopú mladí „Urválkovia“ liberalizmu ako Poliačik či Klus. Tí sú od mlada dokonalo indoktrinovaní a s nepríčetnou oddanosťou slúžia americkému svetovému poriadku. Mozgy na kompletku vymleté od útleho veku – fungujú bezmyšlienkovite ako liberálne „gestapo“. Je to odpudivé, ale aspoň držia lajnu.
No keď sa do vás za vaše ľavicové a proruské názory obúvajú ľudia ako Kukan, Kiska, Leško či Dostál, to je vrchol politického surrealizmu.

BEZ SOCIALIZMU A RUSKA BY SI NEBOL NIČÍM, EDUŠKO
Veď Kukana doslova stvorili komunisti! Už si zabudol, súdruh?! Nuž, tak teda pripomenieme:
Eduško bol z „bírešskej“ rodiny a keby nebolo socializmu, tak by celý život otročil ako závozník v nejakej továrni. Len vďaka tomu, že komunisti pomáhali robotníckym a chudobným rodinám, dostali sa ľudia ako Kukan na najvyššie štátne posty, do diplomacie, do strany. A tam poctivo slúžili. Je doslova chrapúňske, že títo ľudia dnes kydajú na socializmus.
Chlap dostal vzdelanie v Moskve a dnes kope do Ruska. Dostal všetko od KSČ a dnes nadáva na komunistov. Vyšvihol sa vďaka marxistickej ideológii, ktorú dnes pateticky vyčíta Blahovi.
A necháva sa v Bruseli potľapkávať po ramene, že aký je strašne liberálny, pro-NATO, probruselský a protiruský. A ten zlý Blaha, čo kritizuje EÚ a USA! A ten zlý socializmus, čo ničil ľuďom životy!
Odrazu, Edko, odrazu!

JA SOM BÝVALÝ REŽIM NEBUDOVAL – TY ÁNO, SÚDRUH!
Ja len, že ja som ten tvoj socializmus nebudoval – to ty! Tak si odpusť tú melodrámu a povedz svojim milovaným kolegom v Bruseli, že nielen Blaha, ale aj ty si kedysi s láskou hovoril o „triednom boji“ a „vykorisťovaní“.
Rozdiel je v tom, že ty si to hovoril preto, aby si si kariérne pomohol – bolo to v móde, bolo to užitočné. A ja to hovorím v čase, kedy som kvôli tomu terčom útokov a nenávisti – lebo na rozdiel od teba verím v spravodlivosť a neprevraciam kabáty.

POBRUSELČENEC HORŠI OD BRUSELČANA
Nalejme si čistého vína, Edko. Ty nesieš za bývalý režim určite väčšiu zodpovednosť ako ja. A neboj, ja to tvojim liberálnym kamarátom v EP nabudúce veľmi rád pripomeniem. A v Bruseli sa pri najbližšom vystúpení s potešením zmienim o našom červenom Edkovi, slovutnom komunistovi, ktorý polku života miloval ZSSR a druhú polku USA.
Tavaryš, čo študoval v Moskve, aby dnes kopal do Ruska a vtieral sa do priazne Bruselu a Washingtonu. Ach, aké hrdinské!
Kedysi sa hovorilo, že poturčenec je horší od Turka. Dnes by lepšie sedelo: pobruselčenec je horší od Bruselčana.

KISKA, DOSTÁL, LEŠKO – ĎALŠÍ PREVRACAČI KABÁTOV
Kiska – to isté. Pred rokom 89 túžil po členstve v KSČ, po roku 89 sa hrá na najväčšieho antikomunistu. Predtým miloval ZSSR, dnes miluje Ameriku.
Zväzáčik Dostál ešte v roku 89 vypisoval do komunistického Nového Slova, aký je socializmus super a dnes sa odrazu hrá na strašného disidenta a pravičiara.
Leško bol v Novom Slove jeden z najaktívnejších komunistických redaktorov. A po roku 89 skúšal politickú kariéru v SDĽ-ke. A dnes odrazu radí neoliberálke Čaputovej a roky kope do Fica, Ruska a ľavice.

