Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  láska a vzťahy  téma
kategórie:  

10 sexuálnych právd o mužoch

3
reakcií
10625
prečítaní
Tému 22. januára 2010, 08:45 založil Amazonka.

podobné témy:

názov témy
posledná
reakcií
26. 11. 2009
18
30. 06. 2010
143

1.
označiť príspevok

Amazonka žena
   22. 1. 2010, 08:45 avatar
Muži toho na rozdiel od žien veľa nenahovoria. Ide o pravdu, ktorú potvrdujú aj psychológovia.

Ak sa však o nich hovoríte, že im ide len „o jedno", tak ich nepoznáte. Správny milujúci chlap, ktorý môže byť oporou žene na celý život, potrebuje rovnako ako sex aj lásku, maznanie a bozky.

1. Na veľkosti záleží

Pohlavný styk nie je otázkou rozmeru. Citlivá vaginálna zóna, ktorá je pri styku stimulovaná, siaha do hĺbky 4 cm. Ale ženy predsa len hovoria: „Na veľkosti záleží!"

2. Po sexe zaspávajú

Spánok bezprostredne po milovaní nesvedčí o nezáujme muža o ženu. Naopak, je to gesto dôvery, muž sa cíti dobre, relaxuje.

3. Obriezka = kvalitnejší sex

Ak bol muž obrezaný už v detstve, nemá s čím porovnávať. Ak došlo k obriezke až v dospelosti, určite ocení jej kladné stránky.

4. Chcú len sex

Áno, ale len vo chvíli, keď nie sú zamilovaní. Milujúcemu mužovi nestačí iba samotný sexuálny akt, chce sa s partnerku maznať, láskať, bozkávať.

5. Milujú orálny sex

Počas orálneho sexu je penis viac zvlhčený a tesnejšie zovretý ako v pošve. Uspokojenie je o to väčšie, ak muž cíti, že sa žene orálny sex páči.

6. Málo lásky?

Malé množstvo spermií ukazuje na malé sexuálne prežitie lásky. Hlúposť, množstvo spermií súvisí s frekvenciou stykov. Čím ho má muž častejšie, tým menšieho je jeho množstvo.

7. Muž a análny sex

Väčšinu predstava análneho sexu vzrušuje. A pozor, nevyhľadávajú ho len homosexuáli. Prečo? Pri análnom sexe dochádza k tesnejšiemu zovretiu penisu a väčšiemu sexuálnemu prežitku.

8. Si celá maminka

Ak toto povie muž partnerke, berie to žena obvykle ako svoju potupu. Čo ju má partner porovnávať so svojou matkou. Robí chybu, mala by to vziať ako vyznanie.

9. Koľko orgazmov denne?

Muž nemôže mať niekoľko orgazmov počas jedného pohlavného styku, ako sa stáva u niektorých žien. Môže ich však mať pri ďalšom styku. Za ako dlho po tom predchádzajúcom, záleží na veku a celkovom zdraví.

10. Ranná chuť na sex

Ranná erekcia neznamená, že sa mužovi sníva o iných ženách. Alebo že chce sex každé ráno. Ide o fyziologickú záležitosť, spiaci muž je uvoľnenejší, čo odbúrava možné psychické bloky a erekcia vtedy nastupuje spontánne.

Autor: ahaonline.cz

2.
označiť príspevok

pepinopc1 muž
   22. 1. 2010, 09:17 avatar
K bodu 2: Čítal som,že pri vysokom vzrušení muža dochádza nie len k vysokému spaľovaniu energie,čo má potom za následok aj pocit únavy a vyčerpania,ale začne sa vtedy aj výroba akéhosi hormónu,ktorý spôsobuje dokonalé uvoľnenie svalstva,ale spolu s ním tiež aj pocit ospalosti a pri spojení pocitu únavy,vyčerpania,dokonalého uvoľnenia a ospalosti už je ťažké nezaspať...

3.
označiť príspevok

pepinopc1 muž
   22. 1. 2010, 09:24 avatar
K bodu 3: Vraj je dokázané,že muž po obriezke nie je citlivejší... Len po tom môže mať chvýľu taký pocit,preto že je to niečo nové. Ale obrezaný nie je o nič citlivejší ako neobrezaný,preto že nervové zakončenia sú stále tie isté... Že je to len fáma,ale nie pravda. A že žena tiež pri tom neprežije večšiu rozkoš...

4.
označiť príspevok

clear1 muž
   22. 1. 2010, 15:21 avatar
K bodu 6: Čím dlhšia predohra a samotný pohlavný akt, tým viac ejakulátu. (vypozorované  )
K bodu 10: Nad ránom má mužské telo jednu z tzv. testosterónových vĺn = viac testosterónu v krvi. Preto tá erekcia.. 

Ten článok písala buď žena, alebo rovno blondínka  
Nebrať vážne, žartujem
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 22:15,  Proste im to schizofrenicky preskakuje . Radi si kadia do papule Rusko přiznalo jadernou...
dnes, 22:05,  Jediná tradičná rodina je farar kaplán kuchárka .
dnes, 22:01,  Lemmy veď slobodné podnikanie je základný atribút preto aby mohol socialny štat fungovať ....
dnes, 21:52,  A ako príklad som uviedol bežnú prax vo vašej cirkvi, že sa každému vyspovedanému...
dnes, 21:50,  BY TEREZA BY
dnes, 21:49,  Najväčšie humanisticke hodnoty dáva islam hovorí vocca...
dnes, 21:43,  havran moja matka sa nikdy za hranice nepozrela *13*13*13 ani ja ani moja sestra . Nemali sme pas...
dnes, 21:42,  Nielen Pardubický: https://www.youtube.com/watch?v=6ZWfp4r3bBA
dnes, 21:39,  Nič také som nenapísal Astax, žeby bol každý katolík hriešnikom. Tvrdím, že ste ušili...
dnes, 21:38,  staré zlozvyky hrdzavejú
dnes, 21:35,  Už som sa zľakol že si myslel agenta štb RODAK *13*13*13...
dnes, 21:32,  Lucie - Medvidek https://www.youtube.com/watch?v=J9q_oq6f19E
dnes, 21:31,  Nie, myslím toho úžerníka Kisku !!!!!!!!
dnes, 21:30,  zaujímavé je na tom to, že mu ukradli kýbel-vedro, lenže na kofolu má peniaze
dnes, 21:30,  Myslíš snáď dílera Radačovskeho. Ten sa k skladačkám kokainu v svojom aute priznal s...
dnes, 21:29,  https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/68960115_2219910148131436_7872481788629614592_n.jpg...
dnes, 21:29,  STAPOZDRAV!...
dnes, 21:27,  Ak ju miluješ, tak je dáš drogy, ako to robí Truban !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *23*23*23*23
dnes, 21:26,  Bojovník proti kofole....
dnes, 21:25,  vitaj scarlet, potrebuješ oheň
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie

Žena sa vydáva s nádejou, že manžela zmení. Ale on sa nemení.
Muž sa žení s nádejou, že sa žena nezmení. Ale ona sa mení.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(56 770 bytes in 0,424 seconds)