Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  náboženstvo  téma
kategórie:  

A VEĽKÁ PROTIPOTRATOVÁ DEMAGÓGIA.

47
reakcií
1351
prečítaní
Tému 24. januára 2013, 16:59 založil nabzlo.

podobné témy:1.
označiť príspevok

nabzlo muž
   24. 1. 2013, 16:59 avatar
Protipotratová úderka, ktorej hviezdne chvíle na pár týždňov zatienil na slovenské pomery až bizarne pikantný škandál okolo finančných prechmatov jej krstných otcov, je zas na barikádach.

A to v najlepšej forme Goebllesovského štýlu stokrát vyslovenej lži. Tento raz je cieľom ich inkvizičného ťaženia malá tabletka; prostriedok na medicínske prerušenie gravidity, familiárne nazývaný „potratová tabletka“.
Jasne, najlepšia obrana je útok. Všetci to vieme. Na odvedenie pozornosti médií od špinavých peňazí a podozrivých transakcií v tejto dobe už svätená voda a vôňa tymiánu nepostačujú. Treba teda nasadiť väčší kaliber. Napríklad genocídu.
Pár faktov na úvod
Registrácia liekov Medabon a Mifegyne („potratových tabletiek“) bola zahájená v marci 2012 typom Európskej registrácie, kde tzv. referenčnými štátmi zodpovednými za komplexnú hodnotiacu správu z oblasti kvality, predklinických a klinických skúšok vykonaných pre účely registrácie výrobcom, bolo Švédsko a Francúzsko. Pre Medabon boli okrem Slovenska zahrnuté do procesu registrácie aj Bulharsko, Česká republika, Dánsko, Estónsko, Fínsko, Maďarsko, Island, Litva, Holandsko, Nórsko, Rumunsko a Veľká Británia. Ani jedna z týchto krajín nevzniesla pripomienky, ktoré by po odbornej stránke spochybnili výsledky hodnotiacej správy. Prakticky to znamená, že tieto krajiny prebrali výsledky hodnotiacej správy a po odbornej stránke nebolo možné identifikovať ani v jednej krajine nedostatky a prekážky, ktoré by bránili registrovať liek.
Štátny ústav kontroly liečiv zaregistroval teda lieky štandardným postupom s dodržaním všetkých zákonných a odborných podmienok. Ako uvádza ŠÚKL na svojej stránke, lieky „sú viazané na lekársky predpis s obmedzením a sú určené na použitie len v špecializovanom zdravotníckom zariadení pod dohľadom lekára a za prísneho monitorovania pacientky. Tým je zabezpečený súlad so zákonom o umelom prerušení tehotenstva vykonávanom v špecializovaných zdravotníckych zariadeniach.“
Genocída a dôstojnosť žien
Napriek týmto jasným faktom naši inkvizítori spisujú petície a organizujú tlačové besedy proti „potratovým tabletkám“. A keďže Tutková a Záborská nasadili latku fanatickej protipotratovej demagógie už riadne vysoko, nemohol sa nechať obyčajný poslanec Kuffa zahanbiť a rovno ženám otrepal o hlavu demografické problémy, genocídu a zaklincoval to údajným porušením ich dôstojnosti. Skrátka, keď sa žena môže slobodne rozhodnúť o svojom tehotenstve, keď si môže slobodne vybrať metódu, ktorou sa rozhodne tehotenstvo prerušiť, je to podľa Kuffovej logiky porušenie jej dôstojnosti. Ak by ju však štát v zmysle želania náboženských fanatikov prinútil nechcené dieťa proti jej vôli vynosiť, bola by jej dôstojnosť zrejme zachovaná... logika, za ktorú by sa nemusel hanbiť ani hrdina Orwellovho románu. Mimochodom, v škandinávskych krajinách, kde je postavenia žien v spoločnosti viac než dôstojné, sa tri štvrtiny interrupcií vykonáva práve liekovým spôsobom. A o genocíde sa tam naozaj nedá hovoriť, keďže dlhodobo je ich úroveň pôrodnosti najvyššia v EÚ.
Nehovoriac ani o nezmyselných a ničím nepotvrdených výrokoch o liberalizácii potratov a ich potenciálnom zvýšení. Ako ukazujú dlhoročné skúsenosti z iných krajín, rozšírenie možností výberu metódy UPT nemá vplyv na ich početnosť. Je predsa nezmyselné myslieť si, že žena sa rozhodne pre potrat len preto, že je k dispozícii nová metóda.
Obhajcovia dodržiavania interrupčného zákona?
Paradoxom je, že sa naši inkvizítori pritom oháňajú údajným porušením interrupčného zákona. Toho zákona, o ktorom inak tvrdia, že je protiústavný a ktorý sa snažia zrušiť už dve desaťročia. Zrazu je ten nenávidený zákon dobrý prostriedok na dosahovanie účelu. No nie je to tak trochu schizofrenické?
Zákon podľa nich vraj „požaduje, aby sa úkon urobil v príslušnom zdravotníckom zariadení“. § 7 zákona však hovorí: „Ak žena na umelom prerušení tehotenstva trvá a ak zistí lekár, že sú splnené podmienky pre jeho výkon, určí zdravotnícke zariadenie, kde sa výkon urobí.“ Zákon teda neurčuje ani metódu ani spôsob vykonania umelého prerušenia tehotenstva.
Ďalším nezmyslom z dielne obyčajných je vraj porušenie Trestného zákona. Ten však v § 150 až 153 hovorí o „nedovolenom prerušení tehotenstva“ a nie o takom, ktoré sa vykoná v súlade s interrupčným zákonom, bez ohľadu na metódu samotného výkonu.
Keď zákon, tak zákon...
Mimochodom, ak už našej katolíckej protipotratovej úderke tak veľmi
záleží na dodržiavaní interrupčného zákona a jeho čistote, mohli sa
rovnako vehementne realizovať pri presadzovaní dodržiavania všetkých
jeho ustanovení. Napríklad aj § 3, ktorý hovorí: "Prostriedky na
zabránenie tehotenstva, ktoré sú na lekársky predpis, ako aj lekárske
vyšetrenia a kontrola s tým súvisiaca, sa poskytujú žene bezplatne."
Namiesto toho sa postarali o jeho zrušenie.Ak by bola totiž
antikoncepcia bezplatná, bolo by aj menej umelých prerušení
tehotenstva