HANBOU SI TY, SÚDRUH KUKAN
To fakt idú takíto prevracači kabátov vyčítať niečo Blahovi? Moji milí, ja som pred rokom 89 neslúžil komunistickej strane, mal som 9 rokov a doma počúval thrash metal z Nemecka.
V tom čase ste vy robili kariéru v socialistickom Československu a slúžili režimu, ktorý dnes tak pokrytecky kritizujete.
Ja neviem, súdruh Kukan, čo je väčšou hanbou – mať svoj názor, nebáť sa ho povedať a brániť národné záujmy Slovenska v Bruseli alebo radšej prezliekať kabáty, slúžiť veľmociam a nadávať na štát, ktorý vám dal vzdelanie a budúcnosť?
Myslím, že človek nemusí byť profesor politológie, aby pochopil, že skutočnou hanbou je Kukan, nie Blaha. On je ľudskou hanbou.

AK VÁS V BRUSELI KRITIZUJÚ, JE TO NAJLEPŠOU VIZITKOU VÁŠHO VLASTENECTVA
Ale jedno ma teší: Kukan potvrdil, že vonku hovorím presne to isté, čo doma. Nemám dve tváre, som stále taký istý. Niečomu verím a podľa toho konám.
A ešte viac ma teší, že ma za to v Bruseli Kukanovi pravicoví kamaráti kritizujú. Pretože keď vás v cudzine kritizujú, znamená to, že im neslúžite. Že obhajujete Slovensko. Že bojujete za pracujúcich ľudí. Že máte svoje presvedčenie. Že kritizujete liberalizmus.
Jasné, v neoliberálnom Bruseli vás nebudú mať radi. Tam majú radi takých ako Kukan. Pobruselčencov. Ale dôležité je, že nikdy nezradíte – a oni to vedia a budú vás nenávidieť.

BUĎ DOBRÝ ČLOVEK, NEBUĎ AKO EDO
Eduško slúži vždy tým, čo sú pri moci. Nemá ideály, nemá charakter, nemá presvedčenie. Zrádza a nenávidí. Edo je zlý človek. Nebuď ako Edo.
Súhlasí Boris


2.
označiť príspevok

Pes124 muž
   4. 7. 2019, 22:43 avatar
Gogoľ napísal už naozaj neviem, v ktorej knihe. Kuda veter, tuda schinel. Týchto ľudí však naozaj obdivujem, v zmysle tom, že sa nedokážu hanbiť pred sebou.


4.
označiť príspevok

Scarletta žena
   4. 7. 2019, 23:09 avatar
2. gogol by si v súčasnosti pri putlerovi ani neškrtol , kedze bol gay
Súhlasí kesha1


7.
označiť príspevok

Lemmy muž
   5. 7. 2019, 00:33 avatar
Aj komunista, ktorý je vysporiadaný s náboženskou otázkou, pretože je ateista, Miroslav Lajčák, vyštudoval v Moskve, a dnes sníva o funkcii v NATO.


8.
označiť príspevok

Lemmy muž
   5. 7. 2019, 00:34 avatar
Vidím to tak, že moskovská škola bola jednotkou, pretože študenti sa dnes uplatnili v diplomacii, v politike… hádam aj v podnikaní.


9.
označiť príspevok

Lemmy muž
   5. 7. 2019, 00:36 avatar
Je dobre, že Blahovi čosi hovorí meno Urválka. Už len čakám, kedy povie, že sa dištancuje od komunistických zločinov, najmä tých, ktoré spáchal komunista Urválek s Gottwaldom.


3.
označiť príspevok

Kasafran
   4. 7. 2019, 23:07 avatar
(2) Pes124,
neviem, či to napísal Gogoľ, ale táto fráza veľmi výstižne popisuje určitý charakterový typ ľudí, ktorí menia svoje vlastnosti podľa okolností...
A Eduard Kukan patrí jedno-jednoznačne medzi nich - to Ľuboš Blaha vystihol presne...


5.
označiť príspevok

Pes124 muž
   4. 7. 2019, 23:27 avatar
Veľmi sa mi páčilo vyjadrenie p. Kňažka z pred rokov, keď tak trochu prevrátil kabát. Povedal, že len blbec občas nezmení svoj názor. Určitý súhlas s ním, len nie čo sa týka pôsobenia v politike. Inak ako herec, myslím umelec nemá chybu.


6.
označiť príspevok

Lemmy muž
   5. 7. 2019, 00:09 avatar
Teraz to povedal aj Kiska.


