Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  politika  téma
kategórie:  

36 000 slovom: tridsaťšesťtisíc natistických vojnových zločincov americká vláda nechala utajiť.

11
reakcií
106
prečítaní
Tému 1. augusta 2020, 14:55 založil havran.

podobné témy:

1.
označiť príspevok

havran
   dnes, 14:55 avatar
Po druhej svetovej vojne s nástupom studenej vojny presadila americká vláda, aby 36000 vojnových zločincov, ktorých USA evidovala a dala do zoznamu na OSN na stíhanie, nakoniec presadila ich utajenie a mnohým z nich poskytla novú identitu a zamestanala ich v tajných službách USA.
Súhlasí Kasafran

2.
označiť príspevok

havran
   dnes, 14:56 avatar
Čo na to hovorí Osvietený? Zalezie ako potkan, alebo bude tvrdiť, že to nie je pravda?
Súhlasí Kasafran

3.
označiť príspevok

havran
   dnes, 15:02 avatar
S nástupom studenej vojny využívlo USA najšpinavejších vrahov nemeckého fašizmu pre svoje ciele v b oji proti ZSSR. Podľa Osvieteného by to mali byť hrdinovia?
Samozrejme je to maličkosť, keď proti nim stálo vtedy niekoľko milionov komunistov.
Účel svätí ...... však? Mnohí z týchto fašistických zločincov ovládali slovanské jazyky a to bola vítaná pomoc pre Americký imperializmus.

7.
označiť príspevok

hokejis muž
   dnes, 16:18 avatar
Americkí jastrabi sa v mene svojich cieľov spoja aj s diablom.

4.
označiť príspevok

Kasafran
   dnes, 15:06 avatar
(2) Havran,
žiaľ, tých potkanov je aj na Slovensku ešte stále podstatne dosť. Dôkazom toho je aj Osvietený so svojím konečne zredukovaným sionfašistickým gangom na tomto DF...
Súhlasí havran

6.
označiť príspevok

havran
   dnes, 15:20 avatar
Osvietený je úbožiak, ktorý musí hlasno kričať ako nenávidí Slovákov a Slovensko, lebo tu v minulom storočí vládli komunisti a preto podľa neho je to zlá krajina a zlí ľudia. Je to kus hovna. Kde to do riri šla jeho mať do USA sa oplodniť s nejakým americkým fašistom, možno je potomok práve tých utajených fašistov.

5.
označiť príspevok

havran
   dnes, 15:15 avatar
Toto jasne dokazuje, že zablokovaním súdnych spisov USA preukázalo kto je jeho nepriateľom a fašizmus mu nie je cudzí. Vzťah k fašizmu preukazovalo USA už v dobe otrokárstva , vyvražďovanie Indiánov no najmä svojím pôsobením vo svete po vojne počnúc Koreou, Vietnamom, Avganistanoma do dnešnej doby to potvrdilo 160 vojnami vraj v mene "demokratizácie" zaostalých štátov v Ázii, Južnej Amerike i Afrike. Kde preboha ešte nezachraňovali svet?
Súhlasí Kasafran

8.
označiť príspevok

Kasafran
   dnes, 21:14 avatar
(5) Havran,
človek aspoň trochu hlbšie znalý histórie si chtiac-nechtiac musí uvedomiť, že sionizmus, ako predfašisticko-macistická ideológia "nadradenej" židovsko-chazarskej rasy, sa skôr-neskôr musel demaskovať a totálne stotožniť s ideou vlády nad ostatnými rasami a národmi sveta za akúkoľvek cenu - aj za cenu stoviek miliónov ľudských obetí...

9.
označiť príspevok

Osvietený muž
   dnes, 21:17 avatar
Zase si bol na zem, a vekoch ???                   

10.
označiť príspevok

Kasafran
   dnes, 21:18 avatar
(6) Havran,
myslím si, že Osvieteného matka bola oplodnená na Slovensku a až potom ju jej manžel "hrdinsky" opustil aj s deťmi útekom do náhradnej zeme "zasľúbenej" - do USA...

