Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  rôzne  téma
kategórie:  

2.pilier

4
reakcií
1766
prečítaní
Tému 17. júna 2008, 22:01 založil kvetinka.

podobné témy:

1.
označiť príspevok

kvetinka
   17. 6. 2008, 22:01 avatar
ja tak trosku aktualne. do konca juna je potrebne sa rozhodnut ostat alebo vstupit, resp.vystupit z druheho piliera. rada by som si precitala vas nazor, pretoze sa neviem rozhodnut, ci vstupit. diky

3.
označiť príspevok

radek
   27. 6. 2008, 17:19 avatar
Druhy pilier je pekna blbost teraz vam naslubuje same veci ale potom uvidite ako vas oklamu nikdy by som nesiel do 2.piliera

4.
označiť príspevok

ateista muž
   27. 6. 2008, 19:36 avatar
Ty si asi neposluchol mudru a dobru radu PO ZASIAHNUTI FICOM SI OPLACHNITE OCI CISTOU VODOU! no vidno ze ta ten populisticky komunista uz zmanipuloval. a pre kvetinku ked neplanujes ist do dochodku skor ako o 20 rokov tak je pre teba vyhodne donho vstupit

5.
označiť príspevok

Pohodka
   28. 6. 2008, 13:48 avatar
Nikdy nehovor nikdy ! Nesleduješ, ako to je, už v zabehaných europských štátoch.

2.
označiť príspevok

Mojka žena
   17. 6. 2008, 23:16 avatar
Ťažko ti radiť, ked nepoznáme tvoju situáciu.Som presvedčená o tom, že veková hranica odchodu do dôchodku sa zvýči na 65.rokov. Sme členmi EU, tak pri zavedení 2.piliera sa aj na to prihliadalo. V zabehaných šátoch Europy si aktívne pracujúci platia, nech sa to vola, ako volá, aj druhé dôchodkové zebezpečenie. Ked si vo veku, ked ešte aspoň 20. rokov budeš pracovať, tak dobre ti bude potom dva dôchodky poberať. Ja sa na spochybňovanie 2.piliera terajšou vládou pozerám, že kassa je prázdna, tak zbierajú peniaze odkial vedia.
Rozhodnúť sa musíš sama, ale nezabudni, že raz budeš aj dôchodkyňa.
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 03:18,  https://sk-sk.facebook.com/roman.maca.9/videos/10218329675060040/
dnes, 03:06,  https://sk-sk.facebook.com/roman.maca.9/videos/10218329675060040/
dnes, 02:59,  majko1 Samozrejme , že korupčne kauzy boli i za spomenutých vlád a budú i pri tých...
dnes, 02:53,  Všetky strany ktoré majú v programe vystupenie z EU alebo nato .
dnes, 02:28,  Len takýto darmožráč a boľševický povaľač urobí pre vás všetko, čo vám na očiach...
dnes, 02:21,  Liberalizmus stojí v protiklade s totalitou. Pod označením liberalizmus (latinsky liber...
dnes, 02:16,  Peter celu genezu si doštuduj . hlavne tie frakcie
dnes, 02:15,  V Rusku zhoreli miliony km štvorcových len tento rok Číňané potichu kácejí Sibiř....
dnes, 02:03,  Prezidentka o svojom rozhodnutí ešte koncom októbra listom informovala predsedu parlamentu...
dnes, 01:52,  extrastory je fajn matroš . Niečo ako lysohlavky
dnes, 01:45,  Tu mozes jasne vidiet ze ide do tuheho slova pravdy sa dostavaju aj k tym menej vzdelanym a aj...
dnes, 01:21,  Prezradil američanom počet MiG 29 na slovensku
dnes, 00:34,  120. tych 30 litrov bol vklad do druzstva, vlastníctvo bytov neexistovalo. :) tj akoby si teraz...
včera, 23:40,  mal by si sa poriadne vyspať, lebo vedecké a technické informácie sa získavajú za životné...
včera, 23:21,  nie sme tu potom za trest
včera, 23:19,  (3) Jasnýmyseľ, ja som sa zrejme na študentskú hymnu Gaudeamus igitur priptavoval až...
včera, 23:18,  Nikto sa nevyvija iba ak doplna to co zabudol a teraz opakuje aby nikdy uz nezabudol..
včera, 23:14,  pýtam sa čo máme milovať v zločincovi ? Zlo ? Výstižne na to odpovedá veľká duchovná...
včera, 23:08,  A Boh ma potom milovat nas ...?podla krestanskej tradicie.... Ved sme zli... Niesme dobri.......
včera, 23:02,  máme teda milovať zločincov, teda máme milovať zlo v nich ? nemilujem politické hry
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie

Falošný priateľ je horší ako nepriateľ, pretože nepriateľovi sa vyhýbaš a priateľovi veríš.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(61 724 bytes in 0,573 seconds)