10.
označiť príspevok

Grofik šrobik muž
   5. 7. 2019, 10:05 avatar
5/ Nazor mozes zmenit pravdu vsak nie...))
Súhlasí Kasafran


11.
označiť príspevok

Grofik šrobik muž
   5. 7. 2019, 10:07 avatar
5/ Umelec? Najlepsi bol Kramar, nech si karu tlaci kazdy sam!!!))


12.
označiť príspevok

Osvietený muž
   5. 7. 2019, 10:52 avatar
Sranda je že Blaha je poslanec smeru a nerozumie že keď mu ministrestvo odkáže že je užitočný idiot Kremľa množstvo straníckých súputnikov či premier Pellegríny je to stale málo . Nuž už to do marca bude musieť smer vytrpieť s týmto hovädom ktoré napáchalo strane smer nenávratne škody .


14.
označiť príspevok

kesha1
   5. 7. 2019, 11:16 avatar
Osvietený, obyčajní kolaboranti.


16.
označiť príspevok

hokejis muž
   5. 7. 2019, 11:39 avatar
Americkí idioti kolaboruju
Súhlasí Kasafran


17.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   5. 7. 2019, 11:45 avatar
kto je Pellegriny? Ja stelesnenie dobra moralky a cnosti vyslanec boha na zemi pozehnany matkou vesmitu to Lubosovi Blahovi schvalujem. Cize nikomu inemu na tejto planete sa nemusi spovedat ani ziadat povolenie.


13.
označiť príspevok

Kasafran
   5. 7. 2019, 11:14 avatar
(12) Osvietený,
veľmi alarmujúcou je skutočnosť, ako hlboko sa dokáže ponížiť/predať vedomie a morálka občana Slovenska Tvojho typu a pôvodu, keď začne oddane slúžiť sionfašistickej protislovanskej ideológii...!


15.
označiť príspevok

Kasafran
   5. 7. 2019, 11:32 avatar
(14) Kescha1,
tak, tak - veď aj na Teba a ďalších "súkmeňovcov" na tomto DF sa tiež plne vzťahuje oddaná služba sionfašistickej protislovanskej ideológii. Akoby vás jedna mater mala...!
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 15:20,  Tak tak, pravda, rovnako ako humor, niektorým ľuďom smrdí :)
dnes, 15:19,  Nezavádzaj, nie som obdivovateľ Steinera. Som jeho študentom :)
dnes, 15:19,  Presne tak. Záleží od skills. Aj tu na Slovensku.
dnes, 15:18,  49. - era- je obdivovatel steinera :)
dnes, 15:18,  49. To ty diskriminuješ proruských trolov. :)
dnes, 15:17,  era je smrad.....ktorý to všetko bagatelizuje.....*10*10*10
dnes, 15:15,  46. súhlad, bez toho "smrada" *39
dnes, 15:15,  37. a to nie je diskriminácia ? *39 odsúdit na základe predsudkov , ešte aj slušného a...
dnes, 15:15,  su na kazdom kroku ty smrad.....su uplne vytlacaní zo spoločnosti!!!!.....sme v podstate...
dnes, 15:13,  39. nemyslím *39 práve som napísala ze jeho skúter je pre deti *39 aj ked lingv. je skúter...
dnes, 15:12,  Nie sú.
dnes, 15:11,  co to trepeš, su diskriminovaní a to jednoznačne, ty smrad..!!!!!....
dnes, 15:11,  Jasné, akože inak *13*13*13
dnes, 15:04,  motorkár je jasne pomenovamie......nejde tu o tom na akom druhu motorky ten člocek...
dnes, 15:00,  Keď ti napíše pravdu, tak je škaredá :)
dnes, 14:58,  motorkar ťa za to bude mať rád škaredá víla*04*04*04
dnes, 14:57,  To je ich druh slobody. Tzv. korektná sloboda *03*03*03
dnes, 14:56,  Zahraničím myslíš všetky možné štáty sveta okrem Slovenska? :)
dnes, 14:56,  Vo švédsku a sloboda? Nesmie sa tam hovoriť pravda o migrantov
dnes, 14:55,  33. Nie sú diskriminovaní. Ľudia sú iba opatrní na základe minulých skúseností.
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie
 
Je potrebné usilovať sa o to, aby každý videl a vedel viac, ako videl a vedel jeho otec a ded.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(76 722 bytes in 0,575 seconds)