Nedajbože by sa potom museli poslanci zaoberať skutočnými problémami skutočných obyčajných ľudí... hrozná predstava, že pán Kuffa?

Pridať článok vybrali.sme.sk


2.
označiť príspevok

nabzlo muž
   24. 1. 2013, 17:01 avatar
Lea,tieto témy by si mala preberať a nie táraniny o bohu a duši....


3.
označiť príspevok

nabzlo muž
   24. 1. 2013, 17:10 avatar
protipotratová úderka, Erika Jurinová, Richard Vašečka a Štefan Kuffa,


4.
označiť príspevok

nabzlo muž
   24. 1. 2013, 17:30 avatar
Matovičov “Mein Kuffamp”
22. Január 2013, mathiass, Nezaradené
Vážený pán Matovič skutočne Vám chcem poďakovať za to ,že ste v minulých voľbách dali šancu nezávislým “osobnostiam”.Neviem ako ste ich našli,ale ak je to to najlepšie vo Vaších radoch,prosím Vás,vráťte sa k svojej predchádzajúcej činnosti.

Vaši poslanci na čele s pánom poslancom Kuffom,namiesto tvorenia zákonov na podporu občanov v tejto naozaj ťažkej dobe,ak by Vám nevadilo:dražoba,vysoká nezamestnanosť,chudoba,krach podnikateľov!,sa odvažujú dehonestovať občanov patriacich k menšinám,nechutným a bohužiaľ nedôstojným spôsobom vyvolávať histériu okolo potratových tabletiek bez nejakého rozumného argumentovania či postupu zhodujúceho sa z parlamentnou demokraciou.Pripadáte mi ako puberťáci,ktorím popraskali vyrážky a nevedia si nájsť dievča.

Ste platení za to ,že prijímate a hlavne sa podieľate na tvorbe zákonov slúžiacich k spokojnosti všetkých občanov SR nielen ľuďom, ktorí sa Vám páčia.Ak to nezvládate,radšej opustite parlament.Nie ste ničím novým ani prevratným.Zároveň prosím Vás nenaplňujte skutkovú podstatu porušovania ústavných zákonov a trestných zákonov,pretože sa môže stať,že niekto požiada o zastavenie Vašej činnosti.Spamätajte sa!

