Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  rôzne  téma
kategórie:  

AKO TIBIQUE S RATKOM ZOSTRELILI 400 LIETADIEL

13
reakcií
323
prečítaní
Tému 27. marca 2019, 23:18 založil Osvietený.

podobné témy:

1.
označiť príspevok

Osvietený muž
   27. 3. 2019, 23:18 avatar
U Šamana majú opäť silný matroš. Agent K nás upozornil na to, že narátali vyše 400 zostrelených lietadiel NATO. Čo je mimochodom skoro polovica všetkých zúčastnených lietadiel NATO a tretina z celkového počtu bojových lietadiel amerického vojenského letectva...

A takéto obrovské straty dokázali jastrabi z NATO pred verejnosťou utajiť! Až doteraz, kým im to nespočítali Tibique s Ratkom. A ak im tam niekto niečo napísal v diskusii, tak ho hneď statočne vymazali!

Dobrá práca, chaloši! Len pekne ďalej šírte praudu v pomere 400:2 !!!

KONIEC ROZPRÁVKY

scontent.fprg2-1.fna.fbcdn.net Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

2.
označiť príspevok

Mil@níčko muž
   27. 3. 2019, 23:24 avatar
KONIEC tvojich ojebávok sa blíži !!!!!!!!

3.
označiť príspevok

Osvietený muž
   27. 3. 2019, 23:28 avatar
Milan prdni nejakú šlohnutú fotku a nejaký ten hoax rezni vulgarizmom a bude to ako každý deň tvoje zrkadlo.

4.
označiť príspevok

Mil@níčko muž
   27. 3. 2019, 23:29 avatar
Ty jebni nejaký hojáks z fakebúúku ako je tvojim zvykom, poď do toho, nehanbi sa !!!!!!!!

11.
označiť príspevok

Osvietený muž
   28. 3. 2019, 02:28 avatar
Milan tu máš realitu ale neuraz sa a neplač a nevyhražaj sa že ma zbiješ    

Jediný bombardér F-117 zostrelili USA Srbi

Straty neutrpeli len bombardovaní Srbi, Spojené štáty prišli o jediný „neviditeľný“ bombardér F-117 Nighthawk v boji. Bolo to presne pred 20 rokmi počas štvrtého dňa bombardovania – večer 27. marca 1999.

Zrútil sa v Buďanovci, približne 40 km na západ od Belehradu po zásahu z upraveného protilietadlového raketového systému S-125 sovietskej výroby. Lietadlo malo za sebou 39 bojových letov počas bojov v Perskom zálive a operácie Púštna búrka.

Podcenili „zastaralú“ sovietsku techniku

Srbským vojakom sa husársky kúsok podaril pravdepodobne vďaka kombinácii šťastia, skvelej obsluhe protilietadlového raketového systému a nedbanlivosti Američanov, ktorí zrejme podcenili schopnosti vojenskej techniky sovietskej výroby. Tri dni pred zostrelením F-117 totiž začali počas náletov na Belehrad používať rovnaké trasy, čím uľahčili prácu juhoslovanskej obrane.

Bombardér F-117 sa Američanom osvedčil v Operácii Púštna búrka. Počas bombardovania Juhoslávie išlo o typ stroja, aké boli v nasadení zhruba 16 rokov. Aliancia pochybovala o tom, že by „zastaralé“ sovietske radarové systémy mohli ohroziť ich bombardéry. Protilietadlové raketové komplety S-125 NEVA boli v tom čase nasadzované už 38 rokov.

Juhoslovanská verzia sovietskeho raketového systému mala viacero odlišností. Aj v Sovietskom zväze sa vyrábali niektoré výrobky zbrojárskeho priemyslu inak pre domáci trh a inak pre export. Komplety potom prechádzali ďalšími úpravami aj v Juhoslávii.

Podplukovník Zelko stratil po zásahu kontrolu nad bombardérom. Po zostrelení pristál na padáku približne kilometer od štvorprúdovej diaľnice južne od mesta Ruma. Bolo to zhruba kilometer od miesta, kam sa zrútil bombardér.

Rýchlo sa skryl v garáde, kde cítil otrasy po bombách, ktoré zhadzovali sily NATO z bombardérov B-2 na okraji Belehradu. Intenzívne pátranie po pilotovi bombardéra rozbehli v oblasti tak juhoslovanskí vojaci ako aj bojový pátrací a záchranný tím z U. S. Air Force.

V skorých ranných hodinách ho americkí vojaci vyzdvihli pomocou vrtuľníka.

12.
označiť príspevok

Osvietený muž
   28. 3. 2019, 02:34 avatar
Je to sranda keď nad hlavami lieta 1100 leitadiel na ktoré striela zastaralá ruská protivzdušná obrana z čias Brežneva 24 hodín denne a počas celej vojny trafí až 1 lietadlo aj to zázrakom .    

