Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  rôzne  téma
kategórie:  

50 dňové moratórium, zatiaľ predbežne nebude

13
reakcií
340
prečítaní
Tému 18. decembra 2019, 14:14 založil kesha1.

podobné témy:

1.
označiť príspevok

kesha1
   18. 12. 2019, 14:14 avatar
Rozhodnutie Ústavného súdu, predbežne zakazuje 50 dňové moratórium pred voľbami. A teda bude všetko, ako bolo doteraz, 14 dňové moratórium.
Súhlasí Osvietený, Bijjou

2.
označiť príspevok

Osvietený muž
   18. 12. 2019, 14:31 avatar
Tak ono to bolo od začiatku jasné čo uplacali idioti z ľsns so smerom a popleteným Dankom         

A je po maratoriu .

Osobne som predpokladal že zrušia aj to 14 dňové .

Ale je to fajn že u nas neplatí protiustavný zakon keby nebolo prezidentky tak by platil
Súhlasí kesha1

3.
označiť príspevok

kesha1
   18. 12. 2019, 14:33 avatar
To 14 dňové zatiaľ nikto na súde nenapadol. Ale, ak zrušia toto 50 dňové definitívne, nie len takto predbežne, padne akékoľvek moratórium.
Súhlasí Osvietený

4.
označiť príspevok

Osvietený muž
   18. 12. 2019, 14:34 avatar
Plénum Ústavného súdu zároveň prijalo návrh prezidentky na ďalšie konanie. Hlava štátu žiada posúdiť ústavnosť právnej normy.

Napadnutý zákon sa vzťahuje už na najbližšie parlamentné voľby, ktoré budú 29. februára 2020. Prezidentka preto v podaní navrhla pozastaviť účinnosť ustanovenia z dôvodu možného ohrozenia informačného základného práva všetkých oprávnených voličov.

V podaní dáva do pozornosti aj právo na informácie garantované ústavou.

"Napadnuté ustanovenie neprípustným spôsobom obmedzuje právo každého slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať informácie bez cenzúry a nespĺňa ústavou a dohovorom stanovené podmienky pre obmedzenie týchto práv," uvádza sa v návrhu.

Predloženie moratória až na 50 dní iniciovali v parlamente poslanci Smeru. Podľa predkladateľov zákona prieskumy podliehajú vplyvom politických strán, čo mätie voličov.

Po prvom schválení Čaputová zákon vrátila späť, poslanci Smeru, SNS, ĽSNS a viacerí nezaradení novinky odklepli aj na druhýkrát.
Súhlasí kesha1

5.
označiť príspevok

kesha1
   18. 12. 2019, 14:35 avatar
Už sa tešili, ako odrbu ľud, ale zatiaľ to nevyšlo.

8.
označiť príspevok

Osvietený muž
   18. 12. 2019, 14:38 avatar
Jasne už sa vytešovali ako bude 160 ruských hovnometov kresliť svoje alternatívne prieskumy a renomne agentury to budu mať zakázane .

Skvelá prezidentka ako i právnička .

6.
označiť príspevok

Osvietený muž
   18. 12. 2019, 14:35 avatar
Čo dodať skvelá prezidentka mala pravdu ked vrátila tento protiústavný pamflet do parlamentu a následne dala preveriť ústavným súdom , ktorý potvrdil , že prezidentka má pravdu .
Súhlasí kesha1, Bijjou

7.
označiť príspevok

kesha1
   18. 12. 2019, 14:37 avatar
Skutočne naša prezidentka, ktorá bráni záujmy všetkých.

14.
označiť príspevok

Osvietený muž
   18. 12. 2019, 19:30 avatar
LOGICKÁ OTÁZKA!

Ha?

KONIEC LOGICKÁ OTÁZKA!

scontent.fprg2-1.fna.fbcdn.net Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

9.
označiť príspevok

Osvietený muž
   18. 12. 2019, 14:43 avatar
pozri debatu na ultras dezinfo ruskom dezinfowebe hlavne správy www.hlavnespravy.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

Tolko mudrosí a prieskumov vyšpliechali        

10.
označiť príspevok

Osvietený muž
   18. 12. 2019, 14:59 avatar
Už sa teším ako dorazí prvá alternatívna hviezda a začne obhajovať ako je zlé , že nebude v platnosti protiústavný zákon .

Uvidíš , že sa tu taký idiot nájde            

11.
označiť príspevok

Osvietený muž
   18. 12. 2019, 16:11 avatar
Ako sme sa nedostali do Kamerunu    

12.
označiť príspevok

Osvietený muž
   18. 12. 2019, 16:12 avatar
Aj Ústavnému súdu

13.
označiť príspevok

Osvietený muž
   18. 12. 2019, 19:11 avatar

Môžeme sa tešiť na ďalšiu elégiu.
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 02:25,  Ty mi radšej NIČ neodporúčaj ;)
dnes, 00:53,  (17) EnaX, chlapče môj, odporúčam Ti podrobnejšie preštudovať si obsah pojmov evolúcia a...
dnes, 00:45,  Milan Nostrad, nože mi prezraď, čo Ti ako RNDr. - doktorovi prírodných vied -...
dnes, 00:33,  JA to nepokladám za vývoj ;) Aj slovo revolúcia to vystihuje ;) Nie je to krok vpred ale...
dnes, 00:32,  (15) EnaX, nezabúdaj, že aj víťazstvá a porážky sú súčasťou dialektiky vývoja v boji...
dnes, 00:31,  Nevlastním cudzie fotky ;)
dnes, 00:30,  Ešte raz ;) Ak máš čiernu skrinku a nevieš sa do nej pozrieť tak ti veľmi nepomôže...
dnes, 00:29,  Neexistuje totiž konsenzus v súboji vôlí ;) Jeden je víťaz a druhý porazený a musí...
dnes, 00:29,  (184) Enax, nebodaj neberieš do úvahy faktor času, ktorý obsahuje aj neprestajný vývoj...
dnes, 00:26,  Tu na df je to viditeľné veľmi dobre ako sa každý a za každú cenu snaží zvíťaziť nad...
dnes, 00:23,  (12) Enax, v niektorej svojich reakcií na tomto DF som konštatoval, že veľa ľudí nielen na...
dnes, 00:23,  To je ako s BIG BANGOM ;) Ľudia si myslia, že keď si galaxie vzďaľujú od SEBA tak...
dnes, 00:21,  A nie je zaručené, že tie predstavy budú na hony vzdialené od skutočnosti ;)
dnes, 00:20,  Ľudské je tiež obmedzené ;) Ak totiž existujú zákonitosti, ktoré nie sú zjavné, či...
dnes, 00:18,  (182) EnaX, čím kôr by si si mal uvedomiť, že naše áno, ale ľudské vonkoncom nie...!
dnes, 00:16,  No pokora by mala slúžiť tebe hlavne vzhľadom na iných ľudí ;) Aby si sa k nim...
dnes, 00:15,  (10) EnaX, ide o to pred kým, alebo pred čím...
dnes, 00:10,  JA vidím jediný význam utrpenia ;) Že formuje človeka ;) Učí ho pokore ;) A čo...
dnes, 00:05,  Na keru riť potom existuje utrpenie, keď nenaučí človeka pokore? ;)
dnes, 00:01,  Takže nesúhlasíš, že utrpenie formuje človeka? ;)
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie

Ak chceš nájsť tú pravú ženu, naprv buď tým pravým mužom.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(73 949 bytes in 0,257 seconds)