Nemôžete urážať ľudí za to akými sú,nemôžete prirovnávať rozhodnutia obyčajných ľudí ku genocíde….je to nechutné!Navyše títo ľudia Vám nedali žiadnu zámienku…žijú svoje životy ako najlepšie vedia a nie vždy ľahko sa im rozhoduje…

PS:pán Kuffa ja mojím deťom nebudem zakazovať sa na Vás pozerať,aj keď Vás vôbec nemusím….nech si o Vás spravia názor samé…

Svetu mier a Slovensku menej hlupákov….s pozdravom!

Nie som poslanec,nie som angažovaný,nie som homosexuál,som obyčajný občan SR….


5.
označiť príspevok

Jožka žena
   24. 1. 2013, 21:36 avatar
Ako prepáč, ale ja som za interrupcie. Podľa mňa je ich ešte na Slovensku málo a zaostávame za vyspelým svetom. Ako nerozumiem, prečo nám to zakazujú. Ja som za. Čím viac, tým lepšie.


6.
označiť príspevok

Sinaja žena
   24. 1. 2013, 21:54 avatar
zastávaš sa redukciu z dôvodu, aby planéta vydržala naše neúmerné množenie sa?


12.
označiť príspevok

Sinaja žena
   24. 1. 2013, 22:03 avatar
bože je sa dnes mýýlim * redukcie


14.
označiť príspevok

Jožka žena
   24. 1. 2013, 22:19 avatar
Ako veď naša Zemeguľa je už preťažená, netreba jej ešte pridávať. Nech si oddýchne.
Súhlasí Sinaja


17.
označiť príspevok

Sinaja žena
   24. 1. 2013, 22:25 avatar
predpokladám, že vtipkuješ ..
preto ja nevrhujem nosiť zbraň pri sebe a použiť voči tomu, kto pojde na nervy...ved len dobrú vec človek spraví ,očistí zem od pliev...a razom nás tu bude menej ))


19.
označiť príspevok

Jožka žena
   24. 1. 2013, 22:32 avatar
Ako Sinaja také tendencie vidno v Amerike. Ako ja osobne uznávam slobodu nado všetko, ale ako celkom strieľať podľa nálady... No nie som si istá, či je to celkom v poriadku.


28.
označiť príspevok

Sinaja žena
   24. 1. 2013, 22:48 avatar
ako podla nálady?! tak predsa presvedčenie tam musí byť dlhodobé "sranie" ) ..cii už viem, kde by som začala ))


30.
označiť príspevok

Jožka žena
   24. 1. 2013, 22:50 avatar
Ako v podstate je mi to jedno, keď ich to baví.


31.
označiť príspevok

Sinaja žena
   24. 1. 2013, 22:54 avatar
vždy hovorím...každý by mal robiť to, čo ho baví    potom vyzerá svet tak ako vyzerá..učiteľom sa nechce učiť, lekárom liečiť, a ešte aj tie pohrebné služby lajdácia a idú dole vodou...


34.
označiť príspevok

Jožka žena
   24. 1. 2013, 22:56 avatar
ako sloboda je nadovšetko, ako nejakého temné stredoveké sily cirkvi či nejaké zákazy ako sorry, to nie je pre mňa. Ako ja si chcem užiť a nechcem byť obmedzovaná, dirigovať si akurát tak nechám v domove dôchodcov. Dovtedy mi môže každý akurát vyliezť na hrb.


38.
označiť príspevok

Sinaja žena
   24. 1. 2013, 22:59 avatar
tak a TOTO povedz tvojej rodine, aby ti vyliezli na hrb..ked budú dobiedzať a vrtať sa do vášho 8 ročného rozdielu )

rýchlo sa dievča učíš na tom defku ))
Súhlasí ...d0d0...uk


41.
označiť príspevok

Jožka žena
   24. 1. 2013, 23:03 avatar
Ako ono sa nezdá sa pár hodín sa človek naučí veľa.
Súhlasí Sinaja


46.
označiť príspevok

Sinaja žena
   24. 1. 2013, 23:06 avatar
to ti je dobrá škola života...za chvílu ti vonku nebude nikto rozumieť    


21.
označiť príspevok

Scarllet žena
   24. 1. 2013, 22:37

Príspevok bol vymazaný administrátorom.32.
označiť príspevok

Jožka žena
   24. 1. 2013, 22:55 avatar
vtipné, ale ja sa nechcem dať pod kytičky ako ja si chcem užívať sorry


33.
označiť príspevok

Sinaja žena
   24. 1. 2013, 22:56 avatar
užívať s macíkom, či bez neho?   


