Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  láska a vzťahy  téma
kategórie:  

100% recyklovateľné nemocničné nočné stolíky aké nemajú vo svete analógov!!!!!!!!!!!

2
reakcií
384
prečítaní
Tému 22. októbra 2019, 14:23 založil ardun.

podobné témy:

1.
označiť príspevok

ardun muž
   22. 10. 2019, 14:23 avatar
Vo volgogradskej nemocnici namiesto nočných stolíkov použili kartónové krabice!!!!!!
Šach-mat Gejrópa!!!!!!!!!!!!!!!!!

scontent.fprg2-1.fna.fbcdn.net Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

scontent.fprg2-1.fna.fbcdn.net Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

2.
označiť príspevok

Starý chren muž
   22. 10. 2019, 16:40 avatar
U nás sú tiež nemocničné nočné stolíky 100% recyklovateľné. Sú vyrobené z ocele, takže sa môžu roztaviť a použiť na iný oceľový výrobok.

3.
označiť príspevok

Kacír muž
   22. 10. 2019, 20:01 avatar
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 20:56,  To bolo nejaké obsiahle rozhodovanie, ja si pamätám, že mi zostalo to posledné. *13 Akože...
dnes, 20:50,  Ale to nemusí znamenať, že to robí proste Rusko, ale že to robia dvaja JEDINCI, proste Rusi.
dnes, 20:49,  156/ Mufik kde si? Uspokojujes sa na Otcenasi???:)))
dnes, 20:46,  Ahojte potreboval by som pomôcť v mojej situácií. Pred asi mesiacom sme boli s kamošmi na...
dnes, 20:46,  A dokážem sekať dobrotu?
dnes, 20:43,  mufík ako je možné že v ideálnom júesej svete sa také niečo deje ? :)
dnes, 20:43,  154/ Ked budes sekat dobrotu pojdes do neba!!!:))))
dnes, 20:43,  9) Však ja som nepísal o teologických nezrovnalostiach, ale o prekladoch, vyznaniach viery a...
dnes, 20:42,  mufík ked černosi páchajú bordel tak napíšeš že ved mali dôvod u bielych to nikdy...
dnes, 20:41,  152. Čím som sa nestal, bolo závislé od toho, že so zvážil moje ne-schopnosti a pri...
dnes, 20:41,  47) No však to som v podstate aj povedal, nie ? Ze ide o predpoved budúcej udalosti, len ja som...
dnes, 20:41,  Aj v katolíckej teológii sú nejaké nezrovnalosti. Praktický život ale nie je o teológii...
dnes, 20:40,  52) "Buď je protikladom duševná časť človeka, alebo príklad človeka, ktorý...
dnes, 20:39,  33) RKC sa snažila obhajovať pravdu, a chcela aby tejto pravde uverili všetci ľudia aby...
dnes, 20:34,  29) "Jezis predsa nazyva chlieb telom, a vino krvou - SYMBOLICKY. Ze Jezisova krv...
dnes, 20:28,  7/ Ako manual k zivotu super!!!:)))
dnes, 20:26,  6) Je tam iná štylistika, ale ako v danom verši nevidím žiaden rozdiel medzi tými...
dnes, 20:22,  150/ Otcenas je nadherna modlitba a panbozko pocuva!!!:)))
dnes, 20:10,  2/ Preco by sa Ruski miliardari mali delit zo ziskom??? Ktoze ich to naucil???:)))
dnes, 20:00,  Otázne je ako sa využívajú peniaze, ktoré sa dajú na zdravotníctvo. Bez tak.
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie

Našťastie neexistuje vôbec žiaden dôvod, prečo by sme mali byť všetci rovnakí.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(53 331 bytes in 0,549 seconds)