Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  politika  téma
kategórie:  

12 rokov vladnutia Smeru...

16
reakcií
167
prečítaní
Tému 27. februára 2020, 08:22 založil Grofik šrobik.

podobné témy:

1.
označiť príspevok

Grofik šrobik muž
   27. 2. 2020, 08:22 avatar
Vlaky zadarmo a vianocne prispevky!!! Ale aspon sa nemame horsie!!!))

2.
označiť príspevok

Kasafran
   27. 2. 2020, 09:52 avatar
(1) Grofik šrobik,
vieš si predstaviť, čo by si konštatoval po dvanásťročnom vládnutí Sulíkových SaSkárov s Matovičovými Obyčajnými ľuďmi a Hlinovými Kresťanskými demokratmi...?

6.
označiť príspevok

Milosh muž
   27. 2. 2020, 10:15 avatar
Čo by bolo, keby.... Keby bolo - nebolo, kde bolo, tam bolo.... (A môžeš si tam dosadiť, čo ťa napadne.) Takto sa vymýšľajú hoaxy.
Súhlasí ondrej61, Osvietený

3.
označiť príspevok

ondrej61 muž
   27. 2. 2020, 09:54 avatar
mne to pride ako hadzanie bananov opiciam za plotom, len aby sa ukľudnili...a kradnime a tunelujme veselo dalej......
Súhlasí Milosh, Osvietený

4.
označiť príspevok

Milosh muž
   27. 2. 2020, 10:11 avatar
To si vystihol.

5.
označiť príspevok

Milosh muž
   27. 2. 2020, 10:12 avatar
Áno, omrvinky zo stola.

7.
označiť príspevok

Kasafran
   27. 2. 2020, 10:21 avatar
(3-5) Veriaci a Fotón,
ako vidím, vaše vedomie je ešte stále na úrovni myslenia planéty opíc. Nože mi/nám prezraďte, v ktorom "živote" chcete dosiahnuť úroveň človeka XXI. storočia...?

8.
označiť príspevok

ondrej61 muž
   27. 2. 2020, 10:22 avatar
na opice ako si ty, banany zaberaju
Súhlasí Osvietený

11.
označiť príspevok

havran
   27. 2. 2020, 10:37 avatar
ondrej61 - povedz už niečo konštruktívne a zmysluplné
Súhlasí Kasafran

13.
označiť príspevok

ondrej61 muž
   27. 2. 2020, 10:38 avatar
som rad, že sa v tom vidia opice hladne po bananoch   
Súhlasí Osvietený

9.
označiť príspevok

Kasafran
   27. 2. 2020, 10:30 avatar
(8) Veriaci,
veď sa zakaždým až toľko "nechváľ" prázdnotou svojich znovuzrodených myšlienok, lebo keď alebo ak precitneš, budeš sám sebe na smiech...
Súhlasí havran

12.
označiť príspevok

ondrej61 muž
   27. 2. 2020, 10:37 avatar
prazdnotu maju tí, čo im stacia k životu banany.....

15.
označiť príspevok

Milosh muž
   27. 2. 2020, 11:08 avatar
Bľabot o ničom a o hovne, to je všetko, čo ti zostalo. Ale nič k tomu, čo som napísal. To by si nebol ty. ....Najprv oklameš a potom kotkodákaš proti tomu, kto ťa na lož upozornil.
Súhlasí ondrej61

10.
označiť príspevok

havran
   27. 2. 2020, 10:35 avatar
Za používanie čísla 1144 raz budú zatvárať. Sulík si bahní vo vyrábaní táranín, čo všetko chce spraviť. Ten jeho chaos nikdy nezladí, len sa poháda s celým neoiliberálnym pravicovým svetom. Držím im však prsty, ale pochybujem či sa mmui podarí aspoň 114 zázračných riešení. Ako dokáže nestratiť svoju tvár?
Súhlasí Kasafran