35.
označiť príspevok

Jožka žena
   24. 1. 2013, 22:57 avatar
Ako s macíkom, však nie som psycho čo si to musí robiť sama, ako aj, keď je mi to jedno, nech si robí každý ako chce.


37.
označiť príspevok

...d0d0...uk
   24. 1. 2013, 22:59 avatar
...neak0 stale p0uzivas ak0...ak0 je mi t0 jedn0...)))
Súhlasí Sinaja


40.
označiť príspevok

Jožka žena
   24. 1. 2013, 23:02 avatar
Ako ži a nechaj žiť. Ako ja tiež nikomu neurčujem ako písať. Tie tvoje nulečky, to tiež nie je bohvieako inteligentné a účelné. A čo starám sa? Šak píše koľko vládzeš, i tak je to len zabavisko.
Súhlasí Sinaja


42.
označiť príspevok

...d0d0...uk
   24. 1. 2013, 23:03 avatar
...ak0 vidim,ze ak0 ti vadia m0je nulecky ked ix sp0minas)))   


43.
označiť príspevok

Sinaja žena
   24. 1. 2013, 23:04 avatar
hehe, ja sa tak smejem    ale má pravdu ))


45.
označiť príspevok

...d0d0...uk
   24. 1. 2013, 23:06 avatar
...jenn0 nexapem,najde si t0 0 p0sratych 8 r0k0v starsieh0 a ted tu fnuka...sak kl0fni 0 5 mladsieh0 a si in...)))


7.
označiť príspevok

Vlado muž
   24. 1. 2013, 21:56 avatar
Ty nie si mentálne v poriadku, daj sa vyšetriť. Jeden extrém horší ako druhý. A zdravý rozum dostal na frak. Čo už je na tom dobré? "Čím viac, tým lepšie."

Ani zákaz, ani úplná benevolencia nie sú rozumné.
Súhlasí Scarllet


15.
označiť príspevok

Jožka žena
   24. 1. 2013, 22:21 avatar
Ako nehnevaj sa ja každého názor nechám vysloviť. Nechaj aj ty mňa. Nepáči sa mi, že cirkev a jej organizácie rozhodujú čo majú robiť dospelí ľudia - je to vec otca a matky počatého dieťaťa - nie je nič zlé na tom, ak ide žena interrupciu. Nesúď prosím. Aj ja som bola.


25.
označiť príspevok

Vlado muž
   24. 1. 2013, 22:44 avatar
Veď ja ti nemám ako zabrániť, čo si tu budeš písať. Ja vravím len toľko, že ak budeš zastávať nerozumné a nebezpečné názory, uškodíš druhým. Vyhoď si ich z hlavy, a bude ako tebe lepšie tak aj druhým.


26.
označiť príspevok

Jožka žena
   24. 1. 2013, 22:46 avatar
Ako buď v pohode a nad vecou. Ja som za slobodu, nikoho neobmedzujem. Inde je život aj všetko easy, ako prečo len tu je všetko komplikované, ako čistý stredovek. Treba žiť na umieranie a modlenie je kopa času xixi.


10.
označiť príspevok

Scarllet žena
   24. 1. 2013, 22:00

Príspevok bol vymazaný administrátorom.8.
označiť príspevok

Scarllet žena
   24. 1. 2013, 21:56

Príspevok bol vymazaný administrátorom.9.
označiť príspevok

Vlado muž
   24. 1. 2013, 22:00 avatar
To preto, lebo na Slovensku sú ako voliči v prevahe kresťania, a tí si za poslancov dosadili takých extrémistov ako Škripka, Kuffu či Záborskú.


11.
označiť príspevok

Scarllet žena
   24. 1. 2013, 22:01

Príspevok bol vymazaný administrátorom.13.
označiť príspevok

Vlado muž
   24. 1. 2013, 22:03 avatar
Ale nepriamo.
Súhlasí Scarllet


22.
označiť príspevok

Jožka žena
   24. 1. 2013, 22:37 avatar
Ako v Biblií som nič nenašla čo by stálo za reč, ako samé stredoveké bludy a ako nič rozumné. Fakticky.