Rostás s Ratkom ich dali dole 400                      

5.
označiť príspevok

Osvietený muž
   27. 3. 2019, 23:49 avatar
argumentačná nulita Milan. Už sa opakuješ ako Ardzun keď je v koncoch . Zahreš si uľaví sa ti

6.
označiť príspevok

Mil@níčko muž
   27. 3. 2019, 23:51 avatar
Edo ty ma nevyprovokuješ, lebo viem, že si protislovenská štetka, len dúfam a verím tomu, že sa osobne nestretneme, lebo to by skončilo katastrofou !!!!!!!!

7.
označiť príspevok

Osvietený muž
   27. 3. 2019, 23:55 avatar
Milan zachovaj si trocha dôstojnosti a nerob na mňa bubákov , že ma zbiješ a tak . Na toľko ma poznáš , že na mňa bubáci nezaberajú . Nechaj si to pre tvoju skupinu alkoholikov z krčmy . Že ich pozdravujem . Tam sa môžeš vyhrážať spolumrzákom .

8.
označiť príspevok

Mil@níčko muž
   27. 3. 2019, 23:57 avatar
Vieš čo, terazky som si dal záväzok, terazky naposledy odpovedám na vaše kokotiny kokotov, to si zapíš, lebo viac sa už neozvem, aj keď spomernieš Kotlebu, bolo mi cťou a pojebte sa sami medzi sebou, ďakujem za pochopenie.

10.
označiť príspevok

Scarletta žena
   28. 3. 2019, 00:20 avatar
8. hrdina na internete sa zdekoval ? osvieteny mohli ste pockat na mna
Súhlasí Osvietený

13.
označiť príspevok

Osvietený muž
   29. 3. 2019, 02:24 avatar
Milan ty si starý záväzák

14.
označiť príspevok

hokejis muž
   29. 3. 2019, 04:03 avatar
Boľševik Osvetielkovany-

9.
označiť príspevok

Osvietený muž
   28. 3. 2019, 00:12 avatar
Ja som vedel že ťa vytočím a že si opäť nakadíš do huby Milan
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 21:59,  keby ste platili za psychiatra 5000 eur mesačne, dvakrát by ste si rozmysleli, ku komu by ste...
dnes, 21:49,  Keby sme dali spoločnú foto s Milanom, tak to by sme boli okamžite svätá trojica? *13*13*13
dnes, 21:46,  Štatistický úrad je iba štatistom. Keby nie ZS a malej časti SS, tak by som odhadoval na 900...
dnes, 21:46,  Mizik bude podla ponožiek asi čech
dnes, 21:45,  Krásny biely deň. Po výstupe na Kriváň sme boli pozrieť aj Levočskú bielu pani.
dnes, 21:42,  To znie hneď lepšie na toho prvého na fotke z ľava ten Kašpar Kríž +bombera +magat
dnes, 21:39,  Ale pri hlasovaní o vstupe do EU to našťastie u riti nebolo viac ako 50 % voličov...
dnes, 21:37,  ceny nie su vysoke len ty máš malo financií
dnes, 21:35,  V Česku sú traja králi prepotrbní!! V každej domácnosti, kde sa nachádza aspoň jeden nad...
dnes, 21:31,  Edo. Nemáš pravdu. Tam boli otázky proti!! Ja by rád som sa dozvedel ako by sa odpovedalo...
dnes, 21:30,  Tiež sa zabávam na tvojich komentaroch . To chce dobreho lekára
dnes, 21:20,  výsledky hlasovania vieme z roku 2015 Výsledky Po odovzdaní všetkých zápisníc...
dnes, 21:16,  34. František Kasanický. Čo sa to s tebou deje? Vystúpil ti cukor? Iba som bol zvedavý,...
dnes, 21:11,  mali nás to učiť v škole, tam kde sú vysoké ceny, tam sú bohatí ľudia
dnes, 21:03,  Kopči trole nech je sranda :)
dnes, 20:56,  Cirkev ardzunova
dnes, 20:55,  Takže tak ako od roku 2011 dodnes u teba Boris rozum neprišiel nepríde ani v roku 2019 to...
dnes, 20:51,  Keď zahoríš kresťanskou láskou ale si aj fašista aj komunista je to potom tento mix...
dnes, 20:49,  Nenormalix ty nie si človek ty si narkoman z osady . Aby ľudia vedeli čo všetko si za dobroty...
dnes, 20:46,  Boris vôbec nie len sa zabávam že sám seba považuješ za intelektuála a pritom tvoje IQ je...
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie

Snívaš o niečom? Nezačneš - nedokončíš!
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(76 495 bytes in 0,411 seconds)