11.
označiť príspevok

0svietený muž
   dnes, 21:41 avatar
Nie, nie. Jeho apo bol iny "hrdina". Obidve deti nechal na krku manzelke na Slovensku. Eda zamiesal a zmizol. Ziadna drama, legalne, po dohode s stb, aby v U SA bonzoval na svojich dvoch bratov, ktori tam uz boli..
A nas Edo sa podal na apa. Tiez sa vysral na svojho syna.
Demencia a chrapunstvo sa u Zakov dedi. :-)))))))))

12.
označiť príspevok

Osvietený muž
   dnes, 21:44 avatar
Kasafran tvoja eštebacka uvaha je hodná súdruha FERA

Môj otec opustil okupovanú krajinu v roku 1968 tak ako statisíce iných ľudí ktorí nemohli vydržať ten blahobyt .

Potom nastupila normalizácia čiže napaskovanie statisícov okupantov do našej krajiny .

Kedže všetok majetok po emigrantoch bolševíci do koruny rozkradli bolo šťastie že dom bol na dedka .

Matka síce uvažovala o emigrácii ale prakticky to nebolo možné kedže žili jej starí rodičia ktorí boli už v dôchodkovom veku ale dôchodok nepoberali ani jednu korunu . Babička robila za 300 kčs a mama ako učiteľka za nejakých 800 kčs .

Z tej tisícky musela žiť 5 členná rodina .

Emigrácia sa preto odložila až znemožnila lebo nikto z našej rodiny nedostal už nikdy v komunizme ani len pas do komunistických krajín .

Za to výmety eštebakov k nám chodili pravidelne nám vyrabovali domacnosť .

Vysluchov bolo až až . Lebo otec bol špion . Na čo by som síce bol dnes hrdý ale musím skonštatovať že špion nebol . Teda okrem chorých hlav eštebakov tam figuroval ako špion.    

Tak ako statisíce iných slovakov ktorí emigrovali do USA

Len pre zaujímavosť koľko bola ta hrstka vlastizradcov

Súpis z roku 1990 registruje v USA 1 882 915 osôb slovenského pôvodu.

www.slovenskezahranicie.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 13:40,  Zuzka8, väčšinou je to tak, že ho ucítiš až vtedy, keď do neho stúpiš... a stáva sa,...
dnes, 12:43,  Kupia ten chleba nekupia ten chleba??? Bude odbyt nebude odbyt???Skapu ludia od hladu neskapu...
dnes, 12:35,  73/ Mohol si to skratit na jedno slovo...kokot!!!:))))
dnes, 12:32,  Mal by si si doštudovať základné informácie kto bol Baťa aby si nezomrel iba ako kominar...
dnes, 12:25,  4/ Mam hadzem tam mejdaky !!!Kurva predavacka nechcela mi ich zobrat!!!Hovorim jej co som ja...
dnes, 12:24,  71/ Suster vizionarom??? Kurva to je umenie predat bosemu topanky!!!:)))
dnes, 12:23,  Vôbec by som sa nečudoval keby som u teba v tej poličke zo 60 tých rokov vedla...
dnes, 12:22,  To nebol šuster to bol podnikateľ ktorý postavil celé mestá fabriky ako gumarne Puchov...
dnes, 12:20,  2/ Edko rozbi prasiatko a kup si Pershing 140!!!:))))
dnes, 12:19,  Na peršingoch sme vyrastali ako husakove deti . Každé noviny začínali peršingom ba i...
dnes, 12:13,  69/ Tvoj vzor je suster Bata????hahahahah Kurva draáááát!!!!:)))
dnes, 12:12,  Hahahah:)))https://www.pershing-yacht.com/en-us/yachts/model/p/6-144-229-PUB/n/Pershing-140-New
dnes, 12:11,  Samozrejme ak je v štate bohatý podnikateľ je to obrovský prínos pre štat. Tym...
dnes, 12:08,  62) dá sa prv cítiť exkrement, a potom mu vyhnúť. .. *19
dnes, 12:08,  Že by česi ??? Budíček gejrópska holota!!!!!!!...
dnes, 12:08,  65/ Co si padol z porodneho stola??? Ked bude v state jeden miliardar tak sa maju vsetci...
dnes, 12:07,  máme obľúbenú rubriku "Zhrnutie týždňa!!!!!!!!!!!!" 1. Kontraslovanský...
dnes, 12:07,  Telo a duša sú prepojené, že. .. Dijaro, podľa mňa ty nazývaš energetickým systémom...
dnes, 12:06,  Budú i netopiere
dnes, 12:05,  Tradičné slovanské lieky sú na čisto prírodnom základe!!!!!!!!!!! V moskovskej lekárni...
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie

I v pekle dobre, keď máš strýca diabla.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(93 795 bytes in 0,241 seconds)