23.
označiť príspevok

Vlado muž
   24. 1. 2013, 22:41 avatar
Tebe to nestojí za reč, ale extrémistom ako Škripek, Kuffa či Záborská, na tej biblii veľmi záleží, a snažia sa vytvárať aj také zákony, aby boli v súlade s ich náboženským svetonázorom.


24.
označiť príspevok

Jožka žena
   24. 1. 2013, 22:42 avatar
Ako tam nemajú čo robiť. Nechapáčka prečo sa nič proti nerobí? A načo sa vzrušuješ, že aj tak to neobstojí, však bludy.


27.
označiť príspevok

Vlado muž
   24. 1. 2013, 22:47 avatar
Akože nerobí? Robí, len to nie je také jednoduché. Môžeš ľuďom vysvetľovať, že tí a tí sú extrémisti, ale oni si stále budú myslieť svoje.

Napríklad, ja sa ti snažím vysvetliť, aby si sa zbavila vlastných extrémnych myšlienok, a myslíš, že to bude u teba také jednoduché? Že sa ich tak ľahko vzdáš?


29.
označiť príspevok

Jožka žena
   24. 1. 2013, 22:50 avatar
Ako klid. Bav sa a nechaj politikov robiť ich robotu. Škoda sa zlostiť ako fakt neviem čo chceš na fóre ťukaním zmeniť? Ako ústavu, zákony či ľudí. Ako fakt. Dont worry by happy.


36.
označiť príspevok

Vlado muž
   24. 1. 2013, 22:57 avatar
Nemáš pravdu, mýliš sa! Ďalší chorý úskok: "a nechaj politikov robiť ich robotu." Politici majú hlúpych voličov najradšej, keď ich nekontrolujú, keď na nich nevyvíjajú tlaky. A oni si potom môžu pokojne šafáriť. Na fóre zmeníš veľa. Ovplyvňuješ myslenie druhých. Ľudia si totiž väčšinou nevedia vytvoriť správny názor. Beriem to ako fakt, že takí sú ľudia, sú ovplyvniteľní,manipulovateľní, a často s veľmi skreslenými názormi. Ty si to možno vedome neuvedomuješ, ako ťa ovplyvňujú iné názory, ale na zmenách politiky, na volebných preferenciách, tam všade v politike je jasne vidieť, že i také obyčajné diskusné fórum má vplyv na ľudí.


39.
označiť príspevok

Jožka žena
   24. 1. 2013, 23:01 avatar
Ako na fóre zmeníš makový prd, ale v poho. Ako vidím, že to všecko berete vážne. Ako fakt politika a lobovanie sa robí inde. Ako fakt fóra - to je len hranie sa v piesočku. A inak sranda ako tu bojujete a berete veci vážne. Ako sorry, ale fakticky ide o nič. Búrka v šerblíku.


16.
označiť príspevok

Jožka žena
   24. 1. 2013, 22:23 avatar
Ako kresťania aj cirkev patria do súkromného sektoru a nemali by dirigovať štát aj občanov. Ja nikomu nebránim vyznávať vieru, ale nech nechajú nás, ja žijem v sekulárnom štáte. A ty? Ako nerozumiem ako niekto môže uznávať spiatočnícke hodnoty náboženstva a cirkvi. Ako fakt som vždy prekvapená.


18.
označiť príspevok

Vlado muž
   24. 1. 2013, 22:26 avatar
Neviem ako súvisí tvoja 16. s mojou 9. Napísal som: To preto, lebo na Slovensku sú ako voliči v prevahe kresťania, a tí si za poslancov dosadili takých extrémistov ako Škripka, Kuffu či Záborskú.


20.
označiť príspevok

Jožka žena
   24. 1. 2013, 22:35 avatar
Ako našťastie kresťanstvo v Európe je na ústupe. Už verím, že takýto ozdravný trend sa prejaví aj na Slovenku. Ako extrémistov z radou kresťanských križiakov to ako ja fakt nemusím. Ako nič proti ním, ale nežijem v stredoveku.


