Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  kultúra  téma
kategórie:  

A že sa to nedá, to kto to povedal 2?

2
reakcií
1557
prečítaní
Tému 26. októbra 2015, 06:54 založil bystrik.

podobné témy:

1.
označiť príspevok

bystrik muž
   26. 10. 2015, 06:54 avatar
Že vraj sa to tiež nedá, ale dá, pokiaľ je vôľa to urobiť...: zajimavosti.info Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
Súhlasí YouLove

2.
označiť príspevok

Lemmy muž
   26. 10. 2015, 09:32 avatar
Ty odkedy čítaš a propaguješ články sekulárnych humanistov? Katolík TvojOponent tvrdí, že tento nezmysel šíria sekulárni humanisti. 

sites.google.com Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

3.
označiť príspevok

bystrik muž
   26. 10. 2015, 09:34 avatar
A čo ja mám s Oponentom. Dal som to a hotovo. Každý nech si teda zistí, že ako to naozaj je...
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 21:02,  https://youtu.be/QM1MQyqH49w
dnes, 20:57,  Keby ho aspon zaujimalo co ten had znamena. Je to hadia sila kundaliny stocena v 3,5 zavite v...
dnes, 20:56,  Jezis hovoril ze poslem vam matku ktora vas bude ucit ako sa spojit s duchom svatym a zazraky...
dnes, 20:52,  Ja si myslím, že je nedôstojné ak dospelý človek verí v hovoriaceho hada ;) Preto sa...
dnes, 20:49,  Evidentne zozral preto ze okrem 11 apostolov a potom este par ludi mozno tak 100 nikto jezisove...
dnes, 20:44,  O akej nenavisti hovoris myslis tu krestansku bandu co v mene Vyspelej bytosti Jezisa...
dnes, 20:43,  Toto je šírenie osvety ;)
dnes, 20:42,  To nie su komplexy to prirodzena reakcia na protislovenske vlastizradne morbidne uchylacke zivli...
dnes, 20:42,  tak toto ak nie je podnecovanie nenavisti voci nabozenstvam tak potom neviem
dnes, 20:40,  Aby som to upresnil ;) Vieme, že Ježiško bol nemŕtvy, že vstal zhrobu ;) Teda zombík...
dnes, 20:39,  je to fascinujuce , ze tieto satelity neboli postavene nejakou vesmirnou org. ako NASA , ale ze...
dnes, 20:32,  Máme medzi sebou takých, čo veria v hovoriaceho hada ;) Ale ja si neviem niečo také...
dnes, 20:24,  Podľa mňa im musel zožrať mozog keď veria v hovoriaceho hada ;)
dnes, 20:02,  Určite je to lepšie ako odkazy, ktoré dávaš ty ;)
dnes, 20:01,  Práve mi spamuješ tému ;) Zaslúžiš si ban? ;)
dnes, 20:01,  98. neviem či by khaan toto pokladal za temu .
dnes, 20:01,  Menej americkych serialov treba pozerat.
dnes, 19:59,  97. ty si škodna pre krajniakove forum. rasisticke a ilegalne temy a reakcie nebanujes . ani...
dnes, 19:57,  Boli to Radio amateri ktori zostrojili vtedajsi satelit OSCAR1- obdobne sucasnemu mars cube one...
dnes, 19:57,  A pritom Kristus je zombík, čo žerie veriacim mozgy ;)
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie

Deti nie sú zlé, ani neslušné. Deti sú iba odrazom spoločnosti, v ktorej vyrastajú.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(49 816 bytes in 0,553 seconds)