14.
označiť príspevok

havran
   27. 2. 2020, 10:44 avatar
So sulíkom som mal pred 10-timi rokmi vážny súkromný rozhovor, no po 4 hodinách jeho školenia som pochopil že to je jeden pravicový fantasta slepý na to aby videl skutočné potreby bežných ľudí. A tak to bude i teraz. Rozdiel je v tom, že vtedy nemal takú hrubú brožúru. Ja to vidím tak, že každý rok do nej pridá cca 100 strán. Som zvedavý či to dotiahne do 1000?
Súhlasí Kasafran

16.
označiť príspevok

Kacír muž
   27. 2. 2020, 16:38 avatar
Ak dopustíme vládu liberálov, tak tu budú za pár rokov emerican základne na každom kroku, na ulici uvidíte bozkať sa dvoch chlapov, ženy budú chlastať.........................dúfam a verím, že toto nechceme pre svoje potomstvo, preto voľte 24 !!!!!!!!!!!!
Súhlasí Kasafran

17.
označiť príspevok

Kasafran
   27. 2. 2020, 18:03 avatar
(16) Mil@níčko,
sionfašizmus v súčasnej maske neoliberalizmu celosvetovo, čiže aj na našom rodnom a stále krásnom Slovensku, sa snaží akýmkoľvek spôsobom a silou-mocou presadiť formou multi-kulti-rasovej, multi-kulti-rodovej LGBTI zvrhlosti a svojej "vyvolenosti" odstránenie národnej svojbytnosti...
A tomuto tlaku musia národy a rasy sveta svojím pudom sebazáchovy odolať! Teším sa, že aj my, Slováci, na to máme, a preto v sobotu 29. 2. 2020 všetkým našim "mulťákom" ukážeme, že už dávno patria na smetisko dejín...!
Po určitej dileme a zvažovaní medzi Harabinom a Kotlebom, sme sa rozhodli, že svoje hlasy odovzdáme Ľudovej strane Naš Slovensko - Kotlebovi...
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 08:19,  po kolapse ameriky, pretoze ma daleko od Ciny ci Europy, moc prevezme Russia vid.fatima
dnes, 08:08,  Cely svet je velika OSADA
dnes, 08:08,  amerika sa o par tyzdnov zmeni na jednu obrovsku cigansku osadu, pretoze je v porovnani s Europou...
dnes, 08:05,  Otázka 3: “A núti všetkých ľudí – malých i veľkých, bohatých i chudobných,...
dnes, 07:43,  4, Peter, kde sa dá nájsť tá tlačovka ? Rád by som to pozrel.
dnes, 07:39,  ZBielychKarpatov, nehraj sa prosím ťa na znalca dezertného jablčného vína..
dnes, 07:36,  KacÄr, aká je situácia u vás pod Tatrami a na Spiši, čo do boja proti koronavírusu ?
dnes, 07:20,  USA zasahujú do vnútorných záležitosti aj Slovenska cez svojich-poskokov
dnes, 07:17,  "Keď sa zjaví po druhý raz, nebude to preto, aby odstránil hriech, ale zjaví sa tým,...
dnes, 07:03,  Ved Nad je americký agent
dnes, 07:02,  Edo prestan šíriť dezinformacie
dnes, 06:58,  Praveze USA chcú ovládnuť Venezuelu kvôli rope
dnes, 06:26,  Americká elita dostáva posledné roky ranu za ranou. Pýcha predchádza pád.
dnes, 06:21,  Samozrejme, že za to môže predošlá vláda. Igor Matovič to vysvetľuje: Veľmi ma mrzí,...
dnes, 06:19,  To si len namýšľajú. Len namýšľajú.
dnes, 05:33,  Nemýľ sa! Svedkovia sú Jehovov národ! Ale stalo sa im to, čo v Izraelskom národe! (Rimanom...
dnes, 04:52,  Našťastie.*19
dnes, 04:52,  Rozhovor s ex-jehovistkou: Svědkové Jehovovi jsou ovládáni strachem Daniela byla až do...
dnes, 04:51,  Rozhovor s ex-jehovistkou: Svědkové Jehovovi jsou ovládáni strachem Daniela byla až do...
dnes, 03:56,  toto je spartáááááááá *39 youtube.com/watch?v=bLeHQFBMtmk
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie

Ak chceš nájsť tú pravú ženu, naprv buď tým pravým mužom.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(73 973 bytes in 0,858 seconds)