44.
označiť príspevok

Jožka žena
   24. 1. 2013, 23:05 avatar
ako fakticky ste
tu super partia skvelých ľudí, sama sranda s vami - fakt, len tie pohrebné, výchovné a bojovné kecy ako nemusím, ale keď vás to baví tak pohodička


47.
označiť príspevok

nabzlo muž
   25. 1. 2013, 08:54 avatar
včera o 00:01
LONDÝN - Známy britský dokumentarista David Attenborough (86), ktorému bol v roku 1985 udelený titul sir, varoval pred negatívnymi vplyvmi zmeny klímy a populačným rastom na našu planétu. Podľa neho môžu v najbližších 50 rokoch spôsobiť katastrofu, za čo si však môžeme sami, pretože ľudská rasa sa stala "pliagou na Zemi".

"Prejde približne 50 rokov a vráti sa nám to ako bumerang. Nemyslím iba klimatické zmeny. Tu ide jednoducho o priestor, miesto na pestovanie potravy pre túto obrovskú masu. Buď obmedzíme rast populácie alebo ho Zem obmedzí za nás, koniec koncov to robí už dnes," uviedol pre časopis Radio Times.

"Stále vidíme programy o hladomore v Etiópii - to je to, čo sa deje. Žije tam priveľa ľudí. Nedokážu sa o seba postarať - a vonkoncom nie je nemorálne to povedať. Je to fakt. Kým sa ľudstvo neuvedomí a neupraví svoj postoj voči našej planéte, bude to len horšie a horšie," dodal skepticky.


48.
označiť príspevok

Bojislav muž
   25. 1. 2013, 17:47 avatar
potraty by urcite nemali byt dostupne ako obycajna prehliadka u doktora, kvoli tomu aby 16 rocna soplana mohla dalej zurovat,

fakt je ze populacia rastie prirychlo no pokial si krestania myslia ze v buducnosti sa to zaobide bez zakonov o regulacii populacie tak su na velkom omyle, zdroje tejto planety su velmi obmedzene a podla toho kolko sa investuje do programov ktore mozu viest ku kolonizacii vesmiru tak zem aj dlho jedinym zdrojom bude
Súhlasí Sinaja
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 20:41,  Mala mu ujebať medzi varlatá. *13*13*13*13*13
dnes, 20:40,  Minule sa zakradal po dvore, aby ho sestra nevidela. A skoro ho osratou metlou ujebala....
dnes, 20:40,  Ale veď to si môže natrieť na 9 centový chlebík ňi ? *13*13*13*13*13*13
dnes, 20:39,  Aspon si zasrate trenky operie, ani ich zobliect nemusi. *13*13*13*13*13*13*13*13*13*13*13
dnes, 20:38,  Veď ujebe matke prachy ňe ? *13*13*13*13*13
dnes, 20:37,  Pomôže mu to ? Veď lož nezmyje, či ? *13*13*13*13
dnes, 20:37,  Z "renty", co ti vyplaca socialka to veru neutiahnes. *13*13*13*13*13*13*13*13*13*13*13...
dnes, 20:33,  Keď bude stať krabička 35 dolarov ako v Australii potom to bude normálna cena konečne
dnes, 20:32,  Chod sa okupat do koryta. Smrdis. *13*13*13*13*13*13*13*13*13*13
dnes, 20:31,  Rodak lož a bludy v tvojom prípade musi byť su sučasťou tvojej duševnej poruchy rovnako ako...
dnes, 20:31,  Plesen z chlebika a lacna whisky zacala unho ucinkovat. *13*13*13*13*13*13*13*13*13*13*13*13
dnes, 20:30,  Od r. 2021 budú zdražovatt cigarety
dnes, 20:28,  To nie je o domove, ale o trvalom bydlisku. To si nevedel, prakokot? *13*13*13*13*13*13*13*13*13...
dnes, 20:23,  Tak nabudúce nezačni podjebovať a nemusí to byť. *04
dnes, 20:21,  Prečo si taká nevďačná ? *11*13
dnes, 20:20,  Človeka poznáš po reči. Ako ťa naučili tak píšeš
dnes, 20:20,  Ma nezaujíma. .. *04
dnes, 20:18,  Veď aj balkón sa ráta za " von " či ? *04
dnes, 20:17,  Noo, nepýtala som sa ho. .. *21 Myslím, že to je často neriešiteľné. Alebo môžeš...
dnes, 20:15,  Nie všetkých, len takých kokotov protislovenských a ojebujúcich ako ty !!!!!!!!!!!!! *04
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie
 
V boji o vlastné štastie víťazí ten, kto sa nevzdáva.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(133 962 bytes in 1,003 seconds)