Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  rôzne  téma
kategórie:  

2.pilier

4
reakcií
1668
prečítaní
Tému 17. júna 2008, 22:01 založil kvetinka.

podobné témy:

1.
označiť príspevok

kvetinka
   17. 6. 2008, 22:01 avatar
ja tak trosku aktualne. do konca juna je potrebne sa rozhodnut ostat alebo vstupit, resp.vystupit z druheho piliera. rada by som si precitala vas nazor, pretoze sa neviem rozhodnut, ci vstupit. diky

3.
označiť príspevok

radek
   27. 6. 2008, 17:19 avatar
Druhy pilier je pekna blbost teraz vam naslubuje same veci ale potom uvidite ako vas oklamu nikdy by som nesiel do 2.piliera

4.
označiť príspevok

ateista muž
   27. 6. 2008, 19:36 avatar
Ty si asi neposluchol mudru a dobru radu PO ZASIAHNUTI FICOM SI OPLACHNITE OCI CISTOU VODOU! no vidno ze ta ten populisticky komunista uz zmanipuloval. a pre kvetinku ked neplanujes ist do dochodku skor ako o 20 rokov tak je pre teba vyhodne donho vstupit

5.
označiť príspevok

Pohodka
   28. 6. 2008, 13:48 avatar
Nikdy nehovor nikdy ! Nesleduješ, ako to je, už v zabehaných europských štátoch.

2.
označiť príspevok

Mojka žena
   17. 6. 2008, 23:16 avatar
Ťažko ti radiť, ked nepoznáme tvoju situáciu.Som presvedčená o tom, že veková hranica odchodu do dôchodku sa zvýči na 65.rokov. Sme členmi EU, tak pri zavedení 2.piliera sa aj na to prihliadalo. V zabehaných šátoch Europy si aktívne pracujúci platia, nech sa to vola, ako volá, aj druhé dôchodkové zebezpečenie. Ked si vo veku, ked ešte aspoň 20. rokov budeš pracovať, tak dobre ti bude potom dva dôchodky poberať. Ja sa na spochybňovanie 2.piliera terajšou vládou pozerám, že kassa je prázdna, tak zbierajú peniaze odkial vedia.
Rozhodnúť sa musíš sama, ale nezabudni, že raz budeš aj dôchodkyňa.
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 03:17,  https://m.youtube.com/watch?v=YR5USHu6D6U&list=LL_WjmVPYFiqOGWbTYeIwVng&index=17&t=0s enjoy :)...
dnes, 03:13,  109. ja milujem EnaXnaY ;) mozno nie je az tak sexy ako ty, ale zato je genialny wink ;)
dnes, 03:12,  len pre info, darwin je uz prekonany ;) nie vsetci skeptici evolucnej teorie su nutne zastancami...
dnes, 02:43,  ale .. ale v Rusku sa nam opät cenzuruje ;) Jak se dalo čekat, v Rusku ohledně...
dnes, 02:33,  99. a ty co trepes , akych omylov ?? bol schaefer nominovany na nobelovu cenu ? bol ;) je v tom...
dnes, 02:14,  Kvôli tebe !!!!!
dnes, 02:12,  zaujimalo by ma preco Donald Knuth nedostal nobelofku ? ;)
dnes, 01:58,  128. co to tu sem o mne vypisujes ? akym pravom sem o mne vypisujes tieto klamstva ?
dnes, 01:57,  Skája nepotrebuje príplatky, ona to už má v stravných lístkoch. *04*04
dnes, 01:55,  Nočné šichty sú síce náročné, ale s príplatkami navyše.
dnes, 01:54,  Ja nevytváram špinavé praktiky. Zásadne uverejním dôkazy, ktoré si môže ktokoľvek overiť.
dnes, 01:53,  Ešte nie, Skája maká do rána. *04
dnes, 01:52,  Ale už je odhlásená, takže asi sa ukojila, a po orgazme išla spať.
dnes, 01:51,  117. lemmy kasafranove spinave praktiky su proti tebe nic ;)
dnes, 01:50,  To viem presne, bolo to pred hodinou, keď jebala slovne do mňa. *38*38
dnes, 01:48,  To neviem, opýtaj sa Scarlette, že kedy mala naposledy orgazmus.
dnes, 01:47,  www.youtube.com/watch?v=DOVO1Ee5Dis
dnes, 01:46,  http://www.youtube.com/watch?v=FluiQbhIJJM
dnes, 01:44,  A nie je to len dohra hry ?
dnes, 01:44,  Však spoveď je predohra.
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie

Človek mieni a človek aj mení.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(51 380 bytes in 1,453 seconds)